Bielsko-Biała 21.06.2014
III rzut Ligi Młodzików 2014
60 m K
1 3 s 1 8.77 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL 0.0 --
1 1 s 1 9.55 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 03 U12 SL 0.0 -- WIKTOR Dagmara # 4 LDK!
2 6 s 1 9.01 JAWOREK Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL 0.0 -- #
2 2 s 1 10.00 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
3 7 s 1 9.19 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL 0.0 --
3 3 s 1 10.10 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
4 9 s 1 9.28 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL 0.0 -- #
4 4 s 1 11.04 KOWALSKA Angelika KS Sprint Bielsko-Biała 04 U12 SL 0.0 --
5 10 s 1 9.39 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL 0.0 -- JONDA Czesław # Z/4241/15 2019 3
6 12 s 1 9.78 PYSZ Oliwia MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 --
7 13 s 1 10.09 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
1 1 s 2 8.60 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 2 s 2 8.65 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL 0.0 -- CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
3 4 s 2 8.89 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
4 5 s 2 8.99 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL 0.0 -- # LDK!
5 8 s 2 9.22 FLASZ Sandra MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz Z/3413/15 2016 5
6 11 s 2 9.65 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U14 MA 0.0 -- SYSAK Tomasz # Z/3414/15 2019 3
100 m K
1 1 s 1 12.55 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.2 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
2 2 s 1 12.55 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.2 II B.D. # Z/4569/15 2019 M
3 3 s 1 13.03 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL +1.2 III
4 4 s 1 13.07 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL +1.2 III
5 5 s 1 13.15 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.2 III ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
6 6 s 1 13.17 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +1.2 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
7 10 s 1 13.39 JABŁOŃSKA Julia RMKS Rybnik 99 U16 SL +1.2 IV
1 7 s 2 13.29 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +3.0 IV #
2 8 s 2 13.30 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +3.0 IV
3 9 s 2 13.38 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL +3.0 IV #
4 11 s 2 13.43 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +3.0 IV CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
5 14 s 2 13.53 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL +3.0 IV
6 16 s 2 13.58 MERTA Sandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 99 U16 SL +3.0 IV
7 17 s 2 13.75 WIECZORKOWSKA Laura MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +3.0 IV
1 13 s 3 13.49 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +0.7 IV BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
2 15 s 3 13.55 FIGURA Dominika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +0.7 IV
3 19 s 3 13.93 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA +0.7 V
4 20 s 3 13.98 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +0.7 V
5 21 s 3 13.99 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.7 V KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
6 23 s 3 14.00 BIAŁEK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL +0.7 V #
7 33 s 3 14.27 JAWOR Marta MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL +0.7 V
1 12 s 4 13.46 SZCZE¦NIAK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL 0.0 IV
2 25 s 4 14.07 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL 0.0 V ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
4 39 s 4 14.58 KURA Weronika MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL 0.0 -- MARMUR Stanisław # Z/2765/15 2019 BEZ
5 49 s 4 14.99 MALIK Sonia TS AKS Chorzów 99 U16 SL 0.0 --
6 52 s 4 15.22 MĘTEL Wiktoria GKS Piast Gliwice 00 U16 SL 0.0 --
1 27 s 5 14.13 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.7 V
2 29 s 5 14.18 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.7 V
3 31 s 5 14.19 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +1.7 V
4 36 s 5 14.32 HAJDUŁA Martyna MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL +1.7 V PĘKALA Łukasz 5
5 47 s 5 14.92 KACZOR Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +1.7 --
6 56 s 5 15.93 KANIK Anita Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.7 --
7 57 s 5 15.97 KRUCZEK Wiktoria Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.7 --
1 22 s 6 13.99 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +1.0 V
2 28 s 6 14.17 LESZEK Weronika UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL +1.0 V KMIEĆ Wojciech # Z/2997/17 2019 2
3 30 s 6 14.18 PRYCIUK Weronika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +1.0 V PASZTA Anna # Z/4778/15 2016 3 LDK!
4 54 s 6 15.35 NIKIEL Kinga Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.0 --
1 35 s 7 14.30 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +2.1 V #
2 38 s 7 14.47 PARALUK Joanna KB MOSiR Jastrzębie 99 U16 SL +2.1 V
3 41 s 7 14.74 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +2.1 --
4 44 s 7 14.81 SZCZEPAŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +2.1 --
5 46 s 7 14.89 MˇSIOR Justyna KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +2.1 --
6 48 s 7 14.94 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +2.1 --
7 50 s 7 15.06 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +2.1 -- #
  s 7 DQ FIL Justyna GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +2.1 --
1 40 s 8 14.73 WOSIK Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +0.8 -- #
2 43 s 8 14.79 KURA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +0.8 -- MARMUR Stanisław # Z/2766/15 2019 BEZ
1 18 s 9 13.77 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL +1.5 IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
2 26 s 9 14.10 KRÓL Barbara KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.5 V
3 32 s 9 14.27 MATYSIEWICZ Anna KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.5 V
4 45 s 9 14.86 KAPIAS Magdalena LUKS Zabrzeg 00 U16 SL +1.5 --
5 51 s 9 15.08 ZIĘBA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 00 U16 SL +1.5 --
1 24 s 10 14.06 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +1.0 V JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
2 34 s 10 14.30 GRECZKA Natalia UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL +1.0 V
3 42 s 10 14.77 KOWAL Weronika LUKS Zabrzeg 02 U14 SL +1.0 -- KOBĘDZA Jan HOMA Wioleta Z/1678/16 2016 5 LDK!
4 53 s 10 15.34 OLASEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.0 --
5 55 s 10 15.64 GĘBALA Agnieszka Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL +1.0 --
300 m K
1 1 s 1 42.34 CZAPLA Adrianna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II B.D. # Z/3569/15 2019 1
1 1 s 1 53.80 KRÓTKI Marcelina MKS Czechowice-Dziedzice # 04 U12 SL -- KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan KOBĘDZA Jan , Z/3577/18 , 2018 LDK!
2 2 s 1 42.96 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL II
2 2 s 1 56.54 GAJDA Zofia MKS Czechowice-Dziedzice # 03 U12 SL -- HOMA Wioleta HOMA Wioleta KOBĘDZA Jan # , Z/1073/17 , 2019 4 LDK!
3 3 s 1 44.03 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III #
3 3 s 1 58.21 MATULA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 03 U12 SL --
4 5 s 1 44.46 CIE¦LAR Julia MUKS SZS Cieszyn # 00 U16 SL III
4 4 s 1 61.53 SOCHA Julia KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL --
5 6 s 1 44.52 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U16 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
6 9 s 1 45.03 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL IV RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
7 12 s 1 45.72 WAŁĘGA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV
1 4 s 2 44.21 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL III
2 11 s 2 45.50 NIEDWOROK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV #
3 16 s 2 45.93 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL IV BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
4 17 s 2 46.10 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
5 18 s 2 46.22 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
6 23 s 2 46.62 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 98 U18 SL --
7 24 s 2 46.80 RAŻAKOWSKA Małgorzata MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
8 30 s 2 47.52 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
1 7 s 3 44.79 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
2 10 s 3 45.17 ROIK Paulina AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV
3 13 s 3 45.75 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
4 19 s 3 46.23 WOJTYŁA Marcelina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL IV
5 25 s 3 46.94 PARALUK Joanna KB MOSiR Jastrzębie 99 U16 SL V
6 27 s 3 47.12 WYCHORSKA Anna MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0887/15 2019 4
7 28 s 3 47.19 WOJTYNEK Marta LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL V
8 33 s 3 48.34 WRZESIEŃ Paulina GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V
1 8 s 4 44.93 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL III # LDK!
2 31 s 4 47.73 HOLEWIK Anna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V
3 35 s 4 48.52 KORCIPA Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL --
4 36 s 4 48.79 ZALEJSKA Monika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- CIUK Marek Z/3363/15 2018 BEZ
5 44 s 4 50.63 BOBEK Agnieszka MKS-MOSM Bytom # 00 U16 SL -- #
6 46 s 4 51.69 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 00 U16 SL -- #
1 22 s 5 46.60 SZYMALA Paulina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL V
2 29 s 5 47.51 NAWROCKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V
3 34 s 5 48.50 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
4 40 s 5 49.67 PAWLETA Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL --
5 47 s 5 51.98 MARKOWSKA Aleksandra MKS Tempo Kęty 00 U16 MA --
6 48 s 5 53.74 NIKIEL Kinga Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL --
7 51 s 5 57.30 KISIO Julia MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
1 14 s 6 45.83 JAWOREK Laura TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL IV #
2 15 s 6 45.92 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL IV CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
3 20 s 6 46.31 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL IV KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
4 21 s 6 46.48 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL IV GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2019 3
5 32 s 6 48.18 ŁUŻNIAK Marta MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL V
6 37 s 6 48.97 SIKORA Angelika GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/6386/15 2017 4
7 42 s 6 50.03 MROWIEC Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- JONDA Czesław # Z/4241/15 2019 3
8 45 s 6 51.07 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
1 43 s 7 50.06 BIAŁEK Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- #
2 50 s 7 55.68 WANDZEL Martyna MKS Tempo Kęty 01 U14 MA --
3 52 s 7 58.04 WO¬NIAK Angelika UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
1 26 s 8 46.96 LIGOCKA Marta MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP V
2 38 s 8 49.08 ZAKLUKIEWICZ Alicja MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP -- LDK!
3 39 s 8 49.64 OSKRABA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 02 U14 SL --
4 41 s 8 49.74 ZWARDOŃ Wiktoria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 02 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna # Z/1647/17 2019
5 49 s 8 55.22 GRˇDZKA Celina UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA --
600 m K
1 1 s 1 1:39.14 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 2 s 1 1:39.27 BOROWSKA Kamila GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III
3 3 s 1 1:39.98 SKIBIŃSKA Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0900/15 2019 2
4 4 s 1 1:40.90 BERŁOWSKA Barbara RKS ŁódĽ # 99 U16 LD III GOWORSKI Tomasz B.D. Z/0198/15 2019
5 7 s 1 1:42.67 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
6 8 s 1 1:44.66 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL IV #
7 11 s 1 1:46.49 MALINA Michalina GTS Bojszowy 00 U16 SL V TOMALA Grzegorz # Z/1407/15 2019 3 LDK!
9 19 s 1 1:48.67 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
10 23 s 1 1:50.12 TKACZUK Sara Karolina MUKS Gim 2 Nysa 99 U16 OP --
1 5 s 2 1:42.18 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
2 6 s 2 1:42.37 PIERZCHAŁA Paulina UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
3 9 s 2 1:45.93 KWIECIŃSKA Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV
4 10 s 2 1:46.17 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
5 12 s 2 1:46.88 GRZEBELEC Aleksandra LUKS Zabrzeg 00 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4410/15 2016 BEZ
6 13 s 2 1:47.21 ŁACHOWSKA Agnieszka MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
7 16 s 2 1:47.87 ĆMIEL Aleksandra GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V
8 17 s 2 1:48.28 BOROWIECKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL V # LDK!
9 18 s 2 1:48.29 KUC Daria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL V #
10 24 s 2 1:50.13 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 00 U16 SL --
1 15 s 3 1:47.40 SOROKA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
2 20 s 3 1:49.01 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL V #
3 22 s 3 1:50.05 MACHAŁA Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
4 25 s 3 1:50.94 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2019 3
5 28 s 3 1:52.14 WĘGLARZ Daria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL -- #
6 29 s 3 1:52.69 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
7 30 s 3 1:53.06 CEBULA Anna MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL -- #
8 34 s 3 1:56.05 TREJDA Joanna RMKS Rybnik 99 U16 SL --
9 35 s 3 1:56.31 BOCHENEK Dominika TL ROW Rybnik 99 U16 SL --
10 36 s 3 1:57.02 SKRZYNECKA Magdalena RMKS Rybnik 99 U16 SL --
11 37 s 3 1:57.47 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
12 38 s 3 1:58.39 MAJCHEREK Kamila LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4408/15 2016 4
2 26 s 4 1:51.40 RUTKOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL --
3 27 s 4 1:52.11 SOBSTEL Sandra UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- GAJEWSKI Wojciech # Z/0229/15 2018 3
4 31 s 4 1:54.41 JAKUBIEC Paulina MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
5 32 s 4 1:54.88 PASEK Anna MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
6 33 s 4 1:55.59 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
7 39 s 4 2:00.38 SOCHA Izabela Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL --
8 43 s 4 2:06.46 MATLAK Oliwia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- #
1 40 s 5 2:03.64 ŁABA Anita GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
2 41 s 5 2:05.66 CEBRAT Paulina UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL --
3 42 s 5 2:05.67 PU¦LEDZKA Karolina MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
4 44 s 5 2:07.22 ¦LĘZAK Karolina MKS-MOS Katowice # 03 U12 SL -- PĘKALA Łukasz BONK Stanisław # , Z/3436/11 , 2019
5 45 s 5 2:07.92 PIETREK Marta UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
6 46 s 5 2:08.37 BERNACKA Wiktoria MOSiR Mysłowice # 00 U16 SL -- SZENDERA Józef BEZ
7 47 s 5 2:16.35 AKSAMIT Natalia UKS Olimpia Zabrze 02 U14 SL -- #
8 48 s 5 2:19.03 OBRĘBSKA Anna UKS Olimpia Zabrze 03 U12 SL -- #
9 49 s 5 2:20.77 JANKOWSKA Paulina MKS-MOS Katowice 02 U14 SL --
1000 m K
1 1 s 1 2:50.63 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 2 s 1 3:04.61 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
3 3 s 1 3:04.91 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
5 5 s 1 3:09.91 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/2532/15 2019 1
6 6 s 1 3:11.54 WDOWCZYK Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
7 7 s 1 3:11.58 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
8 8 s 1 3:14.14 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
9 9 s 1 3:15.56 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2019 1
10 10 s 1 3:16.26 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL IV
11 11 s 1 3:18.56 BARANOWSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 00 U16 OP IV
1 12 s 2 3:20.04 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
2 13 s 2 3:21.16 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL IV LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
3 14 s 2 3:22.80 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U14 SL V CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
4 15 s 2 3:24.03 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U14 SL V CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
5 16 s 2 3:25.60 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL V
6 17 s 2 3:25.75 CYCOŃ Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL V
7 18 s 2 3:27.30 KRZYKAŁA Agata KB MOSiR Jastrzębie 00 U16 SL V
8 19 s 2 3:34.53 SIEDLACZEK Marta KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL --
9 20 s 2 3:41.35 MACHAŁA Klaudia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.73 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL +1.1 III
2 2 s 1 16.08 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +1.1 III
3 3 s 1 16.69 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +1.1 III #
4 4 s 1 16.70 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA +1.1 III
1 5 s 2 17.23 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +2.1 IV
2 6 s 2 17.29 LIS Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +2.1 IV
3 7 s 2 18.05 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA +2.1 V
4 8 s 2 18.95 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL +2.1 -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ
5 9 s 2 19.49 STRUZIK Nikola MUKS Gim 2 Nysa # 01 U14 OP +2.1 --
300 m pł K
1 1 s 1 44.72 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD --
2 2 s 1 46.41 RUSIN Anna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL II
3 3 s 1 48.92 GˇSIOREK Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL III
4 4 s 1 49.16 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA III
5 5 s 1 49.72 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV #
1 6 s 2 51.21 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL IV HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
2 7 s 2 51.64 TROSKA Dagmara TS AKS Chorzów 00 U16 SL IV
3 8 s 2 53.38 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
4 9 s 2 53.48 OSTROWICZ Dominika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3359/15 2018 BEZ
5 10 s 2 53.73 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V
4x100 m K
1 s 1 51.07 BARTOSZ Patrycja
BORYS Katarzyna
HRUZIK Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
GKS Piast Gliwice 00
99
00
00
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam

RAMUS Józef
Z/2912/15
Z/2913/15
2019
2019
2
3
2 s 1 52.28 CZAPLA Adrianna
RUSIN Anna
WIECZORKOWSKA Laura
FIGURA Dominika
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
99
99
01
U16 SLK -- B.D.


Z/3569/15
2019
1
3 s 1 52.73 KUC Daria
ŁACHOWSKA Agnieszka
RAŻAKOWSKA Małgorzata
STEFANOWICZ Magdalena
MKS-MOSM Bytom 00
99
99
00
U16 SLK --


B.D.
Z/4569/15
2019
M
4 s 1 53.12 MICHALSKA Monika
BIAŁEK Jagoda
JASIK Karolina
LEPA Klaudia
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99
00
99
99
U16 SLK --


5 s 1 53.75 MERTA Sandra
KAWECKA Agata
SŁOMIŃSKA Anna
GREŃ Joanna
KS Sprint Bielsko-Biała 99
00
00
00
U16 SLK --

MARMUR Stanisław
JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna
Z/3468/15
, Z/3466/15
2019
, 2017
2
BEZ
6 s 1 53.89 ZALEJSKA Monika
WOJNOWSKA Kamila
OSTROWICZ Dominika
UŁAMEK Urszula
CKS Budowlani Częstochowa 99
00
99
00
U16 SLK -- CIUK Marek

MICHALSKA Alicja
CIUK Marek
Z/3363/15
Z/3359/15
Z/3899/15
2018
2018
2018
BEZ
BEZ
2
2 s 2 53.78 PARZYCH Weronika
SZYMURA Natalia
TREJDA Joanna
JABŁOŃSKA Julia
RMKS Rybnik 00
99
99
99
U16 SLK --
FOJCIK Dorota

Z/4712/15
2018
BEZ
3 s 2 53.84 SZCZE¦NIAK Agnieszka
CZADER Anna
KOWALSKA Weronika
OSIKA Magdalena
KS Sprint Bielsko-Biała 99
99
99
99
U16 SLK --


KOKOT Zdzisław B.D.
Z/3380/15
2019

4 s 2 53.98 KRĘTOSZ Natalia
OSTYŃSKA Justyna
MAREK Julia
GˇSIOREK Justyna
LUKS Zabrzeg 99
00
01
00
U16 SLK --
HOMA Wioleta
KOBĘDZA Jan
Z/4407/15
Z/4405/15
2019
2019
3
2
5 s 2 54.00 PEŁKA Zuzanna
TOMANEK Olga
JAKUBIEC Paulina
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 00
00
99
00
U16 SLK --


6 s 2 55.43 MALIK Sonia
JAUERNIG Karolina
RUTKOWSKA Martyna
TROSKA Dagmara
TS AKS Chorzów 99
99
00
00
U16 SLK --
ZIEMBA Dariusz

Z/3187/15
2019
3
7 s 2 55.95 HAJDUŁA Martyna
ROIK Paulina
JAWOR Marta
PYKA Milena
MOSiR Mysłowice 99
00
00
00
U16 SLK -- PĘKALA Łukasz


PASZTA Wiesław
Z/2532/15
2019
5
1
1 s 3 52.68 KUPCZAK Adrianna
CIE¦LAR Katarzyna
ZAMORA Małgorzata
MOŁDRZYK Wiktoria
MUKS SZS Cieszyn 99
99
99
99
U16 SLK --


WERNER Mirosław
Z/0532/15
2019
2
2 s 3 54.28 OLSZEWSKA Katarzyna
WAŁĘGA Natalia
SZKUDLAREK Julia
KUCIA Jagoda
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
99
99
99
U16 SLK --


3 s 3 55.31 PALACZ Wiktoria
DRAGAN Justyna
KWIECIŃSKA Joanna
NIEDWOROK Karolina
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99
00
99
00
U16 SLK --


4 s 3 55.47 ZASADZIAK Malwina
BOROWSKA Kamila
BUL Julia
GORZAWSKA Nicola
GKS Piast Gliwice 99
99
99
99
U16 SLK --

¦NIEGÓRSKI Adam
Z/0500/15
2017
4
5 s 3 58.13 GAJ Aleksandra
LIS Milena
LISIAK Zuzanna
KRAUZE Aleksandra
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
99
99
00
U16 SLK --


Wzwyż K
1 1 f 1 1.51 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV #
2 2 f 1 1.40 LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2018 4
4 4 f 1 1.40 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
5 5 f 1 1.35 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
6 6 f 1 1.30 SOCHA Izabela Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL --
7 7 f 1 1.30 KRUCZEK Wiktoria Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL --
8 8 f 1 1.15 ŁAWRYNOWICZ Adrianna GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
Tyczka K
1 1 f 1 2.93 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna KKL Kielce 01 U14 SK III WRONA Agnieszka Z/3633/15 2019 1 LDK!
2 2 f 1 2.73 PIELA Patrycja UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL III
3 3 f 1 2.63 DZIENDZIEL Klaudia UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL IV
4 4 f 1 2.43 IWANIEC Anna KKL Kielce 01 U14 SK IV WRONA Agnieszka Z/3636/15 2019 3
5 5 f 1 2.33 SZKUCIK Marta UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL V
6 6 f 1 2.33 KUNICKA Kinga UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/4675/15 2016 BEZ
7 7 f 1 2.23 KRAWIECKA Patrycja KKL Kielce 00 U16 SK V
W dal K
  f 1 3.42 BIBRZYCKA Zofia UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA +1.8 --
  f 1 3.49 WRZESZCZ Kinga Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL -0.1 --
  f 1 3.75 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL +1.0 -- # LDK!
  f 1 3.83 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.1 -- #
  f 1 3.94 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL +1.2 -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
  f 1 3.98 PYSZ Oliwia MKS Tempo Kęty 01 U14 MA +0.6 --
  f 1 4.03 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA +0.2 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
  f 1 4.23 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL +1.7 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
  f 1 4.29 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.7 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
1 1 f 1 4.92 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL +4.4 IV #
2 2 f 1 4.84 MIĘKIŃSKA Magdalena KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +3.6 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0652/15 2019
3 3 f 1 4.81 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +3.1 IV KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
4 4 f 1 4.79 KUCIA Jagoda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +4.1 V
5 5 f 1 4.61 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL +3.4 V FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
6 6 f 1 4.56 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +7.8 V #
7 7 f 1 4.52 FLASZ Sandra MKS Tempo Kęty 01 U14 MA +2.0 V SYSAK Tomasz Z/3413/15 2016 5
8 8 f 1 4.46 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +4.2 -- CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
9 9 f 1 4.46 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +3.3 --
10 10 f 1 4.46 TOMANEK Olga MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +4.9 --
11 11 f 1 4.46 KOWALSKA Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +4.1 --
12 12 f 1 4.45 KAROLCZYK Patrycja KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +2.4 --
13 13 f 1 4.42 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +2.0 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
14 14 f 1 4.35 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL +5.9 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
15 15 f 1 4.33 SZKUDLAREK Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +5.4 --
16 16 f 1 4.32 PYSZ Oliwia MKS Tempo Kęty 01 U14 MA +6.8 --
17 17 f 1 4.32 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +3.1 --
18 18 f 1 4.28 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL +2.8 -- FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
19 19 f 1 4.27 OLSZEWSKA Katarzyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL +2.1 --
20 20 f 1 4.26 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL +5.2 -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
21 21 f 1 4.24 KOCKA Weronika CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.8 -- #
22 22 f 1 4.21 MANN Kinga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +2.8 -- #
23 23 f 1 4.13 DOROSZKO Dorota MKS Tempo Kęty 01 U14 MA +7.0 -- SYSAK Tomasz Z/3412/15 2018 BEZ
24 24 f 1 4.12 POSZWA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +2.1 -- # LDK!
25 25 f 1 4.12 BUGLA Martyna RMKS Rybnik 00 U16 SL +3.7 -- #
26 26 f 1 4.10 CZADER Anna KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +3.1 -- #
27 27 f 1 4.08 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL +5.6 --
29 29 f 1 4.06 KOS Katarzyna MKS Tempo Kęty 01 U14 MA +2.5 -- SYSAK Tomasz # Z/3414/15 2019 3
30 30 f 1 4.04 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA +2.1 -- DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
31 31 f 1 3.90 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL +3.6 --
32 32 f 1 3.88 SAWICKA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +2.3 --
33 33 f 1 3.86 HERMAN Natalia MUKS SZS Cieszyn # 00 U16 SL +5.0 --
34 34 f 1 3.83 PAZERA Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL +4.9 -- # LDK!
35 35 f 1 3.83 BIBRZYCKA Zofia UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA +5.3 --
37 37 f 1 3.74 GRˇDZKA Celina UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA +3.5 --
38 38 f 1 3.71 WRZESZCZ Kinga Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL +5.1 --
W dal strefa K
1 1 f 1 4.42 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL +1.8 -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
2 2 f 1 3.72 WRZESZCZ Patrycja LKS Pogórze Skoczów 03 U12 SL +0.3 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5663/15 2019 4
3 3 f 1 3.63 BASIURA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 03 U12 SL +1.7 -- WIKTOR Dagmara # 4 LDK!
4 4 f 1 3.52 BLUTKO Zuzanna TL Athletics Jastrzębie # 04 U12 SL +1.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4517/19 2019
5 5 f 1 3.37 PAJˇK Izabela TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL +1.0 --
6 6 f 1 3.23 MATULA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 03 U12 SL +1.1 --
7 7 f 1 3.15 KOWALSKA Angelika KS Sprint Bielsko-Biała 04 U12 SL +1.2 --
8 8 f 1 3.04 SOCHA Julia KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL +0.7 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.13 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL III
2 2 f 1 10.81 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
3 3 f 1 10.15 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL IV #
4 4 f 1 9.38 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
5 5 f 1 9.36 MAZUR Aleksandra LUKS Zabrzeg 00 U16 SL V KOBĘDZA Jan # Z/5729/15 2016 4
6 6 f 1 9.26 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
7 7 f 1 8.90 DZIURZYŃSKA Monika MKS-MOS Katowice 99 U16 SL V
8 8 f 1 8.75 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
9 9 f 1 8.61 PODYMA Katarzyna MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
10 10 f 1 8.07 KŁÓ¦ Nikola MUKS SZS Cieszyn 00 U16 SL --
11 11 f 1 8.00 GAWEŁ Ewa GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
12 12 f 1 7.81 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
13 13 f 1 7.77 KANIK Anita Gimnazjum 14 Bielsko-Biała 00 U16 SL --
14 14 f 1 7.59 MAKOWSKA Paulina GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
15 15 f 1 7.47 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
16 16 f 1 6.92 RAJCA Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
17 17 f 1 6.66 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
18 18 f 1 6.37 SOKOŁOWSKA Julia AKL Ursynów Warszawa 00 U16 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/2324/15 2019
19 19 f 1 5.75 CIA¦ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
Ppal (150) K
1 1 f 1 50.0 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
2 2 f 1 45.0 CIA¦ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
3 3 f 1 43.5 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ
4 4 f 1 38.0 OCHNIO Nina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 41.50 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL II
2 2 f 1 34.34 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
3 3 f 1 31.50 CIE¦LOK Zuzanna RMKS Rybnik 99 U16 SL IV
4 4 f 1 23.33 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
5 5 f 1 17.96 OSTROWSKA Maja MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL -- SKALIK Joanna Z/2591/15 2018 BEZ
Młot (3) K
1 1 f 1 38.78 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL IV #
2 2 f 1 29.70 JAKUBOWSKA Marta TS AKS Chorzów 00 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam # Z/4664/15 2019 4
3 3 f 1 27.31 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
Oszczep (500) K
2 2 f 1 29.57 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V
3 3 f 1 27.34 SOBIK Simona RMKS Rybnik 00 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/4317/15 2018 4
4 4 f 1 26.63 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
5 5 f 1 25.57 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
6 6 f 1 24.66 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 99 U16 SL -- #
7 7 f 1 24.64 OSUCH Oliwia LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
8 8 f 1 24.01 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/4538/15 2019 4
9 9 f 1 22.08 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
10 10 f 1 18.93 HEBLIK Joanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL -- #
11 11 f 1 14.43 RAJCA Jessica MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:21.25 MARZEC Daria LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0364/15 2016 4
2 2 s 1 16:42.99 UJMA Daria CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL III
3 3 s 1 16:54.80 MĘDROŃ Patrycja LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III
4 4 s 1 17:28.33 DAROWNA Marta MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL III #
5 5 s 1 17:29.24 LUBECKA Paulina LUKS Zabrzeg 99 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/0366/15 2016 4
6 6 s 1 18:08.97 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 00 U16 SL IV KOBĘDZA Jan # Z/4404/15 2016 4
7 7 s 1 18:16.10 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL IV MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
8 8 s 1 19:04.74 KUDŁACIK Gabriela LUKS Zabrzeg 00 U16 SL V
9 9 s 1 20:03.90 WOJARSKA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V #
60 m M
1 1 s 1 8.39 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL 0.0 -- # LDK!
1 1 s 1 8.90 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
2 2 s 1 8.44 MOL Jakub MKS-MOS Katowice 02 U14 SL 0.0 -- #
2 2 s 1 9.18 BOGURSKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL 0.0 --
3 3 s 1 8.64 POLAKOWSKI Kacper LKS Orzeł Kozy # 02 U14 SL 0.0 -- HARAT Beata Z/3357/16 2016 5
3 3 s 1 9.24 WARMIŃSKI Mateusz TL ROW Rybnik 04 U12 SL 0.0 -- # LDK!
4 4 s 1 8.74 JACH Jakub KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL 0.0 --
5 5 s 1 9.74 WIENCEK Piotr KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL 0.0 --
5 5 s 1 9.77 SERWATKA Mateusz KB MOSiR Jastrzębie 02 U14 SL 0.0 --
6 6 s 1 9.87 POLAKOWSKI Szymon LKS Orzeł Kozy # 03 U12 SL 0.0 -- #
7 7 s 1 10.28 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek # 04 U12 WP 0.0 -- B.D. RYCZYŃSKI Zbigniew # , Z/0993/19 , 2019 BEZ
100 m M
1 1 s 1 11.56 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL 0.0 III
2 2 s 1 11.63 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL 0.0 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
3 4 s 1 11.90 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL 0.0 IV
4 5 s 1 11.91 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL 0.0 IV HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
5 6 s 1 11.97 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL 0.0 IV
6 8 s 1 12.07 NOREK Jakub TS AKS Chorzów 99 U16 SL 0.0 IV
7 9 s 1 12.08 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL 0.0 IV RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
8 10 s 1 12.15 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL 0.0 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
1 11 s 2 12.27 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL +1.5 V HOMA Wioleta Z/4446/15 2015 BEZ
2 13 s 2 12.32 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL +1.5 V #
3 14 s 2 12.34 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL +1.5 V SKALIK Joanna # Z/1443/15 2019 2
4 25 s 2 12.90 PRYCIUK Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +1.5 -- #
5 28 s 2 12.96 MOTYL Jakub CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL +1.5 --
1 15 s 3 12.38 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +1.3 V
2 24 s 3 12.87 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.3 -- MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
3 26 s 3 12.90 CYWIŃSKI Michał KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +1.3 --
4 27 s 3 12.92 IGNASZAK Jakub MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL +1.3 -- SZENDERA Józef BEZ
5 31 s 3 13.20 KOZYRA Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL +1.3 -- #
6 32 s 3 13.21 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL +1.3 --
1 29 s 4 13.09 BOGDAŃSKI Oskar MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +2.5 --
2 30 s 4 13.16 BEDNARZ Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL +2.5 -- BORYKA Ireneusz # Z/5554/15 2019 4
3 33 s 4 13.77 TRZECIAKIEWICZ Marek UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL +2.5 --
4 35 s 4 14.38 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL +2.5 -- # LDK!
2 12 s 5 12.30 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +1.5 V #
3 18 s 5 12.55 SADOWSKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +1.5 V
5 22 s 5 12.81 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL +1.5 -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
7 36 s 5 14.87 BOGURSKI Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL +1.5 --
1 7 s 6 12.03 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.7 IV
2 16 s 6 12.47 SZWAGIERCZAK Maciej TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.7 V
3 17 s 6 12.48 LECH Marek LUKS Zabrzeg 99 U16 SL +1.7 V B.D. 5
4 19 s 6 12.58 UCHNAST Piotr MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +1.7 V
5 20 s 6 12.68 SZOŁTYSEK Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL +1.7 V #
6 34 s 6 14.21 JANIA Robert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL +1.7 -- LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.05 MYSZOR Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL --
2 2 s 1 36.86 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
3 3 s 1 38.02 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
4 5 s 1 39.30 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 98 U18 SL --
5 6 s 1 40.16 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL IV BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
6 7 s 1 40.27 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL IV
7 9 s 1 41.47 CZADER Hubert KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL V
1 10 s 2 41.92 SZMYT Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V
2 15 s 2 44.08 BOSY Daniel RMKS Rybnik 00 U16 SL --
3 17 s 2 44.67 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
4 19 s 2 46.98 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2019 2 LDK!
1 13 s 3 43.19 ANTOSZCZAK Kamil TS AKS Chorzów 99 U16 SL --
2 20 s 3 47.56 KOZŁOWSKI Jakub TL Pogoń Ruda ¦l±ska 02 U14 SL -- # LDK!
3 21 s 3 52.92 WIECZOREK Szymon UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL -- #
2 8 s 4 41.42 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL V KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
3 11 s 4 42.44 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL V
4 18 s 4 44.85 PIEKARCZYK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- RZEWNICKI Wiktor Z/0880/15 2019 2
1 12 s 5 43.06 MŁYNARSKI Szymon TS AKS Chorzów 00 U16 SL --
2 14 s 5 43.71 JONYGA Dominik RMKS Rybnik 98 U18 SL --
3 16 s 5 44.22 JABŁOŃSKI Łukasz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- #
600 m M
1 1 s 1 1:20.75 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL --
1 1 s 1 1:50.66 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 03 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
2 2 s 1 1:22.55 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 98 U18 SL --
2 2 s 1 1:55.91 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- SITARSKI Michał # Z/2297/17 2019 5 LDK!
3 3 s 1 1:24.92 MODRZEJEWSKI Łukasz UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2446/11 2015 2
3 3 s 1 2:02.27 KAPIAS Paweł LUKS Zabrzeg 03 U12 SL -- KOBĘDZA Jan BEZ
4 4 s 1 1:29.27 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL --
4 4 s 1 2:03.65 DYLONG Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL -- LDK!
5 5 s 1 1:29.86 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III
5 5 s 1 2:09.22 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 04 U12 SL -- PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
6 6 s 1 1:32.24 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
6 6 s 1 2:25.01 CZERNECKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 06 U12 SL --
7 7 s 1 1:32.76 JAROMIN Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/2749/15 2019 3
8 9 s 1 1:34.39 KOWAL Bartłomiej GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV
9 11 s 1 1:34.94 KULPECKI Filip AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV KRUPA Iwona Z/0750/15 2018 BEZ
1 10 s 2 1:34.91 CHWAŁEK Mikołaj UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL IV #
2 13 s 2 1:35.95 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3031/15 2017 3
3 14 s 2 1:36.10 KRZYŻANEK Kacper MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL V #
4 19 s 2 1:37.20 PISTELOK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL V
5 20 s 2 1:37.99 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
6 21 s 2 1:38.21 PACHOLE Szymon GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V
7 28 s 2 1:40.27 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL --
1 12 s 3 1:35.71 BEŁC Paweł MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
2 15 s 3 1:36.42 PROKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL V
3 16 s 3 1:36.84 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL V
4 17 s 3 1:36.90 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
5 18 s 3 1:37.12 SZASTAK Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0896/15 2019 3
6 22 s 3 1:38.40 CZERNECKI Remigiusz AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL V MARMUR Stanisław # Z/6395/15 2019 3
7 23 s 3 1:39.02 BORKOWSKI Michał CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V #
8 24 s 3 1:39.39 BERGER Sebastian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL V #
9 26 s 3 1:39.58 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V
10 27 s 3 1:39.59 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL V BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
1 8 s 4 1:33.46 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
2 25 s 4 1:39.54 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019
3 29 s 4 1:43.45 LEGIERSKI Mikołaj MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- WERNER Mirosław # Z/1546/16 2019 4
4 30 s 4 1:43.85 HEINRICH Łukasz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL --
5 31 s 4 1:45.71 KUPCZEWSKI Arkadiusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL --
6 32 s 4 1:46.01 KUCHMAN Mateusz MKS-MOSM Bytom # 01 U14 SL -- SZCZYRK Janusz # Z/4236/15 2019 2 LDK!
7 36 s 4 1:49.92 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
8 37 s 4 1:52.15 SZYMAŃSKI Dominik MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
9 39 s 4 1:53.99 BABKIEWICZ Damian MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL --
10 40 s 4 1:54.37 SURMA Dawid MKS-MOS Katowice 01 U14 SL -- ROLAK Dorota # Z/1392/16 2019 4
1 33 s 5 1:47.20 SKOWROŃSKI Mikołaj MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL --
2 34 s 5 1:47.91 HARAZIN Artur UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
3 35 s 5 1:48.58 ¦LIWIŃSKI Marcin LUKS Zabrzeg 01 U14 SL --
4 38 s 5 1:52.34 PIECZONKA Kamil UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
5 41 s 5 1:58.77 KAJDA Michael MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL --
6 42 s 5 2:04.35 HADALSKI Piotr KB MOSiR Jastrzębie 02 U14 SL --
1000 m M
1 1 s 1 2:39.97 CZUPAŁA Martin UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 2
2 2 s 1 2:44.75 BABCZYŃSKI Jerzy TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL --
3 3 s 1 2:47.67 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL IV
4 4 s 1 2:48.63 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL IV PASZTA Wiesław B.D. # Z/3240/15 2019
5 5 s 1 2:49.11 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
6 6 s 1 2:50.72 CIE¦LIK Wojciech AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL -- MARMUR Stanisław # Z/0629/14 2019 3
7 9 s 1 2:54.79 WALECZKO Mario MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL V
8 10 s 1 2:55.73 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
9 13 s 1 2:59.72 KARDAS Maciej WKS Wawel Kraków 00 U16 MA V
10 14 s 1 3:00.12 BOŻEK Patryk UKS Chromik Mysłowice # 00 U16 SL -- PĘKALA Łukasz BEZ
  s 1 DNF WITCZAK Filip CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
1 7 s 2 2:52.58 KUBICA Marcin KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/1723/15 2019 3
2 8 s 2 2:53.22 DUBEL Rafał UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
4 12 s 2 2:59.27 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
5 15 s 2 3:02.02 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
6 16 s 2 3:07.74 GELLEN Mateusz MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- #
7 17 s 2 3:15.66 WACHOWICZ Bartosz UKS Czwórka Żory 00 U16 SL --
8 18 s 2 3:23.52 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
9 19 s 2 3:28.48 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 01 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4318/15 2016 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.86 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +3.0 V
2 2 s 1 21.13 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP +3.0 -- LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.89 SZUMIŃSKI Bartłomiej KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL IV
2 2 s 1 48.14 PALIWODA Tomasz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4109/15 2018 4
4x100 m M
1 s 1 46.29 GÓRCZYŃSKI Jonatan
JUZYSZYN Patryk
NOREK Jakub
SZWAGIERCZAK Maciej
TS AKS Chorzów 99
99
99
99
U16 SLK --


2 s 1 46.54 LECH Marek
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
WÓJCIK Mateusz
LUKS Zabrzeg 99
99
99
99
U16 SLK -- B.D.
HOMA Wioleta

HOMA Wioleta
Z/0363/15
Z/4446/15
2019
2015
5
M
BEZ
3 s 1 50.11 CYWIŃSKI Michał
WANDZEL Mateusz
CZADER Hubert
SZUMIŃSKI Bartłomiej
KS Sprint Bielsko-Biała 99
99
00
00
U16 SLK --


4 s 1 53.58 SKOWROŃSKI Mikołaj
GAJECKI Kacper
SZASTAK Mateusz
PIEKARCZYK Patryk
MOS CSiR D±browa Górnicza 01
00
00
00
U16 SLK --
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/0879/15
Z/0896/15
Z/0880/15
2018
2019
2019
BEZ
3
2
2 s 2 47.70 GWIŻDŻ Dawid
KONSTANTYNOWICZ Wiktor
PA¬DZIERZ Adam
BŁAŻKOWSKI Artur
MKS-MOS Katowice 99
99
00
99
U16 SLK --
B.D. BONK Stanisław
MATUSIŃSKI Aleksander
, Z/3213/15
Z/4651/15
, 2019
2019
2
2
3 s 2 49.00 KOZŁOWSKI Dominik
JABŁOŃSKI Łukasz
KULPECKI Filip
LATOS Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 00
00
99
00
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof

KRUPA Iwona
RZEWNICKI Wiktor
Z/0878/15
Z/0750/15
Z/0964/18
2018
2018
2018
3
BEZ
4
4 s 2 52.23 BOGDAŃSKI Oskar
PALIWODA Tomasz
WINKOWSKI Arkadiusz
PRZEWOŻNY Mateusz
MKS-MOS Katowice 00
00
00
99
U16 SLK --
ROLAK Dorota

Z/4109/15
2018
4
5 s 2 52.28 LEWANDOWSKI Patryk
PACHOLE Szymon
OSTROPOLSKI Jakub
OLESIŃSKI Marcin
GKS Piast Gliwice 00
00
00
99
U16 SLK --

¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/2908/15
Z/3031/15
2018
2017
2
3
6 s 2 52.52 KRZYŻANEK Kacper
GELLEN Mateusz
LEGIERSKI Mikołaj
ANDRZEJEWSKI Filip
MUKS SZS Cieszyn 99
99
99
99
U16 SLK --

WERNER Mirosław
Z/1546/16
2019
4
Wzwyż M
1 1 f 1 1.69 LATOS Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL V RZEWNICKI Wiktor Z/0964/18 2018 4
2 2 f 1 1.66 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA V WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
3 3 f 1 1.63 MODZELWSKI Dominik KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
4 4 f 1 1.60 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
5 5 f 1 1.45 PIEKARCZYK Maciej MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL -- #
6 6 f 1 1.40 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
Tyczka M
1 1 f 1 3.33 DZIAŁOWSKI Jan KKL Kielce 01 U14 SK IV
2 2 f 1 2.53 CIESIELSKI Arkadiusz UKS Olimp Mazańcowice 99 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/0503/15 2019 2
  f 1 NM GAWŁOWSKI Jakub UKS Olimp Mazańcowice 00 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/4674/15 2019 2
W dal M
  f 1 4.18 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -1.0 -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
  f 1 4.24 DZIĘDZIEL Kacper MUKS SZS Cieszyn 00 U16 SL +1.7 --
  f 1 5.15 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL +1.2 -- SKALIK Joanna # Z/1443/15 2019 2
1 1 f 1 6.04 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +2.3 IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 2 f 1 5.89 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL +1.8 V BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
3 3 f 1 5.85 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.9 V B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
4 4 f 1 5.73 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +4.2 V BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
5 5 f 1 5.65 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +2.1 V
6 6 f 1 5.57 GÓRCZYŃSKI Jonatan TS AKS Chorzów 99 U16 SL +1.2 --
7 7 f 1 5.55 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA +1.3 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
8 8 f 1 5.41 KOZŁOWSKI Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 00 U16 SL +1.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof # Z/0878/15 2018 3
9 9 f 1 5.36 WYSŁUCH Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz # 00 U16 SL +2.5 -- SKALIK Joanna # Z/1443/15 2019 2
10 10 f 1 5.20 GAWRYSZ Aleksander TS AKS Chorzów 99 U16 SL +2.5 --
11 11 f 1 5.13 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL +0.3 --
12 12 f 1 5.05 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +1.5 --
13 13 f 1 5.03 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA +1.8 --
14 14 f 1 5.00 PRZEWOŻNY Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +1.6 --
15 15 f 1 4.80 GIBAS Marcin MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +1.2 -- HOMA Wioleta Z/3377/15 2019 1
17 17 f 1 4.49 ¦WIˇĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +2.8 -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
18 18 f 1 4.38 WIELAND Dawid MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +1.0 --
20 20 f 1 4.27 DZIĘDZIEL Kacper MUKS SZS Cieszyn 00 U16 SL +2.2 --
21 21 f 1 4.03 WIDUCH Piotr UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA 0.0 --
22 22 f 1 3.89 JACH Jakub KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL -0.1 --
23 23 f 1 3.76 WO¬NIAK Jędrzej UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA -0.9 --
24 24 f 1 3.73 MICHALIK Maciej UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA +0.3 --
W dal strefa M
1 1 f 1 4.28 JASICZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL +1.7 -- # LDK!
3 3 f 1 3.82 KOTULA Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 03 U12 SL +1.9 -- SITARSKI Michał # Z/2297/17 2019 5 LDK!
4 4 f 1 3.71 KAPIAS Paweł LUKS Zabrzeg 03 U12 SL +1.8 -- KOBĘDZA Jan BEZ
5 5 f 1 3.66 WARMIŃSKI Mateusz TL ROW Rybnik 04 U12 SL +0.2 -- # LDK!
6 6 f 1 3.62 WIENCEK Piotr KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL +1.3 --
7 7 f 1 3.23 SIKORSKI Jakub LKS Maraton Turek # 04 U12 WP +0.9 -- B.D. RYCZYŃSKI Zbigniew # , Z/0993/19 , 2019 BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 11.86 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 1 11.68 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 99 U16 SL V #
3 3 f 1 10.75 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
4 4 f 1 10.26 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL -- PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
5 5 f 1 10.08 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
6 6 f 1 9.88 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
7 7 f 1 9.32 PODOGRODZKI Robert MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
8 8 f 1 8.31 MAREK Andrzej MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL --
9 9 f 1 6.88 JANIA Robert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- LDK!
10 10 f 1 6.70 STRZˇDAŁA Szymon MUKS SZS Cieszyn 00 U16 SL --
Ppal (150) M
1 1 f 1 61.5 MOL Jakub MKS-MOS Katowice 02 U14 SL -- #
2 2 f 1 55.0 JANIA Robert TL Pogoń Ruda ¦l±ska 01 U14 SL -- LDK!
3 3 f 1 47.0 POLAKOWSKI Kacper LKS Orzeł Kozy # 02 U14 SL -- HARAT Beata Z/3357/16 2016 5
4 4 f 1 46.0 KAJDA Michael MOS CSiR D±browa Górnicza 01 U14 SL --
5 5 f 1 43.0 MICHALIK Maciej UKS Gminy Brzeszcze 02 U14 MA --
6 6 f 1 40.0 SERWATKA Mateusz KB MOSiR Jastrzębie 02 U14 SL --
7 7 f 1 28.5 POLAKOWSKI Szymon LKS Orzeł Kozy # 03 U12 SL -- #
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.50 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL III KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 2 f 1 38.45 SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL IV
3 3 f 1 36.86 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL IV BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
4 4 f 1 34.00 KWIECIEŃ Michał MOS CSiR D±browa Górnicza 99 U16 SL V PUDŁOWSKI Szymon # Z/0746/15 2019 1
5 5 f 1 30.20 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 99 U16 SL -- #
6 6 f 1 28.42 ANDERS Oskar MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
7 7 f 1 28.30 GRĘDA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL --
8 8 f 1 21.44 LURANC Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
Młot (5) M
1 1 f 1 45.60 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
2 2 f 1 30.05 WAIDEMAN Piotr TL ROW Rybnik # 99 U16 SL V #
3 3 f 1 29.29 LURANC Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
  f 1 NM WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
Oszczep (600) M
3 3 f 1 40.85 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
4 4 f 1 32.04 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1209700107574 sekund