Toruń 20.07.2014
Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny
100 m K
1 s 1 12.31 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 93 U23 ZP +0.4 II
2 s 1 12.60 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +0.4 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
3 s 1 12.82 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U23 KP +0.4 III MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
1 s 2 12.71 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ +0.1 II #
2 s 2 12.95 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.1 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
3 s 2 13.20 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN +0.1 III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
4 s 2 14.42 DASZKIEWICZ Agata MKL Toruń 99 U16 KP +0.1 V
1 s 3 13.35 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań 90 Sen WP -0.8 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/3934/11 2012 3
2 s 3 13.63 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -0.8 IV
3 s 3 14.51 DYBOWSKA Dominika MKL Toruń 01 U14 KP -0.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel 5
4 s 3 14.63 SULECKA Julia MKL Toruń 99 U16 KP -0.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel 5
5 s 3 14.72 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 00 U16 WN -0.8 -- CYTLAŁ Jacek # Z/5972/15 2019 3
6 s 3 15.26 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN -0.8 --
200 m K
1 s 1 25.84 BRONIEWICZ Magdalena AZS-AWF Warszawa 91 Sen MZ -1.1 II #
2 s 1 26.58 GOŁĘBIOWSKA Gabriela KS AZS AWF Poznań 90 Sen WP -1.1 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/3934/11 2012 3
3 s 1 26.58 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP -1.1 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
4 s 1 26.63 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN -1.1 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
5 s 1 27.09 BŁASZYK Wiktoria OŚ AZS Poznań 96 U20 WP -1.1 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1671/12 2019
6 s 1 27.66 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -1.1 IV
7 s 1 30.80 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Działdowo 00 U16 WN -1.1 -- CYTLAŁ Jacek # Z/5972/15 2019 3
400 m K
1 s 1 57.25 MAMROT Paulina UKS 55 Łódź 93 U23 LD II
2 s 1 62.86 WALCZAK Aleksandra MUKL Brodnica 99 U16 KP IV
3 s 1 73.99 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra 67 Masters LB -- B.D. BEZ
1500 m K
1 s 1 4:36.94 ŚLUSARCZYK Katarzyna OKS Start Otwock 89 Sen MZ II B.D. # 1
2 s 1 4:54.20 SIENNICKA Magdalena KS Agros Zamość 93 U23 LU III B.D. BEZ
3000 m K
1 s 1 9:21.43 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
2 s 1 9:27.90 LISOWSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 90 Sen WN I WOSIEK Jacek # Z/3500/11 2019 MM
3 s 1 9:43.90 MACH Angelika AZS UMCS Lublin 91 Sen LU I JAKUBOWSKI Marek B.D. # Z/2650/11 2019 1
4 s 1 9:51.01 BRZEZIŃSKA Aleksandra MKL Toruń 91 Sen KP I GĘSICKI Marian # Z/1329/11 2019 1
5 s 1 10:01.14 KONDEJA Emilia UKS Victoria Józefów 94 U23 MZ II
6 s 1 10:05.02 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 91 Sen WN II CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2019 3
7 s 1 10:08.16 PARSZCZYŃSKA Izabela KS Podlasie Białystok 88 Sen PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0795/11 2019 1
8 s 1 11:22.07 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
  s 1 DNF WARDA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 92 U23 WN -- B.D. 3
  s 1 DNF ŚLUSARCZYK Mariola UKS Barnim Goleniów # 90 Sen ZP -- KOSTRZEBA Jacek Z/1324/14 2019 M
  s 1 DNF KAMIŃSKA Jagoda KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN --
400 m pł K K
1 s 1 57.61 ANKIEWICZ Emilia AZS-AWF Warszawa 90 Sen MZ M WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/2534/11 2019 M
2 s 1 57.65 BANACH Joanna KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA M GIZA Andrzej B.D. Z/3686/11 2019 M
3 s 1 61.78 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I GIZA Andrzej B.D. Z/0180/12 2019 M
4 s 1 63.68 WLEKLIŃSKA Dagna MKL Toruń 88 Sen KP II BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/2411/11 2018 2
5 s 1 65.21 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
  s 1 DNF SAGANIAK Justyna AZS Łódź # 95 U20 LD -- B.D. BLAUSZ Henryka # , Z/0108/11 , 2019
Kula (4) K
1 f 1 10.99 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 94 U23 KP III HULISZ Robert B.D. Z/3744/11 2016 2
Dysk (1) K
1 f 1 51.22 SZYCZEWSKA Bogna MKL Toruń 94 U23 KP I HULISZ Robert B.D. Z/5172/11 2016 1
2 f 1 36.76 WIĘCKOWSKA Natalia MKL Toruń 94 U23 KP III HULISZ Robert B.D. Z/3744/11 2016 2
100 m M
1 s 1 11.15 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -1.3 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
2 s 1 11.33 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -1.3 III RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
3 s 1 11.56 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -1.3 III JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
4 s 1 11.61 OLENDER Michał MKL Toruń 96 U20 KP -1.3 III
5 s 1 11.67 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -1.3 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
6 s 1 11.86 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -1.3 -- REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
7 s 1 11.89 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -1.3 IV B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
8 s 1 12.20 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -1.3 IV #
200 m M
1 s 1 21.99 HUDZIAK Marek OŚ AZS Poznań 87 Sen WP -0.7 II REJEWSKI Robert B.D. Z/5131/11 2019 3
2 s 1 23.12 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP -0.7 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
3 s 1 23.23 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN -0.7 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
4 s 1 23.42 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN -0.7 III #
5 s 1 23.72 KOWALSKI Łukasz MUKL Brodnica 91 Sen KP -0.7 -- B.D. B.D. 3
6 s 1 24.43 FORMANIEWICZ Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM -0.7 -- B.D. KAŃSKI Ryszard , Z/0791/14 , 2019 1
400 m M
1 s 1 50.46 OCZKI Jakub MKL Toruń 96 U20 KP II
2 s 1 51.25 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD III
3 s 1 52.55 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD III B.D.
4 s 1 55.59 KACZOREK Robert MUKL Brodnica 98 U18 KP -- #
5 s 1 57.14 MURAWSKI Dariusz GKS Olimpia Grudziądz 69 Masters KP -- B.D. BEZ
1500 m M
1 s 1 3:48.64 PARSZCZYŃSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 85 Sen PD I DĄBROWSKI Tomasz B.D. # Z/0792/11 2018 BEZ
2 s 1 3:57.13 KORC Rafał OKS Start Otwock 82 Sen MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1264/12 2018 2
3 s 1 4:16.92 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm # 94 U23 LU -- MAZUREK Marek Z/0635/12 2019 3
4 s 1 4:32.82 KARBOWSKI Michał UKS MOSiR Działdowo 98 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2420/15 2019 3
Kula (6) M
1 f 1 14.73 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
2 f 1 13.24 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U18 KP III MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4
Dysk (2) M
1 f 1 58.52 PASIŃSKI Paweł MKL Toruń 93 U23 KP M HULISZ Robert Z/4291/11 2018 M
Oszczep (600) M
1 f 1 53.97 MERTKA Jonasz UKS Cyprianka 99 U16 KP III MAŃKOWSKI Edward B.D. # Z/4340/15 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 75.73 TRZECIAKOWSKI Hubert UKS Cyprianka 88 Sen KP M MAŃKOWSKI Edward Z/4940/11 2019 1
2 f 1 56.10 MERTKA Wiktor UKS Cyprianka 97 U18 KP II MAŃKOWSKI Edward B.D. Z/1564/13 2019 1
3 f 1 39.94 ŁABĘCKI Adam UKS Cyprianka 97 U18 KP IV MAŃKOWSKI Edward Z/1563/13 2019 1
4 f 1 33.86 KMIEĆ Witold UKS Cyprianka 97 U18 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1566/13 2015 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.77870106697083 sekund