Warszawa 14.06.2014
Mityng warszawski
100 m K
1 s 1 12.29 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +3.2 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 s 1 12.44 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +3.2 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
3 s 1 12.47 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +3.2 II #
4 s 1 12.52 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +3.2 II B.D. 3
5 s 1 12.54 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +3.2 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
6 s 1 12.64 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +3.2 II KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
7 s 1 12.69 NYCZ Nina AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ +3.2 II #
8 s 1 13.41 JANCZARSKA Zofia UKS Kusy Warszawa # 96 U20 MZ +3.2 IV GˇSIEWSKI Artur Z/1469/12 2014 3
1 s 2 12.96 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ +2.0 III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
2 s 2 13.16 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD +2.0 III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
3 s 2 13.18 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +2.0 III RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
4 s 2 13.44 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ +2.0 IV GˇSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
5 s 2 13.70 KOTULSKA Magda OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +2.0 -- B.D. BEZ
6 s 2 13.83 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +2.0 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
7 s 2 14.04 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +2.0 --
8 s 2 14.44 WI¦NIEWSKA Magdalena OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +2.0 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3697/15 2015 5
1 s 3 13.27 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +3.3 IV B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
2 s 3 13.42 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ +3.3 IV OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
3 s 3 13.79 FIJAK Zuzanna UKS Otrębusy 01 U14 MZ +3.3 IV GOLJANEK Janusz # Z/3963/15 2019 1
4 s 3 13.99 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +3.3 V BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
5 s 3 14.64 BONIKOWSKA Maja UKS Melo Błonie 98 U18 MZ +3.3 --
6 s 3 14.78 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ +3.3 -- #
7 s 3 14.89 LEWCZUK Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 98 U18 MZ +3.3 --
8 s 3 15.17 LATARSKA Katarzyna MUKS Płock 98 U18 MZ +3.3 --
1 s 4 13.35 CHLEWIŃSKA Monika MUKS Płock 99 U16 MZ +3.0 IV
2 s 4 13.40 GÓRECKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +3.0 IV
3 s 4 13.42 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +3.0 IV
4 s 4 13.43 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 98 U18 MZ +3.0 IV
5 s 4 13.45 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +3.0 IV BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
6 s 4 14.25 REGULSKA Nastazja KS Warszawianka W-wa # 01 U14 MZ +3.0 V ZAMECZNIK Jacek # Z/5875/15 2019 4
1 s 5 13.58 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ +0.6 IV OBROCKI Bogdan # Z/0601/15 2017 2
2 s 5 13.80 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U18 MZ +0.6 IV B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
3 s 5 13.89 ULMER Aleksandra UKS Sprint 2020 Warszawa 98 U18 MZ +0.6 -- B.D. BEZ
4 s 5 14.09 GÓRSKA Magdalena LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 98 U18 PD +0.6 --
200 m K
1 s 1 24.53 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +2.8 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 s 1 25.43 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +2.8 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
3 s 1 25.57 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +2.8 II B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 s 1 25.76 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +2.8 II B.D. 3
5 s 1 25.85 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ +2.8 II B.D. 1
6 s 1 25.92 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +2.8 II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
7 s 1 26.03 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +2.8 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
8 s 1 26.93 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD +2.8 III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
1 s 2 26.10 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ +3.7 II B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2019
2 s 2 26.77 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +3.7 III
3 s 2 27.11 PRYWATA Izabela UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +3.7 III RADKE Karol Z/1459/13 2014 3
4 s 2 27.36 RYPINA Paula UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ +3.7 IV GˇSIEWSKI Artur Z/5039/11 2014 3
5 s 2 27.91 DWORNICZAK Natalia UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ +3.7 IV KĘDZIORA Robert Z/1466/14 2016 4
6 s 2 28.15 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +3.7 IV B.D. BEZ
7 s 2 29.30 ZMUDA Aleksandra UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +3.7 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1484/14 2014 BEZ
1 s 3 26.48 PIOTROWSKA Diana LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U16 PD +2.3 III #
2 s 3 26.77 KULAWCZYK Weronika LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U16 PD +2.3 III MIERZEJEWSKI Marek # Z/0331/15 2019 2
3 s 3 28.19 SOKAL Marta AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ +2.3 IV OBROCKI Bogdan Z/0602/15 2017 2
4 s 3 28.73 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +2.3 --
5 s 3 28.98 DYLAWERSKA Sylwia MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +2.3 --
6 s 3 29.10 STELMASZCZYK Joanna SSA Legia 1926 Warszawa # 98 U18 MZ +2.3 -- B.D. OBROCKI Bogdan , Z/1600/14 , 2019 3
1 s 4 27.29 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +2.7 III B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
2 s 4 27.57 RADZKA Paulina AKL Ursynów Warszawa 99 U16 MZ +2.7 IV OBROCKI Bogdan # Z/0601/15 2017 2
3 s 4 28.96 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.7 V BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
4 s 4 29.05 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U16 PD +2.7 V KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
5 s 4 29.72 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ +2.7 -- B.D. BEZ
6 s 4 30.58 LATARSKA Katarzyna MUKS Płock 98 U18 MZ +2.7 --
1 s 5 27.50 CHLEWIŃSKA Monika MUKS Płock 99 U16 MZ +1.0 IV
2 s 5 27.77 SOBIERAJ Ludwika UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.0 IV
3 s 5 27.91 JU¦KIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.0 IV BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
4 s 5 28.66 GÓRECKA Aleksandra OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +1.0 V
5 s 5 31.65 KWIATKOWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ +1.0 --
1 s 6 27.53 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 98 U18 MZ +1.6 IV
2 s 6 28.20 GÓRSKA Magdalena LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 98 U18 PD +1.6 IV
3 s 6 29.16 KOTULSKA Magda OKS Skra Warszawa 91 Sen MZ +1.6 -- B.D. BEZ
4 s 6 29.66 SADOCH Paula AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ +1.6 --
5 s 6 30.23 WI¦NIEWSKA Magdalena OKS Skra Warszawa 00 U16 MZ +1.6 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3697/15 2015 5
6 s 6 30.46 IWAŃSKA Barbara MKS Polonia Warszawa 99 U16 MZ +1.6 --
400 m K
1 1 s 1 57.52 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
2 2 s 1 59.70 BRAUN Monika MUKS Płock 96 U20 MZ III
3 3 s 1 59.78 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ III #
4 4 s 1 59.97 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III B.D. BEZ
5 6 s 1 61.76 KOCHANOWSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU III B.D.
6 17 s 1 65.31 KUZIORA Sylwia KKS Victoria Stalowa Wola 94 U23 PK -- KLESZOWSKI Leszek BEZ
  s 1 DQ LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ -- B.D. GˇSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
1 7 s 2 62.39 KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
2 10 s 2 63.43 ZAWADZKA Aleksandra SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1468/13 2016 3
3 12 s 2 63.74 DĘBIEC Klaudia SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1579/13 2016 3
4 13 s 2 63.77 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV
5 14 s 2 64.45 TŁOMACKA Wiktoria UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1468/14 2016 4
6 15 s 2 64.52 MAJEWSKA Angelika MUKS Płock 96 U20 MZ --
7 16 s 2 64.92 MIANECKA Andżelika MUKS Płock 97 U18 MZ --
8 19 s 2 67.46 OLSZEWSKA Magdalena AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -- KĘCKI Krzysztof # Z/2531/15 2019 1
1 5 s 3 60.35 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno # 98 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
2 8 s 3 62.54 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
3 9 s 3 62.57 MATEJKOWSKA Aleksandra LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 99 U16 PD IV KORYTKOWSKI Andrzej B.D. Z/2443/15 2019
4 11 s 3 63.64 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ IV JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
5 18 s 3 66.78 KUNIKOWSKA Aleksandra MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ --
6 20 s 3 68.26 WÓJCIK Joanna OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ --
7 21 s 3 71.70 BUDZISZEWSKA Aleksandra BKS Bydgoszcz 93 U23 KP --
800 m K
1 1 s 1 2:14.71 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
2 2 s 1 2:18.95 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ III DZIUBIŃSKA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
3 3 s 1 2:25.31 WARDA Krzysztofa MUKS Płock 97 U18 MZ IV
4 4 s 1 2:27.07 GAWROŃSKA Aneta MUKS Płock 94 U23 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr # 3
5 5 s 1 2:30.39 MARCINKIEWICZ Agata KS Warszawianka W-wa 97 U18 MZ IV JAKUBOWSKI Marek Z/0654/14 2015 2
6 6 s 1 2:33.05 PTAK Aleksandra OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ V
7 7 s 1 2:37.03 KRALSKA Joanna MUKS Płock 97 U18 MZ --
8 8 s 1 2:37.24 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ -- LDK!
9 9 s 1 2:38.67 TYLENDA Aleksandra OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ --
10 10 s 1 2:49.41 ZMORZYŃSKA Paulina MUKS Płock 97 U18 MZ --
1500 m K
1 s 1 4:48.53 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
2 s 1 4:56.42 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III
3 s 1 5:01.39 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ IV
3000 m K
  s 1 DNF GŁAŻEWSKA Wioleta OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ --
  s 1 DNF PTAK Aleksandra OKLA Ostrołęka 99 U16 MZ --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.40 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ +2.1 II B.D. BEZ
2 s 1 15.84 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD +2.1 III
3 s 1 16.41 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +2.1 III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
4 s 1 17.13 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ +2.1 IV CICHOSZ Sandra # 2
100 m pł K
1 s 1 14.38 MˇKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +0.9 I
2 s 1 14.73 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.9 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
3 s 1 14.80 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +0.9 II
4 s 1 15.22 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +0.9 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
5 s 1 15.56 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamo¶ć 95 U20 LU +0.9 II
6 s 1 18.62 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ +0.9 -- B.D. BEZ
400 m pł K K
1 s 1 61.96 WYKA Weronika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0581/11 2019 M
2 s 1 62.74 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ II B.D. # BEZ
3 s 1 65.09 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019
4 s 1 65.87 MˇKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II
5 s 1 66.67 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ III GˇSIEWSKI Artur B.D. # Z/1469/13 2019 1
6 s 1 70.34 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ IV
1 s 2 67.54 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ III B.D. B.D. RˇCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2019
2 s 2 68.48 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ III JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
3 s 2 69.76 LIPA Monika UKS Kusy Warszawa 98 U18 MZ IV KĘDZIORA Robert Z/1467/14 2016 4
4 s 2 70.26 KUCHARSKA Małgorzata Maria UKS Technik Augustów 98 U18 PD IV
5 s 2 71.01 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ IV JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2019
2000 m prz K
1 1 s 1 6:41.42 ¦LUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
2 2 s 1 6:45.89 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD -- DˇBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
3 3 s 1 7:00.12 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ II JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
4 4 s 1 7:19.08 MICHAŁOWSKA Daria UKS Technik Augustów 98 U18 PD II
  s 1 DNF KRUTEL Magdalena SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/0475/12 2015 2
Wzwyż K
1 f 1 1.55 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie 97 U18 MZ III
2 f 1 1.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
3 f 1 1.50 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
3 f 1 1.50 KA¬MIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV #
5 f 1 1.45 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
6 f 1 1.40 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ --
6 f 1 1.40 POMIESZCZ Sylwia MKS Polonia Warszawa 99 U16 MZ V
8 f 1 1.35 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -- B.D. BEZ
Tyczka K
1 f 1 3.80 ¦MIETANKA Justyna AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ M ROGOWSKA Anna # Z/2685/11 2019 MM
2 f 1 3.00 WO¬NIAK Anna UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
3 f 1 3.00 KURZELA Anna UKS Melo Błonie 92 U23 MZ II
3 f 1 3.00 KULIGOWSKA Sylwia AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ II
5 f 1 2.80 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
5 f 1 2.80 JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
7 f 1 2.80 BLOCH Wiktoria Anna AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
8 f 1 2.80 SZYMANEK Maja AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ III KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3992/15 2019 1
9 f 1 2.60 FRANKOWSKA Magdalena UKS Melo Błonie 98 U18 MZ IV
10 f 1 2.60 ZWOLIŃSKA Patrycja UKS Orlęta Warszawa 96 U20 MZ IV BONTRUK Dariusz Z/1572/12 2014 3
W dal K
  f 1 5.48 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ +1.7 II #
1 f 1 5.89 KILJAN Anna RKS Skra Warszawa 90 Sen MZ +1.4 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/2087/11 2017 1
2 f 1 5.60 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ +3.5 II #
3 f 1 5.32 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +1.1 III SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
4 f 1 5.08 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ +2.3 IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
5 f 1 4.87 GRANICKA Małgorzata OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +2.2 IV
6 f 1 4.01 LEWCZUK Weronika UKS Sprint 2020 Warszawa 98 U18 MZ +1.8 --
Trójskok K
1 f 1 11.73 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +1.1 II SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
2 f 1 11.55 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ 0.0 II ZIĘCINA Kazimierz Z/5096/11 2014 2
3 f 1 9.67 NASTERSKA Weronika OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +2.6 --
Kula (3) K
1 f 1 15.68 ¦LEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
2 f 1 11.88 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ III B.D. BEZ
3 f 1 11.32 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U18 MZ III NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2019
4 f 1 9.83 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ IV
Kula (4) K
1 f 1 14.32 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U20 PM I RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
2 f 1 11.52 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
3 f 1 9.47 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
Dysk (1) K
1 f 1 33.09 WRONKA Marlena RKS ŁódĽ # 96 U20 LD III B.D. BEZ
2 f 1 30.33 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ IV NISZTOR Kinga B.D. # Z/1428/13 2019 3
3 f 1 29.57 SZYGOSKA Joanna MLKL Płock 97 U18 MZ IV NISZTOR Stanisław NISZTOR Stanisław Z/1057/13 2019
4 f 1 25.16 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ --
Młot (3) K
1 f 1 55.52 WO¬NIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD I SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
2 f 1 42.27 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
3 f 1 40.94 BOŃDA Zuzanna OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ IV
4 f 1 33.61 ¦MIATACZ Katarzyna LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- WINNY Antoni Z/1573/13 2014 BEZ
5 f 1 32.59 LEMIESZEWSKA Marta AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ -- NISZTOR Kinga B.D. # Z/1428/13 2019 3
Młot (4) K
1 f 1 35.93 KAMIEŃ Magdalena AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ IV
Oszczep (500) K
1 f 1 38.39 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ III
2 f 1 28.60 DYREK Konstancja AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ -- CICHOSZ Sandra # 2
3 f 1 28.14 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD --
4 f 1 26.75 PRU¦ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
5 f 1 21.65 MALINOWSKA Anna MLKL Płock 97 U18 MZ --
6 f 1 19.28 WOJTKIEWICZ Karolina AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ --
7 f 1 18.50 SATUŁA Małgorzata AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/1583/13 2019 3
Oszczep (600) K
1 f 1 39.49 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ III KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
2 f 1 34.55 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
3 f 1 34.00 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV #
4 f 1 33.84 KOCHANOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ IV
100 m M
1 1 s 1 10.86 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +2.5 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 2 s 1 11.05 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU +2.5 II KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2
3 3 s 1 11.07 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +2.5 II
4 4 s 1 11.15 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +2.5 II
5 5 s 1 11.21 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +2.5 II # LDK!
6 12 s 1 11.48 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +2.5 III OWCZAREK Konrad # Z/1465/12 2019 1
7 27 s 1 11.93 ¦LIWKA Rafał MKL Szczecin 82 Sen ZP +2.5 -- B.D. # Z/3195/11 2019 BEZ
1 6 s 2 11.25 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 90 Sen PD +2.4 II B.D. 1
2 8 s 2 11.31 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ +2.4 III
3 9 s 2 11.34 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +2.4 III
4 17 s 2 11.59 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +2.4 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
5 19 s 2 11.63 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 94 U23 MZ +2.4 III
6 31 s 2 12.13 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +2.4 IV
  s 2 DQ SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +2.4 --
1 13 s 3 11.53 ONDRA Karol WAT Warszawa 94 U23 MZ +2.7 III
2 14 s 3 11.55 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa 96 U20 MZ +2.7 III
3 18 s 3 11.60 TYCZYŃSKI Jakub niest. Warszawa 89 Sen MZ +2.7 III B.D. 3
4 21 s 3 11.66 JAWORSKI Igor OKS Start Otwock 75 Masters MZ +2.7 III
5 24 s 3 11.76 RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ +2.7 IV
6 26 s 3 11.88 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 89 Sen MZ +2.7 -- B.D. 2
7 30 s 3 12.12 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ +2.7 IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
1 15 s 4 11.55 SOBORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki # 78 Masters LD +1.0 III LIPIŃSKI Leszek # Z/1250/14 2019 3
2 25 s 4 11.81 LEWANDOWSKI Adam MKL Toruń # 97 U18 KP +1.0 IV BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0926/13 2019 2
3 28 s 4 12.08 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +1.0 IV
4 32 s 4 12.13 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +1.0 IV BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
5 35 s 4 12.22 CERANOWICZ Filip niest. Warszawa 93 U23 MZ +1.0 -- B.D. BEZ
6 36 s 4 12.23 DEPTUŁA Patryk OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ +1.0 --
7 39 s 4 12.39 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +1.0 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
1 11 s 5 11.48 KĘDZIOR Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +0.6 III CUCH Tadeusz B.D. Z/0193/12 2019 2
2 20 s 5 11.65 WARIAS Michał WAT Warszawa 90 Sen MZ +0.6 III
3 33 s 5 12.13 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +0.6 IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
4 34 s 5 12.17 KACZMAREK Konrad OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.6 IV
5 41 s 5 12.40 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.6 --
6 44 s 5 12.92 NAST Mateusz SSA Legia 1926 Warszawa 98 U18 MZ +0.6 -- OBROCKI Bogdan Z/1563/14 2015 BEZ
7 48 s 5 13.52 DMOCH Jan OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +0.6 --
1 7 s 6 11.27 KACZUBA Krzysztof UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +2.4 II GˇSIEWSKI Artur Z/1538/12 2014 3
2 10 s 6 11.45 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 94 U23 MZ +2.4 III B.D. Z/1575/12 2013 2
3 22 s 6 11.67 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +2.4 III
4 42 s 6 12.86 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +2.4 --
5 43 s 6 12.87 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.4 -- #
6 45 s 6 13.14 MAKOWSKI Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.4 --
7 46 s 6 13.25 THOMASI Patryk MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +2.4 --
1 16 s 7 11.57 CYGLER Robert OKS Skra Warszawa # 91 Sen MZ +1.1 III B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
2 23 s 7 11.71 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +1.1 III
3 29 s 7 12.12 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +1.1 IV
4 37 s 7 12.34 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +1.1 V RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
5 38 s 7 12.36 RUDZKI Rafał UKS SMS Warszawa # 98 U18 MZ +1.1 -- B.D. # Z/4631/15 2017 4
6 40 s 7 12.39 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +1.1 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2019 3
7 47 s 7 13.41 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +1.1 -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
  s 7 DQ ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 98 U18 MZ +1.1 -- KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
200 m M
1 s 1 22.34 KAKAREKO Grzegorz KS Podlasie Białystok 90 Sen PD +1.5 II B.D. 1
2 s 1 22.58 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +1.5 II
3 s 1 22.68 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ +1.5 II
4 s 1 22.80 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +1.5 II
5 s 1 22.89 JUNIEC Denis MKS Kresy Kamieńczyk 94 U23 MZ +1.5 III B.D. Z/1575/12 2013 2
  s 1 DNF OZDARSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +1.5 -- B.D. B.D. 2
1 s 2 22.68 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +1.0 II
2 s 2 23.02 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +1.0 III
3 s 2 23.19 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 98 U18 PD +1.0 III
4 s 2 23.46 HUPAŁO Anatol UKS Młodzik Warszawa 94 U23 MZ +1.0 III
5 s 2 23.52 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +1.0 III BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
6 s 2 23.57 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ +1.0 III
7 s 2 23.63 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +1.0 --
8 s 2 23.68 WˇDOŁOWSKI Michał LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 97 U18 PD +1.0 IV
1 s 3 23.42 SZCZYGLAK Wojciech UKS Młodzik Warszawa 96 U20 MZ +0.4 III
2 s 3 23.50 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ +0.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 s 3 23.72 JAWORSKI Igor OKS Start Otwock 75 Masters MZ +0.4 --
4 s 3 23.98 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.4 IV
5 s 3 24.11 KWIATKOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.4 IV
6 s 3 24.26 KACZMAREK Konrad OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.4 IV
7 s 3 24.27 ¦LˇZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ +0.4 IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
8 s 3 24.97 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.4 --
1 s 4 23.42 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +2.6 III
2 s 4 23.88 ŻURAWSKI Jakub UKS Kusy Warszawa 98 U18 MZ +2.6 IV KĘDZIORA Robert Z/4539/15 2016 4
3 s 4 24.01 ZAŁUCKI Krystian OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +2.6 IV
4 s 4 25.14 SZOSTAK Aleksander UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +2.6 -- GˇSIEWSKI Artur Z/1935/12 2015 4
5 s 4 25.58 STRUBIŃSKI Konrad MKS Polonia Warszawa 95 U20 MZ +2.6 -- B.D. BEZ
6 s 4 25.66 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +2.6 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2019 3
7 s 4 26.96 MAKOWSKI Arkadiusz UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.6 --
  s 4 DNF CYGLER Robert OKS Skra Warszawa # 91 Sen MZ +2.6 -- B.D. B.D. BALCERZAK Piotr , Z/1382/12 , 2018 3
1 s 5 24.44 SŁOWIK Maciej UKS Otrębusy 97 U18 MZ +2.4 --
2 s 5 24.88 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +2.4 V BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 s 5 25.27 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.4 V RˇCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
4 s 5 26.07 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.4 -- #
5 s 5 26.78 PUCHALSKI Kacper UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +2.4 --
400 m M
1 s 1 50.31 MAKOWSKI Michał AZS-AWF Warszawa 86 Sen MZ II
2 s 1 50.60 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 s 1 51.92 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U23 MZ III B.D. 2
4 s 1 51.96 KAPES Mateusz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III
5 s 1 52.70 KAROLAK Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska 89 Sen LU III
6 s 1 53.07 JUREK Filip OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ IV
1 s 2 52.51 RYCHCIK Marcin KS Zawkrze Mława 97 U18 MZ III
2 s 2 53.20 KINASZ Jerzy AKL Ursynów Warszawa 94 U23 MZ -- B.D. BEZ
3 s 2 56.00 MIRKOWSKI Jakub OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ --
4 s 2 56.58 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
5 s 2 56.72 ZAPA¦NIK Tomasz OKS Start Otwock 97 U18 MZ --
6 s 2 56.89 BˇCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
800 m M
1 s 1 1:57.54 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
2 s 1 2:00.39 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 82 Sen MZ III
3 s 1 2:00.42 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
4 s 1 2:03.25 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 97 U18 PD IV B.D.
5 s 1 2:03.76 KAPU¦CIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 95 U20 PD IV B.D. BEZ
6 s 1 2:06.20 BANASZKIEWICZ Maciej MUKS Płock 96 U20 MZ IV
7 s 1 2:06.71 GˇSIEWICZ Szymon SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1380/14 2016 BEZ
1 s 2 2:02.65 SUSZCZYŃSKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 90 Sen MZ -- B.D. 2
2 s 2 2:03.60 CYBULSKI Jacek niest. Warszawa 92 U23 MZ -- B.D. BEZ
3 s 2 2:05.29 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ IV
4 s 2 2:11.24 ANDRZEJEWSKI Kacper OKS Skra Warszawa # 98 U18 MZ -- #
5 s 2 2:11.54 LEBIODA Radosław UKS Kusy Warszawa 97 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert BEZ
6 s 2 2:11.84 KOWALSKI Paweł OKS Start Otwock 97 U18 MZ -- #
7 s 2 2:15.86 JAROTA Eryk OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ --
1500 m M
1 s 1 4:04.39 BOROWSKI Miłosz MKS Durasan Płońsk 94 U23 MZ III B.D. B.D. 1
2 s 1 5:09.81 GŁAŻEWSKI Dariusz OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ --
  s 1 DNF RYCHTER Łukasz MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ --
3000 m M
1 1 s 1 8:50.94 HELON Radosław MKL Szczecin 94 U23 ZP III MURAWSKI Zbigniew B.D. # Z/1151/11 2019 2
2 2 s 1 9:01.67 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
3 3 s 1 9:32.50 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ IV JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
4 4 s 1 9:46.99 ŁYSZKOWSKI Kamil UKS Siódemka Ostrołęka # 98 U18 MZ IV
5 5 s 1 10:01.48 KOT Rafał WAT Warszawa 92 U23 MZ --
6 6 s 1 10:13.86 GRABOWSKI Mateusz OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ --
  s 1 DNF IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ --
  s 1 DNF ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.10 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +2.4 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
2 s 1 16.98 CABAN Konrad UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +2.4 -- B.D. 3
3 s 1 17.16 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ +2.4 -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
4 s 1 17.68 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +2.4 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
110 m pł M
1 s 1 13.93 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD +2.4 M MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
2 s 1 14.10 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS ŁódĽ 92 U23 LD +2.4 M #
3 s 1 14.65 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +2.4 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
4 s 1 15.48 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +2.4 II B.D. BEZ
5 s 1 15.51 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +2.4 II RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.90 ROSZKOWSKI Cezary Rafał LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 98 U18 PD III
2 2 s 1 59.43 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
3 3 s 1 61.15 LUSZTAK Bartosz UKS Filipides Teresin # 98 U18 MZ --
4 4 s 1 65.07 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ --
  s 1 DNF BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin # 98 U18 MZ -- B.D. # Z/1122/14 2019 2 LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 52.88 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 2 s 1 53.39 CZAJKOWSKI Bartłomiej RLTL ZTE Radom # 93 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur # Z/3688/11 2019 M
3 3 s 1 53.66 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ I ADAMCZYK Grzegorz B.D. Z/3910/11 2019 3
4 4 s 1 54.37 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
  s 1 DNF SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ -- GˇSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
  s 1 DNF LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ --
Wzwyż M
1 f 1 1.90 SIEMIENKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 91 Sen PD III B.D. 3
2 f 1 1.85 GABRYEL Dorian RKS Skra Warszawa 92 U23 MZ III RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4662/11 2014 2
3 f 1 1.85 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa 96 U20 MZ III B.D. 3
4 f 1 1.85 KONDEJ Piotr WLKS Nowe Iganie # 98 U18 MZ III #
5 f 1 1.80 CHU Tien RKS Skra Warszawa 97 U18 MZ IV RADKIEWICZ Przemysław Z/0876/13 2016 2
6 f 1 1.80 KAMIŃSKI Adam MKS Pułtusk 98 U18 MZ IV
7 f 1 1.60 KUKLA Karol UKS Orlęta Warszawa 98 U18 MZ -- BONTRUK Dariusz # Z/1174/14 2014 4
Tyczka M
1 f 1 4.80 ¦LADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
2 f 1 4.80 ZDUŃCZYK Patryk AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ I #
3 f 1 4.40 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
4 f 1 3.60 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ III
5 f 1 3.40 ŁEMPICKI Maciej OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ IV
6 f 1 3.20 DOMINO Jan AZS-AWF Warszawa 00 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/4562/15 2019 2
  f 1 NM ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- #
  f 1 NM WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- #
W dal M
1 f 1 7.14 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ +1.0 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4624/11 2017 1
2 f 1 6.75 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ +1.7 III B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1
3 f 1 5.80 DEPTUŁA Patryk OKLA Ostrołęka 96 U20 MZ +0.9 --
4 f 1 5.77 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +1.5 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
5 f 1 5.67 CABAN Konrad UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ 0.0 -- B.D. 3
6 f 1 5.60 SŁOWIK Maciej UKS Otrębusy 97 U18 MZ +0.4 --
7 f 1 4.99 DMOCH Jan OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ +1.8 --
8 f 1 4.75 THOMASI Patryk MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +1.5 --
  f 1 NM ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
Trójskok M
1 f 1 14.14 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ +1.0 III B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1
2 f 1 13.37 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.1 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
3 f 1 12.89 SIEMIENKIEWICZ Mateusz LUKS Hańcza Suwałki 91 Sen PD +1.4 -- B.D. 3
4 f 1 12.70 CZARNOCKI Emil AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +1.3 IV WOŁKOWYCKI Andrzej KLESZOWSKI Leszek # Z/4805/15 2018 2
Kula (5) M
1 f 1 15.85 BLOCH Łukasz MKS Pułtusk 97 U18 MZ II
2 f 1 15.08 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ II BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
3 f 1 11.88 DˇBROWSKI Tymoteusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -- #
4 f 1 11.86 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
5 f 1 11.28 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
6 f 1 10.45 KO¬LICKI Michał OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -- ROSA Mikołaj # Z/3940/15 2018 1
7 f 1 9.38 ROSIK Cezary UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0916/14 2014 BEZ
Kula (6) M
1 f 1 17.65 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
2 f 1 17.30 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ I
3 f 1 11.35 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ IV
Kula (7.26) M
1 f 1 18.37 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ M
2 f 1 17.09 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U23 MZ I
3 f 1 16.69 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
4 f 1 15.58 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U23 MZ I B.D. M
5 f 1 13.32 BORZĘCKI Paweł AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II
6 f 1 12.60 AMBROZIEWICZ Marek RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ III ROSA Mikołaj Z/2071/11 2016 1
Dysk (1.75) M
1 f 1 40.59 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U20 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Dysk (2) M
1 f 1 45.09 BALCERSKI Grzegorz AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ II
2 f 1 43.61 BASTEK Igor OKLA Ostrołęka 94 U23 MZ II KWIATKOWSKI Marek STANISLAWSKI Krzysztof Z/0184/11 2018 2
Młot (5) M
1 f 1 63.58 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
2 f 1 55.28 ¦WIERCZYŃSKI Adrian OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
3 f 1 54.81 KIEC Michał AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
Młot (6) M
1 f 1 66.35 KRĘCKI Sławomir AZS-AWF Warszawa 95 U20 MZ I
2 f 1 61.67 LESZCZYŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I
3 f 1 58.16 ROSZKOWSKI Paweł AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II
4 f 1 56.01 GÓRSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
5 f 1 28.18 MALANOWSKI Łukasz AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/3997/15 2019 3
Młot (7.26) M
1 f 1 67.26 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ I ROSA Mikołaj Z/2074/11 2016 1
2 f 1 51.31 KIEDA Karol OKS Skra Warszawa 93 U23 MZ II
Oszczep (700) M
1 f 1 34.08 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 97 U18 MZ --
2 f 1 27.26 CABAN Konrad UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- B.D. 3
Oszczep (800) M
1 f 1 58.83 GIEREK Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. KRUKOWSKI Michał B.D. # , Z/0444/12 , 2019 M
2 f 1 56.42 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.5459971427917 sekund