Mielec 06.06.2014
1. Memoriał Józefa Wójtowicza
100 m K
1 e 1 11.95 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +1.7 I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 e 1 12.74 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.7 II
3 e 1 12.83 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.7 III B.D. BEZ
4 e 1 12.83 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.7 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
5 e 1 12.94 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK +1.7 III KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
6 e 1 12.98 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.7 III B.D. 3
7 e 1 15.97 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +1.7 --
8 e 1 14.18 SOCHA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +1.7 --
1 e 2 13.25 PIECHOTA Agata LKS Stal Mielec 96 U20 PK +2.7 IV
2 e 2 13.30 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +2.7 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
1 f A 11.92 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +3.0 I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 f A 12.57 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +3.0 II
3 f A 12.77 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +3.0 III B.D. 3
4 f A 12.78 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +3.0 III B.D. BEZ
5 f A 12.84 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK +3.0 III KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
6 f A 12.86 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +3.0 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
7 f A 13.17 PIECHOTA Agata LKS Stal Mielec 96 U20 PK +3.0 III
8 f A 13.31 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +3.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
400 m K
1 s 1 58.05 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 s 1 58.34 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II B.D. 3
3 s 1 59.82 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
4 s 1 61.32 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
5 s 1 61.75 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
6 s 1 68.31 SOCHA Magdalena MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK --
1 s 2 63.29 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK IV
2 s 2 63.34 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK IV
3 s 2 64.02 KIJOWSKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
4 s 2 67.82 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK --
600 m K
1 s 1 1:42.77 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK III KOWAL Piotr # Z/2937/15 2019 2
2 s 1 1:46.50 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
3 s 1 1:50.93 ZIĘBA Klaudia MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/2925/15 2019 5
4 s 1 1:54.82 GOŁĘBIOWSKA Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
5 s 1 1:55.77 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- # LDK!
6 s 1 1:58.47 PIKOR Natalia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK --
7 s 1 2:01.43 KOWAL Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3006/15 2019 BEZ
8 s 1 2:05.40 DUDEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # BEZ
9 s 1 2:06.51 ISKRA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
10 s 1 2:10.67 MAŁEK Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK --
11 s 1 2:21.71 MADEJ Agata KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
1 s 2 1:43.55 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
2 s 2 1:47.35 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
3 s 2 1:47.80 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK V
4 s 2 1:48.79 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK V #
5 s 2 1:49.61 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK V
6 s 2 1:53.15 DZIELIŃSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
7 s 2 2:09.73 MATUSIAK Patrycja SMS Mielec 99 U16 PK --
8 s 2 2:13.84 CZUBAK Oliwia Gimnazjum 2 Mielec 00 U16 PK --
9 s 2 2:18.77 BRYŁA Aurelia LKS Stal Mielec 00 U16 PK --
10 s 2 2:23.11 OFIARA Anna Gimnazjum 2 Mielec 99 U16 PK --
  s 2 DNF MOSIOR Gabriela SMS Mielec # 99 U16 PK --
1500 m K
1 s 1 4:32.17 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
2 s 1 4:47.34 ŁUKASIEWICZ Dominika MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 94 U23 SK III JAROS Kazimierz B.D. Z/4858/11 2018 3
3 s 1 4:48.84 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
4 s 1 4:59.43 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK IV ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
5 s 1 5:11.89 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK --
Wzwyż K
1 1.55 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA III ZAPART Stanisław # Z/0099/14 2019 1
2 1.50 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK IV
W dal K
1 6.03 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK +1.7 I B.D. 2
2 4.99 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +0.9 IV #
3 4.54 ZIĘBA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK +0.7 -- #
4 4.43 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U14 PK +1.5 -- TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
5 4.27 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +1.9 -- LDK!
5 4.36 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +2.1 -- LDK!
6 4.20 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +0.5 -- BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
Kula (3) K
1 12.70 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
2 9.02 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
3 8.42 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
Młot (3) K
1 48.27 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK II ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
2 45.95 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
Młot (4) K
1 62.08 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 42.40 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U20 PK III
3 36.79 KUCHARCZYK Ilona LKS Stal Mielec 96 U20 PK IV
Chód 3 km K
1 16:12.74 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U16 PK III KULIG Marzena Z/2613/15 2018 2
2 17:00.38 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U16 PK III KULIG Marzena # Z/2612/15 2019 2
3 17:44.52 BARSZCZ Aurelia LKS Stal Mielec 01 U14 PK IV
4 17:50.79 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U14 PK IV KULIG Marzena Z/1455/16 2019 3
5 18:34.98 KUBIK Karolina LKS Stal Mielec 02 U14 PK IV
6 19:39.59 JANICKA Laura KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -- #
Chód 5 km K
1 22:44.56 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U20 PK I KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
2 23:46.45 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U20 MZ I AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
3 24:04.41 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U20 PK I
4 25:16.39 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U18 PK II KULIG Marzena Z/0835/13 2019 BEZ
5 25:53.18 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
6 27:49.28 AUGUSTYN Wiktoria UKS Olimp Kozienice # 97 U18 MZ III
7 27:59.13 MŁYNEK Wiktoria LKS Stal Mielec 98 U18 PK III KULIG Marzena Z/0802/14 2018 3
8 29:29.08 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK III LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
9 29:50.40 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
10 30:40.76 GRĘBOWIEC Bogna KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
1 2 21:35.29 DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL -- #
2 2 22:06.68 YAROKHAU Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA -- MIREK Wacław Z/1929/11 2019
3 2 22:19.06 GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 89 Sen SL -- B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
4 2 22:41.12 BUZIAK-ŚMIATACZ Paulina LKS Stal Mielec # 86 Sen PK -- ZIOŁO Stanisław # Z/0574/11 2019 MM
5 2 22:45.58 KAPERA Monika AZS-AWF Katowice 90 Sen SL -- MARMUR Stanisław Z/1826/11 2019 M
6 2 24:53.06 KARAŚ Jolanta AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ --
100 m M
1 e 1 10.55 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU +2.1 M WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 e 1 11.33 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK +2.1 III ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
3 e 1 11.39 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +2.1 III
4 e 1 11.70 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK +2.1 III ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
5 e 1 11.91 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU +2.1 IV STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
1 e 2 11.73 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK +2.6 III
2 e 2 11.78 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +2.6 IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
3 e 2 12.05 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +2.6 IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
1 e 4 12.06 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.8 IV
2 e 4 12.20 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +1.8 IV ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
3 e 4 12.34 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 98 U18 PK +1.8 -- TORBA Tomasz Z/4477/15 2017 4
4 e 4 13.18 ZYCH Patryk MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK +1.8 --
1 F A 11.24 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK +2.7 II ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
2 F A 11.32 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +2.7 III
3 F A 11.74 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK +2.7 III ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
4 F A 11.87 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +2.7 IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
5 F A 11.98 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +2.7 IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
6 F A 11.98 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU +2.7 IV STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
7 F A 12.15 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +2.7 IV
8 F A 13.46 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +2.7 -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
400 m M
1 s 1 50.28 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK II ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
2 s 1 50.39 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK II
3 s 1 50.39 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK II
4 s 1 51.82 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
5 s 1 52.89 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
1 s 2 51.94 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III
2 s 2 53.67 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
3 s 2 55.22 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
4 s 2 56.23 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 98 U18 PK --
5 s 2 57.54 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
1000 m M
1 s 1 3:11.65 NOWORYTA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
2 s 1 3:13.00 PETECKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
3 s 1 3:15.04 MANGIONE Gianmarco MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK --
4 s 1 3:30.26 WDOWIAK Patryk MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/1363/16 2017 BEZ
5 s 1 3:30.67 WĘGLARZ Dominik KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 3:37.23 ŁOPATKA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/3135/16 2018 4 LDK!
7 s 1 3:42.28 ZYCH Patryk MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK --
8 s 1 3:55.51 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK!
9 s 1 3:57.05 CZECH Piotr SP 1 Mielec 01 U14 PK --
10 s 1 3:57.07 SZTUKA Bartłomiej SP 1 Mielec 01 U14 PK --
11 s 1 4:15.11 JAWORSKI Kacper LKS Stal Mielec # 03 U12 PK -- ZIOŁO Stanisław TORBA Tomasz # Z/1745/17 2019 2 LDK!
12 s 1 4:24.60 TOTOŃ Adrian KKS Victoria Stalowa Wola 03 U12 PK --
13 s 1 4:39.14 RYMANOWICZ Kacper SP Malinie 03 U12 PK --
14 s 1 4:39.70 MATUSIAK Konrad SP Borowa 02 U14 PK --
1 s 2 2:42.82 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
2 s 2 2:49.18 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
3 s 2 2:49.64 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
4 s 2 2:49.75 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
5 s 2 2:53.96 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V
6 s 2 3:00.63 JACHER Marcin LKS Stal Mielec 00 U16 PK -- KULIG Marzena Z/5164/15 2017 BEZ
7 s 2 3:04.03 MOSKWA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
8 s 2 3:23.96 WDOWIAK Dominik MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/2923/15 2018 5
9 s 2 3:25.73 KANIA Krystian niest. Rzeszów 98 U18 PK --
10 s 2 3:30.03 MIŁOŚ Maksymilian Gimnazjum 2 Mielec 99 U16 PK --
11 s 2 3:33.43 ZYGIEL Patryk Gimnazjum 2 Mielec 00 U16 PK --
1500 m M
1 s 1 3:59.42 LEPIARZ Sylwester LKB Rudnik # 93 U23 SK II DUDEK Sylwester # Z/4856/11 2019
2 s 1 3:59.73 PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 U23 PK II SUDOŁ Edward B.D. # Z/4190/11 2019 3
3 s 1 4:01.03 SABAT Łukasz MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK II #
4 s 1 4:01.23 KURKIEWICZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II
5 s 1 4:01.27 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK II KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
6 s 1 4:05.40 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
7 s 1 4:33.52 GAŁEK Piotr MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 96 U20 SK -- JAROS Kazimierz Z/0774/14 2014 BEZ
  s 1 DNF KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
  s 1 DNF MARUT Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK --
Wzwyż M
1 1.85 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU III ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
  NM DELERT Tomasz LKS Stal Mielec 96 U20 PK --
W dal M
1 6.56 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.9 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 5.86 BEDNARSKI Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 97 U18 SK +1.1 -- B.D. # 4
3 5.44 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK +1.9 --
4 4.84 LEWANDOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 98 U18 PK +1.4 --
Kula (5) M
1 8.27 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
2 8.23 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
Kula (6) M
1 17.80 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Kula (7.26) M
1 18.17 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec 85 Sen PK M
Młot (5) M
1 57.25 AFTYKA Grzegorz KS Wisła Puławy 97 U18 LU III KOPRON Witold Z/1648/13 2016 1
Młot (6) M
2 56.81 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
3 47.82 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III B.D. BEZ
4 45.95 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP III SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Młot (7.26) M
1 60.75 JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK I JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
Chód 3 km M
1 16:03.34 OBUCHOWICZ Jakub LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
2 17:43.39 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U16 PK -- KULIG Marzena Z/2627/15 2018 BEZ
Chód 5 km M
1 19:03.94 SUDOŁ Grzegorz KS AZS AWF Kraków 78 Masters MA -- SUDOŁ Grzegorz # Z/1907/11 2016 M
1 22:43.93 KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK -- LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
2 19:22.01 FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU -- MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
2 24:25.78 JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U18 PK --
3 19:30.86 AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK -- AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
3 25:16.39 TARA Sebastian LKS Stal Mielec 97 U18 PK -- KULIG Marzena Z/0840/13 2018 BEZ
4 19:58.56 SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL -- KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
5 21:29.98 AUGUSTYN Łukasz OTG Sokół Mielec 90 Sen PK --
6 21:44.65 GAWROŃSKI Paweł KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- #
7 22:44.35 HERBA Jakub KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA --
8 25:29.00 MELNYK Oleksiy OTG Sokół Mielec 92 U23 PK -- B.D.

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1440279483795 sekund