Toruń 28 - 30.06.2014
68. Mistrzostwa Polski Juniorów
100 m K
1 5 e 1 12.21 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.5 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 7 e 1 12.44 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD -1.5 II B.D. 3
3 9 e 1 12.48 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -1.5 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
4 15 e 1 12.75 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -1.5 II
5 18 e 1 12.83 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -1.5 III LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
6 22 e 1 13.03 PĘDZIWIATR Klaudia KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -1.5 III B.D. #
7 25 e 1 13.16 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU -1.5 III
1 2 e 2 12.11 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM -0.9 I
2 3 e 2 12.13 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U20 PM -0.9 I #
3 11 e 2 12.56 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.9 II #
5 23 e 2 13.09 SZAJKIEWICZ Paulina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -0.9 III
6 26 e 2 13.30 DOROZ Izabela KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.9 IV
1 1 e 3 11.95 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP -2.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 8 e 3 12.47 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -2.1 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
3 12 e 3 12.65 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -2.1 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
4 16 e 3 12.76 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ -2.1 III B.D. 3
5 20 e 3 12.97 SIEWRUK Katarzyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -2.1 III KĘDZIORA Robert # Z/3654/11 2019 1
6 21 e 3 13.03 KAJEWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD -2.1 III ORŁOWSKI Piotr B.D. Z/3170/11 2018 2
7 24 e 3 13.10 SIKORA Marta KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -2.1 III
1 4 e 4 12.14 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP -1.4 I
2 6 e 4 12.41 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ -1.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
3 10 e 4 12.52 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -1.4 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
4 14 e 4 12.75 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -1.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
5 17 e 4 12.77 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP -1.4 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
6 19 e 4 12.86 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS -1.4 III B.D. Z/0988/12 2016 3
7 27 e 4 13.35 GDAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 95 U20 LU -1.4 IV B.D.
1 f 1 11.78 CIBA Kamila OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP +0.6 M OSIK Tadeusz B.D. Z/3200/11 2019 M
2 f 1 11.97 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +0.6 I
3 f 1 12.01 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.6 I KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
4 f 1 12.02 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.6 I
5 f 1 12.04 BŁAŻEK Weronika SKLA Sopot # 96 U20 PM +0.6 I #
6 f 1 12.17 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.6 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
7 f 1 12.27 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.6 II B.D. 3
8 f 1 12.36 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.6 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
1 f 2 12.25 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -1.1 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
2 f 2 12.43 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -1.1 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
3 f 2 12.49 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -1.1 II #
4 f 2 12.57 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -1.1 II
5 f 2 12.62 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -1.1 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
6 f 2 12.64 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -1.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
7 f 2 12.66 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP -1.1 II POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
8 f 2 12.80 RUSINIAK Monika OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ -1.1 III B.D. 3
200 m K
1 4 e 1 24.60 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.5 I DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
2 7 e 1 24.83 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.5 I B.D. 3
3 17 e 1 25.49 LUBICKA Aleksandra OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ +0.5 II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/1473/12 , 2019 1
4 18 e 1 25.50 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM +0.5 II SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
5 27 e 1 26.44 GELIŃSKA Natalia GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.5 III
1 3 e 2 24.33 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.5 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 6 e 2 24.80 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.5 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
3 8 e 2 24.88 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD +0.5 I B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
4 13 e 2 25.37 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.5 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
5 16 e 2 25.46 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM +0.5 II B.D. # Z/0909/12 2019 M
6 19 e 2 25.53 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +0.5 II #
7 20 e 2 25.56 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.5 II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
8 26 e 2 26.42 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +0.5 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
1 2 e 3 24.32 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +0.3 I
2 9 e 3 24.88 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.3 I KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
3 10 e 3 25.26 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.3 II #
4 11 e 3 25.27 KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.3 II PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
5 12 e 3 25.29 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +0.3 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
6 14 e 3 25.43 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U20 PM +0.3 II
7 23 e 3 25.80 CZERNY Patrycja UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ +0.3 II KĘDZIORA Robert Z/1466/12 2014 2
8 25 e 3 26.10 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL +0.3 II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
1 1 e 4 23.86 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.7 M KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 5 e 4 24.64 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.7 I
3 15 e 4 25.45 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM +0.7 II
4 21 e 4 25.70 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
5 22 e 4 25.77 TUNIEWICZ Katarzyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.7 II KOHUTEK Artur B.D. # Z/1161/11 2019 1
6 24 e 4 25.94 ORGANIŚCIAK Karolina MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP +0.7 II B.D. B.D. 3
7 28 e 4 26.53 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.7 III B.D. Z/0988/12 2016 3
1 f 1 23.76 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 M KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
2 f 1 24.24 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +0.1 I
3 f 1 24.40 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +0.1 I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
4 f 1 24.54 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.1 I DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
5 f 1 24.60 JANOWSKA Kamila GKS Olimpia Grudziądz 95 U20 KP +0.1 I
6 f 1 24.61 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +0.1 I OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
7 f 1 24.83 WRÓBEL Kornelia LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.1 I B.D. 3
  f 1 DNF SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD +0.1 -- B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
1 f 2 25.11 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.7 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
2 f 2 25.21 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +1.7 II #
3 f 2 25.34 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM +1.7 II B.D. # Z/0909/12 2019 M
4 f 2 25.36 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN +1.7 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
5 f 2 25.42 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U20 PM +1.7 II
6 f 2 25.49 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM +1.7 II
  f 2 DNF PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.7 -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
  f 2 DNF KOPYTO Katarzyna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL +1.7 -- PTAK Krzysztof PTAK Krzysztof
400 m K
1 1 e 1 54.07 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 2 e 1 55.04 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I
3 7 e 1 55.81 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
4 9 e 1 55.94 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
5 14 e 1 57.71 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
6 18 e 1 58.90 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
7 19 e 1 59.33 JABŁOŃSKA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U20 PM III
1 4 e 2 55.31 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin 95 U20 ZP I
2 5 e 2 55.38 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
3 6 e 2 55.69 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
4 10 e 2 56.05 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM I
5 13 e 2 57.27 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM II B.D. # Z/0909/12 2019 M
6 16 e 2 58.62 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP II B.D.
7 20 e 2 60.59 DZIKOWSKA Adrianna SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS III CHORZĘPA Przemysław Z/0012/12 2015 3
1 3 e 3 55.29 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
2 8 e 3 55.87 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
3 11 e 3 56.21 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
4 12 e 3 56.65 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
5 15 e 3 58.40 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
6 17 e 3 58.87 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II B.D. 3
1 f 1 53.99 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
2 f 1 54.51 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I
3 f 1 54.78 BARTOSIEWICZ Natalia AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/1040/12 2019 1
4 f 1 55.15 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN I LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
5 f 1 55.51 MURASZEWSKA Dominika AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/2277/11 2019 M
6 f 1 55.99 PODLASZCZAK Weronika MKL Szczecin 95 U20 ZP I
7 f 1 56.24 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
8 f 1 56.38 DOBEK Anna AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I SĘKOWSKA Anna B.D. Z/1146/12 2019 M
1 f 2 55.65 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
2 f 2 56.32 GESEK Karolina SKLA Sopot # 96 U20 PM I
3 f 2 56.52 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
4 f 2 57.07 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
5 f 2 57.78 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
6 f 2 58.32 PAPIÓR Jolanta SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS II CHORZĘPA Przemysław Z/0560/12 2015 3
7 f 2 59.29 MIKOŁAJCZAK Monika SL Olimpia Poznań 96 U20 WP III B.D.
  f 2 DNF MOREK Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM -- B.D. # Z/0909/12 2019 M
800 m K
1 6 e 1 2:17.59 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
2 7 e 1 2:17.65 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
3 9 e 1 2:17.71 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
4 10 e 1 2:18.67 JARZYŃSKA Kinga SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ III DZIUBIŃSKA Bożena B.D. B.D. # Z/0353/12 2016 2
5 12 e 1 2:20.49 BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III
6 13 e 1 2:22.20 WÓJTOWICZ Małgorzata MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS III
7 14 e 1 2:23.19 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN III
8 16 e 1 2:25.02 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK IV B.D. 3
1 1 e 2 2:14.56 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
2 2 e 2 2:14.61 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
3 3 e 2 2:14.95 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1
4 4 e 2 2:15.46 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
5 5 e 2 2:16.55 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
6 8 e 2 2:17.67 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU III B.D. Z/0203/12 2017 2
7 11 e 2 2:19.46 GRZEGORCZYK Karolina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III B.D. 2
8 15 e 2 2:23.56 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
9 17 e 2 2:31.30 ZIÓŁKOWSKA Kamila LUKS Boguszyce 96 U20 LD IV
1 f 1 2:14.19 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
2 f 1 2:14.25 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP II BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
3 f 1 2:14.73 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL II
4 f 1 2:15.20 JARZYŃSKA Anita SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena B.D. # Z/4097/11 2015 1
5 f 1 2:16.59 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1
6 f 1 2:17.71 KOŁECKA Agata AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0350/13 2019 1
7 f 1 2:18.02 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
8 f 1 2:19.73 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU III B.D. Z/0203/12 2017 2
1500 m K
1 f 1 4:20.10 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 f 1 4:36.78 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
3 f 1 4:37.17 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
4 f 1 4:40.12 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
5 f 1 4:40.25 CHRYCZYK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II MIREK Wacław B.D. Z/0277/12 2019 1
6 f 1 4:41.07 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
7 f 1 4:43.00 GALANT Martyna OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP II OSTROWSKI Ryszard B.D. # Z/0939/12 2019 M
8 f 1 4:43.30 KŁOPOTOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska # 96 U20 LU II B.D. Z/0203/12 2017 2
9 f 1 4:44.44 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS III B.D. # 2
10 f 1 4:45.54 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U20 PM III #
11 f 1 4:45.60 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
12 f 1 4:47.00 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD III
13 f 1 4:50.06 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP III
14 f 1 4:51.66 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP III BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
15 f 1 4:52.81 ADAMCZYK Emanuela LKS Olimpic Szczecin # 96 U20 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. Z/0113/12 2015 BEZ
16 f 1 4:54.34 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
17 f 1 4:57.02 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
18 f 1 5:03.20 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
19 f 1 5:07.08 KARCZEWSKA Karolina MLKS Ostróda 96 U20 WN IV
  f 1 DNF WAWRZYK Martyna MKS Agros Chełm 96 U20 LU -- B.D. BEZ
3000 m K
1 f 1 9:22.00 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
2 f 1 9:51.49 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
3 f 1 10:06.89 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD II
4 f 1 10:13.00 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II
5 f 1 10:16.89 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP II
6 f 1 10:20.33 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Piła # 96 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0009/12 2019 1
7 f 1 10:24.31 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U20 PM II #
8 f 1 10:25.20 SADOWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
9 f 1 10:32.61 PAWŁOWSKA Paulina AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU III JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0211/11 2017 1
10 f 1 10:41.98 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS III B.D. 2
11 f 1 10:56.23 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
12 f 1 11:01.99 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # Z/1342/14 2018
13 f 1 11:04.35 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU III B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
14 f 1 11:11.04 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U20 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/0333/12 2017 3
15 f 1 11:19.62 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna 96 U20 SL IV
  f 1 DNF WAŁASZEWSKA Magdalena MKL Maraton Świnoujście 96 U20 ZP --
5000 m K
1 f 1 18:07.77 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU II JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
2 f 1 18:09.52 HOŁDA Aleksandra AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0355/12 2019 1
3 f 1 18:13.27 SADOWSKA Natalia WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA II B.D. 2
4 f 1 18:16.23 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL III CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
5 f 1 18:18.69 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
6 f 1 18:26.78 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
7 f 1 18:44.25 ANUS Milena SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III
8 f 1 18:44.38 WIŚNIEWSKA Dominika WMLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP III
9 f 1 18:52.86 SMOLARZ Angelika PLKS Gwda Piła 95 U20 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2865/11 2017 3
10 f 1 18:54.67 BILAWA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0666/12 2017 3
11 f 1 18:57.13 ŁUKIJANIUK Marta WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS III B.D. 2
12 f 1 19:03.37 LULIŃSKA Kamila UKS Mały Jeziorak Iława 95 U20 WN III B.D. BEZ
13 f 1 19:10.31 ZAJĄC Lidia LLKS Osowa Sień 96 U20 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/0333/12 2017 3
14 f 1 19:19.37 BYRSKA Sylwia WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # Z/1342/14 2018
15 f 1 19:33.93 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP --
16 f 1 19:50.08 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP --
17 f 1 20:05.01 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP --
18 f 1 21:29.78 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
  f 1 DNF MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP --
100 m pł K
1 1 e 1 14.22 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.3 I B.D. B.D. M
2 2 e 1 14.35 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.3 I SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 12 e 1 15.08 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM +0.3 II KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
4 14 e 1 15.34 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.3 II B.D. BEZ
5 18 e 1 15.60 JUSZCZYK Karolina MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 96 U20 SL +0.3 II
6 20 e 1 15.77 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.3 III
7 22 e 1 16.03 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS +0.3 III
1 3 e 2 14.42 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +0.8 I B.D. # 2
2 5 e 2 14.61 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.8 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
3 8 e 2 14.93 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.8 II
4 9 e 2 14.94 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.8 II
5 10 e 2 15.00 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.8 II
6 17 e 2 15.45 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP +0.8 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
7 19 e 2 15.66 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +0.8 II B.D. 3
8 21 e 2 16.03 RZEPKA Joanna LUKS Orkan Września 95 U20 WP +0.8 III
1 4 e 3 14.45 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U20 LD +0.8 I BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 6 e 3 14.66 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +0.8 II
3 7 e 3 14.74 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.8 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
4 11 e 3 15.07 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.8 II
5 13 e 3 15.29 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.8 II B.D. 3
6 15 e 3 15.43 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.8 II
7 16 e 3 15.45 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.8 II B.D. BEZ
1 f 1 14.12 FLIS Katarzyna AZS Łódź # 96 U20 LD +0.3 I BLAUSZ Henryka B.D. # Z/1329/12 2019 1
2 f 1 14.17 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.3 I B.D. B.D. M
3 f 1 14.31 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.3 I SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
4 f 1 14.33 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.3 I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
5 f 1 14.43 BREZA Agnieszka WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +0.3 I B.D. # 2
6 f 1 14.87 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.3 II
7 f 1 14.96 JARCZYŃSKA Dagmara RKS Skra Warszawa 95 U20 MZ +0.3 II
8 f 1 15.04 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.3 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
1 f 2 14.95 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.2 II
2 f 2 15.02 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.2 II
3 f 2 15.28 ZIELIŃSKA Klaudia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.2 II B.D. BEZ
4 f 2 15.31 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.2 II B.D. 3
5 f 2 15.32 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP +0.2 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
6 f 2 15.49 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.2 II
7 f 2 15.50 ZAŃKO Kamila KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.2 II
8 f 2 15.81 ZIELIŃSKA Sylwia AZS-AWF Gorzów # 95 U20 LB +0.2 III B.D. BEZ
400 m pł K K
1 1 e 1 62.84 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD II
2 9 e 1 64.68 MŁODAWSKA Karolina KKL Kielce 96 U20 SK II LIPIŃSKI Zdzisław B.D. # Z/0840/12 2019 1
3 11 e 1 65.09 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
4 16 e 1 65.87 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
5 21 e 1 67.01 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
6 22 e 1 67.19 PIOTROWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III
1 2 e 2 62.97 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
2 6 e 2 63.68 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP II B.D. 2
3 8 e 2 64.24 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
4 17 e 2 65.90 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
5 18 e 2 66.43 SYROCKA Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/1569/12 2019 1
6 25 e 2 68.43 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA III B.D. # BEZ
7 26 e 2 70.86 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ IV
1 4 e 3 63.44 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD II B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 7 e 3 64.15 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019
3 10 e 3 65.04 KORZUCH Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL II PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/0727/12 2019 M
4 12 e 3 65.18 KWIATKOWSKA Alicja WKS Wawel Kraków 95 U20 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/3859/11 2019 2
5 19 e 3 66.61 TOŚ Barbara UKS Trójka Sandomierz 96 U20 SK III MIREK Andrzej B.D. Z/1557/13 2014 BEZ
6 23 e 3 67.98 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS III
7 24 e 3 68.16 BERKOWSKA Karolina MLKS Echo Twardogóra 96 U20 DS III
1 3 e 4 63.41 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
2 5 e 4 63.54 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II #
3 13 e 4 65.35 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
4 14 e 4 65.52 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II
5 15 e 4 65.82 ZIELIŃSKA Adrianna MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP II
6 20 e 4 66.68 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III
1 f 1 59.20 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD M B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
2 f 1 60.03 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
3 f 1 61.25 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD I
4 f 1 62.06 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. 2
5 f 1 62.26 KONIECZKA Karolina LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP I
6 f 1 62.88 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II #
7 f 1 63.95 LIWAK Patrycja LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP II
8 f 1 64.43 KRZYWICKA Magda AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II B.D. RĄCZKA Paweł # , Z/1465/13 , 2019
2000 m prz K
1 f 1 6:55.71 PYZIK Weronika LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU I JAMROZ Mieczyslaw Z/0682/12 2019 M
2 f 1 6:57.53 CZERWIŃSKA Amelia KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ I JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/4630/11 2018 3
3 f 1 6:57.54 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL I CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
4 f 1 6:58.26 KROSCHEL Karena LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP I
5 f 1 7:05.57 MAJDECKA Andżelika LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
6 f 1 7:08.10 GAWŁOWSKA Daria LKS Vectra Włocławek 95 U20 KP II NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/2633/11 2017 3
7 f 1 7:08.84 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
8 f 1 7:12.14 KARGOL Katarzyna CWKS Resovia Rzeszów # 96 U20 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0701/12 2019 1
9 f 1 7:21.21 SMOLARZ Angelika PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2865/11 2017 3
10 f 1 7:27.25 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP II
11 f 1 7:34.68 STARZYK Marzena UKS Olimp Kozienice 96 U20 MZ III LDK!
12 f 1 7:35.19 BILAWA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0666/12 2017 3
13 f 1 7:35.85 GĄSIOROWSKA Dominika KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
14 f 1 7:40.79 NOWAK Maria LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
15 f 1 7:46.03 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP III
16 f 1 7:46.33 ADAMCZYK Małgorzata ULKS Talex Borzytuchom 96 U20 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0636/12 2017 2
17 f 1 7:50.35 TOMCZYK Sylwia MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD III
18 f 1 7:51.31 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U20 DS III #
19 f 1 7:57.87 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
20 f 1 8:30.72 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
4x100 m K
1 s 1 49.00 SOZAŃSKA Oliwia
BOROWIAK Agata
MARCINISZYN Edyta
KLIMEK Ewelina
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95
96
96
96
U20 LBU -- SASKA Tomasz
SASKA Tomasz

Z/2606/11
Z/0050/13
2016
2015
BEZ
1
2 s 1 49.63 GRZEGOREK Marcelina
ZEZULA Wiktoria
ROMEL Patrycja
SYROCKA Agata
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U20 KPO --
KOHUTEK Artur B.D.

LEWANDOWSKI Jacek B.D.
Z/0584/12
Z/1569/12
2019
2019
M
1
3 s 1 49.68 WOJTULEWICZ Barbara
BAŁON Anna
WRÓBEL Elwira
WRÓBEL Kornelia
LUKS Hańcza Suwałki 95
96
96
96
U20 POD -- B.D.
B.D. B.D.
KLESZOWSKI Leszek
B.D.
BEZ

BEZ
3
4 s 1 50.28 PAKOS Nina
MACHNER Ines
MYNTE Małgorzata
SIEWRUK Katarzyna
UKS-MOS Opole 95
96
96
95
U20 OPL --

B.D.
KĘDZIORA Robert
Z/3654/11
2019
2
1
5 s 1 51.85 ZAJKOWSKA Marzena
ŻALIKOWSKA Małgorzata
SZYDŁOWSKA Aneta
GRZEGORCZYK Karolina
MKS Juvenia Białystok 95
96
95
95
U20 POD -- MYDLARZ Adrian
MYDLARZ Adrian
B.D. MYDLARZ Adrian
B.D.
Z/1673/12
Z/1452/12
, Z/3478/11
2014
2014
, 2017
4
3
2
2
1 s 2 46.44 CZĘSZ Weronika
KANIECKA Zuzanna
ŻELIŃSKA Gabriela
MORTON Marlena
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
95
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.

B.D.
B.D. B.D.
Z/0576/12
2019
2
BEZ
M
2 s 2 47.40 KOWALSKA Anna
GOŁĄBEK Klaudia
BASA Martyna
MUCHLADA Klaudia
AZS-AWFiS Gdańsk 96
95
96
95
U20 POM --


KAMROWSKA-NOWAK Maria
Z/4445/11
2019
1
3 s 2 47.89 RUSINIAK Monika
CZERNY Patrycja
LUBICKA Aleksandra
KRZYWICKA Magda
UKS Kusy Warszawa 96
96
96
96
U20 MAZ -- B.D.
KĘDZIORA Robert
B.D. GĄSIEWSKI Artur
B.D. RĄCZKA Paweł
Z/1466/12
, Z/1473/12
, Z/1465/13
2014
, 2019
, 2019
3
2
1

4 s 2 48.11 PIOTROWSKA Joanna
KAJEWSKA Paulina
KUBEŁ Marta
PANAŚ Bożena
KS Podlasie Białystok 95
95
95
96
U20 POD --
ORŁOWSKI Piotr B.D.
B.D.
Z/3170/11
2018
2
2
5 s 2 48.80 SIKORA Marta
PĘDZIWIATR Klaudia
SUDER Magdalena
DOROZ Izabela
KS AZS AWF Kraków 96
96
96
96
U20 MLP --
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/0943/13
2019

2
6 s 2 49.73 KURSA Magdalena
ZAŃKO Kamila
GDAŃSKA Dominika
WRONKA Magdalena
KS Agros Zamość 96
95
95
95
U20 LBE --

B.D.
KRUPA Iwona B.D.
Z/0310/11
2018

1
4x400 m K
1 s 1 3:59.95 LIS Aleksandra
CHMIELOWSKA Klaudia
BRZÓSKA Agata
KRAWIEC Beata
KKS Victoria Stalowa Wola 95
96
95
95
U20 PDK -- B.D.


B.D.
3
3
2 s 1 4:10.21 GAŁUSZKA Angelika
FILIP Paulina
PĘCAK Klaudia
WOŻNIAK Ilona
KKB MOSiR Krosno 96
96
95
96
U20 PDK --


3 s 1 4:15.96 KASZUBA Alicja
LEWANDOWSKA Martyna
PAPIÓR Jolanta
DZIKOWSKA Adrianna
SL GKS Olsza Olszyna 96
96
96
96
U20 DOL --

CHORZĘPA Przemysław
CHORZĘPA Przemysław
Z/0560/12
Z/0012/12
2015
2015
3
3
4 s 1 4:20.58 SKRĘT Patrycja
WOLCZYŃSKA Jaśmina
WINIARZ Joanna
KRĘŻEL Aleksandra
MUKS ILKUS Olkusz 95
96
95
95
U20 MLP --
B.D.
B.D.
BEZ
BEZ
5 s 1 4:23.73 JANICKA Paulina
SZCZEPANIAK Agata
GAWLAK Sara
BUCHAJCZYK Anna
KS Gwardia Piła 96
95
96
95
U20 WLP -- B.D.

RAJEWICZ Czesław
B.D.
Z/0471/12
2018
BEZ
3
BEZ
1 s 2 3:50.75 MILANOWSKA Beata
CIESIELSKA Karolina
PACHOLCZYK Adrianna
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 95
96
96
96
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.

PODOLAK Kazimierz B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/1253/11
Z/0888/12
2019
2017
2
3
3
2 s 2 3:53.38 KANIECKA Zuzanna
ZEZULA Wiktoria
SYROCKA Agata
ŻELIŃSKA Gabriela
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U20 KPO --
KOHUTEK Artur B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D.
Z/0584/12
Z/1569/12
2019
2019
M
1
BEZ
3 s 2 3:56.73 ZAWADZKA Aleksandra
JARZYŃSKA Kinga
KRUTEL Magdalena
JARZYŃSKA Anita
SSA Legia 1926 Warszawa 96
95
96
95
U20 MAZ -- OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA Bożena B.D. B.D.
OBROCKI Bogdan
DZIUBIŃSKA Bożena B.D.
Z/1468/13
Z/0353/12
Z/0475/12
Z/4097/11
2016
2016
2015
2015
3
2
2
1
4 s 2 3:57.11 CZERNY Patrycja
LUBICKA Aleksandra
RYPINA Paula
KRZYWICKA Magda
UKS Kusy Warszawa 96
96
95
96
U20 MAZ -- KĘDZIORA Robert
B.D. GĄSIEWSKI Artur
GĄSIEWSKI Artur
B.D. RĄCZKA Paweł
Z/1466/12
, Z/1473/12
Z/5039/11
, Z/1465/13
2014
, 2019
2014
, 2019
2
1
3

5 s 2 4:02.82 ŻALIKOWSKA Małgorzata
GRZEGORCZYK Karolina
ZAJKOWSKA Marzena
SZYDŁOWSKA Aneta
MKS Juvenia Białystok 96
95
95
95
U20 POD -- MYDLARZ Adrian
B.D.
MYDLARZ Adrian
B.D. MYDLARZ Adrian
Z/1452/12
Z/1673/12
, Z/3478/11
2014
2014
, 2017
3
2
4
2
Wzwyż K
1 1 e 1 1.65 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U18 PM II BORYS Jerzy B.D. # Z/0014/14 2019 M
2 2 e 1 1.65 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
2 2 e 1 1.65 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
4 4 e 1 1.65 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
5 5 e 1 1.60 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U20 LD III
5 5 e 1 1.60 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
7 11 e 1 1.60 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. B.D.
8 14 e 1 1.55 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB III
8 14 e 1 1.55 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD III KLESZOWSKI Leszek # BEZ
1 5 e 2 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III DUDEK Marcin B.D. # Z/1445/12 2019 2
1 5 e 2 1.60 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP III B.D. # 1
1 5 e 2 1.60 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
1 5 e 2 1.60 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
5 12 e 2 1.55 ŁAPA Klaudia KS Agros Zamość 96 U20 LU III B.D. BEZ
5 12 e 2 1.55 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
7 14 e 2 1.55 DĄBROWSKA Katarzyna UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3095/11 2014 3
8 17 e 2 1.45 KŁODA Justyna MKS Ustroń 96 U20 SL IV
8 17 e 2 1.45 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD IV B.D. BEZ
8 17 e 2 1.45 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. 3
1 f 1 1.78 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U18 PM I BORYS Jerzy B.D. # Z/0014/14 2019 M
2 f 1 1.76 WAWRZYNIAK Monika OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. # 1
3 f 1 1.70 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
4 f 1 1.65 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U20 PD II DUDEK Marcin B.D. # Z/1445/12 2019 2
5 f 1 1.65 LIGARSKA Paulina SKLA Sopot 96 U20 PM II MODELSKI Michał Z/1714/12 2019 MM
6 f 1 1.65 STANISŁAWSKA Joanna UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/1593/12 2019 2
7 f 1 1.60 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
7 f 1 1.60 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
7 f 1 1.60 WOŹNICKA Zuzanna RKS Łódź 96 U20 LD III
10 f 1 1.60 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. B.D.
11 f 1 1.60 KOWALCZYK Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
12 f 1 1.55 ŁAPA Klaudia KS Agros Zamość 96 U20 LU III B.D. BEZ
13 f 1 1.55 KALANDYK Mariola CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
Tyczka K
1 f 1 4.10 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP M PRZYBYŁA Krzysztof Z/0580/12 2019 M
2 f 1 3.95 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2018 1
3 f 1 3.30 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 96 U20 DS I
4 f 1 3.20 SŁAWIŃSKA Sonia OSOT Szczecin 95 U20 ZP II
5 f 1 3.10 HUDZIK Adrianna KL Gdynia 95 U20 PM II B.D. # BEZ
6 f 1 3.00 ADASZAK Daria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
6 f 1 3.00 RYŚ Aleksandra MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
8 f 1 3.00 WIZNER Barbara UKS Olimp Mazańcowice 96 U20 SL II
9 f 1 2.80 PITEK Magda Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III
9 f 1 2.80 KUBUJ Wiktoria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS III
11 f 1 2.60 WIŚNIEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV
12 f 1 2.40 CEBULAK Kaja MKS MOS Wrocław 96 U20 DS IV
W dal K
1 1 e 1 5.89 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U20 LD +0.9 I SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
2 2 e 1 5.73 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.3 II #
3 5 e 1 5.60 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +0.5 II SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
4 6 e 1 5.59 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +0.1 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
5 9 e 1 5.42 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +1.5 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
6 12 e 1 5.35 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U20 PM 0.0 III
7 15 e 1 5.15 KUBICKA Joanna KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP +0.5 III
8 16 e 1 5.11 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.3 III B.D. 2
9 17 e 1 5.08 ROESKE Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.9 IV B.D. BEZ
10 18 e 1 5.01 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ +0.7 IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
  e 1 NM PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 96 U20 PD 0.0 --
1 3 e 2 5.72 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +2.0 II JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
2 4 e 2 5.63 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.5 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
3 7 e 2 5.54 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.7 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
4 8 e 2 5.46 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U20 MA +1.7 II BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
5 10 e 2 5.38 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.9 III SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
6 11 e 2 5.38 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.1 III
7 13 e 2 5.22 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +0.4 III B.D.
8 14 e 2 5.21 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +0.8 III
9 19 e 2 4.95 POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL -0.1 IV
10 20 e 2 4.86 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP +0.3 IV
1 f 1 5.78 CHACIŃSKA Natalia AZS Łódź # 96 U20 LD -0.2 II SADACH Aneta # Z/0206/12 2019 1
2 f 1 5.66 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +0.9 II JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
3 f 1 5.64 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II #
4 f 1 5.62 TARAŃ Kinga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.3 II B.D. B.D. ŚWIĄTKOWSKI Bartosz #
5 f 1 5.60 ŻEBROWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok # 96 U20 PD +1.0 II NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0398/12 2019 M
6 f 1 5.56 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.4 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
7 f 1 5.56 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -0.3 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
8 f 1 5.29 FAKA Angelika WKS Wawel Kraków # 96 U20 MA +1.5 III BORA Piotr B.D. Z/1399/12 2019 M
9 f 1 5.17 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +0.7 III SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
10 f 1 5.07 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U20 PM +0.8 IV
11 f 1 2.86 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.4 -- SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
  f 1 NM FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 --
Trójskok K
1 1 e 1 12.01 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +1.5 I B.D.
1 1 e 1 12.01 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +1.1 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
3 3 e 1 11.68 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +0.2 II SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
4 4 e 1 11.60 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -0.9 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
5 5 e 1 11.46 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.1 III
6 6 e 1 11.31 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP -0.5 III
7 8 e 1 11.22 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ +0.6 III ZIĘCINA Kazimierz Z/5096/11 2014 2
8 9 e 1 11.10 KUBICKA Joanna KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP +1.6 III
9 10 e 1 11.08 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U20 WP +1.1 III
  e 1 NM POTYKA Paulina TL ROW Rybnik 95 U20 SL 0.0 --
1 7 e 2 11.25 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U20 PM +1.1 III
2 11 e 2 11.04 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP +0.6 III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
3 12 e 2 10.92 JANICKA Paulina KS Gwardia Piła 96 U20 WP +0.9 III B.D. BEZ
4 13 e 2 10.83 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.6 III B.D. B.D.
5 14 e 2 10.66 KURSA Magdalena KS Agros Zamość 96 U20 LU -1.0 IV
6 15 e 2 10.64 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.2 IV
7 16 e 2 10.59 RAGAN Barbara CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK +1.4 IV
8 17 e 2 10.47 DEMIAŃCZUK Olga AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +1.4 IV
9 18 e 2 10.42 KUCZYK Marta UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP +1.2 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0529/11 2015 3
10 19 e 2 10.16 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +1.0 -- KLESZOWSKI Leszek # BEZ
11 20 e 2 10.09 BELKA Patrycja LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 96 U20 WN -0.2 -- B.D. 4
12 21 e 2 9.98 MACHNER Ines UKS-MOS Opole 96 U20 OP +1.4 --
1 f 1 12.48 SZÓSTAK Adrianna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP +1.4 I JAGACIAK Jarosław Z/1019/12 2019 M
2 f 1 12.05 JANKOWIAK Sandra OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP -1.3 I B.D.
3 f 1 11.91 WYSZCZELSKA Ewelina AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.9 II ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0058/11 2019 2
4 f 1 11.68 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -0.4 II SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
5 f 1 11.56 JASZCZUK Katarzyna MKS Pogoń Siedlce 95 U20 MZ -0.5 II ZIĘCINA Kazimierz Z/5096/11 2014 2
6 f 1 11.39 BRZOZOWSKA Agnieszka MKS Baszta Szamotuły 95 U20 WP +0.3 III
7 f 1 11.35 DUCZMAL Izabela SKLA Sopot 96 U20 PM +0.1 III
8 f 1 11.27 FISZER Karolina KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +1.7 III
9 f 1 11.08 KUBICKA Joanna KL Bałtyk Koszalin 95 U20 ZP +0.6 III
10 f 1 10.97 WITCZAK Weronika MKS Juvenia Puszczykowo 95 U20 WP -0.6 III
11 f 1 10.86 JANICKA Paulina KS Gwardia Piła 96 U20 WP +1.5 III B.D. BEZ
12 f 1 10.76 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP -0.6 III PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
Kula (4) K
1 2 e 1 13.43 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
2 3 e 1 13.22 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
3 4 e 1 12.90 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM I WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
4 9 e 1 11.80 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB II
5 10 e 1 11.57 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
6 12 e 1 11.40 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
7 15 e 1 11.34 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
8 16 e 1 11.30 SZYMAŃSKA Aleksandra LKS Polkowice 96 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/0989/12 2014 2
9 18 e 1 11.03 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
10 20 e 1 10.05 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III
11 21 e 1 10.02 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK III FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
1 1 e 2 14.98 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
2 5 e 2 12.70 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U20 PM I RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
3 6 e 2 12.42 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
4 7 e 2 12.20 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
5 8 e 2 11.92 WOJTECKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD II MYDLARZ Adrian Z/1944/12 2014 2
6 11 e 2 11.45 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD III SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
7 13 e 2 11.40 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD III B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
8 14 e 2 11.38 NYKLEWICZ Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III B.D. B.D. 1
9 17 e 2 11.17 KSYBEK Angelika MKS Durasan Płońsk 95 U20 MZ III
10 19 e 2 10.11 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
11 22 e 2 9.93 ŁĄCZYŃSKA Monika PKS Gwardia Szczytno # 95 U20 WN IV BUKOWIECKI Ireneusz Z/1180/14 2015 2
1 f 1 16.09 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD M ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
2 f 1 14.58 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
3 f 1 13.72 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM I WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
4 f 1 13.41 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
5 f 1 13.41 HNATIUK Katarzyna MTS Junior Sopot 96 U20 PM I RETYK Sławomir Z/1215/12 2017 2
6 f 1 13.21 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
7 f 1 13.11 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD I GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
8 f 1 11.60 WOJTECKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD III MYDLARZ Adrian Z/1944/12 2014 2
9 f 1 11.34 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
10 f 1 11.33 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD III SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
11 f 1 11.24 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
12 f 1 11.17 BEROWA Rumiana OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
Dysk (1) K
1 1 e 1 45.30 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
2 2 e 1 42.98 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD II KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
3 7 e 1 40.09 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB II CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
4 9 e 1 38.55 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
5 10 e 1 37.50 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP II
6 12 e 1 37.38 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS II
7 13 e 1 37.19 DĄBROWSKA Anna AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU II KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/1448/13 2019 2
8 15 e 1 36.54 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
9 16 e 1 34.42 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
10 18 e 1 34.15 SZYMAŃSKA Aleksandra LKS Polkowice 96 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/0989/12 2014 2
11 20 e 1 32.45 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
12 24 e 1 30.10 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U20 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1
1 3 e 2 42.41 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U20 MZ II
2 4 e 2 41.75 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA II TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
3 5 e 2 41.63 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
4 6 e 2 40.83 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
5 8 e 2 38.87 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
6 11 e 2 37.40 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
7 14 e 2 36.95 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
8 17 e 2 34.37 RÓŻAŃSKA Paulina MKLA Łęczyca 96 U20 LD III
9 19 e 2 33.17 BĄK Weronika UKS-MOS Opole 96 U20 OP III
10 21 e 2 31.88 WRONKA Marlena RKS Łódź # 96 U20 LD IV B.D. BEZ
11 22 e 2 31.01 GOŹDZIK Dagmara MKS Tomaszów Mazowiecki 96 U20 LD IV
12 23 e 2 30.36 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM IV WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
1 f 1 52.20 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
2 f 1 47.41 SIERZAN Daria MKS Pułtusk 95 U20 MZ I
3 f 1 45.30 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
4 f 1 44.91 TRZONKOWSKA Beata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan # Z/2813/11 2019 1
5 f 1 43.61 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM I WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
6 f 1 41.46 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK II FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
7 f 1 40.99 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB II CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
8 f 1 40.88 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
9 f 1 39.27 GÓRSKA Wioleta LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD II GÓRSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/1315/11 2015 2
10 f 1 39.01 JAROSZEWICZ Anna MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD II B.D. B.D. # , Z/1462/12 , 2018 2
11 f 1 37.38 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP II
12 f 1 32.60 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS III
Młot (4) K
1 1 e 1 57.57 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 3 e 1 51.92 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U20 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
3 4 e 1 51.52 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
4 7 e 1 45.09 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 96 U20 LU II FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
5 8 e 1 44.49 ŁOCHIŃSKA Maria LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
6 10 e 1 43.51 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
7 13 e 1 41.27 JACHER Ewelina LKS Stal Mielec 95 U20 PK III
8 14 e 1 39.90 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
9 15 e 1 37.57 KUCHARCZYK Ilona LKS Stal Mielec 96 U20 PK III
1 2 e 2 53.27 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
2 5 e 2 48.52 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U20 KP I B.D. BEZ
3 6 e 2 48.44 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
4 9 e 2 43.87 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
5 11 e 2 43.35 ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U20 LB II KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1
6 12 e 2 41.51 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP III HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
7 16 e 2 37.35 GWIAZDOWSKA Anna UMKS Iskra Wolsztyn 96 U20 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0429/12 2014 3
8 17 e 2 35.94 KONIECZNA Eliza MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS IV
9 18 e 2 34.48 ANTOSZEWSKA Andżelika MLKS Nadwiślanin Chełmno 95 U20 KP IV
1 f 1 61.15 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
2 f 1 55.85 KOŻANOWSKA Magda KS Żak Wałcz 95 U20 ZP I MAKAROŃSKI Grzegorz Z/4699/11 2018 1
3 f 1 55.18 KOKOWSKA Aleksandra OŚ AZS Poznań # 95 U20 WP I B.D. PAWLAK Przemysław # , Z/3234/11 , 2019 1
4 f 1 53.07 KACZMAREK Marika KKL Kielce # 96 U20 SK I FURMANEK Grzegorz Z/1130/12 2019 LDK!
5 f 1 52.68 DREGER Anna BKS Bydgoszcz 95 U20 KP I B.D. BEZ
6 f 1 50.64 KORDYKIEWICZ Marta LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP I B.D. RÓŻYCZKA Marek B.D. , Z/1106/12 , 2019
7 f 1 45.77 ŁOCHIŃSKA Maria LUKS Orkan Września 95 U20 WP II
8 f 1 45.40 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
9 f 1 44.17 RYGIELSKA Paulina MKL Toruń 95 U20 KP II HULISZ Robert B.D. Z/5211/11 2017 2
10 f 1 44.16 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
11 f 1 39.45 FUS Weronika TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 96 U20 LU III FUS Mirosław B.D. # Z/0454/12 2015 BEZ
  f 1 NM ZIEŃKOWICZ Agata ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 95 U20 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1822/11 2018 1
Oszczep (600) K
1 1 e 1 54.27 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM M WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 4 e 1 45.08 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
3 5 e 1 42.90 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U20 PM II #
4 7 e 1 41.20 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
5 9 e 1 40.44 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM II
6 10 e 1 38.34 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP III B.D. 3
7 14 e 1 36.17 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
8 16 e 1 34.83 DROZDALSKA Kamila ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. BEZ
9 17 e 1 34.38 FURMANEK Paulina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U20 PM IV
10 18 e 1 33.51 WALIGÓRA Paulina LKLA Krokus Astromal Leszno 96 U20 WP IV PTAK Krzysztof Z/1742/12 2017 2
1 2 e 2 52.85 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
2 3 e 2 46.54 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 6 e 2 41.82 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
4 8 e 2 40.93 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
5 11 e 2 36.79 TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup 95 U20 OP III
6 12 e 2 36.77 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U20 PM III WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
7 13 e 2 36.51 WANAT Sandra MKS Szerszeń Bogatynia 96 U20 DS III
8 15 e 2 35.26 WOJTULEWICZ Barbara LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD III B.D. BEZ
1 f 1 57.31 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM MM WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 f 1 55.97 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
3 f 1 50.19 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
4 f 1 44.16 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM I WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
5 f 1 42.69 CICHA Sonia UKS Olimp Duszniki 96 U20 WP II PLUCIŃSKI Krzysztof B.D. Z/1003/12 2017 3
6 f 1 41.76 KAMIŃSKA Hanna LKS Fenix Słupsk # 96 U20 PM II #
7 f 1 41.38 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
8 f 1 40.55 MAROSZEK Olga KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ II KRUKOWSKI Michał Z/4864/11 2016 1
9 f 1 40.05 DUDKOWSKA Roksana LLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II B.D. 3
10 f 1 39.52 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM II
11 f 1 37.71 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U20 PM III WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
  f 1 NM TWORZYDŁO Joanna LUKS Podium Kup 95 U20 OP --
Chód 10 km K
1 f 1 49:01.15 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U20 PK I KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
2 f 1 51:06.32 AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U20 MZ I AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
3 f 1 53:16.17 KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U20 PK II
4 f 1 55:42.05 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
5 f 1 57:04.09 SZCZEPANIAK Agata KS Gwardia Piła 95 U20 WP --
6 f 1 60:26.84 GWIAZDA Alicja UKS Tempo 5 Przemyśl 96 U20 PK --
7 f 1 60:57.40 KAJUTH Anna CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK -- #
8 f 1 61:04.77 NURKIEWICZ Daria UKS Żaczek Połaniec 96 U20 SK --
9 f 1 62:10.85 KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK -- LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
10 f 1 63:04.73 SIATKOWSKA Iza UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP --
11 f 1 64:34.76 LEHMANN Ada UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -- ZAWORSKI Marek Z/1598/12 2015 4
12 f 1 65:10.12 PUPEL Roksana KS Team Baryła Gorzów # 95 U20 LB -- MISJAN Rafał # Z/1317/12 2017 BEZ
100 m M
1 13 e 1 11.18 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -2.0 II JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
2 19 e 1 11.34 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU -2.0 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
3 22 e 1 11.39 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U20 LU -2.0 III
4 23 e 1 11.42 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -2.0 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1
5 26 e 1 11.52 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -2.0 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
6 28 e 1 11.61 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP -2.0 III
7 30 e 1 11.75 KUPIS Robert RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ -2.0 III
1 2 e 2 10.86 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -1.8 I #
2 6 e 2 11.10 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.8 II #
3 7 e 2 11.11 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -1.8 II B.D. # 3
4 12 e 2 11.17 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -1.8 II
5 14 e 2 11.19 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -1.8 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
6 15 e 2 11.20 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD -1.8 II
7 21 e 2 11.37 IMOSA Konrad KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK -1.8 III PEREPICZKO Zdzisław Z/1701/13 2015 2
8 29 e 2 11.64 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU -1.8 III
1 3 e 3 10.90 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U20 LU -1.8 I GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
2 11 e 3 11.14 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -1.8 II
3 16 e 3 11.23 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -1.8 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
4 17 e 3 11.25 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -1.8 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
5 20 e 3 11.37 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP -1.8 III
6 24 e 3 11.50 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -1.8 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
7 25 e 3 11.50 OLCZYK Hubert AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -1.8 III OWCZAREK Konrad # Z/1465/12 2019 1
8 27 e 3 11.53 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -1.8 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
1 1 e 4 10.78 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU -0.7 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 4 e 4 10.98 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.7 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 5 e 4 11.10 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP -0.7 II B.D. Z/1056/13 2018 2
4 8 e 4 11.12 MILEJSKI Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -0.7 II B.D. 2
5 9 e 4 11.12 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.7 II B.D. B.D. # 1
6 10 e 4 11.13 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB -0.7 II B.D. 2
7 18 e 4 11.30 GAD Mateusz UKS Żaczek Połaniec 95 U20 SK -0.7 II
1 f 1 10.74 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU -0.5 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 f 1 10.75 TALACHA Marcin KS Agros Zamość # 96 U20 LU -0.5 I GDAŃSKI Andrzej # Z/0204/12 2018 1
3 f 1 10.89 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -0.5 I #
4 f 1 10.96 MUDLAFF Tomasz LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -0.5 II JASKUŁKA Teresa Z/2982/11 2017 2
5 f 1 11.00 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.5 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
6 f 1 11.02 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.5 II B.D. # 3
6 f 1 11.02 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.5 II #
8 f 1 11.18 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP -0.5 II B.D. Z/1056/13 2018 2
1 f 2 10.89 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.2 I
2 f 2 10.98 MILEJSKI Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM +0.2 II B.D. 2
3 f 2 11.00 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB +0.2 II B.D. 2
4 f 2 11.04 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.2 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
5 f 2 11.06 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.2 II
6 f 2 11.11 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.2 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
7 f 2 11.20 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD +0.2 II
8 f 2 11.24 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.2 II B.D. B.D. # 1
200 m M
1 4 e 1 21.86 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP -0.1 I KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
2 5 e 1 22.15 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP -0.1 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
3 11 e 1 22.24 MILEJSKI Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM -0.1 II B.D. 2
4 17 e 1 22.46 CHRZANOWSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.1 II B.D. B.D. # 1
5 18 e 1 22.51 JEZIERSKI Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.1 II STANISLAWSKI Krzysztof # 3
6 25 e 1 23.00 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ -0.1 III
1 1 e 2 21.70 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.1 I
2 6 e 2 22.15 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.1 II
3 7 e 2 22.16 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.1 II
4 14 e 2 22.38 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.1 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
5 19 e 2 22.56 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.1 II B.D. 3
6 20 e 2 22.70 JÓSKOWIAK Jarosław MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP +0.1 II PAWŁOWSKI Wojciech 3
7 21 e 2 22.77 MILIAN Marcin ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB +0.1 II B.D. 2
1 3 e 3 21.82 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU -0.4 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 8 e 3 22.18 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.4 II
3 12 e 3 22.29 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD -0.4 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
4 15 e 3 22.43 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.4 II B.D. # 3
5 23 e 3 22.82 WRÓBEL Krzysztof UKS Orkan Środa Wlkp. # 96 U20 WP -0.4 III B.D. Z/1056/13 2018 2
6 24 e 3 22.90 WOJDA Cezary UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ -0.4 III KRET Waldemar RADKE Karol Z/0140/12, Z/0140/12 , 2014 2
7 27 e 3 23.22 FRANKO Patryk LUKS Hańcza Suwałki 95 U20 PD -0.4 III
1 2 e 4 21.82 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS -0.3 I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 9 e 4 22.19 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.3 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
3 10 e 4 22.22 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -0.3 II
4 13 e 4 22.32 STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U20 LU -0.3 II
5 16 e 4 22.45 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP -0.3 II
6 22 e 4 22.81 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP -0.3 III
7 26 e 4 23.03 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP -0.3 III
1 f 1 21.57 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU +0.3 I GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 f 1 21.88 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.3 I KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
3 f 1 21.97 GASIKOWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.3 II
4 f 1 22.06 KOKOSZEK Mateusz TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.3 II
5 f 1 22.08 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.3 II
6 f 1 22.11 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP +0.3 II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
7 f 1 22.12 GŁUCHOWSKI Kuba KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.3 II
  f 1 DNF WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS +0.3 -- LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
1 f 2 22.25 JAKUBOWIAK Kamil MULKS MOS Sieradz 96 U20 LD +0.6 II ROSIAK Zbigniew Z/1311/12 2016 3
2 f 2 22.37 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.6 II ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
3 f 2 22.49 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
4 f 2 22.55 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS +0.6 II
5 f 2 22.64 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.6 II B.D. # 3
6 f 2 22.74 MILEJSKI Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 95 U20 PM +0.6 II B.D. 2
7 f 2 22.77 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.6 II
  f 2 DNF STRASZEWSKI Piotr MKS Żak Biała Podlaska 95 U20 LU +0.6 --
400 m M
1 3 e 1 47.73 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź # 95 U20 LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
2 7 e 1 48.60 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
3 8 e 1 48.63 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II B.D. # 2
4 14 e 1 49.33 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
5 19 e 1 50.07 ZACHCIAŁ Adrian MKL Szczecin # 95 U20 ZP II B.D. # 3
6 22 e 1 51.45 KUBIAK Rafał AZS Łódź 95 U20 LD III B.D. BEZ
7 24 e 1 52.01 JAKUSZEWSKI Konrad ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/0622/12, Z/0622/12 , 2015 3
1 1 e 2 47.41 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 5 e 2 48.41 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U20 PM I HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
3 9 e 2 48.68 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
4 13 e 2 49.22 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD II SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
5 17 e 2 49.96 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB II WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
6 18 e 2 50.06 ŁOPOCKI Michał MKS Unia Hrubieszów 96 U20 LU II
7 23 e 2 51.79 CIEJKA Wiktor AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
1 10 e 3 48.95 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
2 11 e 3 48.96 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U20 SL II
3 12 e 3 49.11 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP II
4 20 e 3 50.30 SEMPOŁOWICZ Szymon MUKL Brodnica 96 U20 KP II B.D. B.D. 2
  e 3 DNF CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U18 LD --
1 2 e 4 47.58 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ
2 4 e 4 48.30 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM I
3 6 e 4 48.47 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
4 15 e 4 49.62 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
5 16 e 4 49.72 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
6 21 e 4 50.95 PIRSZ Jakub PLKS Gwda Piła 96 U20 WP III
1 f 1 47.25 WAŚCIŃSKI Przemysław WKS Śląsk Wrocław # 95 U20 DS I LISOWSKI Józef # Z/0195/12 2019 1
2 f 1 47.66 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ
3 f 1 47.77 DUSZYŃSKI Kajetan AZS Łódź # 95 U20 LD I WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
4 f 1 48.45 SMOLNICKI Łukasz SKLA Sopot 95 U20 PM I HAS Rafał B.D. Z/0378/11 2019 1
5 f 1 48.65 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II
6 f 1 48.93 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
7 f 1 48.98 ZIÓŁKOWSKI Konrad LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II WIERZBICKI Dariusz Z/0040/12 2018 2
8 f 1 50.37 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
1 f 2 48.77 ZALEWSKI Daniel MKS-SMS Victoria Racibórz 95 U20 SL II
2 f 2 48.90 KRZEMIŃSKI Konrad SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II MOTYL Edward B.D. # Z/0642/11 2016 BEZ
3 f 2 48.91 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP II
4 f 2 49.46 SUDOŁ Krystian LUKS Orneta 96 U20 WN II MAKOWSKI Leszek Z/1750/12 2014 2
5 f 2 49.61 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II B.D. # 2
6 f 2 49.64 BUCH Natan AZS Łódź 95 U20 LD II SADACH Aneta B.D. # Z/1522/11 2019 2
7 f 2 50.18 CISZEWSKI Paweł WMLKS Pomorze Stargard 95 U20 ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4847/11 2019 2
8 f 2 50.54 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
800 m M
1 1 e 1 1:53.95 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II B.D. Z/1136/12 2017 1
2 2 e 1 1:54.06 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
3 3 e 1 1:54.08 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL II
4 5 e 1 1:55.13 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
5 10 e 1 1:55.50 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
6 14 e 1 1:56.38 NOWOTNY Bartosz SL Olimpia Poznań 96 U20 WP II
7 18 e 1 1:57.18 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/0900/12 2019 2
8 20 e 1 1:58.67 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III #
9 22 e 1 1:59.26 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U20 MZ III SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
1 4 e 2 1:55.12 OCZKI Jakub MKL Toruń 96 U20 KP II
2 8 e 2 1:55.26 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 95 U20 SL II
3 9 e 2 1:55.42 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
4 15 e 2 1:56.72 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2019 3
5 16 e 2 1:56.98 LIPIŃSKI Bartosz SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II B.D. 3
6 17 e 2 1:57.05 KALISZEWSKI Szymon UKS Barnim Goleniów 95 U20 ZP III
7 19 e 2 1:58.53 ŻAK Mariusz RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ III
8 24 e 2 1:59.75 GŁÓD Piotr MKS MOS Wrocław 95 U20 DS III
9 27 e 2 2:00.77 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ III
1 6 e 3 1:55.15 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
2 7 e 3 1:55.19 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
3 11 e 3 1:55.87 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U20 DS II #
4 12 e 3 1:55.92 GABRYCHOWICZ Jakub MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD II PIETRZAK Waldemar Z/0591/11 2014 2
5 13 e 3 1:55.97 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP II
6 21 e 3 1:58.78 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U20 SK III
7 23 e 3 1:59.43 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
8 25 e 3 1:59.91 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
9 26 e 3 2:00.11 SKRZECZ Remigiusz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U20 WN III
10 28 e 3 2:01.04 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
1 f 1 1:52.21 RUSS Radosław LKS Vectra Włocławek # 96 U20 KP II B.D. Z/1136/12 2017 1
2 f 1 1:52.66 KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 95 U20 SL II
3 f 1 1:52.86 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
4 f 1 1:53.00 OCZKI Jakub MKL Toruń 96 U20 KP II
5 f 1 1:53.39 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL II
6 f 1 1:53.82 ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP II KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
7 f 1 1:54.58 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
  f 1 DNF KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
1500 m M
1 1 s 1 3:52.25 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
2 2 s 1 3:52.43 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U20 PM II WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
3 3 s 1 3:54.12 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ II
4 4 s 1 3:54.58 BIOLIK Rafał GTS Bojszowy 96 U20 SL II
5 5 s 1 3:55.04 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 95 U20 MZ II
6 6 s 1 3:55.83 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
7 7 s 1 3:56.13 BZOWY Patryk UKS Przełaj Żerków 95 U20 WP II
8 9 s 1 3:58.12 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. # BEZ
9 11 s 1 3:59.16 KRZOSEK Damian RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ II
10 12 s 1 3:59.99 FONAŁ Filip WKS Oleśniczanka Oleśnica # 95 U20 DS II #
11 13 s 1 4:00.32 GŁÓD Piotr MKS MOS Wrocław 95 U20 DS II
12 14 s 1 4:00.40 KURKIEWICZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II
13 16 s 1 4:00.71 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL II
14 18 s 1 4:02.37 MAZUR Daniel OKS Start Otwock 95 U20 MZ III
15 19 s 1 4:02.39 SOWIK Wojciech AZS Łódź # 96 U20 LD III B.D. KUCZKOWSKI Piotr # , Z/0068/12 , 2019 2
  s 1 DNF ROZMYS Michał UKS Barnim Goleniów # 95 U20 ZP -- KOSTRZEBA Jacek B.D. Z/1727/11 2019 MM
  s 1 DNF KARNICKI Adam AZS-AWF Katowice 95 U20 SL --
1 8 s 2 3:57.24 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
2 10 s 2 3:58.55 MANC Szymon MKS Gniezno 95 U20 WP II GORCZYŃSKI Paweł Z/0943/12 2017 2
3 15 s 2 4:00.51 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
4 17 s 2 4:02.31 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
5 20 s 2 4:02.68 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD III B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
6 21 s 2 4:03.86 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
7 22 s 2 4:03.91 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
8 23 s 2 4:06.68 KAPUŚCIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok # 95 U20 PD III B.D. BEZ
9 24 s 2 4:07.17 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
10 25 s 2 4:07.42 RZESZOWSKI Marcin KLKS Juventa-Kobex Starachowice 96 U20 SK III
11 26 s 2 4:12.20 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
12 27 s 2 4:12.48 ILSKI Piotr KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał Z/0812/12 2017 3
13 28 s 2 4:13.45 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ IV WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
  s 2 DNF BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ --
3000 m M
1 f 1 8:24.48 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U20 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
2 f 1 8:24.60 NOWAK Dominik MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ II
3 f 1 8:24.78 SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 96 U20 WN II PODOLAK Kazimierz # Z/0520/12 2019 BEZ
4 f 1 8:26.26 POLAKOWSKI Paweł OKLA Ostrołęka 95 U20 MZ II
5 f 1 8:31.99 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
6 f 1 8:34.14 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II #
7 f 1 8:36.83 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP II GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
8 f 1 8:37.77 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 96 U20 SL II
9 f 1 8:38.98 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA II B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
10 f 1 8:39.31 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U20 LU II
11 f 1 8:44.18 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
12 f 1 8:44.23 KURKIEWICZ Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK II
13 f 1 8:46.22 MANC Szymon MKS Gniezno 95 U20 WP III GORCZYŃSKI Paweł Z/0943/12 2017 2
14 f 1 8:47.26 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
15 f 1 8:47.86 KARTOWSKI Krzysztof MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD III PIETRZAK Waldemar Z/0593/11 2014 3
16 f 1 8:48.10 PYSZEL Florian BKS Wataha Warszawa # 95 U20 MZ III STANISLAWSKI Krzysztof DZIUBIŃSKA Bożena # , Z/0205/11 , 2018 2
17 f 1 8:48.21 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III
18 f 1 9:01.96 PIEKIELNY Norbert UKS Sokół Żmigród # 96 U20 DS III
19 f 1 9:02.25 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 95 U20 LD III B.D. # Z/0415/13 2019
20 f 1 9:04.11 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
21 f 1 9:04.37 GOŁĄB Łukasz UMLKS START Wieruszów # 96 U20 LD III URBANIAK Jarosław Z/0877/12 BEZ
22 f 1 9:04.98 ZIELIŃSKI Gracjan MKS Expom Krośniewianka Krośniewice 95 U20 LD III PIETRZAK Waldemar Z/0594/11 2014 3
23 f 1 9:07.47 GARSKI Dawid MLKS Baszta Bytów 95 U20 PM III KUTEŁŁO Dariusz Z/0360/13 2019 3
24 f 1 9:11.92 ILCZUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU III
25 f 1 9:17.37 WOJTASZAK Paweł SL Olimpia Poznań 96 U20 WP IV
26 f 1 9:19.08 BANASZKIEWICZ Jakub LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP IV
27 f 1 9:24.56 MRÓZ Cezary LKS Vectra Włocławek 96 U20 KP IV
28 f 1 9:43.34 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
  f 1 DNF RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U20 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław # Z/0750/11 2018 1
  f 1 DNF ZŁOTUCHA Łukasz UKS Jedynka Bartoszyce 95 U20 WN --
5000 m M
1 1 s 1 14:52.10 LINKA Kamil KS Gwardia Piła 95 U20 WP II RAJEWICZ Czesław Z/2062/11 2018 2
2 2 s 1 14:55.52 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP II GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
3 3 s 1 14:57.07 KUŚMIERZ Aleksander AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II #
4 4 s 1 15:09.60 JOST Zbigniew KKL Rodło Kwidzyn 96 U20 PM II
5 5 s 1 15:12.29 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ II ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
6 6 s 1 15:17.88 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM III MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2019 1
6 6 s 1 15:17.88 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK III SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
8 8 s 1 15:18.48 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda Śląska 96 U20 SL III
9 9 s 1 15:18.70 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
10 10 s 1 15:19.86 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
11 12 s 1 15:32.52 KNAP Szczepan KS Agros Zamość 95 U20 LU III
12 13 s 1 15:40.14 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 95 U20 LD III B.D. # Z/0415/13 2019
  s 1 DNF SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 96 U20 WN -- PODOLAK Kazimierz # Z/0520/12 2019 BEZ
  s 1 DNF KĘDZIORSKI Krystian SL WKS Zawisza Bydgoszcz 95 U20 KP -- SOBOWIEC Bartosz # Z/2163/11 2014 3
  s 1 DNF WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -- #
1 11 s 2 15:29.65 FRANKOWSKI Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 95 U20 DS III B.D. B.D. #
2 14 s 2 15:49.09 HOFFMAN Dariusz WKS Oleśniczanka Oleśnica 96 U20 DS III #
3 15 s 2 15:54.39 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III STANISLAWSKI Krzysztof 2
4 16 s 2 16:00.18 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP III
5 17 s 2 16:04.00 NACHMAN Dawid WKS Wawel Kraków 95 U20 MA III
6 18 s 2 16:17.32 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU III
7 19 s 2 16:17.57 KOZŁOWSKI Kamil MKS Pułtusk 95 U20 MZ III ADAMSKI Robert Z/0136/14 2014 3
8 20 s 2 16:23.59 WOJTCZAK Andrzej LKS Osuchów 96 U20 MZ IV
9 21 s 2 17:24.96 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ IV
10 22 s 2 17:26.81 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
  s 2 DNF KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/1628/12 2016 2
  s 2 DNF ILCZUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 96 U20 LU --
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 13.90 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +0.6 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
2 4 e 1 14.39 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.6 I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 5 e 1 14.42 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD +0.6 I SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
4 12 e 1 14.75 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB +0.6 II B.D. 2
5 13 e 1 14.86 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK +0.6 II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
6 16 e 1 15.08 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.6 II
7 17 e 1 15.10 PALICKI Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.6 II HEMMERLING Andrzej # Z/0931/12 2019 1
  e 1 DNF SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +0.6 -- B.D. 1
1 2 e 2 14.09 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -0.8 I
2 8 e 2 14.62 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -0.8 II
3 19 e 2 15.22 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA -0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
4 20 e 2 15.23 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.8 II ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
5 22 e 2 15.35 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.8 II B.D. 3
6 26 e 2 15.41 SMARŻEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.8 II #
7 27 e 2 15.43 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL -0.8 II KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
1 3 e 3 14.31 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.5 I SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
2 9 e 3 14.63 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.5 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
3 14 e 3 14.89 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD +0.5 II
4 18 e 3 15.11 SENK Marcin UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.5 II KACZOR Mieczysław Z/1601/12 2019 1
5 23 e 3 15.36 ARCZYŃSKI Grzegorz KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.5 II
6 24 e 3 15.39 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK +0.5 II
7 28 e 3 15.59 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP +0.5 II
8 29 e 3 15.82 GIŻYCKI Łukasz STS Pomerania Szczecinek 96 U20 ZP +0.5 III
1 6 e 4 14.44 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.5 I LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
2 7 e 4 14.51 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
3 10 e 4 14.63 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +0.5 II
4 11 e 4 14.65 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.5 II
5 15 e 4 15.01 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +0.5 II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
6 21 e 4 15.31 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.5 II KLESZOWSKI Leszek BEZ
7 25 e 4 15.39 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA +0.5 II
8 30 e 4 16.04 WARMUZ Paweł KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA +0.5 III
1 f 1 13.76 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +2.8 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
2 f 1 13.88 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +2.8 I
3 f 1 14.06 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +2.8 I SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
4 f 1 14.29 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +2.8 I LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
5 f 1 14.46 PRZYBYŁA Adrian WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM +2.8 I
6 f 1 14.56 KUCZYŃSKI Kornel UKS 19 Bojary Białystok 95 U20 PD +2.8 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0905/11 2015 1
7 f 1 14.56 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +2.8 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
8 f 1 14.65 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +2.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
1 f 2 14.51 GUL Bartosz MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.9 II
2 f 2 14.65 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS +0.9 II
3 f 2 14.71 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD +0.9 II
4 f 2 14.73 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB +0.9 II B.D. 2
5 f 2 14.85 CHOCHOROWSKI Jacek AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +0.9 II PLASKOTA Krzysztof # Z/1156/12 2019 M
6 f 2 15.05 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL +0.9 II
7 f 2 15.14 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK +0.9 II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
  f 2 DNF KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.9 -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
400 m pł M
1 5 e 1 54.07 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. # BEZ
2 6 e 1 54.20 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD I
3 8 e 1 54.67 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD II KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 10 e 1 55.85 WOŚ Wiktor KKL Kielce 96 U20 SK II JÓŹWIK Krzysztof B.D. Z/1065/12 2018 1
5 12 e 1 56.64 SOBCZYŃSKI Karol UKS Kusy Warszawa 96 U20 MZ III GĄSIEWSKI Artur Z/1813/12 2015 2
6 13 e 1 57.10 STAWNY Rafał LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
7 14 e 1 57.30 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP III
8 16 e 1 59.79 ROKITKA Szymon LUKS Zabrzeg 96 U20 SL IV KOBĘDZA Jan Z/0954/13 2015 BEZ
1 1 e 2 53.14 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
2 2 e 2 53.18 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
3 3 e 2 53.47 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ I
4 4 e 2 53.86 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD I MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
5 7 e 2 54.58 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
6 9 e 2 54.89 JURCZYK Mariusz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Maciej B.D. # Z/0179/12 2019 1
7 11 e 2 56.53 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III
8 15 e 2 57.49 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 96 U20 ZP III DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
1 f 1 52.43 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
2 f 1 52.68 STODOLNY Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. # BEZ
3 f 1 52.94 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS I ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
4 f 1 53.15 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD I KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 f 1 53.59 LIS Dawid MKS Durasan Płońsk 96 U20 MZ I
6 f 1 54.31 JANKOWSKI Mateusz KS Żeglina Sieradz 95 U20 LD I
7 f 1 54.32 ŁAGUNA Rafał MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD I MYDLARZ Adrian Z/0111/12 2014 1
8 f 1 57.45 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
3000 m prz M
1 1 s 1 9:09.56 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
2 2 s 1 9:09.72 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2019 1
3 3 s 1 9:10.17 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM II #
4 4 s 1 9:29.63 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
5 5 s 1 9:31.01 SATOR Damian KS Słoneczko Busko Zdrój 96 U20 SK II SUDOŁ Grzegorz # Z/0850/12 2019 3
6 6 s 1 9:35.59 KARWIŃSKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM III MAZERSKI Bartosz Z/1628/12 2016 2
7 7 s 1 9:42.93 MAJEWSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS III
8 8 s 1 9:44.69 MIKOŁAJCZAK Piotr WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur B.D. Z/0574/13 2017
9 9 s 1 9:45.43 SMOLIŃSKI Mateusz UKB Szubin 96 U20 KP III KARNAS Zbigniew # Z/0750/12 2017 3
10 10 s 1 9:46.93 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL III HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
11 11 s 1 9:49.11 PRUCHNIEWSKI Paweł KL Bałtyk Koszalin 96 U20 ZP III #
12 12 s 1 9:50.21 FABISIAK Mateusz OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP III OSTROWSKI Ryszard B.D. Z/0816/12 2019 3
13 14 s 1 9:58.56 SIKORA Artur KS Stal Ostrów Wlkp. 95 U20 WP III
14 16 s 1 10:10.92 KONOPSKI Kacper MKS Truso Elbląg 95 U20 WN III
15 20 s 1 10:20.79 LUDKIEWICZ Łukasz MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS IV
1 13 s 2 9:57.93 DOLINA Daniel LKS Znicz Biłgoraj 96 U20 LU III
2 15 s 2 9:59.97 MUSIAŁ Grzegorz LKS Kłos Olkusz 96 U20 MA III
3 17 s 2 10:11.84 LASZCZOWSKI Dawid LLKS Osowa Sień 95 U20 LB III
4 18 s 2 10:18.42 BALCERZAK Przemysław KS Rajsport Sieradz Active Team # 95 U20 LD IV B.D. Z/4503/11 2018 BEZ
5 19 s 2 10:19.15 IWANICZ Rafał MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ IV
6 21 s 2 10:23.09 SMOLIŃSKI Kamil UKB Szubin 96 U20 KP IV KARNAS Zbigniew # Z/0751/12 2019 4
7 22 s 2 10:26.69 BYCZKOWSKI Mateusz MKS Gniezno 95 U20 WP IV
8 23 s 2 10:29.94 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
9 24 s 2 10:35.98 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV B.D. # BEZ
10 25 s 2 10:49.16 KOPECKI Michał LKS Zantyr Sztum 96 U20 PM IV MAZERSKI Bartosz Z/0447/12 2015 4
11 26 s 2 10:57.84 KWIATKOWSKI Arkadiusz ULKS Gryf Rytwiany 96 U20 SK --
12 27 s 2 11:00.22 PTAK Nikodem UMKS Iskra Wolsztyn 95 U20 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0542/11 2014 BEZ
13 28 s 2 11:06.09 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
4x100 m M
1 s 1 42.54 KUDERCZAK Tomasz
PALICKI Maciej
SENK Marcin
GUSZCZAK Jarosław
UKS Orkan Środa Wlkp. 95
96
96
96
U20 WLP -- KACZOR Mieczysław
HEMMERLING Andrzej
KACZOR Mieczysław
KACZOR Mieczysław
Z/2496/11
Z/0931/12
Z/1601/12
Z/1600/12
2014
2019
2019
2019
3
1
1
3
2 s 1 44.02 KIJEK Tomasz
TUDOROW Arkadiusz
BARTCZAK Krzysztof
DROGOSZ Michał
ZLKL Zielona Góra 96
96
95
95
U20 LBU --

B.D. B.D.
3
3 s 1 44.34 KOWALCZYK Marcin
CHRUZIMSKI Damian
RZEPECKI Mariusz
BAŁDYKA Jakub
RKS Łódź 96
96
96
96
U20 LDZ -- B.D.


WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0457/12
2019
BEZ
3
4 s 1 44.77 WARMUZ Paweł
BRZEGOWY Arkadiusz
ARCZYŃSKI Grzegorz
ZIĘBA Szymon
KS AZS AWF Kraków 95
96
95
96
U20 MLP --
B.D.

GIZA Andrzej B.D.
Z/1374/14
2019
2

5 s 1 44.81 JAKUSZEWSKI Konrad
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
CZYŻEWSKI Arkadiusz
KRUCZYK Kamil
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96
96
96
96
U20 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/0622/12
, Z/0622/12
Z/0619/12
Z/0618/12

, 2015
2015
2015
3
2
3
6 s 1 45.78 BARTNIKOWSKI Michał
WIESIOŁEK Kacper
ROLKA Cezary
RZERZUCHOWSKI Piotr
KS AZS UWM Olsztyn 96
96
95
96
U20 WMZ -- B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał

Z/0895/12
2019
BEZ
3
1 s 2 41.41 NITKA Dawid
GASIKOWSKI Jakub
CHRZANOWSKI Mateusz
KUZIEMSKI Jakub
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
96
96
U20 KPO --

B.D. B.D.
B.D.
1
3
2 s 2 41.55 WEJKSZNIA Marek
AMBROŻY Kacper
WIĘCŁAW Kacper
JACENT Artur
MLKS Sokół Lubin 96
96
96
96
U20 DOL --
TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D.

Z/0175/12
2019

3 s 2 41.78 SZEWCZYK Paweł
MUDLAFF Tomasz
MILEJSKI Jakub
ORZEŁ Arkadiusz
LKS Ziemi Puckiej Puck 95
95
95
95
U20 POM --
JASKUŁKA Teresa
B.D.
JASKUŁKA Teresa KLESZOWSKI Leszek
Z/2982/11
Z/3461/11
2017
2014
2
2
3
4 s 2 42.29 OLCZYK Hubert
WOJDA Cezary
KACZUBA Krzysztof
SOBCZYŃSKI Karol
UKS Kusy Warszawa 95
96
96
96
U20 MAZ -- OWCZAREK Konrad
KRET Waldemar RADKE Karol
GĄSIEWSKI Artur
GĄSIEWSKI Artur
Z/1465/12
Z/0140/12
, Z/0140/12
Z/1538/12
Z/1813/12
2019

, 2014
2014
2015
1
2
3
2
4x400 m M
1 s 1 3:29.66 KRUCZYK Kamil
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
CZYŻEWSKI Arkadiusz
JAKUSZEWSKI Konrad
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96
96
96
96
U20 LBU --
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
Z/0619/12
Z/0618/12
Z/0622/12
, Z/0622/12
2015
2015

, 2015
2
3
3
2 s 1 3:30.21 JAKUBOWIAK Kamil
GRUCHOT Dawid
BALCERZAK Przemysław
GOŁĄB Łukasz
MULKS MOS Sieradz 96
95
95
96
U20 LDZ -- ROSIAK Zbigniew
ROSTEK William B.D.
B.D.
URBANIAK Jarosław
Z/1311/12
Z/4507/11
Z/4503/11
Z/0877/12
2016
2019
2018

3

BEZ
BEZ
3 s 1 3:34.73 KOWALCZYK Marcin
BAŁDYKA Jakub
RZEPECKI Mariusz
CHRUZIMSKI Damian
RKS Łódź 96
96
96
96
U20 LDZ -- B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.

Z/0457/12
2019
BEZ
3
4 s 1 3:35.70 ROLKA Cezary
ILSKI Piotr
BARTNIKOWSKI Michał
WIESIOŁEK Kacper
KS AZS UWM Olsztyn 95
95
96
96
U20 WMZ --
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/0812/12
Z/0895/12
2017
2019
3
BEZ
3
1 s 2 3:18.90 SUWARA Wiktor
KUBIAK Rafał
WIŚNIEWSKI Mateusz
BUCH Natan
AZS Łódź 96
95
95
95
U20 LDZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej
B.D.

SADACH Aneta B.D.
Z/1075/12
Z/1522/11
2019
2019
BEZ
BEZ
2
2 s 2 3:20.54 OSSOWSKI Marek
DRZEWIECKI Marcin
HŁADUNIUK Patryk
DALECKI Mateusz
LKS Lubusz Słubice 96
95
95
96
U20 LBU --

SZYMANIAK Wojciech
Z/3826/11
2019
M
3 s 2 3:20.78 WASILEWSKI Artur
PASZKOWSKI Paweł
MARGOL Arkadiusz
ŻUKOWSKI Kamil
KS Podlasie Białystok 96
96
96
95
U20 POD -- GIZA Andrzej B.D.


B.D.
Z/0090/13
2019
1
2
4 s 2 3:22.25 KRZEMIŃSKI Konrad
LIPIŃSKI Bartosz
NOLBERCZAK Dawid
NOWOTNY Bartosz
SL Olimpia Poznań 95
95
96
96
U20 WLP -- MOTYL Edward B.D.
B.D.
BYTNIEWSKA Magdalena
Z/0642/11
2016
BEZ
3
3
5 s 2 3:25.70 OLCZYK Hubert
WOJDA Cezary
KACZUBA Krzysztof
SOBCZYŃSKI Karol
UKS Kusy Warszawa 95
96
96
96
U20 MAZ -- OWCZAREK Konrad
KRET Waldemar RADKE Karol
GĄSIEWSKI Artur
GĄSIEWSKI Artur
Z/1465/12
Z/0140/12
, Z/0140/12
Z/1538/12
Z/1813/12
2019

, 2014
2014
2015
1
2
3
2
6 s 2 3:26.40 BASAŁYGO Paweł
WALCZAK Artur
MIŚKIEWICZ Michał
MAJEWSKI Krzysztof
MKS Osa Zgorzelec 95
96
96
96
U20 DOL -- PLASKOTA Krzysztof


Z/4426/11
2019
2
Wzwyż M
1 1 e 1 1.99 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
2 2 e 1 1.95 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB II B.D. 3
3 3 e 1 1.95 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II B.D. 3
4 4 e 1 1.95 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U20 WP II
5 5 e 1 1.90 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP III
5 5 e 1 1.90 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU III ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
7 12 e 1 1.85 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU III SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
8 14 e 1 1.85 JOSKOWSKI Michał SKLA Sopot 96 U20 PM III
9 17 e 1 1.85 MOLENDA Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 95 U20 PD III
1 5 e 2 1.90 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz 96 U20 KP III #
1 5 e 2 1.90 MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U20 PM III
1 5 e 2 1.90 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP III
1 5 e 2 1.90 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U20 WP III
5 11 e 2 1.90 KARWOWSKI Krystian LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III
6 12 e 2 1.85 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin 95 U20 ZP III
7 14 e 2 1.85 ANTOŃCZAK Maciej OKS Skra Warszawa 96 U20 MZ III B.D. 3
7 14 e 2 1.85 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA III
9 18 e 2 1.75 GAJOSZ Krystian MKS Agros Chełm 96 U20 LU IV
1 1 f 1 2.10 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD I
2 2 f 1 2.02 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP II
3 3 f 1 1.99 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB II B.D. 3
4 4 f 1 1.99 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
4 4 f 1 1.99 PIETRUSZYŃSKI Cezary GKS Olimpia Grudziądz 96 U20 KP II #
6 6 f 1 1.95 HAMPEL Hubert LUKS Orkan Września 96 U20 WP II
7 7 f 1 1.95 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
8 8 f 1 1.95 SMOLARZ Szymon PLKS Gwda Piła 96 U20 WP II
9 9 f 1 1.95 LENARTOWSKI Maciej OSOT Szczecin 95 U20 ZP II
9 9 f 1 1.95 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II B.D. 3
11 11 f 1 1.90 KARWOWSKI Krystian LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III
  f 1 NM KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
  f 1 NM MAŁKIEWICZ Michał MKS Sambor Tczew 95 U20 PM --
Tyczka M
1 f 1 5.00 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
2 f 1 4.80 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I #
3 f 1 4.60 DŻAMAN Borys OSOT Szczecin 96 U20 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1331/12 2018 1
4 f 1 4.40 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. BEZ
5 f 1 4.20 ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem SL Olimpia Poznań 95 U20 WP II DZIAMSKI Krzysztof Z/0652/11 2017 2
6 f 1 4.10 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II
7 f 1 4.10 PUCZKO Daniel ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB II
8 f 1 4.00 BLEJA Marek SKLA Sopot 96 U20 PM II B.D. # BEZ
8 f 1 4.00 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
10 f 1 3.80 KOSTEK Dawid OSOT Szczecin 96 U20 ZP III KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1332/12 2016 2
11 f 1 3.60 KORPIK Dominik SL Olimpia Poznań 95 U20 WP III DZIAMSKI Witold B.D. Z/1834/11 2019
12 f 1 3.60 KALBARCZYK Bartłomiej WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ III
13 f 1 3.30 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
  f 1 NM BUDZISZEWSKI Mirosław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -- DAKINIEWICZ Roman B.D. Z/3123/11 2019 1
  f 1 NM SWATOWSKI Hubert KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1334/12 2018 1
W dal M
1 2 e 1 7.11 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.6 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
2 3 e 1 7.10 GRELA Adam MKL Szczecin 95 U20 ZP +0.8 II B.D. B.D. B.D. # 3
3 5 e 1 7.06 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 95 U20 SL +0.5 II
4 6 e 1 6.94 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.7 II ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
5 8 e 1 6.65 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +1.0 III B.D. 3
6 10 e 1 6.64 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U20 PK +1.3 III
7 11 e 1 6.59 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ +0.2 III B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1
8 16 e 1 6.33 BOGDANOWICZ Michał MKL Szczecin 95 U20 ZP -0.6 III B.D. 3
9 17 e 1 6.23 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD +0.9 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
1 1 e 2 7.35 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U20 ZP +1.1 I B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
2 4 e 2 7.09 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +1.8 II PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
3 7 e 2 6.76 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +1.2 III B.D. B.D.
4 9 e 2 6.65 RÓZGA Simon SKLA Sopot 95 U20 PM +0.5 III
5 12 e 2 6.57 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.8 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
6 13 e 2 6.51 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +0.1 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
7 14 e 2 6.47 SMYCZEK Ernest CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.5 III
8 15 e 2 6.43 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.1 III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
  e 2 NM REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM 0.0 -- DZIĄBA Boguslaw Z/2561/11 2015 3
1 f 1 7.43 KOSIOR Michał KMKL Sztorm Kołobrzeg 95 U20 ZP -0.3 I B.D. BARTA Franciszek # , Z/3614/11 , 2019 3
2 f 1 7.26 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +1.3 I PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
3 f 1 7.14 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL -0.1 II B.D. 3
4 f 1 7.02 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda Śląska 95 U20 SL +0.5 II
5 f 1 7.00 GRELA Adam MKL Szczecin 95 U20 ZP +0.2 II B.D. B.D. B.D. # 3
6 f 1 6.87 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.5 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
7 f 1 6.83 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -0.4 II B.D. B.D.
8 f 1 6.73 RÓZGA Simon SKLA Sopot 95 U20 PM +1.2 III
9 f 1 6.49 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.6 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
10 f 1 6.48 KOBEL Wojciech CWKS Resovia Rzeszów # 95 U20 PK -0.5 III
11 f 1 6.43 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ -0.1 III B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1
12 f 1 5.91 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +0.9 IV ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
Trójskok M
1 1 e 1 14.19 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK +1.1 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 2 e 1 14.07 KULMACZEWSKI Jan UKS Kapry-armexim Pruszków # 95 U20 MZ -0.7 III B.D. B.D. # , Z/1677/12 , 2019 1
3 3 e 1 14.06 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ +0.9 III
4 4 e 1 14.02 SULWIRSKI Rafał AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.9 III ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2019 1
5 5 e 1 13.77 TRZEBOŃSKI Mateusz BKL Bełchatów 96 U20 LD +0.1 III
6 7 e 1 13.67 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.5 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
7 8 e 1 13.66 GÓRALSKI Marcin BKL Bełchatów 95 U20 LD +0.6 III
8 9 e 1 13.56 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP +1.4 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
9 10 e 1 13.37 CHAMSKI Kamil MKS Sambor Tczew 96 U20 PM +0.5 III
10 11 e 1 13.25 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.6 III B.D. BEZ
11 12 e