Siedlce 08.06.2014
14. Memoriał Henryka Guta
100 m K
1 1 s 1 11.94 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +1.7 I #
2 2 s 1 12.15 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +1.7 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
3 3 s 1 12.31 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +1.7 II B.D. B.D. 1
4 4 s 1 12.41 DRYJA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU +1.7 II
5 6 s 1 12.65 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +1.7 II B.D. 3
6 7 s 1 12.75 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +1.7 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
7 9 s 1 12.79 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +1.7 III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
1 5 s 2 12.52 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA +0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
2 8 s 2 12.78 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.2 III B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
3 12 s 2 13.49 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.2 IV RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
4 13 s 2 13.69 GÓRECKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +0.2 IV
5 14 s 2 14.07 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.2 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
6 15 s 2 14.31 KOTLARSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +0.2 V
7 16 s 2 14.39 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ +0.2 -- B.D. BEZ
1 17 s 3 13.18 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 Sen MZ +1.4 III B.D. B.D. # BEZ
2 18 s 3 13.66 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ +1.4 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/5096/11 2014 2
3 19 s 3 13.86 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ +1.4 -- KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
4 20 s 3 14.08 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ +1.4 V JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
5 21 s 3 14.26 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +1.4 --
6 22 s 3 14.45 MAJOREK Agnieszka OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +1.4 V
7 23 s 3 14.45 SOBIERAJ Anna OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +1.4 V
1 10 s 4 12.86 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +1.1 III KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
2 11 s 4 12.86 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ +1.1 III B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2019
200 m K
1 1 s 1 24.26 KRYŃSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +0.1 I #
2 2 s 1 24.88 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +0.1 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
3 4 s 1 25.29 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +0.1 II B.D. B.D. 1
4 6 s 1 25.51 DRYJA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU +0.1 II
5 5 s 1 25.51 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.1 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
6 8 s 1 25.79 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.1 II B.D. 3
1 3 s 2 25.05 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA +1.1 II GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
2 7 s 2 25.71 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +1.1 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
3 11 s 2 26.89 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +1.1 III RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
4 16 s 2 28.70 GÓRECKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +1.1 V
5 18 s 2 29.12 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +1.1 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
6 19 s 2 29.31 KOTLARSKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +1.1 V
1 9 s 3 26.42 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 Sen MZ +1.6 III B.D. B.D. # BEZ
2 12 s 3 27.89 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ +1.6 IV KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
3 13 s 3 28.11 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ +1.6 IV ZIĘCINA Kazimierz Z/5096/11 2014 2
4 14 s 3 28.26 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ +1.6 IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
5 15 s 3 28.28 ŁUCZAK Wiktoria MKS Pogoń Siedlce 99 U16 MZ +1.6 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/3612/15 2015 3
6 20 s 3 29.34 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ +1.6 -- B.D. BEZ
1 10 s 4 26.44 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ +2.5 III B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2019
2 17 s 4 28.95 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +2.5 --
3 21 s 4 29.86 SOBIERAJ Anna OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +2.5 V
4 22 s 4 30.40 MAJOREK Agnieszka OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +2.5 --
400 m K
1 1 s 1 57.12 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ II B.D. 1
2 2 s 1 58.69 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II
3 3 s 1 58.87 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ II B.D. Z/0691/13 2015 2
4 5 s 1 60.35 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ III DZIUBIŃSKA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
1 4 s 2 60.33 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
2 6 s 2 60.57 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU III
3 7 s 2 64.76 PAWEŁCZAK Natalia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ V
1500 m K
1 1 s 1 4:38.22 ¦LUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 89 Sen MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 4:44.17 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
3000 m K
1 1 s 1 9:41.76 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża # 82 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/1542/14 2019 1
2 2 s 1 9:43.07 TRZASKALSKA Izabela AZS UMCS Lublin 88 Sen LU I JAKUBOWSKI Marek Z/2651/11 2019 MM
3 3 s 1 9:43.95 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
4 4 s 1 9:47.13 ¦LUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 Sen ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
5 5 s 1 10:02.06 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD II DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
6 6 s 1 10:13.93 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ II
7 7 s 1 10:15.47 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
8 8 s 1 10:18.25 MARCINKIEWICZ Agata KS Warszawianka W-wa 97 U18 MZ II JAKUBOWSKI Marek Z/0654/14 2015 2
9 9 s 1 10:39.86 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU III B.D. Z/0203/12 2017 2
10 10 s 1 10:51.95 MIŁEK Antonina KS Agros Zamo¶ć 94 U23 LU III B.D. # BEZ
11 11 s 1 11:17.88 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
  s 1 DNF WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
4x100 m K
1 s 1 53.63 TARKOWSKA Klaudia
SZEWCZUK Patrycja
NORWA Patrycja
DEMIANIUK Roksana
AZS UMCS Lublin 99
99
99
99
U16 LBE --


2 s 1 53.90 SOCZEWKA Klaudia
SOCZEWKA Dominika
KUCIŃSKA Weronika
ŁUCZAK Wiktoria
MKS Pogoń Siedlce 99
99
00
99
U16 MAZ -- B.D.
B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/2067/15
Z/3612/15
2015
2015
5
BEZ
4
3
3 s 1 55.88 TARKOWSKA Kaja
PANASIUK Zuzanna
CHROMIŃSKA Klaudia
ŁUKASIEWICZ Wiktoria
AZS UMCS Lublin 00
00
00
00
U16 LBE --


4 s 1 56.22 GÓRECKA Aleksandra
KOTLARSKA Aleksandra
MAJOREK Agnieszka
SOBIERAJ Anna
OKS Skra Warszawa 00
00
00
00
U16 MAZ --


W dal K
1 1 f 1 6.06 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 93 U23 MZ 0.0 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3711/11 2015 1
2 2 f 1 6.02 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ -0.6 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
3 3 f 1 5.95 CHACIŃSKA Natalia AZS ŁódĽ # 96 U20 LD 0.0 I SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
4 4 f 1 5.20 BANASZEK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU -1.5 III
5 5 f 1 4.89 ŁUKASIEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -0.8 IV #
6 6 f 1 4.82 SZEWCZUK Patrycja AZS UMCS Lublin 99 U16 LU -0.4 IV #
7 7 f 1 4.59 KUBIK Wiktoria KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU 0.0 --
100 m M
1 8 s 1 10.68 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +1.7 I B.D. 2
2 9 s 1 10.68 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +1.7 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 10 s 1 10.75 TALACHA Marcin KS Agros Zamo¶ć # 96 U20 LU +1.7 I GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
4 11 s 1 10.84 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U23 KP +1.7 I B.D. 3
5 13 s 1 10.97 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU +1.7 II KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2
6 14 s 1 11.02 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +1.7 II # LDK!
7 15 s 1 11.13 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 94 U23 MZ +1.7 II B.D. Z/1575/12 2013 2
8 16 s 1 11.17 KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ +1.7 II MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
1 17 s 2 11.20 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +2.1 II KRET Waldemar RADKE Karol Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
2 18 s 2 11.29 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +2.1 II OWCZAREK Konrad # Z/1465/12 2019 1
3 19 s 2 11.34 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +2.1 III
4 20 s 2 11.36 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +2.1 III
5 21 s 2 11.48 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU +2.1 III
6 22 s 2 11.51 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +2.1 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
7 26 s 2 11.57 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +2.1 III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek # Z/4805/15 2018 2
8 27 s 2 11.63 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa 96 U20 MZ +2.1 III
1 12 s 3 10.92 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD +1.9 II
2 23 s 3 11.53 BORYSIUK Adrian MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ +1.9 III B.D. Z/1510/13 2015 4
3 24 s 3 11.54 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +1.9 III
4 25 s 3 11.56 PALUCH Mariusz MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ +1.9 III MACIEJEWSKI Janusz Z/0696/13 2016 2
5 28 s 3 11.82 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ +1.9 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2064/15 2019 2
6 29 s 3 11.94 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ +1.9 IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
7 30 s 3 11.98 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +1.9 IV BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
8 31 s 3 12.15 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +1.9 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
1 1 s 4 10.85 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok 86 Sen PD +1.4 I SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
2 2 s 4 10.91 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U23 MZ +1.4 II BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
3 3 s 4 10.96 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU +1.4 II
4 4 s 4 11.99 ŻAK Filip GKS Wilga Garwolin 96 U20 MZ +1.4 IV
5 5 s 4 12.27 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +1.4 --
6 6 s 4 12.42 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +1.4 --
7 7 s 4 12.61 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U20 MZ +1.4 -- B.D. BEZ
200 m M
1 3 s 1 21.81 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U23 MZ +1.2 I BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
2 5 s 1 21.95 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU +1.2 II
3 11 s 1 22.56 SIENKIEWICZ Karol KS Podlasie Białystok 86 Sen PD +1.2 II SIENKIEWICZ Karol # Z/3134/11 2015 2
4 22 s 1 24.02 ŻAK Filip GKS Wilga Garwolin 96 U20 MZ +1.2 IV
5 24 s 1 24.79 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +1.2 --
6 25 s 1 25.20 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +1.2 --
1 1 s 2 21.52 KOSSAKOWSKI Grzegorz KS Podlasie Białystok 91 Sen PD +0.6 I B.D. 2
2 4 s 2 21.82 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +0.6 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
3 6 s 2 22.07 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +0.6 II # LDK!
4 7 s 2 22.11 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU +0.6 II KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2
5 8 s 2 22.46 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 94 U23 MZ +0.6 II B.D. Z/1575/12 2013 2
6 26 s 2 25.26 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U20 MZ +0.6 -- B.D. BEZ
1 10 s 3 22.50 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.4 II KRET Waldemar RADKE Karol Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
2 12 s 3 22.60 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +0.4 II
3 14 s 3 22.96 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU +0.4 III
4 15 s 3 23.06 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.4 III
5 16 s 3 23.12 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +0.4 III OWCZAREK Konrad # Z/1465/12 2019 1
6 19 s 3 23.52 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
1 17 s 4 23.19 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa 96 U20 MZ +2.2 III
2 18 s 4 23.43 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +2.2 III
3 20 s 4 23.60 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +2.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek # Z/4805/15 2018 2
4 21 s 4 23.77 PLUTA Konrad MKS Pogoń Siedlce 00 U16 MZ +2.2 IV MACIEJEWSKI Janusz # Z/2064/15 2019 2
5 23 s 4 24.32 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +2.2 IV BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
1 2 s 5 21.61 WILAMOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 89 Sen PD +1.4 I
2 9 s 5 22.48 OTTO Damian BKS Bydgoszcz 93 U23 KP +1.4 II B.D. 3
3 13 s 5 22.63 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ +1.4 II RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ
400 m M
1 1 s 1 50.93 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 98 U18 PD III
2 2 s 1 51.38 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ III #
3 3 s 1 52.09 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
4 12 s 1 53.66 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 97 U18 PD IV
5 14 s 1 56.65 OKRZEJA Marcin UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ -- RADKE Karol Z/1462/13 2014 4
1 5 s 2 52.53 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
2 6 s 2 52.76 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ IV
3 7 s 2 52.83 MOSKWIAK Paweł MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/1512/13 2016 2
4 9 s 2 53.10 PACZÓSKI Mateusz MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ IV MACIEJEWSKI Janusz Z/0694/13 2015 3
5 10 s 2 53.18 WˇDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 97 U18 PD IV
1 4 s 3 52.15 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ III GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
2 8 s 3 53.05 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 97 U18 PD IV B.D.
3 11 s 3 53.64 KINASZ Jerzy AKL Ursynów Warszawa 94 U23 MZ -- B.D. BEZ
4 13 s 3 56.12 MIRKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ --
800 m M
2 1 s 1 1:55.72 JACIUK Sylwester MKS Pogoń Siedlce 93 U23 MZ II B.D. Z/0039/13 2019 3
3 2 s 1 1:56.74 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
4 3 s 1 1:58.22 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U20 MZ III SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
5 4 s 1 1:59.42 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ III
6 5 s 1 1:59.62 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ III MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
7 6 s 1 2:02.11 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U20 MZ IV STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
8 7 s 1 2:03.10 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
  s 1 DNF WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 82 Sen MZ --
  s 1 DNF MIERZEJEWSKI Krzysztof MKS Pogoń Siedlce 76 Masters MZ -- B.D. Z/1586/14 2016 3
1500 m M
1 s 1 3:49.18 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U23 MZ II B.D. # 1
2 s 1 3:49.30 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
3 s 1 3:49.99 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
  s 1 DNF MAZUR Daniel OKS Start Otwock 95 U20 MZ --
3000 m M
1 1 s 1 8:47.08 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
2 2 s 1 9:14.89 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2019
3 3 s 1 9:25.05 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 84 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/5134/11 2019 3
4 4 s 1 9:44.63 PUSTUŁKA Konrad AKL Ursynów Warszawa 80 Sen MZ -- ROSŁON Sławomir Z/3855/18 2018 BEZ
4x100 m M
1 s 1 44.03 BORYSIUK Adrian
PALUCH Mariusz
PACZÓSKI Mateusz
KWIATKOWSKI Kamil
MKS Pogoń Siedlce 97
97
97
97
U18 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1510/13
Z/0696/13
Z/0694/13
Z/1511/13
2015
2016
2015
2015
4
2
3
2
2 s 1 47.74 KONOPKA Jan
WIERZBICKI Jakub
GRODZICKI Dariusz
PLUTA Konrad
MKS Pogoń Siedlce 00
99
99
00
U16 MAZ -- B.D.
B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/2062/15
Z/2207/15
Z/2064/15
2015
2015
2019
4
BEZ
BEZ
2
3 s 1 49.87 KORNILAK Michał
GŁUSKI Jacek
WOIŃSKI Antoni
JEDYNAK Kamil
MKS Pogoń Siedlce 00
00
00
99
U16 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
B.D.
Z/2066/15
Z/2063/15
Z/2065/15
2015
2015
2015
BEZ
4
4
W dal M
1 1 f 1 7.94 JASZCZUK Tomasz AZS-AWF Katowice # 92 U23 SL +1.5 M ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/4919/11 2019 LDK!
2 2 f 1 7.10 SOBORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki # 78 Masters LD +1.0 II LIPIŃSKI Leszek # Z/1250/14 2019 3
3 3 f 1 7.05 CIE¦LUKOWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 88 Sen PD +1.5 II
4 4 f 1 7.03 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ 0.0 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4624/11 2017 1
5 5 f 1 7.00 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 Sen MZ +0.5 II RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
6 6 f 1 6.88 SZCZESIUL Kamil MKS Juvenia Białystok 91 Sen PD +0.1 II MYDLARZ Adrian B.D. Z/2828/11 2012 2
7 7 f 1 6.66 PASZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU 0.0 III
8 8 f 1 6.63 BESZTAK Adam KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU 0.0 III
9 9 f 1 6.55 DUDEK Marcin KS Podlasie Białystok 86 Sen PD +0.3 III DUDEK Marcin # Z/0462/11 2016 1
10 10 f 1 6.34 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ +0.1 III B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.2484438419342 sekund