Białogard 04.06.2014
Finał wojewódzki gimnazjady
100 m K
1 2 e 1 13.00 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.5 III
2 8 e 1 13.51 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP +1.5 IV RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
3 10 e 1 13.55 FREJ Zuzanna LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP +1.5 IV KIEDROWICZ Piotr Z/2508/15 2015 BEZ LDK!
4 11 e 1 13.60 PAWLAK Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +1.5 IV BARTA Franciszek Z/3109/15 2018 3
5 15 e 1 14.18 WICHOWSKA Maja UKS Sprinter Wolin 00 U16 ZP +1.5 V #
6 16 e 1 14.34 DYBIEC Zuzanna LUKS Wieża Postomino 98 U18 ZP +1.5 -- ROLBIECKI Janusz ROLBIECKI Janusz BEZ
1 1 e 2 12.90 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
2 3 e 2 13.10 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino # 98 U18 ZP 0.0 III
3 4 e 2 13.16 GAŁAMAGA Julia UKL Ósemka Police 98 U18 ZP 0.0 III
4 7 e 2 13.49 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP 0.0 IV GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
5 12 e 2 13.65 KUŹBIEL Weronika MKL Szczecin # 99 U16 ZP 0.0 IV
6 20 e 2 14.77 PRUCIAK Agnieszka Gimnazjum Stepnica 98 U18 ZP 0.0 --
1 5 e 3 13.31 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB 0.0 IV GRENDA Jan
2 6 e 3 13.37 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP 0.0 IV #
3 9 e 3 13.53 WIŚNIEWSKA Justyna KL Wałcz 98 U18 ZP 0.0 IV LEWANDOWSKI Jacek BEZ
4 17 e 3 14.54 LEŻAK Sandra MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP 0.0 --
5 18 e 3 14.66 MATUSZAK Karolina Gimnazjum Bierzwnik 99 U16 ZP 0.0 --
1 13 e 4 13.98 TARKA Weronika ZSP Bielice 98 U18 ZP -0.2 --
2 14 e 4 14.03 PIASKOWSKA Natalia Gimnazjum Gminne Stargard 98 U18 ZP -0.2 --
3 19 e 4 14.72 BABIŃSKA Klaudia KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP -0.2 --
1 f 1 12.88 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +0.1 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
2 f 1 13.01 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +0.1 III
3 f 1 13.06 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino # 98 U18 ZP +0.1 III
4 f 1 13.14 GAŁAMAGA Julia UKL Ósemka Police 98 U18 ZP +0.1 III
5 f 1 13.28 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP +0.1 IV #
6 f 1 13.36 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB +0.1 IV GRENDA Jan
7 f 1 13.65 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP +0.1 IV RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
300 m K
1 1 s 1 42.23 KOŁODZIEJSKA Joanna MKS Święc Sławno 98 U18 ZP --
2 2 s 1 43.18 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP III LDK!
3 3 s 1 43.25 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
4 7 s 1 46.58 BORKOWSKA Kinga MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP --
5 12 s 1 47.80 KMIEĆ Adrianna MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V
1 4 s 2 44.45 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP III
2 5 s 2 45.45 ZYGADŁO Klaudia UKL Ósemka Police 98 U18 ZP --
3 6 s 2 46.48 SERAFIN Dominika KL Wałcz 00 U16 ZP IV
1 8 s 3 46.97 WACHOWICZ Ilona Gimnazjum Maszewo 98 U18 LB --
2 9 s 3 47.38 WOLSKA Sylwia STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -- B.D. # 4
3 10 s 3 47.50 URBAŃSKA Klaudia MKS Olimp Łobez # 00 U16 ZP V # LDK!
4 11 s 3 47.74 JABŁOŃSKA Joanna LLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP --
5 13 s 3 48.32 ROSZAK Sara Gimnazjum 3 Kołobrzeg 99 U16 ZP V
1 14 s 4 49.61 WARDAK Alicja Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP --
2 15 s 4 51.69 MAKAREWICZ Daria ZSP Bielice 98 U18 ZP --
600 m K
1 1 s 1 1:41.80 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
2 2 s 1 1:42.82 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
3 3 s 1 1:43.25 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
4 4 s 1 1:44.79 SŁOWIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 00 U16 ZP IV LDK!
5 5 s 1 1:45.69 POKACZAJŁO Julia STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -- B.D.
6 6 s 1 1:46.18 MURAWSKA Nikola MKL Szczecin # 00 U16 ZP V #
7 7 s 1 1:47.08 KAPUŚCIŃSKA Oliwia MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V
8 10 s 1 1:49.48 LIGĘZA Katarzyna MKS Szkuner Myślibórz 00 U16 ZP V KOWALIK Wojciech Z/1281/15 2016 BEZ
9 12 s 1 1:52.00 PARNIAK Katarzyna MKS Szkuner Myślibórz 01 U14 ZP -- CIELECKI Zbigniew Z/1282/15 2016 5
1 8 s 2 1:48.52 LASKOWSKA Julia UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP V #
2 9 s 2 1:48.67 POPIELA Julia LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP V KIEDROWICZ Piotr # Z/2509/15 2015 4 LDK!
3 11 s 2 1:50.35 TOŁŁOCZKO Oliwia KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP --
4 13 s 2 1:52.35 DZIOBEK Wiktoria ZS Kozielice 00 U16 ZP --
5 14 s 2 1:52.85 STEFANIAK Martyna KL Wałcz 00 U16 ZP -- B.D. BEZ
6 15 s 2 1:55.68 KARACZUN Paulina MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP --
7 16 s 2 1:55.86 KAŁDUS Weronika KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP --
8 17 s 2 1:55.95 LEWANDOWSKA Wiktoria UKS Sprinter Wolin 99 U16 ZP --
9 18 s 2 2:26.81 KRZEPICKA Katarzyna Gimnazjum 2 Białogard 98 U18 ZP --
1000 m K
1 1 s 1 3:02.10 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP II #
2 2 s 1 3:04.02 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III #
3 3 s 1 3:04.88 ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew BEZ
4 4 s 1 3:05.22 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
5 5 s 1 3:06.53 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U18 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester # Z/1598/14 2019 3
6 6 s 1 3:10.19 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
7 7 s 1 3:11.52 FRANCZAK Sylwia MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
8 9 s 1 3:22.15 LIGĘZA Agata MKS Szkuner Myślibórz 98 U18 ZP --
9 10 s 1 3:25.54 TELĄŻKA Agata ULKS Barwice 98 U18 ZP --
1 8 s 2 3:19.93 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP IV WALKOWIAK Piotr # Z/1276/15 2019 4
2 11 s 2 3:27.21 KOWALSKA Sylwia MLUKS Mokasyn Płoty 98 U18 ZP -- KECLER Szymon BEZ
3 12 s 2 3:29.51 JOCHIM Paulina KL Iskra Białogard 99 U16 ZP V
4 13 s 2 3:33.87 TOMCZYK Natalia MKS Szkuner Myślibórz 98 U18 ZP --
5 14 s 2 3:44.58 GREGOROWICZ Dominika KL Wałcz 01 U14 ZP -- DIWYK Marek # BEZ
6 15 s 2 3:49.58 KOWAL Agnieszka UKS Czarni Pieszcz 99 U16 ZP --
7 16 s 2 3:50.49 SZLINGER Martyna PG Przelewice 98 U18 ZP --
8 17 s 2 3:50.54 BOJARYN Beata Gimnazjum Wolin 99 U16 ZP --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.79 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP 0.0 III BARTA Franciszek Z/3107/15 2018 BEZ
2 2 s 1 15.81 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS 0.0 III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
3 3 s 1 15.95 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP 0.0 III B.D. # Z/5069/15 2019 M
4 6 s 1 18.16 PRUCIAK Olimpia GULKS Barwice 99 U16 ZP 0.0 V KIELING Mariusz BEZ
5 7 s 1 18.23 SOKOŁOWSKA Aleksandra GULKS Barwice 99 U16 ZP 0.0 V KIELING Mariusz BEZ
1 4 s 2 16.25 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -0.1 III
2 5 s 2 18.08 WIŚNIEWSKA Justyna KL Wałcz 98 U18 ZP -0.1 -- LEWANDOWSKI Jacek BEZ
3 8 s 2 18.28 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.1 V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
4 9 s 2 21.36 MAKSALON Marlena Gimnazjum Karlino 00 U16 ZP -0.1 --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.63 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U18 ZP 0.0 II B.D.
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
2 2 f 1 1.45 WÓJCIK Katarzyna GULKS Barwice 00 U16 ZP IV KIELING Mariusz Z/5197/15 2015 4
3 5 f 1 1.40 WRÓBEL Roksana Gimnazjum Resko 99 U16 ZP V
3 6 f 1 1.40 MAŁECKA Izabela GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5196/15 2015 BEZ
5 4 f 1 1.40 RYSKA Aleksandra Gimnazjum 2 Gryfino 99 U16 ZP V
6 3 f 1 1.40 CYPARSKA Kinga Gimnazjum 7 Koszalin 99 U16 ZP V
7 7 f 1 1.35 PODKÓWKA Edyta MKL Szczecinek 99 U16 ZP --
8 9 f 1 1.30 PIETRZAK Paulina MKL Szczecinek 00 U16 ZP -- LESIUK Jacek BEZ
9 8 f 1 1.30 KOZBUR Karolina LUKS Przecław 99 U16 ZP --
10 12 f 1 1.25 KORGUL Maja MKS Olimp Łobez 99 U16 ZP --
10 11 f 1 1.25 KALINA Katarzyna ZS Kozielice 98 U18 ZP --
12 10 f 1 1.25 KADŁUBEK Weronika PG Przelewice 98 U18 ZP --
13 15 f 1 1.20 STASIAK Michalina Gimnazjum Mirosławiec 99 U16 ZP --
13 14 f 1 1.20 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -- B.D.
15 13 f 1 1.20 SARZAŁA Patrycja Gimnazjum Drawsko 98 U18 WP --
  f 1 NM STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
W dal K
1 1 f 1 5.32 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.4 III B.D. # Z/5069/15 2019 M
2 2 f 1 4.95 KOŁODZIEJSKA Joanna MKS Święc Sławno 98 U18 ZP +0.1 IV
3 3 f 1 4.69 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -0.1 V GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
4 4 f 1 4.62 NOWAK Weronika Gimnazjum 2 Goleniów 99 U16 ZP +0.4 V
5 5 f 1 4.53 ALEKSANDROWICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +0.1 V
6 6 f 1 4.52 ZYGMUNT Paulina ZSP Bielice 98 U18 ZP -0.2 --
7 7 f 1 4.48 WRÓBEL Roksana Gimnazjum Resko 99 U16 ZP -0.3 --
8 8 f 1 4.40 CHAJDUK Sara UKS Sprinter Wolin 00 U16 ZP -0.4 --
9 9 f 1 4.37 MATEUSZ Kornelia Gimnazjum Drawno 99 U16 ZP +0.9 --
10 10 f 1 4.32 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP -0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
11 11 f 1 4.31 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP 0.0 -- STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
12 12 f 1 4.24 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP +0.1 --
13 13 f 1 4.21 HAJDAS Wiktoria Gimnazjum 4 Koszalin 00 U16 ZP -0.5 --
14 14 f 1 4.09 FRĄCKOWIAK Laura Gimnazjum 2 Gryfice 99 U16 ZP +0.2 --
15 15 f 1 4.00 RUDNICKA Oliwia MKL Szczecin # 98 U18 ZP 0.0 -- #
16 16 f 1 3.97 STASIAK Michalina Gimnazjum Mirosławiec 99 U16 ZP +0.1 --
17 17 f 1 3.85 DYBIEC Zuzanna LUKS Wieża Postomino 98 U18 ZP -0.8 -- ROLBIECKI Janusz ROLBIECKI Janusz BEZ
18 18 f 1 3.47 GIBAS Klaudia Gimnazjum Drawsko 98 U18 WP -0.1 --
Kula (3) K
1 1 f 1 10.52 STAŃKOWSKA Weronika Gimnazjum Drawsko 98 U18 WP IV
2 2 f 1 10.04 SZAWDENIS Anna MKS Olimp Łobez 99 U16 ZP IV
3 3 f 1 9.98 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
4 4 f 1 9.96 MAĆKOWIAK Weronika ZSP Bielice 98 U18 ZP IV
5 5 f 1 9.48 CIECIUCH Julia Gimnazjum 1 Gryfino 98 U18 ZP --
6 6 f 1 9.36 CZĄSTKA Paulina Gimnazjum 4 Stargard 98 U18 ZP --
7 7 f 1 9.29 MAKAŚ Natalia ZSP Bielice 98 U18 ZP --
8 8 f 1 9.26 NESTOROWICZ Karolina LUKS Przecław 98 U18 ZP --
9 9 f 1 9.07 ZAGOŻDŻON Paulina Gimnazjum Rąbino 98 U18 ZP --
10 10 f 1 8.93 SMOLAREK Sylwia MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP --
11 11 f 1 8.78 GRZELAK Aleksandra KL Iskra Białogard 98 U18 ZP --
12 12 f 1 8.78 MURAWSKA Anna KL Wałcz 98 U18 ZP --
13 13 f 1 8.69 SUCHORZEWSKA Maja MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -- #
14 14 f 1 8.67 DROŻDZIEL Natalia Gimnazjum 1 Biały Bór 98 U18 ZP --
15 15 f 1 8.53 CHRABĄSZCZEWSKA Nikola Gimnazjum Maszewo 99 U16 LB --
16 16 f 1 8.23 WALASZKOWSKA Nikola Gimnazjum Postomino 98 U18 ZP --
17 17 f 1 8.09 BOROWSKA Marta Gimnazjum Dąbrowa 98 U18 ZP --
18 18 f 1 7.88 OPARA Patrycja GP Dębno 98 U18 ZP --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 30.18 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
2 2 f 1 27.72 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
3 3 f 1 27.12 GRZELAK Aleksandra KL Iskra Białogard 98 U18 ZP --
4 4 f 1 25.49 GAJDAMOWICZ Monika MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- #
5 5 f 1 24.15 LERCZAK Adrianna KS Żak Wałcz 98 U18 ZP -- B.D. BEZ
6 6 f 1 22.68 KACZMARCZYK Karolina GULKS Barwice 99 U16 ZP -- KIELING Mariusz 5
7 7 f 1 22.31 KUŹNICKA Aleksandra PG Pyrzyce 98 U18 ZP --
8 8 f 1 20.12 SUCHORZEWSKA Maja MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -- #
Oszczep (500) K
  16 f 1 15.26 MAZIŃSKA Wiktoria Gimnazjum 4 Kołobrzeg 98 U18 ZP --
  15 f 1 16.29 ŻYDAŁOWICZ Weronika MKL Szczecinek 00 U16 ZP --
  14 f 1 19.16 BULLER Barbara Gimnazjum Stepnica 98 U18 ZP --
  13 f 1 19.78 RADZKA Paulina Gimnazjum Chwiram 99 U16 ZP --
  12 f 1 19.91 ŚWIĄTEK Iza Gimnazjum Rewal 98 U18 ZP --
  11 f 1 20.90 JAKUBOWSKA Bożena Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP --
  10 f 1 21.28 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
  9 f 1 21.29 PLUCIŃSKA Paulina Gimnazjum Moryń 99 U16 ZP --
  8 f 1 21.38 KRAWCZYK Jagoda ZS Kozielice 00 U16 ZP --
  7 f 1 22.01 PUCH Dagmara Gimnazjum 1 Koszalin 98 U18 ZP --
  6 f 1 22.42 KORGUL Maja MKS Olimp Łobez 99 U16 ZP --
  5 f 1 22.45 WALASZKOWSKA Nikola Gimnazjum Postomino 98 U18 ZP --
  4 f 1 23.27 SIARNECKA Agata Gimnazjum Wrześnica 98 U18 ZP --
  3 f 1 24.68 SZAWDENIS Anna MKS Olimp Łobez 99 U16 ZP --
  2 f 1 27.57 HETMAN Klaudia ZSP Bielice 98 U18 ZP --
  1 f 1 29.59 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
100 m M
1 4 e 1 11.91 RADZIKOWSKI Robert Gimnazjum 3 Stargard Szczeciński 98 U18 ZP -0.5 IV
2 6 e 1 11.99 BANASZCZAK Łukasz UKS Sprinter Wolin 98 U18 ZP -0.5 IV
3 22 e 1 12.65 LEW Damian Gimnazjum Gryfice 98 U18 ZP -0.5 --
1 1 e 2 11.60 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP +0.6 III BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
2 3 e 2 11.88 INGRAM Maciej MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP +0.6 IV
3 5 e 2 11.96 MADEJ Patryk KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP +0.6 IV
4 10 e 2 12.20 BASIEJKO Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.6 IV #
5 14 e 2 12.31 SZWECHŁOWICZ Karol Gimnazjum Mieszkowice 98 U18 ZP +0.6 --
6 15 e 2 12.34 MICHAŁOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno # 99 U16 WP +0.6 V
1 8 e 3 12.12 MATCZAK Wojciech Gimnazjum 1 Białogard 98 U18 ZP +0.1 IV
2 11 e 3 12.26 WAWRZYNIAK Paweł Gimnazjum Barwice 98 U18 ZP +0.1 --
3 12 e 3 12.27 GUTSCHE Wojciech UKS Barnim Goleniów 98 U18 ZP +0.1 --
4 16 e 3 12.39 KACZMAREK Rafał Gimnazjum Chwiram 98 U18 ZP +0.1 --
5 18 e 3 12.42 WESENBERG Cezary LUKS Przecław 98 U18 ZP +0.1 --
6 19 e 3 12.53 GURAL Mateusz Gimnazjum Dziwnów 98 U18 ZP +0.1 --
7 21 e 3 12.62 KAPŁON Damian Gimnazjum Dąbrowa 99 U16 ZP +0.1 V
1 2 e 4 11.83 ANTONIK Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -0.2 IV GIZA Zdzislaw GRENDA Jan Z/0740/14 2017
2 7 e 4 11.99 WĄTROBA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP -0.2 IV
3 9 e 4 12.17 BOLEWSKI Krystian Gimnazjum Tuczno 98 U18 ZP -0.2 IV
4 13 e 4 12.29 BARSZCZEWSKI Patryk Gimnazjum Bierzwnik 98 U18 ZP -0.2 --
5 17 e 4 12.39 AUGUSTYNOWICZ Sebastian MKS Szkuner Myślibórz 00 U16 ZP -0.2 V
6 20 e 4 12.57 BALIŃSKI Damian ZSP Bielice 98 U18 ZP -0.2 --
1 f 1 11.52 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP +0.5 III BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
2 f 1 11.83 BANASZCZAK Łukasz UKS Sprinter Wolin 98 U18 ZP +0.5 IV
3 f 1 11.89 ANTONIK Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP +0.5 IV GIZA Zdzislaw GRENDA Jan Z/0740/14 2017
4 f 1 11.92 RADZIKOWSKI Robert Gimnazjum 3 Stargard Szczeciński 98 U18 ZP +0.5 IV
5 f 1 12.01 WĄTROBA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP +0.5 IV
6 f 1 12.09 MADEJ Patryk KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP +0.5 IV
7 f 1 12.25 MATCZAK Wojciech Gimnazjum 1 Białogard 98 U18 ZP +0.5 --
  f 1 DNF INGRAM Maciej MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP +0.5 --
300 m M
1 1 s 1 37.86 MADEJ Patryk KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
2 2 s 1 38.04 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U18 ZP -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2
1 5 s 2 39.65 JACKOWIAK Michał MKS Szkuner Myślibórz 99 U16 ZP IV
2 8 s 2 39.80 WAWRZYNIAK Mateusz KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
3 9 s 2 40.40 HUBER Tomasz ZS Kozielice 98 U18 ZP --
4 16 s 2 45.73 INGRAM Maciej MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP --
1 3 s 3 38.64 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP --
2 4 s 3 39.00 WÓJCIK Wojciech Gimnazjum 1 Gryfino 98 U18 ZP --
3 6 s 3 39.71 BANASIAK Bartosz UKS Barnim Goleniów 98 U18 ZP --
4 10 s 3 40.42 SZCZEPAŃSKI Rafał Gimnazjum 2 Białogard 98 U18 ZP --
5 12 s 3 40.85 WESENBERG Cezary LUKS Przecław 98 U18 ZP --
6 15 s 3 42.64 BILSKI Jan Gimnazjum Wolin 98 U18 ZP --
1 7 s 4 39.75 ŁOJEWSKI Szymon Gimnazjum Dąbrowa 99 U16 ZP IV
2 11 s 4 40.63 SZULC Damian MKS Święc Sławno 99 U16 ZP V
3 13 s 4 40.92 BŁOŃSKI Marcin Gimnazjum 3 Kołobrzeg 98 U18 ZP --
4 14 s 4 41.54 BIERNAT Mateusz Gimnazjum Gminne Stargard 98 U18 ZP --
1000 m M
1 1 s 1 2:39.48 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP --
2 2 s 1 2:42.18 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez # 98 U18 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
3 3 s 1 2:43.12 NOGALSKI Denis LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB --
4 4 s 1 2:43.98 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP IV CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
5 5 s 1 2:46.19 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP IV CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2019 2
6 6 s 1 2:46.66 JAKUBIK Marcin WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP IV
7 7 s 1 2:48.77 SZCZEPANIUK Wojciech UKS Liderek Chwiram 99 U16 ZP IV KOZIEJ Marcin # Z/0815/15 2015 4
8 8 s 1 2:49.58 WORETA Krystian MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
9 10 s 1 2:50.74 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3
10 11 s 1 2:51.72 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
11 15 s 1 2:53.08 SZYMAŃSKI Norbert MLUKS Mokasyn Płoty 00 U16 ZP V KECLER Szymon Z/1293/15 2016 3
1 9 s 2 2:49.59 DURCZAK Artur MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP --
2 12 s 2 2:52.93 CHROMY Adam Gimnazjum Stepnica 98 U18 ZP --
3 13 s 2 2:53.03 RUDZIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V #
4 14 s 2 2:53.04 BUCZEK Dawid MKS Szkuner Myślibórz 98 U18 ZP --
5 16 s 2 2:55.04 RACZAK Maciej LUKS Przecław 98 U18 ZP --
6 17 s 2 3:01.64 KALIBABKA Jerzy UKS Sprinter Wolin 99 U16 ZP --
7 18 s 2 3:02.79 DROZD Daniel MKL Szczecinek 99 U16 ZP -- TOBOŁA Roman BEZ
8 19 s 2 3:07.10 BUT Mikołaj Gimnazjum Tychowo 98 U18 ZP --
9 20 s 2 3:11.90 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U14 ZP -- WALKOWIAK Piotr # Z/1273/15 2019 3
2000 m M
1 1 s 1 5:51.63 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB --
2 2 s 1 5:54.17 LESZKIEWICZ Sebastian LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB --
3 3 s 1 5:55.74 JAKUBIK Sławomir MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP --
4 4 s 1 5:59.79 KOSEK Maciej UKS Liderek Chwiram 98 U18 ZP -- KOZIEJ Marcin Z/0707/14 2015 4
5 5 s 1 6:03.21 TYSZKIEWICZ Maciej STS Pomerania Szczecinek 99 U16 ZP III
6 6 s 1 6:03.33 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
7 7 s 1 6:11.10 MURAWSKI Jakub MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
8 8 s 1 6:18.62 DZIJAK Tomasz LLKS Pomorze Stargard # 98 U18 ZP -- PIECYK Józef Z/1783/16 2018 4
9 9 s 1 6:20.11 MAJCHER Przemysław ULKS Tychowo 98 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2568/15 2016 4
10 10 s 1 6:22.30 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin # 99 U16 ZP V SZYCH Robert B.D. # Z/0436/15 2019 3
11 11 s 1 6:23.42 WOLENDER Jakub RAZ Szczecin 00 U16 ZP V SZYCH Robert # Z/6204/15 2019 2 LDK!
12 12 s 1 6:23.89 DĄBROWSKI Paweł MKS Szkuner Myślibórz 98 U18 ZP --
13 13 s 1 6:25.85 DZIEDZIC Konrad MLUKS Mokasyn Płoty 98 U18 ZP -- KECLER Szymon Z/0659/15 2018 BEZ
14 14 s 1 6:31.72 BEKAN Piotr Gimnazjum 2 Goleniów 00 U16 ZP V
15 15 s 1 6:36.43 OSZMIAN Przemysław PG Pyrzyce 98 U18 ZP --
16 16 s 1 6:47.16 SKRZYPIEC Filip UKS Czarni Pieszcz 98 U18 ZP --
17 17 s 1 6:49.10 SZWAJCZEWSKI Bartłomiej Gimnazjum 1 Biały Bór 00 U16 ZP --
18 18 s 1 7:24.80 STASIAK Adrian Gimnazjum Dziwnów 99 U16 ZP --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.46 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.9 -- JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
2 2 s 1 16.02 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U18 ZP -0.9 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2
3 3 s 1 16.02 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.9 --
4 4 s 1 16.59 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -0.9 -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
5 5 s 1 17.93 OSUCH Radosław GULKS Barwice 98 U18 ZP -0.9 -- B.D. BEZ
6 7 s 1 18.72 SZCZERBA Mateusz LKS Olimpic Szczecin 98 U18 ZP -0.9 --
1 6 s 2 18.40 RYCHANYCZ Michał Gimnazjum 2 Białogard 97 U18 ZP +0.6 --
2 8 s 2 19.35 JEŻYNA Bartosz Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP +0.6 --
3 9 s 2 19.60 NOWACZYK Konrad ZS Kozielice 97 U18 ZP +0.6 --
4 10 s 2 20.60 SZYMAŃSKI Błażej Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP +0.6 --
5 11 s 2 21.71 BOCHRA Maciej Gimnazjum 6 Koszalin 99 U16 ZP +0.6 --
Wzwyż M
1 3 f 1 1.75 PABISZCZAK Michał Gimnazjum 6 Koszalin 99 U16 ZP IV
2 1 f 1 1.75 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/1233/14 2019
3 2 f 1 1.75 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP IV KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
4 4 f 1 1.70 DOMBROWSKI Maciej MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP --
4 5 f 1 1.70 JANAS Jakub Gimnazjum 6 Koszalin 98 U18 ZP --
6 6 f 1 1.65 GASEK Jakub Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP --
7 7 f 1 1.65 KACZYŃSKI Jakub Gimnazjum Chwiram 98 U18 ZP --
8 8 f 1 1.65 HARASIM Daniel Gimnazjum 7 Koszalin 99 U16 ZP V
9 9 f 1 1.60 GUZE Krzysztof Gimnazjum 6 Koszalin 98 U18 ZP --
10 14 f 1 1.55 ATAMAŃCZUK Mateusz Gimnazjum 10 Szczecin 98 U18 ZP --
10 10 f 1 1.55 KAŹMIERCZAK Marcin GMS Pyrzyce 00 U16 ZP --
12 11 f 1 1.55 KALASZYŃSKI Max Gimnazjum Dziwnów 98 U18 ZP --
13 12 f 1 1.55 PIASECKI Fabian Gimnazjum Postomino 98 U18 ZP --
14 13 f 1 1.55 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP --
15 15 f 1 1.50 BŁASZKIEWICZ Bartosz KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP --
15 16 f 1 1.50 ŚWIDEREK Łukasz Gimnazjum Dygowo 98 U18 ZP --
17 17 f 1 1.50 KOTOWICZ Paweł GP Dębno 98 U18 ZP --
18 19 f 1 1.45 PISZCZAŁ Jakub Gimnazjum Pełczyce 98 U18 ZP --
19 18 f 1 1.45 GRZEŚKOWIAK Paweł ZSP Kliniska Wielkie 99 U16 ZP --
W dal M
1 1 f 1 6.07 ŚRUDKA Piotr UKL Ósemka Police 98 U18 ZP +0.3 IV
2 2 f 1 5.98 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP +0.8 IV
3 3 f 1 5.93 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.3 IV GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
4 4 f 1 5.85 PISZCZAŁ Jakub Gimnazjum Pełczyce 98 U18 ZP -0.3 --
5 5 f 1 5.69 ŚLOZOWSKI Mariusz GP Dębno 98 U18 ZP +0.4 --
6 6 f 1 5.66 ŁOPATOWSKI Kacper Gimnazjum Dziwnów 99 U16 ZP +0.2 V
7 7 f 1 5.65 ŚLIWIŃSKI Adam GULKS Barwice 99 U16 ZP +0.3 V KIELING Mariusz 3
8 8 f 1 5.55 BARSZCZEWSKI Patryk Gimnazjum Bierzwnik 98 U18 ZP +0.4 --
9 9 f 1 5.51 SŁAWSKI Krystian Gimnazjum 7 Koszalin 98 U18 ZP +0.1 --
10 10 f 1 5.44 STASIAK Dawid MKL Szczecin # 99 U16 ZP +1.2 -- #
11 11 f 1 5.42 STYPA Stanisław STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.7 --
12 12 f 1 5.37 GASEK Jakub Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP +0.6 --
13 13 f 1 5.37 NOWAK Piotr ZS Kozielice 98 U18 ZP +0.6 --
14 14 f 1 5.35 KOWALSKI Damian LKS Olimpic Szczecin 98 U18 ZP 0.0 --
15 15 f 1 5.32 PODZIŃSKI Patryk Gimnazjum Maszewo 98 U18 LB +0.8 --
16 16 f 1 5.19 DWOREK Piotr Gimnazjum 2 Wałcz 98 U18 ZP +1.0 --
17 17 f 1 5.00 KUCHARSKI Szymon Gimnazjum Pobierowo 98 U18 ZP -0.4 --
18 18 f 1 4.95 GĄGAŁO Dominik Gimnazjum 4 Stargard 98 U18 ZP +0.7 --
19 19 f 1 4.90 SŁAWIŃSKI Wojciech Gimnazjum Mieszkowice 98 U18 ZP -0.1 --
20 20 f 1 4.90 KOWALSKI Damian LUKS Przecław 99 U16 ZP +0.3 --
21 21 f 1 4.82 ZADROŻNIAK Patryk Gimnazjum Rąbino 98 U18 ZP +0.4 --
Kula (5) M
1 1 f 1 13.57 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP III SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
2 2 f 1 12.77 GOŚCIŁO Jarosław UKS Barnim Goleniów 99 U16 ZP IV
3 3 f 1 12.72 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
4 4 f 1 12.58 NADŁONEK Maciej Gimnazjum 5 Koszalin 99 U16 ZP IV
5 5 f 1 12.39 JAROSZEWICZ Patryk GP Dębno 98 U18 ZP --
6 6 f 1 11.87 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
7 7 f 1 11.70 KŁYŻ Patryk Gimnazjum 1 Świdwin 98 U18 ZP --
8 8 f 1 11.62 STALIŃSKI Daniel Gimnazjum 1 Wałcz 98 U18 ZP --
9 9 f 1 11.61 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
10 10 f 1 11.55 PURTAK Szymon MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
11 11 f 1 11.42 GŁODOWSKI Paweł PG Przelewice 98 U18 ZP --
12 12 f 1 11.23 PRUS Karol Gimnazjum Pełczyce 98 U18 ZP --
13 13 f 1 11.13 BIGOS Norbert Gimnazjum Cedynia 98 U18 ZP --
14 14 f 1 10.98 MICHAŁOWSKI Bartosz UKS Achilles Leszno # 99 U16 WP V
15 15 f 1 10.51 BOROWSKI Michał Gimnazjum Dąbrowa 99 U16 ZP V
16 16 f 1 10.45 JANUSZ Konrad Gimnazjum Pełczyce 98 U18 ZP --
17 17 f 1 10.16 JASIŃSKI Mateusz Gimnazjum Postomino 98 U18 ZP --
18 18 f 1 10.07 KOŁODZIEJSKI Patryk Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP --
19 19 f 1 10.01 SAWICKI Rafał Gimnazjum 2 Szczecinek 98 U18 ZP --
20 20 f 1 9.96 MICHALSKI Hubert Gimnazjum Pobierowo 98 U18 ZP --
Dysk (1) M
1 1 f 1 41.56 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
2 2 f 1 39.60 SZNITOWSKI Dominik PLMKS Chrobry Gryfice 98 U18 ZP --
3 3 f 1 39.48 CECH Jakub LKS Lubusz Słubice # 99 U16 LB IV
4 4 f 1 38.76 GŁODOWSKI Paweł PG Przelewice 98 U18 ZP --
5 5 f 1 37.58 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV
6 6 f 1 37.20 JAKUBIAK Rafał GULKS Barwice 98 U18 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
7 7 f 1 34.01 FISCHER Norbert MKS Kusy Szczecin 98 U18 ZP --
8 8 f 1 32.25 KAMIŃSKI Damian Gimnazjum Karlino 98 U18 ZP --
9 9 f 1 32.17 CZARNOWSKI Mateusz KS Żak Wałcz 98 U18 ZP --
10 10 f 1 30.70 PAŚ Kamil Gimnazjum Pełczyce 98 U18 ZP --
11 11 f 1 29.75 TANONA Paweł UKL Ósemka Police 98 U18 ZP --
12 12 f 1 28.06 KURLAPSKI Albert Gimnazjum Pełczyce 98 U18 ZP --
13 13 f 1 26.17 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
Oszczep (600) M
1 1 f 1 55.52 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP -- MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
2 2 f 1 50.40 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
3 3 f 1 47.49 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP IV KOROL Andrzej # Z/1425/15 2019 3
4 4 f 1 44.72 ZDZIŃSKI Piotr KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
5 5 f 1 40.69 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP V JACEWICZ Edward # Z/2463/15 2019 2
6 6 f 1 40.31 NIEMIERZYCKI Marek KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP --
7 7 f 1 39.71 ADAMELAK Dawid Gimnazjum Darłowo 98 U18 ZP --
8 8 f 1 39.68 SZCZĘSNY Kacper MKS Święc Sławno 99 U16 ZP V
9 9 f 1 36.66 SZYDŁO Kacper GLUKS Skrzat Kozielice 98 U18 ZP -- B.D. BEZ
10 10 f 1 36.13 SAKOSIK Marcin Gimnazjum Tuczno 98 U18 ZP --
11 11 f 1 36.05 STASZEWSKI Mateusz Gimnazjum 2 Białogard 98 U18 ZP --
12 12 f 1 34.45 SZNITOWSKI Dominik PLMKS Chrobry Gryfice 98 U18 ZP --
13 13 f 1 34.02 OMELAŃCZUK Mateusz GULKS Barwice 98 U18 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
14 14 f 1 33.46 JANKOWSKI Sebastian MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP -- #
15 15 f 1 32.92 AGACIŃSKI Damian MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
16 16 f 1 32.36 BERDZIK Gabriel Gimnazjum Stepnica 98 U18 ZP --
17 17 f 1 32.20 ZYBOWSKI Paweł LLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP --
18 18 f 1 30.76 MARKIEWICZ Michał ZS Rąbino 98 U18 ZP --
19 19 f 1 30.14 MATUSZEWSKI Patryk Gimnazjum 1 Gryfino 98 U18 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1498420238495 sekund