Ostrava (CZE) 12.07.2014
Mecz U-23 Czechy-Polska-Słowenia-Węgry
100 m K
2 11.86 ZAGAJEWSKA Karolina AZS Łódź 93 U23 LD +1.9 I BLAUSZ Henryka B.D. Z/2975/11 2019 M
3 11.89 STĘPIEŃ Angelika KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +1.9 I #
200 m K
1 23.75 KONOPKO Klaudia UKS 19 Bojary Białystok 92 U23 PD +0.9 M SUTYNIEC Hanna B.D. Z/0912/11 2017 M
2 23.80 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +0.9 M KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
400 m K
1 53.32 GORZKOWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 92 U23 SL M LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. # Z/1747/11 2018 M
2 53.81 DĄBROWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 94 U23 PD M KĘDZIORA Robert B.D. # Z/0899/11 2019 MM
800 m K
1 2:03.68 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina KS Podlasie Białystok 92 U23 PD M DĄBROWSKI Tomasz Z/3113/11 2019 M
2 2:03.82 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 U23 PM M
1500 m K
1 4:26.90 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 4:27.01 CHAŁUBEK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 93 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1457/11 2016 1
3000 m K
1 9:45.36 WÓJCIK Anna OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I B.D. B.D. B.D. # , Z/4621/11 , 2019
2 9:56.36 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ II
100 m pł K
1 13.25 KOŁECZEK Karolina AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU +1.9 M MARUSZEWSKI Piotr B.D. # Z/4343/11 2019
5 13.89 OLSZEWSKA Joanna AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +1.9 I STANISLAWSKI Krzysztof 3
400 m pł K K
1 58.19 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
2 59.00 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD M
3000 m prz K
2 10:32.28 KONIECZEK Alicja OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/4540/11 2019
4 10:54.32 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U23 PM I MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
4x100 m K
1 s 1 45.28 ZAGAJEWSKA Karolina
STĘPIEŃ Angelika
SOKÓLSKA Katarzyna
FORKASIEWICZ Agata
POLSKA 93
93
93
94
U23 POL -- BLAUSZ Henryka B.D.

B.D. LEWANDOWSKI Jacek LEWANDOWSKI Jacek
KOSENDIAK Wojciech B.D.
Z/2975/11
, Z/0903/11
Z/4039/11
2019
, 2019
2019
M
M

4x400 m K
1 s 1 3:40.96 BANACH Joanna
CHMIELEWSKA Katarzyna
DĄBROWSKA Martyna
GORZKOWSKA Magdalena
POLSKA 92
94
94
92
U23 POL -- GIZA Andrzej B.D.
B.D.
KĘDZIORA Robert B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
Z/3686/11
Z/0899/11
Z/1747/11
2019
2019
2018
M
1
MM
M
Wzwyż K
1 1.81 RYDZ Aneta RLTL ZTE Radom 94 U23 MZ I GOS Piotr B.D. Z/3964/11 2019 1
3 1.75 BUKOWCZYK Agnieszka RKS Skra Warszawa 92 U23 MZ I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3847/11 2015 1
Tyczka K
2 4.10 WIŚNIK Aleksandra OSOT Szczecin 92 U23 ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin # Z/0110/11 2016 M
6 3.70 KRUPIŃSKA Natalia KS AZS AWF Kraków 92 U23 MA I #
W dal K
1 6.01 CZAJKOWSKA Karolina RKS Skra Warszawa 93 U23 MZ -1.5 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/3711/11 2015 1
4 5.79 KORNILUK Ewa KS Podlasie Białystok 94 U23 PD -3.5 II B.D. 1
Trójskok K
1 12.84 MARKIEWICZ Karolina KS Podlasie Białystok 93 U23 PD +1.0 I
5 12.06 KOZŁOWSKA Agnieszka KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +1.3 I B.D. # 1
Kula (4) K
1 16.21 WLOKA Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 93 U23 OP M #
2 14.93 KALINOWSKA Angelika MKS-MOS Płomień Sosnowiec 93 U23 SL I KURDZIEL Andrzej B.D. Z/2148/11 2018 1
Dysk (1) K
1 55.90 PRZYBYLSKA Andżelika KKL Rodło Kwidzyn 92 U23 PM M B.D. 1
2 54.17 MAKUL Karolina WKS Śląsk Wrocław 94 U23 DS I
Młot (4) K
2 63.14 KOPRON Malwina AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU M KOPRON Witold B.D. # Z/4597/11 2019 MM
4 56.12 NYKS Maja MUKS Park Zduńska Wola 94 U23 LD I
Oszczep (600) K
1 55.36 KĄKOL Marta AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM M WALCZAK Leszek Z/3384/11 2019 1
4 51.74 BOŁDYSZ Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 93 U23 PM M WALCZAK Leszek B.D. Z/2403/11 2019 1
100 m M
2 10.51 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +3.5 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
4 10.54 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +3.5 M GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
200 m M
3 21.21 PAWŁOWSKI Adam OŚ AZS Poznań # 92 U23 WP +2.3 M
4 21.47 ZDEBIAK Arnold KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +2.3 I B.D. 1
400 m M
4 47.50 CHOJNOWSKI Bartłomiej WKS Śląsk Wrocław 93 U23 DS I
5 48.30 SMOLEŃ Rafał MKS-SMS Victoria Racibórz # 94 U23 SL I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/1554/11 2017 1
800 m M
1 1:47.53 KONIECZNY Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP M #
6 1:50.85 IDZIAK Michał MKS Juvenia Puszczykowo 92 U23 WP I
1500 m M
1 3:51.17 WALOSKI Dawid MCKiS Jaworzno # 92 U23 SL II BEDNARCZYK Józef Z/0998/11 2018 BEZ
5 3:53.90 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II
5000 m M
1 14:43.33 KULKA Szymon LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 93 U23 PD II B.D. # Z/2485/11 2019
2 14:50.24 NOWICKI Sebastian OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP II NOWICKI Sebastian
110 m pł M
1 13.70 CZYKIER Damian KS Podlasie Białystok 92 U23 PD +2.8 MM MARKUSZEWSKI Cezary STANISLAWSKI Krzysztof # Z/3159/11 2019 MM
2 13.96 JUSTYŃSKI Mikołaj AZS Łódź 92 U23 LD +2.8 M #
400 m pł M
2 52.10 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ I ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
6 53.12 KOZŁOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS I TŁUSTOCHOWSKI Tomasz Z/1302/11 2018 1
3000 m prz M
1 9:00.07 SZOSTAK Paweł AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ I B.D. Z/4766/11 2019 3
2 9:00.16 TOPOLNICKI Szymon AZS-AWF Katowice 94 U23 SL I B.D. B.D. B.D. # Z/0972/11 2019
4x100 m M
2 s 1 40.40 ZDEBIAK Arnold
PAWŁOWSKI Adam
KALANDYK Hubert
GRZEŚKOWIAK Krzysztof
POLSKA 93
92
94
93
U23 POL -- B.D.

WIERZBICKI Mirosław B.D.
OSIK Tadeusz B.D.
Z/2748/11
Z/1743/13
2019
2019
1
1
M
4x400 m M
1 s 1 3:09.88 SOSNOWSKI Tomasz
WALCZUK Paweł
SZMYTKOWSKI Tomasz
CHOJNOWSKI Bartłomiej
POLSKA 93
94
93
93
U23 POL --


Wzwyż M
1 2.18 KIENDZIERSKI Maciej MKLA Łęczyca 93 U23 LD I ANDRYSIAK Mirosław Z/1037/11 2018 1
4 2.08 SAWCZYŃSKI Piotr KS Podlasie Białystok 94 U23 PD I B.D. 2
Tyczka M
2 5.22 PAWLIK Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP M B.D. # Z/2178/11 2019 M
3 5.02 TORKOWSKI Rafał OSOT Szczecin 92 U23 ZP I
W dal M
  f 1 7.35 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ -0.2 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4624/11 2017 1
2 7.36 LUBAŃSKI Szymon RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ +2.5 I RADKIEWICZ Przemysław B.D. Z/4624/11 2017 1
3 7.24 KALINOWSKI Michał GKS Olimpia Grudziądz 93 U23 KP +2.6 II MAGDOWSKI Michał # Z/0429/11 2019 2
Trójskok M
1 15.42 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD -0.1 I SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
2 15.24 BONECKI Bartosz AZS Łódź 92 U23 LD +1.6 I SADACH Aneta # Z/1820/11 2019 1
Kula (7.26) M
2 18.91 WITCZAK Dominik RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ M
3 18.46 HARATYK Michał KS Sprint Bielsko-Biała # 92 U23 SL M GALON Piotr Jan # Z/0084/11 2019 MM
Dysk (2) M
2 57.48 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS M SZWARC Zygmunt # Z/4822/11 2019 M
3 55.49 KAMIŃSKI Damian AZS UMCS Lublin # 93 U23 LU I KĘCKI Krzysztof B.D. B.D. # Z/1411/11 2019 M
Młot (7.26) M
1 70.37 ROGOWSKI Arkadiusz KS Agros Zamość # 93 U23 LU M ROSA Mikołaj # Z/2769/11 2019 M
2 69.97 NOWICKI Sebastian RKS Skra Warszawa 94 U23 MZ M ROSA Mikołaj Z/2074/11 2016 1
Oszczep (800) M
1 78.35 KRUKOWSKI Marcin KS Warszawianka W-wa 92 U23 MZ MM KRUKOWSKI Michał Z/4887/11 2019 MM
6 66.74 LEBIODA Piotr AZS-AWFiS Gdańsk 92 U23 PM I PIĄTEK Mirosław Z/1328/14 2019 MM

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.61107778549194 sekund