Koszalin 23.08.2014
17. Mityng Wakacyjny KL Bałtyk
100 m K
1 s 1 12.25 PODLASZCZAK Natalia MKL Szczecin 93 U23 ZP +1.2 II
2 s 1 12.97 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.2 III
3 s 1 13.03 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska # 00 U16 SL +1.2 III
4 s 1 13.05 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +1.2 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
5 s 1 13.16 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.2 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
6 s 1 13.36 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +1.2 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
7 s 1 13.39 KOSTKA Karina MKS Hermes Gryfino # 98 U18 ZP +1.2 IV
8 s 1 13.71 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP +1.2 IV LDK!
1 s 2 12.97 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.3 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
2 s 2 13.05 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +1.3 III
3 s 2 13.51 IDZIASZCZYK Aleksandra UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP +1.3 IV #
4 s 2 13.60 SZKUDLAR Klaudia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.3 IV #
5 s 2 13.76 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +1.3 IV
6 s 2 13.92 MILCZEWSKA Daria MKL Szczecinek 01 U14 ZP +1.3 V KNAJDROWSKI Tomasz 5
1 s 3 13.60 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U14 ZP +0.8 IV B.D. Z/4591/15 2017 3
2 s 3 13.71 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP +0.8 IV RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
3 s 3 13.92 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.8 V RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
4 s 3 13.96 PAWLAK Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.8 V BARTA Franciszek Z/3109/15 2018 3
5 s 3 14.00 PUFAL Katarzyna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP +0.8 V
6 s 3 14.11 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +0.8 --
1 s 4 14.03 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.9 V
2 s 4 14.26 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.9 V # LDK!
3 s 4 14.29 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP +0.9 V
4 s 4 14.30 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.9 V KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
5 s 4 14.50 HEN Paula KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.9 V
6 s 4 14.84 KLUS Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.9 --
7 s 4 14.91 KOWALAK Aleksandra UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.9 -- LDK!
1 s 5 13.87 ALEKSANDROWICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +0.6 V
2 s 5 14.73 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +0.6 -- PODLEŚNY Jan Z/4144/15 2019 3
3 s 5 14.75 ŁYKO Ewa MKS MOS Wrocław 97 U18 DS +0.6 --
4 s 5 14.80 KOWALSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +0.6 --
5 s 5 15.44 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.6 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0615/15 2019 BEZ LDK!
6 s 5 15.51 BARTCZAK Gabriela MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +0.6 --
7 s 5 15.74 WAC Natalia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP +0.6 --
1 s 6 14.30 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.7 -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/1634/14 , 2019 2
2 s 6 14.82 DYDACKA Monika STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.7 --
3 s 6 14.89 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP -0.7 -- GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
4 s 6 14.91 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -0.7 -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
5 s 6 14.98 SZKODNA Małgorzata MKS MOS Wrocław 97 U18 DS -0.7 --
6 s 6 15.14 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP -0.7 -- GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
1 s 7 14.40 KRUTEL Julia PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.6 V
2 s 7 14.45 STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +0.6 V RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
3 s 7 14.59 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U14 DS +0.6 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
4 s 7 14.86 BOWSZ Wiktoria UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP +0.6 --
5 s 7 14.93 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U14 DS +0.6 --
6 s 7 15.78 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U14 ZP +0.6 -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK!
7 s 7 15.98 GÓRKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 01 U14 DS +0.6 --
200 m K
1 s 1 26.04 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.4 II #
2 s 1 26.54 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +0.4 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
3 s 1 26.56 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.4 III
4 s 1 27.03 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.4 III
5 s 1 27.08 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda Śląska # 00 U16 SL +0.4 III
6 s 1 27.91 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.4 IV ŚNIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
7 s 1 28.20 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP +0.4 IV LDK!
8 s 1 28.46 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL +0.4 -- B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
1 s 2 28.50 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP +0.6 IV
2 s 2 28.58 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.6 V RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
3 s 2 28.77 BRUKSZTUS Jesica MKL Szczecinek 97 U18 ZP +0.6 -- KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
4 s 2 28.79 ALEKSANDROWICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +0.6 V
5 s 2 29.22 ZYGADŁO Klaudia UKL Ósemka Police 98 U18 ZP +0.6 --
6 s 2 29.48 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +0.6 --
1 s 3 29.12 KORCZUK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.7 -- B.D. SKRZYPIŃSKI Jacek # , Z/1634/14 , 2019 2
2 s 3 30.55 BOWSZ Wiktoria UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP +0.7 --
3 s 3 30.76 JACEWICZ Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.7 --
4 s 3 31.07 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.7 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
5 s 3 31.21 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP +0.7 -- GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
6 s 3 31.88 WOJCIECHOWSKA Anna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.7 --
7 s 3 32.00 KOŚCIELNA Monika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U14 DS +0.7 --
8 s 3 32.29 PIETRUSZKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 01 U14 MZ +0.7 -- # LDK!
300 m K
1 s 1 44.30 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
2 s 1 44.73 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
3 s 1 45.69 CHOJNACKA Joanna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP -- REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0741/14 2018 3
4 s 1 45.74 MRÓZ Ewa WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS IV #
5 s 1 47.44 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V
1 s 2 47.06 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
2 s 2 47.37 KAPUŚCIŃSKA Oliwia MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V
3 s 2 48.42 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V # LDK!
4 s 2 48.74 STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
5 s 2 48.78 JAGUSZEWSKA Nikola UKL Ósemka Police 99 U16 ZP --
6 s 2 50.92 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- ROSTEK William # Z/1079/15 2019 4
1 s 3 48.85 BUK Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 01 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3394/15 2019 3
2 s 3 49.41 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1590/15 2019 BEZ LDK!
3 s 3 50.11 PASTUSZKA Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
4 s 3 51.40 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK!
5 s 3 53.84 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK!
400 m K
1 s 1 60.79 KRAWCZYK Magdalena GKS Piast Gliwice 92 U23 SL III B.D. B.D. # Z/4043/11 2019 1
2 s 1 64.63 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 97 U18 MZ --
3 s 1 68.17 SŁOWIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -- LDK!
600 m K
1 s 1 1:40.10 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP III #
2 s 1 1:42.33 POKACZAJŁO Julia STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -- B.D.
3 s 1 1:43.98 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
4 s 1 1:47.95 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V ŚNIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
5 s 1 1:48.35 LASKOWSKA Julia UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP V #
6 s 1 1:48.68 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS -- KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
7 s 1 1:48.69 WIECZORKIEWICZ Róża WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
8 s 1 1:49.27 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP V WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2019 4
9 s 1 1:53.57 GAWRONOWICZ Nikola WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP --
10 s 1 1:56.02 CZERWIŃSKA Gabriela UKS Sprint Legnica 99 U16 DS --
11 s 1 2:00.96 OLEJNICZAK Klaudia PLKS Gwda Piła 01 U14 WP --
12 s 1 2:02.09 MATERA Małgorzata UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
  s 1 DNF WOŁODŹKO Julia MKS MOS Wrocław # 98 U18 DS --
  s 1 DNF RYBAK Katarzyna MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS --
  s 1 DNF KURAS Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U14 DS -- JANECZEK Jarosław # Z/1086/15 2019 3
1 s 2 1:56.08 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U14 ZP -- WALKOWIAK Piotr # Z/1272/15 2019 1
2 s 2 2:00.88 PLAK Luiza KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U14 ZP -- #
3 s 2 2:01.72 JARZĄBEK Joanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 02 U14 ZP --
4 s 2 2:01.79 CZYŻAK Weronika UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
5 s 2 2:04.66 DOBOSZ Kasandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U14 DS -- #
6 s 2 2:04.87 LEWANDOWSKA Klaudia UKL Ósemka Police 01 U14 ZP --
7 s 2 2:06.41 PAWLUŚ Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/4540/15 2019 BEZ
8 s 2 2:10.13 BIŃKOWSKA Nikola KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP --
9 s 2 2:10.32 CZAJKOWSKA Weronika UKL Ósemka Police 02 U14 ZP --
10 s 2 2:16.68 ALEKSANDROV Żuliana KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP --
11 s 2 2:18.76 LICZBIŃSKA Natalia LLKS Gubin 00 U16 LB -- BIŁAN Grzegorz BEZ
12 s 2 2:21.24 KASPROWICZ Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
13 s 2 2:22.35 LISIECKA Daria LLKS Gubin 02 U14 LB --
  s 2 DNF WIERZBICKA Agnieszka WMLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew GRZESIAK Sylwia Z/1561/15 2019 3 LDK!
  s 2 DNF DRZEWIECKA Aleksandra ULKS Uczniak Szprotawa 01 U14 LB -- ZYGMUNT Zdzisław BEZ
800 m K
1 s 1 2:25.96 SMOLARZ Angelika PLKS Gwda Piła 95 U20 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/2865/11 2017 3
2 s 1 2:26.50 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP IV
3 s 1 2:29.89 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
4 s 1 2:46.98 MARCZENIA Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
1000 m K
1 s 1 3:10.46 SIKORA Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U18 DS --
2 s 1 3:12.84 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
3 s 1 3:18.00 ŁUŻYŃSKA Patrycja MKL Szczecin # 00 U16 ZP IV #
4 s 1 3:25.63 MIKULSKA Gabriela MKS Tempo Kęty # 01 U14 MA V SYSAK Tomasz Z/1299/15 2019
5 s 1 3:30.94 KRAJEWSKA Hanna PLKS Gwda Piła 02 U14 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/0946/16 2019 3 LDK!
6 s 1 3:33.60 STERCZAŁA Patrycja MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
7 s 1 3:35.20 DUCKA Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -- #
1500 m K
1 s 1 4:58.27 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
2 s 1 5:12.51 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U23 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
3 s 1 5:29.12 PRZYBYŁA Magdalena ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
100 m pł MŁ K
2 s 1 15.86 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS +0.3 III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
3 s 1 17.14 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +0.3 IV #
5 s 1 17.80 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.3 V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
6 s 1 18.78 SOKOŁOWSKA Aleksandra GULKS Barwice 99 U16 ZP +0.3 -- KIELING Mariusz BEZ
7 s 1 19.99 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +0.3 --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.72 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.3 II #
4 s 1 17.60 GAWRYŁO Patrycja KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP +0.3 IV
300 m pł K
1 1 s 1 47.97 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
2 2 s 1 52.42 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
3 3 s 1 52.60 PRUCIAK Olimpia GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz BEZ
4 4 s 1 53.53 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V B.D.
Wzwyż K
1 f 1 1.50 UKLEJA Agata KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP IV GIZA Zdzislaw B.D. Z/0200/13 2015 BEZ
2 f 1 1.50 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
3 f 1 1.40 TRZASKALSKA Kinga PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V #
4 f 1 1.40 WÓJCIK Katarzyna GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5197/15 2015 4
5 f 1 1.40 MAŁECKA Izabela GULKS Barwice 00 U16 ZP V KIELING Mariusz Z/5196/15 2015 BEZ
6 f 1 1.40 PRZEMORSKA Klaudia PLKS Gwda Piła 01 U14 WP V WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!
7 f 1 1.35 WAC Natalia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP --
8 f 1 1.35 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
9 f 1 1.30 OSTROWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP --
W dal K
1 f 1 5.44 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +2.0 II
2 f 1 5.20 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +3.2 III
3 f 1 4.76 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +1.0 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
4 f 1 4.71 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP +0.9 V GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
5 f 1 4.67 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.7 V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
6 1 f 1 4.59 KRUTEL Julia PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +3.5 V
7 f 1 4.51 PUFAL Katarzyna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP 0.0 V
8 f 1 4.49 OSTROWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +0.9 --
9 f 1 4.34 ŁYKO Ewa MKS MOS Wrocław 97 U18 DS +1.4 --
10 f 1 4.30 GAWRYŁO Patrycja KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP +1.8 --
11 f 1 4.20 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +1.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
12 2 f 1 4.06 GÓRKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 01 U14 DS +0.7 --
13 3 f 1 3.95 BODUCH Natalia MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +1.4 --
14 4 f 1 3.93 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.9 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK!
15 f 1 3.87 JAGUSZEWSKA Nikola UKL Ósemka Police 99 U16 ZP +0.3 --
16 5 f 1 3.86 KOWALAK Aleksandra UKL Ósemka Police 02 U14 ZP 0.0 -- LDK!
17 6 f 1 3.71 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0615/15 2019 BEZ LDK!
Trójskok K
1 f 1 12.00 BURCZAK Katarzyna KL Bałtyk Koszalin 97 U18 ZP +1.1 I
  f 1 NM GAWRYŁO Patrycja KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP 0.0 --
Kula (3) K
1 f 1 10.59 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP IV B.D. 3
2 f 1 10.29 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
3 f 1 9.11 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
4 f 1 8.28 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
5 f 1 8.10 PETKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
6 f 1 7.69 NOWAKOWSKA Oliwia GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz Z/5195/15 2015 5
7 f 1 7.58 KOWAL Karolina MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
8 f 1 6.80 ŻYGADŁO Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
Kula (4) K
1 f 1 10.65 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
Dysk (0.75) K
1 f 1 31.68 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
2 f 1 29.86 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV #
3 f 1 27.34 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP V GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
4 f 1 26.79 DRZAZGA Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V #
5 f 1 26.51 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
6 f 1 25.79 KACZMARCZYK Karolina GULKS Barwice 99 U16 ZP V KIELING Mariusz 5
Dysk (1) K
1 f 1 37.48 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB II
2 f 1 37.22 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 f 1 33.00 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
4 f 1 31.29 MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB IV
5 f 1 29.12 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV #
6 f 1 27.46 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB IV
7 f 1 26.98 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
8 f 1 22.14 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- B.D. 3
Oszczep (500) K
1 f 1 34.77 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV #
2 f 1 30.07 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V #
3 f 1 27.95 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -- RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
4 f 1 22.28 LISIECKA Dagmara LLKS Gubin 00 U16 LB --
5 f 1 21.40 LISIECKA Kamila LLKS Gubin 99 U16 LB --
6 f 1 20.68 RASZEWSKA Weronika MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
Oszczep (600) K
1 f 1 47.75 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS I PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
Chód 3 km K
1 s 1 13:29.86 ŚWIERCZYŃSKA Justyna PLKS Gwda Piła 87 Sen WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/2852/11 2019 3
2 s 1 16:39.03 KOZIARSKA Karolina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/0398/14 2017 3
100 m M
1 s 1 10.87 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +1.2 I JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
2 s 1 10.88 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP +1.2 I
3 s 1 11.10 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +1.2 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
4 s 1 11.22 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP +1.2 II
5 s 1 11.55 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +1.2 III B.D. BEZ
6 s 1 11.56 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.2 III ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
7 s 1 11.63 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS +1.2 III
1 s 2 11.64 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +1.7 III
2 s 2 11.94 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +1.7 IV
3 s 2 12.18 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +1.7 IV B.D. BEZ
4 s 2 12.28 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP +1.7 V MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
5 s 2 12.29 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +1.7 V
6 s 2 12.43 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +1.7 V KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
1 s 3 12.08 ZIELIŃSKI Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 99 U16 ZP +1.3 IV
2 s 3 12.28 BASIEJKO Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +1.3 -- #
3 s 3 12.31 ORYSZCZYN Daniel MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +1.3 V
4 s 3 12.47 HEFKA Jakub MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.3 V #
5 s 3 12.69 ŁOBODA Konrad MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +1.3 V
6 s 3 12.98 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +1.3 --
7 s 3 13.31 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +1.3 -- B.D. Z/0919/14 2018 BEZ
1 s 4 12.88 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +2.0 --
2 s 4 12.94 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +2.0 -- B.D.
3 s 4 13.42 KALLA Marcin MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +2.0 --
4 s 4 13.58 JEŻOWSKI Wiktor MKS MOS Wrocław 01 U14 DS +2.0 -- DZIUBIŃSKI Zbigniew # Z/3307/15 2019 4
5 s 4 13.90 CICHEWICZ Jakub KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +2.0 --
6 s 4 14.63 DERDA Fabian KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +2.0 --
7 s 4 16.93 KWIADARAS Jakub MKS Święc Sławno 03 U12 ZP +2.0 --
200 m M
1 s 1 21.83 SOSNOWSKI Tomasz KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP +1.0 I
2 s 1 21.92 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +1.0 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
3 s 1 22.57 ANDERS Rafał KL Bałtyk Koszalin 93 U23 ZP +1.0 II
4 s 1 23.28 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.0 III ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
5 s 1 23.45 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +1.0 III
6 s 1 23.49 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS +1.0 III
7 s 1 24.60 ZIMNY Emanuel KM Aktywni Sochaczew 81 Sen MZ +1.0 -- ZIMNY Emanuel B.D. Z/0097/13 2019 BEZ
1 s 2 24.51 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez 94 U23 ZP -0.8 --
2 s 2 24.91 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.8 V
3 s 2 25.30 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -0.8 -- B.D. BEZ
4 s 2 26.51 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.8 --
5 s 2 26.57 ŁOBODA Konrad MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.8 --
1 s 3 25.80 DRĘŻEK Arkadiusz KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP -0.9 -- MAKSYMIUK Zbigniew B.D. Z/3300/15 2018 2
2 s 3 26.16 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.9 -- B.D.
3 s 3 27.61 KALLA Marcin MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -0.9 --
4 s 3 28.92 CICHEWICZ Jakub KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.9 --
5 s 3 30.20 DERDA Fabian KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.9 --
300 m M
1 s 1 36.16 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
2 s 1 38.67 KRAUS Krzysztof MKS Olimp Łobez 94 U23 ZP --
3 s 1 39.32 MAJ Grzegorz MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP --
4 s 1 39.34 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3
5 s 1 39.62 TREPKA Szymon MKS MOS Wrocław 99 U16 DS IV
6 s 1 43.22 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
1 s 2 39.63 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 98 U18 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
2 s 2 41.06 MAZUR Ernest WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
3 s 2 41.21 ADAMKIEWICZ Zbigniew UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP V #
4 s 2 41.78 KAZIMIERAK Adrian MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP V
5 s 2 46.61 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz # Z/5019/15 2019 1 LDK!
1 s 3 40.53 ŁYSOŃ Marcel WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
2 s 3 40.56 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP V CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
3 s 3 42.23 GOŁĄB Damian WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS V #
4 s 3 42.90 FIT Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 99 U16 DS -- GRZYBEK Grzegorz # Z/0942/15 2019 4
5 s 3 43.07 PIECHOTA Hubert WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP --
6 s 3 44.93 PASTUSZKA Maciej UKS Barnim Goleniów 00 U16 ZP -- #
400 m M
1 1 s 1 52.13 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP III
2 2 s 1 53.30 LIS Paweł WKS Oleśniczanka Oleśnica 97 U18 DS IV #
3 3 s 1 53.70 LORYŚ Marcin WKS Oleśniczanka Oleśnica 92 U23 DS -- #
4 4 s 1 54.26 KOTUŁA Patryk UKS Sprint Legnica 97 U18 DS IV
5 5 s 1 55.30 PAWŁOWSKI Szymon KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP V CZEPIEL Mateusz Z/3303/15 2019 2
6 6 s 1 55.72 JAKUBIK Sławomir MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP --
600 m M
1 s 1 1:26.11 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- #
2 s 1 1:30.47 JAKUBIK Marcin WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP III
3 s 1 1:32.64 WRÓBEL Jakub AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV CZEPIEL Mateusz B.D. # Z/2462/15 2019
4 s 1 1:33.27 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS IV ADAMEK Marek # Z/1124/15 2019 2
5 s 1 1:33.35 RUDZIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
6 s 1 1:33.71 MATZ Kacper ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB IV
7 s 1 1:34.29 PIRÓG Paweł MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
8 s 1 1:34.58 ŁAPA Kamil PLKS Gwda Piła 99 U16 WP IV
9 s 1 1:36.85 JUNAK Michał WMLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP V
10 s 1 1:40.45 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- WOSIEK Jacek # Z/2117/15 2019 4 LDK!
11 s 1 1:41.75 WOSIŃSKI Mikołaj UKS Filipides Teresin # 00 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # LDK!
12 s 1 1:42.55 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 01 U14 KP -- WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona # , Z/1586/15 , 2019 2 LDK!
13 s 1 1:44.95 LECH Dominik MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
14 s 1 1:54.45 KOZAK Paweł KL Bałtyk Koszalin 01 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz # Z/5020/15 2019 2 LDK!
  s 1 DNF O P MKS MOS Wrocław # 98 U18 DS --
800 m M
1 s 1 1:55.87 STACHOWSKI Rafał AZS-AWF Katowice 91 Sen SL II MARMUR Stanisław B.D. Z/4333/11 2019 2
2 s 1 1:56.55 WYRZYKIEWICZ Adrian PLKS Gwda Piła 95 U20 WP II KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. B.D. Z/0285/12 2018
3 s 1 2:12.93 KASPRZYK Robert PLKS Gwda Piła 98 U18 WP --
4 s 1 2:17.09 JANUZIK Krzysztof PLKS Gwda Piła 98 U18 WP --
1000 m M
1 1 s 1 2:27.52 BAK Mateusz ZLKL Zielona Góra 94 U23 LB --
2 2 s 1 2:35.23 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP -- PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
3 3 s 1 2:35.38 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 94 U23 ZP -- B.D. # BEZ
4 4 s 1 2:36.79 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. # Z/0434/13 2019
5 5 s 1 2:37.09 HELON Radosław MKL Szczecin 94 U23 ZP -- MURAWSKI Zbigniew B.D. Z/1151/11 2019 2
6 6 s 1 2:39.69 ROSIEK Krzysztof MKL Szczecin 96 U20 ZP -- #
7 7 s 1 2:41.49 GRZYWNA Bartłomiej WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS --
8 8 s 1 2:43.01 RZEPECKI Ryszard UKS Arbod Dobra Nowogardzka 97 U18 ZP --
9 9 s 1 2:44.33 LUBAŚ Tomasz MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS -- KAZIMIERCZYK Jacek Z/2819/11 2014 BEZ
10 10 s 1 2:47.63 BELGRAU Tobiasz MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -- KAZIMIERCZYK Jacek Z/0748/13 2019 4
11 11 s 1 2:52.51 PILICHOWSKI Daniel MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS --
12 21 s 1 2:59.78 WĘGLARZ Maciej ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2819/15 2018 BEZ
13 22 s 1 3:00.17 TOMASZEWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB -- ZYGMUNT Zdzisław # Z/2634/15 2016 BEZ
1 12 s 2 2:53.45 MAJCHER Przemysław ULKS Tychowo 98 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2568/15 2016 4
2 13 s 2 2:53.77 RUDZIŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP V
3 14 s 2 2:54.93 TYCZYŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS --
4 15 s 2 2:55.23 TODOROWSKI Paweł ULKS Tychowo 97 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/3012/15 2016 BEZ
5 16 s 2 2:56.25 PIOTROWSKI Oskar MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS --
6 17 s 2 2:57.20 WOJTKIEWICZ Mateusz KB Dziesiątka Białogard 95 U20 ZP -- CICHOCKI Jarosław B.D. #
7 18 s 2 2:58.40 BAKAN Piotr KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP V WALKOWIAK Piotr Z/1271/15 2019 BEZ
8 19 s 2 2:59.14 BLACHARSKI Maciej WMLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP V
9 20 s 2 2:59.49 POCZEWSKI Jan PLKS Gwda Piła # 99 U16 WP V SZYMAŃSKI Andrzej # Z/4341/15 2019 3
10 23 s 2 3:10.65 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U14 ZP -- WALKOWIAK Piotr # Z/1273/15 2019 3
11 24 s 2 3:12.58 SARBAK Grzegorz PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
12 25 s 2 3:14.36 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2019 BEZ
13 26 s 2 3:25.03 JASION Kacper LLKS Gubin 00 U16 LB --
1500 m M
1 s 1 4:20.65 POCHOPIEŃ Mikołaj WKS Oleśniczanka Oleśnica 94 U23 DS -- B.D. 3
2 s 1 4:29.80 KWIATKOWSKI Krzysztof ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
3 s 1 5:04.57 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
110 m pł MŁ M
3 s 1 18.00 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +1.7 V
4 s 1 21.69 BZDEL Hubert GULKS Barwice 00 U16 ZP +1.7 -- KIELING Mariusz Z/5193/15 2015 BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.60 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS +1.7 III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
2 s 1 16.62 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +1.7 --
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 15.14 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.7 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
3 s 1 18.47 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +0.7 -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
110 m pł M
1 s 1 14.79 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.7 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
  s 1 DNF STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +0.7 -- RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
300 m pł M
1 s 1 43.45 GRABOWY Paweł ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV
2 s 1 48.94 MATZ Kacper ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
Wzwyż M
1 f 1 1.83 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III B.D. 3
2 f 1 1.80 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/1233/14 2019
3 f 1 1.75 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS IV
4 f 1 1.65 LAMTSCHEK Michał PLKS Gwda Piła 97 U18 WP --
5 f 1 1.60 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP --
6 f 1 1.45 LIPIŃSKI Marek GULKS Barwice 00 U16 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
7 f 1 1.35 SPUREK Dominik MKS Święc Sławno 02 U14 ZP --
8 f 1 1.30 LEŚNIEWSKI Gracjan MKS Święc Sławno 03 U12 ZP -- #
9 f 1 1.25 REDNER Amadeusz GULKS Barwice 02 U14 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
W dal M
1 f 1 6.06 GREMBLEWSKI Paweł KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP +0.9 IV GIZA Zdzislaw Z/4382/15 2018 3
2 f 1 6.04 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +0.9 IV B.D. BEZ
3 f 1 6.03 ŚLIWIŃSKI Adam GULKS Barwice 99 U16 ZP +1.8 IV KIELING Mariusz 3
4 f 1 5.96 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.5 IV KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
5 f 1 5.50 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +1.3 --
Trójskok M
1 f 1 11.85 NOWICKI Jakub MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP +0.5 --
2 f 1 11.50 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +0.8 -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
Kula (5) M
1 f 1 16.13 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
2 f 1 15.02 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
3 f 1 14.90 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP III SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
4 f 1 12.75 GOŚCIŁO Jarosław UKS Barnim Goleniów 99 U16 ZP IV
5 f 1 12.73 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP IV SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
6 f 1 11.30 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
7 f 1 10.89 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS --
8 f 1 10.87 FRYŚ Oskar LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB V
9 f 1 7.82 STEFANOWSKI Maciej MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
Kula (6) M
1 f 1 13.52 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB III
2 f 1 10.89 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
Dysk (1) M
1 f 1 44.42 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
2 f 1 41.53 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB III SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
3 f 1 38.88 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
4 f 1 31.33 ZAREMBA Maksymilian KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V SZYBOWSKI Mirosław # Z/5715/15 2019 4
5 f 1 30.49 ZDEBELAK Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB -- #
6 f 1 28.37 MACIEJEWSKI Daniel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP --
7 f 1 25.89 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
8 f 1 25.16 PACHOLCZYK Dariusz GULKS Barwice 99 U16 ZP -- KIELING Mariusz BEZ
Dysk (1.5) M
1 f 1 51.24 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
2 f 1 50.87 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
3 f 1 47.76 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
4 f 1 45.50 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
5 f 1 35.30 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP IV SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
6 f 1 33.81 PÓŁTORAK Szymon MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP --
7 f 1 28.22 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
8 f 1 28.04 RYŚKIEWICZ Michał KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
9 f 1 25.34 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
Dysk (1.75) M
1 f 1 50.82 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I
2 f 1 42.14 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
3 f 1 32.05 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP IV KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
Dysk (2) M
1 f 1 47.90 BOJKO Artur MKL Szczecin 88 Sen ZP I B.D. # 1
2 f 1 35.38 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 66 Masters ZP III SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 49.88 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/1425/15 2019 3
2 f 1 44.86 SIEMASZKO Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB IV #
3 f 1 44.75 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP IV JACEWICZ Edward # Z/2463/15 2019 2
4 f 1 35.28 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB --
5 f 1 34.82 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -- B.D. Z/5716/15 2017 4
6 f 1 24.96 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
Oszczep (700) M
1 f 1 53.90 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
2 f 1 50.07 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
3 f 1 44.73 ZDZIŃSKI Piotr KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
4 f 1 39.52 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 98 U18 ZP -- KOROL Andrzej Z/0783/14 2018 BEZ
5 f 1 36.27 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS --
6 f 1 33.73 JASNOCH Marcin KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 f 1 63.69 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 f 1 50.63 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U20 LB III WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2019 2
3 f 1 38.70 HESSE Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U20 ZP --
Chód 3 km M
1 s 1 20:52.23 SÓJKA Radosław PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1577/15 2019 4
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:25.99 DROZDOWICZ Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP --
2 3 s 1 28:45.59 PRZYBYLSKI Patryk PLKS Gwda Piła 97 U18 WP --
3 4 s 1 29:54.60 PIASECKI Krystian PLKS Gwda Piła 98 U18 WP --
4 5 s 1 32:13.74 SZMYT Miłosz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1594/15 2019 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6385798454285 sekund