Rzeszów 22.06.2014
Mityng kwalifikacyjny POZLA / Liga Młodzików woj. podkarpackiego II rzut
100 m K
2 s 1 12.71 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.9 II B.D. BEZ
3 s 1 12.91 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.9 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
4 s 1 13.12 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +1.9 III B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
5 s 1 13.14 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +1.9 III BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
6 s 1 13.43 ANDRUCH Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.9 IV
1 s 2 13.33 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
2 s 2 13.50 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK +0.8 IV
3 s 2 13.57 GAŁUSZKA Angelika KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +0.8 IV
4 s 2 13.78 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +0.8 IV LDK!
5 s 2 13.81 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.8 V
6 s 2 13.89 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.8 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
7 s 2 13.96 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.8 V
8 s 2 14.02 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.8 V WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
1 s 3 13.81 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.6 V WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
2 s 3 14.15 OLSZOWY Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.6 V
3 s 3 14.26 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK +0.6 V BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
4 s 3 14.47 BĄK Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.6 V
5 s 3 14.85 WOLAŃSKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK +0.6 --
6 s 3 15.39 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U12 PK +0.6 -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2019 3 LDK!
7 s 3 16.79 BŁĄDEK Eryka MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK +0.6 --
1 e 1 12.67 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.9 II
200 m K
1 s 1 25.95 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +1.0 II
2 s 1 26.09 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.0 II B.D. BEZ
3 s 1 26.35 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.0 III B.D. 3
4 s 1 26.39 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.0 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
5 s 1 27.35 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK +1.0 IV
6 s 1 27.60 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +1.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
1 s 2 27.04 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK +1.2 III DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
2 s 2 27.29 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +1.2 III WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
3 s 2 29.17 PĘCAK Klaudia KKB MOSiR Krosno 95 U20 PK +1.2 --
4 s 2 30.12 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +1.2 V #
5 s 2 31.43 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +1.2 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
1 s 3 28.07 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -1.1 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
2 s 3 28.18 FILIP Paulina KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK -1.1 IV
3 s 3 28.30 GAŁUSZKA Angelika KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK -1.1 IV
4 s 3 28.70 OLSZOWY Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 96 U20 PK -1.1 --
300 m K
1 s 1 43.36 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK III KOWAL Piotr # Z/2937/15 2019 2
2 s 1 44.19 ANDRUCH Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK III
3 s 1 44.80 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
4 s 1 45.15 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV
5 s 1 46.88 SUDOŁ Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V #
6 s 1 49.43 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
1 s 2 47.88 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V
2 s 2 48.17 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V
3 s 2 56.21 ŻYŁA Karolina KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK -- LDK!
4 s 2 59.76 BŁĄDEK Eryka MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK --
1 s 3 51.59 PIKOR Natalia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK --
2 s 3 51.87 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U12 PK -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2019 3 LDK!
3 s 3 54.66 RYMAR Sandra KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4599/15 2019 BEZ
4 s 3 56.28 SOWA Daria KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/4597/15 2017 BEZ
5 s 3 57.32 BARTYZEL Julita KB Witar Tarnobrzeg 03 U12 PK --
6 s 3 59.00 KRZYŻANOWSKA Julita KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4598/15 2019 4
  s 3 DQ POPEK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
400 m K
1 s 1 56.97 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 s 1 58.98 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK II B.D. BEZ
3 s 1 59.06 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III B.D. 3
4 s 1 62.02 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
5 s 1 63.33 BIELATOWICZ Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK IV B.D. BEZ
  s 1 DNF CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK --
1 s 2 62.80 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96 U20 PK IV KARKUT Bogdan # Z/0311/15 2015 4
2 s 2 63.31 KIJOWSKA Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
3 s 2 63.57 LIS Aleksandra AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU IV B.D. # 3
4 s 2 64.96 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U20 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
5 s 2 69.73 FAKADEJ Monika KB Krościenko Wyżne 00 U16 PK --
800 m K
1 s 1 2:25.43 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2019
2 s 1 2:29.29 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
3 s 1 2:30.78 CAGARA Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 95 U20 PK IV B.D. BEZ
4 s 1 2:31.32 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
5 s 1 2:35.61 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK V #
6 s 1 2:38.13 KAPUSTKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
1000 m K
1 s 1 3:13.75 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U16 PK IV SZEWCZYK Sławomir B.D. #
2 s 1 3:17.67 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
3 s 1 3:22.58 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno # 99 U16 PK V KATAN Wacław # Z/0483/17 2019 3
4 s 1 3:23.24 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V B.D.
5 s 1 3:24.59 RACHWALSKA Oliwia KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK V
6 s 1 3:28.98 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U14 PK V KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
7 s 1 3:29.54 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK V
8 s 1 3:29.90 ZIĘBA Klaudia MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK V ZIĘBA Julian # Z/2925/15 2019 5
1500 m K
1 s 1 4:57.45 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
2 s 1 5:06.38 MARKOWSKA Paulina ULKS Gryf Rytwiany 97 U18 SK IV
3 s 1 5:08.53 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV WOSIEK Jacek B.D. BEZ
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.05 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +2.1 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
3 s 1 15.64 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +2.1 III B.D.
4 s 1 16.79 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +2.1 IV
5 s 1 17.60 SZARA Iwona CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +2.1 V
100 m pł J MŁ K
2 s 1 14.33 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +2.1 I
400 m pł K K
1 s 1 67.81 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U18 PK III ŻAK Dariusz # Z/0090/14 2018 3
2 s 1 71.61 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK IV
3 s 1 72.20 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK IV
1 s 2 71.34 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U20 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
2 s 2 72.47 GAŁĘZA Olga UKS Trójka Sandomierz 97 U18 SK IV MIREK Andrzej MIREK Andrzej # Z/1556/13 2013 BEZ
  s 2 DQ TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U20 SK -- MIREK Andrzej B.D. Z/1557/13 2014 BEZ
2000 m prz K
1 s 1 7:26.58 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK II
2 s 1 7:31.62 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
3 s 1 7:36.52 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
4 s 1 7:51.81 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
5 s 1 8:07.44 WOJCIECHOWSKA Katarzyna MKS Stal Nowa Dęba 95 U20 PK III
  s 1 DNF BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
4x100 m K
1 s 1 49.42 GUL Aleksandra
TŁUCZEK Kamila
IGNASIAK Nikola
ŚLEDZIONA Karolina
CWKS Resovia Rzeszów 97
97
98
98
U18 PDK -- B.D.
MAZUR Janusz B.D.

Z/0080/13
2019
BEZ

2 s 1 52.40 BĄK Małgorzata
WOJTUNIK Klaudia
ANDRUCH Oliwia
SZARA Iwona
CWKS Resovia Rzeszów 00
99
99
99
U16 PDK --
MAZUR Janusz

Z/0536/15
2019
M
3 s 1 52.64 KAZIOR Maria
BARAN Wiktoria
KURDZIEL Jadwiga
GOZDOWSKA Kamila
CWKS Resovia Rzeszów 99
00
99
00
U16 PDK -- B.D.
WIERZBICKI Mirosław

WIERZBICKI Mirosław
Z/6476/15
Z/4726/15
2015
2018

BEZ
4
4 s 1 53.90 OLSZOWY Paulina
DZIADURA Ewa
SUDOŁ Agnieszka
KRUK Weronika
MKL Sparta Stalowa Wola 99
99
99
99
U16 PDK --


Wzwyż K
1 1.55 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
2 1.55 LEW Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III
3 1.50 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK IV
4 1.30 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
5 1.15 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK --
W dal K
1 5.32 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK +0.8 III DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
2 5.30 WOLSKA Natalia WKS Wawel Kraków 91 Sen MA -0.1 III
3 5.24 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U20 MA +0.6 III BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
4 5.20 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.6 III BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
5 5.18 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.3 III B.D. BEZ
6 4.63 WILK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.1 -- B.D. # BEZ
7 4.55 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U14 PK +1.5 V TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
8 4.36 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.3 -- #
9 4.21 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.3 --
10 3.81 FAKADEJ Monika KB Krościenko Wyżne 00 U16 PK +0.5 --
Trójskok K
  10.36 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.9 IV B.D. BEZ
  10.55 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.3 IV
1 12.54 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK +1.1 I B.D. 2
2 10.72 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +3.1 IV
3 10.43 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU +2.7 IV B.D. BEZ
4 10.37 ZIĘBA Dominika KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK 0.0 IV #
5 10.01 RAGAN Barbara CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK +1.5 --
Kula (3) K
1 11.87 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
2 10.31 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
3 9.97 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
4 9.88 STÓJ Katarzyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK IV
5 9.41 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
6 8.43 BURDZY Agata MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
7 7.14 KOZDRONKIEWICZ Katarzyna MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
8 6.22 LIC Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5836/15 2015 BEZ
Dysk (0.75) K
1 33.62 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK III MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
2 33.57 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
3 31.98 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
4 28.55 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
5 22.38 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
6 19.44 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
7 13.61 LIC Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5836/15 2015 BEZ
Dysk (1) K
1 30.52 PUZACZ Klaudia UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
2 28.99 JAWORSKA Natalia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV B.D. BEZ
3 25.92 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
4 19.12 BURDZY Agata MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
Młot (3) K
1 45.85 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
2 44.85 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
3 37.02 KARAŚ Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK IV
4 31.93 ZIÓŁKOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0728/14 2019 BEZ
5 30.81 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
6 30.51 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V
7 28.81 KOTWICA Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/1545/14 2017 BEZ
8 28.15 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
Młot (4) K
1 40.59 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U20 PK III
2 30.70 KUCHARCZYK Ilona LKS Stal Mielec 96 U20 PK --
Oszczep (500) K
1 32.91 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
2 29.56 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
3 17.27 LIC Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5836/15 2015 BEZ
Oszczep (600) K
1 28.66 WIELGOS Karolina CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK --
Chód 5 km K
1 29:57.31 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
2 30:50.09 GRĘBOWIEC Bogna KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
100 m M
1 s 1 10.85 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU 0.0 I WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 s 1 11.35 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 Sen PK 0.0 III
3 s 1 11.49 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
4 s 1 11.56 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK 0.0 III ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
5 s 1 11.57 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK 0.0 III
6 s 1 11.75 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK 0.0 III
7 s 1 11.76 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK 0.0 IV B.D. 3
1 s 2 11.62 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.4 III #
2 s 2 11.77 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.4 IV
3 s 2 12.21 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +0.4 --
4 s 2 12.23 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +0.4 V ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
5 s 2 12.37 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +0.4 V
6 s 2 12.76 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +0.4 --
1 s 3 12.69 ŁĄCZ Radosław LKS Stal Mielec 98 U18 PK +0.8 -- TORBA Tomasz Z/4477/15 2017 4
2 s 3 12.75 KURASZ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK +0.8 V
3 s 3 13.40 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.8 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
4 s 3 13.66 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +0.8 --
5 s 3 13.92 BARAN Filip MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +0.8 --
6 s 3 14.02 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK +0.8 --
7 s 3 15.52 POPOWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK +0.8 --
200 m M
1 s 1 21.66 KALANDYK Hubert KS Agros Zamość # 94 U23 LU +1.6 I WIERZBICKI Mirosław B.D. # Z/2748/11 2019 1
2 s 1 22.61 OLUCHA Adam MKS Stal Nowa Dęba 96 U20 PK +1.6 II ZIĘBA Julian Z/1605/13 2017 2
3 s 1 22.70 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 Sen PK +1.6 II
3 s 1 23.03 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU +1.6 III
4 s 1 22.98 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.6 III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
6 s 1 23.60 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK +1.6 III B.D. 3
1 s 2 23.71 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.4 IV
2 s 2 23.89 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.4 IV #
3 s 2 24.10 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK +0.4 IV ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
4 s 2 25.14 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK +0.4 --
5 s 2 26.05 RUTKOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK +0.4 --
6 s 2 28.99 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.4 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
300 m M
1 s 1 39.41 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
2 s 1 40.14 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
3 s 1 40.37 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
4 s 1 40.42 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
5 s 1 45.68 HANEJKO Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
6 s 1 46.05 BARAN Filip MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK --
7 s 1 46.08 PUZIO Krzysztof MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK --
1 s 2 40.01 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV
2 s 2 42.87 KURASZ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
3 s 2 45.07 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
4 s 2 45.40 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK --
5 s 2 45.42 BEDNARCZYK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK --
6 s 2 49.88 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK --
7 s 2 51.91 POPOWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK --
400 m M
1 s 1 49.84 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU II
2 s 1 51.83 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III
3 s 1 51.89 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
4 s 1 52.05 KASPROWICZ Przemysław UKS Kusy Warszawa 95 U20 MZ III RADKE Karol Z/4634/11 2014 2
5 s 1 53.74 GNIADY Patryk LUKS Burza Rogi 96 U20 PK IV SZEWCZYK Sławomir 4
  s 1 DQ GALICIA PEREZ Luis KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK --
1 s 2 53.11 WILK Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U20 PK IV
2 s 2 56.10 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK --
3 s 2 57.43 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK --
4 s 2 57.51 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -- LDK!
5 s 2 58.96 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
800 m M
1 s 1 1:54.47 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
2 s 1 1:55.82 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
3 s 1 1:58.76 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
4 s 1 1:58.80 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
5 s 1 2:01.79 KURKIEWICZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III
6 s 1 2:07.26 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK IV
7 s 1 2:10.53 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU --
8 s 1 2:28.30 KULIGA Mateusz MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- B.D. Z/0169/14 2014 BEZ
  s 1 DNF WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
  s 1 DNF POLIKOWSKI Aleksander MKS Unia Hrubieszów 98 U18 LU --
1000 m M
1 s 1 2:52.86 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
2 s 1 2:55.74 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK V KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
3 s 1 2:56.26 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK V
4 s 1 2:57.29 RESZKA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V
5 s 1 3:03.66 ZAJĄC Wiktor LUKS Burza Rogi 00 U16 PK -- SZEWCZYK Sławomir Z/6183/15 2015 BEZ
6 s 1 3:08.16 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
7 s 1 3:15.20 KATA Mateusz KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
8 s 1 3:16.23 WDOWIAK Dominik MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/2923/15 2018 5
9 s 1 3:17.49 MANGIONE Gianmarco MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK --
1500 m M
1 s 1 4:21.90 MARKUSZKA Mateusz KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK IV
2 s 1 4:22.78 FOŁTA Jakub MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
3 s 1 4:26.22 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U20 SK --
5000 m M
1 s 1 15:06.97 GŁOWALA Robert GKS Wilga Garwolin 92 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/1784/13 2019 1
2 s 1 15:12.88 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 88 Sen PK II MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2019 2 LDK!
3 s 1 15:20.30 PAWŁOWSKI Patryk MKL Sparta Stalowa Wola 93 U23 PK III SUDOŁ Edward B.D. # Z/4190/11 2019 3
4 s 1 15:24.13 GAŁĄZKA Marcin GKS Wilga Garwolin 89 Sen MZ III KŁECZEK Radosław 2
5 s 1 18:03.85 LADA Kamil GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ --
110 m pł MŁ M
2 s 1 15.96 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +3.4 III #
110 m pł M
1 s 1 15.04 GNAT Krystian LKS Stal Mielec 91 Sen PK +3.4 II
400 m pł M
1 s 1 59.72 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK IV ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
  s 1 DNF BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK --
2000 m prz M
1 s 1 6:31.77 DZIEDZIC Konrad KB Krościenko Wyżne 95 U20 PK IV ZATORSKI Witold # Z/1299/12 2017 BEZ
2 s 1 6:52.02 GROCH Paweł KS Agros Zamość 96 U20 LU --
3 s 1 6:55.20 MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
4x100 m M
1 s 1 50.09 GALICIA PEREZ Daniel
KLIMEK Kacper
LEBIODA Stanisław
DECHNIK Jakub
KKS Victoria Stalowa Wola 00
00
99
00
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław

ANIOŁ Stanisław
Z/3004/15
Z/0133/15
2019
2019
3
3
2 s 1 57.81 RĘBISZ Przemysław
HANEJKO Jakub
BARAN Filip
PUZIO Krzysztof
MKL Sparta Stalowa Wola 00
00
00
99
U16 PDK --


Wzwyż M
1 1.70 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK V
2 1.70 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
3 1.60 FILIPEK Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
4 1.50 MITKA Dawid CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
W dal M
  5.93 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU +1.2 IV
1 6.81 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.5 II ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 6.53 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +1.3 III
3 6.38 DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.2 III
4 6.36 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +0.8 III WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
5 5.96 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU +2.8 IV
6 5.88 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK +0.5 --
7 5.77 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK +0.3 V
8 5.66 ŚLĘCZKA Damian KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK +0.8 --
9 5.54 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.7 -- #
10 5.35 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +0.6 -- B.D. B.D.
Trójskok M
  13.54 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.3 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
1 13.98 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +3.1 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 13.50 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +2.1 III
3 13.02 FĄFARA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.4 IV
4 12.29 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK +0.7 --
Kula (5) M
1 14.62 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
2 13.34 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK IV
3 12.05 KĘDZIOR Szymon ULKS Technik Trzcinica 98 U18 PK --
4 11.41 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
5 10.42 RYZNAR Dawid ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
6 10.17 GACEK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
Kula (6) M
1 17.74 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Kula (7.26) M
1 17.28 GIŻA Jakub LKS Stal Mielec 85 Sen PK I
Dysk (1) M
1 30.59 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
2 25.78 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
Dysk (1.5) M
1 43.14 KAWKA Bartosz KS Agros Zamość 97 U18 LU III GDAŃSKI Andrzej B.D. Z/1642/13 2019 2
2 34.69 RYGIEL Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
3 31.63 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 58.86 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 52.40 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK I B.D. B.D. 2
3 43.93 MATYJA Damian CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK III
Młot (4) M
1 21.73 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U14 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
Młot (5) M
1 34.13 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
2 24.20 TABOR Tomasz LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
Młot (6) M
1 45.59 MAKAREWICZ Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK III B.D. BEZ
  NM JANUSZ Sebastian LKS Stal Mielec 95 U20 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/2023/11 2017 1
Oszczep (700) M
1 46.33 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK IV
Oszczep (800) M
1 58.00 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK II
Chód 10 km M
1 58:53.12 BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
2 59:41.13 BACHOR Michał GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK -- B.D. Z/1829/12 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1531999111176 sekund