Biała Podlaska 07 - 08.06.2014
Mistrzostwa Zrzeszeń LZS 2014 [DMP]
100 m K
1 1 s 1 11.96 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU -0.1 I DMP STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1 132
2 2 s 1 12.33 DRYJA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU -0.1 II
3 3 s 1 13.41 BORKOWSKA Ewelina KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU -0.1 --
1 2 e 1 12.51 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.0 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
1 1 e 1 12.63 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -1.2 II
2 3 e 1 12.62 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +1.0 II POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
2 5 e 1 13.10 MARKIEFKA Paulina ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -1.2 III
3 6 e 1 13.21 GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U20 WN +1.0 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0161/12 2015 2
3 6 e 1 13.59 ŻUK Natalia KS Agros Zamość 98 U18 LU -1.2 IV
4 7 e 1 13.23 OKOŃ Kinga MKS Agros Chełm 96 U20 LU +1.0 IV
4 7 e 1 13.69 NIEDŹWIEDZIUK Dominika MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU -1.2 IV
5 11 e 1 14.02 BRONIEWICZ Monika MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU +1.0 --
1 1 e 2 12.48 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD -1.0 II B.D. 3
1 2 e 2 12.70 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.8 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 3 e 2 12.80 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.8 III
2 4 e 2 12.90 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -1.0 III
3 4 e 2 12.93 NADOLNA Anna UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.8 III
3 5 e 2 13.15 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU -1.0 III
4 8 e 2 13.53 PIEŃKOS Ewelina KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -1.0 IV
4 8 e 2 13.73 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U18 LU +0.8 IV BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 BEZ
5 9 e 2 13.82 KLEWIN Aleksandra LKS Omega Kleszczów 98 U18 LD +0.8 --
5 9 e 2 13.89 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -1.0 --
6 10 e 2 14.00 ŁAPA Klaudia KS Agros Zamość 96 U20 LU -1.0 -- B.D. BEZ
1 1 f 1 12.19 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +1.0 II B.D. 3
1 1 f 1 12.38 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U23 PK +0.2 II
1 1 f 1 12.68 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN -0.6 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
2 2 f 1 12.44 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.0 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 2 f 1 12.51 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +0.2 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
2 2 f 1 12.70 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -0.6 II
3 3 f 1 12.49 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +1.0 II POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
3 3 f 1 12.85 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.6 III
3 3 f 1 13.86 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK +0.2 --
4 4 f 1 12.82 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS +1.0 III
4 4 f 1 12.99 NADOLNA Anna UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.6 III
4 4 f 1 14.76 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +0.2 --
5 5 f 1 12.92 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.0 III
5 5 f 1 13.09 MARKIEFKA Paulina ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.6 III
6 6 f 1 13.12 OKOŃ Kinga MKS Agros Chełm 96 U20 LU +1.0 III
6 6 f 1 13.60 ŻUK Natalia KS Agros Zamość 98 U18 LU -0.6 IV
7 7 f 1 13.36 PIEŃKOS Ewelina KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +1.0 IV
7 7 f 1 13.62 NIEDŹWIEDZIUK Dominika MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU -0.6 IV
8 8 f 1 13.99 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U18 LU -0.6 -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 BEZ
8 8 f 1 DNF GRZYBOWSKA Joanna LKS Lubawa 96 U20 WN +1.0 -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0161/12 2015 2
200 m K
1 1 s 1 25.16 DMOCHOWSKA Monika KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.2 II NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. Z/4111/11 2015 2
1 4 s 1 25.64 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.4 II
1 1 s 1 26.02 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +1.6 II #
1 9 s 1 26.64 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ +0.2 III B.D. BEZ
2 7 s 1 25.83 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +0.4 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
2 2 s 1 25.83 BRĄGIEL Wioletta ULKS Technik Trzcinica 92 U23 PK +1.2 II
2 12 s 1 27.34 DALSGAARD Katharina LKS Olimpic Szczecin 98 U18 ZP +0.2 IV
3 3 s 1 26.67 ŚLIWA Sabina KS Agros Zamość 92 U23 LU +1.2 III B.D. BEZ
3 8 s 1 27.19 OKOŃ Kinga MKS Agros Chełm 96 U20 LU +0.4 III
3 14 s 1 27.71 MISZCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 98 U18 LU +0.2 IV #
4 9 s 1 27.35 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.4 IV B.D. BEZ
4 16 s 1 29.14 FILIPOWSKA Monika LKB Rudnik 97 U18 SK +0.2 -- DUDEK Sylwester Z/0186/13 2014 4
5 10 s 1 27.43 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.4 IV B.D. BEZ
6 11 s 1 28.07 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +0.4 IV
7 12 s 1 28.97 BRONIEWICZ Monika MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU +0.4 --
  s 1 DNF WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +1.6 -- B.D. # 4
1 1 s 2 24.72 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +2.1 I B.D. 3
1 2 s 2 25.49 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP +0.4 II NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 2 s 2 25.13 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +2.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
2 10 s 2 27.01 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.4 III
3 3 s 2 25.18 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +2.1 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
3 11 s 2 27.08 MATEJEK Agata MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU +0.4 III
4 5 s 2 25.78 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +2.1 II POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
4 13 s 2 27.61 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.4 IV
5 6 s 2 25.82 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +2.1 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
5 15 s 2 27.93 KLEWIN Aleksandra LKS Omega Kleszczów 98 U18 LD +0.4 IV
1 1 s 3 25.07 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.3 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 3 s 3 25.58 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +0.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
3 4 s 3 25.73 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.3 II
4 5 s 3 25.74 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.3 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
5 6 s 3 25.90 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.3 II
6 7 s 3 26.50 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP +0.3 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
7 8 s 3 26.54 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.3 III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
400 m K
1 1 s 1 55.31 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1 127
1 1 s 1 58.43 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
1 6 s 1 59.28 PRZYTUŁA Karolina STS Skarżysko-Kamienna 97 U18 SK III OSMAN Artur Z/0154/14 2015 BEZ
2 2 s 1 56.04 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA I DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M 118
2 2 s 1 60.22 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN III NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 12 s 1 62.20 BRECZKO Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV
3 3 s 1 58.77 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
3 3 s 1 62.41 ŚLIWA Sabina KS Agros Zamość 92 U23 LU -- B.D. BEZ
3 14 s 1 63.19 WOJTKOWSKA Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV WIEJA Piotr SOBIERAJ Dawid , Z/1330/13 , 2015 BEZ
4 4 s 1 59.74 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS III
4 16 s 1 64.37 FILIPOWSKA Monika LKB Rudnik 97 U18 SK IV DUDEK Sylwester Z/0186/13 2014 4
4 4 s 1 67.61 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK --
5 5 s 1 61.77 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN III
5 5 s 1 78.74 SZAFARZ Monika ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK --
6 6 s 1 62.33 FILIP Estera ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK IV
7 7 s 1 62.78 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U20 PM IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
1 3 s 2 58.55 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP II SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
2 9 s 2 60.94 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
3 10 s 2 61.46 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
4 11 s 2 62.06 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 97 U18 LU IV
5 13 s 2 63.19 SAWCZYŃSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV
6 15 s 2 63.59 MISZCZUK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 98 U18 LU IV #
1 1 s 3 57.98 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP II NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 2 s 3 58.25 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
3 4 s 3 58.81 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS II
4 5 s 3 59.27 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
5 7 s 3 59.43 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U18 PM III B.D. 2
6 8 s 3 59.83 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III B.D. BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:13.17 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
1 1 s 1 2:13.93 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
1 7 s 1 2:18.32 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
2 2 s 1 2:14.27 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 2 s 1 2:17.36 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
2 9 s 1 2:21.04 ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew BEZ
3 3 s 1 2:15.16 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
3 3 s 1 2:17.81 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 96 U20 LD III
3 11 s 1 2:23.28 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U18 WP III
4 4 s 1 2:17.86 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
4 12 s 1 2:23.46 MATYJASIK Magdalena WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III
4 4 s 1 2:40.91 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U23 PM --
5 5 s 1 2:19.89 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP III
5 13 s 1 2:24.17 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III PRZYBORSKA Wioleta # Z/0381/14 2017 4
6 6 s 1 2:20.22 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN III
6 14 s 1 2:45.25 JACHACZ Dorota MKS Zduńska Wola 98 U18 LD --
7 7 s 1 2:23.81 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP III
7 15 s 1 2:52.61 DYONIZIAK Maja LKB Rudnik 98 U18 SK -- DUDEK Szymon Z/0403/14 2017 BEZ
8 8 s 1 2:24.44 SZACHTA Marta LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 96 U20 PM III ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0722/12 2016 3
9 9 s 1 2:26.05 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS IV
10 10 s 1 2:26.10 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP IV
11 11 s 1 2:26.55 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin 95 U20 ZP IV
12 12 s 1 2:26.69 WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 96 U20 LU IV B.D. BEZ
13 13 s 1 2:27.68 KUROWSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin 96 U20 ZP IV B.D. BEZ
  s 1 DNF JANKOWSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -- KOSTRZEBA Jacek # Z/1252/11 2019
  s 1 DQ SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 97 U18 WN --
1 1 s 2 2:13.87 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II #
2 2 s 2 2:14.58 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II B.D. 3
3 3 s 2 2:15.07 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2 90
4 4 s 2 2:16.19 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ II
5 5 s 2 2:16.23 PRZYTUŁA Karolina STS Skarżysko-Kamienna 97 U18 SK II OSMAN Artur Z/0154/14 2015 BEZ
6 6 s 2 2:16.93 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
7 8 s 2 2:19.05 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/1695/13 2019 1
8 10 s 2 2:22.81 WOSZCZYK Karolina ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM III
  s 2 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
  s 2 DQ FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 97 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław # Z/0187/13 2019 1
1500 m K
1 1 s 1 4:38.61 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU II JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
1 1 s 1 4:41.60 SZMIT Joanna KS Agros Zamość 94 U23 LU II SWATOWSKI Wojciech B.D. Z/0615/11 2018 3
1 7 s 1 4:51.64 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
2 2 s 1 4:39.70 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
2 2 s 1 4:41.83 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. # 3
2 10 s 1 4:53.25 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU III
3 3 s 1 4:42.03 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD II
3 3 s 1 4:47.98 KOSTYRKA Karolina KKL Rodło Kwidzyn 94 U23 PM III
3 11 s 1 4:54.54 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA III
4 4 s 1 4:47.51 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP III
4 4 s 1 4:52.78 DAWIDZIUK Diana MKS Agros Chełm 94 U23 LU III B.D. B.D. 3
4 14 s 1 5:00.73 MATYJASIK Magdalena WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV
5 5 s 1 4:49.15 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
5 15 s 1 5:00.98 SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 97 U18 WN IV
6 6 s 1 4:56.54 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
6 17 s 1 5:02.58 MARKOWSKA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 97 U18 SK IV
7 7 s 1 5:02.52 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 96 U20 LD IV
7 20 s 1 5:07.48 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/0381/14 2017 4
8 8 s 1 5:07.50 WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 96 U20 LU IV B.D. BEZ
8 21 s 1 5:17.28 FURMAŃSKA Karolina MLUKS Tarnów 97 U18 MA -- B.D. BEZ
9 9 s 1 5:08.61 JASIŃSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin 95 U20 ZP IV
9 22 s 1 5:40.11 NEJMAN Ewa MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU -- MACHNOWSKI Grzegorz 4
10 10 s 1 5:21.99 STOLARCZYK Magdalena MLKS Ostróda 96 U20 WN --
10 23 s 1 6:00.11 DYONIZIAK Maja LKB Rudnik 98 U18 SK -- DUDEK Szymon Z/0403/14 2017 BEZ
11 11 s 1 5:22.19 KUROWSKA Magdalena LKS Olimpic Szczecin 96 U20 ZP -- B.D. BEZ
11 24 s 1 6:35.89 JACHACZ Dorota MKS Zduńska Wola 98 U18 LD --
1 1 s 2 4:36.59 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0187/13 2019 1
2 2 s 2 4:42.66 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II B.D. 3
3 3 s 2 4:46.02 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU III #
4 4 s 2 4:46.57 ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew BEZ
5 5 s 2 4:46.64 OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM III
6 6 s 2 4:50.28 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ III
7 8 s 2 4:52.45 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
8 9 s 2 4:52.85 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/1695/13 2019 1
9 12 s 2 4:54.66 SZTUDER Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III WIEJA Piotr FUS Jan , Z/1329/13 , 2015 4
10 13 s 2 4:58.85 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV B.D. Z/1464/14 2015 4
11 16 s 2 5:01.08 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U18 WP IV
12 18 s 2 5:03.01 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
13 19 s 2 5:03.96 WOSZCZYK Karolina ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM IV
3000 m K
1 7 s 1 10:48.81 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
2 8 s 1 10:53.27 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
3 9 s 1 10:55.06 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
4 11 s 1 10:57.94 ZŁOMAŃCZUK Eliza KS Agros Zamość 97 U18 LU III
5 12 s 1 11:05.14 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV B.D. Z/1464/14 2015 4
6 16 s 1 11:35.12 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP IV
7 17 s 1 11:52.13 TREDER Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0671/13 2016 4
8 18 s 1 12:01.99 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0636/12 2017 2
9 19 s 1 12:38.29 WOŚ Monika MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP --
10 20 s 1 12:38.36 STOLARCZYK Magdalena MLKS Ostróda 96 U20 WN --
1 1 s 2 10:18.59 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD II
2 2 s 2 10:19.76 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP II
3 3 s 2 10:24.58 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U18 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
4 4 s 2 10:24.60 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB II WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
5 5 s 2 10:43.60 DAWIDZIUK Diana MKS Agros Chełm 94 U23 LU III B.D. B.D. 3
6 6 s 2 10:44.78 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ III
7 10 s 2 10:55.20 SZTUDER Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III WIEJA Piotr FUS Jan , Z/1329/13 , 2015 4
8 13 s 2 11:11.60 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
9 14 s 2 11:22.72 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
10 15 s 2 11:26.03 PRZYBYŁA Magdalena ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB IV
  s 2 DNF SAWICKA Weronika KS Agros Zamość 98 U18 LU -- #
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.84 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.2 II
2 3 e 1 14.94 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +1.2 II
3 4 e 1 15.02 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP +1.2 II #
4 8 e 1 16.56 BRZOZOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD +1.2 III
5 9 e 1 16.93 GARBOŚ Magdalena LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U18 PM +1.2 IV ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0614/13 2016 4
6 10 e 1 17.54 MATEJEK Agata MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU +1.2 IV
  e 1 DQ SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB +1.2 --
1 2 e 2 14.91 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS +0.3 II #
2 5 e 2 15.13 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.3 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
3 6 e 2 15.30 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.3 II
4 7 e 2 15.55 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.3 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
5 11 e 2 17.69 BERNACKA Dominika MKS Agros Chełm 97 U18 LU +0.3 IV
6 12 e 2 17.93 NOWAK Nicola LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP +0.3 -- KARNAS Zbigniew # Z/1666/13 2016 3
7 13 e 2 18.18 JANUĆ Martyna KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 --
1 1 f 1 14.48 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -1.8 I #
2 2 f 1 14.56 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU -1.8 II
3 3 f 1 14.87 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP -1.8 II #
4 4 f 1 14.92 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -1.8 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
5 5 f 1 15.01 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -1.8 II
6 6 f 1 15.07 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -1.8 II
7 7 f 1 15.36 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -1.8 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
8 8 f 1 16.42 BRZOZOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD -1.8 III
100 m pł K
1 1 f 1 15.41 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.7 II
2 2 f 1 15.45 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.7 II B.D. BEZ
3 3 f 1 15.53 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS +0.7 II
4 4 f 1 15.68 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.7 II
5 5 f 1 15.84 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.7 III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
6 6 f 1 15.95 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.7 III B.D. BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 63.69 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
1 1 s 1 65.08 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU II
2 2 s 1 64.50 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP II B.D. 2
2 6 s 1 69.05 HAJDASZ Aleksandra LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV #
3 3 s 1 65.43 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
3 7 s 1 70.12 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
4 4 s 1 65.57 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II
4 8 s 1 70.48 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U18 DS IV #
5 5 s 1 65.77 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
5 10 s 1 72.33 BERNACKA Dominika MKS Agros Chełm 97 U18 LU IV
6 6 s 1 68.59 PIOTROWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III
6 11 s 1 74.92 SZYNDLAREWICZ Kamila LUKS Podium Kup 98 U18 OP --
7 7 s 1 73.59 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ --
1 2 s 2 65.71 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP II #
2 3 s 2 66.10 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U18 PM III B.D. 2
3 4 s 2 66.86 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
4 5 s 2 68.40 NOWAK Nicola LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP III KARNAS Zbigniew # Z/1666/13 2016 3
5 9 s 2 70.63 PLEWKA Agata KS Agros Zamość 98 U18 LU IV
2000 m prz K
1 1 s 1 6:46.00 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
2 1 s 1 6:53.51 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
3 2 s 1 7:01.92 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U18 KP II STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
4 1 s 1 7:10.47 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
5 2 s 1 7:13.49 KAMIŃSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U20 DS II
6 3 s 1 7:20.87 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP II WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
7 4 s 1 7:22.58 KIEŁPIKOWSKA Marta UKS Czapla Białe Błota 98 U18 KP II
8 3 s 1 7:26.39 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP II
9 5 s 1 7:36.69 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP III
10 4 s 1 7:37.26 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ III LDK!
11 5 s 1 7:40.58 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP III
12 6 s 1 7:42.85 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP III
13 7 s 1 7:46.05 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP III
14 8 s 1 7:48.57 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0636/12 2017 2
15 2 s 1 7:53.79 KARDAS Ilona UKS Olimp Kozienice 94 U23 MZ -- MISZTAL Janusz B.D. Z/3957/11 2016 BEZ LDK!
16 6 s 1 7:58.47 TREDER Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0671/13 2016 4
17 3 s 1 8:00.47 OSTASZEWSKA Eliza KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -- B.D. BEZ
18 7 s 1 8:03.16 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
19 9 s 1 8:37.56 DOBRUCKA Aleksandra LUKS Podium Kup 96 U20 OP --
4x100 m K
1 s 1 50.22 DMOCHOWSKA Monika
PANAŚ Bożena
PIEŃKOS Ewelina
JANUĆ Martyna
KS Podlasie Białystok 93
96
96
98
U23 POD -- NIEDŹWIECKI Wojciech B.D.


Z/4111/11
2015
2
2 s 1 50.77 WOJTULEWICZ Barbara
BAŁON Anna
WRÓBEL Elwira
WRÓBEL Kornelia
LUKS Hańcza Suwałki 95
96
96
96
U20 POD -- B.D.
B.D. B.D.
KLESZOWSKI Leszek
B.D.
BEZ

BEZ
3
3 s 1 52.22 WAWRZYNIAK Monika
LIWAK Patrycja
KROSCHEL Karena
KONIECZKA Karolina
LKS Orkan Wlkp. Poznań 95
96
96
96
U20 WLP -- B.D.


1
1 s 2 49.95 KUCHARSKA Ewelina
PALUCH Paulina
RUCIŃSKA Roksana
SZCZĘSNA Katarzyna
ULKS Jedlińsk 98
98
97
98
U18 MAZ --
ZAMECZNIK Jacek B.D.

Z/0261/14
2019
2
2 s 2 50.33 PÓŁTORAK Natalia
GIERSZEWSKA Martyna
BOLECHOWSKA Marcela
MARKIEFKA Paulina
ZLKL Zielona Góra 97
97
98
97
U18 LBU --
HASIÓW Tomasz

Z/0707/13
2018
2
3 s 2 51.63 ŻUK Natalia
GRABEK Emanuela
PRZYTUŁA Paulina
SOCHAJ Izabela
KS Agros Zamość 98
97
97
97
U18 LBE --

B.D.
BEZ
4x400 m K
1 s 1 4:00.87 GŁÓWKA Klaudyna
GÓRAK Paulina
GALUS Natalia
KARAŚ Mariola
MLUKS Tarnów 96
97
97
96
U20 MLP -- B.D. GĄSIEWSKI Artur
MIREK Wacław B.D.

GIZA Andrzej B.D.
, Z/0553/12
Z/0804/13
Z/0698/12
, 2019
2019
2019
1
1
M
2 s 1 4:01.46 SUŁKOWSKA Julia
MIŃCZUK Alicja
DALSGAARD Katharina
GULCZYŃSKA Natalia
LKS Olimpic Szczecin 97
97
98
97
U18 ZPO --
BINDASZEWSKI Wiesław B.D.

NOWICKI Bartosz B.D.
Z/1695/13
Z/1234/13
2019
2019
1
1
3 s 1 4:13.18 OKOŃ Kinga
KOSZ Monika
WAWRZYK Martyna
BERNACKA Dominika
MKS Agros Chełm 96
94
96
97
U23 LBE --
B.D.
B.D.
3
BEZ
4 s 1 4:14.79 KARNAS Katarzyna
LAMENT Alicja
KIEŁPIKOWSKA Marta
NOWAK Nicola
UKS Czapla Białe Błota 01
00
98
97
U18 KPO -- B.D.


KARNAS Zbigniew
Z/2279/15
Z/1666/13
2018
2016
3
3
5 s 1 4:19.07 ŚLIWA Sabina
MANDZIUK Ilona
ZAJĄC Monika
SZMIT Joanna
KS Agros Zamość 92
96
94
94
U23 LBE -- B.D.
B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek

SWATOWSKI Wojciech B.D.
, Z/0887/12
Z/0615/11
, 2018
2018
BEZ
2
3
Wzwyż K
1 1 s 1 1.62 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 Sen MZ II B.D. # 3
2 2 s 1 1.58 ŁĘPICKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU III
3 3 s 1 1.50 LESIUK Alicja KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU IV #
1 1 f 1 1.62 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/0389/14 2019 3
1 1 f 1 1.72 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP I KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
1 1 f 1 1.84 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ M GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
2 2 f 1 1.62 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS II
2 2 f 1 1.66 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II B.D. # 1
2 2 f 1 1.66 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U20 PD II DMP DUDEK Marcin B.D. # Z/1445/12 2019 2 96
2 2 f 1 1.69 CHODOROWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II B.D. B.D. 2
3 3 f 1 1.50 STÓJ Anna ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK --
3 3 f 1 1.58 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III DMP DUDEK Marcin B.D. # Z/1436/13 2019 2 75
3 3 f 1 1.58 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III #
4 4 f 1 1.66 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD II KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
5 5 f 1 1.54 SZYNDLAREWICZ Kamila LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV
5 5 f 1 1.62 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD II KLESZOWSKI Leszek # BEZ
6 6 f 1 1.50 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV #
6 6 f 1 1.50 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV B.D. B.D. BEZ
6 6 f 1 1.58 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. B.D.
7 7 f 1 1.58 ŁAPA Klaudia KS Agros Zamość 96 U20 LU III B.D. BEZ
7 7 f 1 1.58 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. 3
8 8 f 1 1.40 SOWA Aleksandra KS Agros Zamość 98 U18 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0927/14 2018 BEZ
9 9 f 1 1.50 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD IV B.D. BEZ
W dal K
1 1 f 1 5.80 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +0.1 I WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
1 1 f 1 5.96 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +2.0 I ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
1 1 f 1 6.10 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U23 PD +1.3 I B.D. 1
2 2 f 1 5.44 NADOLNA Anna UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.3 II
2 2 f 1 5.78 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.1 II
2 2 f 1 5.81 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +0.6 I DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M 113
3 3 f 1 5.26 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP +0.7 III ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
3 3 f 1 5.58 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +1.5 II DMP KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1 97
3 3 f 1 5.75 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +1.4 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
4 4 f 1 4.68 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +1.1 --
4 4 f 1 5.17 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.1 III NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
4 4 f 1 5.71 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +1.0 II
5 5 f 1 4.64 STÓJ Anna ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +0.7 --
5 5 f 1 5.07 PIEŃKOS Ewelina KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.8 IV
5 5 f 1 5.14 DALSGAARD Katharina LKS Olimpic Szczecin 98 U18 ZP +0.9 III
6 6 f 1 5.14 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +0.6 III KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
7 7 f 1 4.94 FRANKOWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.9 IV B.D. #
8 8 f 1 4.92 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.4 IV
9 9 f 1 4.91 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.9 IV DMP NAZARKIEWICZ Robert # Z/1362/14 2019 2 55
10 10 f 1 4.82 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.2 IV B.D. BEZ
Trójskok K
  f 1 10.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +1.1 IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
  f 1 10.86 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.1 III B.D. B.D.
1 1 f 1 11.97 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.0 II DMP ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2 107
1 1 f 1 12.13 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +1.9 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
1 1 f 1 12.62 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U23 PD -0.4 I
2 2 f 1 10.98 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +2.4 III B.D. B.D.
2 2 f 1 11.44 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP +2.0 III ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
2 2 f 1 12.31 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U23 PD +0.9 I B.D. 1
3 3 f 1 9.46 DYLĄG Oliwia ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +2.2 --
3 3 f 1 10.78 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP +1.4 III ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
3 3 f 1 10.85 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.4 III
4 4 f 1 10.39 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.2 IV B.D. BEZ
4 4 f 1 10.75 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP +2.0 III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
5 5 f 1 9.08 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.3 -- NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
5 5 f 1 10.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +2.5 IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 13.71 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
2 2 f 1 13.03 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
3 3 f 1 12.76 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
4 4 f 1 12.61 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
5 5 f 1 12.61 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
6 6 f 1 12.50 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
7 7 f 1 11.57 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
8 8 f 1 11.19 STRONSKI Maja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP III
9 9 f 1 9.98 WICKOWSKA Justyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK IV
10 10 f 1 9.83 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP IV #
11 11 f 1 9.37 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
12 12 f 1 9.12 GARBOŚ Magdalena LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/0614/13 2016 4
13 13 f 1 8.93 ŚMIATACZ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- WINNY Antoni Z/1573/13 2014 BEZ
14 14 f 1 6.83 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU -- KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
Kula (4) K
1 1 f 1 12.34 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U23 KP II HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M
1 1 f 1 15.17 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD I DMP ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM 138
2 2 f 1 11.92 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
2 2 f 1 13.99 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
3 3 f 1 10.86 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP III POLAK Mirosław Z/4542/11 2014 2
3 3 f 1 13.11 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD I GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
4 4 f 1 10.45 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U23 KP III
4 4 f 1 12.83 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
5 5 f 1 9.69 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP -- POLAK Mirosław Z/4543/11 2014 2
5 5 f 1 11.22 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD III SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
6 6 f 1 10.91 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB III CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
7 7 f 1 10.13 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD III
8 8 f 1 9.31 ŁOCHIŃSKA Maria LUKS Orkan Września 95 U20 WP IV
9 9 f 1 7.97 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS --
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.94 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 98 U18 WN II PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
1 1 f 1 51.23 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U23 PM I B.D. 1
1 1 f 1 51.23 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I DMP B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019 142
2 2 f 1 37.21 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II B.D. 3
2 2 f 1 43.01 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB I CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
2 2 f 1 47.21 AUGUSTYNIAK Lidia MKL Toruń # 94 U23 KP I DMP HULISZ Robert B.D. # Z/3600/11 2019 M 126
3 3 f 1 33.09 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 3 f 1 40.30 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
3 3 f 1 42.72 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
4 4 f 1 32.02 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
4 4 f 1 38.82 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
4 4 f 1 39.81 ŁAZARSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
5 5 f 1 29.00 JEZIORSKA Michalina UKS Cyprianka 98 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/1241/14 2015 2
5 5 f 1 37.98 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
5 5 f 1 38.49 LEHMANN Emilia WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP II POLAK Mirosław Z/4542/11 2014 2
6 6 f 1 26.18 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU -- ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
6 6 f 1 34.48 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS III
6 6 f 1 35.21 KUBACKA Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 94 U23 KP III
7 7 f 1 32.40 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD III
7 7 f 1 35.20 LEHMANN Magdalena WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP III POLAK Mirosław Z/4543/11 2014 2
8 8 f 1 32.32 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
9 9 f 1 31.93 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD IV B.D. BEZ
10 10 f 1 29.94 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM IV WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
11 11 f 1 27.63 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 96 U20 LU IV FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
Młot (3) K
1 1 f 1 58.64 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
2 2 f 1 58.09 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
3 3 f 1 53.01 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
4 4 f 1 50.57 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
5 5 f 1 48.65 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1
6 6 f 1 47.13 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/0617/13 2017 2
7 7 f 1 46.42 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
8 8 f 1 43.37 LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP III
9 9 f 1 39.07 GRASZKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/1084/13 2015 3
10 10 f 1 37.66 KUMOŚ Beata SL GKS Olsza Olszyna 97 U18 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0063/13 2015 4
11 11 f 1 37.42 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU IV KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
  f 1 NM ŚMIATACZ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- WINNY Antoni Z/1573/13 2014 BEZ
Młot (4) K
1 1 f 1 52.64 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
1 1 f 1 58.60 MALINOWSKA Sandra KS Podlasie Białystok 93 U23 PD I B.D. # 2
2 2 f 1 37.91 GRASZKA Kamila UKS Błyskawica Domaniewice 94 U23 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/4567/11 2014 3
2 2 f 1 43.83 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
3 3 f 1 42.39 ŁOCHIŃSKA Maria LUKS Orkan Września 95 U20 WP III
4 4 f 1 41.80 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
5 5 f 1 40.99 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 96 U20 LU III FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
6 6 f 1 37.79 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS III
7 7 f 1 29.60 BEKACZ Ewa MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 40.84 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
2 2 f 1 36.42 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
3 3 f 1 34.97 BRZOZOWSKA Karolina LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD IV
4 4 f 1 34.66 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP IV #
5 5 f 1 32.40 BĄBEL Wiktoria LUKS Podium Kup 98 U18 OP IV
6 6 f 1 31.85 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1420/14 2018 1
7 7 f 1 31.54 STRONSKI Maja LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP --
8 8 f 1 30.51 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1
9 9 f 1 29.75 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 49.46 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U23 PM I WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
1 1 f 1 53.30 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
2 2 f 1 47.47 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 3 f 1 46.22 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
4 4 f 1 40.47 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD II B.D. BEZ
5 5 f 1 39.36 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP III B.D. 3
6 6 f 1 39.17 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
7 7 f 1 37.59 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup 95 U20 OP III
8 8 f 1 27.54 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD -- B.D. BEZ
  f 1 NM PACHWICEWICZ Natalia LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD --
Chód 5 km K
1 1 s 1 24:31.38 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
2 2 s 1 24:37.78 GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie # 98 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/0754/14 2019 BEZ
3 3 s 1 26:38.90 LASZUK Anna MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU II #
4 4 s 1 27:24.45 PANKOWSKA Marietta UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III
5 5 s 1 27:56.78 KOZIARSKA Karolina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0398/14 2017 3
6 6 s 1 28:22.80 LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/1712/13 2019 BEZ
7 7 s 1 28:50.07 KUCZYŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
8 1 s 1 29:00.73 NURKIEWICZ Daria UKS Żaczek Połaniec 96 U20 SK III
9 8 s 1 32:40.41 WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP IV B.D. # 4
100 m M
1 1 s 1 10.81 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +0.2 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 2 s 1 10.92 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU +0.2 II DMP KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2 109
3 3 s 1 10.96 KOSZYK Rafał KS Agros Zamość 89 Sen LU +0.2 II
4 4 s 1 11.19 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +0.2 II # LDK!
5 5 s 1 11.20 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU +0.2 II
6 6 s 1 11.48 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.2 III GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
1 1 e 1 10.97 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD +0.7 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
1 10 e 1 11.55 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD -0.9 III B.D. Z/1255/14 2017 3
2 2 e 1 11.05 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.7 II
2 15 e 1 11.66 KUŹNIK Konrad UMLKS START Wieruszów # 98 U18 LD -0.9 III
3 4 e 1 11.05 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.7 II DMP B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M 98
3 18 e 1 12.09 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM -0.9 IV RADTKE Marek Z/0673/13 2016 4
4 3 e 1 11.05 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U20 SK +0.7 II
5 10 e 1 11.27 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD +0.7 II KLESZOWSKI Leszek 3
6 11 e 1 11.29 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.7 II
  e 1 DQ DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.9 --
  e 1 DQ HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.9 -- DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
1 6 e 2 11.13 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB -1.7 II B.D. 2
1 3 e 2 11.17 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.2 II MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
2 7 e 2 11.23 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP -1.7 II B.D. Z/1056/13 2018 2
2 6 e 2 11.28 FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -0.2 II
3 8 e 2 11.23 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -1.7 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 13 e 2 11.62 KRUTUL Michał KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.2 III
4 14 e 2 11.41 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP -1.7 III
4 12 e 2 11.62 ZABIELSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU -0.2 III
5 16 e 2 11.77 WYSOTA Tomasz MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -0.2 IV FIRLIT Roman Z/1262/13 2015 4
  e 2 DQ WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -1.7 --
1 5 e 3 11.06 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U20 LU -0.3 II
1 4 e 3 11.20 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.3 II B.D. #
2 9 e 3 11.26 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK -0.3 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
2 5 e 3 11.26 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP -0.3 II LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
3 12 e 3 11.29 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.3 II DMP GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1 80
3 9 e 3 11.45 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU -0.3 III
4 13 e 3 11.32 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU -0.3 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
4 14 e 3 11.63 SIDORUK Jędrzej UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD -0.3 III MARSZAŁEK Rafał Z/0874/14 2014 3
5 15 e 3 11.73 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.3 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
5 17 e 3 11.90 WRONA Dominik MKS Agros Chełm 97 U18 LU -0.3 IV
6 16 e 3 11.87 ANIOŁKOWSKI Kamil LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD -0.3 IV CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/0939/14 2015 BEZ
6 20 e 3 12.29 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.3 --
1 1 e 4 10.93 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.7 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 2 e 4 10.94 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.7 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
3 7 e 4 11.32 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +1.7 III
4 8 e 4 11.39 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.7 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
5 11 e 4 11.60 KLUZ Gerard KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.7 III #
6 19 e 4 12.22 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP +1.7 --
1 1 f 1 10.76 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U23 PD 0.0 I B.D. B.D. 3
1 1 f 1 10.88 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.6 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
1 1 f 1 11.06 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB -1.7 II B.D. 2
2 2 f 1 10.93 FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +1.6 II
2 2 f 1 11.07 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -1.7 II
2 2 f 1 11.09 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP 0.0 II JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
3 3 f 1 10.95 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.6 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
3 3 f 1 11.08 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -1.7 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
3 3 f 1 11.16 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP 0.0 II POLAK Mirosław Z/4549/11 2019 2
4 4 f 1 11.00 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.6 II B.D. #
4 4 f 1 11.14 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU -1.7 II DMP B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M 91
4 4 f 1 11.35 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U23 LU 0.0 III
5 5 f 1 11.13 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +1.6 II
5 5 f 1 11.14 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U20 SK -1.7 II
5 5 f 1 11.51 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U23 LU 0.0 III
6 6 f 1 11.17 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP -1.7 II B.D. Z/1056/13 2018 2
6 6 f 1 11.18 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP +1.6 II LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
7 7 f 1 11.23 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK -1.7 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
7 7 f 1 11.39 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD +1.6 III B.D. Z/1255/14 2017 3
  f 1 DQ KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM +1.6 -- MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
200 m M
1 1 s 1 22.15 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +2.5 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
1 9 s 1 22.52 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK +2.5 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
1 10 s 1 23.06 RDZANEK Norbert MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.8 III
2 2 s 1 22.23 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U23 LU +2.5 II
2 13 s 1 22.79 PIRSZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U20 WP +2.5 II
2 14 s 1 23.48 SIDORUK Jędrzej UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD +1.8 III MARSZAŁEK Rafał Z/0874/14 2014 3
3 3 s 1 22.75 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP +2.5 II POLAK Mirosław Z/4549/11 2019 2
3 16 s 1 22.99 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP +2.5 III KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
3 17 s 1 23.70 WÓJCIK Mateusz MLUKS Tarnów 97 U18 MA +1.8 IV
4 4 s 1 23.48 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 94 U23 LU +2.5 III
4 22 s 1 23.53 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +2.5 III
4 19 s 1 23.89 RYK Rafał MLKS Agros Żary 97 U18 LB +1.8 IV
5 5 s 1 23.51 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +2.5 III
5 23 s 1 23.65 ANIOŁKOWSKI Kamil LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD +2.5 IV CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/0939/14 2015 BEZ
5 22 s 1 24.01 ROWIEŃSKI Mateusz MKS Agros Chełm 97 U18 LU +1.8 IV
6 26 s 1 24.06 STACHÓW Marcin MLKS Agros Żary 98 U18 LB +1.8 IV
7 31 s 1 24.74 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +1.8 -- #
8 32 s 1 25.53 RYKOWSKI Piotr LUKS Orneta 98 U18 WN +1.8 -- MAKOWSKI Leszek Z/1442/14 2014 BEZ
  s 1 DNF STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U23 LU +2.5 --
1 8 s 2 22.51 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB +2.0 II B.D. 2
1 15 s 2 23.51 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM +0.8 III RADTKE Marek Z/0673/13 2016 4
2 15 s 2 22.97 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin # 95 U20 ZP +2.0 III B.D. # 3
2 16 s 2 23.55 WRONA Dominik MKS Agros Chełm 97 U18 LU +0.8 III
3 18 s 2 23.73 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +0.8 IV #
4 21 s 2 23.95 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.8 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
5 24 s 2 24.02 ZABIELSKI Maciej MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU +0.8 IV
6 25 s 2 24.06 PIWKO Bartłomiej KS Agros Zamość # 97 U18 LU +0.8 IV
7 29 s 2 24.59 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.8 --
8 30 s 2 24.67 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP +0.8 --
  s 2 DQ ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU +2.0 --
1 5 s 3 22.69 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP +2.4 II SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
1 12 s 3 22.71 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ +0.4 II
2 6 s 3 22.77 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU +2.4 II
2 17 s 3 23.07 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U20 LB +0.4 III
3 8 s 3 22.84 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP +2.4 III LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
3 18 s 3 23.12 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN +0.4 III MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
4 9 s 3 22.97 WERNER Mariusz LUKS Podium Kup 97 U18 OP +2.4 III
4 19 s 3 23.16 WALCZAK Artur MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +0.4 III
5 11 s 3 23.16 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD +2.4 III B.D. Z/1255/14 2017 3
5 20 s 3 23.18 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN +0.4 III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0962/13 2014 3
6 12 s 3 23.20 KLUZ Gerard KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +2.4 III #
6 21 s 3 23.20 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.4 III
7 13 s 3 23.30 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +2.4 III
8 20 s 3 23.90 WYSOTA Tomasz MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD +2.4 IV FIRLIT Roman Z/1262/13 2015 4
1 1 s 4 21.81 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.9 I OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
1 7 s 4 22.49 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP +1.3 II B.D. Z/1056/13 2018 2
2 2 s 4 21.89 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.9 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
2 10 s 4 22.62 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.3 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 3 s 4 22.30 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.9 II B.D. #
3 11 s 4 22.63 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD +1.3 II KLESZOWSKI Leszek 3
4 4 s 4 22.65 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU +1.9 II DMP JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1 86
4 14 s 4 22.86 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 95 U20 PD +1.3 III B.D. # 2
5 7 s 4 22.78 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP +1.9 II BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
  s 4 DQ JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.3 -- B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M
1 1 s 5 21.87 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +1.3 I
1 23 s 5 24.02 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +2.0 IV
2 2 s 5 21.92 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +1.3 II
2 27 s 5 24.09 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +2.0 IV
3 3 s 5 22.11 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +1.3 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
3 28 s 5 24.23 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +2.0 IV
4 4 s 5 22.21 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD +1.3 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
5 5 s 5 22.22 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.3 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
6 6 s 5 22.27 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +1.3 II
400 m M
1 1 s 1 48.87 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
1 1 s 1 49.48 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
1 8 s 1 50.58 PIRSZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U20 WP III
2 2 s 1 50.04 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM II
2 10 s 1 51.08 MARGOL Arkadiusz KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III #
2 6 s 1 51.15 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU III JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
3 3 s 1 50.86 GANCARZ Ernest KS Agros Zamość 94 U23 LU III
3 14 s 1 51.83 MACIOŁEK Damian LKS Lubawa 95 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0962/13 2014 3
3 13 s 1 56.72 MACIEJEWSKI Przemysław MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU --
4 17 s 1 53.96 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/0849/12 2019 3
4 14 s 1 56.77 PIWKO Bartłomiej KS Agros Zamość # 97 U18 LU --
  s 1 DNF ŻMUJDZIN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -- #
1 7 s 2 50.37 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
1 9 s 2 54.45 LISZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV
2 9 s 2 50.97 KAJETANEK Piotr MLKS Ostróda 95 U20 WN III
2 10 s 2 54.74 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU IV
3 12 s 2 51.46 BALCEREK Kamil UMLKS Pegaz Opoczno 96 U20 LD III
3 11 s 2 55.76 LIPCZAK Piotr MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
4 13 s 2 51.64 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U20 LB III
4 12 s 2 56.63 RYKOWSKI Piotr LUKS Orneta 98 U18 WN -- MAKOWSKI Leszek Z/1442/14 2014 BEZ
5 15 s 2 52.89 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96 U20 LU IV SWATOWSKI Wojciech KLESZOWSKI Leszek Z/1399/13 2019 2
5 15 s 2 60.56 WITKOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 98 U18 LU --
6 16 s 2 53.81 BIEDROŃ Beniamin MLUKS Tarnów 96 U20 MA IV B.D.
1 1 s 3 48.66 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II DMP WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M 111
1 2 s 3 50.49 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U18 SK II
2 2 s 3 49.03 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II B.D. # 2
2 3 s 3 50.49 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP II SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
3 3 s 3 49.60 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU II
3 4 s 3 50.81 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP III BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
4 4 s 3 49.74 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
4 5 s 3 51.05 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP III
5 5 s 3 49.80 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin # 95 U20 ZP II B.D. # 3
5 7 s 3 51.57 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU III
6 6 s 3 49.99 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
6 8 s 3 52.40 WÓJCIK Mateusz MLUKS Tarnów 97 U18 MA III
7 11 s 3 51.43 TUDOROW Arkadiusz ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III
800 m M
1 1 s 1 1:54.46 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U23 WP II B.D. 2
1 7 s 1 1:59.29 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 96 U20 PM III
1 11 s 1 2:03.20 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 97 U18 KP IV
2 2 s 1 1:55.15 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2019 2
2 8 s 1 1:59.59 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ III
2 12 s 1 2:04.49 MICHOWSKI Łukasz KS Agros Zamość 97 U18 LU IV
3 3 s 1 1:55.51 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U23 LU II B.D. 2
3 10 s 1 2:04.73 KAWECKI Kasjan LKS Olimpic Szczecin 96 U20 ZP IV
3 13 s 1 2:04.80 WĄSOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
4 4 s 1 1:55.87 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II DMP DĄBROWSKI Tomasz # Z/0796/11 2019 2 78
4 14 s 1 2:05.55 PRZYBYSZ Bartosz GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ IV
4 11 s 1 2:08.78 FLORCZYŃSKI Łukasz SKS Sokół Malbork 96 U20 PM -- ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert Z/1629/12, Z/1629/12 , 2014 BEZ
5 5 s 1 1:57.61 JANUSZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 93 U23 PD III
5 15 s 1 2:08.64 SZULC Kacper UKS Wiking Rychnowy 97 U18 PM --
5 12 s 1 2:15.72 KAJETANEK Piotr MLKS Ostróda 95 U20 WN --
6 6 s 1 1:57.67 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U23 MZ III B.D. 2
6 16 s 1 2:19.78 NIECKARZ Aleksander SKS Sokół Malbork 98 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/1317/14 2015 BEZ
7 7 s 1 1:58.61 KALISZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 94 U23 LU III CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław 3
7 17 s 1 2:27.76 WITKOWSKI Mateusz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 98 U18 LU --
8 8 s 1 2:00.77 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U23 LU III B.D. BEZ
1 1 s 2 1:53.87 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
1 1 s 2 1:54.84 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II DMP JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM 86
2 2 s 2 1:53.92 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
2 2 s 2 1:55.85 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U18 SK II
3 3 s 2 1:54.13 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP II
3 3 s 2 1:55.87 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD II
4 4 s 2 1:54.69 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U20 DS II #
4 4 s 2 1:55.94 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK II B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
5 5 s 2 1:57.12 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
5 5 s 2 1:57.65 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
6 6 s 2 1:57.89 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U20 SK III
6 6 s 2 1:58.83 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III
7 7 s 2 1:59.82 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
7 9 s 2 2:03.45 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 U20 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2019 3
8 8 s 2 2:00.57 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM III
9 9 s 2 2:01.02 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP III
10 10 s 2 2:02.67 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
1500 m M
1 1 s 1 3:50.60 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II
1 9 s 1 4:08.08 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U20 LU III
1 7 s 1 4:14.02 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD IV
2 2 s 1 3:54.49 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U23 WP II B.D. 2
2 10 s 1 4:08.38 ILCZUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU III
2 8 s 1 4:15.81 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV
3 3 s 1 3:57.97 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 U23 LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2019 1
3 12 s 1 4:09.04 KAWECKI Kasjan LKS Olimpic Szczecin 96 U20 ZP III
3 9 s 1 4:20.07 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 97 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
4 4 s 1 4:01.18 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II DMP CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2019 2 66
4 14 s 1 4:11.73 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ III
4 10 s 1 4:21.95 MICHOWSKI Łukasz KS Agros Zamość 97 U18 LU IV
5 5 s 1 4:04.86 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS III
5 16 s 1 4:13.01 TROJANOWSKI Mariusz MLUKS Tarnów 96 U20 MA IV
5 12 s 1 4:29.06 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
6 6 s 1 4:05.70 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 94 U23 PD III B.D. 2
6 17 s 1 4:14.03 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 U20 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2019 3
6 14 s 1 4:31.84 LECHWAR Zbigniew ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
7 7 s 1 4:06.58 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
7 18 s 1 4:20.07 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 96 U20 LD IV
7 15 s 1 4:38.16 MALEC Łukasz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 98 U18 LU --
8 8 s 1 4:08.77 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
8 19 s 1 4:22.66 WILK Mikołaj UMLKS Pegaz Opoczno 96 U20 LD --
8 16 s 1 4:40.71 HACZKUR Cezary MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU -- B.D. # BEZ
9 9 s 1 4:10.63 JASTRZĘBSKI Damian SKB Kraśnik 94 U23 LU III B.D. BEZ
9 17 s 1 4:44.14 ŁOZA Dawid MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław # Z/1244/14 2017 4
10 10 s 1 4:16.28 BUCZEK Sylwester KS Agros Zamość 93 U23 LU -- B.D. BEZ
1 1 s 2 3:58.72 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 95 U20 MZ II
1 1 s 2 4:06.67 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM III
2 2 s 2 4:00.28 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP II
2 2 s 2 4:07.14 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM III
3 3 s 2 4:00.66 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
3 3 s 2 4:09.21 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM III KUTEŁŁO Dariusz # Z/0270/13 2018 1
4 4 s 2 4:01.12 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 96 U20 PM II
4 4 s 2 4:11.19 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
5 5 s 2 4:01.72 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II #
5 5 s 2 4:11.78 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
6 6 s 2 4:05.33 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
6 6 s 2 4:12.36 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
7 7 s 2 4:06.05 BANASZKIEWICZ Jakub LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP III
7 11 s 2 4:22.33 MROŻEK Filip UKS Wiking Rychnowy 97 U18 PM --
8 8 s 2 4:06.58 GOŁĄB Łukasz UMLKS START Wieruszów # 96 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0877/12 BEZ
8 13 s 2 4:29.43 SZULC Kacper UKS Wiking Rychnowy 97 U18 PM --
9 11 s 2 4:08.66 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U20 DS III #
10 13 s 2 4:10.79 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III STANISLAWSKI Krzysztof 2
11 15 s 2 4:11.97 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U20 SK III
3000 m M
1 1 s 1 8:28.69 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II
1 1 s 1 8:41.88 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
1 1 s 1 9:10.23 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM III KUTEŁŁO Dariusz # Z/0270/13 2018 1
2 2 s 1 8:31.72 JASTRZĘBSKI Kamil SKB Kraśnik 92 U23 LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/0700/11 2019 1
2 2 s 1 8:41.93 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II #
2 2 s 1 9:14.39 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
3 3 s 1 8:38.60 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1784/13 2019 1
3 3 s 1 8:46.93 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 95 U20 MZ III
3 3 s 1 9:15.50 KOWALIK Konrad MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
4 4 s 1 8:47.63 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
4 4 s 1 8:51.08 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
4 4 s 1 9:21.08 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 97 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
5 5 s 1 8:52.62 BANASZKIEWICZ Jakub LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP III
5 5 s 1 9:21.39 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
5 5 s 1 9:28.62 GRZYWIŃSKI Wojciech LKS Zantyr Sztum 94 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0437/13 2015 3
6 6 s 1 8:53.00 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U20 LU III
6 6 s 1 9:24.73 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM IV
7 7 s 1 8:53.87 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK III SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
7 7 s 1 9:27.75 MROŻEK Filip UKS Wiking Rychnowy 97 U18 PM IV
8 8 s 1 8:56.65 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród # 96 U20 DS III
8 8 s 1 9:30.02 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
9 9 s 1 9:00.69 GOŁĄB Łukasz UMLKS START Wieruszów # 96 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0877/12 BEZ
9 9 s 1 9:35.50 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U18 PM IV B.D. 3
10 10 s 1 9:11.21 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
10 10 s 1 9:35.80 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
11 11 s 1 9:11.43 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III STANISLAWSKI Krzysztof 2
11 11 s 1 9:39.92 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
12 12 s 1 9:19.30 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
12 12 s 1 9:43.71 HADRYŚ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
13 13 s 1 9:23.34 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
13 13 s 1 10:13.25 KACZOR Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
14 14 s 1 9:24.38 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU IV
14 14 s 1 10:20.05 FILIN Artur LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/0312/14 2015 4
15 15 s 1 9:29.07 WILK Mikołaj UMLKS Pegaz Opoczno 96 U20 LD IV
15 15 s 1 10:22.55 MALEC Łukasz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 98 U18 LU --
16 16 s 1 9:34.61 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
17 17 s 1 9:35.94 MIKOŁAJEWSKI Michał LUKS Boguszyce 96 U20 LD IV
18 18 s 1 10:13.77 BALCERZAK Przemysław KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U20 LD -- B.D. Z/4503/11 2018 BEZ
  s 1 DNF BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
  s 1 DNF KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U20 SK --
  s 1 DNF WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP --
  s 1 DNF WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS --
  s 1 DNF KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U23 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
110 m pł J MŁ M
1 2 e 1 14.89 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.1 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
2 5 e 1 14.96 ROBÓTKA Bartosz UKB Szubin 98 U18 KP -0.1 II WOCHNA Marek # Z/0469/14 2014 2
3 6 e 1 15.02 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.1 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
4 9 e 1 15.68 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.1 III
5 11 e 1 15.88 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.1 IV REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
6 13 e 1 16.93 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U18 PM -0.1 -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2018 BEZ
1 1 e 2 14.87 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP 0.0 II #
2 3 e 2 14.90 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
3 4 e 2 14.92 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP 0.0 II
4 7 e 2 15.50 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP 0.0 III #
5 8 e 2 15.51 NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB 0.0 III
6 10 e 2 15.74 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U18 PD 0.0 III SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
7 12 e 2 16.27 BIEGALESKI Adrian MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ 0.0 IV ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2016 2
8 14 e 2 17.39 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP 0.0 -- #
1 1 f 1 14.66 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.2 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
2 2 f 1 14.71 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP +0.2 II
3 3 f 1 14.74 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP +0.2 II #
4 4 f 1 14.83 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.2 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
5 5 f 1 14.88 ROBÓTKA Bartosz UKB Szubin 98 U18 KP +0.2 II WOCHNA Marek # Z/0469/14 2014 2
6 6 f 1 14.90 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.2 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
7 7 f 1 15.28 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +0.2 III #
  f 1 DNF NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.2 --
110 m pł M (99.1) M
1 4 e 1 14.98 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
2 5 e 1 15.09 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +1.5 II
3 6 e 1 15.16 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +1.5 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
4 7 e 1 15.29 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +1.5 II KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 9 e 1 15.50 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U20 ZP +1.5 II
6 10 e 1 15.55 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +1.5 II HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
7 11 e 1 15.62 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP +1.5 II
1 1 e 2 14.44 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.3 I SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
2 2 e 2 14.75 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.3 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 3 e 2 14.80 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS -0.3 II
4 8 e 2 15.30 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.3 II
5 12 e 2 15.76 SMARŻEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.3 III #
6 13 e 2 15.76 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP -0.3 III
7 14 e 2 15.99 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA -0.3 III
1 1 f 1 14.37 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.3 I SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
2 2 f 1 14.76 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.3 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 3 f 1 14.85 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +0.3 II
4 4 f 1 15.17 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.3 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
5 5 f 1 15.28 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.3 II KLESZOWSKI Leszek BEZ
6 6 f 1 15.68 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.3 II GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
  f 1 DQ SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +0.3 --
  f 1 DQ GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.3 --
110 m pł M
1 1 e 1 14.77 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -1.3 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 2 e 1 15.32 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP -1.3 II B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
1 1 f 1 14.58 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.7 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 2 f 1 14.95 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP +0.7 I B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
400 m pł J MŁ M
1 4 s 1 56.60 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
2 6 s 1 57.56 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
3 7 s 1 57.70 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
4 8 s 1 58.08 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019
5 10 s 1 60.39 RUDZIŃSKI Paweł LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV
1 1 s 2 54.78 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
2 2 s 2 55.23 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
3 3 s 2 56.03 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP III
4 5 s 2 56.81 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD III FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
5 9 s 2 58.09 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III JASIŃSKI Cyprian # Z/0544/14 2019 2
  s 2 DQ WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP -- KASZEWSKI Tomasz # BEZ
400 m pł M
1 1 s 1 53.06 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
1 1 s 1 53.22 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
2 2 s 1 53.48 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. # BEZ
2 2 s 1 56.44 STRZELECKI Maciej KS Wisła Puławy 94 U23 LU II
3 3 s 1 53.76 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD I KLESZOWSKI Leszek BEZ
3 3 s 1 62.81 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM --
4 4 s 1 53.95 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I DMP ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019 113
5 5 s 1 54.68 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M 104
6 6 s 1 56.27 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP II
7 7 s 1 56.29 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD II
8 8 s 1 58.54 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP III
  s 1 DQ SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
2000 m prz M
1 1 s 1 5:51.00 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM I ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
1 1 s 1 6:09.33 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
2 2 s 1 6:01.31 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK II SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
2 2 s 1 6:13.61 KARABAN Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 3 s 1 6:04.78 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
3 3 s 1 6:14.92 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK III B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
4 4 s 1 6:16.85 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U18 LU III JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017 BEZ
4 4 s 1 6:17.02 MAJEWSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS III
5 5 s 1 6:22.15 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
5 5 s 1 6:25.62 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU III
6 6 s 1 6:23.42 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U18 PM III B.D. 3
6 6 s 1 6:36.17 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
7 7 s 1 6:24.99 KOWALIK Konrad MLUKS Tarnów 97 U18 MA III
7 7 s 1 6:37.06 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV B.D. # BEZ
8 8 s 1 6:25.96 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
8 8 s 1 6:39.49 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U20 SK IV
9 9 s 1 6:26.80 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 97 U18 KP III
9 9 s 1 6:46.58 BALCERZAK Przemysław KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U20 LD IV B.D. Z/4503/11 2018 BEZ
10 10 s 1 6:33.37 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS IV ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
10 10 s 1 6:48.70 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
11 11 s 1 6:48.12 DZIENNIAK Mikołaj LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U18 PM IV
11 11 s 1 6:57.89 FLORCZYŃSKI Łukasz SKS Sokół Malbork 96 U20 PM -- ŁUKASZ Godlewski SAJKOWSKI Norbert Z/1629/12, Z/1629/12 , 2014 BEZ
12 12 s 1 6:52.80 KWIATKOWSKI Krzysztof ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
13 13 s 1 7:02.55 FILIN Artur LUKS MGOKSiR Korfantów 97 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/0312/14 2015 4
14 14 s 1 7:04.61 NIECKARZ Aleksander SKS Sokół Malbork 98 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/1317/14 2015 BEZ
15 15 s 1 7:05.38 HIRKO Adam ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
  s 1 DNF ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
  s 1 DNF WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP --
  s 1 DNF WĄSOWSKI Jakub MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU --
  s 1 DNF HADRYŚ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
4x100 m M
1 s 1 42.11 AMBROŻY Kacper
JACENT Artur
WEJKSZNIA Marek
WIĘCŁAW Kacper
MLKS Sokół Lubin 96
96
96
96
U20 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D.


Z/0175/12
2019

2 s 1 42.29 WASILEWSKI Artur
GŁUCHOWSKI Kuba
BIJOWSKI Kamil
SUPROŃ Paweł
KS Podlasie Białystok 96
96
93
96
U23 POD -- GIZA Andrzej B.D.

B.D. B.D.
SUPROŃ Jaroslaw B.D.
Z/0090/13
Z/1447/12
2019
2019
1
3
2
3 s 1 42.78 ZAPARTY Bartosz
WRÓBEL Krzysztof
HAMPEL Eryk
HAMPEL Ernest
LUKS Orkan Września 97
96
97
97
U20 WLP -- REJEWSKI Robert B.D.
B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
REJEWSKI Robert B.D.
Z/1130/13
Z/1056/13
Z/1125/13
Z/1122/13
2019
2018
2019
2019
2
2
M
1
4 s 1 42.97 WESELA Adrian
NEUMANN Jakub
KASPRZAK Mikołaj
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 98
97
98
97
U18 WLP -- OSIK Tadeusz
SZOSTAK Janusz
KACZOR Mieczysław
MODELSKI Michał
Z/0387/14
Z/0971/13
Z/0388/14
Z/0967/13
2019
2015
2017
2019
M
2
4
2
1 s 2 43.36 KUDERCZAK Tomasz
PALICKI Maciej
SENK Marcin
GUSZCZAK Jarosław
UKS Orkan Środa Wlkp. 95
96
96
96
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław
Z/2496/11
Z/0931/12
Z/1601/12
Z/1600/12
2014
2019
2019
2019
3
1
1
3
2 s 2 43.88 KUŹNIK Konrad
JAKUBOWIAK Przemysław
PAWŁOWSKI Patryk
WYSOTA Tomasz
MULKS MOS Sieradz 98
98
97
97
U18 LDZ --
B.D.
FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D.
FIRLIT Roman
Z/1255/14
Z/1260/13
Z/1262/13
2017
2019
2015
3

4
3 s 2 44.41 KUPCZAK Aleksander
WERNER Mariusz
CHMIELEWSKI Maciej
POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander
LUKS Podium Kup 97
97
97
98
U18 OPL -- ZIEMBA Krzysztof


Z/0984/13
2019
2
4 s 2 45.06 OLESZCZYŃSKI Przemysław
WRONA Dominik
ROWIEŃSKI Mateusz
LIPCZAK Piotr
MKS Agros Chełm 97
97
97
98
U18 LBE --


5 s 2 45.09 OGORZAŁEK Jakub
DROŹDZIEL Jakub
CHMIEL Jakub
MIROSŁAW Cezary
KS Agros Zamość 97
97
97
97
U18 LBE --


JAROS Marek B.D.
Z/1644/13
2019
1
4x400 m M
1 s 1 3:25.20 MUZYCZUK Dawid
BUCZEK Sylwester
KAWKA Oktawian
GANCARZ Ernest
KS Agros Zamość 96
93
94
94
U23 LBE -- SWATOWSKI Wojciech KLESZOWSKI Leszek
B.D.

Z/1399/13
2019
2
BEZ
2 s 1 3:28.52 WILCZYŃSKI Szymon
SMOLIŃSKI Kamil
SMOLIŃSKI Mateusz
STODOLNY Michał
UKB Szubin 97
96
96
95
U20 KPO -- KASZEWSKI Tomasz
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
B.D.
Z/0751/12
Z/0750/12
2019
2017
BEZ
4
3
BEZ
3 s 1 3:28.91 PIRSZ Jakub
PIOTROWICZ Patryk
DOBROWOLSKI Michał
WYRZYKIEWICZ Adrian
PLKS Gwda Piła 96
94
98
95
U23 WLP --
B.D.

KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D.
Z/0285/12
2018
2

4 s 1 3:31.84 GOSS Maciej
GRADZIK Damian
KOPEĆ Mateusz
KARABAN Wojciech
MKS Bolesłavia Bolesławiec 95
97
96
97
U20 DOL -- GIZA Andrzej B.D.

B.D.
Z/1716/12
2018
2
BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.95 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS II MIKODA Lilla # Z/0933/14 2019 MM
1 1 f 1 2.04 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. 2
1 1 f 1 2.16 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD I
2 2 f 1 1.92 GRZĘDZIŃSKI Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
2 2 f 1 1.92 DARMOFAŁ Dominik LKS Narew Kurpiewski Łomża 94 U23 PD III KOTOWSKI Jan B.D. Z/1317/11 2016 2
2 2 f 1 1.98 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB II B.D. 3
3 3 f 1 1.65 FLAK Gracjan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U23 PM --
3 3 f 1 1.92 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 3 f 1 1.98 BEDENICZUK Bartłomiej KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU II DMP MAKARUK Tadeusz # Z/4112/11 2019 1 95
4 4 f 1 1.80 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta 97 U18 WN IV MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr , Z/0843/13 , 2014 4
4 4 f 1 1.80 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD IV DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1008/14 2019 55
4 4 f 1 1.88 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA III
5 5 f 1 1.84 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
5 5 f 1 1.84 GAJOSZ Krystian MKS Agros Chełm 96 U20 LU III
6 6 f 1 1.80 CHOLEWA Cezary KS Agros Zamość 98 U18 LU IV
7 7 f 1 1.70 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- #
7 7 f 1 1.84 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III B.D. 3
8 8 f 1 1.70 MICHALAK Daniel MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS --
8 8 f 1 1.84 MOLENDA Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD III
9 9 f 1 1.65 ŚWIATCZYŃSKI Maciej LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 97 U18 PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/1522/13 2018 BEZ
W dal M
  f 1 6.01 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.4 IV #
1 1 f 1 6.40 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD +0.2 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
1 1 f 1 6.92 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP +1.9 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2
1 1 f 1 6.93 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD +0.4 II SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
2 2 f 1 6.40 LUTAREWICZ Łukasz KS Podlasie Białystok 95 U20 PD +1.1 III
2 2 f 1 6.59 RAJTAK Szymon KS Agros Zamość 93 U23 LU -0.4 III
2 2 f 1 6.68 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.6 III KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
3 3 f 1 6.25 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP +1.0 IV KACZOR Mieczysław Z/2496/11 2014 3
3 3 f 1 6.37 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.8 III
3 3 f 1 6.67 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.9 III DMP NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1 70
4 4 f 1 5.93 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ -0.9 IV
4 4 f 1 6.32 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U23 MZ +1.4 III
4 4 f 1 6.56 SYSKI Marcin MKL Toruń # 98 U18 KP +1.3 III DMP BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2019 2 64
5 5 f 1 5.70 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +1.1 --
5 5 f 1 5.81 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +1.0 --
5 5 f 1 6.40 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +1.2 III WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
6 6 f 1 6.35 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +1.8 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
7 7 f 1 6.27 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.3 IV
8 8 f 1 6.20 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +2.3 IV #
9 9 f 1 6.16 DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.3 IV
10 10 f 1 6.05 ROWIEŃSKI Mateusz MKS Agros Chełm 97 U18 LU +2.0 IV
11 11 f 1 5.97 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -1.4 IV #
12 12 f 1 5.97 KUŹNIK Konrad UMLKS START Wieruszów # 98 U18 LD -1.2 IV
13 13 f 1 5.96 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.7 IV
14 14 f 1 5.91 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +0.4 IV
15 15 f 1 5.87 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD +0.6 -- NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1008/14 2019
16 16 f 1 5.70 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +2.1 -- KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
17 17 f 1 5.65 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 97 U18 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
Trójskok M
  f 1 11.29 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +2.0 --
  f 1 12.67 SYSKI Marcin MKL Toruń # 98 U18 KP +0.2 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2019 2
1 1 f 1 13.92 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.7 III KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
1 1 f 1 14.18 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP +0.1 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
1 1 f 1 14.72 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD +0.3 II DMP SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1 100
2 2 f 1 13.67 FIGAT Piotr MKS Durasan Płońsk 93 U23 MZ +1.5 III
2 2 f 1 13.78 RĘGOCKI Patryk MKL Toruń # 97 U18 KP +1.0 III DMP BUTKIEWICZ Jacek Z/1565/13 2019 2 71
2 2 f 1 13.89 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ +0.3 III
3 3 f 1 12.71 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.9 --
3 3 f 1 13.34 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U20 PK +1.1 III
3 3 f 1 13.66 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.8 III
4 4 f 1 11.50 GAJDA Marcin ULKS Technik Trzcinica 93 U23 PK +2.7 --
4 4 f 1 12.57 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP +1.7 -- KACZOR Mieczysław Z/2496/11 2014 3
4 4 f 1 13.28 MICHALAK Daniel MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS +1.6 III
5 5 f 1 12.30 PISKORSKI Kamil MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +1.8 --
5 5 f 1 12.89 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +1.8 IV KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
6 6 f 1 12.19 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U20 ZP +1.9 --
6 6 f 1 12.84 SYSKI Marcin MKL Toruń # 98 U18 KP +2.3 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2019 2
7 7 f 1 11.94 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +1.9 --
7 7 f 1 12.36 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.9 -- #
8 8 f 1 11.95 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.5 --
9 9 f 1 11.54 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 97 U18 MZ +1.8 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
Kula (5) M
1 1 f 1 18.58 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
2 2 f 1 17.92 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS I
3 3 f 1 16.58 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP II
4 4 f 1 16.51 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
5 5 f 1 16.34 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP II
6 6 f 1 15.64 ORZEL Michał LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD II CHLEBIŃSKI Bogumił Z/0955/14 2016 2
7 7 f 1 15.62 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
8 8 f 1 15.49 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ II #
9 9 f 1 14.54 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
10 10 f 1 14.35 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
11 11 f 1 14.32 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP III
12 12 f 1 13.85 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
13 13 f 1 13.77 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
14 14 f 1 13.68 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
15 15 f 1 13.07 PRZYCHODZKI Krzysztof ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB IV
16 16 f 1 13.04 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97 U18 LU IV GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
17 17 f 1 12.71 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 98 U18 OP IV CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
18 18 f 1 12.51 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS IV KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
19 19 f 1 12.50 WARCHOŁ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
20 20 f 1 12.31 OLEKSIEJUK Jakub MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
21 21 f 1 12.23 PLUTA Karol MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1486/14 2014 4
22 22 f 1 11.60 CZARNOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
23 23 f 1 11.37 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS --
Kula (6) M
1 1 f 1 18.50 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 2 f 1 17.53 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ I
3 3 f 1 16.98 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I
4 4 f 1 16.78 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
5 5 f 1 16.50 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB I
6 6 f 1 15.50 KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ II
7 7 f 1 15.33 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk 96 U20 WN II BORYSEWICZ Piotr Z/0159/12 2016 1
8 8 f 1 14.97 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB II
9 9 f 1 14.77 MAJDZIŃSKI Kamil LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.01 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
2 2 f 1 16.47 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
3 3 f 1 13.02 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 94 U23 MZ III KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 52.39 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
2 2 f 1 51.98 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS II
3 3 f 1 51.58 MARCHLEWSKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II
4 4 f 1 49.60 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
5 5 f 1 49.31 GIBASZEK Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
6 6 f 1 47.36 PATYK Marcin LUKS Podium Kup 97 U18 OP II
7 7 f 1 45.15 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
8 8 f 1 44.76 WALENDA Michał WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/1709/13 2019 1
9 9 f 1 42.46 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
10 10 f 1 42.34 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 98 U18 OP III CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
11 11 f 1 41.78 KOZŁOWSKI Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1350/14 2016 3
12 12 f 1 41.18 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
13 13 f 1 40.93 WYSOCKI Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD III
14 14 f 1 40.21 GIL Marcin KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III #
15 15 f 1 39.54 BORUCH Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ III #
16 16 f 1 37.17 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP IV
17 17 f 1 36.85 TYSZKA Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD IV
18 18 f 1 33.28 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
19 19 f 1 32.47 PLUTA Karol MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD -- ROSIAK Zbigniew Z/1486/14 2014 4
20 20 f 1 30.64 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP --
21 21 f 1 29.42 GAJDA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 98 U18 PM --
  f 1 NM OLEKSIEJUK Jakub MKS Agros Chełm 98 U18 LU --
  f 1 NM ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
  f 1 NM DUDZIK Korneliusz ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 2 f 1 35.40 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU IV
1 1 f 1 52.80 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I
2 2 f 1 51.37 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
3 3 f 1 50.72 SIEJKOWSKI Dominik LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB I
4 4 f 1 49.35 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
5 5 f 1 47.49 OLIZAROWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
6 6 f 1 47.12 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB II KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
7 7 f 1 44.83 LEWKOWICZ Tomasz ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
8 8 f 1 44.12 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB II SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
9 9 f 1 43.44 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
10 10 f 1 31.82 MAJDZIŃSKI Kamil LUKS Orkan Września 95 U20 WP --
11 11 f 1 31.50 KOPEĆ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/0219/14 2015 4
  f 1 NM KURZYCH Bartosz OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ --
Dysk (2) M
1 1 f 1 46.83 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU I
1 1 f 1 50.15 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
2 2 f 1 44.92 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
3 3 f 1 43.98 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 94 U23 MZ II KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
4 4 f 1 38.32 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U23 PD III
Młot (5) M
1 1 f 1 57.40 GAJDA Szymon LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 98 U18 PM III
2 2 f 1 56.17 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2019
3 3 f 1 52.20 DUDZIK Korneliusz ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III
4 4 f 1 48.99 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
5 5 f 1 48.42 ORZEL Michał LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił Z/0955/14 2016 2
6 6 f 1 47.18 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
7 7 f 1 44.45 TYMIŃSKI Mateusz LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV
8 8 f 1 42.00 SIATKOWSKI Adrian UKS Błyskawica Domaniewice 98 U18 LD IV
9 9 f 1 37.55 KOZŁOWSKI Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1350/14 2016 3
10 10 f 1 32.33 GIL Marcin KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -- #
11 11 f 1 27.14 PRZYCHODZKI Krzysztof ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
  f 1 NM WARCHOŁ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
  f 1 NM CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. Z/0954/14 2018 1
Młot (6) M
1 1 f 1 59.34 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS II B.D. # 1
2 2 f 1 55.85 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP II B.D. B.D. 1
3 3 f 1 55.75 BUŁAWSKI Karol LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP II
4 4 f 1 55.73 MARYNOWSKI Kenneth LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II
5 5 f 1 53.42 ADAMCIO Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
6 6 f 1 53.39 KUŹNIAREK Marcin MKS Zduńska Wola 96 U20 LD II SULIŃSKI Andrzej B.D. Z/1609/12 2019
7 7 f 1 49.16 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
8 8 f 1 43.25 LACH Patryk LUKS Atletic Białystok 95 U20 PD III
9 9 f 1 42.14 PAWELSKI Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB IV
10 10 f 1 39.34 BARTOSIK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska # 96 U20 LU IV
  f 1 NM LEWKOWICZ Tomasz ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB --
Młot (7.26) M
1 1 f 1 54.81 FLAK Gracjan LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 93 U23 PM I
Oszczep (700) M
1 1 f 1 72.93 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I
2 2 f 1 60.81 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
3 3 f 1 58.47 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II
4 4 f 1 56.59 RADZIEJ Fabian LUKS Podium Kup 98 U18 OP III
5 5 f 1 55.46 SZCZYGIEŁ Patryk LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III
6 6 f 1 53.24 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2019 1
7 7 f 1 52.77 FIGGER Mateusz KS Polonia Pasłęk # 98 U18 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/1447/14 2016
8 8 f 1 42.50 SAKOWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 65.96 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U23 PD I
1 1 f 1 70.54 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 2 f 1 54.41 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III
2 2 f 1 59.77 PRACZUK Łukasz KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
3 3 f 1 53.30 TREDER Krystian KS Polonia Pasłęk 96 U20 WN III BORYSEWICZ Piotr Z/0159/12 2016 1
3 3 f 1 58.20 KOTUK Marcin KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II B.D. 2
5 5 f 1 42.28 WRZAŁKOWSKI Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP IV B.D. B.D. 1
5 5 f 1 42.41 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV B.D. # 1
6 6 f 1 40.11 KOPEĆ Dawid KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK IV PEREPICZKO Zdzisław Z/0219/14 2015 4
Chód 10 km M
1 1 s 1 45:45.91 ZIELIŃSKI Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP II ZAWORSKI Marek Z/0360/11 2017 BEZ
1 1 s 1 46:16.79 GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 98 U18 MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2019 3
1 1 s 1 48:54.79 WERNER Robert LKS Maraton Turek 94 U23 WP III
2 2 s 1 46:51.46 NIEDZIAŁEK Tomasz WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/1509/12 2018 3
2 2 s 1 50:31.87 KLONOWSKI Adrian LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0569/13 2019 1
2 2 s 1 56:25.75 SKONIECKI Łukasz WLKS Nowe Iganie # 93 U23 MZ --
3 3 s 1 47:27.49