Wrocław 13 - 15.07.2014
20. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
100 m K
1 1 e 1 12.11 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U18 LD +0.2 I B.D. # 1
2 5 e 1 12.40 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +0.2 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
3 9 e 1 12.56 KAREŃSKA Anna MKL Szczecin 97 U18 ZP +0.2 II B.D. # BEZ
4 10 e 1 12.60 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.2 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
5 14 e 1 12.68 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.2 II #
6 18 e 1 12.77 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.2 III
1 2 e 2 12.20 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +0.4 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 6 e 2 12.47 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.4 II
3 7 e 2 12.48 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.4 II
4 11 e 2 12.62 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP +0.4 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
5 13 e 2 12.67 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD +0.4 II
6 16 e 2 12.70 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL +0.4 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
7 17 e 2 12.75 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL +0.4 II #
1 3 e 3 12.29 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.1 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
2 4 e 3 12.40 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.1 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
3 8 e 3 12.52 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.1 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
4 12 e 3 12.65 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -0.1 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
5 15 e 3 12.69 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.1 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
6 19 e 3 12.91 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK -0.1 III
1 f 1 12.05 KURZ Daria AZS Łódź # 97 U18 LD -0.4 I B.D. # 1
2 f 1 12.26 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA -0.4 II ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
3 f 1 12.29 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
4 f 1 12.44 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.4 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
5 f 1 12.47 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.4 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
6 f 1 12.51 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -0.4 II
7 f 1 12.61 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.4 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
8 f 1 12.67 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.4 II
1 f 2 12.58 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.4 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
2 f 2 12.59 LACH Marta MKL Toruń 97 U18 KP -0.4 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1408/13 2016 2
3 f 2 12.65 WEILAND Natasza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.4 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. Z/0275/13 2019 1
4 f 2 12.70 KAREŃSKA Anna MKL Szczecin 97 U18 ZP -0.4 II B.D. # BEZ
5 f 2 12.71 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL -0.4 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
6 f 2 12.73 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP -0.4 II MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
7 f 2 12.78 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP -0.4 III #
8 f 2 12.78 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD -0.4 III
200 m K
1 1 e 1 25.07 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.8 II ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 3 e 1 25.43 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.8 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
3 5 e 1 25.68 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.8 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
4 7 e 1 25.72 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
5 12 e 1 26.14 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.8 II B.D. BEZ
6 13 e 1 26.34 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM +0.8 III SĘKOWSKA Anna # Z/1776/13 2019 2
7 18 e 1 27.07 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +0.8 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
1 6 e 2 25.70 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -1.2 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
2 10 e 2 26.11 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL -1.2 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
3 11 e 2 26.12 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -1.2 II B.D. #
4 14 e 2 26.39 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -1.2 III
5 15 e 2 26.41 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL -1.2 III #
6 16 e 2 26.64 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -1.2 III
1 2 e 3 25.21 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.2 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
2 4 e 3 25.49 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.2 II
3 8 e 3 25.97 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.2 II #
4 9 e 3 26.07 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.2 II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
5 17 e 3 26.74 MŁYNARCZYK Martyna KKL Kielce 98 U18 SK +0.2 III
6 19 e 3 28.95 ŁUKASZEWSKA Dagmara MKL Toruń 97 U18 KP +0.2 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1282/13 2015 2
1 f 1 24.86 CHOJKA Weronika KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.8 I ROSTEK William B.D. Z/1561/13 2019
2 f 1 25.02 PIETRZAK Olga AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.8 II SĘKOWSKA Anna Z/1497/14 2019 1
3 f 1 25.20 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.8 II
4 f 1 25.47 MAŁACZEWSKA Zofia KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
5 f 1 25.57 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.8 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
6 f 1 25.76 SUROWIECKA Justyna LUKS Zabrzeg 98 U18 SL +0.8 II HOMA Wioleta # Z/1226/14 2016 3
7 f 1 25.90 KOZŁOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA +0.8 II GIZA Andrzej # Z/1449/13 2019 2
8 f 1 25.92 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.8 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
1 f 2 25.85 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.1 II #
2 f 2 25.97 GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.1 II B.D. BEZ
3 f 2 25.97 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL +0.1 II #
4 f 2 26.02 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
5 f 2 26.03 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.1 II
6 f 2 26.40 KOŁAKOWSKA Agata AZS-AWFiS Gdańsk # 97 U18 PM +0.1 III SĘKOWSKA Anna # Z/1776/13 2019 2
7 f 2 26.46 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.1 III B.D. #
8 f 2 26.63 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 III
1 1 w 1 26.26 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.1 III # 775
2 3 w 1 26.78 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD +0.1 III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 730
3 4 w 1 27.03 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 III 709
4 6 w 1 27.08 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD +0.1 III 705
5 7 w 1 27.12 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.1 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 702
6 10 w 1 27.59 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM +0.1 IV 664
  w 1 DNF KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD +0.1 -- PALISZEWSKI Maciej 2 0
1 2 w 2 26.72 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -0.2 III # 735
2 5 w 2 27.04 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.2 III SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 708
3 8 w 2 27.48 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP -0.2 IV 672
4 12 w 2 27.96 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -0.2 IV 634
5 14 w 2 27.99 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -0.2 IV B.D. BEZ 632
6 15 w 2 28.01 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -0.2 IV 630
1 9 w 3 27.52 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD -0.7 IV 669
2 11 w 3 27.76 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.7 IV 650
3 13 w 3 27.98 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -0.7 IV MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 632
4 16 w 3 28.59 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -0.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 585
5 17 w 3 29.30 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -0.7 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 532
6 18 w 3 29.39 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.7 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 526
400 m K
1 4 e 1 58.07 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP II SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
2 6 e 1 58.88 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
3 8 e 1 59.14 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III
4 13 e 1 60.17 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
5 14 e 1 60.40 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL III
6 17 e 1 60.99 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
  e 1 DNF GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP -- NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
1 1 e 2 57.18 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
2 2 e 2 57.33 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
3 10 e 2 59.36 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III B.D. BEZ
4 12 e 2 60.15 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL III B.D. 3
5 15 e 2 60.41 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA III
6 18 e 2 61.14 CHWEDCZUK Klaudia MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ III B.D. Z/0691/13 2015 2
1 3 e 3 57.59 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 5 e 3 58.74 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
3 7 e 3 59.12 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III B.D. BEZ
4 9 e 3 59.23 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III #
5 11 e 3 60.12 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III B.D. BEZ
6 16 e 3 60.93 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
1 f 1 56.56 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 f 1 56.95 KAWALEC Karolina AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
3 f 1 57.04 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
4 f 1 57.70 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 97 U18 OP II SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
5 f 1 58.31 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
6 f 1 58.56 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS II
7 f 1 58.92 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
8 f 1 59.71 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III B.D. BEZ
1 f 2 58.76 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN II
2 f 2 58.80 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD II B.D. BEZ
3 f 2 59.15 BORKOWSKA Klaudia OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III B.D. BEZ
4 f 2 59.19 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL III B.D. 3
5 f 2 59.42 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
6 f 2 59.57 POCHOPIEŃ Małgorzata UKS bieganie.pl Stryszawa 98 U18 MA III
7 f 2 59.89 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL III
8 f 2 61.93 MADEJA Kornelia MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III #
800 m K
1 3 e 1 2:15.01 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
2 6 e 1 2:15.49 BAUMGART Weronika LUKS Serock 97 U18 KP II KUTA Kazimierz 4
3 7 e 1 2:15.55 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II B.D. Z/0670/14 2019
4 8 e 1 2:15.65 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II #
5 9 e 1 2:16.08 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ II
6 10 e 1 2:16.47 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
7 17 e 1 2:20.59 PRZYTUŁA Karolina STS Skarżysko-Kamienna 97 U18 SK III OSMAN Artur Z/0154/14 2015 BEZ
8 18 e 1 2:21.46 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
9 19 e 1 2:23.01 KORNY Karolina LKS Pszczyna 97 U18 SL III
1 1 e 2 2:14.00 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 2 e 2 2:14.74 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 98 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
3 4 e 2 2:15.32 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
4 5 e 2 2:15.33 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II
5 11 e 2 2:16.70 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP II SZEWCZUK Piotr B.D. # Z/0503/13 2018
6 12 e 2 2:17.21 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ II
7 13 e 2 2:17.49 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU II #
8 14 e 2 2:18.90 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP III KŁÓDKOWSKI Andrzej NOWAKOWSKI Marian # , Z/0038/13 , 2017 2
9 15 e 2 2:20.36 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
10 16 e 2 2:20.47 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
1 f 1 2:09.85 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
2 f 1 2:10.59 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 98 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
3 f 1 2:11.80 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II B.D. Z/0670/14 2019
4 f 1 2:11.81 PYSZEL Zuzanna MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II
5 f 1 2:12.74 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
6 f 1 2:14.19 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II #
7 f 1 2:17.43 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
8 f 1 2:24.58 BAUMGART Weronika LUKS Serock 97 U18 KP III KUTA Kazimierz 4
1 f 2 2:14.87 DWORECKA Weronika OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ II
2 f 2 2:15.32 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
3 f 2 2:15.72 WARCHOŁ Justyna LKS Vectra Włocławek # 97 U18 KP II KŁÓDKOWSKI Andrzej NOWAKOWSKI Marian # , Z/0038/13 , 2017 2
4 f 2 2:17.89 GRUZ Aleksandra OKLA Ostrołęka 98 U18 MZ III
5 f 2 2:18.06 BYŚ Aleksandra AZS UMCS Lublin 97 U18 LU III #
6 f 2 2:18.45 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
7 f 2 2:19.61 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
8 f 2 2:20.28 KOWALSKA Michalina GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP III SZEWCZUK Piotr B.D. # Z/0503/13 2018
1 3 w 1 2:27.76 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV 721
2 5 w 1 2:30.89 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 682
3 6 w 1 2:32.38 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 663
4 11 w 1 2:41.90 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 551
5 14 w 1 2:52.73 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 436
6 15 w 1 2:52.96 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 433
7 16 w 1 2:54.29 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 420
8 17 w 1 2:54.42 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 419
  w 1 DNF LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM -- 0
1 1 w 2 2:23.05 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL III SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 783
2 2 w 2 2:27.51 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV # 724
3 4 w 2 2:28.34 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD IV 714
4 7 w 2 2:34.12 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- # 642
5 8 w 2 2:36.03 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 619
6 9 w 2 2:37.53 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD -- 602
7 10 w 2 2:38.78 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -- B.D. BEZ 587
8 12 w 2 2:42.37 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -- 546
9 13 w 2 2:49.85 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP -- 465
1500 m K
1 1 s 1 4:33.81 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
2 2 s 1 4:34.46 MARCINIAK Paulina MOS Zatoka Braniewo 98 U18 WN II GAJOWNICZEK Waldemar Z/0535/14 2015 BEZ
3 3 s 1 4:35.19 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB II B.D. 3
4 4 s 1 4:38.35 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II B.D. 3
5 6 s 1 4:46.30 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2019 1
6 7 s 1 4:47.35 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
7 8 s 1 4:47.43 NOWAK Natalia OKLA Ostrołęka 97 U18 MZ III
8 15 s 1 4:57.84 ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew BEZ
  s 1 DNF OLESZKIEWICZ Kamila ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM --
  s 1 DNF OWCZAREK Klaudia SKLA Sopot 97 U18 PM -- #
1 5 s 2 4:46.14 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/1695/13 2019 1
2 9 s 2 4:48.44 ZŁOMAŃCZUK Eliza KS Agros Zamość 97 U18 LU III
3 10 s 2 4:48.93 RUTKOWSKA Michaela KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III
4 11 s 2 4:50.86 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
5 12 s 2 4:53.19 SZMYGIN Ada MKL Maraton Świnoujście 98 U18 ZP III
6 13 s 2 4:53.86 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 97 U18 DS III
7 14 s 2 4:54.51 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA III
8 16 s 2 4:58.76 KORSZEŃ Natalia MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU IV
9 17 s 2 4:59.50 PIETRUSZYŃSKA Monika PLKS Gwda Piła 98 U18 WP IV
10 18 s 2 5:00.65 FRAŚ Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP IV B.D. Z/1464/14 2015 4
3000 m K
1 f 1 10:00.35 FILIPOWSKA Agnieszka RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław # Z/0187/13 2019 1
2 f 1 10:05.08 GREFKOWICZ Natalia OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ II
3 f 1 10:11.60 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL II KRUPA Iwona B.D. # Z/0464/14 2019 1
4 f 1 10:14.45 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 97 U18 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
5 f 1 10:17.29 PLESKACZYŃSKA Julia AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/0706/14 2019 1
6 f 1 10:25.17 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U18 ZP III DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
7 f 1 10:36.46 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
8 f 1 10:39.11 SZCZEGOT Katarzyna GKS Wilga Garwolin 98 U18 MZ III
9 f 1 10:40.56 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
10 f 1 10:41.44 SZTUDER Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III WIEJA Piotr FUS Jan , Z/1329/13 , 2015 4
11 f 1 10:42.20 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
12 f 1 10:43.99 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
13 f 1 10:57.22 BĄK Daria KS Gwardia Piła 98 U18 WP III RAJEWICZ Czesław Z/0527/14 2018 3
14 f 1 10:59.52 PLIŚ Aleksandra MKL Maraton Świnoujście 98 U18 ZP III
15 f 1 11:05.60 ZYCH Magdalena AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV B.D. # BEZ
16 f 1 11:06.44 SŁOMIŃSKA Dominika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
17 f 1 11:07.11 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester # Z/1598/14 2019 3
18 f 1 11:31.10 SZAJNER Justyna MLKS Ostróda 97 U18 WN IV
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 13.89 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD -0.3 I SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
2 7 e 1 14.58 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.3 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
3 8 e 1 14.58 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -0.3 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
4 9 e 1 14.73 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.3 II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
5 12 e 1 14.96 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -0.3 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
6 18 e 1 15.40 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.3 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
1 3 e 2 14.36 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.3 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 5 e 2 14.47 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.3 I
3 13 e 2 15.19 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.3 II
4 14 e 2 15.19 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP +0.3 II #
5 15 e 2 15.33 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.3 II
6 16 e 2 15.37 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD +0.3 II SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
  e 2 DQ SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.3 --
1 2 e 3 14.21 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +0.3 I ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
2 4 e 3 14.39 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U18 ZP +0.3 I B.D.
3 6 e 3 14.58 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.3 II #
4 10 e 3 14.78 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.3 II
5 11 e 3 14.88 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.3 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
6 17 e 3 15.38 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA +0.3 II BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
7 19 e 3 15.81 CYMBALAK Weronika UKS Gepard Warszawa 98 U18 MZ +0.3 III B.D. BEZ
1 f 1 13.94 NAWROCKA Marta AZS Łódź 98 U18 LD -0.1 I SYGDZIAK Zofia B.D. # Z/0788/14 2019 1
2 f 1 13.99 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA -0.1 I ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
3 f 1 14.28 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.1 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
4 f 1 14.34 KUDUK Nikola MKL Szczecin 98 U18 ZP -0.1 I B.D.
5 f 1 14.47 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP -0.1 I #
6 f 1 14.54 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.1 II
7 f 1 14.55 WINKOWSKA Marcelina OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.1 II OSIK Tadeusz B.D. # Z/0866/14 2019
8 f 1 14.55 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ -0.1 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
1 f 2 14.72 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.2 II
2 f 2 14.89 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.2 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
3 f 2 14.90 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.2 II
4 f 2 15.19 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.2 II ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
5 f 2 15.43 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.2 II
6 f 2 15.57 TOMASZYCKA Iga UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD +0.2 II SUTYNIEC Hanna Z/1076/14 2017 2
7 f 2 15.70 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP +0.2 II #
  f 2 DNF KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.2 -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
1 1 w 1 14.58 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD -0.2 II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 898
2 2 w 1 14.64 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.2 II SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 890
3 3 w 1 14.78 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -0.2 II # 871
4 4 w 1 15.39 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -0.2 II 791
5 6 w 1 15.56 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD -0.2 II 769
6 8 w 1 15.73 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -0.2 II # 748
  w 1 DNF KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -0.2 -- PALISZEWSKI Maciej 2 0
1 5 w 2 15.43 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +0.4 II B.D. BEZ 786
2 7 w 2 15.69 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD +0.4 II 753
3 11 w 2 15.83 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU +0.4 III MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 735
4 12 w 2 15.95 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS +0.4 III 720
5 13 w 2 16.39 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.4 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 667
6 15 w 2 16.64 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM +0.4 III 638
1 9 w 3 15.73 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.5 II 748
2 10 w 3 15.80 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +0.5 III 739
3 14 w 3 16.59 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.5 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 644
4 16 w 3 16.73 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +0.5 III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 627
5 17 w 3 16.83 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.5 III 616
6 18 w 3 16.96 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.5 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 601
400 m pł K K
1 1 e 1 61.42 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 3 e 1 63.03 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD II
3 6 e 1 64.61 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II #
4 7 e 1 64.70 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU II
5 12 e 1 66.41 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
6 15 e 1 67.10 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ III GĄSIEWSKI Artur B.D. # Z/1469/13 2019 1
  e 1 DNF ŻUROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA --
1 2 e 2 62.66 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
2 10 e 2 66.15 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
3 11 e 2 66.38 JAWORSKA Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III
4 14 e 2 66.54 GLANDER Sandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM III
5 16 e 2 67.19 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
6 18 e 2 69.24 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP IV
  e 2 DNF NOWAK Nicola LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP -- KARNAS Zbigniew # Z/1666/13 2016 3
1 4 e 3 63.71 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN II
2 5 e 3 64.40 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
3 8 e 3 65.05 ŁAWRENIN Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD II PALISZEWSKI Maciej B.D. 3
4 9 e 3 65.50 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP II #
5 13 e 3 66.46 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U18 PM III B.D. 2
6 17 e 3 67.21 WASILUK Agata CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0445/13 2019 3
1 f 1 60.42 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 f 1 61.30 WIECZOREK Patrycja BKL Bełchatów 97 U18 LD I
3 f 1 61.96 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP I B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2019 1
4 f 1 63.84 ŁADA Alicja MKS Truso Elbląg 97 U18 WN II
5 f 1 64.41 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
6 f 1 64.73 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
7 f 1 65.94 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU II
8 f 1 66.72 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III #
1 f 2 64.65 JAWORSKA Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS II
2 f 2 64.81 SUŁKOWSKA Julia MKL Szczecin # 97 U18 ZP II #
3 f 2 65.08 GLANDER Sandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
4 f 2 65.60 WIERNICKA Alicja RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ II GĄSIEWSKI Artur B.D. # Z/1469/13 2019 1
5 f 2 65.86 OSIOWY Weronika CMKL Człuchów 98 U18 PM II B.D. 2
6 f 2 66.36 ŁAWRENIN Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej B.D. 3
7 f 2 66.62 JAŁOSZYŃSKA Agata LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna B.D. Z/0570/13 2017
8 f 2 67.35 SAMÓL Anna MUKS Kadet Rawicz 97 U18 WP III
2000 m prz K
1 f 1 6:54.48 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
2 f 1 6:57.53 MAIK Daria LUKS Start Nakło 97 U18 KP I STANKIEWICZ Błażej B.D. # Z/0446/13 2019 1
3 f 1 7:00.60 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II WOSIEK Jacek B.D. # Z/1293/14 2019
4 f 1 7:10.64 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK II ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
5 f 1 7:12.46 BRUCH Patrycja MKS Gniezno 97 U18 WP II GORCZYŃSKI Paweł # Z/0511/13 2016 4
6 f 1 7:19.40 KIEŁPIKOWSKA Marta UKS Czapla Białe Błota 98 U18 KP II
7 f 1 7:20.85 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
8 f 1 7:22.54 MICHAŁOWSKA Daria UKS Technik Augustów 98 U18 PD II
9 f 1 7:27.58 ZATORSKA Kamila KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK II
10 f 1 7:30.21 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
11 f 1 7:30.48 SZAKIEL Paulina GLKS Świdnica 97 U18 DS III MYDŁOWSKI Ryszard Z/0784/13 2015 3
12 f 1 7:32.36 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 97 U18 MZ III RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
13 f 1 7:35.58 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U18 PM III #
14 f 1 7:41.41 NOWICKA Dorota LKS OSiR Pleszew 97 U18 WP III GRENDA Jan
15 f 1 7:45.28 PONIKIEWSKA Kamila MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP III
16 f 1 7:48.59 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL III
17 f 1 7:49.22 SROKA Kamila LKS Omega Kleszczów # 97 U18 LD III
18 f 1 7:49.58 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
19 f 1 7:54.06 MANGIONE Marianna MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK III
20 f 1 7:56.98 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK III OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
4x100 m K
1 f 1 47.97 GUL Aleksandra
TŁUCZEK Kamila
IGNASIAK Nikola
ŚLEDZIONA Karolina
CWKS Resovia Rzeszów 97
97
98
98
U18 PDK -- B.D.
MAZUR Janusz B.D.

Z/0080/13
2019
BEZ

2 f 1 48.19 KOSTKA Karina
KURZ Daria
CHMIELEWSKA Agnieszka
MAŁACZEWSKA Zofia
KMKL Sztorm Kołobrzeg 98
97
98
97
U18 ZPO --
B.D.
GRENDA Jan
GIZA Andrzej B.D.
Z/0018/13
2017
1

BEZ
3 f 1 48.55 PILARSKA Oliwia
BARAŃSKA Karolina
WOTA Gaja
MARTYNA Katarzyna
WKS Wawel Kraków 98
98
98
98
U18 MLP --
B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1069/14
Z/0636/14
2019
2019


1
4 f 1 49.04 WEILAND Natasza
DALKE Helena
PIETRAS Sandra
CZYŻEWSKA Paulina
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97
97
98
97
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D. REJEWSKI Robert

Z/0275/13
, Z/0464/13
2019
, 2019
1
M
5 f 1 49.20 MAŁKOWSKA Paulina
GÓRKA Magdalena
MIERZYŃSKA Jagoda
KRYSTECKA Justyna
MKS MOS Wrocław 97
97
98
98
U18 DOL --

ROSTEK William B.D.
Z/0925/14
2019

6 f 1 49.37 RUCIŃSKA Roksana
PALUCH Justyna
SZCZĘSNA Katarzyna
PALUCH Paulina
ULKS Jedlińsk 97
97
98
98
U18 MAZ --
ZAMECZNIK Jacek B.D.

ZAMECZNIK Jacek B.D.
Z/1542/13
Z/0261/14
2019
2019
2
2
7 f 1 49.82 RZĄD Olimpia
KRAWCZYK Aleksandra
ZIMIERSKA Klaudia
KOWALSKA Małgorzata
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98
98
97
98
U18 SLK --
BORA Piotr B.D. B.D.

Z/0476/14
2019

8 f 1 50.93 DURAK Karolina
ŁACHACZ Barbara
KMIEĆ Marika
JÓŹWIAK Karolina
MKS Osa Zgorzelec 97
98
98
98
U18 DOL --


4x400 m K
1 f 1 3:55.75 GŁADYSZ Dagmara
CUBER Karolina
BARSZCZ Aleksandra
SARNA Angelika
KKS Victoria Stalowa Wola 98
97
97
97
U18 PDK -- ŻAK Dariusz
GIZA Andrzej B.D.
BARSZCZ Mirosław B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
Z/0090/14
Z/1061/13
Z/0798/13
Z/0800/13
2018
2019
2017
2019
3
1
2
M
2 f 1 3:56.07 RAŻAKOWSKA Marta
HAJDA Teresa
TYTKO Sara
OLSZOK Oliwia
MKS-MOSM Bytom 97
98
98
98
U18 SLK --
B.D.

JASZCZAK Stanisław
Z/0670/14
Z/0674/14
2019
2018

2
3 f 1 3:57.37 GIL Patrycja
SURA Karolina
LECH Anita
STRZELEC Justyna
UKS Tempo 5 Przemyśl 98
98
98
98
U18 PDK --


B.D.
BEZ
4 f 1 3:57.48 SUŁKOWSKA Julia
MIŃCZUK Alicja
NOWAK Nicola
GULCZYŃSKA Natalia
LKS Olimpic Szczecin 97
97
97
97
U18 ZPO --
BINDASZEWSKI Wiesław B.D.
KARNAS Zbigniew
NOWICKI Bartosz B.D.
Z/1695/13
Z/1666/13
Z/1234/13
2019
2016
2019
1
3
1
5 f 1 4:01.87 ZALEWSKA Daria
SZYJKA Anna
NOWACKA Anna
WĘGLARZ Natalia
MKS-SMS Victoria Racibórz 97
98
97
98
U18 SLK -- SZYNOL Karol BONK Stanisław
KRUPA Iwona B.D.
B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0212/13
Z/0464/14
Z/0466/14
2018
2019
2019

1
3
M
6 f 1 4:02.48 BARAŃSKA Karolina
WOTA Gaja
PUTO Weronika
MARTYNA Katarzyna
WKS Wawel Kraków 98
98
98
98
U18 MLP -- B.D.
KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D.
B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1069/14
Z/0636/14
2019
2019


BEZ
1
7 f 1 4:02.73 DWORECKA Weronika
GRUZ Aleksandra
NOWAK Natalia
BORKOWSKA Klaudia
OKLA Ostrołęka 98
98
97
98
U18 MAZ --


B.D.
BEZ
8 f 1 4:02.80 MANIUKIEWICZ Adriana
PAWLICKA Joanna
MYDŁOWSKA Marta
KACZMAREK Natalia
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98
98
97
98
U18 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
Z/1181/13
Z/1152/14
2019
2019
3
3


Wzwyż K
1 1 e 1 1.60 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
1 1 e 1 1.60 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
1 1 e 1 1.60 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 98 U18 WP III #
4 6 e 1 1.60 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III #
5 7 e 1 1.60 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM III B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
6 10 e 1 1.57 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. B.D. BEZ
7 11 e 1 1.57 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/0389/14 2019 3
8 14 e 1 1.57 PIERZYNIAK Natalia KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP III
9 15 e 1 1.57 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL III B.D. BEZ
10 22 e 1 1.50 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2019 3
  e 1 DNS DROBNIK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD --
1 1 e 2 1.60 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III
1 1 e 2 1.60 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP III WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
3 7 e 2 1.60 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP III
4 9 e 2 1.57 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS III
5 11 e 2 1.57 WĄCHAŁA Patrycja LUKS Dwójka Namysłów # 98 U18 OP III
6 13 e 2 1.57 GAWRZYDEK Karolina UKS Melo Błonie 97 U18 MZ III
7 16 e 2 1.54 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV ZAPART Stanisław # Z/0099/14 2019 1
8 17 e 2 1.54 LEW Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
9 18 e 2 1.54 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV DUDEK Marcin B.D. # Z/1436/13 2019 2
10 19 e 2 1.54 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U18 LD IV
10 19 e 2 1.54 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK IV
12 21 e 2 1.54 KOŁODZIEJ Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV
1 f 1 1.72 DUTKIEWICZ Julia KS Stal LA Ostrów Wlkp. # 98 U18 WP I WALCZAK Marek Z/0309/14 2019 1
2 f 1 1.70 NIEWIEDZIAŁ Magda KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS I
3 f 1 1.68 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 98 U18 WP II #
3 f 1 1.68 GUTKOWSKA Kamila MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS II
5 f 1 1.68 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
6 f 1 1.65 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD II #
7 f 1 1.62 DZIURLA Angelika MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP II
8 f 1 1.62 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM II B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
9 f 1 1.62 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP II KACZOR Mieczysław B.D. Z/0389/14 2019 3
10 f 1 1.58 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. B.D. BEZ
11 f 1 1.54 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV
12 f 1 1.54 WĄCHAŁA Patrycja LUKS Dwójka Namysłów # 98 U18 OP IV
1 1 w 1 1.66 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 806
2 2 w 1 1.63 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD II 771
3 3 w 1 1.57 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS III # 701
4 4 w 1 1.57 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III # 701
5 5 w 1 1.54 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 666
6 6 w 1 1.54 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 666
7 7 w 1 1.54 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV 666
8 8 w 1 1.51 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 632
9 8 w 1 1.51 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP IV 632
10 10 w 1 1.51 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD IV 632
1 11 w 2 1.51 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 632
2 12 w 2 1.45 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS IV 566
3 13 w 2 1.42 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 534
4 14 w 2 1.42 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 534
5 15 w 2 1.39 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 502
6 16 w 2 1.39 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -- B.D. BEZ 502
7 17 w 2 1.36 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM -- 470
8 18 w 2 1.33 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 439
  w 2 NM KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 0
Tyczka K
1 3 e 1 3.00 ZAPADKA Karolina WKS Flota Gdynia # 98 U18 PM II
1 4 e 1 3.00 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U18 PM II KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2019 1
1 6 e 1 3.00 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U18 PM II JURGA Łukasz # Z/0016/14 2019 1
1 11 e 1 3.00 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ II
5 5 e 1 3.00 SKLEPOWICZ Agata BKS Bydgoszcz 98 U18 KP II
6 1 e 1 3.00 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
7 13 e 1 2.90 LEDERER Paulina MKS Ustroń 97 U18 SL III
8 15 e 1 2.80 MROZIŃSKA Katarzyna MKLA Łęczyca 98 U18 LD III
9 16 e 1 2.60 FRANKOWSKA Magdalena UKS Melo Błonie 98 U18 MZ IV
1 2 e 2 3.00 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U18 ZP II KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1258/13 2019 M
1 10 e 2 3.00 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
1 8 e 2 3.00 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ II
1 9 e 2 3.00 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ II
5 7 e 2 3.00 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ II GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
6 12 e 2 2.90 IZYDORCZYK Paulina RKS Łódź 97 U18 LD III
7 14 e 2 2.80 KULIGOWSKA Sylwia AZS-AWF Warszawa 98 U18 MZ III
  e 2 DNS JACHIMCZYK Malika OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ --
1 f 1 3.80 KASZUBA Agnieszka KL Gdynia 98 U18 PM M KLIMASZEWSKA Boguslawa B.D. Z/0173/14 2019 1
2 f 1 3.50 WOJEWÓDZKA Wiktoria OSOT Szczecin 97 U18 ZP I KALINICZENKO Wiaczesław # Z/1258/13 2019 M
3 f 1 3.45 MIKIELEWICZ Anna AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ I
4 f 1 3.40 KUSY Emilia SKLA Sopot 98 U18 PM I JURGA Łukasz # Z/0016/14 2019 1
5 f 1 3.30 ZAPADKA Karolina WKS Flota Gdynia # 98 U18 PM I
6 f 1 3.15 PUCHAŁKA Agata UKS Olimp Mazańcowice 97 U18 SL II KRUPIŃSKI Piotr Z/1702/13 2019 1
7 f 1 3.15 BARTNIKIEWICZ Patrycja AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ II
8 f 1 3.00 SKLEPOWICZ Agata BKS Bydgoszcz 98 U18 KP II
9 f 1 3.00 WOŹNIAK Anna UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ II GĘBSKI Adam Z/1572/13 2017 2
9 f 1 3.00 OŁDAK Urszula OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ II
11 f 1 3.00 IZYDORCZYK Paulina RKS Łódź 97 U18 LD II
12 f 1 2.80 MACIAK Agnieszka OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ III GAWENDA Andrzej B.D. Z/1194/14 2019 1
W dal K
1 2 e 1 5.64 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.5 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
2 3 e 1 5.63 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U18 PM +1.8 II GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
3 5 e 1 5.56 PIERZYNIAK Natalia KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +0.1 II
4 6 e 1 5.54 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
5 9 e 1 5.51 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.1 II
6 11 e 1 5.38 NADOLNA Anna UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.2 III
7 15 e 1 5.26 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.1 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
8 14 e 1 5.26 KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +2.0 III B.D. BEZ
9 18 e 1 4.96 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +0.2 IV
  e 1 NM CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP 0.0 -- ZIELIŃSKA Janina Z/0813/14 2017 4
1 1 e 2 5.73 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -0.2 II WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
2 4 e 2 5.57 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD -0.2 II #
3 6 e 2 5.54 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -0.6 II #
4 8 e 2 5.52 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.3 II
5 10 e 2 5.44 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP -0.2 II KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
6 12 e 2 5.38 MODZELEWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD +0.5 III
7 13 e 2 5.28 DZWIGAŁA Aleksandra AZS-AWF Warszawa 97 U18 MZ +0.5 III #
8 16 e 2 5.16 MYSZOR Marta TL Pogoń Ruda Śląska 98 U18 SL -0.3 III
9 17 e 2 4.98 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK +0.1 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
10 19 e 2 4.52 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -0.1 -- ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
1 f 1 5.75 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -0.2 II WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
2 f 1 5.73 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 II #
3 f 1 5.69 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
4 f 1 5.59 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -0.8 II #
5 f 1 5.50 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.4 II
6 f 1 5.42 PIERZYNIAK Natalia KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +0.1 II
7 f 1 5.38 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP +0.6 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
8 f 1 5.35 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U18 PM 0.0 III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
9 f 1 5.31 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
10 f 1 5.26 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.5 III
11 f 1 5.20 NADOLNA Anna UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.1 III
  f 1 DNS MODZELEWSKA Katarzyna LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD 0.0 --
1 1 w 1 5.23 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -0.4 III # 623
2 2 w 1 5.11 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD +0.1 III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 589
3 3 w 1 5.04 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB 0.0 IV 570
4 6 w 1 4.99 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD +0.1 IV 557
5 5 w 1 4.99 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP 0.0 IV 557
6 4 w 1 4.99 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -0.3 IV 557
7 7 w 1 4.96 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD -0.2 IV 548
8 8 w 1 4.89 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 IV 530
9 9 w 1 4.88 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +0.6 IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 527
10 10 w 1 4.84 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.3 IV B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 516
11 11 w 1 4.83 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.2 IV # 514
12 12 w 1 4.68 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +0.2 -- B.D. BEZ 474
13 13 w 1 4.65 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.6 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 466
14 14 w 1 4.60 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU 0.0 -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 454
15 15 w 1 4.55 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -0.1 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 441
16 16 w 1 4.43 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -0.5 -- 411
17 17 w 1 4.22 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -0.3 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 359
  w 1 NM LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM 0.0 -- 0
  w 1 NM KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD 0.0 -- PALISZEWSKI Maciej 2 0
Trójskok K
1 1 e 1 11.77 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 II B.D. # 1
2 3 e 1 11.46 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
3 7 e 1 11.26 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP -0.1 III KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
4 8 e 1 11.24 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 III
5 10 e 1 11.21 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U18 PM +0.1 III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
6 14 e 1 11.00 SMOLIBOCKA Eliza MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.5 III ZIELIŃSKA Janina Z/0817/14 2017 4
7 15 e 1 10.74 KASZNICKA Weronika BKL Bełchatów 98 U18 LD 0.0 IV
8 18 e 1 10.30 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU 0.0 IV B.D. BEZ
  e 1 NM DROBNIK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
1 2 e 2 11.53 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD 0.0 II #
2 4 e 2 11.45 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +0.2 III KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
3 5 e 2 11.28 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP 0.0 III ZIELIŃSKA Janina Z/0813/14 2017 4
4 6 e 2 11.26 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP 0.0 III
5 9 e 2 11.23 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP 0.0 III ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
6 11 e 2 11.06 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM +0.4 III B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
7 12 e 2 11.04 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB 0.0 III SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
8 13 e 2 11.00 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP 0.0 III NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
9 16 e 2 10.48 KRAJEWSKA Karolina UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP 0.0 IV ADAMCZEWSKI Ryszard # Z/0294/13 2017 2
10 17 e 2 10.44 SUCHECKA Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ 0.0 IV MIERZEJEWSKI Marek B.D. Z/0179/14 2019 3
1 f 1 12.56 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +0.3 I KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
2 f 1 12.23 KIEŁBASA Małgorzata AZS Łódź 97 U18 LD +0.3 I B.D. # 1
3 f 1 12.10 KUBIŃSKA Aleksandra AZS Łódź 97 U18 LD +0.5 I #
4 f 1 11.74 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP -0.8 II
5 f 1 11.74 LIBERSKA Wiktoria BKS Bydgoszcz 98 U18 KP +0.5 II KAŹMIERCZAK Daniel B.D. Z/0229/14 2019
6 f 1 11.48 FORDUŃSKA Marcelina MKS Sambor Tczew 98 U18 PM +0.2 III GALINSKI Tadeusz B.D. Z/0022/14 2018 2
7 f 1 11.47 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.1 III
8 f 1 11.29 GODLEWSKA Katarzyna SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.9 III B.D. LEWANDOWSKI Michał , Z/1536/13 , 2018 1
9 f 1 11.11 CIACHURSKA Natalia MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP +0.1 III ZIELIŃSKA Janina Z/0813/14 2017 4
10 f 1 11.09 KOSTOWSKA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.2 III
11 f 1 10.78 KOWALEWSKA Martyna UKS Wyspiański Szubin # 97 U18 KP -0.5 III ADAMCZEWSKI Ryszard B.D. # Z/0293/13 2017 BEZ
12 f 1 10.63 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +0.3 IV SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
Kula (3) K
1 1 e 1 14.76 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
2 4 e 1 14.13 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM I SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
3 7 e 1 13.74 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
4 9 e 1 13.09 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 98 U18 DS II B.D. Z/0295/14 2017 2
5 10 e 1 13.03 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN II B.D. 2
6 11 e 1 12.89 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
7 15 e 1 12.30 CISICKA Natalia AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław Z/1044/14 2019 1
8 17 e 1 11.86 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
9 18 e 1 10.93 GÓRCZYŃSKA Natalia MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ IV
1 2 e 2 14.58 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ I
2 3 e 2 14.29 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
3 5 e 2 13.92 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
4 6 e 2 13.82 ZIÓŁKOWSKA Oktawia GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP II #
5 8 e 2 13.16 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
6 12 e 2 12.85 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
7 13 e 2 12.78 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
8 14 e 2 12.49 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
9 16 e 2 12.14 CZAPIEWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
1 f 1 16.24 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
2 f 1 15.47 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ I
3 f 1 14.76 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
4 f 1 14.71 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM I SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
5 f 1 14.09 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
6 f 1 14.05 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA I ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
7 f 1 13.11 ZIÓŁKOWSKA Oktawia GKS Olimpia Grudziądz 98 U18 KP II #
8 f 1 12.78 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 98 U18 DS III B.D. Z/0295/14 2017 2
9 f 1 12.68 MICHAŁEK Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN III B.D. 2
10 f 1 12.68 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
11 f 1 12.45 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
12 f 1 12.26 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
1 1 w 1 12.56 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ III B.D. BEZ 698
2 2 w 1 11.12 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD III 603
3 3 w 1 11.02 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS III 596
4 4 w 1 10.74 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 578
5 6 w 1 10.58 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD IV 567
6 7 w 1 10.47 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM IV 560
7 12 w 1 9.82 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL IV 518
8 16 w 1 9.29 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 483
9 19 w 1 7.57 KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 372
1 5 w 2 10.61 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD IV KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 569
2 8 w 2 10.15 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU IV MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 539
3 9 w 2 9.98 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL IV SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 528
4 10 w 2 9.88 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 522
5 11 w 2 9.87 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV 521
6 13 w 2 9.66 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP -- 507
7 14 w 2 9.54 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -- # 499
8 15 w 2 9.43 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- # 492
9 17 w 2 8.96 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 462
10 18 w 2 8.73 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -- 447
Dysk (1) K
1 2 e 1 38.50 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II B.D. 3
2 3 e 1 37.49 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM II SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
3 5 e 1 36.94 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
4 7 e 1 35.49 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U18 WP III PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
5 9 e 1 34.28 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
6 11 e 1 33.61 MULARCZYK Izabela SKLA Sopot 98 U18 PM III
7 13 e 1 32.85 WIŚNIEWSKA Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM III
8 15 e 1 32.18 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
9 17 e 1 30.72 KAŹMIERCZAK Joanna AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ IV #
10 18 e 1 29.61 MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB IV
1 1 e 2 38.97 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
2 4 e 2 37.04 CIAPKA Monika MKS Sambor Tczew 97 U18 PM II #
3 6 e 2 35.61 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 98 U18 WN III PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
4 8 e 2 34.79 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
5 10 e 2 33.65 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
6 12 e 2 33.20 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
7 14 e 2 32.80 KRÓL Justyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III #
8 16 e 2 31.64 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
9 19 e 2 26.85 NOWAK Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD -- B.D.
  e 2 NM HORWAT Wirginia Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP --
1 f 1 41.90 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
2 f 1 39.96 SUŁEK Nikola MMKS Gdańsk 98 U18 PM II SKALSKI Krzysztof Z/0375/14 2017 1
3 f 1 39.53 MENDYK Izabela UKS Sokół Węgorzewo # 98 U18 WN II PIĄTEK Mirosław # Z/1007/14 2019 1
4 f 1 39.31 MULARCZYK Izabela SKLA Sopot 98 U18 PM II
5 f 1 39.07 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U18 WP II PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
6 f 1 38.86 STARUCH Ewa AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II KĘCKI Krzysztof B.D. Z/0311/14 2018 1
7 f 1 38.60 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM II WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2019 M
8 f 1 37.44 CIAPKA Monika MKS Sambor Tczew 97 U18 PM II #
9 f 1 33.54 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
10 f 1 32.77 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
11 f 1 32.32 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
12 f 1 31.75 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
Młot (3) K
1 1 e 1 59.82 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
2 3 e 1 52.00 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
3 5 e 1 50.12 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1
4 6 e 1 49.34 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
5 7 e 1 47.14 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/0617/13 2017 2
6 8 e 1 46.89 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
7 9 e 1 46.74 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
8 14 e 1 42.57 GAJDA Katarzyna KS Wisła Puławy 98 U18 LU III
  e 1 NM PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U18 WP -- PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
  e 1 NM MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB --
1 2 e 2 53.78 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 97 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2018 3
2 4 e 2 50.28 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP II RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
3 10 e 2 46.51 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU III ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
4 11 e 2 46.35 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
5 12 e 2 46.26 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
6 13 e 2 45.85 GRASZKA Paulina UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1084/13 2015 3
7 15 e 2 41.36 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
8 16 e 2 38.86 NALEWAJEK Sylwia AZS UMCS Lublin 98 U18 LU IV
  e 2 NM BOŃDA Zuzanna OKS Skra Warszawa 97 U18 MZ --
  e 2 NM LATAŃSKA Joanna MLKS Nadwiślanin Chełmno 97 U18 KP --
1 f 1 61.33 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
2 f 1 56.61 ŁEPKOWSKA Kinga AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1012/13 2019 1
3 f 1 56.39 ROSIAK Sara AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ I GÓRA Marcin B.D. Z/1085/13 2019 1
4 f 1 54.50 OCIEPA Barbara LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1010/13 2018 2
5 f 1 53.68 PIONTEK Maria MUKS Park Zduńska Wola 97 U18 LD I SZEWCZYK Tomasz B.D. Z/1276/13 2018 3
6 f 1 53.58 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL I
7 f 1 51.96 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
8 f 1 48.06 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II RUSZEL Piotr B.D. # Z/1365/13 2018 2
9 f 1 46.32 NOWACZYK Natalia LKS Vectra Włocławek 97 U18 KP III DOBROSIELSKA Martyna Z/0617/13 2017 2
10 f 1 43.81 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III
11 f 1 42.88 WOLIŃSKA Dorota UKS Błyskawica Domaniewice 97 U18 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/1086/13 2015 3
12 f 1 41.49 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
Oszczep (500) K
1 1 e 1 47.83 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 3 e 1 44.33 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U18 PM II
3 4 e 1 43.71 RADECKA Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
4 7 e 1 40.85 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP III #
5 9 e 1 40.14 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019
6 12 e 1 37.50 SŁOWIK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III
7 13 e 1 37.24 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
8 14 e 1 36.50 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
9 15 e 1 35.33 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
10 18 e 1 33.94 BARAN Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
2 2 e 2 46.77 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN II BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
5 5 e 2 41.85 MAJEWSKA Łucja KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
6 6 e 2 41.43 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS III #
8 8 e 2 40.72 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM III
10 10 e 2 39.12 GRONOWSKA Angelika MKL Szczecin # 98 U18 ZP III B.D. # 2
11 11 e 2 38.97 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/1051/14 2018
16 16 e 2 35.23 LIPKA Wiktoria MKS Sambor Tczew 98 U18 PM IV #
17 17 e 2 34.17 RADAKOVIĆ Sara AKL Ursynów Warszawa 97 U18 MZ IV
19 19 e 2 32.82 KAŁUŻNA Adriana MLKS Echo Twardogóra 98 U18 DS IV
1 f 1 52.10 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 f 1 50.58 MARUSZEWSKA Klaudia KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BORYSEWICZ Piotr B.D. # Z/0852/13 2019
3 f 1 44.15 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS II #
4 f 1 43.51 RADECKA Sandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
5 f 1 43.47 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
6 f 1 40.44 CHUDA Julia KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. Z/0619/13 2019
7 f 1 40.00 SIEWRUK Agata AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III ŻYŻYK Jerzy B.D. Z/1051/14 2018
8 f 1 39.86 MAJEWSKA Łucja KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
9 f 1 38.22 SŁOWIK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III
10 f 1 37.22 GRONOWSKA Angelika MKL Szczecin # 98 U18 ZP III B.D. # 2
11 f 1 37.07 MARCISZEWICZ Kinga SKLA Słupsk 97 U18 PM III
12 f 1 28.33 KUCHARSKA Oliwia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP -- #
1 1 w 1 38.54 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS III # 639
2 2 w 1 38.03 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1 630
3 3 w 1 33.51 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ IV B.D. BEZ 543
4 4 w 1 32.96 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM IV 533
5 5 w 1 32.91 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP IV 532
6 6 w 1 32.64 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS IV 527
7 7 w 1 32.51 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3 524
8 8 w 1 30.99 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -- MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1 495
9 9 w 1 29.74 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 472
10 10 w 1 29.48 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD -- 467
11 11 w 1 29.28 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 463
12 12 w 1 28.81 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD -- KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1 454
13 13 w 1 27.14 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 423
14 14 w 1 26.01 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -- SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018 401
15 15 w 1 25.47 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD -- 391
16 16 w 1 24.57 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- # 374
17 17 w 1 22.12 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL -- 328
18 18 w 1 21.10 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -- 309
  w 1 DNS KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2 0
7-bój J MŁ K
1 f 1 4792 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS I #
2 f 1 4665 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD I KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
3 f 1 4474 KRAK Angelika BKL Bełchatów 97 U18 LD II
4 f 1 4469 ZALEWSKA Daria MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL II SZYNOL Karol BONK Stanisław Z/0212/13 2018
5 f 1 4274 TWOREK Urszula Marta KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD II
6 f 1 4246 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ III #
7 f 1 4222 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ III B.D. BEZ
8 f 1 4142 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS III
9 f 1 4113 JEZIERNA Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP III
10 f 1 4073 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL III
11 f 1 3979 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
12 f 1 3911 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
13 f 1 3887 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
14 f 1 3825 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
15 f 1 3763 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
16 f 1 3714 STYPUŁKOWSKA Monika KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU III MAKARUK Tadeusz # Z/0638/14 2019 1
17 f 1 3663 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
18 f 1 2865 LESNER Agata AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM --
  f 1 DNF KURZAWSKA Anna UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej 2
Chód 5 km K
1 f 1 25:01.39 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
2 f 1 25:20.81 GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie # 98 U18 MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/0754/14 2019 BEZ
3 f 1 25:25.63 JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U18 PK II KULIG Marzena Z/0835/13 2019 BEZ
4 f 1 25:45.29 KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/0017/13 2017 BEZ
5 f 1 25:50.19 PANKOWSKA Marietta UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP II
6 f 1 26:27.06 LEWANDOWSKA Paulina KS Energetyk Poznań 97 U18 WP II GRENDA Jan # Z/0380/13 2016 2
7 f 1 26:31.63 PATYNA Emilia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL II
8 f 1 26:33.97 CZAJA Zuzanna SKLA Sopot 98 U18 PM II CZAJA Bogdan 2
9 f 1 26:47.07 LASZUK Anna MKS Żak Biała Podlaska 97 U18 LU II #
10 f 1 26:58.12 AUGUSTYN Wiktoria UKS Olimp Kozienice # 97 U18 MZ II
11 f 1 27:24.36 LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/1712/13 2019 BEZ
12 f 1 27:36.70 KOZIARSKA Karolina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP III KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0398/14 2017 3
13 f 1 27:43.95 MŁYNEK Wiktoria LKS Stal Mielec 98 U18 PK III KULIG Marzena Z/0802/14 2018 3
14 f 1 27:50.28 ZIELIŃSKA Kornelia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/0391/14 2016 2
15 f 1 28:19.81 FIMOWICZ Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL III
16 f 1 28:40.12 KUCZYŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
17 f 1 30:12.33 KUKIER Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/1180/13 2016 3
18 f 1 30:13.02 LACH Adrianna KL Lechia Gdańsk 98 U18 PM III STASIEWICZ Mirosław Z/1510/14 2015 3
  f 1 DQ BORCZUK Aleksandra LLKS Osowa Sień 98 U18 LB --
100 m M
1 2 e 1 10.89 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.3 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
2 4 e 1 11.06 FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +0.3 II
3 6 e 1 11.16 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP +0.3 II LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
4 10 e 1 11.30 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.3 II
5 11 e 1 11.32 KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ +0.3 III MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
6 15 e 1 11.36 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD +0.3 III B.D. Z/1255/14 2017 3
1 1 e 2 10.79 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.1 I OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
2 7 e 2 11.23 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +0.1 II B.D. #
3 9 e 2 11.27 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP +0.1 II
4 12 e 2 11.33 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL +0.1 III HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
5 13 e 2 11.34 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.1 III
6 17 e 2 11.43 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +0.1 III
1 3 e 3 11.03 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.4 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 5 e 3 11.14 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -0.4 II KOKOT Zdzisław #
3 8 e 3 11.27 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -0.4 II B.D.
4 14 e 3 11.36 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.4 III SĘKOWSKA Anna # Z/0257/14 2019 2
5 16 e 3 11.42 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.4 III
6 18 e 3 11.44 KOSIOREK Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS -0.4 III
7 19 e 3 11.49 OLSZEWSKI Jakub MKL Szczecin 98 U18 ZP -0.4 III #
1 f 1 10.84 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.5 I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 f 1 10.87 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.5 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
3 f 1 10.96 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -0.5 II KOKOT Zdzisław #
4 f 1 11.01 KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP -0.5 II LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
5 f 1 11.06 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.5 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
6 f 1 11.10 FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -0.5 II
7 f 1 11.18 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL -0.5 II B.D.
8 f 1 11.27 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.5 II B.D. #
1 f 2 11.26 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP +0.1 II
2 f 2 11.26 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP +0.1 II
3 f 2 11.31 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.1 III
4 f 2 11.32 JAKUBOWIAK Przemysław MULKS MOS Sieradz 98 U18 LD +0.1 III B.D. Z/1255/14 2017 3
5 f 2 11.33 SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +0.1 III
6 f 2 11.34 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.1 III SĘKOWSKA Anna # Z/0257/14 2019 2
  f 2 DNF KWIATKOWSKI Kamil MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ +0.1 -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1511/13 2015 2
  f 2 DNF FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL +0.1 -- HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
1 1 w 1 11.44 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM +0.3 III 765
2 2 w 1 11.51 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.3 III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 750
3 3 w 1 11.73 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +0.3 III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 705
4 5 w 1 11.81 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP +0.3 IV # 689
5 7 w 1 11.87 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.3 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 677
6 8 w 1 11.92 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB +0.3 IV # 667
1 4 w 2 11.77 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.6 IV 697
2 6 w 2 11.86 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +1.6 IV 679
3 9 w 2 12.01 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS +1.6 IV 649
4 10 w 2 12.01 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP +1.6 IV 649
5 12 w 2 12.21 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 610
6 13 w 2 12.24 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +1.6 -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 605
7 17 w 2 12.59 BULWAN Dawid KS Żak Wałcz 98 U18 ZP +1.6 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/1601/14 2018 2 540
1 11 w 3 12.02 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS +0.2 IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 647
2 14 w 3 12.25 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +0.2 -- 603
3 15 w 3 12.45 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP +0.2 -- # 565
4 16 w 3 12.59 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +0.2 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 540
5 18 w 3 12.75 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 511
6 19 w 3 12.79 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.2 -- 504
200 m M
1 3 e 1 22.04 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -1.5 II STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 7 e 1 22.38 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL -1.5 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
3 11 e 1 22.76 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP -1.5 II
4 14 e 1 22.91 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU -1.5 III
5 15 e 1 23.02 RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -1.5 III B.D. #
6 16 e 1 23.26 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -1.5 III
  e 1 DNF KAŹMIERSKI Michał LIUKS Kruszwica 98 U18 KP -1.5 -- LUZAK Andrzej Z/1459/14 2016 3
1 1 e 2 22.02 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.1 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
2 4 e 2 22.05 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +1.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
3 6 e 2 22.29 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP +1.1 II KOKOT Zdzisław #
4 9 e 2 22.64 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU +1.1 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
5 12 e 2 22.83 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL +1.1 III
6 13 e 2 22.89 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +1.1 III SĘKOWSKA Anna # Z/0257/14 2019 2
  e 2 DNF SIWIŃSKI Marek OKS Skra Warszawa 98 U18 MZ +1.1 --
1 2 e 3 22.04 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.6 II MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
2 5 e 3 22.18 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.6 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
3 8 e 3 22.63 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP -0.6 II
4 10 e 3 22.66 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -0.6 II #
5 17 e 3 23.64 MIELNICZEK Artur AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -0.6 IV
  e 3 DNF FURMAŃCZYK Kacper MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -0.6 --
1 f 1 21.61 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.2 I MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
2 f 1 21.73 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -0.2 I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
3 f 1 22.04 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.2 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
4 f 1 22.17 GAŁANDZIEJ Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.2 II OSIK Tadeusz B.D. Z/0148/13 2019 1
5 f 1 22.18 FABISZEWSKI Kacper BKS Bydgoszcz 97 U18 KP -0.2 II KOKOT Zdzisław #
6 f 1 22.23 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP -0.2 II OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
7 f 1 22.44 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL -0.2 II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
8 f 1 22.69 POPŁAWSKI Jakub KS Gwardia Piła 98 U18 WP -0.2 II
1 f 2 22.57 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU -0.4 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
2 f 2 22.58 PASTERNAK Oskar UKS 12 Kalisz 97 U18 WP -0.4 II #
3 f 2 22.69 SZYMKOWIAK Łukasz MKS Juvenia Puszczykowo 97 U18 WP -0.4 II
4 f 2 22.72 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -0.4 II
5 f 2 22.81 OLESZCZYŃSKI Przemysław MKS Agros Chełm 97 U18 LU -0.4 III
6 f 2 22.97 CEGIELSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.4 III SĘKOWSKA Anna # Z/0257/14 2019 2
7 f 2 23.11 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.4 III
  f 2 DNS RYCHLEWSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.4 -- B.D. #
400 m M
1 2 e 1 49.01 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
2 8 e 1 50.32 KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK II
3 9 e 1 50.38 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP II SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
4 13 e 1 50.97 MOSTOWIAK Wiktor LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U18 PM III PASZKE Roman Z/1161/13 2018 2
5 14 e 1 51.19 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP III BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
6 18 e 1 52.03 SŁOWIK Mateusz SKLA Sopot 98 U18 PM III B.D. B.D.
1 3 e 2 49.27 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS II B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
2 4 e 2 49.60 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL II
3 5 e 2 49.74 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
4 11 e 2 50.49 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP II OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
5 12 e 2 50.78 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK III
6 17 e 2 51.89 FRĄCKOWIAK Bartosz UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III ZAWORSKI Marek Z/0965/13 2015 BEZ
1 1 e 3 48.58 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS II
2 6 e 3 50.13 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
3 7 e 3 50.28 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP II
4 10 e 3 50.48 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD II
5 15 e 3 51.70 FREDYK Dawid MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL III
6 16 e 3 51.71 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU III
1 f 1 48.49 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS I
2 f 1 48.88 MROCZEK Kamil AZS Łódź 97 U18 LD II WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/1117/13 2019 1
3 f 1 49.11 ZIMNY Tymoteusz WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS II B.D. LISOWSKI Józef , Z/0812/14 , 2019 M
4 f 1 49.32 WÓJCIK Mateusz AZS Łódź 98 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr B.D. Z/1217/14 2019
5 f 1 49.75 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL II
6 f 1 50.21 BIERNAT Grzegorz AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL II B.D. 2
7 f 1 50.95 SŁUPSKI Artur MKL Toruń 97 U18 KP III
  f 1 DNF KRÓL Jakub LKS Stal Mielec 97 U18 PK --
1 f 2 50.58 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
2 f 2 50.96 MOSTOWIAK Wiktor LKS Ziemi Puckiej Puck 97 U18 PM III PASZKE Roman Z/1161/13 2018 2
3 f 2 51.10 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP III SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
4 f 2 51.15 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK III
5 f 2 51.44 NICPOŃ Jakub MKL Szczecin # 98 U18 ZP III BINDASZEWSKA Hanna # Z/1531/14 2019 3
6 f 2 51.91 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU III
  f 2 DNF STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
  f 2 DNF FREDYK Dawid MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97 U18 SL --
1 2 w 1 51.72 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM III 737
2 1 w 1 51.72 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP III 737
3 3 w 1 52.19 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 716
4 4 w 1 52.60 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB III # 699
5 8 w 1 54.59 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV 615
6 15 w 1 55.76 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 569
1 5 w 2 52.70 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 694
2 6 w 2 52.71 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 694
3 9 w 2 54.86 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -- 604
4 12 w 2 55.46 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- 580
5 13 w 2 55.71 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 571
6 14 w 2 55.72 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 570
1 7 w 3 54.27 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP IV # 628
2 10 w 3 55.02 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 598
3 11 w 3 55.14 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- # 593
4 16 w 3 56.14 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 554
5 17 w 3 57.28 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 510
6 18 w 3 60.61 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 393
800 m M
1 8 e 1 1:59.43 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
2 9 e 1 1:59.44 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 98 U18 SL III
3 10 e 1 1:59.48 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD III
4 11 e 1 1:59.50 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2019 1
5 13 e 1 1:59.92 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP III
6 14 e 1 2:00.25 BOJARSKI Jakub SKLA Sopot 97 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof 3
7 15 e 1 2:00.97 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM III
8 17 e 1 2:02.15 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ IV
9 18 e 1 2:02.53 NGUYEN Daniel KS Gwardia Piła 97 U18 WP IV
1 1 e 2 1:54.79 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP II
2 2 e 2 1:54.89 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
3 3 e 2 1:54.92 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
4 4 e 2 1:55.08 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK II ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
5 5 e 2 1:56.45 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU II KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
6 6 e 2 1:57.53 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
7 7 e 2 1:58.87 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III #
8 12 e 2 1:59.85 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0130/13 2017 2
9 16 e 2 2:01.02 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
10 19 e 2 2:07.44 KOĆ Piotr MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ IV MARKOWSKI Michał Z/0693/13 2016 2
1 f 1 1:54.73 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
2 f 1 1:54.80 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK II SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
3 f 1 1:54.83 NOWICKI Marcin UKS Achilles Leszno 97 U18 WP II
4 f 1 1:55.29 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA II MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
5 f 1 1:56.49 BEDNAREK Radosław LUKS Boguszyce 97 U18 LD II
6 f 1 1:56.72 BIOLIK Szymon GTS Bojszowy 98 U18 SL II
7 f 1 1:57.59 KITLIŃSKI Michał AZS UMCS Lublin 98 U18 LU III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/0127/14 2019 1
8 f 1 1:59.52 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
1 f 2 1:58.01 BOJARSKI Jakub SKLA Sopot 97 U18 PM III SZAŁACH Krzysztof 3
2 f 2 1:58.25 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP III
3 f 2 1:59.49 OBECNY Mateusz CMKL Człuchów 97 U18 PM III
4 f 2 1:59.54 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III #
5 f 2 1:59.85 SERKOWSKI Patryk KUKS Remus Kościerzyna 97 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech Z/0130/13 2017 2
6 f 2 2:00.46 NOWAKOWSKI Maciej LKS Lubawa 98 U18 WN III TYKARSKI Marek Z/0237/14 2017 2
7 f 2 2:22.22 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
  f 2 DNF SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2019 1
1500 m M
1 1 s 1 3:56.52 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
2 2 s 1 3:57.18 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD II KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
3 3 s 1 3:57.78 ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ II JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
4 4 s 1 4:01.18 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1189/14 2019 2
5 5 s 1 4:01.41 WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP II
6 6 s 1 4:01.79 GADOMSKI Daniel AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ II B.D. B.D. # Z/0177/14 2019 2
7 7 s 1 4:01.82 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK II
8 8 s 1 4:03.04 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB III
9 9 s 1 4:05.30 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP III
10 10 s 1 4:09.39 BIELAWSKI Kamil SSR Olimp Strawczyn 98 U18 SK III NIWIŃSKI Aleksander # Z/0705/14 2017 2
1 11 s 2 4:10.22 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS III
2 12 s 2 4:11.32 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
3 13 s 2 4:11.78 SERKOWSKI Wojciech GKS Żukowo 97 U18 PM III KRÓL Krzysztof B.D. Z/1061/14 2019 3
4 14 s 2 4:12.54 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U18 KP IV #
5 15 s 2 4:13.09 KUDRZYCKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 98 U18 MZ IV
6 16 s 2 4:13.43 NOWAK Dariusz MKS Truso Elbląg 97 U18 WN IV NAGY Czesław B.D. Z/0545/13 2019 BEZ
7 17 s 2 4:13.51 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV ROSZKO Damian # Z/1078/14 2018 2
8 18 s 2 4:14.07 MARCHLIK Kasjan GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP IV
9 19 s 2 4:14.53 FELUŚ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
10 20 s 2 4:17.67 GRZYWNA Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS IV
1 1 w 1 4:33.17 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 724
2 2 w 1 4:42.99 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP -- 662
3 3 w 1 4:43.23 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -- # 660
4 4 w 1 4:45.92 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB -- # 643
5 5 w 1 4:49.31 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 623
6 6 w 1 4:53.51 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 598
7 7 w 1 4:58.11 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS -- 571
8 8 w 1 5:04.64 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 533
9 18 w 1 6:03.30 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -- 251
1 9 w 2 5:04.72 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- 533
2 10 w 2 5:06.50 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 523
3 11 w 2 5:06.58 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 522
4 12 w 2 5:08.01 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 514
5 13 w 2 5:08.73 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- 511
6 14 w 2 5:10.69 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 500
7 15 w 2 5:13.12 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -- # 487
8 16 w 2 5:13.93 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 482
9 17 w 2 5:24.16 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 429
3000 m M
1 f 1 8:41.95 KACZOR Mateusz RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ II TRZOS Leszek # Z/0310/13 2019 1
2 f 1 8:42.31 ROGUSKI Michał MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ II DZIUBIŃSKA Bożena # Z/0695/13 2017 2
3 f 1 8:44.31 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98 U18 PM II KUTEŁŁO Dariusz Z/0130/14 2018 BEZ
4 f 1 8:52.37 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
5 f 1 8:56.36 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM III KUTEŁŁO Dariusz # Z/0270/13 2018 1
6 f 1 8:59.72 DOMAGAŁA Patryk MKS Pogoń Siedlce 97 U18 MZ III B.D. Z/0692/13 2015 3
7 f 1 9:01.83 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM III
8 f 1 9:10.46 DWORCZAK Nikodem WMLKS Nadodrze Powodowo # 98 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0525/14 2019 1
9 f 1 9:11.70 KWIECIŃSKI Bartosz LLKS Osowa Sień 97 U18 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/0313/14 2019 2
10 f 1 9:13.24 SPUSTEK Marcin MKS Truso Elbląg 97 U18 WN III NAGY Czesław Z/0547/13 2019 3
11 f 1 9:13.35 MROWIŃSKI Rafał KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III WOSIEK Jacek SZCZUREK Leszek Z/0418/13 2019 2
12 f 1 9:14.14 BZDYL Mateusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 97 U18 MA III #
13 f 1 9:14.66 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
14 f 1 9:16.28 KOZAK Jakub MMKS Gdańsk 97 U18 PM IV B.D. BEZ
15 f 1 9:19.62 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda Śląska 97 U18 SL IV CZYŻ Katarzyna # Z/1072/13 2019 3
16 f 1 9:23.42 MATEUSIAK Cezary KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
17 f 1 9:24.91 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 97 U18 WP IV PANFIL Łukasz # Z/0394/14 2017 3
18 f 1 9:28.63 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 97 U18 MA IV JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2019 BEZ
19 f 1 9:50.80 KOWALIK Konrad MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
  f 1 DNS KWIATKOWSKI Krzysztof ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.18 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM -0.8 II SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
2 3 e 1 14.53 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 97 U18 LD -0.8 II
3 7 e 1 14.85 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -0.8 II
4 10 e 1 14.95 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD -0.8 II
5 11 e 1 15.04 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.8 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
6 15 e 1 15.26 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP -0.8 III
7 18 e 1 15.31 NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.8 III
1 4 e 2 14.57 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +0.5 II #
2 12 e 2 15.04 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.5 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
3 13 e 2 15.07 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP +0.5 III
4 14 e 2 15.12 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.5 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
5 16 e 2 15.28 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +0.5 III #
  e 2 DNF BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM +0.5 -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
1 2 e 3 14.50 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.5 II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
2 5 e 3 14.60 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.5 II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
3 6 e 3 14.62 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.5 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
4 8 e 3 14.87 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB -0.5 II
5 9 e 3 14.87 BOLSZAKOW Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP -0.5 II
6 17 e 3 15.30 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -0.5 III SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
1 f 1 14.04 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM -0.4 I SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
2 f 1 14.26 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.4 II #
3 f 1 14.40 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.4 II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
4 f 1 14.55 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -0.4 II GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
5 f 1 14.63 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
6 f 1 14.79 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA -0.4 II
7 f 1 14.88 TUSZYŃSKI Bartosz MKLA Łęczyca 97 U18 LD -0.4 II
8 f 1 14.90 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.4 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
1 f 2 14.78 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.2 II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
2 f 2 14.82 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB +0.2 II
3 f 2 15.04 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP +0.2 III
4 f 2 15.11 PASIS Jakub GKS Olimpia Grudziądz 97 U18 KP +0.2 III
5 f 2 15.12 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.2 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
6 f 2 15.22 BOLSZAKOW Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP +0.2 III
7 f 2 15.48 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +0.2 III #
  f 2 DNF ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD +0.2 --
1 2 w 1 14.80 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM 0.0 II 874
2 3 w 1 15.07 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 III ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M 841
3 9 w 1 16.14 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS 0.0 IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 717
4 11 w 1 16.35 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP 0.0 IV 694
5 13 w 1 16.54 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS 0.0 -- 673
6 16 w 1 18.23 PRZYBYŁA Krystian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP 0.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0319/13 2014 4 502
1 5 w 2 15.51 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +0.6 III 789
2 6 w 2 15.63 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +0.6 III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 775
3 8 w 2 16.01 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.6 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 732
4 10 w 2 16.21 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.6 IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 709
5 12 w 2 16.42 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +0.6 IV 686
6 15 w 2 17.23 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.6 -- 600
1 1 w 3 14.67 DOBROWOLSKI Michał KS Gwardia Piła # 98 U18 WP -0.2 II # 890
2 4 w 3 15.15 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.2 III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019 831
3 7 w 3 15.95 ADAMCZYK Maksym AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB -0.2 IV # 738
4 14 w 3 17.15 MILASZEWSKI Paweł CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP -0.2 -- # 609
5 17 w 3 19.28 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -0.2 -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 408
6 18 w 3 19.69 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -0.2 -- 374
400 m pł J MŁ M
1 2 e 1 53.61 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM II SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
2 4 e 1 54.37 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP II KASZEWSKI Tomasz # BEZ
3 5 e 1 54.74 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
4 10 e 1 56.09 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL III
5 14 e 1 57.16 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
6 17 e 1 61.25 CZEPULONIS Krzysztof LKS Olimpic Szczecin 97 U18 ZP --
1 6 e 2 54.77 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA II
2 7 e 2 55.03 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD II KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
3 11 e 2 56.50 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0459/13 2019 2
4 15 e 2 58.54 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA IV
5 18 e 2 62.63 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
  e 2 DQ PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB --
  13 e 2 DQ PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD -- FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
1 1 e 3 53.46 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA I GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
2 3 e 3 54.17 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
3 8 e 3 55.47 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
4 9 e 3 55.91 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U18 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2018 3
5 12 e 3 56.52 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
6 13 e 3 56.97 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN III #
7 16 e 3 59.35 ROSZKOWSKI Cezary Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD IV
1 f 1 52.85 GALIKOWSKI Michał KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA I GIZA Andrzej # Z/0044/13 2019 1
2 f 1 53.20 KNAPIK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 97 U18 MA I
3 f 1 53.46 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM I SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
4 f 1 54.50 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP II REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
5 f 1 55.56 SIUDEK Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II B.D. B.D. Z/1329/14 2019
6 f 1 60.54 WILCZYŃSKI Szymon niest. Bydgoszcz # 97 U18 KP IV KASZEWSKI Tomasz # BEZ
  f 1 DNF KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD -- KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
  f 1 DNF ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
1 f 2 55.57 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U18 PM II KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2018 3
2 f 2 56.60 URBANEK Sebastian KB MOSiR Jastrzębie 97 U18 SL III
3 f 2 56.82 JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III
4 f 2 58.10 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN III #
  f 2 DNF HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
  f 2 DNF ROSZKOWSKI Cezary Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
  f 2 DNF SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -- LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0459/13 2019 2
  f 2 DNS WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA --
2000 m prz M
1 f 1 6:05.53 KARABAN Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS II
2 f 1 6:07.11 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ II TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
3 f 1 6:08.16 TEOFILAK Kamil KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP II
4 f 1 6:10.31 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. 2
5 f 1 6:13.93 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
6 f 1 6:14.03 SURMA Krystian SSR Olimp Strawczyn 97 U18 SK III B.D. NIWIŃSKI Aleksander # , Z/0053/13 , 2017 2
7 f 1 6:14.54 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda Śląska 98 U18 SL III JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
8 f 1 6:15.02 ŻOŁNOWSKI Maciej WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0351/14 2017 2
9 f 1 6:15.28 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III B.D. BEZ
10 f 1 6:16.74 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III
11 f 1 6:19.29 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
12 f 1 6:19.93 JAMROZ Michał LKS Znicz Biłgoraj 97 U18 LU III JAMROZ Mieczyslaw B.D. Z/0551/13 2017 BEZ
13 f 1 6:21.28 KROTLA Bartłomiej CMKL Człuchów 97 U18 PM III B.D. 3
14 f 1 6:21.30 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS III ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
15 f 1 6:21.63 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP III SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
16 f 1 6:24.49 BARON Kamil KS Rajsport Sieradz Active Team # 97 U18 LD III
17 f 1 6:26.10 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U18 MA III KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
18 f 1 6:30.27 GAIK Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV PASZTA Wiesław B.D. Z/0480/13 2019 3
19 f 1 6:34.07 HADRYŚ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
20 f 1 6:55.36 PODOLSKI Tomasz UKS Czapla Białe Błota 97 U18 KP --
4x100 m M
1 f 1 42.93 KUŹNIK Konrad
JAKUBOWIAK Przemysław
PAWŁOWSKI Patryk
WYSOTA Tomasz
MULKS MOS Sieradz 98
98
97
97
U18 LDZ --
B.D.
FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D.
FIRLIT Roman
Z/1255/14
Z/1260/13
Z/1262/13
2017
2019
2015
3

4
2 f 1 43.10 WESELA Adrian
NEUMANN Jakub
WENZEL Sebastian
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 98
97
97
97
U18 WLP -- OSIK Tadeusz
SZOSTAK Janusz

MODELSKI Michał
Z/0387/14
Z/0971/13
Z/0967/13
2019
2015
2019
M
2
2
3 f 1 43.15 FREDYK Dawid
SZYMAŃSKI Mateusz
NESKA Patryk
GÓRAL Daniel
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 97
98
97
97
U18 SLK --


4 f 1 43.48 KRUTUL Michał
KLUZ Gerard
CHOJNOWSKI Bartosz
BAGAN Karol
KS Podlasie Białystok 97
97
97
97
U18 POD --

NAZARKIEWICZ Robert B.D.
Z/0307/14
2019
1
5 f 1 43.60 ZAŁUCKI Krystian
ZAWADZKI Jacek
SZTRANC Oskar
SIWIŃSKI Marek
OKS Skra Warszawa 98
97
97
98
U18 MAZ --
BALCERZAK Piotr
BALCERZAK Piotr
Z/0122/14
Z/1197/14
2019
2019
3
3
6 f 1 43.77 BORYSIUK Adrian
PACZÓSKI Mateusz
PALUCH Mariusz
KWIATKOWSKI Kamil
MKS Pogoń Siedlce 97
97
97
97
U18 MAZ -- B.D.
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
MACIEJEWSKI Janusz
Z/1510/13
Z/0694/13
Z/0696/13
Z/1511/13
2015
2015
2016
2015
4
3
2
2
4x400 m M
1 f 1 3:21.36 WESELA Adrian
FRĄCKOWIAK Bartosz
NEUMANN Jakub
KACZOR Wojciech
UKS Orkan Środa Wlkp. 98
97
97
97
U18 WLP -- OSIK Tadeusz
ZAWORSKI Marek
SZOSTAK Janusz
MODELSKI Michał
Z/0387/14
Z/0965/13
Z/0971/13
Z/0967/13
2019
2015
2015
2019
M
BEZ
2
2
2 f 1 3:21.71 WÓJCIK Mateusz