Jablonec (CZE) 16.08.2014
100 m K
2 e 1 13.08 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.7 III
2 e 2 13.48 DZIKOWSKA Adrianna SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS +0.3 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0012/12 2015 3
5 e 2 13.71 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +0.3 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
3 f 13.21 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.7 IV
5 f 13.30 DZIKOWSKA Adrianna SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS +1.7 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0012/12 2015 3
7 f 13.68 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +1.7 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
200 m K
1 s 2 27.43 DZIKOWSKA Adrianna SL GKS Olsza Olszyna 96 U20 DS +1.1 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0012/12 2015 3
400 m K
1 s 1 61.20 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III
2 s 1 61.96 WRZESIŃSKA Karolina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS III ROSTEK William B.D. Z/0767/13 2019
800 m K
1 s 1 2:20.47 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP III BU¦KO Przemysław Z/3451/11 2016 2
3 s 1 2:21.80 GIERUŃ Agnieszka KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III WOSIEK Jacek B.D. # Z/1293/14 2019
6 s 1 2:30.72 LESIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0358/15 2015 3
1500 m K
3 s 1 5:22.06 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek ¦l±ski 96 U20 DS -- #
100 m pł K
1 s 1 15.78 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.9 III PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
Wzwyż K
9 1.40 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS --
W dal K
2 5.33 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.1 III B.D. Z/0988/12 2016 3
3 5.29 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.2 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
6 4.94 BOGIŃCZUK Julia WKS ¦l±sk Wrocław 98 U18 DS +0.3 IV
12 4.68 KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +2.2 -- B.D. BEZ
14 4.39 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.7 -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
Trójskok K
1 11.49 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS ¦l±sk Wrocław 96 U20 DS +1.1 III #
5 10.60 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +2.6 IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
Dysk (1) K
2 19.95 ZAPÓR Małgorzata LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof 4
Młot (4) K
4 32.64 ORLIŃSKA Dominika WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS IV #
Oszczep (600) K
2 38.80 ORLIŃSKA Dominika WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS III #
5 28.71 BOGIŃCZUK Julia WKS ¦l±sk Wrocław 98 U18 DS --
6 28.63 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
100 m M
3 e 1 12.05 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.5 IV ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
5 e 1 13.44 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS +1.5 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
3 e 2 11.58 RDZANEK Norbert MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +2.3 III
6 e 2 12.10 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS +2.3 IV
1 e 3 11.29 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.4 II #
3 e 3 11.58 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS +1.4 III #
4 e 3 11.59 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +1.4 III
6 e 3 11.70 FUDZIAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +1.4 III #
1 f 11.05 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.7 II #
4 f 11.46 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS +1.7 III #
7 f 11.86 RDZANEK Norbert MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.7 IV
200 m M
1 s 1 22.48 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS +0.6 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
4 s 1 27.92 JUSKOWIAK Adam LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.6 -- PTAK Krzysztof BEZ
1 s 2 24.91 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -0.1 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
2 s 2 27.38 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS -0.1 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
400 m M
3 s 1 52.30 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS III
5 s 1 53.88 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
6 s 1 54.84 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS --
7 s 1 55.58 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
800 m M
2 s 1 2:06.19 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
1500 m M
1 s 1 4:21.11 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP IV GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
2 s 1 4:24.59 LUDKIEWICZ Łukasz MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS --
3 s 1 4:28.14 PAPLA Filip WKS ¦l±sk Wrocław # 98 U18 DS -- ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
4 s 1 4:29.64 HADRY¦ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
5 s 1 5:42.86 JOSKOWIAK Wiktor LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP -- B.D. Z/1500/15 2015 BEZ
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 16.43 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +0.9 III
400 m pł M
2 s 1 60.15 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS IV
Wzwyż M
6 1.65 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS --
W dal M
2 6.18 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP +0.5 IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
Dysk (1.75) M
2 37.69 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS IV
Młot (6) M
4 36.00 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS IV
Oszczep (800) M
1 53.92 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS III PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
2 45.59 PROKOPOWICZ Piotr LKS Górnik Wałbrzych 96 U20 DS IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.63459801673889 sekund