Biała Podlaska 06.07.2014
5. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 2014
100 m K
1 1 s 1 12.12 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +0.4 I B.D. B.D. 1
2 2 s 1 12.14 MALUS Patrycja AZS UMCS Lublin # 91 Sen LU +0.4 I B.D. WIERCINSKI Jerzy B.D. , Z/4168/11 , 2018 2
3 3 s 1 12.28 DRYJA Marta KS AZS-AWF Biała Podlaska 91 Sen LU +0.4 II
4 4 s 1 12.69 TUR Magda AZS UMCS Lublin 93 U23 LU +0.4 II B.D. 1
5 5 s 1 12.72 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.4 II #
6 6 s 1 12.84 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.4 III #
7 8 s 1 13.67 CHROMIŃSKA Joanna KS Agros Zamość 98 U18 LU +0.4 IV
1 7 s 2 13.47 BORKOWSKA Ewelina KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU -2.3 --
2 9 s 2 14.26 KOSIOR Natalia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU -2.3 --
3 10 s 2 14.56 MOSAK Karolina MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU -2.3 --
4 11 s 2 14.59 GÓŹDŹ Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -2.3 -- #
5 12 s 2 15.06 MARZĘTA Weronika AZS UMCS Lublin 98 U18 LU -2.3 --
200 m K
1 7 s 1 27.28 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -0.2 III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 8 s 1 27.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -0.2 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
3 9 s 1 28.14 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK -0.2 IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
4 10 s 1 30.25 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -0.2 V #
5 11 s 1 30.73 LASZKOWSKA Angelika LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -0.2 --
1 1 s 2 24.83 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +0.1 I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 2 s 2 25.03 WRONA Alicja AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.1 II DANIELCZUK Paweł B.D. Z/1754/12 2019 1
3 3 s 2 25.06 KASJANOWICZ Sylwia SKLA Sopot # 93 U23 PM +0.1 II B.D. B.D. 1
4 4 s 2 26.39 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.1 III #
5 5 s 2 26.89 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD +0.1 III
6 6 s 2 27.13 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU +0.1 III
400 m K
1 7 s 1 61.35 DĘBIEC Klaudia SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ III OBROCKI Bogdan Z/1579/13 2016 3
2 8 s 1 61.76 GRYC Anna Maria AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ III B.D. # Z/3062/15 2019
3 9 s 1 62.47 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
4 10 s 1 63.77 PŁATEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0353/15 2017 3
5 11 s 1 69.09 DUDEK Zofia MKS Polonia Warszawa # 01 U14 MZ -- TARASIUK Paweł Z/0385/16 2019 2 LDK!
6 12 s 1 69.83 WASILUK Agata MKS Agros Chełm # 00 U16 LU -- HODUN Rafał Z/0973/15 2019 2
1 1 s 2 55.16 PAKUŁA Oliwia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I B.D. B.D. Z/0799/13 2019 2
2 2 s 2 55.41 SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD I B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
3 3 s 2 56.61 WENDLER Maria UKS 55 Łódź 96 U20 LD II
4 4 s 2 57.17 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
5 5 s 2 57.42 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
6 6 s 2 60.44 WIERZBICKA Weronika AZS UMCS Lublin 93 U23 LU III B.D. B.D. # 2
800 m K
1 1 s 1 2:11.05 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 89 Sen MZ II B.D. # 1
2 2 s 1 2:13.90 JUSIŃSKA Marta OKS Start Otwock 94 U23 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. # Z/2899/11 2017 2
3 3 s 1 2:16.58 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II
4 4 s 1 2:28.92 GRZEGORCZYK Weronika AZS UMCS Lublin 00 U16 LU IV #
5 5 s 1 2:34.00 PŁATEK Sylwia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ V
6 6 s 1 2:34.45 BRODOWSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ V LDK!
7 7 s 1 2:35.00 FURMAŃSKA Karolina MLUKS Tarnów 97 U18 MA -- B.D. BEZ
8 8 s 1 2:59.79 BUJEK Katarzyna AZS UMCS Lublin 99 U16 LU --
1500 m K
1 1 s 1 5:02.64 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ IV
2 2 s 1 5:34.83 GAŁĄZKA Klaudia GKS Wilga Garwolin 00 U16 MZ --
100 m pł MŁ K
1 s 1 17.58 SNOPKOWSKA Aleksandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -0.4 V #
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.56 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD -0.4 II SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
2 2 s 1 17.18 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -0.4 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
100 m pł K
  s 1 14.54 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ -0.4 II
  s 1 14.56 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ -0.4 II
400 m pł K K
1 s 1 62.85 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0180/12 2019 M
2 s 1 66.62 ŁAWRENIN Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej B.D. 3
3 s 1 67.55 ŻUROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA III
4 s 1 68.27 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA III
5 s 1 70.19 FILIPEK Alicja MKS Start Lublin 95 U20 LU IV WIERCINSKI Jerzy STANISLAWSKI Krzysztof Z/1933/12 2014 BEZ
1 s 2 60.33 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD I
1 s 2 66.87 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
2 s 2 62.45 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA I
3 s 2 63.59 PECHCIN Olga KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU II
Wzwyż K
1 2 f 1 1.45 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 1 f 1 1.45 LESIUK Alicja KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU IV #
3 3 f 1 1.40 NIEWIADOMSKA Magdalena AZS UMCS Lublin 94 U23 LU -- B.D. B.D.
Tyczka K
1 f 1 2.92 IZYDORCZYK Paulina RKS Łódź 97 U18 LD III
2 f 1 2.82 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U18 LD III
3 f 1 2.62 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
4 f 1 2.52 SIUDA Karolina MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
W dal K
1 1 f 1 5.58 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ +0.6 II
2 2 f 1 5.51 MAJ Marlena AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ -0.5 II
3 3 f 1 4.79 MORUSIEWICZ Weronika LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -0.8 V
4 4 f 1 4.70 KOSIOR Natalia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU -1.9 --
5 5 f 1 3.82 MARZĘTA Weronika AZS UMCS Lublin 98 U18 LU 0.0 --
Trójskok K
1 1 f 1 12.06 SKIBA Dorota CWKS Resovia Rzeszów 93 U23 PK -1.2 I B.D. 2
2 2 f 1 10.97 BANASZEK Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU -0.1 III
3 3 f 1 10.34 KUBIK Wiktoria KS AZS-AWF Biała Podlaska 98 U18 LU -1.1 IV
Kula (3) K
1 1 f 1 9.81 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D.
2 2 f 1 9.70 TUROWICZ Kamila LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD V
Kula (4) K
1 1 f 1 13.94 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
2 2 f 1 11.27 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU III B.D. 1
3 3 f 1 11.26 MARLICKA Marika AZS-AWF Warszawa 94 U23 MZ III
4 4 f 1 9.41 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD IV
5 5 f 1 8.38 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 29.05 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ IV
2 2 f 1 22.13 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U14 LU -- KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/6095/15 2019 1 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 42.38 PŁOCHARZ Monika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU II B.D. 1
2 2 f 1 32.17 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD III
3 3 f 1 31.40 PAŁKA Justyna AZS UMCS Lublin 97 U18 LU IV B.D.
4 4 f 1 24.81 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU --
Młot (3) K
1 f 1 36.22 KNEZ Kinga AZS UMCS Lublin 01 U14 LU IV KOZŁOWSKI Robert B.D. # Z/6095/15 2019 1 LDK!
2 f 1 34.01 SZPETMAŃSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 99 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert B.D. Z/5054/15 2019
Młot (4) K
1 f 1 45.53 KAWKA Anna KS Wisła Puławy 95 U20 LU II
Oszczep (500) K
1 f 1 32.68 TUROWICZ Kamila LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD IV
2 f 1 30.95 LATUSZEK Katarzyna GKS Wilga Garwolin 99 U16 MZ V
3 f 1 27.88 GÓŹDŹ Magdalena AZS UMCS Lublin 00 U16 LU -- #
4 f 1 23.69 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2
Oszczep (600) K
1 1 f 1 50.24 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD I SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
2 2 f 1 41.59 BARANOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 89 Sen LU II
100 m M
1 13 s 1 12.02 CERANOWICZ Filip niest. Warszawa 93 U23 MZ +1.3 -- B.D. BEZ
2 14 s 1 12.06 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD +1.3 IV
3 15 s 1 12.11 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +1.3 IV MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan # Z/0332/15 2019
4 17 s 1 13.12 KUSZNERUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU +1.3 --
5 18 s 1 13.27 MARGIEWICZ Franciszek LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD +1.3 --
1 7 s 2 11.45 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD +0.3 III B.D. Z/1255/14 2017 3
2 8 s 2 11.46 WYSOTA Tomasz MULKS MOS Sieradz 97 U18 LD +0.3 III FIRLIT Roman Z/1262/13 2015 4
3 9 s 2 11.48 PĘDZISZ Maciej AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.3 III KLESZOWSKI Leszek BEZ
4 10 s 2 11.55 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD +0.3 III
5 11 s 2 11.70 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +0.3 III
6 12 s 2 11.97 LIPIŃSKI Sebastian KS Agros Zamość # 98 U18 LU +0.3 IV #
7 19 s 2 13.84 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD +0.3 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2019 3
1 1 s 3 10.84 BIJOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +0.2 I B.D. B.D. 3
2 2 s 3 10.91 BRZUCHALA Michał AZS UMCS Lublin # 86 Sen LU +0.2 II
3 3 s 3 11.02 MUSIEJ Karol KS AZS-AWF Biała Podlaska 92 U23 LU +0.2 II KĘDRA Stanislaw # Z/2533/11 2019 2
4 4 s 3 11.10 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU +0.2 II
5 5 s 3 11.26 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.2 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
6 6 s 3 11.39 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U23 LU +0.2 III
7 16 s 3 13.00 MILANIUK Kacper MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU +0.2 --
200 m M
1 12 s 1 23.33 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD -0.4 III KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
2 14 s 1 23.92 REMBOWSKI Sebastian AZS Łódź 97 U18 LD -0.4 IV
3 17 s 1 24.87 MIŁOWICKI Adam LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -0.4 V #
4 19 s 1 24.91 WARCHOŁ Kacper LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 00 U16 PD -0.4 V
5 20 s 1 27.56 MILANIUK Kacper MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU -0.4 --
6 22 s 1 28.20 POMIAN Radosław LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -0.4 -- JUTKIEWICZ Jaroslaw Z/1518/15 2019 3
1 4 s 2 22.49 KAWKA Oktawian KS Agros Zamość 94 U23 LU -0.8 II
2 5 s 2 22.51 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD -0.8 II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
3 7 s 2 22.69 KWIATKOWSKI Michał AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU -0.8 II B.D. 2
4 8 s 2 22.78 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Biała Podlaska # 95 U20 LU -0.8 II
5 9 s 2 22.96 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD -0.8 III
6 11 s 2 23.31 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD -0.8 III FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
7 13 s 2 23.41 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -0.8 III
1 1 s 3 22.17 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU -0.6 II STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
2 2 s 3 22.25 MAJAK Tomasz KS AZS-AWF Biała Podlaska 93 U23 LU -0.6 II
3 3 s 3 22.29 MELECH Marek KS AZS-AWF Biała Podlaska 90 Sen LU -0.6 II # LDK!
4 6 s 3 22.53 KOWALUK Dariusz AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ -0.6 II WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1042/12 2019 M
5 10 s 3 23.16 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU -0.6 III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
1 15 s 4 24.13 LADA Damian GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ +0.1 IV
2 16 s 4 24.77 ŁYSKAWY Przemysław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 99 U16 PD +0.1 V MIERZEJEWSKI Marek KOTOWSKI Jan # Z/0332/15 2019
3 18 s 4 24.88 LIPIŃSKI Sebastian KS Agros Zamość # 98 U18 LU +0.1 -- #
4 21 s 4 28.18 KUSZNERUK Mikołaj MKS Żak Biała Podlaska 00 U16 LU +0.1 --
400 m M
1 5 s 1 53.58 BIEDROŃ Beniamin MLUKS Tarnów 96 U20 MA IV B.D.
2 6 s 1 54.17 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD IV
3 7 s 1 55.38 KALISZ Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU V
4 8 s 1 55.43 NOWACKI Michał AZS UMCS Lublin 97 U18 LU -- B.D. #
5 9 s 1 59.95 MARGIEWICZ Franciszek LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD --
1 1 s 2 51.68 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD III NABIAŁEK Łukasz # Z/1077/14 2019 M
2 2 s 2 51.78 KLOC Paweł AZS UMCS Lublin 93 U23 LU III B.D. 3
3 3 s 2 51.88 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU III B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2019 3
4 4 s 2 52.68 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD III
800 m M
1 1 s 1 1:58.31 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
2 2 s 1 2:04.48 KOCAK Patryk WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/0352/15 2019 2
3 3 s 1 2:05.39 KOŁODZIEJCZYK Łukasz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV B.D. 3
4 4 s 1 2:21.24 ADAMIUK Bartłomiej MKS Żak Biała Podlaska 99 U16 LU --
1500 m M
1 1 s 1 4:01.35 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 90 Sen LU II BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2019 2
2 2 s 1 4:04.63 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
3 3 s 1 4:06.77 KALISZ Adam MKS Żak Biała Podlaska 94 U23 LU III CHMIELARZ Mirosław CHMIELARZ Mirosław 3
4 4 s 1 4:14.46 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ IV B.D. Z/0692/13 2015 3
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.91 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -1.0 II
2 2 s 1 15.09 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 97 U18 LD -1.0 III
3 3 s 1 16.22 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -1.0 IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
400 m pł M
1 1 s 1 54.18 JABRZYŃSKI Michał AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU I WIERCINSKI Jerzy B.D. # Z/4811/11 2019 1
2 2 s 1 57.11 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
3 3 s 1 57.63 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ III #
Wzwyż M
1 1 f 1 2.15 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
2 2 f 1 1.95 KARWACKI Łukasz MKLA Łęczyca 98 U18 LD II
3 3 f 1 1.90 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU III ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
4 4 f 1 1.85 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU III SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
5 5 f 1 1.80 CHOLEWA Cezary KS Agros Zamość 98 U18 LU IV
Tyczka M
1 1 f 1 4.12 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
2 2 f 1 3.82 BORKOWSKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 97 U18 MZ III
3 3 f 1 3.22 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
4 4 f 1 3.22 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
W dal M
  3 f 1 4.71 SUDNIK Damian LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -0.9 --
  2 f 1 5.06 BARTOSZEWICZ Filip LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD -0.6 -- #
  1 f 1 6.00 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD -0.3 IV
Kula (5) M
1 1 f 1 11.85 BARTOSZEWICZ Filip LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD V #
1 1 f 1 14.59 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
2 2 f 1 11.21 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU -- ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
2 2 f 1 11.56 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU V ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
3 3 f 1 10.20 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 97 U18 MZ --
3 3 f 1 10.51 SUDNIK Damian LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD V
Kula (6) M
1 1 f 1 13.07 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU III
Kula (7.26) M
1 f 1 19.39 KUSIAK Damian LKS Znicz Biłgoraj # 88 Sen LU M B.D. Z/2117/11 2019 1
3 f 1 16.68 GORLEWSKI Artur KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
Dysk (1) M
1 1 f 1 37.71 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU IV ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
2 2 f 1 36.34 BARTOSZEWICZ Filip LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD IV #
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 38.03 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
2 2 f 1 29.92 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
3 3 f 1 27.11 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU -- ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
4 4 f 1 23.64 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 97 U18 MZ --
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 38.37 KACZOR Dominik KS AZS-AWF Biała Podlaska 95 U20 LU III
2 2 f 1 37.77 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
3 3 f 1 28.66 KOWALCZYK Kacper KS Wisła Puławy 95 U20 LU -- ZDYBEL Aleksander STANISLAWSKI Krzysztof Z/5249/11 2016 3
Dysk (2) M
2 2 f 1 50.75 ŁABIENIEC Patryk KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 1
Młot (5) M
1 1 f 1 30.19 MAZUR Michał KS Agros Zamość 99 U16 LU V ROSA Mikołaj Z/3659/15 2019 1
1 1 f 1 48.35 TYMIŃSKI Mateusz LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV
2 2 f 1 47.42 CZAJKOWSKI Łukasz LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. Z/0954/14 2018 1
3 3 f 1 43.19 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU IV ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
Młot (6) M
1 1 f 1 57.74 FURTAK Rafał KS Wisła Puławy 95 U20 LU II ZDYBEL Aleksander Z/4609/11 2018 1
Oszczep (700) M
1 1 f 1 39.53 SZCZĘSNY Adrian MKS Syrena Warszawa 97 U18 MZ --
Oszczep (800) M
2 2 f 1 61.69 OSTAPKOWICZ Damian KS Podlasie Białystok 90 Sen PD II B.D. BEZ
3 3 f 1 51.93 BĘBENEK Tomasz niest. Warszawa 89 Sen MZ III B.D. 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3845820426941 sekund