Białogard 09.08.2014
16. Zachodniopomorski Wieczorny Mityng Biegowy
100 m K
1 1 s 1 11.94 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU +0.6 I STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
2 2 s 1 12.01 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +0.6 I
3 3 s 1 12.67 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.6 II #
4 4 s 1 12.80 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.6 III NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
1 5 s 2 13.01 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.4 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
2 7 s 2 13.66 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP +0.4 IV RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
3 8 s 2 13.71 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +0.4 IV #
4 10 s 2 13.87 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +0.4 --
1 6 s 3 13.59 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +0.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
2 9 s 3 13.76 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS +0.6 IV SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
3 11 s 3 14.22 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +0.6 -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2019
4 12 s 3 14.32 MAŁKIŃSKA Klaudia KL Iskra Białogard 00 U16 ZP +0.6 V #
5 13 s 3 14.43 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.6 V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
6 14 s 3 14.76 JAGUSZEWSKA Nikola UKL Ósemka Police 99 U16 ZP +0.6 --
7 15 s 3 14.81 PASTUSZKA Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.87 OPOŃ Martyna OŚ AZS Poznań 91 Sen WP +1.3 M
2 2 s 1 23.97 KOŁDEJ Małgorzata AZS UMCS Lublin # 90 Sen LU +1.3 M STEMPEL Paweł B.D. # Z/0712/11 2019 1
3 3 s 1 24.23 LESZCZYŃSKA Zuzanna SKLA Sopot 89 Sen PM +1.3 I #
4 4 s 1 25.34 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 U23 PM +1.3 II
1 5 s 2 25.77 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP +0.6 II #
2 6 s 2 25.87 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +0.6 II BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2019 2
3 7 s 2 25.92 POTASZNIK Paulina GUKS Asy Dywity 98 U18 WN +0.6 II NIESTATEK Szymon B.D. # Z/0045/14 2019 2
4 9 s 2 27.13 ZANDECKA Marika OŚ AZS Poznań 95 U20 WP +0.6 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0349/16 2019 2
5 13 s 2 28.44 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS +0.6 IV SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
1 10 s 3 27.80 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +1.1 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
2 11 s 3 27.93 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP +1.1 IV RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
3 12 s 3 27.98 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.1 IV #
4 14 s 3 28.87 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM +1.1 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0342/15 2016 4
5 16 s 3 30.22 JAGUSZEWSKA Nikola UKL Ósemka Police 99 U16 ZP +1.1 V
1 8 s 4 26.99 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM +1.9 III ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
2 15 s 4 29.02 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +1.9 -- JENDRYCH Marek B.D. # Z/0709/14 2019
3 17 s 4 30.56 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM +1.9 -- ŚCIGAŁA Jarosław Z/0348/15 2016 4
4 18 s 4 31.15 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 01 U14 WP +1.9 -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1590/15 2019 BEZ LDK!
5 19 s 4 31.89 PASTUSZKA Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP +1.9 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
400 m K
1 1 s 1 55.62 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 U23 PM I
2 2 s 1 57.57 MALISZEWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II
1 4 s 2 58.70 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
2 6 s 2 60.07 KUŹNICKA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM III
3 7 s 2 63.11 WYSMYK Kinga LKS Jantar Ustka 98 U18 PM IV
4 8 s 2 63.39 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP IV LDK!
5 9 s 2 65.46 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP V
1 10 s 3 67.60 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
2 11 s 3 70.49 STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
3 12 s 3 72.86 ROSIŃSKA Magdalena LŁKB Trucht Łobez # 02 U14 ZP -- ROMEJ Elżbieta Z/2510/15 2015 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.58 POTASZNIK Alicja KS AZS UWM Olsztyn # 00 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2957/15 2019 1
2 2 s 1 1:46.67 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM V
3 3 s 1 1:47.19 GRUBERT Natalia GUKS Asy Dywity 00 U16 WN V
4 4 s 1 1:47.85 HOUN Brigitta KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM V
5 5 s 1 1:55.25 PIETRZYK Natalia LKS Jantar Ustka 00 U16 PM --
6 6 s 1 2:04.42 GÓRCZAK Izabela GUKS Asy Dywity 01 U14 WN --
800 m K
3 3 s 1 2:10.75 KOSZ Monika AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU II B.D. 3
4 4 s 1 2:11.70 BUJNICKA Patrycja MLKS Ostróda 93 U23 WN II NOWICKI Ryszard B.D. Z/0822/11 2015
5 5 s 1 2:20.56 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III #
6 6 s 1 2:21.78 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2019 1
7 7 s 1 2:22.17 HINZ Kamila RKS Rumia 99 U16 PM III #
8 8 s 1 2:27.97 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
9 9 s 1 2:29.16 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
1500 m K
1 1 s 1 4:30.46 ADAMCZYK Martyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 92 U23 PD I
2 2 s 1 4:35.67 TEREFENKO Joanna LKS Jantar Ustka 93 U23 PM II MICHALSKI Henryk # Z/3419/11 2018 1
3 3 s 1 5:14.76 PRZYBYSZEWSKA Paulina LKS Jantar Ustka 97 U18 PM --
3000 m K
1 1 s 1 9:10.12 KORYTKOWSKA Justyna LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 86 Sen PD I KORYTKOWSKI Andrzej KOTOWSKI Jan Z/2255/11 2019 BEZ
2 2 s 1 10:43.02 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2019 1
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 17.74 HOŁOWIEJ Aleksandra ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM +0.6 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0348/15 2016 4
2 2 s 1 17.76 DURAWA Maja ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM +0.6 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0342/15 2016 4
  s 1 DNF ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.6 -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
100 m M
1 1 s 1 10.57 GAUZA Łukasz MKL Szczecin 90 Sen ZP +0.2 M #
2 3 s 1 10.72 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +0.2 I OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 4 s 1 10.80 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +0.2 I OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
4 5 s 1 10.81 BRZEZIŃSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.2 I GIZA Andrzej # Z/0148/11 2019 1
5 6 s 1 10.82 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +0.2 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
6 7 s 1 10.87 KOSZYK Rafał KS Agros Zamość 89 Sen LU +0.2 I
1 2 s 2 10.68 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 87 Sen WP +0.3 I
2 8 s 2 11.24 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U23 PM +0.3 II
3 9 s 2 11.25 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +0.3 II #
4 12 s 2 11.69 DIAK Mateusz SKLA Słupsk 91 Sen PM +0.3 III #
1 10 s 3 11.28 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U23 WN 0.0 II
2 11 s 3 11.51 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA 0.0 III B.D. # 3
3 13 s 3 11.73 PAWELCZAK Paweł OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP 0.0 III B.D. 3
4 14 s 3 12.10 ZIÓŁKOWSKI Maciej KL Iskra Białogard # 97 U18 ZP 0.0 IV #
5 15 s 3 12.24 INGRAM Maciej MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP 0.0 --
6 16 s 3 12.52 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM 0.0 V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0344/15 2016 4
7 17 s 3 12.75 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ 0.0 --
200 m M
1 2 s 1 21.21 ADAMSKI Jakub OŚ AZS Poznań 87 Sen WP +1.2 M
1 1 s 1 21.21 ZACZEK Artur OŚ AZS Poznań 89 Sen WP +1.2 M OSIK Tadeusz Z/3831/11 2019 M
3 3 s 1 21.85 KOSZYK Rafał KS Agros Zamość 89 Sen LU +1.2 I
4 4 s 1 21.87 STEMPEL Paweł AZS UMCS Lublin # 87 Sen LU +1.2 I STEMPEL Paweł Z/2523/11 2018 2
1 5 s 2 22.28 GRZEŚKOWIAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +1.0 II OSIK Tadeusz B.D. Z/1743/13 2019 M
2 7 s 2 22.88 GIERSZEWSKI Daniel MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA # 94 U23 PM +1.0 III
3 s 2 23.75 SKALENIUS Michał KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS +1.0 -- B.D. BEZ
  s 2 DNF KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +1.0 -- #
1 6 s 3 22.53 ŁUKIAN Łukasz LUKS Warmia Lidzbark Warmiński 92 U23 WN +0.3 II
2 9 s 3 23.83 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.3 IV GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
3 10 s 3 24.05 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +0.3 IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
4 11 s 3 24.37 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS +0.3 IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
5 15 s 3 26.32 MACIEJEWSKI Miron niest. Poznań 75 Masters WP +0.3 -- B.D. B.D. , Z/1887/19 , 2019 BEZ
1 12 s 4 24.70 ZAGAJEWSKI Rafał KL Iskra Białogard # 97 U18 ZP +1.2 -- PIETRUSZKA Renata # Z/0866/13 2018 BEZ
2 13 s 4 25.36 ZIÓŁKOWSKI Maciej KL Iskra Białogard # 97 U18 ZP +1.2 -- #
3 16 s 4 26.46 SOKOŁOWSKI Bartosz AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ +1.2 --
4 18 s 4 28.52 CICHEWICZ Jakub KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +1.2 --
5 19 s 4 30.57 DERDA Fabian KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +1.2 --
1 14 s 5 25.74 RZEPA Mateusz UKS Jedynka Reda 97 U18 PM +0.5 --
2 17 s 5 26.75 SŁOMKA Bartosz LKS Jantar Ustka 01 U14 PM +0.5 --
400 m M
1 1 s 1 47.51 SZMYTKOWSKI Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 93 U23 PM I
2 2 s 1 47.98 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP I
3 3 s 1 49.09 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II
4 4 s 1 49.95 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP II
1 5 s 2 50.43 PÓLKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II
2 6 s 2 50.94 KRUK Kamil AKL Ursynów Warszawa 92 U23 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/2904/11 2018 1
3 7 s 2 52.25 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U18 PM III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2018 3
4 9 s 2 53.76 GINTER Leszek ULKS Talex Borzytuchom 98 U18 PM IV ŚCIGAŁA Jarosław Z/0697/14 2017 2
5 s 2 56.51 SKALENIUS Michał KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS -- B.D. BEZ
1 8 s 3 52.95 PAWELCZAK Paweł OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP -- B.D. 3
2 10 s 3 54.87 WROŃSKI Mateusz MLKS Baszta Bytów 98 U18 PM --
3 11 s 3 55.10 KRAMAR Lubomir AKL Ursynów Warszawa 98 U18 MZ --
4 12 s 3 55.18 ZAGAJEWSKI Rafał KL Iskra Białogard # 97 U18 ZP -- PIETRUSZKA Renata # Z/0866/13 2018 BEZ
5 13 s 3 55.79 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP V CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
6 14 s 3 56.12 ŚWIĄTKOWIAK Paweł ULKS Talex Borzytuchom 99 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław Z/0344/15 2016 4
800 m M
1 1 s 1 1:53.75 KORC Rafał OKS Start Otwock 82 Sen MZ II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena # Z/1264/12 2018 2
2 2 s 1 1:54.01 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2019 1
3 3 s 1 1:54.54 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
4 4 s 1 1:55.91 BRACISZEWSKI Szymon KS Gwardia Piła 92 U23 WP II B.D. 2
5 5 s 1 1:56.16 MUSIOŁ Bartosz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB II B.D. BEZ
6 6 s 1 1:56.37 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP II
7 7 s 1 1:56.47 PIOTROWICZ Patryk PLKS Gwda Piła 94 U23 WP II B.D. 2
8 8 s 1 1:58.53 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
9 9 s 1 1:59.55 MYDLAK Tomasz MKS Agros Chełm # 94 U23 LU III MAZUREK Marek Z/0635/12 2019 3
1 10 s 2 2:08.56 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez # 98 U18 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
2 11 s 2 2:17.68 WOJTKIEWICZ Mateusz KB Dziesiątka Białogard 95 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław B.D. #
3 12 s 2 2:25.54 KROHN Marcin LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2507/15 2015 5 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:57.90 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
2 2 s 1 3:59.09 SOWIŃSKI Patryk KS AZS UWM Olsztyn # 96 U20 WN II PODOLAK Kazimierz # Z/0520/12 2019 BEZ
3 3 s 1 4:05.29 KASZEWSKI Zbigniew ULKS Talex Borzytuchom 92 U23 PM III ŚCIGAŁA Jarosław Z/4213/11 2017 2
4 4 s 1 4:07.10 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 94 U23 ZP III B.D. # BEZ
5 5 s 1 4:07.47 KROCHMAL Paweł KS Czempion Warszawa # 93 U23 MZ III B.D. # Z/2902/11 2019
6 6 s 1 4:17.37 ROSIEK Krzysztof MKL Szczecin 96 U20 ZP IV #
7 7 s 1 4:18.68 SZATECKI Maksymilian AKL Ursynów Warszawa 96 U20 MZ IV ROSŁON Sławomir Z/0010/12 2017 3
8 8 s 1 4:31.46 KRYZEL Daniel ULKS Talex Borzytuchom 00 U16 PM V ŚCIGAŁA Jarosław # Z/1856/15 2019 2
9 9 s 1 4:38.32 SZCZĘSNY Konrad GUKS Asy Dywity 99 U16 WN --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.71 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.5 II GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
Kula (5) M
1 1 f 1 22.53 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
2 2 f 1 11.78 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.31 REGIN Andrzej PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4691/11 2018 2
2 2 f 1 17.04 REGIN Paweł PKS Gwardia Szczytno 92 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/4692/11 2015 1
3 3 f 1 16.92 ŁUKSZO Sebastian PKS Gwardia Szczytno 94 U23 WN I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. Z/4693/11 2019 M

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9941930770874 sekund