Kraków 21.06.2014
6. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkiej Atletyki [DMP]
100 m K
1 1 e 1 11.91 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL +1.3 I #
2 2 e 1 12.30 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +1.3 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
3 4 e 1 12.44 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +1.3 II B.D. 1
4 5 e 1 12.55 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.3 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
5 7 e 1 12.61 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.3 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
1 3 e 2 12.39 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL -0.7 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 6 e 2 12.59 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK -0.7 II
3 8 e 2 12.67 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ -0.7 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 10 e 2 12.99 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA -0.7 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
5 14 e 2 13.47 DUCHNOWSKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.7 IV B.D. DZICZEK Szymon # , Z/1273/13 , 2019 1
1 9 e 3 12.72 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
2 11 e 3 13.21 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ 0.0 IV B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019
3 13 e 3 13.43 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL 0.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
4 16 e 3 13.54 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA 0.0 IV
5 17 e 3 13.76 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 IV
6 18 e 3 13.86 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 -- B.D. # BEZ
1 12 e 4 13.35 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -2.4 IV
2 15 e 4 13.49 SOBIERAJ Agnieszka WKS Wawel Kraków 00 U16 MA -2.4 IV
3 21 e 4 14.36 MICHALIK Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -2.4 V
1 19 e 5 13.89 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -1.5 V
2 20 e 5 13.99 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -1.5 V
3 22 e 5 14.37 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL -1.5 V
4 23 e 5 14.40 WOJTYŁA Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA -1.5 V
5 24 e 5 14.95 MIŁOŃ Adrianna KS Cracovia 1906 Kraków 00 U16 MA -1.5 --
6 25 e 5 15.28 WĘGRZYN Martyna LKS Grodzisko Raciechowice 01 U14 MA -1.5 --
1 f 1 12.16 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL +1.5 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 f 1 12.53 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK +1.5 II
200 m K
1 1 s 1 24.23 SZCZĘSNA Monika AZS-AWF Katowice 87 Sen SL -0.5 I #
2 2 s 1 24.57 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL -0.5 I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
3 4 s 1 25.25 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.5 II B.D. BEZ
4 5 s 1 25.37 CHMIELEWSKA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.5 II B.D. 1
5 6 s 1 25.37 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -0.5 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
6 9 s 1 25.48 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.5 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
1 7 s 2 25.38 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
2 8 s 2 25.39 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
3 10 s 2 25.80 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.1 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 11 s 2 25.88 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.1 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
5 15 s 2 26.31 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
6 19 s 2 27.42 KRĘŻEL Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA +0.1 IV
1 3 s 4 25.09 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD -0.9 II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 12 s 4 25.98 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U20 SK -0.9 II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2019 1
3 13 s 4 26.20 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK -0.9 II
4 14 s 4 26.26 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -0.9 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
5 17 s 4 26.87 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.9 III B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019
6 18 s 4 27.06 STEFANIK Patrycja TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -0.9 III
1 16 s 5 26.57 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD +0.8 III
2 20 s 5 27.80 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.8 IV KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
3 21 s 5 27.85 SOBIERAJ Agnieszka WKS Wawel Kraków 00 U16 MA +0.8 IV
4 24 s 5 28.62 DUDA Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA +0.8 V
1 26 s 6 28.65 WINIARZ Joanna MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA +0.7 -- B.D. BEZ
2 27 s 6 28.76 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.7 V
3 28 s 6 29.02 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA +0.7 V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
4 30 s 6 29.57 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.7 V
5 31 s 6 30.22 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA +0.7 --
6 32 s 6 30.26 SKRĘT Patrycja MUKS ILKUS Olkusz 95 U20 MA +0.7 --
1 22 s 7 28.46 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 IV B.D. # BEZ
2 23 s 7 28.52 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U18 SK 0.0 -- #
3 25 s 7 28.64 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 U20 MA 0.0 -- SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
4 29 s 7 29.36 MISTARZ Karolina LKS Grodzisko Raciechowice 99 U16 MA 0.0 V
5 33 s 7 30.88 MICHALIK Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA 0.0 --
400 m K
1 1 s 2 58.36 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
2 2 s 2 58.99 BEDNAREK Monika MULKS Żeromski Sieradz # 96 U20 LD II
3 3 s 2 59.17 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III B.D. #
4 4 s 2 60.22 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
5 5 s 2 61.43 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
1 6 s 3 62.38 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U18 SK IV #
2 8 s 3 64.95 KORNOBIS Monika KS Cracovia 1906 Kraków 93 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman B.D. BEZ
3 9 s 3 65.67 BACHARA Klaudia MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
4 10 s 3 66.27 BANYŚ Adrianna IKS Olkusz 00 U16 MA V
5 11 s 3 66.61 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2019
1 7 s 4 62.83 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
2 13 s 4 67.26 DZIURA Izabela WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- #
3 12 s 4 67.26 BOJAR Karolina KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA -- B.D. BEZ
4 14 s 4 69.32 RÓŻYCKA Olga WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
800 m K
1 1 s 1 2:07.27 MICHALAK Sandra AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I MARMUR Stanisław # Z/2320/11 2018 1
2 2 s 1 2:07.77 HAYDER Kamilia KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA I MIREK Wacław Z/1926/11 2019 1
3 3 s 1 2:09.43 PUSCHHAUS Martyna TL Pogoń Ruda Śląska # 93 U23 SL I B.D. PASZTA Wiesław 1
4 4 s 1 2:12.36 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
5 5 s 1 2:17.09 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
6 6 s 1 2:19.17 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III B.D. Z/0670/14 2019
7 7 s 1 2:19.26 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U23 SK III WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
8 8 s 1 2:20.64 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL III
9 9 s 1 2:23.49 SIKORA Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U18 DS III
10 10 s 1 2:36.68 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL --
  s 1 DNF KĄCKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA --
1500 m K
1 1 s 1 4:17.64 KOWAL Matylda CWKS Resovia Rzeszów 89 Sen PK M KOWAL Piotr Z/0093/11 2018 MM
2 2 s 1 4:21.04 GIZA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 89 Sen MA I KRÓL Zbigniew Z/1912/11 2019 1
3 3 s 1 4:22.54 SŁAWIK Maria KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA I SUDOŁ Grzegorz # Z/0092/11 2018 1
4 4 s 1 4:31.22 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 89 Sen MZ I B.D. # 1
5 5 s 1 4:33.52 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL II DMP B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1 100
6 6 s 1 4:36.65 MARMON Sara KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA II B.D. 2
7 7 s 1 4:45.21 SADOWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
8 8 s 1 4:45.40 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL III BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
9 9 s 1 4:45.43 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 98 U18 LD III JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
10 10 s 1 4:58.07 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA IV
11 11 s 1 5:01.74 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
12 12 s 1 5:02.98 KOPIEC Iga KS Cracovia 1906 Kraków 93 U23 MA --
13 13 s 1 5:25.88 FURMAŃSKA Karolina MLUKS Tarnów 97 U18 MA -- B.D. BEZ
  s 1 DNF FRANKIEWICZ Wioletta KS AZS AWF Kraków 77 Masters MA --
3000 m K
1 1 s 1 10:52.24 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
2 2 s 1 11:09.65 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 U20 MA IV B.D. SOBCZYK Grzegorz # Z/1342/14 2018
3 3 s 1 11:19.72 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
  s 1 DNF RÓŻYCKA Olga WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.93 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.1 II
2 2 s 1 15.34 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -0.1 II PALISZEWSKI Maciej 2
3 3 s 1 15.38 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA -0.1 II BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
4 4 s 1 15.59 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.1 II
5 5 s 1 15.80 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ -0.1 III B.D. BEZ
100 m pł K
1 1 s 1 14.33 MĄKOSA Martyna RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ +0.4 I
2 2 s 1 15.07 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U23 WP +0.4 II B.D. 2
400 m pł K K
1 1 s 1 57.70 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M DMP WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M 159
2 2 s 1 57.95 MATUSIŃSKA Tina UKS Chromik Mysłowice # 88 Sen SL M #
3 3 s 1 58.17 ŻUREK Klaudia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA M B.D. M
4 4 s 1 59.70 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD I
5 6 s 1 63.58 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II
6 7 s 1 63.65 ZABOROWSKA Sonia KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II B.D. B.D. 1
1 5 s 2 62.43 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA I
2 8 s 2 65.05 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
3 9 s 2 65.26 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
4 10 s 2 66.16 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
5 11 s 2 67.23 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
6 12 s 2 68.83 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
7 13 s 2 73.00 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
3000 m prz K
1 1 s 1 10:23.04 NĘCKA Urszula MKS-MOS Płomień Sosnowiec 84 Sen SL I
  s 1 DNF KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -- PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
Wzwyż K
1 1 f 1 1.72 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I DMP ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019 113
2 2 f 1 1.68 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
3 3 f 1 1.55 BACHAR Paulina WKS Śląsk Wrocław 92 U23 DS III
W dal K
1 1 f 1 6.42 ZAWIŁA Karolina KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA -0.4 M #
2 2 f 1 5.92 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 81 Sen MA +1.0 I
3 3 f 1 5.90 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL -1.2 I
4 4 f 1 5.63 WŁODARCZYK Natalia KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA -0.8 II
5 5 f 1 5.61 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.9 II B.D. # 1
6 6 f 1 5.46 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków 94 U23 MA -1.5 II B.D. 3
7 7 f 1 5.34 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA +0.6 III ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
8 8 f 1 4.99 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.1 IV KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
9 9 f 1 4.93 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.6 IV
10 10 f 1 4.70 DUDA Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA -1.0 V
11 11 f 1 4.66 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA 0.0 V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
12 12 f 1 4.46 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL -0.4 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
Trójskok K
1 1 f 1 12.87 KWIATKOWSKA Marta WKS Wawel Kraków # 90 Sen MA -1.2 I #
2 2 f 1 12.72 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +1.2 I DMP ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1 135
3 3 f 1 12.01 GORDZIELIK Natalia WKS Wawel Kraków 94 U23 MA +0.4 I B.D. 3
4 4 f 1 11.82 ZAWADZKA Gabriela MKS Tempo Kęty 94 U23 MA +1.0 II ŁYSEK Tadeusz Z/0846/11 2018 1
Kula (3) K
1 1 f 1 10.43 FLAGA Joanna MLUKS Tarnów 98 U18 MA IV
2 2 f 1 10.12 LIS Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 97 U18 MA IV
3 3 f 1 9.40 RACHWALIK Wioletta WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
4 4 f 1 8.88 CHRYC Monika MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 97 U18 MA --
5 5 f 1 8.40 BARAN Justyna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U16 MA --
6 6 f 1 7.78 GRZYWA Izabela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
7 7 f 1 7.25 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL --
Kula (4) K
1 1 f 1 14.73 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
2 2 f 1 14.68 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
3 3 f 1 9.06 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL --
Dysk (1) K
1 1 f 1 46.50 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I DMP TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M 123
2 2 f 1 39.97 TOMCZAK Dominika KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA II NIERODA Renata B.D. # Z/1481/11 2017 1
3 3 f 1 39.31 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA II
4 4 f 1 38.69 SIEKLIŃSKA Klaudia WKS Wawel Kraków 72 Masters MA II SZUBERLA Stanisław Z/1217/12 2018 2
5 5 f 1 33.71 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
6 6 f 1 30.12 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
7 7 f 1 27.16 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
8 8 f 1 18.87 BARAN Justyna UKS Gimpel Nowy Targ 99 U16 MA --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.01 MIŁEK Marika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV
2 2 f 1 25.18 SMUDA Maria WKS Wawel Kraków 00 U16 MA -- #
3 3 f 1 21.31 TOPOLNICKA Karolina MOSM Tychy 98 U18 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/1620/14 2019 BEZ
4 4 f 1 19.54 BURDA Paulina TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 39.90 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA II DMP NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2 94
2 2 f 1 36.49 BURDA Katarzyna WKS Wawel Kraków 94 U23 MA III B.D. B.D. 2
3 3 f 1 36.33 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
4 4 f 1 32.36 MICHALISZYN Weronika WKS Wawel Kraków 94 U23 MA -- B.D. BEZ
5 5 f 1 24.79 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA --
100 m M
1 1 e 1 10.79 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.4 I DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 120
2 2 e 1 10.83 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +0.4 I KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
4 4 e 1 11.07 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL +0.4 II
5 5 e 1 11.09 PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.4 II
6 6 e 1 11.14 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.4 II
7 15 e 1 11.80 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA +0.4 -- KOLODZIEJ Roman 2
1 7 e 2 11.24 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL +0.3 II
2 8 e 2 11.26 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK +0.3 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
3 9 e 2 11.32 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA +0.3 III CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
4 10 e 2 11.36 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL +0.3 III B.D.
5 11 e 2 11.39 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD +0.3 III KLESZOWSKI Leszek 3
6 12 e 2 11.50 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +0.3 III
7 16 e 2 11.87 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.3 IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
1 13 e 3 11.72 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 95 U20 SL +0.7 III
2 14 e 3 11.76 SARLEJ Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA +0.7 IV
3 17 e 3 11.88 PEPLIŃSKI Andrzej KS Cracovia 1906 Kraków 96 U20 MA +0.7 IV
4 18 e 3 11.95 CIEŚLA Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +0.7 IV
5 20 e 3 12.23 PIOTROWSKI Mateusz LKS Smolnik Męcina 95 U20 MA +0.7 -- B.D. Z/1889/12 2014 BEZ
6 26 e 3 12.50 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +0.7 -- B.D. 3
1 19 e 4 12.10 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA +1.4 --
2 21 e 4 12.24 ZAREMBA Norbert WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.4 --
3 22 e 4 12.27 GRZYWNIAK Miron WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +1.4 --
4 23 e 4 12.39 KURZYŃSKI Piotr WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.4 -- #
5 24 e 4 12.46 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA +1.4 V KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
6 25 e 4 12.48 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.4 V #
7 27 e 4 12.90 SEIDEL Wojciech niest. Kraków 50 Masters MA +1.4 -- B.D. B.D. BEZ
1 f 1 10.63 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +2.7 M DMP GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1 135
2 f 1 10.64 DERUS Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 90 Sen MA +2.7 M KUCZEK Piotr Z/1201/12 2019 1
4 f 1 10.76 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL +2.7 I
5 f 1 11.02 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL +2.7 II
6 f 1 11.02 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK +2.7 II PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
  f 1 DQ PODHALICZ Lech AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +2.7 --
200 m M
1 1 s 2 21.52 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL +1.7 I
3 3 s 2 22.35 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +1.7 II
4 4 s 2 22.48 FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +1.7 II
5 5 s 2 22.74 ROCZEK Maciej LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD +1.7 II KLESZOWSKI Leszek 3
6 6 s 2 22.75 WRÓBEL Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka # 00 U16 MA +1.7 II CZYŻ Radosław # Z/1746/15 2019 1
7 9 s 2 23.25 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK +1.7 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
8 17 s 2 24.45 DZWONEK Wiktor SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK +1.7 V NIWIŃSKI Aleksander # Z/2553/15 2016 4
1 7 s 3 23.09 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +0.2 III
2 8 s 3 23.16 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.2 III B.D. 2
3 11 s 3 23.98 BEZWIERCHNY Dariusz KS Cracovia 1906 Kraków 87 Sen MA +0.2 -- KOLODZIEJ Roman 2
4 14 s 3 24.21 PEPLIŃSKI Andrzej KS Cracovia 1906 Kraków 96 U20 MA +0.2 IV
5 25 s 3 26.36 CZUPRYŃSKI Adrian SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK +0.2 -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2389/16 2016 BEZ
1 12 s 4 24.06 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.9 IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
2 16 s 4 24.41 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA +0.9 --
3 19 s 4 24.62 CIEŚLA Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +0.9 --
4 20 s 4 24.75 CISZEK Maciej SSR Olimp Strawczyn # 97 U18 SK +0.9 -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2388/16 2016 3
5 22 s 4 25.17 ZAREMBA Norbert WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.9 --
6 23 s 4 25.35 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +0.9 -- B.D. 3
1 10 s 5 23.26 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA +0.2 III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
2 13 s 5 24.18 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 95 U20 SL +0.2 IV
3 15 s 5 24.40 SARLEJ Bartosz UKS bieganie.pl Stryszawa 97 U18 MA +0.2 IV
4 18 s 5 24.48 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA +0.2 V #
5 21 s 5 25.09 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.2 V #
6 24 s 5 25.69 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA +0.2 -- KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
7 26 s 5 28.41 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U14 MA +0.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6313/15 2018 3 LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.84 MARCINISZYN Marcin WKS Śląsk Wrocław 82 Sen DS I
2 2 s 1 47.97 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS I
3 3 s 1 48.45 KUŚNIERZ Piotr WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS I
4 4 s 1 49.83 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
5 5 s 1 51.47 SWITEK Paweł UKS Żaczek Połaniec 97 U18 SK III
1 6 s 2 52.24 MUZYK Karol IKS Olkusz 94 U23 MA III
2 7 s 2 53.22 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
3 8 s 2 55.05 CISZEK Maciej SSR Olimp Strawczyn # 97 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2388/16 2016 3
4 11 s 2 57.37 CZUPRYŃSKI Adrian SSR Olimp Strawczyn 99 U16 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2389/16 2016 BEZ
1 9 s 3 56.01 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V #
2 10 s 3 56.19 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U16 MA V KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
3 12 s 3 58.68 JARMUŁA Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław 4
4 13 s 3 61.23 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 00 U16 MA -- BUJAS Marcin # Z/2940/15 2018 BEZ
800 m M
2 2 s 1 1:52.50 GOŁKOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
3 3 s 1 1:53.56 WRÓBEL Patryk WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS II
4 4 s 1 1:53.65 KACZAN Grzegorz AZS-AWF Katowice 93 U23 SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/0483/11 2019 2
5 5 s 1 1:54.56 CZERNEK Wojciech AZS-AWF Katowice 92 U23 SL II B.D. 2
6 6 s 1 1:54.92 KUBAT Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. B.D. 2
  s 1 DNF KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK --
1 7 s 2 2:01.83 WARCHULSKI Marcin KKL Kielce 98 U18 SK III
2 8 s 2 2:02.01 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV B.D. BEZ
3 9 s 2 2:05.09 MAZUR Sebastian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK IV B.D. 4
4 10 s 2 2:05.22 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2019 BEZ
5 14 s 2 2:07.55 PIWKO Dawid SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK -- NIWIŃSKI Aleksander # Z/2552/15 2017 3
1 11 s 3 2:05.62 ŚWIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
2 12 s 3 2:06.27 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA IV DMP MIREK Wacław B.D. # Z/0474/15 2019 21
3 13 s 3 2:06.97 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA IV DMP JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2019 BEZ 19
4 15 s 3 2:08.87 ZALEŚNY Adrian TS Wieliczanka Wieliczka 94 U23 MA --
5 16 s 3 2:09.26 GAS Paweł WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
6 17 s 3 2:11.78 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1365/14 2019 BEZ
7 18 s 3 2:15.46 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -- #
8 19 s 3 2:16.90 KOZIOŁ Przemysław MLUKS Tarnów # 99 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/0228/16 2018 4
1500 m M
1 1 s 1 3:43.90 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U23 SL I BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2018 BEZ
2 2 s 1 3:45.77 WYSZOMIRSKI Mateusz OKS Start Otwock 93 U23 MZ I B.D. # 1
3 3 s 1 3:46.07 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ I DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
4 4 s 1 3:47.89 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U20 PM I WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
5 5 s 1 3:53.64 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 80 Sen LU II NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
6 6 s 1 3:54.89 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 U23 SL II B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
7 7 s 1 3:56.96 GURTKIEWICZ Łukasz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL II B.D. 2
8 8 s 1 4:01.00 JACHYM Tomasz WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 3
9 9 s 1 4:03.78 KAWIK Tomasz TL ROW Rybnik # 91 Sen SL III B.D. B.D. # Z/4750/11 2017 3
10 10 s 1 4:05.36 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1189/14 2019 2
11 13 s 1 4:06.89 KOT Aleksander WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U23 DS III #
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 88 Sen MA -- CZERWIŃSKI ADAM Z/3849/11 2019 1
1 11 s 2 4:05.79 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U23 MA III MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/5177/11 2016 BEZ
2 12 s 2 4:06.19 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK III NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
3 14 s 2 4:07.81 POCIECHA Tomasz GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 88 Sen PK III LASSOTA Lesław # Z/0416/13 2019 3
4 15 s 2 4:08.47 HEKŁOWSKI Rafał MLUKS Tarnów 95 U20 MA III
5 16 s 2 4:15.73 WOJNICKI Kamil KS Cracovia 1906 Kraków 92 U23 MA -- B.D. 3
6 17 s 2 4:16.21 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U23 PK -- LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
7 18 s 2 4:18.89 ZYM Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U18 MA IV
8 19 s 2 4:20.05 RZEPA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 95 U20 MA IV
9 20 s 2 4:21.41 WOJTACHA Emanuel IKS Olkusz 95 U20 MA IV JAŁOWIEC Ryszard # Z/0604/12 2016 BEZ
10 21 s 2 4:24.94 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U18 MA -- KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
11 22 s 2 4:26.92 POTOK Daniel ULKS Lipinki 93 U23 MA --
12 23 s 2 4:44.00 FURTAK Bartosz KKL Kielce 96 U20 SK --
13 24 s 2 5:02.49 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/2404/15 2018
3000 m M
1 1 s 1 8:32.00 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ II B.D. Z/4766/11 2019 3
2 2 s 1 8:36.83 ŻEBROWSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL II
3 3 s 1 8:47.49 MIŚKOWIEC Tomasz KKL Kielce 81 Sen SK III #
4 4 s 1 8:48.01 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK III SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
5 5 s 1 8:53.56 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
6 6 s 1 8:54.07 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
7 7 s 1 9:03.59 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK III KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
8 8 s 1 9:14.69 RADWAN Michał WKS Wawel Kraków # 91 Sen MA III
9 9 s 1 9:24.21 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV B.D. BEZ
10 10 s 1 9:24.99 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
11 11 s 1 9:26.36 TROJANOWSKI Mariusz MLUKS Tarnów 96 U20 MA IV
12 12 s 1 9:28.41 MŁYNEK Rafał MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL IV
13 13 s 1 9:37.80 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
14 14 s 1 9:39.31 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 97 U18 MA IV JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2019 BEZ
15 15 s 1 9:44.14 OZDOBA Mariusz AZS-AWF Katowice 95 U20 SL IV MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0548/14 2018 3
16 16 s 1 9:59.87 FELUŚ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.78 CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA -1.1 IV
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.60 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA -1.1 II
2 2 s 1 16.11 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA -1.1 III
110 m pł M
1 1 s 1 13.93 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD +0.6 M DMP MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM 159
2 2 s 1 14.03 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD +0.6 M #
3 3 s 1 14.22 WOJTKOWSKI Maciej AZS-AWF Warszawa 88 Sen MZ +0.6 I
4 4 s 1 14.34 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS +0.6 I DMP KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1 137
5 5 s 1 14.68 KULA Michał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 91 Sen OP +0.6 I STANISLAWSKI Krzysztof # 1
6 6 s 1 15.04 FRĄCZEK Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP +0.6 II B.D. B.D. ŚWIERZOWSKI Tomasz
7 7 s 1 15.10 CHMIELNICKI Jakub AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.6 II B.D. BEZ
8 8 s 1 15.37 MUŻDŻYŃSKI Krystian RKS Łódź # 94 U23 LD +0.6 II
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 53.75 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA II
2 2 s 1 56.95 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA III
3 3 s 1 60.33 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS IV
400 m pł M
1 1 s 1 51.46 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka # 88 Sen MA M B.D. # Z/4054/11 2019 1
2 2 s 1 53.53 LIGIĘZA Łukasz KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA I #
3 3 s 1 54.88 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II DMP GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M 102
Wzwyż M
1 1 f 1 2.04 DŁUTEK Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 92 U23 SL II B.D. 2
2 2 f 1 1.95 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 2
3 3 f 1 1.95 PILICHOWSKI Marek KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS II
4 4 f 1 1.85 ŚNIEĆ Paweł KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA III
  f 1 NM DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -- #
W dal M
2 2 f 1 6.64 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 Sen MA +0.8 III
Trójskok M
1 1 f 1 15.69 SYPNIEWSKI Maksym AZS-AWF Warszawa # 91 Sen MZ +1.9 I
2 2 f 1 14.78 PASZCZUK Bartosz KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU +0.1 II
4 4 f 1 14.48 BODZEK Tomasz WKS Wawel Kraków 88 Sen MA +0.9 II
5 5 f 1 13.45 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +1.2 III B.D. 3
6 6 f 1 13.14 ZIAJA Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +2.0 -- DMP ZAPART Stanisław B.D. Z/0080/11 2019 BEZ 53
7 7 f 1 11.84 GRZYWNIAK Miron WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +1.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 15.19 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL II
2 2 f 1 12.13 KOSAKOWSKI Krzysztof UKS Gimpel Nowy Targ 98 U18 MA --
3 3 f 1 10.54 PAWELEC Mateusz MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
4 4 f 1 10.13 JURKIEWICZ Rafał MUKS ILKUS Olkusz 98 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
5 5 f 1 9.71 JEZIOREK Maciej WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
Kula (6) M
1 1 f 1 13.03 BARAN Tomasz UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA III
2 2 f 1 10.24 JANCZY Dawid UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA --
3 3 f 1 10.02 KOCHAŃSKI Adrian LKS Smolnik Męcina 96 U20 MA -- B.D. B.D. Z/1886/12 2014 BEZ
  f 1 NM GROŃSKI Jan UKS Gimpel Nowy Targ 95 U20 MA --
Kula (7.26) M
2 2 f 1 18.63 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
3 3 f 1 18.41 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL M GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
4 4 f 1 17.43 BRZOZOWSKI Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. B.D. Z/2329/11 2018 2
5 5 f 1 16.53 GAŁĄZKA Mariusz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 88 Sen OP I DMP B.D. # Z/3386/11 2019 1 130
7 7 f 1 14.73 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków 92 U23 MA I B.D. 3
8 8 f 1 13.75 GÓRNIK Sławomir WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 1
9 9 f 1 8.97 CZYŻ Rafał ULKS Lipinki 91 Sen MA -- ZATORSKI Andrzej BEZ
Dysk (1.5) M
2 2 f 1 46.48 CZAPLARSKI Aleksander CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
3 3 f 1 41.32 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III
4 4 f 1 36.06 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV
5 5 f 1 34.11 CZEKAJ Maciej KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA --
6 6 f 1 30.32 JASIŃSKI Antoni KKL Kielce 98 U18 SK -- KALWAT Marek BEZ
7 7 f 1 29.45 KOSAKOWSKI Krzysztof UKS Gimpel Nowy Targ 98 U18 MA --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 32.97 IBEK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 96 U20 MA IV
2 2 f 1 32.64 BARAN Tomasz UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA IV
3 3 f 1 26.17 GROŃSKI Jan UKS Gimpel Nowy Targ 95 U20 MA --
Dysk (2) M
2 2 f 1 54.48 ROCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA I
3 3 f 1 45.95 BARAN Grzegorz KS AZS AWF Kraków 86 Sen MA II
4 4 f 1 42.51 WOJTASZEK Dawid WKS Wawel Kraków 92 U23 MA II B.D. 3
Oszczep (700) M
1 1 f 1 44.98 WOŹNY Szymon UKS Achilles Leszno 97 U18 WP --
2 2 f 1 43.82 JAJKO Karol WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
3 3 f 1 39.85 NOREK Daniel WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- #
  f 1 NM ANTOLAK Grzegorz WKS Wawel Kraków 99 U16 MA V
Oszczep (800) M
1 1 f 1 66.86 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 Sen SL I
2 2 f 1 46.41 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA IV
3 3 f 1 45.85 WIERNOWOLSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 94 U23 MA --
4 4 f 1 43.18 CZYŻ Rafał ULKS Lipinki 91 Sen MA -- ZATORSKI Andrzej BEZ
5 5 f 1 40.20 KOCHAŃSKI Adrian LKS Smolnik Męcina 96 U20 MA IV B.D. B.D. Z/1886/12 2014 BEZ
6 6 f 1 36.51 OSIŃSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA -- NIERODA Renata # BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.0341200828552 sekund