Nanjing (CHN) 20 - 26.08.2014
2. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży (U18)
100 m K
1 1 e 3 11.30 SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL 0.0 MM KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
  f A DQ SWOBODA Ewa AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL -0.1 -- KRUPA Iwona # Z/1069/13 2019 MM
1500 m K
6 6 e 4:30.80 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL I HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
1 11 f B 4:36.33 INDEKA Sylwia LKS Pszczyna 97 U18 SL II HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0102/13 2019
2000 m prz K
6 6 e 6:46.47 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
9 f A 6:52.78 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP I WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
Kula (3) K
4 4 e 16.40 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
4 f A 16.62 ŚLEPOWROŃSKA Maja AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ I OLSZEWSKI Radosław # Z/0073/14 2019
Młot (3) K
8 8 e 61.12 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
8 f A 55.60 ZYCER Magdalena LLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP I RÓŻYCZKA Marek Z/1011/13 2018 1
Oszczep (500) K
4 4 e 52.21 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
5 f A 51.79 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
Chód 5 km K
9 24:39.53 NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
200 m M
6 14 e 1 22.01 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM -0.4 II MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
  f B DQ KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM +0.2 -- MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
400 m M
6 16 e 3 49.42 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U18 LD II
  f C DNS CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U18 LD --
1500 m M
8 15 e 1 3:55.78 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
4 13 f B 3:55.58 BORKOWSKI Mateusz RKS Łódź # 97 U18 LD II JASZCZAK Stanisław B.D. # Z/0185/13 2019 MM
110 m pł J MŁ M
2 6 e 3 13.64 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +0.4 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
6 f A 13.71 ŻEBROWSKI Dawid RLTL ZTE Radom # 97 U18 MZ +1.3 I BŁASIŃSKI Artur # Z/0213/13 2019 M
Wzwyż M
5 5 e 2.10 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
6 f A 2.08 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
W dal M
  e NM WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ 0.0 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
  f B DNS WÓJCIK Bartosz WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ 0.0 -- ZIĘCINA Kazimierz Z/1768/13 2017 1
Kula (5) M
1 1 e 22.34 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
1 f A 23.17 BUKOWIECKI Konrad KS AZS UWM Olsztyn # 97 U18 WN I BUKOWIECKI Ireneusz Z/0116/13 2019 MM
Młot (5) M
9 9 e 71.44 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
3 11 f B 67.69 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP II JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
Oszczep (700) M
7 7 e 70.93 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD I
8 f A 64.29 STRZESZEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.51849102973938 sekund