Lidzbark Warmiński 15.06.2014
Mityng LA
100 m K
1 1 e 1 12.37 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 II
2 2 e 1 12.62 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
3 3 e 1 12.99 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN 0.0 III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
4 4 e 1 13.03 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN 0.0 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
5 5 e 1 13.23 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN 0.0 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
6 6 e 1 13.89 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN 0.0 V PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
7 7 e 1 14.21 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN 0.0 --
1 8 e 2 14.96 GOŁĄBEK Alicja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN +1.1 --
2 9 e 2 16.36 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U14 WN +1.1 -- CYTLAŁ Jacek # Z/3092/16 2019 4
3 10 e 2 18.05 LIDKE Paulina UKS MOSiR Działdowo 03 U12 WN +1.1 -- B.D. BEZ
1 f 1 12.48 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -0.1 II
2 f 1 12.82 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -0.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
3 f 1 12.95 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN -0.1 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
4 f 1 13.04 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN -0.1 III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
5 f 1 13.37 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN -0.1 IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
6 f 1 13.89 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN -0.1 V PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
7 f 1 14.13 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -0.1 --
200 m K
1 1 s 1 26.94 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN +0.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
2 2 s 1 28.55 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +0.9 --
3 3 s 1 28.76 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +0.9 V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
4 4 s 1 29.20 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +0.9 V
5 5 s 1 30.76 PIOTROWSKA Alicja LKS Lubawa 98 U18 WN +0.9 -- TYKARSKI Marek Z/1490/14 2016 4
300 m K
1 1 s 1 44.66 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
2 2 s 1 45.43 JAKUBOWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 3 s 1 47.03 MICHAŁOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -- #
4 6 s 1 47.87 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 00 U16 WN V CYTLAŁ Jacek # Z/5972/15 2019 3
5 7 s 1 47.96 MAZURKIEWICZ Oliwia Jolanta KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
6 8 s 1 48.15 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
1 4 s 2 47.28 POŁUJAŃSKA Oliwia UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN V
2 5 s 2 47.85 HANOWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -- #
3 9 s 2 53.10 JUCHNOWSKA Natalia UKS MOSiR Działdowo 02 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek # Z/3092/16 2019 4
4 10 s 2 53.76 PIELECH Julia UKS Gimpas Pasłęk 01 U14 WN --
5 11 s 2 54.12 KUCZYŃSKA Katarzyna UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN --
6 12 s 2 55.33 LIDKE Paulina UKS MOSiR Działdowo 03 U12 WN -- B.D. BEZ
400 m K
1 1 s 1 60.08 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
2 2 s 1 61.89 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III
3 3 s 1 62.84 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV
4 4 s 1 63.24 CIOSEK Patrycja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV
5 5 s 1 64.58 MADEJ Dominika UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN --
6 6 s 1 67.67 ORZOŁ Wiktoria OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ --
800 m K
1 1 s 1 2:16.39 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
2 2 s 1 2:17.14 MARCINIAK Paulina MOS Zatoka Braniewo 98 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0535/14 2015 BEZ
3 3 s 1 2:22.38 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN III
4 4 s 1 2:39.96 STOLARCZYK Magdalena MLKS Ostróda 96 U20 WN --
1000 m K
1 1 s 1 2:58.15 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
2 2 s 1 3:06.49 TERCJAK Zofia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/0502/15 2018 4
3 3 s 1 3:08.59 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III
4 4 s 1 3:09.08 KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN III
5 5 s 1 3:12.06 GREBER Karolina UKS Jedynka Bartoszyce 00 U16 WN III
6 6 s 1 3:12.50 GRABOWSKA Kinga KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN III
7 7 s 1 3:14.37 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN -- B.D. 3
8 8 s 1 3:16.21 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD IV
9 9 s 1 3:27.99 ŁOJEWSKA Dominika GUKS Asy Dywity 00 U16 WN V
10 10 s 1 3:29.94 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN V
11 11 s 1 3:32.68 OGORODNIK Kornelija KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
12 12 s 1 3:34.10 KOŁATKA Monika UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN -- B.D. B.D. Z/0355/13 2019 BEZ
13 13 s 1 3:34.52 PRZYBYSZEWSKA Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
14 14 s 1 3:38.06 LEMANOWICZ Maja KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2102/15 2019 3
3000 m K
1 1 s 1 10:23.20 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 Sen WN II CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
2 2 s 1 10:26.68 WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN III B.D. 3
3 3 s 1 10:40.62 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 4 s 1 10:43.95 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
5 5 s 1 10:51.54 SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 97 U18 WN III
6 6 s 1 10:56.46 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
7 7 s 1 11:07.18 HANOWSKA Weronika KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV #
8 8 s 1 11:20.50 KĘDZIA Milena KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0466/13 2018 BEZ
300 m pł K
  s DNF WUJKOWSKA Izabela KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława B.D. Z/0443/15 2017
1 1 s 1 47.89 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
2 2 s 1 53.23 PRUSIŃSKA Małgorzata KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/2103/15 2019 2
3 3 s 1 54.73 KITEWSKA Wioleta KS AZS UWM Olsztyn 02 U14 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0056/16 2019 3 LDK!
4 4 s 1 55.59 ŻUKOWSKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
5 5 s 1 60.24 KUBICKA Julia KS AZS UWM Olsztyn 02 U14 WN -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKA Bronisława # Z/0055/16 2019 2 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 WYŻLIC Hanna LKS Lubawa 99 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek 4
2 2 f 1 1.45 NAWROCKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 01 U14 PM IV
3 3 f 1 1.35 GOŁĄBEK Alicja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN --
W dal K
  f 1 4.43 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN +1.1 --
1 1 f 1 5.49 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +3.2 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
2 2 f 1 5.13 POLAK Natalia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +1.5 III JASZCZYK Krzysztof # Z/0284/15 2018 4
3 3 f 1 5.05 NAZAROWICZ Klaudia UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN +2.2 IV PALUCH Krystian # Z/3010/15 2019 1
4 4 f 1 4.75 OLEWIECKA Aleksandra OKLA Ostrołęka 00 U16 MZ +0.6 V
5 6 f 1 4.72 BELKA Patrycja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U20 WN +2.0 -- B.D. 4
6 5 f 1 4.72 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN +2.6 V
Trójskok K
  f 1 9.38 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN +1.4 --
1 1 f 1 10.43 BELKA Patrycja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U20 WN +1.2 IV B.D. 4
2 2 f 1 9.43 JAWORSKA Jonata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN +2.4 --
Kula (3) K
1 1 f 1 13.17 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN II B.D. 2
2 2 f 1 9.62 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 98 U18 WN -- PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
3 3 f 1 9.48 PĘKAŁA Angelika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
4 4 f 1 9.34 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
5 5 f 1 7.43 KON Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
1 1 f 2 11.25 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
2 2 f 2 10.32 WALCZAK Klaudia UKS Atos Woźnice 99 U16 WN IV
3 3 f 2 9.84 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM IV
4 4 f 2 8.33 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5537/15 2015 4 LDK!
5 5 f 2 8.11 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
6 6 f 2 8.08 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Kula (4) K
1 1 f 1 10.96 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
2 3 f 1 10.31 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 93 U23 WN III
3 2 f 1 10.44 ŁĄCZYŃSKA Monika PKS Gwardia Szczytno # 95 U20 WN III BUKOWIECKI Ireneusz Z/1180/14 2015 2
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 26.53 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM V
2 2 f 1 19.80 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
3 3 f 1 15.93 JARZĄBEK Magdalena LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek # Z/5537/15 2015 4 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 37.94 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 98 U18 WN II PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
2 2 f 1 33.89 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
3 3 f 1 31.53 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV B.D. 2
4 4 f 1 30.60 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 93 U23 WN --
5 5 f 1 25.87 PĘKAŁA Angelika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
6 6 f 1 22.42 ŁĄCZYŃSKA Monika PKS Gwardia Szczytno # 95 U20 WN -- BUKOWIECKI Ireneusz Z/1180/14 2015 2
Oszczep (500) K
1 1 f 1 43.63 MIECZKOWSKA Weronika LKS Lubawa 99 U16 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0390/15 2018 2
2 2 f 1 23.82 PRZYSTASZ Aleksandra UKS Gimpas Pasłęk 00 U16 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr # Z/3072/15 2019 4
3 3 f 1 22.38 MELNYK Zuzanna LKS Lubawa 00 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5544/15 2017 4 LDK!
4 4 f 1 21.15 WYŻLIC Hanna LKS Lubawa 99 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek 4
5 5 f 1 17.50 ZAPAŚNIK Małgorzata LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN --
6 6 f 1 16.94 MROZOWICZ Julia KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
7 7 f 1 11.00 JAKUBOWSKA Wiktoria KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
1 1 f 2 22.40 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
2 2 f 2 22.12 KON Katarzyna KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 46.50 ZDYBAŁ Kamila PKS Gwardia Szczytno # 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/4495/11 2018 1
100 m M
1 1 e 1 11.06 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +0.9 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
2 2 e 1 11.58 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM +0.9 III
3 3 e 1 11.66 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.9 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
4 5 e 1 11.91 BIEŃKOWSKI Wiktor LKS Lubawa 97 U18 WN +0.9 IV TYKARSKI Marek Z/0119/13 2016 4
5 6 e 1 12.05 BARTNIKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.9 IV B.D. BEZ
6 13 e 1 12.58 MAZUREWICZ Jacek UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN +0.9 -- B.D. BEZ
7 17 e 1 12.98 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +0.9 --
1 7 e 2 12.13 PLISZKA Jakub PKS Gwardia Szczytno 97 U18 WN -0.1 IV BUKOWIECKI Ireneusz # 3
2 11 e 2 12.54 DUTKA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN -0.1 V
3 12 e 2 12.58 JURKIEWICZ Wojciech LKS Lubawa 99 U16 WN -0.1 V TYKARSKI Marek 4
4 19 e 2 13.02 TYMIŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN -0.1 --
5 21 e 2 13.71 ZABOLEWICZ Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -0.1 --
6 22 e 2 13.73 CYBULSKI Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN -0.1 --
1 4 e 3 11.80 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +0.6 IV
2 8 e 3 12.16 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +0.6 IV
3 10 e 3 12.24 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +0.6 V ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
4 15 e 3 12.70 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +0.6 V
5 16 e 3 12.89 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN +0.6 --
6 18 e 3 13.00 JUCHNOWSKI Oskar UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN +0.6 --
7 20 e 3 13.05 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +0.6 --
1 9 e 4 12.20 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN +0.5 IV #
2 14 e 4 12.69 DRZEWIŃSKI Jakub LKS Lubawa 00 U16 WN +0.5 V TYKARSKI Marek Z/5535/15 5
3 23 e 4 15.60 SZUMNY Grzegorz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN +0.5 -- #
1 f 1 11.16 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU -0.3 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
2 f 1 11.61 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM -0.3 III
3 f 1 11.77 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -0.3 IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
4 f 1 11.91 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -0.3 IV
5 f 1 12.01 BARTNIKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -0.3 IV B.D. BEZ
6 f 1 12.17 PLISZKA Jakub PKS Gwardia Szczytno 97 U18 WN -0.3 IV BUKOWIECKI Ireneusz # 3
7 f 1 12.43 GRECZKO Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN -0.3 V
200 m M
1 2 s 1 23.27 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.7 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
2 3 s 1 23.88 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN +1.7 IV
3 4 s 1 24.18 BARTNIKOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.7 IV B.D. BEZ
4 6 s 1 24.53 MYSZKIEWICZ Maciej UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN +1.7 -- B.D. BEZ
5 7 s 1 25.04 MAZUREWICZ Jacek UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN +1.7 -- B.D. BEZ
1 1 s 2 22.73 SŁUPSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk # 94 U23 PM +1.5 II
2 5 s 2 24.26 PLISZKA Jakub PKS Gwardia Szczytno 97 U18 WN +1.5 IV BUKOWIECKI Ireneusz # 3
3 8 s 2 25.52 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +1.5 V
4 9 s 2 25.74 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN +1.5 -- JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018
5 10 s 2 25.93 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN +1.5 -- #
300 m M
1 1 s 1 37.02 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN --
2 2 s 1 37.31 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 4 s 1 39.29 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. 2
4 5 s 1 39.30 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
5 6 s 1 40.06 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
6 7 s 1 40.06 JURKIEWICZ Wojciech LKS Lubawa 99 U16 WN IV TYKARSKI Marek 4
1 3 s 2 38.43 KRAWCZYK Rafał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN III ŁUKIAN Paweł # Z/0286/15 2019 3
2 8 s 2 40.43 BARTNICKI Tomasz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
3 9 s 2 40.91 SZYMAŃSKI Damian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V
1 10 s 3 42.47 TYMIŃSKI Artur UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN --
2 11 s 3 43.50 DUTKA Jakub KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
3 12 s 3 44.44 TYBOROWSKI Natan KS AZS UWM Olsztyn 01 U14 WN -- PODOLAK Irena Z/2310/15 2019 3
4 13 s 3 45.38 CYBULSKI Grzegorz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
400 m M
1 1 s 1 50.86 ROGOWSKI Zbigniew KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN III
2 2 s 1 52.65 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
3 3 s 1 56.37 KLIMEK Rafał KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0446/15 2019 2
800 m M
1 1 s 1 2:01.08 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III #
2 2 s 1 2:02.49 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0812/12 2017 3
3 3 s 1 2:04.63 MYSZKIEWICZ Maciej UKS Mały Jeziorak Iława 96 U20 WN IV B.D. BEZ
4 4 s 1 2:06.02 KAMROWSKI Marek MLKS Ostróda 96 U20 WN IV
5 5 s 1 2:11.83 RZERZUCHOWSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
1000 m M
1 1 s 1 2:49.53 GONERA Dominik UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN --
2 2 s 1 2:50.55 ZAHORSKI Grzegorz MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN V GAJOWNICZEK Waldemar Z/2557/15 2015 4
3 3 s 1 2:50.59 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN V
4 4 s 1 2:51.66 GREBER Dawid UKS Jedynka Bartoszyce 99 U16 WN V
5 5 s 1 2:54.85 TAMBOR Michał UKS Mały Jeziorak Iława 94 U23 WN --
6 6 s 1 3:01.54 JABŁOŃSKI Błażej KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
7 7 s 1 3:03.45 ŁAWRESZUK Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
8 8 s 1 3:09.32 BŁASZCZYK Michał KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
9 9 s 1 3:22.69 PAWŁOWSKI Bartłomiej UKS Jedynka Bartoszyce 01 U14 WN --
10 10 s 1 3:40.53 ŁOJEWSKI Daniel GUKS Asy Dywity 01 U14 WN --
3000 m M
1 1 s 1 8:58.20 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. 2
2 2 s 1 9:13.33 KANIGOWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN III
3 3 s 1 9:15.83 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
4 4 s 1 9:17.00 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
5 5 s 1 9:36.84 GONERA Dominik UKS Mały Jeziorak Iława 97 U18 WN IV
6 6 s 1 9:47.85 KOZŁOWSKI Bartosz MKS Truso Elbląg # 96 U20 WN IV
7 7 s 1 9:54.28 WÓJCICKI Maciej MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV
8 8 s 1 9:56.42 FERENC Maciej UKS Jedynka Bartoszyce 98 U18 WN IV
  s 1 DNF SOKÓŁ Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -- PODOLAK Kazimierz Z/0754/13 2018 BEZ
  s 1 DNF KONOPSKI Kacper MKS Truso Elbląg 95 U20 WN --
300 m pł M
1 1 s 1 43.37 RYBKA Sebastian KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV
2 2 s 1 43.67 SZON Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN IV #
3 3 s 1 44.64 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
4 4 s 1 45.32 JABŁOŃSKI Kasper KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
5 5 s 1 45.67 DZIADKO Mateusz KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN V #
Wzwyż M
1 1 f 1 1.86 KARKOWSKI Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN III JASZCZYK Krzysztof Z/0287/15 2018 2
2 2 f 1 1.86 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD III NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1008/14 2019
3 3 f 1 1.75 JANKOWSKI Marcin LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof Z/0288/15 2018
4 4 f 1 1.75 SZUMNY Michał LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński # 99 U16 WN IV JASZCZYK Krzysztof # Z/0285/15 2018
5 5 f 1 1.75 MAŁEJKYJ Damian KS Piast Wilczęta 97 U18 WN IV MICHAŁEK Piotr MICHAŁEK Piotr , Z/0843/13 , 2014 4
6 6 f 1 1.65 ABRAMOWICZ Jakub UKS Mały Jeziorak Iława 99 U16 WN V
7 7 f 1 1.60 ROZNERSKI Jakub UKS Mały Jeziorak Iława 99 U16 WN --
  f 1 NM PAWLAK Bartosz KS Piast Wilczęta 99 U16 WN --
W dal M
  f 1 5.16 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN +1.5 -- #
1 1 f 1 6.91 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +1.8 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
2 2 f 1 5.75 PLONA Mateusz UKS Atos Woźnice 98 U18 WN +2.6 -- #
3 3 f 1 5.71 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD +2.5 -- NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1008/14 2019
4 4 f 1 3.89 SZUMNY Grzegorz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 01 U14 WN +0.7 -- #
Kula (5) M
1 1 f 1 11.76 JÓŹWIAK Szymon UKS Sokół Węgorzewo # 00 U16 WN V #
2 2 f 1 10.96 SYREWICZ Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 99 U16 WN V
3 3 f 1 9.39 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
4 4 f 1 7.88 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
5 5 f 1 6.61 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Kula (6) M
1 1 f 1 21.39 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 2 f 1 9.83 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.25 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/4692/11 2015 1
2 2 f 1 17.18 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
3 3 f 1 17.06 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
4 4 f 1 15.02 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
Dysk (1) M
1 1 f 1 41.89 STEFAŃSKI Norbert MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN III B.D.
2 2 f 1 35.12 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
3 3 f 1 28.68 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
4 4 f 1 27.16 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 56.96 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 2 f 1 33.33 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 52.73 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Dysk (2) M
1 1 f 1 42.35 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 2 f 1 40.10 NASZKO Andrzej PKS Gwardia Szczytno # 94 U23 WN II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/5061/11 2019 M
3 3 f 1 38.97 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN III BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M
4 4 f 1 38.10 GOLISZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 94 U23 WN III
Oszczep (600) M
1 1 f 1 42.61 WOLANIN Hubert MOS Zatoka Braniewo 99 U16 WN IV GAJOWNICZEK Waldemar 3
2 2 f 1 39.90 JACHIMOWICZ Marcin KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
3 3 f 1 39.20 ZAWADZKI Szymon LKS Lubawa 99 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2253/16 2017 4
4 4 f 1 22.31 KUCHCIŃSKI Adam KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
5 5 f 1 21.02 MAŚLI Igor KS AZS UWM Olsztyn 00 U16 WN --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 30.97 JUCHNOWSKI Oskar UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.7645571231842 sekund