Wrocław 18.06.2014
14. Memoriał Edwarda Listosa [DMP]
200 m K
1 s 1 23.80 PTAK Ewelina WKS Śląsk Wrocław 87 Sen DS 0.0 M
2 s 1 24.15 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS 0.0 I KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
3 s 1 25.19 LINKIEWICZ Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS 0.0 II ROŻEJ Marek # Z/1295/11 2019 1
4 s 1 25.29 CURYŁO Małgorzata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS 0.0 II B.D. # M
5 s 1 25.59 CAŁA Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 91 Sen SL 0.0 II B.D. 2
6 s 1 25.77 MAK Ewa KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS 0.0 II
7 s 1 26.11 STAWIŃSKA Agata MULKS Juvenia Głuchołazy # 91 Sen OP 0.0 II JASIŃSKI Cyprian # Z/1731/18 2019 M
8 s 1 26.53 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 III KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
1 s 2 25.94 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS 0.0 II
2 s 2 26.19 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS 0.0 II B.D. Z/0988/12 2016 3
3 s 2 26.64 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS 0.0 III #
4 s 2 27.22 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB 0.0 III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
5 s 2 27.30 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
6 s 2 27.43 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB 0.0 IV
  s 2 DQ KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
1 s 3 26.36 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS 0.0 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
2 s 3 26.46 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 III
3 s 3 26.60 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS 0.0 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
4 s 3 26.61 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
5 s 3 26.63 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD 0.0 III
6 s 3 28.09 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS 0.0 IV
1 s 4 26.62 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS 0.0 III
2 s 4 26.98 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
3 s 4 27.21 WOLAK Adrianna KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
4 s 4 28.05 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 IV
5 s 4 28.19 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 IV WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
6 s 4 28.40 BERKOWSKA Karolina MLKS Echo Twardogóra 96 U20 DS 0.0 IV
7 s 4 28.42 MATKOWSKA Martyna WLKS Wrocław 98 U18 DS 0.0 IV #
1 s 5 26.10 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP 0.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
2 s 5 28.68 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS 0.0 -- KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
3 s 5 29.16 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 --
4 s 5 29.57 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS 0.0 V GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
5 s 5 29.98 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 V #
6 s 5 30.36 WITKOWSKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 --
800 m K
1 s 1 2:07.94 DĄBROWSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS I WOSIEK Jacek B.D. Z/1432/11 2018 2
2 s 1 2:12.02 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
3 s 1 2:16.01 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS II B.D. # 2
4 s 1 2:19.09 ZAGÓRSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław 92 U23 DS III B.D. 3
5 s 1 2:23.77 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS III
6 s 1 2:26.86 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
7 s 1 2:32.79 SZMAGIEREWSKA Anna MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
8 s 1 2:41.97 KANTOREK Paulina MKS MOS Wrocław 94 U23 DS --
9 s 1 2:46.35 LIPIEC Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
10 s 1 2:49.35 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
  s 1 DNF WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
1500 m K
1 s 1 4:43.32 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB II B.D. 3
2 s 1 4:46.18 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
3 s 1 4:54.34 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 97 U18 DS III
4 s 1 5:07.26 SIKORA Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U18 DS IV
  s 1 DNF ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS -- B.D. 2
100 m pł J MŁ K
2 s 1 15.08 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP 0.0 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
4 s 1 16.20 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS 0.0 III
100 m pł K
1 s 1 14.21 HYJEK Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS 0.0 I
3 s 1 15.72 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS 0.0 II
5 s 1 16.42 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS 0.0 III #
Wzwyż K
1 f 1 1.65 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP II WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
2 f 1 1.55 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
3 f 1 1.55 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS III
  f 1 NM BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS --
Tyczka K
1 f 1 3.80 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2018 1
2 f 1 3.20 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
3 f 1 3.20 CERBIŃSKA Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1364/11 2017 2
W dal K
1 f 1 5.96 ROMASZKO Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS +0.3 I
2 f 1 5.65 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.7 II #
3 f 1 5.62 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.5 II DMP STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019 100
4 f 1 5.35 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.8 III DMP KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1 82
5 f 1 5.24 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.0 III
Dysk (1) K
1 f 1 56.02 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS M
2 f 1 50.85 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I DMP GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019 140
Młot (4) K
1 f 1 55.07 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
2 f 1 29.81 SZYMONIAK Kamila MUKS Kadet Rawicz 98 U18 WP --
200 m M
1 s 1 21.95 SKRZYPACZ Adrian KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -0.8 II #
2 s 1 22.02 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS -0.8 II
3 s 1 22.15 SALMONOWICZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.8 II
4 s 1 22.19 SIERADZAN Tomasz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -0.8 II SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/0272/14 2019 1
5 s 1 22.56 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.8 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
6 s 1 23.16 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS -0.8 III B.D. 3
7 s 1 23.24 WERNER Mariusz LUKS Podium Kup 97 U18 OP -0.8 III
1 s 2 23.14 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 III
2 s 2 23.52 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS 0.0 III #
3 s 2 23.52 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS 0.0 III B.D. BEZ
4 s 2 24.16 ŁYSOŃ Michał GLKS Świdnica 91 Sen DS 0.0 -- MYDŁOWSKI Ryszard Z/1413/14 2015 BEZ
5 s 2 24.19 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS 0.0 IV
6 s 2 24.30 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 IV
7 s 2 25.58 TYCZYŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS 0.0 --
2 s 3 23.04 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD 0.0 III
3 s 3 23.70 MIZERACKI Mateusz MKS MOS Wrocław 95 U20 DS 0.0 IV
4 s 3 24.01 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS 0.0 IV
5 s 3 24.49 WOWK Krzysztof MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 --
6 s 3 25.15 ANDRZEWSKI Kamil MKS MOS Wrocław 95 U20 DS 0.0 --
7 s 3 25.66 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 --
8 s 3 26.21 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 -- #
400 m M
1 s 1 46.40 KRAWCZUK Łukasz WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
2 s 1 47.51 FÓRMAŃSKI Mateusz WKS Śląsk Wrocław # 91 Sen DS I B.D. 1
3 s 1 47.65 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS I
4 s 1 47.75 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS I
5 s 1 47.88 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I DMP WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ 125
6 s 1 49.68 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD II DMP SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2 94
7 s 1 50.20 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS II
8 s 1 50.76 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS III
800 m M
1 s 1 1:48.02 KONIECZNY Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP M #
2 s 1 1:49.22 KRAWCZYK Szymon WKS Śląsk Wrocław 88 Sen DS I
4 s 1 1:54.61 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U20 DS II #
5 s 1 1:54.89 GŁÓD Piotr MKS MOS Wrocław 95 U20 DS II
6 s 1 1:56.92 MILER Michał MKL 12 Jelenia Góra 94 U23 DS II
  s 1 DNF KRZEWINA Jakub WKS Śląsk Wrocław 89 Sen DS -- ADAMEK Marek # Z/1948/11 2019 M
  s 1 DNF KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 95 U20 SL --
1 s 2 1:59.92 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U20 DS III B.D. B.D. #
2 s 2 2:00.78 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
3 s 2 2:01.35 GRZYWNA Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS III
4 s 2 2:01.56 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
5 s 2 2:04.52 LIS Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U18 DS IV #
6 s 2 2:07.11 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 91 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
7 s 2 2:14.20 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -- ADAMEK Marek # Z/1124/15 2019 2
1500 m M
1 s 1 3:44.49 DEMCZYSZAK Mateusz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 86 Sen PD I KRÓL Zbigniew # Z/1685/11 2019 2
2 s 1 3:45.60 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB I
3 s 1 3:48.70 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U20 PM I WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
4 s 1 3:59.17 WARZOCHA Adrian MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS II
5 s 1 4:02.01 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD III B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
6 s 1 4:02.07 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U23 DS III #
7 s 1 4:09.71 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP III GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
8 s 1 4:12.81 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
9 s 1 4:13.40 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U20 DS IV #
10 s 1 4:25.27 PILICHOWSKI Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS --
11 s 1 4:45.42 KONIECZNY Mikołaj MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -- #
  s 1 DNF WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -- #
400 m pł J MŁ M
1 s 1 55.77 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
2 s 1 57.00 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
3 s 1 58.63 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS IV
4 s 1 60.17 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS IV
5 s 1 62.77 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP --
400 m pł M
1 s 1 52.98 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1302/11 2018 1
2 s 1 58.53 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP III
3000 m prz M
1 s 1 8:59.78 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 U23 SL I B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
2 s 1 9:08.07 PRZEDWOJEWSKI Bartłomiej MULKS Juvenia Głuchołazy # 93 U23 OP II ORŁOWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
3 s 1 9:18.32 GRAJCAR Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 87 Sen SL II DMP LAMCH Czesław Z/1879/11 2019 3 91
4 s 1 9:18.95 TOMZA Cyprian CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL II LAMCH Czesław B.D. Z/1844/11 2016 BEZ
5 s 1 9:26.54 PIOTROWSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 93 U23 OP II ŻABIŃSKI Mariusz Z/4374/11 2017 1
6 s 1 9:41.57 GRABOWSKI Karol CKS Budowlani Częstochowa 89 Sen SL III DMP B.D. # Z/1863/11 2019 3 65
Tyczka M
1 f 1 5.40 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS M DMP ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2019 MM 167
2 f 1 4.40 TOMALIK Damian AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ II DMP KACHKOVSKYI Gennadii # Z/3292/11 2019 1 100
3 f 1 4.00 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
4 f 1 3.60 WAWRZYNIAK Michał MKS MOS Wrocław 98 U18 DS III
W dal M
1 f 1 7.58 KUCH Andrzej UMLKS START Wieruszów # 91 Sen LD +1.4 I B.D. # Z/4261/11 2019 1
2 f 1 6.91 VARANOVICH Pavel KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS +0.4 II B.D. B.D. 2
3 f 1 6.75 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +1.1 III
4 f 1 6.23 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.6 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
5 f 1 6.23 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +1.6 IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
6 f 1 5.91 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS +1.6 IV
Kula (7.26) M
1 f 1 19.38 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 f 1 14.66 DUŚ Mariusz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I B.D. B.D. Z/0306/12 2019
3 f 1 13.63 PAWLIKOWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 92 U23 DS II
4 f 1 11.97 DELINOWSKI Adam WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS IV
5 f 1 11.33 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
Dysk (2) M
1 f 1 57.30 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS M DMP SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M 150
2 f 1 41.81 PAWLIKOWSKI Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 92 U23 DS II
3 f 1 38.91 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
4 f 1 32.05 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS -- KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.746976852417 sekund