Eugene (USA) 22 - 27.07.2014
15. Mistrzostwa Świata Juniorów
100 m K
1 4 e 1 11.42 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +0.5 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
2 5 p 3 11.51 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +0.9 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
5 f 11.59 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -1.0 M KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
200 m K
  e 1 DNF SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -1.8 -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
7 44 e 4 25.16 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.1 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
400 m K
4 13 e 4 54.70 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL I MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
6 12 p 3 54.21 JANOWICZ Adrianna AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL M MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/1477/11 2019 1
1500 m K
2 2 e 2 4:15.07 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU M SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
5 f 4:13.06 ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU M SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
3000 m K
  f DNF ENNAOUI Sofia AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU -- SZYMANIAK Wojciech # Z/3838/11 2019 MM
4x100 m K
  e 3 DNF BŁAŻEK Weronika
GOŁĄBEK Klaudia
JANOWSKA Kamila
SWOBODA Ewa
POLSKA 96
95
95
97
U20 POL --


KRUPA Iwona
Z/1069/13
2019
MM
4x400 m K
3 7 e 1 3:39.51 CIESIELSKA Karolina
PAKUŁA Oliwia
BARTOSIEWICZ Natalia
JANOWICZ Adrianna
POLSKA 96
97
96
95
U20 POL --
B.D. B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/0799/13
Z/1040/12
Z/1477/11
2019
2019
2019
2
1
1
6 f 3:37.52 BARTOSIEWICZ Natalia
PAKUŁA Oliwia
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
JANOWICZ Adrianna
POLSKA 96
97
96
95
U20 POL -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.
B.D. B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
Z/1040/12
Z/0799/13
Z/1477/11
2019
2019
2019
1
2
3
1
Wzwyż K
7 13 e A 1.82 BORYS Paulina SKLA Sopot 98 U18 PM M BORYS Jerzy B.D. # Z/0014/14 2019 M
Tyczka K
8 17 e A 4.00 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP M PRZYBYŁA Krzysztof Z/0580/12 2019 M
Kula (4) K
3 6 e B 15.94 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
5 f 16.29 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD M ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
Dysk (1) K
11 24 e A 45.13 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
Młot (4) K
3 7 e B 61.13 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
7 f 61.93 FURMANEK Katarzyna KKL Kielce 96 U20 SK M FURMANEK Grzegorz Z/1267/12 2019 M
Oszczep (600) K
1 1 e A 56.23 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD MM SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
1 3 e B 55.78 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM M WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
4 f 54.14 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM M WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
5 f 53.66 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD M SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
Chód 10 km K
11 f 47:10.01 ZDZIEBŁO Katarzyna LKS Stal Mielec 96 U20 PK M KULIG Marzena Z/0934/12 2019 MM
400 m M
5 24 e 5 47.71 SUWARA Wiktor AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ I WOŁKOWYCKI Andrzej # Z/1075/12 2019 BEZ
1500 m M
9 28 e 3 3:52.19 KWIATKOWSKI Roman OKS Start Otwock 95 U20 MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena B.D. DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1206/11 2019 1
110 m pł M (99.1) M
5 32 e 7 14.04 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +0.6 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
4x100 m M
4 13 e 1 40.68 MUDLAFF Tomasz
KABACIŃSKI Jacek
TALACHA Marcin
KOPEĆ Dominik
POLSKA 95
95
96
95
U20 POL -- JASKUŁKA Teresa

GDAŃSKI Andrzej
GDAŃSKI Andrzej
Z/2982/11
Z/0204/12
Z/0859/11
2017
2018
2019
2
1
MM
4x400 m M
5 13 e 3 3:10.94 DUSZYŃSKI Kajetan
NURKOWSKI Patryk
SMOLNICKI Łukasz
SUWARA Wiktor
POLSKA 95
96
95
96
U20 POL -- WĘGLARSKI Krzysztof B.D.

HAS Rafał B.D.
WOŁKOWYCKI Andrzej
Z/3203/11
Z/0378/11
Z/1075/12
2019
2019
2019
M
1
BEZ
Wzwyż M
9 18 e A 2.05 NOWICKI Damian KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II
Tyczka M
7 14 e B 5.10 JERZY Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP I B.D. CZAPIEWSKI Wiesław # , Z/2159/11 , 2019 M
Kula (6) M
3 6 e A 19.30 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
7 13 e B 18.62 PAROL Jan WLKS Nowe Iganie # 95 U20 MZ I MIERNICKI Sławomir Z/1506/12 2019 M
1 f 22.06 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Dysk (1.75) M
8 17 e A 55.92 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
13 25 e B 52.92 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Oszczep (800) M
8 19 e A 63.86 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I
5 12 e B 66.70 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
11 f 66.10 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.50845384597778 sekund