Chojnice 11.06.2014
Okręgowa liga młodzików - II rzut
100 m K
1 s 1 13.62 TOKARSKA Emilia KMKL Sztorm Kołobrzeg # 99 U16 ZP +0.4 IV BARTA Franciszek # Z/4853/15 2017 3
2 s 1 13.87 ŁYSKO Monika SKLA Sopot 99 U16 PM +0.4 V
3 s 1 14.66 MARCZAK Zuzanna AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM +0.4 -- #
4 s 1 15.00 MACIĄG Oliwia LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM +0.4 --
1 s 2 12.93 CHALECKA Laura AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +0.9 III
2 s 2 12.97 STAŃCZYK Julia WKS Flota Gdynia 00 U16 PM +0.9 III
3 s 2 13.79 BRZESKA Wiktoria MTS Junior Sopot # 99 U16 PM +0.9 IV RETYK Sławomir Z/1839/16 2019 2 LDK!
4 s 2 14.09 MUDLAFF Agnieszka LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U16 PM +0.9 V JASKUŁKA Teresa Z/2223/17 2017 BEZ
5 s 2 14.34 RYNGWELSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM +0.9 V
6 s 2 14.46 MINGA Wiktoria LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U16 PM +0.9 V JASKUŁKA Teresa # Z/2230/17 2018 BEZ
1 s 3 13.24 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -2.5 IV #
2 s 3 13.81 KAŹMIERCZAK Zuzanna SKLA Sopot 00 U16 PM -2.5 V
3 s 3 14.44 SŁUPECKA Julia MMKS Gdańsk 99 U16 PM -2.5 V ADAMCZYK Dariusz B.D. #
4 s 3 14.92 STEINIGER Dominika LKS Zantyr Sztum 01 U14 PM -2.5 -- MAZERSKI Bartosz Z/3479/16 2016 BEZ LDK!
5 s 3 15.14 MIKOŁAJEWSKA Weronika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM -2.5 -- # LDK!
1 s 4 13.95 GŁODEK Magdalena SKLA Sopot 99 U16 PM -1.0 V B.D. 4
2 s 4 14.08 GROŻYŃSKA Agata WKS Flota Gdynia 00 U16 PM -1.0 V PISKULSKI Paweł Z/3688/15 2019 3
3 s 4 14.36 CZAPIEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM -1.0 V
4 s 4 14.71 LASKA Karolina SKLA Sopot 99 U16 PM -1.0 --
5 s 4 14.88 MACHAŁA Antonina KL Gdynia 99 U16 PM -1.0 -- #
6 s 4 14.99 BLOK Natalia Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 01 U14 PM -1.0 -- MIGDA Leszek 4
1 s 5 14.22 WENTA Paulina MKS Sambor Tczew 99 U16 PM -1.6 V
2 s 5 14.35 CHOJNOWSKA Maria MMKS Gdańsk 00 U16 PM -1.6 V KRYSTECKI Krzysztof 5
3 s 5 15.28 ROLBIECKA Monika UKS Lipusz 02 U14 PM -1.6 -- #
4 s 5 15.63 KINOWSKA Sandra UKS Lipusz 02 U14 PM -1.6 --
5 s 5 15.71 MARCZAK Agata AZS-AWFiS Gdańsk 03 U12 PM -1.6 -- KOZŁOWSKI Mateusz DEMBIŃSKI Adam 5 LDK!
300 m K
1 s 1 45.20 KOTŁOWSKA Agata GKS Żukowo 00 U16 PM IV KRÓL Krzysztof # Z/1156/15 2019 2
2 s 1 46.57 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U20 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0636/12 2017 2
3 s 1 46.97 TREDER Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0671/13 2016 4
4 s 1 48.69 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5440/15 2019 3
5 s 1 49.75 CELEJ Natalia SKLA Sopot 99 U16 PM --
6 s 1 56.10 AURANG Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 02 U14 PM --
1 s 2 44.03 KAŹMIERCZAK Zuzanna SKLA Sopot 00 U16 PM III
2 s 2 46.91 KEMUŚ Marika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U16 PM V
3 s 2 54.49 HINC Karolina ULKS Talex Borzytuchom 03 U12 PM -- HERING Mateusz B.D. WRYCZA Jarosław B.D. HERING Mateusz # Z/0076/17 2019 4 LDK!
4 s 2 57.69 STOLTNICZUN Justyna ULKS Talex Borzytuchom 02 U14 PM --
1 s 3 45.52 FELCZAK Kinga KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM IV
2 s 3 47.44 CZAPIEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM V
3 s 3 48.07 BARTEL Agata SKLA Sopot 00 U16 PM V #
4 s 3 51.34 GRODZICKA Noemi ULKS Talex Borzytuchom 02 U14 PM -- RADTKE Marek B.D. BEZ LDK!
5 s 3 53.67 STEC Kornelia UKS Jedynka Reda 00 U16 PM --
1 s 4 45.56 STOLARCZYK Laura SKLA Sopot 99 U16 PM IV B.D.
2 s 4 48.24 CIUPAK Magda LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM V
3 s 4 50.81 STEINIGER Dominika LKS Zantyr Sztum 01 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/3479/16 2016 BEZ LDK!
4 s 4 52.45 KUROWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
5 s 4 55.58 MARCINKOWSKA Dominika LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM --
6 s 4 56.78 MACIĄG Oliwia LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM --
1 s 5 45.93 FIERKA Jagoda MKS Sambor Tczew 00 U16 PM IV
2 s 5 46.65 GREBIN Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 98 U18 PM -- B.D. BEZ
3 s 5 47.80 MRÓWCZYŃSKA Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
4 s 5 52.47 GŁOWACKA Laura KL Gdynia 99 U16 PM --
600 m K
1 s 1 1:43.74 NAWROCKA Weronika UKS Wiking Rychnowy 99 U16 PM IV #
2 s 1 1:45.19 LESZCZYŃSKA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM IV LDK!
3 s 1 1:45.77 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/1852/15 2019 3
4 s 1 1:45.94 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk # 01 U14 PM IV THIEL Adam # Z/2119/15 2019 2
5 s 1 1:47.14 STÓJ Alicja SKLA Sopot 01 U14 PM V SZAŁACH Krzysztof # Z/1548/15 2019 1
6 s 1 1:47.65 GAŁKA Aleksandra MMKS Gdańsk 99 U16 PM V
7 s 1 1:49.63 CUPPA Alicja ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/1837/15 2016 4
8 s 1 1:56.03 PAWŁOWSKA Aleksandra CMKL Człuchów 99 U16 PM --
1 s 2 1:48.91 REDZIŃSKA Oliwia KKL Rodło Kwidzyn 00 U16 PM V
2 s 2 1:51.22 ROCŁAWSKA Katarzyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM --
3 s 2 1:52.10 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1845/15 2019 1
4 s 2 1:53.27 DOMŻALSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
5 s 2 1:57.27 DAMPC Małgorzata LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM --
6 s 2 1:58.27 HEJNA Paulina ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- #
7 s 2 2:00.30 PEPLIŃSKA Wiktoria UKS Lipusz 01 U14 PM -- #
8 s 2 2:00.31 UHRYN Milena UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM -- #
1000 m K
1 s 1 3:00.92 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM II ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
2 s 1 3:08.00 WARMINSKI Cathrin AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM III #
3 s 1 3:15.81 GROTH Dagmara GKS Żukowo 99 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/2372/15 2018 4
4 s 1 3:18.57 SÓJKA Klaudia UKS Wiking Rychnowy 99 U16 PM IV DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/0309/15 2019 2
5 s 1 3:20.42 OSTROWSKA Sandra MMKS Gdańsk 00 U16 PM IV #
6 s 1 3:21.05 STRUPIŃSKA Renata LKB im. Braci Petk Lębork 00 U16 PM IV B.D. Z/1387/15 2019 BEZ
7 s 1 3:24.93 ZAKRZEWSKA Sara UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM V DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/1859/15 2019 4
8 s 1 3:41.68 STOLICKA Anna LKB im. Braci Petk Lębork 00 U16 PM -- B.D. Z/1386/15 2018 BEZ
1 s 2 3:22.20 MIGORA Aleksandra UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM IV #
2 s 2 3:29.89 ŻYLIS Weronika MKS Sambor Tczew 99 U16 PM V
3 s 2 3:35.43 GRĘBOWSKA Sylwia KKL Rodło Kwidzyn 00 U16 PM --
4 s 2 3:36.87 DURAWA Izabela ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1834/15 2016 4
5 s 2 3:49.79 NACZK Wiktoria LKB im. Braci Petk Lębork 02 U14 PM -- B.D. Z/1385/15 2019 5
6 s 2 3:57.43 BIELECKA Laura LKB im. Braci Petk Lębork 00 U16 PM -- B.D. BEZ
300 m pł K
1 s 1 49.49 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0342/15 2016 4
2 s 1 50.05 MŁOT Karolina SKLA Sopot 00 U16 PM IV
3 s 1 51.34 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0348/15 2016 4
4 s 1 52.71 BORAWSKA Agata UKS Jedynka Reda 99 U16 PM V MYSZK Ilona BEZ
5 s 1 53.64 PORĘBA Dominika KL Gdynia 00 U16 PM V #
6 s 1 58.37 KRAWCZYŃSKA Marta AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -- #
4x100 m K
1 s 1 53.30 GŁODEK Magdalena
ZAJĄCZKOWSKA Anna
STOLARCZYK Laura
KAŹMIERCZAK Zuzanna
SKLA Sopot 99
99
99
00
U16 POM -- B.D.
WERNER Bernard
B.D.
Z/0128/15
2016
4
3

2 s 1 54.41 TOKARSKA Emilia
SZRAMIAK Maria
MARZENTA Martyna
JAKIMOWICZ Julia
SKLA Słupsk 99
00
00
00
U16 POM -- BARTA Franciszek
WITEK Mirosław GRENDA Jan
DIAK Mateusz
GRECKA Ewa
Z/4853/15
Z/4291/15
Z/4292/15
Z/4294/15
2017
2018
2019
2019
3

3
2
3 s 1 55.88 CZAPIEWSKA Monika
KEMUŚ Marika
RYNGWELSKA Natalia
MIKOŁAJEWSKA Weronika
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99
00
99
00
U16 POM --


4 s 1 57.31 MARCZAK Agata
KONIUSZY Joanna
KRAWCZYŃSKA Marta
MARCZAK Zuzanna
AZS-AWFiS Gdańsk 03
00
00
99
U16 POM -- KOZŁOWSKI Mateusz DEMBIŃSKI Adam


5
5 s 1 63.91 BŁASZKOWSKA Zuzanna
GLISZCZYŃSKA Zofia
ŻYWICKA Amelia
ROLBIECKA Monika
UKS Lipusz 02
00
02
02
U16 POM --


1 s 2 51.86 CHALECKA Laura
STAŃCZYK Julia
NOWICKA Zuzanna
GROŻYŃSKA Agata
WKS Flota Gdynia 99
00
99
00
U16 POM --

PISKULSKI Paweł B.D.
PISKULSKI Paweł
Z/3162/15
Z/3688/15
2018
2019

3
2 s 2 52.56 SZECHNIUK Natalia
NAUTZ Julia
FARASIEWICZ Natalia
WALUKIEWICZ Joanna
AZS-AWFiS Gdańsk 00
99
99
99
U16 POM --
SZYMCZAK Edward

KAMROWSKA-NOWAK Maria
Z/5203/15
2018
1
4
3 s 2 54.31 DURAWA Maja
HOŁOWIEJ Aleksandra
HEJNA Paulina
TOPKA Beata
ULKS Talex Borzytuchom 99
99
00
99
U16 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław

ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0342/15
Z/0348/15
Z/0345/15
2016
2016
2019
4
4
1
4 s 2 54.84 SŁUPECKA Julia
KOSEL Agata
CHOJNOWSKA Maria
KALINOWSKA Kamila
MMKS Gdańsk 99
99
00
99
U16 POM -- ADAMCZYK Dariusz B.D.

KRYSTECKI Krzysztof

5
5 s 2 58.48 BLOK Natalia
GŁOMBIOWSKA Karolina
BRZESKA Wiktoria
LIPIŃSKA Milena
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 01
99
99
99
U16 POM -- MIGDA Leszek

RETYK Sławomir
MIGDA Leszek
Z/1839/16
Z/0583/15
2019
2019
4
2
1
6 s 2 59.88 JĘDRAS Jadwiga
MACHAŁA Antonina
GŁOWACKA Laura
PORĘBA Dominika
KL Gdynia 00
99
99
00
U16 POM --


Wzwyż K
1 f 1 1.58 ZAJĄCZKOWSKA Anna SKLA Sopot 99 U16 PM III WERNER Bernard Z/0128/15 2016 3
2 f 1 1.58 STEĆ Patrycja UKS Gimpas Pasłęk # 01 U14 WN III MICHAŁEK Piotr # Z/5797/15 2019 2
3 f 1 1.54 KALINOWSKA Klaudia ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/0341/15 2017 4
4 f 1 1.51 DEPTULSKA Maria MKS Sambor Tczew 00 U16 PM IV
5 f 1 1.51 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa # 02 U14 MZ IV SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
6 f 1 1.48 KULING Magdalena ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM IV KALINOWSKA Joanna # Z/1847/15 2016 5
7 f 1 1.45 SAPIŃSKA Weronika SKLA Sopot # 00 U16 PM IV LEWANDOWSKI Michał # Z/5468/15 2019 3
8 f 1 1.38 KAMIŃSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
9 f 1 1.38 MAMCARZ Maja MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
10 f 1 1.38 SZAMP Sara MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
11 f 1 1.34 CELEJ Natalia SKLA Sopot 99 U16 PM --
12 f 1 1.34 KOSTUCH Wiktoria MMKS Gdańsk 00 U16 PM --
13 f 1 1.30 ZABROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 01 U14 KP -- CZAPIEWSKI Wiesław # Z/6142/15 2019 3
14 f 1 1.26 KOŁODZIEJSKA Kaja UKS Jedynka Reda 00 U16 PM -- MYSZK Ilona # Z/5521/15 2016 BEZ
  f 1 NM POTAPCZUK Andżelika MMKS Gdańsk 00 U16 PM --
Tyczka K
1 f 1 3.20 LIPIŃSKA Milena Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 99 U16 PM II MIGDA Leszek # Z/0583/15 2019 1
2 f 1 2.80 WEJMAN Karolina KL Gdynia 01 U14 PM III KLIMASZEWSKA Boguslawa # Z/5427/15 2019 1
3 f 1 2.80 MŁOT Karolina SKLA Sopot 00 U16 PM III
4 f 1 2.70 ROMANIUK Katarzyna SKLA Sopot 99 U16 PM III
5 f 1 2.70 KAWKA Kinga MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM III WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5440/15 2019 3
6 f 1 2.60 KARCZMARCZYK Martyna AZS UMCS Lublin 99 U16 LU IV
7 f 1 2.40 BARTEL Agata SKLA Sopot 00 U16 PM IV #
8 f 1 2.30 MACHAŁA Antonina KL Gdynia 99 U16 PM V #
9 f 1 2.20 KARCZMARCZYK Justyna AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V #
10 f 1 2.10 BRZESKA Zofia KL Gdynia 00 U16 PM V KLIMASZEWSKA Boguslawa # Z/5514/15 2015 BEZ
11 f 1 2.10 SKONIECZNA Emilia KL Gdynia 01 U14 PM V #
  f 1 NM CELEJ Natalia SKLA Sopot 99 U16 PM --
W dal K
1 f 1 5.34 NOWICKA Zuzanna WKS Flota Gdynia 99 U16 PM +0.4 III PISKULSKI Paweł B.D. Z/3162/15 2018
2 f 1 5.14 STAŃCZYK Julia WKS Flota Gdynia 00 U16 PM +0.2 III
3 f 1 5.09 BOJKE Ewa UKS Ekoludek Szczenurze 98 U18 PM +1.0 IV B.D. BEZ
4 f 1 4.92 MARZENTA Martyna AML Słupsk # 00 U16 PM -0.6 IV DIAK Mateusz # Z/4292/15 2019 3
5 f 1 4.83 WICA Zuzanna MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM -0.4 IV KUTEŁŁO Dariusz Z/0931/15 2016 4
6 f 1 4.71 KOSEL Agata MMKS Gdańsk 99 U16 PM 0.0 V
7 f 1 4.50 KONIUSZY Joanna AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM +2.0 V
8 f 1 4.36 SIENKIEWICZ Joanna LKS Fenix Słupsk # 01 U14 PM +1.2 -- GRECKA Ewa Z/4308/15 2018 3
9 f 1 4.35 NAUTZ Julia AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM -1.3 -- SZYMCZAK Edward # Z/5203/15 2018 1
10 f 1 3.87 PELOWSKA Julia UKS Lipusz 01 U14 PM +0.1 -- #
11 f 1 3.80 GRODZICKA Noemi ULKS Talex Borzytuchom 02 U14 PM -0.4 -- RADTKE Marek B.D. BEZ LDK!
12 f 1 3.79 SIKORSKA Oliwia LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM -0.6 --
13 f 1 3.58 AURANG Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 02 U14 PM -0.2 --
Kula (3) K
1 f 1 10.48 OSSOWSKA Justyna SKLA Sopot 00 U16 PM IV B.D. B.D. 3
2 f 1 10.03 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM IV WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
3 f 1 9.46 DUBIEŃSKA Nikola MMKS Gdańsk 99 U16 PM V
4 f 1 9.43 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM V GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
5 f 1 9.31 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 99 U16 PM V MICHALSKI Henryk # Z/0339/15 2019 1
6 f 1 9.17 BYCZKOWSKA Aleksandra LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U16 PM V BLASZKE Mirosław Z/5600/15 2019 3
7 f 1 9.03 PARCHEM Patrycja LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM V
8 f 1 9.00 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM V
9 f 1 8.68 JĘDRAS Jadwiga KL Gdynia 00 U16 PM -- #
10 f 1 8.62 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM --
11 f 1 8.35 OCHOCKA Beata SKLA Sopot 00 U16 PM -- MICHAŁEK Piotr B.D. BEZ
12 f 1 7.52 PRUSZAK Karolina MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
13 f 1 7.23 KINOWSKA Klaudia UKS Lipusz 00 U16 PM -- #
14 f 1 6.92 KOŚLA Julia ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/1838/15 2016 BEZ
15 f 1 5.95 BUTKIEWICZ Aleksandra MMKS Gdańsk 99 U16 PM -- #
16 f 1 5.69 LUBECKA Martyna UKS Lipusz 02 U14 PM -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 29.47 MIROWICZ Julia UKS Lipusz 99 U16 PM IV
2 f 1 22.38 PŁUŻYCKA Eliza SKLA Sopot 00 U16 PM --
3 f 1 22.13 OCHOCKA Beata SKLA Sopot 00 U16 PM -- MICHAŁEK Piotr B.D. BEZ
4 f 1 19.95 LEWANDOWSKA Agata MKS Sambor Tczew 99 U16 PM -- WITKIEWICZ Anna BEZ
5 f 1 19.59 URBAN Anna UKS Jedynka Reda 99 U16 PM --
6 f 1 16.44 ŻYWICKA Amelia UKS Lipusz 02 U14 PM -- #
7 f 1 15.96 BRONKA Klara UKS Lipusz 02 U14 PM --
Młot (3) K
1 f 1 39.72 CUPPA Natalia LKS Jantar Ustka # 99 U16 PM IV MICHALSKI Henryk # Z/0339/15 2019 1
Oszczep (500) K
1 f 1 33.18 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
2 f 1 33.16 GRZONKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM IV
3 f 1 33.03 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM IV WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
4 f 1 25.13 SZYMANIAK Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM --
5 f 1 24.66 GŁOMBIOWSKA Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM --
6 f 1 24.11 SZAMP Sara MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
7 f 1 23.75 SZULFER Magdalena MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM --
8 f 1 22.58 KAMIŃSKA Aleksandra MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
9 f 1 21.49 JĘDRZEJEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM --
10 f 1 21.39 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa # 02 U14 MZ -- SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
11 f 1 20.12 POLANOWSKA Julia LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM --
12 f 1 18.16 PONSCHKE Julianna UKS Jedynka Reda 99 U16 PM --
13 f 1 17.18 RYWALSKA Wiktoria AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -- #
Chód 3 km K
1 s 1 16:30.71 DRYGALSKA Zuzanna CMKL Człuchów 99 U16 PM III
2 s 1 20:28.19 OZGA-ZAJŁO Marcelina SKLA Sopot 00 U16 PM V
3 s 1 21:12.41 KALINOWSKA Kamila MMKS Gdańsk 99 U16 PM -- #
100 m M
1 s 1 12.11 CZURYLIK Michał MMKS Gdańsk 99 U16 PM -0.5 IV #
2 s 1 12.32 HACZ Karim SKLA Sopot 00 U16 PM -0.5 V B.D. BEZ
3 s 1 12.43 OSSOWSKI Paweł SKLA Sopot 99 U16 PM -0.5 V
4 s 1 12.62 SPIECK Robert MMKS Gdańsk 99 U16 PM -0.5 V KRYSTECKI Krzysztof # 4
5 s 1 12.80 HETMAŃSKI Karol SKLA Sopot 99 U16 PM -0.5 --
6 s 1 14.60 PRZYBYLSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM -0.5 --
1 s 2 12.32 FIGURSKI Nikodem AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM -1.1 V PROKOP Wojciech # Z/4565/15 2018 4
2 s 2 12.60 SIEG Miłosz CMKL Człuchów 99 U16 PM -1.1 V
3 s 2 12.84 KUZA Łukasz SKLA Słupsk 00 U16 PM -1.1 --
4 s 2 12.86 CZUPRYŃSKI Bartosz SKLA Sopot 99 U16 PM -1.1 --
5 s 2 13.53 BUTKIEWICZ Patryk SKLA Sopot 99 U16 PM -1.1 --
1 s 3 12.13 WACHOWSKI Aleksander WKS Flota Gdynia 99 U16 PM +0.9 IV
2 s 3 12.37 SZATKOWSKI Dawid MMKS Gdańsk 99 U16 PM +0.9 V #
3 s 3 13.21 ROMAN Kacper MMKS Gdańsk 00 U16 PM +0.9 --
4 s 3 13.68 MAZURKIEWICZ Wojciech LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM +0.9 --
1 s 4 12.40 KUROWSKI Adrian KS Piast Wilczęta 99 U16 WN +0.4 V
2 s 4 12.55 SZYCA Aleksander MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM +0.4 V WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/5459/15 2018 4 LDK!
3 s 4 12.80 GÓRZNY Przemysław AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM +0.4 -- #
4 s 4 14.43 KACZMARCZYK Oskar LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM +0.4 --
300 m M
1 s 1 38.29 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
2 s 1 38.78 LIEDTKE Bartosz LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM III #
3 s 1 39.16 GRUNWALD Daniel UKS Jedynka Reda 99 U16 PM IV MYSZK Ilona Z/0876/15 2015 BEZ
4 s 1 42.67 BRZĘK Jakub MMKS Gdańsk 00 U16 PM --
5 s 1 46.47 BERENDT Damian UKS Jedynka Reda 00 U16 PM --
1 s 2 41.19 MACIĄG Franciszek AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM V
2 s 2 41.81 ŻYWICKI Julian SKLA Sopot 99 U16 PM V
3 s 2 42.82 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1840/15 2019 2
4 s 2 44.97 WALKOWIAK Hubert AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
5 s 2 51.70 STARK Michał UKS Lipusz 01 U14 PM --
1 s 3 40.75 ŁESYK Szymon SKLA Sopot 99 U16 PM V
2 s 3 44.07 BURNICKI Dawid KL Gdynia 00 U16 PM -- #
3 s 3 44.40 SIEG Miłosz CMKL Człuchów 99 U16 PM --
4 s 3 48.28 WOJEWSKI Tomasz KL Gdynia 00 U16 PM --
5 s 3 49.13 JOŃCZYK Oliwier AML Słupsk # 02 U14 PM -- BORUSIŃSKI Piotr # Z/0778/16 2019 2 LDK!
1 s 4 44.45 WASILEWSKI Filip SKLA Sopot 00 U16 PM --
2 s 4 46.26 BLEJA Jacek SKLA Sopot 99 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł #
3 s 4 51.65 TURZYŃSKI Robert ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM --
600 m M
1 s 1 1:27.03 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
2 s 1 1:35.29 KULIŃSKI Szymon ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V
3 s 1 1:36.72 BOKSAN Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 99 U16 PM V
4 s 1 1:38.78 MIELEWCZYK Bartłomiej MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM V KUTEŁŁO Dariusz Z/0928/15 2017 4
5 s 1 1:38.85 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM V KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 1 LDK!
6 s 1 1:41.86 SOMIONKA Sebastian MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM --
7 s 1 1:43.74 ORZEŁ Mateusz MMKS Gdańsk 00 U16 PM -- #
8 s 1 1:45.15 ZDZIENNICKI Michał LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM --
9 s 1 1:49.64 LEWOWICKI Jarosław LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM --
10 s 1 1:49.83 ROCŁAWSKI Radosław MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U16 PM --
1000 m M
1 s 1 2:43.99 KOPECKI Marcin LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/2176/15 2016 4
2 s 1 2:45.45 HESSE Mateusz AML Słupsk # 99 U16 PM IV
3 s 1 2:45.50 SZYSZKA Michał CMKL Człuchów 99 U16 PM IV
4 s 1 2:48.89 JEFIMCZYK Norbert LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM IV ROLBIECKI Janusz Z/0687/15 2019 4
5 s 1 2:50.70 BUKOWSKI Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V RADTKE Marek # Z/0340/15 2017 3
6 s 1 2:56.77 TANAŚ Patryk AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM V KRAWCZAK Tomasz Z/0187/15 2019 2
7 s 1 3:01.42 LANDOWSKI Damian SKLA Sopot 00 U16 PM -- B.D. BEZ
8 s 1 3:05.28 KOLASIŃSKI Szymon SKLA Sopot 00 U16 PM -- CZAJA Bogdan BEZ
9 s 1 3:08.85 SZULC Hubert ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM --
1 s 2 2:58.19 TROCKI Bartłomiej UKS Jedynka Reda 99 U16 PM V
2 s 2 3:01.19 MATYJASZCZYK Jan LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM --
3 s 2 3:05.40 LEWANDOWSKI Michał MKS Sambor Tczew 00 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz # Z/1944/15 2019 3
4 s 2 3:06.95 WALICZAK Mikołaj MKS Sambor Tczew 99 U16 PM --
5 s 2 3:08.70 TARASZKIEWICZ Marcin KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM -- #
6 s 2 3:11.11 SCHMIDT Adrian UKS Jedynka Reda 00 U16 PM --
7 s 2 3:11.75 SKRZYPSKI Jakub UKS Jedynka Reda 99 U16 PM --
8 s 2 3:12.60 GOŁĘBIEWSKI Tomasz UKS Wiking Rychnowy 00 U16 PM -- DORSZYŃSKI Grzegorz # Z/1866/15 2019 4
9 s 2 3:13.48 FEDDE Wiktor UKS Jedynka Reda 00 U16 PM -- JEDRZEJEWSKI Krzysztof # Z/5516/15 2016 5
10 s 2 3:31.96 PAWŁOWSKI Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1853/15 2016 BEZ
2000 m M
1 s 1 6:00.04 WIŚNIEWSKI Mateusz KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM III #
2 s 1 6:06.09 GROTH Patryk GKS Żukowo 00 U16 PM III KRÓL Krzysztof Z/1154/15 2019 4
3 s 1 6:10.78 DĄBROWSKI Stanisław KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM IV #
4 s 1 6:11.61 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1856/15 2019 2
5 s 1 6:23.18 ZIEGERT Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM V SZAŁACH Krzysztof # Z/0183/15 2016 4
6 s 1 6:30.83 MALICH Kacper ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0343/15 2016 3
7 s 1 6:32.63 SINICKI Bartosz LKS Zantyr Sztum 99 U16 PM V MAZERSKI Bartosz BEZ
8 s 1 7:34.76 PROCAJŁO Patryk SKLA Sopot 00 U16 PM --
110 m pł MŁ M
1 s 1 17.53 SZYMANSKI Paweł MKS Sambor Tczew 99 U16 PM -0.8 IV
2 s 1 17.58 PEPLIŃSKI Kacper AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -0.8 IV KAŃSKI Ryszard # Z/5121/15 2019 3
3 s 1 18.91 CWIKLIŃSKI Kacper MKS Sambor Tczew 99 U16 PM -0.8 --
4 s 1 19.68 STANDURA Jakub KL Gdynia 00 U16 PM -0.8 -- #
300 m pł M
1 s 1 42.34 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0344/15 2016 4
2 s 1 44.43 RASSMUS Kosma SKLA Sopot 00 U16 PM IV #
3 s 1 47.85 RÓŻAŃSKI Patryk MKS Sambor Tczew 99 U16 PM --
4 s 1 51.87 TISZBEIN Miłosz AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
1 s 2 44.52 KNITTER Michał KL Gdynia 99 U16 PM V
2 s 2 44.90 USTARBOWSKI Szymon SKLA Sopot 00 U16 PM V
3 s 2 52.64 HUDON Michał MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
4x100 m M
1 s 1 48.44 KUZA Łukasz
GRZESZKOWIAK Dawid
SZTYLKA Karol
SADOWSKI Szymon
SKLA Słupsk 00
00
99
99
U16 POM --
WALCZAK Leszek
WITEK Mirosław
GRECKA Ewa
Z/4296/15
Z/4201/15
Z/4200/15
2019
2019
2019
1
1
1
2 s 1 49.09 BUTKIEWICZ Patryk
USTARBOWSKI Szymon
HACZ Karim
RASSMUS Kosma
SKLA Sopot 99
00
00
00
U16 POM --

B.D.
BEZ
3 s 1 50.77 BUKOWSKI Paweł
MALICH Kacper
ŚWIĄTKOWIAK Paweł
KULIŃSKI Szymon
ULKS Talex Borzytuchom 99
99
99
99
U16 POM -- RADTKE Marek
ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
Z/0340/15
Z/0343/15
Z/0344/15
2017
2016
2016
3
3
4
1 s 2 48.25 SZYMANSKI Paweł
PEPLIŃSKI Kacper
CWIKLIŃSKI Kacper
CHAMSKI Tomasz
MKS Sambor Tczew 99
99
99
99
U16 POM --
KAŃSKI Ryszard

WASIEK Henryk
Z/5121/15
2019
3
5
2 s 2 48.29 CZURYLIK Michał
BRZĘK Jakub
SZATKOWSKI Dawid
SPIECK Robert
MMKS Gdańsk 99
00
99
99
U16 POM --


KRYSTECKI Krzysztof
4
3 s 2 48.49 MACIĄG Franciszek
GÓRZNY Przemysław
BOKSAN Kamil
FIGURSKI Nikodem
AZS-AWFiS Gdańsk 00
99
99
99
U16 POM --


PROKOP Wojciech
Z/4565/15
2018
4
4 s 2 53.60 BURNICKI Dawid
KARWOWSKI Hubert
KNITTER Michał
STANDURA Jakub
KL Gdynia 00
00
99
00
U16 POM --


Wzwyż M
1 f 1 1.70 ZYWIEC Hubert UKS Jedynka Reda 99 U16 PM V B.D. BEZ
2 f 1 1.70 CHAMSKI Tomasz MKS Sambor Tczew 99 U16 PM V WASIEK Henryk 5
3 f 1 1.65 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM V NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2019 2
4 f 1 1.55 PAWLAK Bartosz KS Piast Wilczęta 99 U16 WN --
5 f 1 1.55 NOGA Dawid SKLA Sopot 99 U16 PM -- B.D. BEZ
6 f 1 1.40 JEREMICZ Michał SKLA Sopot # 01 U14 PM -- MICHAŁEK Piotr B.D. B.D. # 4
Tyczka M
1 f 1 3.60 SPRENGEL Mateusz WKS Flota Gdynia 99 U16 PM III
2 f 1 2.90 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia 99 U16 PM V
3 f 1 2.90 PARZYSZEK Fryderyk SKLA Sopot 99 U16 PM V JURGA Łukasz B.D. # Z/0126/15 2019
4 f 1 2.70 WASILEWSKI Filip SKLA Sopot 00 U16 PM --
5 f 1 2.50 BLEJA Jacek SKLA Sopot 99 U16 PM -- ANDRZEJCZAK Paweł #
W dal M
1 f 1 5.46 KRAMPICHOWSKI Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM +0.2 -- #
2 f 1 5.40 WACHOWSKI Aleksander WKS Flota Gdynia 99 U16 PM -0.9 --
3 f 1 5.24 DALECKI Kordian LKS Ziemi Puckiej Puck 00 U16 PM +0.4 -- JASKUŁKA Teresa # Z/5417/15 2018 4
4 f 1 5.22 JAKUBOWSKI Dominik WKS Flota Gdynia 99 U16 PM +0.4 --
5 f 1 4.87 CYMERMAN Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -0.9 -- #
6 f 1 4.63 MAZURKIEWICZ Wojciech LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM 0.0 --
7 f 1 4.57 SŁAWNY Jerzy UKS Lipusz 00 U16 PM +0.2 -- #
8 f 1 4.55 JURGIELEWICZ Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -0.4 -- #
9 f 1 4.42 PRZYBYLSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM +0.2 --
10 f 1 4.40 MARAŃCZYK Bartłomiej UKS Jedynka Reda 00 U16 PM +0.4 --
11 f 1 4.34 KORDECKI Paweł SKLA Sopot 00 U16 PM -1.0 -- CZAJA Bogdan BEZ
12 f 1 4.05 KACZMARCZYK Oskar LKS Zantyr Sztum 00 U16 PM +0.2 --
13 f 1 3.86 SOKOŁOWSKI Kacper UKS Jedynka Reda 00 U16 PM +0.2 --
Kula (5) M
1 f 1 11.22 GUZE Jakub KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM V
2 f 1 10.75 RICHERT Adam LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM V
3 f 1 10.42 KOBIELLA Konrad AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -- JEDRZEJEWSKI Krzysztof WALCZAK Aleksandra , Z/5924/15 , 2019 2
4 f 1 9.83 CIOMBOR Michał SKLA Sopot 99 U16 PM --
5 f 1 9.56 SZCZEPAŃSKI Tomasz SKLA Sopot 99 U16 PM -- B.D. BEZ
6 f 1 9.27 SZYNSZECKI Krzysztof LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM --
7 f 1 9.22 LALOWSKI Łukasz LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM --
8 f 1 9.22 CZAPIEWSKI Mateusz UKS Jedynka Reda 00 U16 PM --
9 f 1 9.17 JUREK Jarosław MMKS Gdańsk 99 U16 PM --
10 f 1 8.34 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0351/15 2018 3
11 f 1 7.85 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
12 f 1 7.45 BAGIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
13 f 1 6.42 TOMASZYCKI Oskar MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
14 f 1 6.36 KURKOWSKI Szymon UKS Lipusz 01 U14 PM --
Dysk (1) M
1 f 1 32.33 LALOWSKI Łukasz LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM V
2 f 1 30.43 GUZE Jakub KKL Rodło Kwidzyn 99 U16 PM --
3 f 1 29.12 LANGOWSKI Wojciech MKS Sambor Tczew 99 U16 PM --
4 f 1 26.37 ZABOROWSKI Wojciech UKS Lipusz 00 U16 PM -- #
5 f 1 23.99 GÓRSKI Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/5953/15 2019 3
6 f 1 22.30 MARQUARDT Szymon MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
7 f 1 18.64 MILASZEWSKI Dawid MKS Sambor Tczew 00 U16 PM --
8 f 1 14.94 BAGIŃSKI Bartosz AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM --
Młot (5) M
1 f 1 21.36 CYBA Piotr ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0351/15 2018 3
Oszczep (600) M
1 f 1 54.37 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM III WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
2 f 1 52.28 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
3 f 1 48.30 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
4 f 1 47.39 ŁABĘCKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 99 U16 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław CZERNIAKOWSKI Wiesław # Z/4854/15 2019 LDK!
5 f 1 42.93 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM IV WALCZAK Leszek Z/4296/15 2019 1
6 f 1 41.83 RICHERT Adam LKS Ziemi Puckiej Puck 99 U16 PM V
7 f 1 41.18 DOLNY Adrian MKS Sambor Tczew 99 U16 PM V
8 f 1 39.54 KRASIŃKI Oskar MKS Sambor Tczew 99 U16 PM V WASIEK Henryk 5
9 f 1 37.48 PŁOTKA Maciej AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM V #
10 f 1 36.90 VU CAO Mateusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/4203/15 2018 3
11 f 1 33.51 MAZURCZYK Michał LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM --
12 f 1 30.37 ŚMIELAK Rafał UKS Jedynka Reda 00 U16 PM -- JEDRZEJEWSKI Krzysztof Z/5524/15 2016 BEZ
Chód 5 km M
1 s 1 26:24.69 STOSIK Michał SKLA Sopot 99 U16 PM III CZAJA Bogdan STOSIK Stanisław # , Z/0313/15 , 2018 3
2 s 1 26:45.19 STOSIK Stanisław UKS Drzewiarz Osieczna # 72 Masters PM --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4915678501129 sekund