Chojnice 23.07.2014
Wieczorny mityng gwiazd
100 m K
1 e 1 12.84 CHAΣBI垶KA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.1 III
2 e 1 14.03 PIECHOWSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM +0.1 --
3 e 1 14.46 CZAPIEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM +0.1 V
4 e 1 14.69 KACZOR Marta AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU +0.1 -- KOZΜWSKI Robert # BEZ
1 e 2 12.39 KLAWITER Paulina SKLA Sopot 89 Sen PM -0.3 II
2 e 2 13.58 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn P這ty 96 U20 ZP -0.3 IV KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
3 e 2 14.59 HEN Paula KMKL Sztorm Ko這brzeg 99 U16 ZP -0.3 --
4 e 2 14.72 RYNGWELSKA Natalia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM -0.3 --
1 e 3 12.49 WESOΜWSKA Katarzyna SKLA Sopot 90 Sen PM -0.3 II #
2 e 3 12.89 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP -0.3 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
3 e 3 13.67 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Ko這brzeg 00 U16 ZP -0.3 IV GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
4 e 3 14.46 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gda雟k 98 U18 PM -0.3 -- KA垶KI Ryszard Z/0274/14 2019 3
1 e 4 12.19 LESZCZY垶KA Zuzanna SKLA Sopot 89 Sen PM -0.2 II #
2 e 4 13.91 ZBLEWSKA Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM -0.2 --
3 e 4 13.95 GREBIN Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 98 U18 PM -0.2 -- B.D. BEZ
4 e 4 14.14 PAWLAK Natalia KMKL Sztorm Ko這brzeg 99 U16 ZP -0.2 V BARTA Franciszek Z/3109/15 2018 3
5 e 4 14.69 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurz皻nik # 01 U14 WN -0.2 --
6 e 4 15.64 SPITZKA Agnieszka MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 02 U14 PM -0.2 -- # LDK!
1 e 5 12.51 MAxCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Krak闚 # 97 U18 MA -0.5 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
2 e 5 12.71 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Pi豉 99 U16 WP -0.5 II MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
3 e 5 12.98 BxSZKOWSKA Anna MKL Toru 92 U23 KP -0.5 III MA堲OWSKI Bogumi B.D. 2
4 e 5 13.71 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn P這ty 01 U14 ZP -0.5 IV KECLER Szymon # Z/1291/15 2019 1
5 e 5 14.82 HOΜWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -0.5 -- 列IGAx Jaros豉w Z/0348/15 2016 4
6 e 5 14.96 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U12 PM -0.5 -- WR笅LEWSKI Jaros豉w B.D. B.D. # Z/0073/17 2019 2 LDK!
1 f 1 12.14 LESZCZY垶KA Zuzanna SKLA Sopot 89 Sen PM -0.4 I #
2 f 1 12.34 KLAWITER Paulina SKLA Sopot 89 Sen PM -0.4 II
3 f 1 12.43 WESOΜWSKA Katarzyna SKLA Sopot 90 Sen PM -0.4 II #
4 f 1 12.44 MAxCZEWSKA Zofia KS AZS AWF Krak闚 # 97 U18 MA -0.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0018/13 2017 BEZ
5 f 1 12.78 CHAΣBI垶KA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -0.4 III
6 f 1 12.90 ADAMEK Klaudia KS Gwardia Pi豉 99 U16 WP -0.4 III MARCINIAK Roman Z/0191/15 2019 M
200 m K
1 s 1 25.33 RATAJCZYK Katarzyna SKLA Sopot 92 U23 PM +0.2 II B.D. BEZ
2 s 1 25.77 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gda雟k # 96 U20 PM +0.2 II S艼OWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
3 s 1 25.99 LIS Martyna MKS Truso Elbl庵 # 94 U23 WN +0.2 II B.D. 3
4 s 1 28.58 LEWANDOWSKA Klaudia MLUKS Mokasyn P這ty 96 U20 ZP +0.2 -- KECLER Szymon Z/1711/12 2015 4
400 m K
1 s 1 58.43 MOREK Dominika AZS-AWFiS Gda雟k # 96 U20 PM II S艼OWSKA Anna Z/0909/12 2019 M
2 s 1 61.25 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM III 列IGAx Jaros豉w Z/0345/15 2019 1
3 s 1 61.66 SZPOTT Sandra PLKS Gwda Pi豉 # 96 U20 WP III KRZEWI垶KI Ignacy Z/0009/12 2019 1
4 s 1 61.93 JABΜ垶KA Aneta MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U20 PM III
1 s 2 61.68 ADAMEK Patrycja KS Gwardia Pi豉 99 U16 WP III MARCINIAK Roman Z/0193/15 2018 2
2 s 2 62.69 LESZCZY垶KA Alicja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 00 U16 PM IV LDK!
3 s 2 63.87 BIELSKA Edyta MLUKS Mokasyn P這ty 01 U14 ZP IV KECLER Szymon # Z/1291/15 2019 1
4 s 2 66.99 METLICKA Wiktoria ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM V 列IGAx Jaros豉w Z/1852/15 2019 3
5 s 2 75.20 DURAWA Izabela ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM -- 列IGAx Jaros豉w Z/1834/15 2016 4
1 s 3 62.13 LACHELE Susane KS Gwardia Pi豉 00 U16 WP IV MARCINIAK Roman Z/1473/15 2019 2
2 s 3 66.75 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V 列IGAx Jaros豉w Z/0342/15 2016 4
3 s 3 67.54 MR紟CZY垶KA Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
4 s 3 67.76 KEMU Marika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U16 PM --
5 s 3 68.49 BALICKA Aleksandra UKS MOSiR Dzia責owo 00 U16 WN -- CYTLA Jacek # Z/5972/15 2019 3
800 m K
1 s 1 2:14.60 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostr鏚a 93 U23 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
2 s 1 2:14.91 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
3 s 1 2:18.47 TOPP Marta KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM III WALCZAK Mariusz Z/0201/13 2019 1
4 s 1 2:19.10 KARABASZ Natalia KL Wa販z 97 U18 ZP III DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
5 s 1 2:22.61 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III #
6 s 1 2:23.90 WOSZCZYK Karolina ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM III
7 s 1 2:27.33 PAWΜWSKA Kamila KS Zamek Kurz皻nik # 00 U16 WN IV PAWΜWSKA Dorota Z/2311/15 2019 3
8 s 1 2:38.33 ROCxWSKA Katarzyna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM --
9 s 1 2:41.33 GROSZEWSKA Patrycja KS Finishparkiet Drw璚a Nowe Miasto Lubawskie # 01 U14 WN --
10 s 1 2:56.68 GIBKA Ewa MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM --
3000 m K
1 s 1 9:36.48 KRAWCZY垶KA Marta STS Pomerania Szczecin # 88 Sen ZP I CHABOWSKI Marcin # Z/5825/15 2017 1
2 s 1 10:13.12 POCHRANOWICZ Aleksandra MKL Szczecinek 90 Sen ZP II SZYMA垶KI Sylwester B.D. # Z/1202/14 2019 2
3 s 1 10:22.74 GOSTOMCZYK Ewelina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 96 U20 PM II #
4 s 1 10:23.78 PAWΜWSKA Aleksandra CMKL Cz逝ch闚 99 U16 PM II
4 s 1 10:23.78 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Dzia責owo 91 Sen WN II CYTLA Jacek Z/4177/11 2019 3
5 s 1 11:06.96 PAWΜWSKA Marlena CMKL Cz逝ch闚 73 Masters PM --
6 s 1 11:33.78 GRZELAK Dominika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 97 U18 PM IV WR笅LEWSKI Jaros豉w Z/0785/14 2019 1
100 m p M K
2 s 1 17.35 HOΜWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -0.6 IV 列IGAx Jaros豉w Z/0348/15 2016 4
400 m p K K
1 s 1 64.98 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Ko這brzeg 97 U18 ZP II
2 s 1 65.48 STRZY Izabela SKLA Sopot 90 Sen PM II
W dal K
1 f 1 5.08 MISZEWSKA Magdalena AZS-AWFiS Gda雟k 93 U23 PM +0.7 -- B.D. # 2
2 f 1 4.96 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gda雟k 98 U18 PM -0.5 IV KA垶KI Ryszard Z/0274/14 2019 3
3 f 1 4.68 ZBLEWSKA Kamila MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM +0.9 --
4 f 1 4.07 KALINOWSKA Klaudia ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM +0.4 -- 列IGAx Jaros豉w # Z/0341/15 2017 4
5 f 1 3.88 CZAPIEWSKA Monika MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 99 U16 PM +0.3 --
5 f 1 3.94 KOTEWICZ Kinga KS Zamek Kurz皻nik # 01 U14 WN +0.8 --
7 f 1 3.82 GREBIN Patrycja MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 98 U18 PM +1.0 -- B.D. BEZ
8 f 1 3.80 PIECHOWSKA Karolina MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM +0.8 --
9 f 1 3.61 SPITZKA Agnieszka MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 02 U14 PM +0.4 -- # LDK!
10 f 1 3.16 CZAPIEWSKA Daria MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 03 U12 PM +1.0 -- WR笅LEWSKI Jaros豉w B.D. B.D. # Z/0073/17 2019 2 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.60 BIELSKA El瘺ieta MLUKS Mokasyn P這ty 97 U18 ZP IV KECLER Szymon SKIBICKI Jaros豉w # Z/1755/13 2017
Oszczep (500) K
1 f 1 28.72 BIELSKA El瘺ieta MLUKS Mokasyn P這ty 97 U18 ZP -- KECLER Szymon SKIBICKI Jaros豉w # Z/1755/13 2017
Oszczep (600) K
1 f 1 37.24 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gda雟k # 95 U20 PM III WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
2 f 1 37.22 KULAS Aleksandra MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 94 U23 PM III
100 m M
1 e 1 11.43 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gda雟k 92 U23 PM +0.2 III #
2 e 1 12.24 JASIK Pawe MLKS Krajna S瘼鏊no 00 U16 KP +0.2 V PATYNA Tomasz Z/5033/15 2015 4
3 e 1 12.39 POLEROWICZ Kacper MLKS Krajna S瘼鏊no 97 U18 KP +0.2 -- PATYNA Tomasz 4
4 e 1 12.82 SZYMA垶KI Norbert MLUKS Mokasyn P這ty 00 U16 ZP +0.2 -- KECLER Szymon Z/1293/15 2016 3
5 e 1 12.82 FELSKOWSKI Kamil KL Wa販z 93 U23 ZP +0.2 --
6 e 1 13.20 PL顏INT Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U14 PM +0.2 -- WR笅LEWSKI Jaros豉w # Z/5259/15 2019 2 LDK!
1 e 2 11.38 KARNAS Kamil SKLA Sopot 93 U23 PM -0.4 III
2 e 2 11.40 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gda雟k 91 Sen PM -0.4 III
3 e 2 11.61 I O AZS-AWFiS Gda雟k 92 U23 PM -0.4 III
4 e 2 11.68 HENCLIK Jacek GKS Olimpia Grudzi康z 94 U23 KP -0.4 III
1 e 3 10.97 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudzi康z 87 Sen KP +0.1 II
2 e 3 11.02 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.1 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
3 e 3 11.25 BYKOWSKI Micha SKLA Sopot 93 U23 PM +0.1 II
4 e 3 11.81 KWIECIE Pawe O AZS Pozna # 97 U18 WP +0.1 IV B.D. # 3
5 e 3 12.20 印IWKA Rafa MKL Szczecin 82 Sen ZP +0.1 -- B.D. # Z/3195/11 2019 BEZ
1 f 1 10.87 KLEINA Karol GKS Olimpia Grudzi康z 87 Sen KP +0.3 I
2 f 1 10.88 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.3 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
3 f 1 11.21 BYKOWSKI Micha SKLA Sopot 93 U23 PM +0.3 II
4 f 1 11.30 KARNAS Kamil SKLA Sopot 93 U23 PM +0.3 II
5 f 1 11.41 BRZOSTEK Mateusz AZS-AWFiS Gda雟k 91 Sen PM +0.3 III
6 f 1 11.42 RAKOWSKI Dawid AZS-AWFiS Gda雟k 92 U23 PM +0.3 III #
200 m M
1 s 1 22.02 APACKI Mateusz SKLA Sopot 92 U23 PM +0.7 II B.D. 2
2 s 1 22.74 RUSZKIEWICZ Damian SKLA Sopot 94 U23 PM +0.7 II B.D. BEZ
3 s 1 22.84 NASTKIEWICZ Maciej SKLA Sopot 93 U23 PM +0.7 III B.D. 2
400 m M
1 s 1 49.22 KONIECZNY Karol CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 93 U23 KP II #
2 s 1 50.54 KULPA Micha KS Wda 安iecie 87 Sen KP III B.D. # Z/0781/11 2019 2
3 s 1 52.55 RUDNIK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 95 U20 PM III WR笅LEWSKI Jaros豉w # Z/0750/11 2018 1
1 s 2 52.83 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP IV PRZYBYSZ ㄆkasz Z/0431/13 2015 3
2 s 2 53.54 AMANOWICZ Jakub KS AZS-AWF Bia豉 Podlaska # 95 U20 LU IV
3 s 2 57.10 SZYMA垶KI Norbert MLUKS Mokasyn P這ty 00 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1293/15 2016 3
4 s 2 58.41 FELSKOWSKI Kamil KL Wa販z 93 U23 ZP --
5 s 2 62.99 STRUNIAWSKI Jakub ULKS Talex Borzytuchom 01 U14 PM -- 列IGAx Jaros豉w # Z/1840/15 2019 2
800 m M
1 s 1 2:00.76 KROTLA Bart這miej CMKL Cz逝ch闚 97 U18 PM III B.D. 3
2 s 1 2:00.98 JANKOWSKI Rados豉w MLKS Baszta Byt闚 98 U18 PM III KUTEㄒO Dariusz Z/0130/14 2018 BEZ
3 s 1 2:02.13 SERKOWSKI Wojciech GKS 真kowo 97 U18 PM IV KR粌 Krzysztof B.D. Z/1061/14 2019 3
4 s 1 2:05.57 CHABOWSKI Maciej MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM IV
5 s 1 2:06.83 WRO垶KI Mateusz MLKS Baszta Byt闚 98 U18 PM IV
6 s 1 2:10.49 CYMANN Maciej KS Wejher Wejherowo 98 U18 PM --
7 s 1 2:13.59 JAKUBEK Patryk ULKS Talex Borzytuchom 97 U18 PM -- RADTKE Marek Z/0673/13 2016 4
8 s 1 2:19.38 MALICH Kacper ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM -- 列IGAx Jaros豉w Z/0343/15 2016 3
9 s 1 2:20.05 KACZMAREK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 97 U18 PM --
10 s 1 2:30.32 ROCxWSKI Rados豉w MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 00 U16 PM --
11 s 1 2:34.75 SZOPI垶KI Olgierd MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 01 U14 PM -- B.D. # 5 LDK!
3000 m M
1 s 1 8:14.06 ROSZKO Damian KS Podlasie Bia造stok 91 Sen PD I CHYLI垶KI Romuald Z/0363/11 2019 2
2 s 1 8:14.32 ZBLEWSKI Tadeusz LKB im. Braci Petk L瑿ork # 84 Sen PM I B.D. # Z/0523/12 2019
3 s 1 8:15.71 KABAT Damian WMLKS Pomorze Stargard # 89 Sen ZP I KRZYSIEK Zbigniew # Z/2160/11 2019 1
4 s 1 8:26.62 GOSIEWSKI Krzysztof KS SMS Szklarska Por瑿a # 88 Sen DS II B.D. B.D. B.D. # , Z/0430/13 , 2018
5 s 1 8:37.74 NIEMCZYK Mateusz LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 # 92 U23 PD II B.D. # Z/4502/11 2019
6 s 1 8:39.13 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP II KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
7 s 1 8:41.93 PRZEDWOJEWSKI Bart這miej MULKS Juvenia G逝cho豉zy # 93 U23 OP II ORΜWSKI Andrzej # Z/3306/11 2019 1
8 s 1 8:46.33 EBEL Grzegorz MLKS Baszta Byt闚 97 U18 PM III KUTEㄒO Dariusz # Z/0270/13 2018 1
9 s 1 8:47.02 NAG紑EK Marcin KS Agros Zamo嗆 80 Sen LU III NAG紑EK Marcin B.D. Z/0851/11 2019 2
10 s 1 8:55.14 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U23 PM III 列IGAx Jaros豉w Z/4213/11 2017 2
11 s 1 9:04.95 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Byt闚 97 U18 PM III
12 s 1 9:33.05 BURCZYK Robert LKS Zorza Gdynia # 94 U23 PM -- B.D. B.D. # , Z/4827/19 , 2019
13 s 1 9:34.96 MOSKAL Pawe KS Finishparkiet Drw璚a Nowe Miasto Lubawskie # 97 U18 WN IV
110 m p M (99.1) M
1 e 1 15.13 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
2 e 1 15.17 MΧ垶KI Krzysztof AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM 0.0 II
3 e 1 16.61 STYPA Stanis豉w STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 IV
2 f 1 15.05 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.8 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
6 f 1 16.13 STYPA Stanis豉w STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.8 III
110 m p M
1 e 1 14.61 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -0.8 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
1 e 1 14.67 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -0.2 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 e 1 15.32 STA匠IEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -0.2 II R。ZKA Pawe # Z/4587/11 2019 1
3 e 1 15.33 DIAK Mateusz SKLA S逝psk 91 Sen PM -0.8 II #
3 e 1 15.35 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Krak闚 # 96 U20 MA -0.2 II GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
4 e 1 15.50 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Krak闚 # 96 U20 MA -0.8 II GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
4 e 1 15.56 DIAK Mateusz SKLA S逝psk 91 Sen PM -0.2 II #
5 e 1 16.04 STA匠IEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -0.8 III R。ZKA Pawe # Z/4587/11 2019 1
400 m p J M M
1 s 1 54.84 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. # 97 U18 LB II
400 m p M
2 s 1 55.73 NOWOCIE Micha RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ II #
3 s 1 55.94 TYLAK ㄆkasz O AZS Pozna 90 Sen WP II REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
4 s 1 57.41 OLEJNICZAK Jakub O AZS Pozna # 97 U18 WP III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
W dal M
1 f 1 6.29 REJMUS Rafa AZS-AWFiS Gda雟k 95 U20 PM +0.7 IV DZI、A Boguslaw Z/2561/11 2015 3
2 f 1 6.21 KA垶KI Norbert AZS-AWFiS Gda雟k 98 U18 PM +0.2 IV KA垶KI Ryszard # Z/1240/14 2019 2
3 f 1 6.08 KWIECIE Pawe O AZS Pozna # 97 U18 WP +0.5 IV B.D. # 3
4 f 1 5.88 MΧ垶KI Krzysztof AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM +0.6 --
5 f 1 5.76 GREMBLEWSKI Pawe KMKL Sztorm Ko這brzeg 99 U16 ZP +0.3 V GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
6 f 1 4.73 PL顏INT Wiktor MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 01 U14 PM +0.1 -- WR笅LEWSKI Jaros豉w # Z/5259/15 2019 2 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 17.98 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I
2 f 1 14.30 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Ko這brzeg 98 U18 ZP III SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
3 f 1 12.34 SZCZERBA Przemys豉w niest. Gda雟k 98 U18 PM -- B.D. 4
4 f 1 12.22 GRUCHAx Mateusz MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 98 U18 PM --
5 f 1 11.70 KOLA哸ZYK Filip KMKL Sztorm Ko這brzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Miros豉w B.D. Z/0743/14 2017
6 f 1 9.94 JUCHNOWSKI Oskar UKS MOSiR Dzia責owo 98 U18 WN --
Kula (6) M
1 f 1 16.12 ZELMA Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I
2 f 1 14.08 KONOFA Patryk LKS Fenix S逝psk # 96 U20 PM II #
3 f 1 11.92 MΧ垶KI Krzysztof AZS-AWFiS Gda雟k 97 U18 PM IV
Kula (7.26) M
1 f 1 17.68 KRZY涉N Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 94 U23 KP I B.D. M
Oszczep (700) M
1 f 1 26.72 JUCHNOWSKI Oskar UKS MOSiR Dzia責owo 98 U18 WN --
Oszczep (800) M
1 f 1 66.08 KWIATKOWSKI Bernard AZS-AWFiS Gda雟k 91 Sen PM I
2 f 1 65.42 MARACH Kamil MKL Toru # 96 U20 KP I HULISZ Robert B.D. Z/1631/13 2018 1
3 f 1 59.69 BABULA Bartosz GKS Olimpia Grudzi康z 93 U23 KP II B.D. 1
4 f 1 57.99 KUJAWA Marcin MLKS Krajna S瘼鏊no 89 Sen KP II B.D. Z/4593/18 2019 3
5 f 1 50.56 STOJAK Damian MKS Chojniczanka 1930 Chojnice 96 U20 PM III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.6106758117676 sekund