Przemyśl 14.06.2014
1. Otwarte Mistrzostwa Przemyśla
100 m K
2 s 1 12.94 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -1.5 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
3 s 1 13.01 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.5 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
4 s 1 13.03 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.5 III B.D. BEZ
5 s 1 13.04 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -1.5 III
7 s 1 13.52 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -1.5 IV BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
8 s 1 13.53 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -1.5 IV B.D.
1 s 2 13.25 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK -0.2 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
2 s 2 13.41 GRZEGORCZYK Joanna ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.2 IV
3 s 2 13.55 FILIP Estera ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.2 IV
4 s 2 13.61 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -0.2 IV BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
5 s 2 13.65 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.2 IV ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
7 s 2 13.74 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.2 IV
8 s 2 14.03 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -0.2 --
1 s 3 13.95 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -2.5 --
2 s 3 14.02 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -2.5 V WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
3 s 3 14.10 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK -2.5 V
4 s 3 14.31 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -2.5 -- #
5 s 3 14.46 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -2.5 V LDK!
1 s 4 14.06 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -2.8 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
2 s 4 14.08 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK -2.8 --
3 s 4 14.24 BORUCHOWSKA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA -2.8 --
4 s 4 14.30 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -2.8 V BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
5 s 4 14.35 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -2.8 V BARSZCZ Mirosław BEZ
6 s 4 14.48 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -2.8 V BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
7 s 4 14.59 WOŚ Marta MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK -2.8 --
1 s 5 13.35 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -0.6 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
2 s 5 14.33 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.6 V
3 s 5 14.41 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -0.6 V BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
4 s 5 14.61 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.6 -- #
5 s 5 14.76 MIŁOŃ Adrianna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U16 MA -0.6 --
6 s 5 15.08 DEC Sara CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK -0.6 --
7 s 5 15.93 ŁABIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -0.6 --
  s 5 DQ KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.6 -- BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
1 s 6 14.31 WILK Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -1.7 --
2 s 6 14.86 LEPA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -1.7 -- B.D. 5
3 s 6 15.00 RYŚ Weronika CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -1.7 --
4 s 6 15.05 SZYDŁOWSKA Jagoda UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -1.7 --
5 s 6 15.61 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -1.7 --
1 e 1 12.92 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -1.5 III
200 m K
2 s 1 26.77 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.0 III B.D. BEZ
3 s 1 26.78 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -1.0 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
4 s 1 27.01 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.0 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
5 s 1 27.51 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK -1.0 IV B.D. 3
6 s 1 28.34 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -1.0 IV
1 s 2 27.96 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -1.4 IV
2 s 2 28.22 FILIP Estera ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -1.4 IV
4 s 2 29.18 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK -1.4 --
1 s 3 26.91 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK -2.9 III KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 s 3 27.84 GRZEGORCZYK Joanna ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -2.9 IV
3 s 3 28.19 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -2.9 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
4 s 3 28.42 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -2.9 IV
5 s 3 28.76 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -2.9 V BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
6 s 3 29.69 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK -2.9 --
1 s 4 28.56 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK -0.9 --
2 s 4 30.26 SOBIŁO Gabriela KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK -0.9 --
3 s 4 30.44 MACHALSKA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.9 --
4 s 4 31.02 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
300 m K
1 s 1 44.17 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
2 s 1 44.27 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK III
3 s 1 44.81 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK III
4 s 1 45.40 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK IV BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
5 s 1 46.17 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
6 s 1 46.44 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
1 s 2 47.80 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V # LDK!
2 s 2 48.18 WOŚ Marta MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V
3 s 2 50.68 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
4 s 2 54.49 DUDEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # BEZ
5 s 2 54.57 BRONKOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
6 s 2 55.81 MATIASIK Karolina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz Z/1365/16 2017 BEZ LDK!
1 s 3 49.88 WIERZGANOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK --
2 s 3 49.88 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
3 s 3 54.91 KOŁODZIEJ Jowita KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- #
4 s 3 55.68 CZYCZ Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
5 s 3 58.82 WÓJCIK Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
1 s 4 43.97 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK III KOWAL Piotr # Z/2937/15 2019 2
2 s 4 44.52 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
3 s 4 46.56 RACHWALSKA Oliwia KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK V
4 s 4 50.70 PANKIEWICZ Natalia UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
5 s 4 58.39 BŁASZCZYK Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
1 s 5 49.62 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U14 PK -- KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
2 s 5 54.44 CMOKOWICZ Anna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
3 s 5 55.79 FILIP Urszula MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz # Z/1366/16 2017 BEZ LDK!
1 s 6 48.96 GOŁĘBIOWSKA Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
2 s 6 60.07 CHRAPKIEWICZ Oliwia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
3 s 6 61.18 KOCIK Julia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
4 s 6 62.83 ZABŁOCKA Kinga MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
5 s 6 66.41 MATIASIK Alicja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz # Z/2376/18 2019 4 LDK!
400 m K
1 s 1 57.82 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 s 1 60.43 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
3 s 1 61.93 PIECHOTA Agata LKS Stal Mielec 96 U20 PK III
4 s 1 62.08 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2019
1 s 2 62.46 BORUCHOWSKA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA IV
2 s 2 62.59 BRZÓSKA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK IV
3 s 2 62.78 WOŻNIAK Ilona KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK IV
4 s 2 63.49 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK IV
5 s 2 73.15 KLOCEK Gabriela ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK --
1 s 3 62.47 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK IV
2 s 3 63.45 TABISZ Ilona KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK IV
3 s 3 64.38 KORDYS Katarzyna UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK IV
4 s 3 64.53 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU -- B.D. # 3
5 s 3 67.02 MAŚLACH Marta KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK --
6 s 3 68.00 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA --
600 m K
1 s 1 1:39.75 KOŚCIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA III
2 s 1 1:41.71 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
4 s 1 1:43.83 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
5 s 1 1:47.59 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V B.D.
6 s 1 1:51.73 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/0272/15 2019 3 LDK!
7 s 1 1:52.51 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
8 s 1 1:52.82 DZIELIŃSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
9 s 1 1:55.11 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
10 s 1 1:55.53 KOWAL Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3006/15 2019 BEZ
11 s 1 1:56.35 AUGUSTYN Justyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0171/14 2015 BEZ
12 s 1 2:00.51 BORUCHOWSKA Agata KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA --
13 s 1 2:03.24 ISKRA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
800 m K
1 s 1 2:20.53 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III B.D. 3
2 s 1 2:23.23 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
3 s 1 2:25.19 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
4 s 1 2:30.12 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK IV
5 s 1 2:31.24 KIJOWSKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
6 s 1 2:32.54 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
7 s 1 2:47.29 SIECZKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
1500 m K
1 s 1 4:20.97 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89 Sen PK I KOWAL Piotr Z/0093/11 2018 MM
100 m pł MŁ K
2 s 1 15.88 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.9 III B.D.
3 s 1 16.76 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.9 IV
5 s 1 19.20 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -0.9 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.83 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.9 II
4 s 1 18.57 MACHALSKA Gabriela CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.9 --
Wzwyż K
1 1.55 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
2 1.50 LEW Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
3 1.45 KOCĘBA Weronika CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK IV #
4 1.35 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
W dal K
1 5.43 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK +0.9 II
2 5.32 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK +0.5 III DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
3 5.20 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +1.7 III BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
4 5.03 SEROKA Anna KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -0.2 IV #
5 4.49 WILK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.7 -- B.D. # BEZ
6 4.46 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.9 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
7 4.43 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +2.0 -- #
Kula (3) K
1 12.33 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
2 10.80 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
3 10.55 WICKOWSKA Justyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK IV
4 8.13 SOKOŁOWSKA Patrycja ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
5 7.58 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
6 7.29 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
7 7.02 BAK Sara UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
8 6.78 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
Kula (4) K
1 8.09 MYŚLIWIEC Magdalena ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK --
Dysk (0.75) K
1 36.70 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
2 34.78 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK III
3 34.23 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
4 20.55 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
5 17.64 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
Dysk (1) K
1 31.88 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
2 23.34 KŁYS Kinga Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
3 22.45 KRZEMIŃSKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
4 20.72 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
Oszczep (500) K
1 29.69 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
2 22.70 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
3 18.20 KRZEMIŃSKA Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
4 13.52 KŁYS Kinga Kamila MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK --
Oszczep (600) K
1 27.34 WIELGOS Karolina CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK --
Chód 3 km K
1 16:05.15 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U16 PK III KULIG Marzena Z/2613/15 2018 2
2 16:15.13 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U16 PK III KULIG Marzena # Z/2612/15 2019 2
3 17:26.11 BARSZCZ Aurelia LKS Stal Mielec 01 U14 PK III
4 17:36.30 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U14 PK IV KULIG Marzena Z/1455/16 2019 3
5 18:27.61 KUBIK Karolina LKS Stal Mielec 02 U14 PK IV
Chód 5 km K
1 29:41.31 GRĘBOWIEC Bogna KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
2 29:52.66 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
3 30:23.65 GUTKIND Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III
  DQ LICHOTA Sandra UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
100 m M
2 s 1 11.60 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK -1.6 III B.D. 3
  s 1 DQ KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -1.6 --
1 s 2 12.12 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK -0.1 IV
2 s 2 12.24 SKRĘTKOWSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -0.1 -- B.D. BEZ
3 s 2 12.28 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.1 V
4 s 2 12.39 KULIK Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.1 V
5 s 2 12.57 SZABAGA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -0.1 V
  s 2 DQ BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA -0.1 -- KOLODZIEJ Roman 2
1 s 3 11.35 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 Sen PK 0.0 III
2 s 3 12.29 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA 0.0 --
3 s 3 14.00 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK 0.0 --
4 s 3 14.02 KATA Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK 0.0 -- BARSZCZ Mirosław BEZ
5 s 3 14.78 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 -- ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK!
1 s 4 12.32 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK -0.4 --
2 s 4 13.22 KURASZ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -0.4 --
3 s 4 13.76 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -0.4 -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
4 s 4 14.58 PECURAS Damian UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -0.4 --
5 s 4 15.50 POPOWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK -0.4 --
200 m M
2 s 1 23.58 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -1.4 III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
3 s 1 24.02 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK -1.4 IV B.D. 3
4 s 1 24.89 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -1.4 -- STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
  s 1 DQ KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -1.4 --
1 s 2 24.22 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -1.1 IV
2 s 2 24.27 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK -1.1 IV
3 s 2 24.45 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK -1.1 --
1 s 3 24.36 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.3 IV
300 m M
2 s 1 40.29 SIDOR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
3 s 1 43.24 KUŚ Sebastian CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
4 s 1 45.89 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
5 s 1 46.29 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/1070/15 2019 4
1 s 2 47.81 POPEK Dawid CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK --
2 s 2 64.24 BUKAŁA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
1 s 3 35.93 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
2 s 3 37.07 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
3 s 3 44.20 SZYDŁOWSKI Kornel UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
4 s 3 44.95 HABER Wojciech CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/4785/15 2018 BEZ
5 s 3 45.60 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
6 s 3 51.42 KATA Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
1 s 4 39.01 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK --
2 s 4 50.23 ZAPOTOCKI Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
3 s 4 50.43 POPOWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK --
4 s 4 55.03 ZABŁOCKI Kamil MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
400 m M
1 s 1 51.17 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA III KOLODZIEJ Roman 2
2 s 1 51.54 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III
3 s 1 55.52 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA --
1 s 2 52.91 WILK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U20 PK IV
2 s 2 54.99 SIECZKO Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK --
3 s 2 56.32 BZDYRA Maciej KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK --
4 s 2 56.45 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK --
1 s 3 56.09 KUTRZUBA Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U20 PK --
2 s 3 56.50 ŚWIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
3 s 3 56.93 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
4 s 3 58.31 WOJDAK Filip KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA --
  s 3 DQ MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
600 m M
1 s 1 1:29.60 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
2 s 1 1:31.40 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
3 s 1 1:32.67 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
4 s 1 1:33.78 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
5 s 1 1:33.82 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV
6 s 1 1:34.31 RESZKA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
7 s 1 1:34.63 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
8 s 1 1:37.56 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V #
9 s 1 1:38.25 MOSKAL Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V
  s 1 DNF MOSKWA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
  s 1 DQ TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
1 s 2 1:32.91 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
2 s 2 1:35.91 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
4 s 2 1:42.43 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
5 s 2 1:43.08 NOWORYTA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
6 s 2 1:43.37 KULIŃSKI Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- TUTKA Bogdan # Z/6237/15 2018 4
7 s 2 1:46.17 PETECKI Mikołaj KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
800 m M
1 s 1 1:59.33 PABISZ Mirosław KKB MOSiR Krosno 94 U23 PK III KATAN Wacław B.D. Z/0388/12 2019 3
2 s 1 1:59.60 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK III
3 s 1 1:59.89 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
4 s 1 2:01.87 FOŁTA Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK III
  s 1 DNF PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -- LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
  s 1 DQ KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK -- ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
1 s 2 2:08.90 LECHWAR Zbigniew ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
2 s 2 2:08.95 KULIŃSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK --
3 s 2 2:09.46 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK --
4 s 2 2:30.65 KULIGA Mateusz MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- B.D. Z/0169/14 2014 BEZ
1500 m M
2 s 1 4:21.70 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
110 m pł MŁ M
3 s 1 16.43 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.9 III #
110 m pł J MŁ M
4 s 1 16.44 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK -0.9 IV
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 15.84 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.9 III
110 m pł M
1 s 1 15.51 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 Sen PK -0.9 II
Wzwyż M
3 1.80 CIEŚLIK Miłosz UKS Tempo 5 Przemyśl 93 U23 PK --
4 1.75 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK IV
5 1.70 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
6 1.65 FILIPEK Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
7 1.60 CYGAN Bartosz KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- #
W dal M
3 6.36 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +0.7 III WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
4 5.91 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +0.3 IV B.D. B.D.
5 5.88 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.3 V #
6 5.74 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +0.2 --
7 5.73 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK -0.8 V
8 5.18 OBARA Hubert UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -0.5 --
Kula (5) M
1 12.81 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
2 12.51 KĘDZIOR Szymon ULKS Technik Trzcinica 98 U18 PK IV
3 12.15 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
4 10.93 RYZNAR Dawid ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
5 9.80 GŁUSZKIEWICZ Radosław KS Komunalni Sanok 97 U18 PK --
Kula (6) M
1 17.97 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 12.87 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK IV B.D. B.D. 2
3 10.72 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -- B.D. BEZ
Dysk (1) M
1 30.86 IWANICKI Aleksy UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
2 27.91 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
3 18.59 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
Dysk (1.5) M
1 39.78 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
2 36.75 GŁUSZKIEWICZ Radosław KS Komunalni Sanok 97 U18 PK IV
3 36.31 RYGIEL Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
Dysk (1.75) M
1 54.86 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 44.12 MATYJA Damian CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK II
3 39.42 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK III
4 26.50 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -- B.D. BEZ
  NM WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK -- B.D. B.D. 2
Dysk (2) M
  40.86 MATYJA Damian CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK II
Oszczep (700) M
1 50.28 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK III
2 36.92 SZAL Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
Oszczep (800) M
1 63.13 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK I
Chód 5 km M
1 26:57.11 OBUCHOWICZ Jakub LKS Stal Mielec 99 U16 PK III
2 29:59.92 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U16 PK V KULIG Marzena Z/2627/15 2018 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7831320762634 sekund