Kraków 20.06.2014
4. Lekkoatletyczny Mityng AZS [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.45 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +1.6 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
2 2 e 1 11.82 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP +1.6 M DMP OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M 141
3 3 e 1 11.84 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.6 M KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
4 6 e 1 12.01 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +1.6 I
5 7 e 1 12.01 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +1.6 I
6 8 e 1 12.03 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U20 PM +1.6 I #
7 9 e 1 12.03 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA +1.6 I
8 10 e 1 12.14 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +1.6 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
1 4 e 2 11.89 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +0.8 I #
2 5 e 2 11.96 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +0.8 I STANISLAWSKI Krzysztof 3
3 11 e 2 12.25 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.8 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
4 12 e 2 12.27 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.8 II B.D. BEZ
5 13 e 2 12.30 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +0.8 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
6 15 e 2 12.53 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
7 14 e 2 12.53 MYSZOR Karolina MOSM Tychy 94 U23 SL +0.8 II #
1 18 e 3 12.76 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.9 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
2 19 e 3 12.80 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.9 III
3 21 e 3 12.90 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U23 SL +1.9 III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
4 25 e 3 13.01 STEFANIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +1.9 III
1 17 e 4 12.74 HOŁYK Weronika MOSM Tychy 96 U20 SL -1.4 II
2 20 e 4 12.86 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -1.4 III B.D. #
3 22 e 4 12.91 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -1.4 III
4 23 e 4 12.92 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.4 III B.D. BEZ
5 24 e 4 12.97 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 96 U20 SL -1.4 III B.D. B.D. BEZ
6 26 e 4 13.05 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -1.4 III B.D. #
1 27 e 5 13.07 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +1.0 III B.D.
2 29 e 5 13.39 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.0 IV #
3 31 e 5 13.45 DOROZ Izabela KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.0 IV
4 32 e 5 13.61 STACH Aleksandra KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.0 IV
5 34 e 5 13.67 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +1.0 IV #
6 35 e 5 13.75 KOT Anna KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +1.0 IV
1 16 e 6 12.67 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +2.1 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 28 e 6 13.24 JUNAK Magdalena TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +2.1 IV
3 30 e 6 13.44 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +2.1 IV B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
4 33 e 6 13.63 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +2.1 IV
5 36 e 6 13.86 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +2.1 -- ZAPART Stanisław # Z/0363/16 2019 BEZ
6 37 e 6 14.03 TŁUSTOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +2.1 V
1 f 1 11.50 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +3.2 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
2 f 1 11.77 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +3.2 M #
3 f 1 11.95 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA +3.2 I
4 f 1 12.18 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +3.2 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
5 f 1 12.31 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +3.2 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
6 f 1 12.38 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +3.2 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
200 m K
1 1 s 1 24.12 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +0.1 I #
2 2 s 1 24.59 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA +0.1 I
3 3 s 1 25.19 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.1 II B.D. BEZ
4 14 s 1 30.42 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ +0.1 -- B.D. BEZ
1 4 s 2 25.56 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.8 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 5 s 2 26.18 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.8 II B.D. #
3 6 s 2 26.21 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.8 II
4 7 s 2 26.21 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.8 II #
5 8 s 2 26.35 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.8 III B.D. BEZ
6 10 s 2 27.33 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.8 IV ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
1 9 s 3 26.90 GMYZ Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 93 U23 SL -0.8 III LAMCH Czesław Z/1862/11 2012 3
2 11 s 3 27.64 JUNAK Magdalena TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -0.8 IV
3 12 s 3 27.78 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.8 IV DMP B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1 53
4 13 s 3 29.23 TRENER-WIERCIAK Anna KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.8 -- ZAPART Stanisław # Z/0363/16 2019 BEZ
400 m K
1 1 s 1 55.48 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA I B.D. 1
2 2 s 1 58.81 MSTOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II #
3 3 s 1 59.56 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA III
4 4 s 1 64.33 HERÓD Magdalena MLUKS Tarnów 98 U18 MA IV JASICZ Ryszard Z/1590/14 2017 3
800 m K
1 1 s 1 2:05.80 BRONIATOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/0090/11 2019 M
2 2 s 1 2:06.71 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/1912/11 2019 1
3 3 s 1 2:06.95 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
4 4 s 1 2:08.14 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
5 5 s 1 2:09.84 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA I MIREK Wacław Z/1926/11 2019 1
6 6 s 1 2:12.60 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 89 Sen MZ II B.D. # 1
7 7 s 1 2:13.03 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL II B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
8 8 s 1 2:14.27 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
1 9 s 2 2:17.43 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
2 10 s 2 2:18.49 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
3 11 s 2 2:18.63 ZIELINKIEWICZ Anna KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA III B.D. 3
4 12 s 2 2:21.90 ROSIKOŃ Katarzyna UKS Chromik Mysłowice # 95 U20 SL III
5 13 s 2 2:23.67 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III B.D. # BEZ
6 14 s 2 2:32.43 KĄCKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA --
7 15 s 2 2:41.58 WÓJCIK Joanna MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 14.14 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK 0.0 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.45 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ 0.0 I BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 2 s 1 14.59 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK 0.0 II
100 m pł K
1 1 s 1 14.05 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +1.5 I STANISLAWSKI Krzysztof 3
2 2 s 1 14.09 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.5 I DMP ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM 134
3 3 s 1 14.52 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +1.5 II
4 4 s 1 15.29 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU +1.5 II
5 5 s 1 15.58 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS +1.5 II
6 6 s 1 18.63 ZEJER Olga UKS Sprint 2020 Warszawa 96 U20 MZ +1.5 -- B.D. BEZ
400 m pł K K
1 1 s 1 57.86 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
1 1 s 1 64.07 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 2 s 1 58.32 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA M B.D. M
3 3 s 1 62.75 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA II
4 4 s 1 63.20 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II B.D. B.D. 1
5 5 s 1 64.33 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II
6 6 s 1 65.63 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II DMP B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019 85
1 7 s 2 66.99 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ III GĄSIEWSKI Artur B.D. # Z/1469/13 2019 1
2 8 s 2 67.17 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
3 9 s 2 69.39 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV B.D. # BEZ
4x100 m K
1 s 1 45.26 BŁAŻEK Weronika
WRÓBLEWSKA Zofia
GOŁĄBEK Klaudia
CIBA Kamila
POLSKA 96
95
95
95
U20 POL --
KOBIAŁKA Kamil B.D.

OSIK Tadeusz B.D.
Z/1165/12
Z/3200/11
2019
2019
2
M
2 s 1 47.00 KOŁODZIEJ Ada
JANOWSKA Kamila
WRONKA Magdalena
CHMIELEWSKA Katarzyna
POLSKA 95
95
95
94
U23 POL -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D.

KRUPA Iwona B.D.
B.D.
Z/0183/12
Z/0310/11
2019
2018
1
1
1
3 s 1 47.07 TRZOP Katarzyna
ŻUREK Klaudia
JERZMANOWSKA Karolina
LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka
KS AZS AWF Kraków 88
91
93
86
Sen MLP -- KUKLA Rafał
B.D.
B.D.
Z/4751/11
2018
2
M
BEZ
4 s 1 50.35 SIKORA Marta
PĘDZIWIATR Klaudia
SUDER Magdalena
DOROZ Izabela
KS AZS AWF Kraków 96
96
96
96
U20 MLP --
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0943/13
2019

2
5 s 1 51.86 LORENC Aleksandra
SICIARZ Klaudia
KUBIC Julia
NALEPA Adrianna
KS AZS AWF Kraków 99
98
00
98
U18 MLP -- B.D.
ŚLUSARCZYK Ewa B.D.

Z/0137/14
2019

MM
Tyczka K
1 1 f 1 3.81 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA M #
2 2 f 1 3.41 WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U20 SL I
3 3 f 1 2.81 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U18 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
4 4 f 1 2.71 DZIENDZIEL Klaudia UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III
  f 1 NM PIELA Patrycja UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL --
W dal K
1 1 f 1 6.33 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA +1.8 M #
2 2 f 1 5.61 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -1.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
3 3 f 1 5.57 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.9 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
4 4 f 1 5.56 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.7 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
5 5 f 1 5.55 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +1.0 II B.D. 3
6 6 f 1 5.22 ŁABNO Ewa WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +0.7 III B.D. B.D. 2
7 7 f 1 5.13 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +1.7 III
8 8 f 1 4.70 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS +1.0 --
  f 1 NM TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 81 Sen MA 0.0 --
Trójskok K
1 1 f 1 13.49 STARZAK Anna KS AZS-AWF Biała Podlaska 88 Sen LU +1.9 M
2 2 f 1 13.06 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 81 Sen MA +0.7 I
3 3 f 1 12.80 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 Sen MA +0.6 I #
4 4 f 1 12.68 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +2.3 I DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 133
5 5 f 1 12.39 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.7 I B.D. # 1
6 6 f 1 11.52 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA +0.8 II B.D. B.D. 2
7 7 f 1 11.08 GIEŁBAGA Justyna KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -0.3 III #
8 8 f 1 10.31 KUBIK Wiktoria KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU +0.9 IV
Kula (3) K
1 1 f 1 9.34 KORDECZKA Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V
Kula (4) K
1 1 f 1 14.36 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
2 2 f 1 12.47 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
Dysk (1) K
1 1 f 1 59.73 WIŚNIEWSKA Joanna LKS Polkowice 72 Masters DS MM B.D. Z/4389/11 2019 M
2 2 f 1 46.67 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M 124
3 3 f 1 39.96 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
4 4 f 1 39.41 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Masters MA II SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2018 2
5 5 f 1 39.25 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU II DMP KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/1448/13 2019 2 94
6 6 f 1 39.08 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA II
100 m M
1 1 e 1 10.54 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA +0.3 M B.D. M
2 2 e 1 10.56 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.3 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM 142
3 5 e 1 10.74 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.3 I DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 125
4 6 e 1 10.84 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.3 I B.D. 1
6 10 e 1 10.92 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.3 II B.D. 1
7 9 e 1 10.92 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.3 II B.D. 1
8 12 e 1 10.97 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice 90 Sen SL +0.3 II
1 4 e 2 10.69 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +1.0 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
2 3 e 2 10.69 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA +1.0 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
3 11 e 2 10.96 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +1.0 II
4 13 e 2 11.03 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U23 SL +1.0 II
5 16 e 2 11.35 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +1.0 III
6 22 e 2 11.68 BRZEGOWY Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.0 III B.D. 2
1 7 e 3 10.85 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U20 LU -0.8 I GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 14 e 3 11.15 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL -0.8 II HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
3 17 e 3 11.43 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.8 III
4 18 e 3 11.58 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -0.8 III KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
5 20 e 3 11.65 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 95 U20 SL -0.8 III
6 21 e 3 11.66 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL -0.8 III ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
1 15 e 4 11.28 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +1.1 II B.D. # 3
2 19 e 4 11.64 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 Sen SL +1.1 III
3 23 e 4 11.69 SARLEJ Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA +1.1 III
4 24 e 4 11.79 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +1.1 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
5 25 e 4 12.34 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +1.1 -- B.D. 3
1 f 1 10.57 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -1.2 M B.D. M
2 f 1 10.59 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU -1.2 M DMP GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM 139
3 f 1 10.75 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA -1.2 I KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
4 f 1 10.75 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA -1.2 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
5 f 1 10.81 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.2 I DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 119
6 f 1 10.86 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -1.2 I B.D. 1
8 f 1 10.96 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -1.2 II B.D. 1
1 f 2 10.90 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.5 I B.D. 1
2 f 2 10.99 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA +0.5 II
3 f 2 11.42 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.5 III B.D. # 3
4 f 2 11.74 PIOTROWIAK Kamil GKS Piast Gliwice 93 U23 SL +0.5 III
200 m M
1 1 s 1 21.51 JĘDRUSIK Mateusz KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.6 I B.D. M
2 2 s 1 21.69 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.6 I B.D. 1
3 5 s 1 22.09 SARNECKI Paweł KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.6 II B.D. 1
4 6 s 1 22.29 MATYJA Piotr KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA -0.6 II B.D. 1
1 3 s 2 21.89 BEDNARCZYK Sebastian niest. Kraków # 89 Sen MA 0.0 I B.D.
2 4 s 2 22.03 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS 0.0 II
3 8 s 2 22.49 PAWŁOWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA 0.0 II
4 7 s 2 22.49 MITKA Piotr KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. B.D. # Z/2600/11 2019 M
5 9 s 2 22.80 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
1 10 s 3 23.41 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.2 III
2 11 s 3 23.46 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U18 LD -0.2 III KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
3 12 s 3 23.63 POLOCZEK Kamil UKS Czwórka Żory 89 Sen SL -0.2 --
4 13 s 3 23.69 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.2 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
5 14 s 3 24.26 PODOBIŃSKI Arkadiusz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -0.2 IV ZAPART Stanisław # Z/0945/13 2018 3
400 m M
1 1 s 1 48.87 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS II
2 2 s 1 50.21 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
3 3 s 1 50.35 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3 84
1 4 s 2 51.24 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
2 5 s 2 51.62 MIĄDZEL Łukasz KKL Kielce 86 Sen SK III #
3 6 s 2 51.68 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS III #
4 7 s 2 52.54 WÓJCIK Mateusz MLUKS Tarnów 97 U18 MA III
5 8 s 2 54.38 ZALEŚNY Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 94 U23 MA --
6 9 s 2 55.88 PAWLICA Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA --
800 m M
1 1 s 1 1:59.25 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/0900/12 2019 2
2 2 s 1 2:00.42 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
3 3 s 1 2:02.19 ZYM Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U18 MA IV
4 4 s 1 2:03.10 TROJANOWSKI Mariusz MLUKS Tarnów 96 U20 MA IV
5 5 s 1 2:05.85 RZEPA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 95 U20 MA IV
6 6 s 1 2:17.11 IBEK Kamil TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA --
3000 m M
1 1 s 1 9:04.05 WRONA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 91 Sen MA III B.D. 3
2 2 s 1 9:08.83 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U18 MA III #
3 3 s 1 10:26.52 KLUBA Łukasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U18 MA --
  s 1 DNF KLUBA Marcin ULKS Fajfer 2001 Łapanów 93 U23 MA -- B.D. BEZ
  s 1 DNF NOWAK Dawid ULKS Fajfer 2001 Łapanów # 94 U23 MA --
  s 1 DNF MOLEK Dariusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 94 U23 MA -- B.D. BEZ
110 m pł J MŁ M
  s 1 DNF CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA +1.6 --
4 f 1 15.78 CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA +0.5 IV
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 15.18 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +1.6 II
2 2 e 1 15.40 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK +1.6 II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
3 3 e 1 15.57 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA +1.6 II
1 f 1 15.12 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.5 II
2 f 1 15.30 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK +0.5 II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
3 f 1 15.54 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA +0.5 II
110 m pł M
1 1 e 1 13.68 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD +1.1 MM DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM 173
2 2 e 1 13.90 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD +1.1 M #
3 3 e 1 13.93 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 Sen MZ +1.1 M
4 4 e 1 14.11 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL +1.1 I B.D. BEZ
5 5 e 1 14.54 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS +1.1 I DMP KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 127
6 6 e 1 14.62 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +1.1 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
7 7 e 1 14.91 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP +1.1 I B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
8 8 e 1 15.14 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +1.1 II B.D. BEZ
1 f 1 13.75 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD +0.5 M DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM 169
2 f 1 13.85 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD +0.5 M #
3 f 1 14.00 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 Sen MZ +0.5 M
4 f 1 14.33 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS +0.5 I DMP KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 138
5 f 1 14.47 SZADE Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL +0.5 I B.D. BEZ
6 f 1 14.52 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +0.5 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
7 f 1 14.85 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP +0.5 I B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
8 f 1 15.26 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.5 II B.D. BEZ
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 54.71 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA II
2 2 s 1 56.81 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL III
3 3 s 1 58.57 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA IV
4 4 s 1 60.65 CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA IV
400 m pł M
1 1 s 1 51.58 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 Sen MA I B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 2 s 1 53.38 ADAMCZYK Jakub MKS Polonia Warszawa 79 Masters MZ I ADAMCZYK Grzegorz B.D. Z/3910/11 2019 3
3 3 s 1 53.42 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA I #
4 4 s 1 53.92 ROŻNOWSKI Bartosz AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ I DMP RADKE Karol Z/1764/13 2019 BEZ 114
  s 1 DNF ADAMCZYK Patryk RLTL ZTE Radom # 94 U23 MZ -- KĘDZIORA Robert B.D. B.D. # Z/3683/11 2019
1 5 s 2 55.23 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M 97
2 6 s 2 55.28 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL II RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
3 7 s 2 55.61 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
4 8 s 2 58.49 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U20 SL III DMP ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2 62
W dal M
1 1 f 1 7.19 STARZAK Marcin KS AZS-AWF Biała Podlaska 85 Sen LU +0.9 II
2 2 f 1 7.15 PODGÓRSKI Konrad MKS Durasan Płońsk # 89 Sen MZ +1.0 II
4 4 f 1 6.56 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA +1.9 III B.D. 2
5 5 f 1 6.26 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.3 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ
6 6 f 1 6.14 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.3 IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
7 7 f 1 6.13 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +2.2 IV HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
8 8 f 1 5.77 SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +2.6 --
Kula (5) M
1 1 f 1 8.61 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
2 2 f 1 8.29 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
Kula (6) M
1 1 f 1 17.49 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ I
2 2 f 1 13.01 BRYŚ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL III HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
Kula (7.26) M
2 2 f 1 19.11 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL M KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
3 3 f 1 19.10 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
4 4 f 1 18.68 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ M
5 5 f 1 18.55 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 Sen LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
6 6 f 1 18.39 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL M GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
Dysk (1) M
1 1 f 1 39.57 FRĄCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA IV
2 2 f 1 33.10 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V
3 3 f 1 29.00 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 41.20 PIĄTKOWSKI Szymon WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
2 2 f 1 31.90 IBEK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 96 U20 MA --
Dysk (2) M
1 1 f 1 58.75 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS M DMP SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M 157
2 2 f 1 58.28 CZAJKOWSKI Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 88 Sen KP M
4 4 f 1 55.97 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I
5 5 f 1 50.21 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA I
6 6 f 1 30.07 OSIŃSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- NIERODA Renata # BEZ
Oszczep (600) M
1 1 f 1 51.40 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
2 2 f 1 36.20 SMAGA Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
3 3 f 1 32.46 KONOPKA Arkadiusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
4 4 f 1 28.53 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
Oszczep (800) M
1 1 f 1 46.74 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.9332618713379 sekund