Radom 21.06.2014
3. Otwarte Mistrzostwa Radomia [DMP]
100 m K
1 2 e 1 12.77 DRYJA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU -3.8 III
2 6 e 1 13.13 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -3.8 III #
3 8 e 1 13.33 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -3.8 -- B.D. 3
4 9 e 1 13.34 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -3.8 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
5 13 e 1 14.07 KUCHARSKA Ewelina ULKS Jedlińsk 98 U18 MZ -3.8 -- #
  e 1 DQ KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -3.8 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
1 3 e 2 12.88 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -0.8 III B.D. 1
2 5 e 2 13.04 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP -0.8 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
3 10 e 2 13.57 SZCZĘSNA Katarzyna ULKS Jedlińsk 98 U18 MZ -0.8 IV #
4 12 e 2 13.95 KARAŚ Anna RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -0.8 V
5 15 e 2 15.39 ŁAKOMA Dominika KS Wisła Puławy 98 U18 LU -0.8 --
6 16 e 2 15.93 HAJDUK Paulina KS Wisła Puławy 97 U18 LU -0.8 --
1 1 e 3 12.67 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -2.4 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 4 e 3 13.03 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ -2.4 III B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2019
3 7 e 3 13.17 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ -2.4 III JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
4 11 e 3 13.76 BRYDOWSKA Katarzyna RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -2.4 IV #
5 14 e 3 14.70 STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ -2.4 --
1 f 1 12.66 DRYJA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU -3.9 II
2 f 1 12.84 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -3.9 III SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
3 f 1 12.94 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP -3.9 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
4 f 1 12.95 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -3.9 III B.D. 1
5 f 1 13.16 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ -3.9 III B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2019
6 f 1 13.26 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ -3.9 IV JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
7 f 1 13.32 WYBRANIEC Diana AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -3.9 -- B.D. 3
8 f 1 13.36 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -3.9 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
400 m K
1 1 s 1 57.25 SPADARZEWSKA Małgorzata MKS Polonia Warszawa 92 U23 MZ II B.D. 1
2 2 s 1 57.95 KOTWICA Ewa AZS-AWF Warszawa 93 U23 MZ II B.D. # BEZ
3 3 s 1 58.59 KALINOWSKA Dominika OKS Start Otwock 91 Sen MZ II B.D. B.D. # BEZ
4 5 s 1 59.20 WOJCIESZEK Anna AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ III B.D. B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1793/13 , 2019
5 7 s 1 59.40 SMOLIŃSKA Izabela RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D. # Z/0633/15 2019
1 6 s 2 59.30 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
2 8 s 2 60.10 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU III
3 9 s 2 60.28 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 10 s 2 60.53 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno # 98 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
5 11 s 2 61.05 LISZEWSKA Aleksandra KS Zawkrze Mława 98 U18 MZ III
6 15 s 2 64.50 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/3206/15 2019 3
1 12 s 3 62.93 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ IV
2 13 s 3 63.32 WIŚNIEWSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 99 U16 MZ IV LDK!
3 16 s 3 65.48 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2019
4 17 s 3 65.77 WATRAS Monika MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ --
5 18 s 3 67.32 STRZAŁKOWSKA Patrycja RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ --
1 4 s 4 59.14 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
2 14 s 4 63.91 KACPERKIEWICZ Maja RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV
  s 4 DNF KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
800 m K
1 1 s 1 2:16.06 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
2 2 s 1 2:17.61 DOMINIAK Sara RKS Łódź # 93 U23 LD III DMP B.D. JASZCZAK Stanisław # , Z/1523/11 , 2019 3 79
3 3 s 1 2:18.38 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III #
4 4 s 1 2:20.51 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 78 Masters MZ III MISZTAL Janusz Z/3956/11 2019 2 LDK!
5 5 s 1 2:20.95 KRAWIECKA Sylwia niestowarzyszona 76 Masters III B.D. 3
6 6 s 1 2:23.63 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ III
7 7 s 1 2:28.07 PODKOWA Anna WAT Warszawa 92 U23 MZ --
8 8 s 1 2:32.27 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ -- LDK!
9 9 s 1 2:32.65 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
10 10 s 1 2:37.80 ZIENDARA Michalina MKS Polonia Warszawa 00 U16 MZ -- JOBT Andrzej Z/1767/15 2019 3
11 11 s 1 2:55.93 BORKOWSKA Aleksandra KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- MURAT Tomasz Sławomir # Z/4721/15 2017 4
1500 m K
1 f 1 4:25.67 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
3 f 1 4:36.07 JAGIELSKA Ewa LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 82 Sen PD II KORYTKOWSKI Andrzej Z/1542/14 2019 1
4 f 1 4:42.28 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ II
5 f 1 4:44.52 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
6 f 1 4:59.80 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV B.D. # BEZ
7 f 1 5:00.41 LIPSKA-MAZUREK Paulina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD -- B.D. JAKUBOWSKI Marek , Z/1630/14 , 2018 1
8 f 1 5:03.54 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV
9 f 1 5:04.44 SAWICKA Weronika KS Agros Zamość 98 U18 LU IV #
10 f 1 5:51.25 TUBURCY Klaudia KS Wisła Puławy 96 U20 LU -- #
100 m pł K
1 1 s 1 15.74 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -3.6 II
2 2 s 1 16.53 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -3.6 III
3 3 s 1 17.19 SZYMAŃSKA Karolina RKS Łódź 93 U23 LD -3.6 --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.75 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ I
2 2 f 1 1.65 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
3 3 f 1 1.60 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
4 4 f 1 1.60 SIECZKOWSKA Martyna MLKL Płock # 90 Sen MZ III B.D. # 3
5 5 f 1 1.55 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie 97 U18 MZ III
6 6 f 1 1.55 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
7 7 f 1 1.50 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ IV GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
8 8 f 1 1.50 LESIUK Alicja KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU IV #
9 9 f 1 1.45 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV GOS Piotr Z/5239/15 2019 1
10 10 f 1 1.40 STRZESZEWSKA Olga KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
11 11 f 1 1.30 KUŚ Dominika KS Wisła Puławy 99 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5181/15 2017 BEZ
12 12 f 1 1.30 BORUCKA Alicja KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
W dal K
1 f 1 5.83 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 93 U23 MZ +1.9 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3711/11 2015 1
2 f 1 5.46 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +1.1 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
3 f 1 5.00 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ +1.4 IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
4 f 1 4.86 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.8 IV NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
5 f 1 4.71 RAUNER Agata KS Wisła Puławy 98 U18 LU +1.5 --
Kula (4) K
1 f 1 16.29 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U23 OP M #
2 f 1 13.57 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 Sen MZ I B.D. 1
3 f 1 11.76 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U23 PM II B.D. 1
4 f 1 11.67 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
5 f 1 11.25 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU III
6 f 1 10.15 GÓRECKA Ewa RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III
Dysk (1) K
1 1 f 1 54.32 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS I
2 2 f 1 53.01 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U23 PM I B.D. 1
3 3 f 1 48.86 RACIBORSKA Małgorzata KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU I
4 4 f 1 48.78 MOŚ Katarzyna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I DMP GLANC Żaneta B.D. # Z/4809/11 2019 132
5 5 f 1 40.00 MARKOWSKA Ewa KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
6 6 f 1 37.04 BRYK Magdalena AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ II B.D. 2
Oszczep (500) K
1 f 1 36.08 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
Oszczep (600) K
1 1 f 1 43.61 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
2 2 f 1 36.65 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III
3 3 f 1 36.14 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
4 4 f 1 36.10 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ III
5 5 f 1 35.71 HAJDROWSKA Joanna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0957/15 2019 1
6 6 f 1 35.00 NESKA Maja RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III #
7 7 f 1 33.21 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
8 8 f 1 31.89 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
100 m M
1 1 e 1 11.18 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD -2.4 II #
2 5 e 1 11.49 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 Sen LD -2.4 III
3 6 e 1 11.61 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ -2.4 III
4 8 e 1 11.73 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -2.4 III
5 15 e 1 12.21 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -2.4 -- #
1 4 e 2 11.40 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -1.9 III
2 10 e 2 11.82 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU -1.9 IV
3 16 e 2 12.32 CERANOWICZ Filip niest. Warszawa 93 U23 MZ -1.9 -- B.D. BEZ
4 18 e 2 12.34 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -1.9 --
5 19 e 2 12.65 GOLUS Michał RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -1.9 --
1 9 e 3 11.76 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ -2.8 IV
2 13 e 3 12.15 ZAWADZKI Jacek OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -2.8 IV BALCERZAK Piotr Z/0122/14 2019 3
3 14 e 3 12.21 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -2.8 --
1 2 e 4 11.27 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU -2.0 II DMP KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2 82
2 7 e 4 11.71 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -2.0 III
3 17 e 4 12.34 SZTRANC Oskar OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -2.0 -- BALCERZAK Piotr Z/1197/14 2019 3
1 3 e 5 11.36 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU -2.2 III # LDK!
2 11 e 5 11.83 WOŁKOWICZ Paweł OKS Skra Warszawa 99 U16 MZ -2.2 IV
3 12 e 5 11.87 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU -2.2 -- B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
4 20 e 5 12.68 BOCIEK Dominik UMKS Junior Pionki 96 U20 MZ -2.2 -- SZCZECHOWSKI Jacek 4
1 f 1 11.10 MAJCHRZAK Michał AZS Łódź 92 U23 LD -2.2 II #
2 f 1 11.19 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU -2.2 II DMP KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2 87
3 f 1 11.31 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU -2.2 III # LDK!
4 f 1 11.36 HANNOUSH Dany AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -2.2 III
5 f 1 11.50 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ -2.2 III
6 f 1 11.51 JABŁOŃSKI Tomasz AZS Łódź 90 Sen LD -2.2 III
7 f 1 11.84 CIURZYŃSKI Krzysztof OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ -2.2 IV
400 m M
1 1 s 1 48.59 SZEWCZYK Piotr RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4681/11 2019 1
2 2 s 1 48.78 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ II ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
3 4 s 1 51.57 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2019 3
4 5 s 1 51.64 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ III #
  s 1 DQ RUKASZ Bartłomiej AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU -- B.D. B.D. 2
1 3 s 2 50.53 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU III
2 6 s 2 52.17 MIZAK Szymon OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
3 7 s 2 52.29 KACZMAREK Konrad OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III
4 8 s 2 52.47 RYCHCIK Marcin KS Zawkrze Mława 97 U18 MZ III
5 9 s 2 52.75 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
6 10 s 2 52.77 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU -- B.D. 2
7 11 s 2 52.84 LESIAK Mateusz UMKS Junior Pionki 91 Sen MZ --
1 12 s 3 54.45 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
2 13 s 3 56.00 RYBSKI Patryk RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
3 14 s 3 56.22 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ --
4 15 s 3 58.41 GAWRYJOŁEK Kamil KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
800 m M
1 12 s 1 2:03.38 KOZŁOWSKI Patryk RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ IV TRZOS Leszek Z/0697/15 2019 M
2 13 s 1 2:03.66 OSEŁKA Przemysław niest. Warszawa # 95 U20 MZ IV B.D. BEZ
3 16 s 1 2:07.08 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
4 17 s 1 2:08.34 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ --
5 18 s 1 2:12.00 BĄCZEK Jakub MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
  s 1 DQ GAŁASIEWICZ Jakub RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur 3
1 8 s 2 2:00.68 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III DMP KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1 46
2 9 s 2 2:01.09 SUSZCZYŃSKI Maciej KU AZS SGH w Warszawie 90 Sen MZ III B.D. 2
3 10 s 2 2:01.71 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
4 14 s 2 2:03.93 GLEGOŁA Jarosław RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV
5 15 s 2 2:06.59 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ IV
6 19 s 2 2:12.47 GOLA Mateusz UKS Orlik Pionki 96 U20 MZ -- SKORUPSKI Szymon BEZ
1 1 s 3 1:54.71 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
2 2 s 3 1:55.99 WYSOKIŃSKI Dawid AZS UMCS Lublin 92 U23 LU II B.D. BEZ
3 3 s 3 1:56.21 BUCZAK Rafał KS Agros Zamość 92 U23 LU II B.D. 2
4 4 s 3 1:56.37 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
5 5 s 3 1:58.04 BAĆMAGA Dominik AZS-AWF Warszawa # 94 U23 MZ III B.D. 2
6 6 s 3 1:58.87 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
7 7 s 3 1:59.68 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U20 MZ III SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
8 11 s 3 2:01.98 WÓJTOWICZ Sebastian MKS Polonia Warszawa 82 Sen MZ III
1500 m M
1 f 1 3:58.42 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ II
2 f 1 3:59.94 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
3 f 1 4:00.77 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno # 92 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław # Z/0866/11 2019 2
4 f 1 4:01.00 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
5 f 1 4:02.44 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
6 f 1 4:05.92 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U23 LD III
7 f 1 4:08.35 BIMKIEWICZ Jarosław AZS UMCS Lublin 93 U23 LU III ADAMOWICZ Henryk B.D. Z/3014/11 2018 2
8 f 1 4:08.55 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ III ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
9 f 1 4:09.09 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 95 U20 LD III B.D. # Z/0415/13 2019
10 f 1 4:11.17 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
11 f 1 4:12.37 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U23 MZ -- B.D. # Z/2902/11 2019
12 f 1 4:14.84 SZYMBORSKI Rafał BKS Wataha Warszawa # 92 U23 MZ -- B.D. B.D. SZYMBORSKI Krzysztof # , Z/5072/11 , 2019 2
13 f 1 4:22.34 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
14 f 1 4:28.53 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ --
15 f 1 4:33.26 NOWACKI Mateusz LKS Zorza Niemil 91 Sen DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0736/14 2014 BEZ
110 m pł M
1 1 s 1 15.36 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ -0.9 II
2 2 s 1 15.52 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -0.9 II RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
3 3 s 1 16.11 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -0.9 III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
Wzwyż M
1 1 f 1 1.93 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU III ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
2 2 f 1 1.70 STĘPIEŃ Maciej KS Wisła Puławy 97 U18 LU --
3 3 f 1 1.50 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
4 4 f 1 1.45 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
W dal M
1 1 f 1 7.10 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ +0.1 II RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4624/11 2017 1
2 2 f 1 6.90 STAŃCZUK Łukasz RKS Skra Warszawa # 89 Sen MZ +2.0 II RADKIEWICZ Przemysław Z/0308/11 2017 2
3 3 f 1 6.86 SOBORA Łukasz MKS Aleksandrów Łódzki # 78 Masters LD +2.3 II LIPIŃSKI Leszek # Z/1250/14 2019 3
4 4 f 1 6.85 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.8 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
5 5 f 1 6.76 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +3.2 III
6 6 f 1 6.38 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +1.6 III #
7 7 f 1 5.82 BOCIEK Dominik UMKS Junior Pionki 96 U20 MZ +1.2 -- SZCZECHOWSKI Jacek 4
Kula (6) M
1 1 f 1 18.02 GLEGOŁA Ernest RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ I
2 2 f 1 17.68 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
Kula (7.26) M
1 1 f 1 20.08 SZYSZKOWSKI Jakub AZS-AWF Katowice # 91 Sen SL MM KOTWICA Czesław B.D. # Z/1690/11 2019
2 2 f 1 19.04 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ M
4 4 f 1 18.75 WIŚNIEWSKI Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU M
5 5 f 1 18.64 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 Sen LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
6 6 f 1 17.53 OCYPA Patryk OKS Start Otwock 94 U23 MZ I
7 7 f 1 16.96 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
8 8 f 1 16.12 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU I
  f 1 NM ROZPORSKI Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 88 Sen LU --
Dysk (2) M
1 f 1 56.29 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS I DMP SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M 145
3 f 1 53.81 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU I DMP KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M 133
5 f 1 44.23 TALAREK Rafał KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
6 f 1 42.17 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ II MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
7 f 1 41.00 PRZYBYŁ Marcin AZS-AWF Warszawa 89 Sen MZ II
8 f 1 38.44 GUDRO Andrzej WLKS Nowe Iganie # 94 U23 MZ III MIERNICKI Sławomir Z/3566/11 2019 MM
9 f 1 37.79 KRAWCZYK Michał AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/4230/11 2019 2
10 f 1 37.06 MIARA Krzysztof AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/3694/11 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 54.92 FALIŃSKI Dawid RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ III
2 f 1 41.53 KREKORA Dawid KS Wisła Puławy 96 U20 LU IV
3 f 1 36.45 WĄTŁY Kacper RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.7076590061188 sekund