Łódź 13 - 14.06.2014
4. Mityng ŁOZLA 2014
100 m K
1 e 1 11.86 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U23 PD +1.0 I SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 e 1 11.95 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +1.0 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
3 e 1 12.27 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +1.0 II B.D. B.D. 1
4 e 1 12.53 KAREŃSKA Anna MKL Szczecin 97 U18 ZP +1.0 II B.D. # BEZ
5 e 1 12.67 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL +1.0 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
1 e 2 11.98 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.1 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 e 2 12.11 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +1.1 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 e 2 12.67 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +1.1 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
4 e 2 12.77 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP +1.1 III MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
5 e 2 12.78 SKÓRA Małgorzata MKL Szczecin 97 U18 ZP +1.1 III #
6 e 2 12.96 GDAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.1 III B.D.
7 e 2 13.13 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.1 III
1 e 3 12.72 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD +1.4 II
2 e 3 12.82 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP +1.4 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
3 e 3 12.88 BRECZKO Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.4 III
4 e 3 13.03 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.4 III
5 e 3 13.06 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA +1.4 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
6 e 3 13.18 BENKOWSKA Nina WLKS Wrocław 98 U18 DS +1.4 III #
1 e 4 12.81 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +1.7 III #
2 e 4 13.00 STEFANIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +1.7 III
3 e 4 13.15 GRZYB Wiktoria MKL Szczecin 97 U18 ZP +1.7 III IWIŃSKI Jerzy # Z/1386/13 2019 2
4 e 4 13.23 ADAMSKA Małgorzata LKS Maraton Turek 97 U18 WP +1.7 IV
5 e 4 13.38 GRĄZIK Weronika LKS Maraton Turek 97 U18 WP +1.7 IV
6 e 4 13.57 LACHENDRA Olga AZS Łódź 98 U18 LD +1.7 IV
7 e 4 14.13 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD +1.7 V B.D. 3 LDK!
1 e 5 12.94 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.7 III
2 e 5 13.28 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.7 IV KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
3 e 5 13.35 KRAUZE Natalia LKS Maraton Turek 97 U18 WP +1.7 IV
4 e 5 14.58 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +1.7 -- #
1 e 6 13.40 JUNAK Magdalena TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +2.2 IV
2 e 6 13.44 MIODUSZEWSKA Iga KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +2.2 IV
3 e 6 13.69 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 01 U14 LD +2.2 IV LDK!
4 e 6 13.94 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +2.2 --
5 e 6 14.69 PABIJANEK Klaudia UMLKS Pegaz Opoczno 99 U16 LD +2.2 --
1 e 7 13.16 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS +1.8 III B.D. 3
2 e 7 13.48 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD +1.8 IV
3 e 7 13.57 DURSKA Dorota UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +1.8 IV SZOSTAK Janusz # Z/4269/15 2015 3
4 e 7 13.61 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +1.8 IV KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
5 e 7 13.95 GMACH Magdalena LKS Maraton Turek 97 U18 WP +1.8 --
6 e 7 14.21 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U14 LD +1.8 V MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
1 e 8 13.15 KULPIŃSKA Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +1.4 III SZOSTAK Janusz # Z/0382/15 2019 1
2 e 8 13.30 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 99 U16 PD +1.4 IV
3 e 8 13.59 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD +1.4 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/4521/15 2019
4 e 8 14.03 MASŁOWSKA Sylwia UKS GOK Zduny 99 U16 LD +1.4 V ZNYK Stanisław # BEZ
5 e 8 14.03 LESZCZYŃSKA Nadin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +1.4 V #
6 e 8 15.07 KAŁUŻNA Pamela KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U16 WP +1.4 --
1 e 9 12.86 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +1.9 III JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 e 9 13.75 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +1.9 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
3 e 9 13.80 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +1.9 IV
4 e 9 14.44 STRZELECKA Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +1.9 --
5 e 9 14.55 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD +1.9 --
6 e 9 14.64 JASIŃSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +1.9 --
1 f 11.73 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U23 PD +2.2 M SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 f 11.87 SOKÓLSKA Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP +2.2 I B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek , Z/0903/11 , 2019 M
3 f 11.90 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +2.2 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
4 f 11.97 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +2.2 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
5 f 12.13 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +2.2 I B.D. B.D. 1
6 f 12.51 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +2.2 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
7 f 12.52 KAREŃSKA Anna MKL Szczecin 97 U18 ZP +2.2 II B.D. # BEZ
8 f 12.75 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL +2.2 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
200 m K
1 s 1 23.91 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.1 M KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 s 1 24.23 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 U23 PD -1.1 I KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0899/11 2019 MM
3 s 1 26.74 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA -1.1 III #
4 s 1 27.65 JUNAK Magdalena TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -1.1 IV
5 s 1 27.92 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -1.1 IV KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
6 s 1 28.37 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD -1.1 IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/4521/15 2019
7 s 1 29.33 LIS Ida BKL Bełchatów 00 U16 LD -1.1 V B.D. 3 LDK!
1 s 2 25.87 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD -0.5 II
2 s 2 26.66 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD -0.5 III
3 s 2 26.99 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
4 s 2 27.14 GDAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 95 U20 LU -0.5 III B.D.
5 s 2 27.40 STEFANIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -0.5 IV
6 s 2 27.56 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 99 U16 PD -0.5 IV
7 s 2 27.75 STASIAK Dorota KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP -0.5 IV
1 s 3 25.90 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.1 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 s 3 26.80 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP +0.1 III KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
3 s 3 27.52 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.1 IV
4 s 3 28.40 MIODUSZEWSKA Iga KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.1 IV
5 s 3 28.73 DURSKA Dorota UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.1 V SZOSTAK Janusz # Z/4269/15 2015 3
6 s 3 30.86 KAŁUŻNA Pamela KS Stal Ostrów Wlkp. 00 U16 WP +0.1 --
8 s 3 27.86 LIS Julia BKL Bełchatów 98 U18 LD -0.5 IV
1 s 4 26.36 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ -0.2 III JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 s 4 26.82 PILARSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.2 III #
3 s 4 29.70 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -0.2 --
1 w 26.27 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +1.7 III # 774
2 w 26.80 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD +1.7 III PALISZEWSKI Maciej 2 729
3 w 28.23 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD +1.7 IV KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 613
4 w 28.33 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD +1.7 IV 605
5 w 30.13 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD +1.7 -- 473
6 w 30.15 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD +1.7 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ 472
7 w 30.42 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD +1.7 -- 453
400 m K
1 s 1 56.10 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD I B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 s 1 57.58 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin 95 U20 ZP II
3 s 1 58.31 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
4 s 1 59.10 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
1 s 2 59.43 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD III
2 s 2 59.45 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD III
3 s 2 60.28 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS III B.D. 3
4 s 2 60.37 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL III
5 s 2 61.05 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U23 LD III B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3
6 s 2 62.19 GÓRALCZYK Natalia UKS Lisy Zgierz 97 U18 LD IV
7 s 2 63.10 KURZAWA Nikola LKS Maraton Turek 97 U18 WP IV
1 s 3 60.74 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U16 LD III WOŹNIAK Jerzy B.D. # Z/0966/15 2019
2 s 3 63.82 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL IV
3 s 3 66.31 ZJAWIONY Antonina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP --
4 s 3 66.67 STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
800 m K
1 s 1 2:17.62 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/0464/14 2019 1
2 s 1 2:18.39 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
3 s 1 2:21.88 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
4 s 1 2:31.08 FABISZEWSKA Ewelina RKS Łódź 98 U18 LD IV
5 s 1 2:33.62 KOPYDŁOWSKA Blanka UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP --
6 s 1 2:44.10 RĘKORAJSKA Patrycja niest. Łódź 99 U16 LD -- B.D. # BEZ
7 s 1 2:47.06 ANDRZEJCZAK Wiktoria LKS Maraton Turek 97 U18 WP --
8 s 1 3:04.52 GŁOWACKA Aleksandra KS Polanik Piotrków Trybunalski 03 U12 LD -- TRALIŃSKA Justyna # Z/1364/17 2018 BEZ
1 s 2 2:22.18 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
2 s 2 2:32.64 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
3 s 2 2:37.23 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr B.D. # Z/0420/15 2019
4 s 2 2:40.60 SZCZEPANIAK Marita UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/1651/15 2015 5
5 s 2 2:42.29 ZACZEK Małgorzata KS Polanik Piotrków Trybunalski 98 U18 LD -- #
6 s 2 2:56.02 GWIZDOŃ Justyna MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD --
1 w 2:25.80 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV # 746
2 w 2:34.46 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD -- 638
3 w 2:36.49 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 614
4 w 2:37.00 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD -- 608
5 w 2:41.30 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 558
6 w 2:43.19 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ 537
7 w 3:23.11 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD -- 180
1500 m K
1 s 1 4:59.89 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD IV
2 s 1 5:00.33 SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów # 97 U18 LD IV
3 s 1 5:06.14 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV B.D. Z/1464/14 2015 4
4 s 1 5:07.09 STYCZYŃSKA Elżbieta RKS Łódź 94 U23 LD --
3000 m K
1 s 1 10:45.29 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
2 s 1 11:05.81 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
3 s 1 11:30.31 GÓRNA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/0381/14 2017 4
100 m pł J MŁ K
1 e 1 15.15 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD -1.5 II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
2 e 1 15.27 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -1.5 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
3 e 1 15.98 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -1.5 III KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
4 e 1 16.24 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB -1.5 III
5 e 1 16.42 KUSIŃSKA Natalia AZS Łódź 97 U18 LD -1.5 III
  e 1 DNF KALINOWSKA Olga RKS Łódź 97 U18 LD -1.5 --
1 e 2 14.70 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U18 ZP +0.6 II B.D.
2 e 2 14.74 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD +0.6 II SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
3 e 2 15.22 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.6 II
4 e 2 15.54 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD +0.6 II SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
5 e 2 15.73 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD +0.6 II
1 f 14.63 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD -0.2 II SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
2 f 15.17 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.2 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
3 f 15.21 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD -0.2 II
4 f 15.80 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -0.2 III KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
  f DNF SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.2 --
1 w 15.09 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD +0.1 II PALISZEWSKI Maciej 2 830
2 w 15.26 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.1 II # 808
3 w 18.93 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD +0.1 -- 397
4 w 19.03 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD +0.1 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 388
5 w 19.14 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD +0.1 -- 377
6 w 19.44 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD +0.1 -- 350
7 w 19.74 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD +0.1 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ 324
100 m pł K
1 e 1 14.38 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -0.6 I B.D. B.D. M
2 e 1 17.08 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP -0.6 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
3 e 1 17.44 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP -0.6 IV #
1 f 14.19 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.1 I B.D. B.D. M
2 f 16.93 ŚWIERCZYŃSKA Daria OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP +0.1 IV BIEDERMANN Roman B.D. Z/3611/11 2019 2
3 f 17.49 ANDRZEJEWICZ Anna KS Stal Ostrów Wlkp. 96 U20 WP +0.1 IV #
400 m pł K K
1 s 1 61.47 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD I
2 s 1 62.72 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD II
3 s 1 64.80 LENART Weronika UKS 55 Łódź 93 U23 LD II
  s 1 DNF ŁAWRENIN Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej B.D. 3
1 s 2 68.61 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ III
2 s 2 70.07 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS IV KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
3 s 2 70.68 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U18 DS IV #
4 s 2 71.35 WOJTKOWSKA Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV WIEJA Piotr SOBIERAJ Dawid , Z/1330/13 , 2015 BEZ
4x100 m K
1 s 1 49.03 WOTA Gaja
BARAŃSKA Karolina
MARTYNA Katarzyna
PILARSKA Oliwia
WKS Wawel Kraków 98
98
98
98
U18 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1069/14
Z/0636/14
2019
2019


1
2 s 1 51.52 JAKŚ Małgorzata
KALINOWSKA Olga
SZABLEWSKA Paulina
ZANIEWSKA Ida
RKS Łódź 98
97
98
98
U18 LDZ -- KOPEĆ Dominik

KRAKOWIAK Lech B.D.
Z/1334/14
Z/0610/14
2019
2019
BEZ
1
3 s 1 52.59 GIL Patrycja
STRZELEC Justyna
KOPCZAK Ewa
SURA Karolina
UKS Tempo 5 Przemyśl 98
98
97
98
U18 PDK --
B.D.

BEZ
4 s 1 52.73 OLSZEWSKA Karolina
STYPUŁKOWSKA Agata
MODZELEWSKA Katarzyna
GAJEWSKA Żaneta
LKS Narew Kurpiewski Łomża 98
97
97
98
U18 POD --
MAKARUK Tadeusz

Z/0890/13
2019
2
1 s 2 49.52 KUCHARSKA Ewelina
PALUCH Justyna
SZCZĘSNA Katarzyna
PALUCH Paulina
ULKS Jedlińsk 98
97
98
98
U18 MAZ --
ZAMECZNIK Jacek B.D.

ZAMECZNIK Jacek B.D.
Z/1542/13
Z/0261/14
2019
2019
2
2
2 s 2 50.45 REYER Ksenia
KOWAL Weronika
WAWRZYNIAK Karolina
DUTKIEWICZ Julia
KS Stal Ostrów Wlkp. 97
97
97
98
U18 WLP -- WALCZAK Michał
B.D. BIEDERMANN Roman
B.D.
WALCZAK Marek
Z/1128/14
, Z/0523/13
Z/0309/14
2019
, 2019
2019

1
BEZ
1
3 s 2 50.46 WILCZYŃSKA Weronika
JUNAK Magdalena
STEFANIK Patrycja
NOSEK Marzena
TS Wieliczanka Wieliczka 98
98
98
97
U18 MLP --


4 s 2 50.78 PŁACHNO Justyna
KOZIOŁ Paulina
GŁUPCZYK Karolina
SUROWIECKA Justyna
LUKS Zabrzeg 97
98
98
98
U18 SLK -- HOMA Wioleta


HOMA Wioleta
Z/1561/14
Z/1226/14
2014
2016

3
5 s 2 50.94 ADAMSKA Małgorzata
KRAUZE Natalia
KURZAWA Nikola
GRĄZIK Weronika
LKS Maraton Turek 97
97
97
97
U18 WLP --


6 s 2 51.12 BRECZKO Magdalena
CHOMCZYK Dominika
GRYK Aleksandra
ZAMOJSKA Karolina
KS Podlasie Białystok 97
97
97
98
U18 POD --
BOBINSKI Marian

BEZ
1 s 3 50.32 KUSIŃSKA Natalia
KIEŁBASA Małgorzata
KUBIŃSKA Aleksandra
NAWROCKA Marta
AZS Łódź 97
97
97
98
U18 LDZ --
B.D.

SYGDZIAK Zofia B.D.
Z/0788/14
2019
1
1
2 s 3 51.18 KASPERKIEWICZ Karolina
WOLAK Adrianna
MATKOWSKA Martyna
BENKOWSKA Nina
WLKS Wrocław 98
97
98
98
U18 DOL -- KOBIAŁKA Kamil B.D.


Z/1018/14
2019

3 s 3 51.85 PRZYTUŁA Paulina
GRABEK Emanuela
ŻUK Natalia
SOCHAJ Izabela
KS Agros Zamość 97
97
98
97
U18 LBE -- B.D.


BEZ
4 s 3 52.65 JAWORSKA Aleksandra
MADEJA Kornelia
STACHOWIAK Marta
TKACZUK Weronika
MKL 12 Jelenia Góra 97
97
98
97
U18 DOL --


4x400 m K
1 s 1 3:58.57 GULCZYŃSKA Natalia
MIŃCZUK Alicja
NOWAK Nicola
SUŁKOWSKA Julia
LKS Olimpic Szczecin 97
97
97
97
U18 ZPO -- NOWICKI Bartosz B.D.
BINDASZEWSKI Wiesław B.D.
KARNAS Zbigniew
Z/1234/13
Z/1695/13
Z/1666/13
2019
2019
2016
1
1
3
2 s 1 4:03.39 CZYŻEWSKA Paulina
DALKE Helena
WASILUK Agata
PIETRAS Sandra
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97
97
97
98
U18 KPO --
B.D. REJEWSKI Robert
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
, Z/0464/13
Z/0445/13
, 2019
2019
M
3
3 s 1 4:04.36 GRABEK Emanuela
ZŁOMAŃCZUK Eliza
DERYŁO Aleksandra
SOCHAJ Izabela
KS Agros Zamość 97
97
97
97
U18 LBE --


4 s 1 4:12.93 KRYSTECKA Justyna
MAJCHER Anna
GÓRKA Magdalena
MAŁKOWSKA Paulina
MKS MOS Wrocław 98
97
97
97
U18 DOL --


1 s 2 4:00.69 WOTA Gaja
PUTO Weronika
BARAŃSKA Karolina
MARTYNA Katarzyna
WKS Wawel Kraków 98
98
98
98
U18 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
B.D.
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1069/14
Z/0636/14
2019
2019

BEZ

1
2 s 2 4:04.82 RUCIŃSKA Roksana
SZCZĘSNA Katarzyna
KUCHARSKA Ewelina
PALUCH Justyna
ULKS Jedlińsk 97
98
98
97
U18 MAZ --


ZAMECZNIK Jacek B.D.
Z/1542/13
2019
2
3 s 2 4:06.29 JAWORSKA Aleksandra
MADEJA Kornelia
STACHOWIAK Marta
TKACZUK Weronika
MKL 12 Jelenia Góra 97
97
98
97
U18 DOL --


4 s 2 4:11.21 JAŁOSZYŃSKA Agata
MARKOWSKA Julia
WAŚKOWSKA Adrianna
WAŚKOWSKA Alicja
LKS Vectra Włocławek 97
98
98
98
U18 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna B.D.
B.D.
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna
WIERZBICKI Dariusz DOBROSIELSKA Martyna B.D.
Z/0570/13
, Z/0603/14
, Z/0602/14
2017
, 2017
, 2017

3
4

5 s 2 4:19.47 KUŚWIK Agata
KROT Izabela
PRZYJAZNA Anna
KAZIMIERCZAK Aleksandra
UKS 12 Kalisz 97
97
97
98
U18 WLP --
B.D. WIŚNIEWSKI Paweł
SZCZUREK Leszek
, Z/0442/13
, 2019
2
2
Wzwyż K
1 1.60 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
2 1.60 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP III WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
3 1.50 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U20 LD IV
4 1.50 MATERA Marta UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD IV
5 1.50 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ IV
6 1.40 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP V KACZOR Mieczysław B.D. Z/4189/15 2019
6 1.40 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
8 1.35 KAŹMIERCZAK Weronika RKS Łódź # 02 U14 LD -- KRAKOWIAK Lech # Z/1644/16 2019 1
1 w 1.50 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV # 621
2 w 1.44 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD -- 555
3 w 1.41 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD -- 523
4 w 1.35 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 460
5 w 1.32 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD -- 429
6 w 1.26 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 369
  w NM STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ 0
Tyczka K
1 3.00 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
2 2.60 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
3 2.20 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
  NM MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U18 LD --
W dal K
1 5.75 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ 0.0 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
2 5.75 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 II #
3 5.55 ROSIAK Ewa KS Stal Ostrów Wlkp. 91 Sen WP 0.0 II WALCZAK Marek Z/2238/11 2017 M
4 5.50 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 II
5 5.36 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 III #
6 5.11 BENEDYKCIŃSKA Natalia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 00 U16 WP 0.0 III WALCZAK Marek Z/0590/15 2019 1
7 5.10 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU 0.0 III MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2
8 5.09 BARGIELSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska # 99 U16 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz Z/2549/15 2019 2
9 5.01 KOŁODZIEJCZYK Paulina UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD +0.1 IV
10 4.96 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.3 IV BOBINSKI Marian # BEZ
11 4.90 MODZELEWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD +0.1 IV
12 4.78 REYER Ksenia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 97 U18 WP +0.1 -- WALCZAK Michał Z/1128/14 2019
13 4.69 WAWRZYNIAK Karolina KS Stal Ostrów Wlkp. 97 U18 WP +0.1 -- B.D. BEZ
14 4.67 GRZELEWSKA Julia BKL Bełchatów 01 U14 LD +0.1 V MANTYK Łukasz Z/0098/15 2019 3 LDK!
15 4.56 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD 0.0 --
16 4.56 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.1 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
17 4.49 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.1 -- KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
18 4.46 BISTUŁA Iza BKL Bełchatów 01 U14 LD +0.6 -- LDK!
19 4.43 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U20 LD +0.1 --
20 4.38 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 99 U16 LD 0.0 --
21 4.35 URBANEK Aleksandra UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD +0.1 --
22 4.19 OLSZEWSKA Karolina LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.2 --
23 3.87 LESZCZYŃSKA Nadin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 99 U16 KP +0.1 -- #
1 w 4.67 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.1 -- # 472
2 w 4.56 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 -- 443
3 w 4.54 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 438
4 w 4.36 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD +0.4 -- PALISZEWSKI Maciej 2 393
5 w 4.35 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD 0.0 -- 391
6 w 3.88 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD +0.1 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ 281
7 w 3.85 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 -- 274
Trójskok K
1 10.76 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.3 III
2 10.75 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD 0.0 III
3 10.57 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP 0.0 IV NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
4 10.24 SZCZERBICKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -0.2 IV
  NM ŻOŁĄDEK Dominika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ 0.0 --
  NM PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU 0.0 -- B.D. BEZ
Kula (3) K
1 12.43 KRAWCZYK Letisja UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III
2 12.06 BRZĄKAŁA Justyna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III GROCHOWIAK Grażyna # Z/0380/14 2016 3
3 12.02 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
4 11.84 GÓRCZYŃSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ III
5 11.62 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
6 10.98 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
7 9.35 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ
1 2 12.46 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
2 2 12.44 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/3814/15, Z/3814/WYP/19 2019, 2019
3 2 12.03 MARKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP III
1 w 9.99 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD IV 529
2 w 9.97 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV # 527
3 w 7.81 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD -- 387
4 w 7.68 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 379
5 w 6.92 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 330
6 w 6.78 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD -- 321
7 w 5.36 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ 231
Kula (4) K
1 10.43 GOŹDZIK Dagmara MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD III
2 9.76 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 96 U20 LD IV
Dysk (1) K
1 42.97 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 35.20 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 96 U20 LD III
3 34.97 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III
4 34.08 GOŹDZIK Dagmara MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD III
1 2 30.21 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
2 2 30.11 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD IV LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
3 2 29.84 OLEJNICZAK Patrycja RKS Łódź 97 U18 LD IV #
1 3 31.72 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław B.D. Z/3814/15, Z/3814/WYP/19 2019, 2019
2 3 28.07 MARKOWSKA Aleksandra UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP IV
Oszczep (500) K
1 40.03 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
2 39.07 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP III #
3 38.18 WOŹNIAK Angelika UKS Błyskawica Domaniewice 00 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław # Z/4015/15 2019 1
4 35.13 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
1 w 25.32 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- # 388
2 w 24.50 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD -- 373
3 w 18.91 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD -- 269
4 w 17.25 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 238
5 w 14.45 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2 187
6 w 12.86 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ 158
  w NM KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD -- 0
Oszczep (600) K
1 36.04 GAWROŃSKA Helena RKS Łódź 92 U23 LD III
7-bój J MŁ K
1 4336 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II #
2 3643 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej 2
3 3404 ZANIEWSKA Ida RKS Łódź 98 U18 LD IV
4 2883 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2
5 2716 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD --
6 2455 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD --
7 2003 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ
100 m M
1 e 1 10.47 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP +2.4 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 e 1 10.70 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +2.4 I
3 e 1 10.91 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU +2.4 II B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M
4 e 1 10.91 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD +2.4 II B.D. 3
5 e 1 10.97 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +2.4 II #
1 e 2 10.67 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.5 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 e 2 10.90 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD +1.5 I #
3 e 2 10.98 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.5 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
4 e 2 11.17 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD +1.5 II B.D. # 3
5 e 2 11.26 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP +1.5 II
  e 2 DNF DZIECHCIAROW Kacper KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS +1.5 --
  e 2 DQ FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +1.5 -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
1 e 3 10.73 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +1.4 I B.D. 1
2 e 3 11.05 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.4 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
3 e 3 11.18 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP +1.4 II
4 e 3 11.20 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD +1.4 II B.D. 2
5 e 3 11.42 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD +1.4 III MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
1 e 4 11.12 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD +1.0 II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
2 e 4 11.29 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD +1.0 II B.D. Z/1255/14 2017 3
3 e 4 11.35 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ +1.0 III
4 e 4 11.50 LESZCZYŃSKI Damian MKS Agros Chełm 91 Sen LU +1.0 III
5 e 4 11.55 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +1.0 III #
6 e 4 11.63 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U20 LD +1.0 III
7 e 4 11.72 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +1.0 III
8 e 4 12.89 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD +1.0 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
1 e 5 11.40 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD +1.3 III
2 e 5 11.69 STACHÓW Marcin MLKS Agros Żary 98 U18 LB +1.3 III
3 e 5 11.74 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Sen LD +1.3 III ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2019 BEZ
4 e 5 11.83 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 95 U20 LD +1.3 IV
5 e 5 13.18 SOBCZAK Miłosz UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +1.3 --
1 e 6 11.46 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.9 III B.D. 2
2 e 6 11.51 RYK Rafał MLKS Agros Żary 97 U18 LB +0.9 III
3 e 6 11.80 WRONA Dominik MKS Agros Chełm 97 U18 LU +0.9 IV
4 e 6 11.90 WOŹNIAK Szymon AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +0.9 IV MANTYK Łukasz Z/3248/15 2019 1
5 e 6 11.91 PIWKO Bartłomiej KS Agros Zamość # 97 U18 LU +0.9 IV
6 e 6 12.06 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.9 IV
1 e 7 11.36 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU +1.6 III
2 e 7 11.80 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92 U23 WP +1.6 -- B.D. # BEZ
3 e 7 11.85 JANKOWSKI Tomasz KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP +1.6 IV WALCZAK Michał Z/0837/15 2019 2
4 e 7 11.88 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +1.6 IV
5 e 7 11.91 KOWALSKI Maksymilian MKL Toruń 98 U18 KP +1.6 IV BUTKIEWICZ Jacek # Z/0792/14 2017 3
6 e 7 12.05 DRYGLAS Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.6 IV
1 e 8 11.55 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU 0.0 III JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
2 e 8 12.01 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 IV
3 e 8 12.05 WENZEL Sebastian UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP 0.0 IV #
4 e 8 12.11 MAS Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 IV
5 e 8 12.13 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD 0.0 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
6 e 8 12.20 TOMCZAK Artur MKLA Łęczyca 95 U20 LD 0.0 IV
1 e 9 11.45 SIEGERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP +1.8 III
2 e 9 11.88 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +1.8 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1304/13 2019 2
3 e 9 12.07 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD +1.8 IV OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
4 e 9 12.08 BALASIŃSKI Karol UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD +1.8 IV GRABOLUS Marek Z/0872/14 2017 3
5 e 9 12.29 MILCZAREK Mateusz UMLKS Pegaz Opoczno 00 U16 LD +1.8 V GRABOLUS Marek Z/2273/15 2019 3
6 e 9 12.65 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD +1.8 -- B.D.
1 e 10 12.21 MAZGAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.8 --
2 e 10 12.28 KUBIAK Patryk UKS Dziewiątka Kutno 91 Sen LD +0.8 -- #
3 e 10 12.58 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD +0.8 V TOMCZYK Kazimierz # Z/3705/15 2019 2
4 e 10 12.76 ŁAPOSEK Daniel niest. Łódź # 96 U20 LD +0.8 -- B.D.
5 e 10 13.31 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD +0.8 --
1 e 11 11.47 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +2.1 III
2 e 11 11.48 BAUER Daniel SL Salos-Wodna Łódź 99 U16 LD +2.1 III KOTELNICKI Mariusz Z/0475/16 2016 4
3 e 11 12.16 SIEKIERA Karol UKS GOK Zduny 97 U18 LD +2.1 IV
4 e 11 12.58 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U16 LD +2.1 V #
1 f 10.52 MASZTAK Kamil WKS Grunwald Poznań 84 Sen WP +1.4 M OSIK Tadeusz B.D. # Z/2487/11 2018 1
2 f 10.60 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.4 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
3 f 10.74 BIELCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 84 Sen MZ +1.4 I
4 f 10.91 SZCZĘŚNIAK Artur OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +1.4 II B.D. 1
5 f 10.94 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD +1.4 II B.D. 3
6 f 10.97 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.4 II B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M
7 f 10.98 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.4 II #
8 f 11.00 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD +1.4 II #
200 m M
1 s 1 22.17 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU -1.5 II GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 s 1 22.23 JÓŹWIAK Tomasz MKS Tomaszów Mazowiecki 91 Sen LD -1.5 II
3 s 1 22.31 CEMBALA Michał UKS Lisy Zgierz 89 Sen LD -1.5 II B.D. 3
4 s 1 22.59 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD -1.5 II #
5 s 1 22.67 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -1.5 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
6 s 1 23.01 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU -1.5 III
7 s 1 23.23 CZARNECKI Ernest UKS Lisy Zgierz 94 U23 LD -1.5 III MĘDRZYCKI Dariusz BEZ
1 s 2 22.56 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD -0.8 II B.D. # 3
2 s 2 22.61 GRABOWSKI Kacper UKS Lisy Zgierz 93 U23 LD -0.8 II B.D. 2
3 s 2 23.06 PIETRASZKO Filip MLKS Agros Żary 95 U20 LB -0.8 III
4 s 2 23.23 GUSZCZAK Jarosław UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.8 III KACZOR Mieczysław Z/1600/12 2019 3
5 s 2 23.64 LESZCZYŃSKI Damian MKS Agros Chełm 91 Sen LU -0.8 --
6 s 2 24.08 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -0.8 IV #
1 s 3 22.70 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD -0.1 II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
2 s 3 23.04 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD -0.1 III
3 s 3 23.33 KRUPIŃSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.1 III ROSTEK William B.D. Z/0842/14 2019
4 s 3 23.77 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 95 U20 LD -0.1 IV
5 s 3 24.18 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 99 U16 LD -0.1 IV
6 s 3 24.34 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD -0.1 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
1 s 4 23.37 ZIMNY Cezary RKS Łódź # 96 U20 LD -0.3 III
2 s 4 23.83 WRONA Dominik MKS Agros Chełm 97 U18 LU -0.3 IV
3 s 4 28.14 PIETRUSZKA Kuba BKL Bełchatów 01 U14 LD -0.3 --
400 m M
1 s 1 47.87 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ
2 s 1 49.32 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
3 s 1 50.03 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD II SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
4 s 1 50.56 WŁODARCZYK Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD III
5 s 1 51.00 WOJCIESZAK Przemysław UKS 12 Kalisz 95 U20 WP III KURZAJCZYK Robert B.D. Z/2375/11 2014 3
6 s 1 51.81 KUBIAK Rafał AZS Łódź 95 U20 LD III B.D. BEZ
7 s 1 56.07 MACIEJEWSKI Artur OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP --
1 s 2 50.99 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
2 s 2 51.09 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP III KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
3 s 2 51.62 KACPRZAK Marcin AZS Łódź 95 U20 LD III
4 s 2 52.37 JAKUBOWSKI Szymon OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III MOTYL Edward B.D. Z/1516/14 2019 2
5 s 2 54.09 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm # 94 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/0635/12 2019 3
1 s 3 53.13 BLACHA Łukasz AZS Łódź 97 U18 LD IV B.D. # BEZ
2 s 3 54.37 SYCH Tomasz AZS Łódź 97 U18 LD IV SADACH Aneta # Z/1118/13 2019 3
3 s 3 55.08 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2019 BEZ
4 s 3 55.11 KOPACZEWSKI Paweł UKS Lisy Zgierz 90 Sen LD --
5 s 3 55.60 TOMCZAK Artur MKLA Łęczyca 95 U20 LD --
6 s 3 57.12 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 98 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
7 s 3 57.46 IBEK Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA --
1 s 4 51.95 FRĄCKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/0965/13 2015 BEZ
2 s 4 53.52 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
3 s 4 55.47 KASZUBA Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -- SZOSTAK Janusz # Z/4188/15 2015 4
4 s 4 55.96 ZALAS Sebastian LKS Maraton Turek 96 U20 WP --
5 s 4 58.48 KICKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1640/15 2018 BEZ LDK!
6 s 4 63.80 KALISIAK Dawid UKS Azymut Pabianice 00 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy # Z/2222/15 2019 BEZ
800 m M
1 s 1 1:55.54 GABRYCHOWICZ Jakub MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD II PIETRZAK Waldemar Z/0591/11 2014 2
2 s 1 1:55.56 SOWIK Wojciech AZS Łódź # 96 U20 LD II B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0068/12 , 2019 2
3 s 1 1:57.64 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
4 s 1 1:59.23 NGUYEN Daniel KS Gwardia Piła 97 U18 WP III
5 s 1 2:00.12 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
6 s 1 2:01.56 PRZERADA Daniel RKS Łódź 97 U18 LD III
1 s 2 2:03.75 LASECKI Damian UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD IV
2 s 2 2:04.94 MAZUR Sebastian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK IV B.D. 4
3 s 2 2:04.96 PIWKO Dawid SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/2552/15 2017 3
4 s 2 2:06.54 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
5 s 2 2:09.10 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD --
6 s 2 2:11.47 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
7 s 2 2:14.45 DZIUBAŁTOWSKI Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 98 U18 LD --
8 s 2 2:15.38 RYCHTER Przemysław KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 99 U16 WP -- #
9 s 2 2:20.61 LEC Dawid AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -- B.D. # Z/1908/17 2019 4
1500 m M
1 s 1 4:00.02 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
2 s 1 4:02.76 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD III B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
3 s 1 4:06.43 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U23 LD III
4 s 1 4:11.56 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK III B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
5 s 1 4:16.05 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK IV NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
6 s 1 4:21.43 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
7 s 1 4:21.70 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
8 s 1 4:30.91 MIELESZKIEWICZ Michał MUKS Park Zduńska Wola 98 U18 LD --
1 s 2 4:07.29 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD III PIETRZAK Waldemar Z/0593/11 2014 3
2 s 2 4:07.91 ZIELIŃSKI Gracjan MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD III PIETRZAK Waldemar Z/0594/11 2014 3
3 s 2 4:14.77 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ IV
4 s 2 4:17.65 SZURMIŃSKI Adam KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/0813/12 , 2019 3
5 s 2 4:19.93 SIERSCHUŁA Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV PRZYBORSKA Wioleta # Z/0384/14 2017 4
6 s 2 4:25.84 WILK Stanisław UMLKS Pegaz Opoczno 97 U18 LD --
7 s 2 4:35.76 JAKUBCZYK Szymon RKS Łódź 99 U16 LD --
8 s 2 4:41.50 WICH Michał RKS Łódź 99 U16 LD -- #
9 s 2 4:53.38 DUSZYŃSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP -- #
110 m pł J MŁ M
1 e 1 14.45 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.3 II #
2 e 1 14.86 BOLSZAKOW Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP +1.3 II
3 e 1 15.04 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +1.3 III #
4 e 1 15.08 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD +1.3 III
5 e 1 15.29 NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB +1.3 III
6 e 1 15.32 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +1.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
7 e 1 16.27 BIEGALESKI Adrian MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ +1.3 IV ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2016 2
1 f 14.28 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.3 II #
2 f 15.26 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.3 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
3 f 15.28 NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.3 III
4 f 16.30 BIEGALESKI Adrian MKS Durasan Płońsk 98 U18 MZ -0.3 IV ADAMSKI Robert ADAMSKI Robert # Z/0494/14 2016 2
110 m pł M (99.1) M
1 e 1 14.05 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +0.5 I
2 e 1 14.10 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +0.5 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
3 e 1 14.46 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.5 I LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
4 e 1 14.62 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.5 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
5 e 1 15.05 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.5 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
6 e 1 15.50 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.5 II B.D. 3
  e 1 DQ PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.5 -- HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
1 f 14.43 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD -0.1 I SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
2 f 14.77 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.1 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
3 f 15.75 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.1 III HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
  f DNF NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.1 -- B.D. 3
110 m pł M
1 e 1 14.91 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP -0.3 I B.D. 1
2 e 1 15.63 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U23 LD -0.3 II
1 f 14.97 KARCZEWSKI Adam CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP -0.3 I B.D. 1
2 f 15.59 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U23 LD -0.3 II
400 m pł J MŁ M
1 s 1 56.02 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD III KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
2 s 1 57.26 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U18 LD III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
3 s 1 58.43 IDCZAK Filip LUKS Orkan Września 98 U18 WP III
4 s 1 59.19 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019
5 s 1 61.60 SUCHORAB Sławomir KS Gwardia Piła 98 U18 WP -- CHWAŁEK Jarosław # Z/0591/14 2016 3
400 m pł M
1 s 1 57.20 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
  s 1 DNF KUBIAK Rafał AZS Łódź 95 U20 LD -- B.D. BEZ
4x100 m M
1 s 1 42.85 WESELA Adrian
NEUMANN Jakub
WENZEL Sebastian
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 98
97
97
97
U18 WLP -- OSIK Tadeusz
SZOSTAK Janusz

MODELSKI Michał
Z/0387/14
Z/0971/13
Z/0967/13
2019
2015
2019
M
2
2
2 s 1 43.63 KALINKIEWICZ Damian
KASZA Artur
KUŁACZ Igor
PIKUL Mateusz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97
98
97
97
U18 SLK -- BORYKA Ireneusz
B.D.
B.D.
BORYKA Ireneusz B.D.
Z/0915/13
Z/0919/13
2019
2019
3


3
3 s 1 43.76 FORMANIEWICZ Piotr
SŁUPSKI Artur
JABŁOŃSKI Michał
KOWALSKI Maksymilian
MKL Toruń 98
97
98
98
U18 KPO -- B.D. KAŃSKI Ryszard

BUTKIEWICZ Jacek
BUTKIEWICZ Jacek
, Z/0791/14
Z/0789/14
Z/0792/14
, 2019
2016
2017
1
2
3
4 s 1 44.43 RYK Rafał
ANKLEWICZ Mateusz
STACHÓW Marcin
GAŁANDZIEJ Jakub
MLKS Agros Żary 97
98
98
97
U18 LBU --


OSIK Tadeusz B.D.
Z/0148/13
2019
1
1 s 2 43.92 BLACHA Łukasz
REMBOWSKI Sebastian
MROCZEK Kamil
WÓJCIK Mateusz
AZS Łódź 97
97
97
98
U18 LDZ -- B.D.

WĘGLARSKI Krzysztof B.D.
KUCZKOWSKI Piotr B.D.
Z/1117/13
Z/1217/14
2019
2019
BEZ
1

2 s 2 44.01 BOLSZAKOW Miłosz
KALWASIŃSKI Ariel
PŁÓCIENNIK Szymon
SIEGERT Mikołaj
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97
97
98
98
U18 KPO --

OLCZYK Stanisław
Z/0057/14
2014
4
3 s 2 44.48 WALĘCKI Wiktor
JUSZCZAK Tomasz
GRUSZCZYŃSKI Artur
ANDRZEJCZAK Jakub
MKS Aleksandrów Łódzki 97
97
97
98
U18 LDZ -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D.


ZDRAJKOWSKI Paweł
Z/0252/13
Z/1140/14
2019
2019
3
MM
4 s 2 44.49 CHMIEL Paweł
RZEŹNICZAK Mateusz
ŻAK Łukasz
SABELA Mateusz
RKS Łódź 97
98
97
97
U18 LDZ --
KOPEĆ Dominik B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0865/14
Z/1304/13
2019
2019
M
2
1 s 3 44.01 FREDYK Dawid
SZYMAŃSKI Mateusz
NESKA Patryk
GÓRAL Daniel
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97
98
97
97
U18 SLK --


2 s 3 44.69 POLECHOŃSKI Mariusz Aleksander
WERNER Mariusz
CHMIELEWSKI Maciej
KUPCZAK Aleksander
LUKS Podium Kup 98
97
97
97
U18 OPL --


ZIEMBA Krzysztof
Z/0984/13
2019
2
3 s 3 44.93 LAWER Marcin
NGUYEN Daniel
SUCHORAB Sławomir
POPŁAWSKI Jakub
KS Gwardia Piła 97
97
98
98
U18 WLP --

CHWAŁEK Jarosław
Z/0591/14
2016
3
4 s 3 44.95 RUS Karol
BYKOWSKI Filip
RUTKOWSKI Gerard
PERKUSZEWSKI Kamil
RLTL ZTE Radom 97
98
97
97
U18 MAZ --


5 s 3 47.95 ŚNIADY Mateusz
RUTKOWSKI Michał
GIBASZEK Aleksander
KRZEPICKI Bartosz
RKS Łódź 97
98
98
97
U18 LDZ --


4x400 m M
1 s 1 3:28.68 JĘDRASZEK Oskar
SIERADZKI Mateusz
SIERADZKI Patryk
TOMASZEWSKI Jakub
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97
97
98
97
U18 KPO --
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
SOBOWIEC Bartosz B.D.
Z/0459/13
Z/0064/14
2019
2019
2
1
2 s 1 3:32.71 CHMIEL Jakub
OGORZAŁEK Jakub
MIROSŁAW Cezary
PALISZEWSKI Aleksander
KS Agros Zamość 97
97
97
97
U18 LBE --

JAROS Marek B.D.
Z/1644/13
2019
1
3 s 1 3:35.84 SIUDEK Bartosz
RYSIUKIEWICZ Mateusz
PIRÓG Paweł
MARCINIAK Dawid
MKS MOS Wrocław 98
97
97
98
U18 DOL -- B.D. B.D.


Z/1329/14
2019

4 s 1 3:37.69 GLEGOŁA Jarosław
MNICH Robert
RUTKOWSKI Gerard
PERKUSZEWSKI Kamil
RLTL ZTE Radom 98
98
97
97
U18 MAZ --
BŁASIŃSKI Artur B.D.

Z/0648/14
2019

1 s 2 3:29.18 MUSIAŁ Jakub
POPŁAWSKI Jakub
NGUYEN Daniel
SUCHORAB Sławomir
KS Gwardia Piła 97
98
97
98
U18 WLP -- GRAŚ Jarosław


CHWAŁEK Jarosław
Z/1003/13
Z/0591/14
2016
2016
3
3
2 s 2 3:29.60 WERNER Mariusz
KUPCZAK Aleksander
JURCZYŃSKI Rafał
CHMIELEWSKI Maciej
LUKS Podium Kup 97
97
97
97
U18 OPL --
ZIEMBA Krzysztof
ZIEMBA Krzysztof
Z/0984/13
Z/1090/14
2019
2019
2
2
3 s 2 3:30.47 FICA Damian
KIJEWSKI Aleksander
SOCHIERA Patryk
WIECZOREK Kacper
MKS-SMS Victoria Racibórz 98
97
98
97
U18 SLK --


STĘPIEŃ Kazimierz
Z/0211/13
2018
1
4 s 2 3:30.99 MARCHWICKI Maciej
WOJTASZEK Mateusz
MROWIŃSKI Rafał
PASTERNAK Oskar
UKS 12 Kalisz 98
97
97
97
U18 WLP --

WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek
Z/0418/13
2019
2
5 s 2 3:51.32 RUTKOWSKI Michał
GIBASZEK Aleksander
KRZEPICKI Bartosz
ŚNIADY Mateusz
RKS Łódź 98
98
97
97
U18 LDZ --


Wzwyż M
1 1.85 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 98 U18 LD III
2 1.80 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 97 U18 WP IV GRAŚ Jarosław Z/1003/13 2016 3
3 1.65 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 99 U16 LD V #
4 1.60 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- #
Tyczka M
1 3.50 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD IV
2 2.70 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD --
  NM MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
  NM MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
W dal M
1 6.44 SZMAJA Przemysław UKS 12 Kalisz 92 U23 WP +0.9 III B.D. # BEZ
2 6.44 JUSZCZAK Tomasz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.8 III
3 6.34 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +1.0 III
4 6.33 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.3 III KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
5 6.30 LAWER Marcin KS Gwardia Piła 97 U18 WP -0.2 III
6 6.18 DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.2 IV
7 6.17 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.4 IV
8 6.09 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ +1.4 IV
9 5.75 KUDERCZAK Tomasz UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP +0.6 -- KACZOR Mieczysław Z/2496/11 2014 3
10 5.69 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD +0.6 --
11 5.67 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 97 U18 MZ +0.5 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
12 5.51 KOWALEWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD +1.0 --
Trójskok M
1 13.40 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U20 LD -0.2 III
2 12.96 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.2 IV KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
3 12.54 MUSIAŁ Jakub KS Gwardia Piła 97 U18 WP -0.1 -- GRAŚ Jarosław Z/1003/13 2016 3
4 12.46 CABAN Damian MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ +0.6 --
5 12.30 SYSKI Marcin MKL Toruń # 98 U18 KP 0.0 -- BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/0487/14 2019 2
6 11.95 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.5 --
7 11.13 CHODORSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk # 97 U18 MZ +0.1 -- KOZERA Piotr Z/1825/13 2019 3
Kula (5) M
1 11.48 RÓŻAŃSKI Dariusz MKLA Łęczyca 97 U18 LD --
1 2 13.92 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP III PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
2 2 10.73 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
3 2 9.61 PODSIADŁY Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
Kula (6) M
1 16.67 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP I BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
2 12.52 WILANOWSKI Oskar AZS Łódź 96 U20 LD IV
3 12.51 KONOPIŃSKI Rafał AZS Łódź 96 U20 LD IV
Dysk (1.5) M
1 33.85 PRZYBYŁEK Łukasz LUKS Orkan Września # 99 U16 WP V PAWLAK Przemysław # Z/0383/15 2019 2
1 44.49 DĄBEK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
2 31.25 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
2 43.45 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD III JOACHIMIAK Robert B.D. Z/1134/14 2019
3 24.15 PODSIADŁY Mariusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
3 38.55 TYSZKA Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD IV
4 35.90 CZAPOR Wiktor LUKS Podium Kup 97 U18 OP IV
5 35.00 RÓŻAŃSKI Dariusz MKLA Łęczyca 97 U18 LD IV
  NM NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
  NM DUDA Michał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD --
  NM WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
Dysk (1.75) M
1 39.39 WROTYŃSKI Marcin OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP III BIERNACKI Jacek B.D. # Z/1594/12 2019 1
Oszczep (700) M
1 54.31 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2019 1
2 50.68 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
3 45.93 SZYMALA Ernest UKS Korabka Łowicz 97 U18 LD IV B.D. BEZ
4 44.79 SAKOWSKI Jakub LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD --
5 37.37 GRAJEK Krystian UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP --
1 2 38.29 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
2 2 35.61 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD V
3 2 31.09 WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
  2 NM GRABOWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V
Oszczep (800) M
1 61.08 ANTOSIK Piotr UKS Korabka Łowicz 93 U23 LD II KARMELITA Sławomir Z/0758/11 2014 1
2 48.83 CELMER Damian RKS Łódź 87 Sen LD III
3 47.81 PRZYBYLSKI Przemysław UKS Orkan Środa Wlkp. 95 U20 WP III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.6452209949493 sekund