Leszno 14.06.2014
Grand Prix Leszna 2014 [DMP]
100 m K
1 4 s 1 13.48 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +2.4 IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
2 6 s 1 14.85 ŚWIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB +2.4 -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK!
3 7 s 1 14.94 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP +2.4 -- PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5
4 8 s 1 15.72 SZARZYŃSKA Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +2.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/5701/15 2018 5
1 1 s 2 12.18 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +4.3 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 2 s 2 12.35 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +4.3 II POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
3 3 s 2 12.61 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +4.3 II
4 5 s 2 13.59 PLUTA Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +4.3 IV
400 m K
1 8 s 1 66.61 GŁOWACZ Anna MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP --
2 10 s 1 67.97 NADOLNA Weronika UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
1 6 s 2 66.02 KOWALIK Julia UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP --
2 13 s 2 69.86 POKRZYWNIAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 99 U16 WP -- BIEDERMANN Roman # Z/3264/15 2019
3 15 s 2 71.24 BASIŃSKA Kinga WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1417/14 2018 3
1 2 s 3 61.74 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
2 7 s 3 66.33 WŁODARCZAK Julia UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP V
3 11 s 3 68.15 ANTKOWIAK Marianna UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
4 12 s 3 68.96 ŚLUGAJ Klaudia UKS Sportowiec Borowo 00 U16 WP --
5 14 s 3 70.73 FURMAŃCZAK Adrianna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP --
1 1 s 4 58.40 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II #
2 3 s 4 62.40 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP IV PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
3 4 s 4 63.97 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2019
4 5 s 4 65.54 ŁĄCZNA Daria UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP -- B.D. BEZ
5 9 s 4 67.25 JASZCZAK Bogna UKS Achilles Leszno 99 U16 WP -- #
800 m K
1 1 s 1 2:30.62 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS IV
2 2 s 1 2:33.94 KASPERSKA Sandra WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1726/15 2017 3
3 3 s 1 2:34.38 FRYDRYSZAK Karolina UKS Jedynka Gostyń 00 U16 WP V SADOWSKI Waldemar # Z/1460/15 2019 3
4 4 s 1 2:44.06 KROLIK Alicja WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0348/14 2018 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:44.60 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
2 2 s 1 4:59.62 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
3 3 s 1 5:04.23 ANTONIUK Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV CIEŚLICKA Elżbieta Z/0434/14 2018 BEZ
4 4 s 1 5:04.66 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP IV
5 5 s 1 5:14.43 PRZYBYŁA Magdalena ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
6 6 s 1 5:25.21 GAWIN Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP V
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.39 NIEDŹWIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +3.3 II PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.89 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +3.3 II
2 2 s 1 18.43 LUPA Natalia WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP +3.3 -- ZWIRN Krystyna Z/1418/14 2018 BEZ
100 m pł K
1 1 s 1 16.08 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U20 WP +3.3 III
  s 1 DNF NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U23 WP +3.3 -- B.D. 2
2000 m prz K
1 1 s 1 7:20.99 KAMIŃSKA Dominika MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U20 DS II
2 2 s 1 7:24.81 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II WOSIEK Jacek B.D. # Z/1293/14 2019
3 3 s 1 7:44.37 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 97 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
4 4 s 1 7:44.43 SZAKIEL Paulina GLKS Świdnica 97 U18 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/0784/13 2015 3
5 5 s 1 7:55.49 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
6 6 s 1 7:55.62 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U20 DS III #
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. # 1
2 2 f 1 1.65 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 98 U18 WP II #
3 3 f 1 1.45 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV
Trójskok K
  f 1 10.07 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -0.4 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
1 1 f 1 13.01 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +3.0 I DMP JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M 146
2 2 f 1 11.45 PIEKARSKA Monika MKS Juvenia Puszczykowo 94 U23 WP +0.4 III JAGACIAK Jarosław B.D. Z/2387/11 2019
3 3 f 1 10.89 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U20 WP +2.2 III
4 4 f 1 10.14 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +3.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
Kula (3) K
1 1 f 1 10.14 MARCHEWKA Weronika MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej Z/5698/15 2018 3
2 2 f 1 8.53 ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
Kula (4) K
1 1 f 1 16.63 MALUŚKIEWICZ Agnieszka OŚ AZS Poznań 89 Sen WP M DMP NOWAK Grzegorz # Z/2107/11 2019 M 157
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.72 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019
2 2 f 1 36.48 PILARSKA Weronika UKS Olimp Duszniki 98 U18 WP IV
3 3 f 1 34.26 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1420/14 2018 1
4 4 f 1 30.81 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ
5 5 f 1 30.04 JAWORSKA Natalia UKS Olimp Duszniki 98 U18 WP --
6 6 f 1 29.21 LISKOWIAK Patrycja UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0316/13 2014 4
1 1 f 2 37.58 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U16 WP III PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2019 3
Oszczep (600) K
1 1 f 1 48.92 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
2 2 f 1 40.66 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
3 3 f 1 35.71 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
100 m M
1 2 s 1 11.00 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP +2.7 II B.D. Z/1056/13 2018 2
2 4 s 1 11.19 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP +2.7 II
3 7 s 1 11.75 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +2.7 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
4 8 s 1 11.91 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +2.7 IV
1 1 s 2 10.85 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +2.5 I DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M 115
2 3 s 2 11.06 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +2.5 II
3 5 s 2 11.42 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +2.5 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
4 6 s 2 11.57 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +2.5 III
5 9 s 2 12.63 KUZDROWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 00 U16 WP +2.5 V
200 m M
1 15 s 1 23.73 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +3.2 IV
2 18 s 1 24.52 TOMCZAK Adrian MKS-MOS Śrem 97 U18 WP +3.2 -- SMOLAREK Ireneusz Z/1278/14 2015 BEZ
3 20 s 1 25.84 JĘDROSZKOWIAK Daniel UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP +3.2 --
4 21 s 1 25.88 JĘDROSZKOWIAK Paweł UKS Sportowiec Borowo 98 U18 WP +3.2 --
1 13 s 2 23.42 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +3.7 III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
2 14 s 2 23.62 MILIŃSKI Mikołaj MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +3.7 IV
3 17 s 2 23.92 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS +3.7 IV
4 19 s 2 25.22 GRZEGOROWSKI Christian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP +3.7 V
5 22 s 2 26.46 KUZDROWSKI Dawid UKS Achilles Leszno 00 U16 WP +3.7 --
1 7 s 3 22.53 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +3.8 II
2 9 s 3 22.74 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +3.8 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
3 11 s 3 22.97 RODZIAK Łukasz SL Olimpia Poznań # 98 U18 WP +3.8 III
4 12 s 3 22.97 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +3.8 III
5 16 s 3 23.80 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +3.8 IV REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
1 3 s 4 22.27 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP +2.4 II
2 4 s 4 22.31 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP +2.4 II B.D. Z/1056/13 2018 2
3 5 s 4 22.35 SKRZYPCZAK Robert WMLKS Nadodrze Powodowo 94 U23 WP +2.4 II POLAK Mirosław Z/4549/11 2019 2
4 6 s 4 22.41 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +2.4 II
5 8 s 4 22.60 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP +2.4 II PAWŁOWSKI Wojciech 3
1 1 s 5 21.30 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS +1.8 M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
2 2 s 5 22.09 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS +1.8 II
3 10 s 5 22.80 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +1.8 II
400 m M
1 9 s 1 54.25 KRUS Mateusz LUKS Orkan Września 99 U16 WP IV PUJDAK Andrzej Z/3164/15 2018 3
2 11 s 1 55.58 ARCISZEWSKI Bartosz SL Olimpia Poznań 96 U20 WP --
3 12 s 1 56.31 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP --
4 13 s 1 63.60 NOWAK Dawid MKS-MOS Śrem 98 U18 WP --
1 3 s 2 50.14 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław 88 Sen DS II
2 5 s 2 52.64 NOLBERCZAK Dawid SL Olimpia Poznań 96 U20 WP III BYTNIEWSKA Magdalena 3
3 6 s 2 53.12 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP IV
4 7 s 2 53.63 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U23 DS -- #
5 8 s 2 54.05 LESTER Mateusz SL Olimpia Poznań 98 U18 WP IV
6 10 s 2 54.33 WASIELEWSKI Sebastian LKS Sana Kościan 99 U16 WP IV TALIKADZE Roman Z/1734/15 2017 BEZ
1 1 s 3 47.26 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 Sen DS I B.D. 1
2 2 s 3 48.08 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS I
3 4 s 3 51.03 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP III
800 m M
1 9 s 1 2:10.37 KAŻMIERCZAK Jakub UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
2 10 s 1 2:11.21 SOBECKI Adrian UKS Achilles Leszno 99 U16 WP V
3 11 s 1 2:14.14 MŁODYSTACH Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
4 12 s 1 2:14.60 FABISIAK Marek MKS Juvenia Puszczykowo 99 U16 WP -- #
5 13 s 1 2:31.59 KACZMAREK Szymon WMLKS Nadodrze Powodowo 99 U16 WP --
6 14 s 1 2:43.17 KLUPŚ Kacper UKS Jedynka Gostyń 00 U16 WP --
1 4 s 2 2:04.31 KWIATKOWSKI Krystian LUKS Orkan Września 99 U16 WP IV PUJDAK Andrzej Z/2630/15 2019 3
2 6 s 2 2:05.04 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 97 U18 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
3 7 s 2 2:05.04 WAWRZYNOWICZ Seweryn WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0350/14 2014 4
4 8 s 2 2:08.62 GLAPIAK Maciej UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
5 s 2 2:33.70 MARKOWSKI Krystian UKS Achilles Leszno 98 U18 WP --
1 1 s 3 1:57.20 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS III
2 2 s 3 1:58.81 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III B.D. 3
3 3 s 3 1:59.92 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB III B.D. BEZ
4 5 s 3 2:04.67 GZEŚKÓW Wojciech GLKS Świdnica 97 U18 DS IV MYDŁOWSKI Ryszard Z/0783/13 2016 3
1500 m M
1 1 s 1 4:00.28 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
2 2 s 1 4:03.14 KONIECZEK Dawid WMLKS Nadodrze Powodowo 93 U23 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/4541/11 2016 1
3 3 s 1 4:13.10 WOJTASZAK Paweł SL Olimpia Poznań 96 U20 WP IV
4 4 s 1 4:15.34 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
5 5 s 1 4:25.75 PILICHOWSKI Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS --
6 6 s 1 4:25.98 KWIATKOWSKI Krzysztof ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
7 7 s 1 4:29.96 BELGRAU Tobiasz MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -- KAZIMIERCZYK Jacek Z/0748/13 2019 4
3000 m prz M
1 1 s 1 10:01.60 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
2 2 s 1 10:08.34 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP III
3 3 s 1 10:34.26 SOKALSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 96 U20 LB IV
4 4 s 1 10:35.75 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
5 5 s 1 11:33.33 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 91 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
Wzwyż M
1 1 f 1 1.96 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP II
2 3 f 1 1.96 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB II B.D. 3
3 2 f 1 1.96 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U20 WP II
4 4 f 1 1.86 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0155/14 2019 3
5 5 f 1 1.81 MACHIŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV DMP REJEWSKI Robert B.D. # Z/0593/14 2019 57
5 6 f 1 1.81 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB IV B.D. 3
7 7 f 1 1.51 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
W dal M
1 1 f 1 6.25 CIEŚLIKOWSKI Marcin MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +1.3 IV
2 2 f 1 6.05 NIEDZWIEDZKI Jędrzej UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +1.3 IV
3 3 f 1 6.03 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.9 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
4 4 f 1 5.89 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.3 -- #
5 5 f 1 5.85 GÓRSKI Dawid KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP +1.6 --
6 6 f 1 5.49 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP +0.5 -- KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
7 7 f 1 5.38 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 97 U18 DS +1.2 --
8 8 f 1 5.33 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +2.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4
9 9 f 1 4.13 SZARZYŃSKI Krzysztof MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP +2.8 -- #
  f 1 NM LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3
Trójskok M
  f 1 13.01 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.3 IV
1 2 f 1 13.24 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +2.3 III
2 1 f 1 13.24 MAZAN Sergiusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.1 III #
3 3 f 1 12.88 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.3 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
Kula (5) M
1 1 f 1 16.09 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
2 2 f 1 15.91 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP II
4 4 f 1 13.59 SĘDROWICZ Maciej MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP III
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.90 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 3 f 1 14.33 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS II
Oszczep (600) M
1 1 f 1 32.80 PAŹDZIOR Marcin UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP --
2 2 f 1 30.03 GRZEŚKOWIAK Szymon UKS Sportowiec Borowo 99 U16 WP -- ZŁOTKOWSKI Łukasz #
3 3 f 1 25.33 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
4 4 f 1 24.84 KUBIS Michał MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
Oszczep (700) M
1 1 f 1 58.90 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
2 2 f 1 50.73 WARCZYŃSKI Bartosz MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP III UNGER Krzysztof B.D. Z/0906/13 2016 BEZ
3 3 f 1 49.60 WOŹNY Szymon UKS Achilles Leszno 97 U18 WP IV
4 4 f 1 41.21 NOWAK Michał UMKS Iskra Wolsztyn 98 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 4
5 5 f 1 35.31 ŚWIDRAK Damian MUKS Szok Bojanowo 97 U18 WP --
6 6 f 1 32.85 WOJCIECHOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno 97 U18 WP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 49.31 PROKOPOWICZ Piotr LKS Górnik Wałbrzych 96 U20 DS III
2 2 f 1 46.21 BIS Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV
  f 1 NM SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 Sen PD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.4688160419464 sekund