Słubice 11.06.2014
Lubuska olimpiada młodzieży młodzików
100 m K
1 e 1 12.85 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB -0.6 III
2 e 1 13.47 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.6 IV
3 e 1 14.15 KRAMPLIC-ANICKA Roksana AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -0.6 V
4 e 1 14.23 STENGERT Julia Gimnazjum 6 Zielona Góra 00 U16 LB -0.6 V
5 e 1 14.35 GRYGORCEWICZ Hanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB -0.6 V #
6 e 1 14.71 DˇBROWNA Klaudia Gimnazjum 7 Zielona Góra 99 U16 LB -0.6 --
7 e 1 15.40 DOMINIAK Wiktoria Gimnazjum 3 Żary 00 U16 LB -0.6 --
8 e 1 15.44 RYCHŁA Weronika PG Babimost 99 U16 LB -0.6 --
1 e 2 13.42 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB -0.8 IV
2 e 2 13.46 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB -0.8 IV
3 e 2 13.88 GOROCKIEWICZ Agata PG Babimost 00 U16 LB -0.8 V
4 e 2 14.32 ZAPAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.8 V
5 e 2 14.68 KLIKS Klaudia PG Babimost 99 U16 LB -0.8 --
6 e 2 14.78 SZKODA Dominika LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB -0.8 -- CZERNIK Edward Z/3694/15 2018 BEZ
7 e 2 14.92 KOKOSZKA Nicole Gimnazjum 3 Żary 00 U16 LB -0.8 --
8 e 2 15.07 KO¦CIELAK Klaudia Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB -0.8 --
1 e 3 13.94 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -0.5 V #
2 e 3 13.97 SZYMKOWIAK Eliza Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB -0.5 V
3 e 3 14.29 KLASZCZYŃSKA Marika UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 99 U16 LB -0.5 V
4 e 3 14.51 PUCHAŁA Patrycja Gimnazjum 2 Międzyrzecz 00 U16 LB -0.5 --
5 e 3 14.78 TOCZEK Małgorzata Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB -0.5 --
6 e 3 14.88 SATAŁA Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -0.5 --
7 e 3 15.41 GRUDNIEWSKA Izabela Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB -0.5 --
8 e 3 15.86 KUCHARSKA Wiktoria ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -0.5 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/5593/15 2015 5
1 e 4 14.87 PAWEŁEK Maria ZS Bytom Odrz. 99 U16 LB -1.0 --
2 e 4 15.03 KRÓLAK Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -1.0 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/5597/15 2015 BEZ
3 e 4 15.11 KAZUBEK Patrycja ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -1.0 --
4 e 4 15.38 TARNOWSKA Justyna Gimnazjum Krosno Odrzańskie 00 U16 LB -1.0 --
5 e 4 15.75 GRZYBOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -1.0 --
6 e 4 16.02 SZAFRANIEC Paulina Gimnazjum Krosno Odrzańskie 00 U16 LB -1.0 --
1 e 5 14.37 LATOWSKA Julia Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB -1.0 V
2 e 5 15.67 WAŁĘSA Elżbieta Gimnazjum 3 Żary 00 U16 LB -1.0 --
3 e 5 15.80 DUSZYŃSKA Agata Gimnazjum 3 Sulechów 99 U16 LB -1.0 --
4 e 5 15.89 BUKA Julia Gimnazjum 1 Słubice 99 U16 LB -1.0 --
1 f A 12.74 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB -0.9 II
2 f A 13.10 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB -0.9 III
3 f A 13.12 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.9 III
4 f A 13.49 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB -0.9 IV
5 f A 13.52 GOROCKIEWICZ Agata PG Babimost 00 U16 LB -0.9 IV
6 f A 13.83 ZAPAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.9 V
300 m K
1 s 1 42.54 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB II
2 s 1 45.28 BUTKIEWICZ Anna LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB IV
3 s 1 45.30 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB IV
4 s 1 46.70 KORDZIŃSKA Wiktoria Gimnazjum 3 Sulechów 99 U16 LB V
5 s 1 47.98 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB V
6 s 1 50.22 OURDANE Miriam LLKS Osowa Sień 00 U16 LB --
1 s 2 45.45 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV #
2 s 2 46.20 DOLECKA Katarzyna Gimnazjum Przewóz 99 U16 LB IV
3 s 2 46.39 STĘPIEŃ Dagmara Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB IV
4 s 2 47.16 GRYGORCEWICZ Hanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB V #
5 s 2 55.57 SZKUDLAREK Julia SP Trzciel 02 U14 LB --
6 s 2 57.18 DUSZYŃSKA Agata Gimnazjum 3 Sulechów 99 U16 LB --
1 s 3 49.01 PIETRZYKOWSKA Justyna Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB --
2 s 3 51.51 LUBAŃSKA Dominika MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
3 s 3 52.81 BIAŁOOKA Weronika NG Lubsko 00 U16 LB --
4 s 3 53.10 TOMASZEWSKA Oliwia PG Babimost 00 U16 LB --
5 s 3 53.26 DEREZIŃSKA Oliwia Gimnazjum 3 Żary 00 U16 LB --
6 s 3 60.33 WOJTASIK Kamila Gimnazjum Krosno Odrzańskie 00 U16 LB --
1 s 4 44.94 KU¦NIERZ Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB III
2 s 4 49.51 TROJANOWSKA Weronika Gimnazjum Pomorsko 99 U16 LB --
3 s 4 50.14 TOMCZAK Katarzyna Gimnazjum Szczaniec 00 U16 LB --
4 s 4 50.38 BRYCHCY Weronika PG Babimost 00 U16 LB --
5 s 4 58.71 BARAN Martyna Gimnazjum 1 Słubice 99 U16 LB --
6 s 4 63.30 DROŻDŻ Sara SP 3 Słubice 99 U16 LB --
600 m K
1 s 1 1:39.38 TURZYŃSKA Anna LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP III KIEDROWICZ Piotr # Z/2512/15 2015 BEZ LDK!
2 s 1 1:46.12 MRÓZ Adrianna ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB V
3 s 1 1:48.54 CZERWIŃSKA Klaudia MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB V
4 s 1 1:54.66 CHMURA Natalia ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB --
5 s 1 1:56.47 KOWALEWSKA Klaudia GOKiS Trzciel 00 U16 LB --
6 s 1 1:59.45 WIERZBICKA Maja ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB -- TRZOS Leszek BEZ
7 s 1 2:03.31 ROBAK Paula Gimnazjum Sulęcin 00 U16 LB --
8 s 1 2:04.23 MACIERZYŃSKA Paulina MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
9 s 1 2:12.43 MIZERSKA Oliwia Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB --
1 s 2 1:52.37 KULAWIAK Weronika ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5598/15 2015 BEZ
2 s 2 1:55.22 SZOSTAK Nicola ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
3 s 2 1:57.06 MARCZEWSKA Paula NG Lubsko 99 U16 LB --
4 s 2 1:59.67 JANISZEWSKA Ada Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
5 s 2 2:02.58 OLEJNICZAK Magdalena Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB --
6 s 2 2:03.06 DERBIN Sandra LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB --
7 s 2 2:04.54 KOŻUCH Kinga Gimnazjum 3 Sulechów 99 U16 LB --
8 s 2 2:06.36 KRIEGER Monika PG Babimost 00 U16 LB --
9 s 2 2:06.98 BRZOSTEK Anna PG Babimost 99 U16 LB --
10 s 2 2:08.26 FERKALUK Adrianna Gimnazjum Górzyca 00 U16 LB --
11 s 2 2:09.27 BRYĆKO Anna ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB --
12 s 2 2:10.85 MAKOWSKA Ewelina ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
13 s 2 2:14.10 SZLAFKA Magdalena Gimnazjum Kożuchów 00 U16 LB --
14 s 2 2:18.80 JASTRZĘBSKA Adrianna Gimnazjum 2 Słubice 99 U16 LB --
1000 m K
1 s 1 3:17.11 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 99 U16 LB IV DRACZYŃSKI Adam B.D. # Z/1455/15 2019
2 s 1 3:24.14 URBANIAK Zuzanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB V #
3 s 1 3:27.79 RADECKA Ilona MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB V LDK!
4 s 1 3:30.27 ¦LUSARZ Patrycja Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB V
5 s 1 3:33.21 SKRZYPCZAK Natalia niest. Z.Góra 99 U16 LB --
6 s 1 3:36.45 CIE¦LAK Martyna MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
7 s 1 3:46.41 BRUSIŁO Weronika LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB --
8 s 1 3:48.61 BRZEZIŃSKA Kaja Gimnazjum 6 Zielona Góra 99 U16 LB --
9 s 1 3:49.53 MARGALSKA Wiktoria Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
10 s 1 3:50.01 MIKOLAJCZAK Magdalena Gimnazjum 1 Zielona Góra 00 U16 LB --
11 s 1 3:51.03 KASZUB Izabela Gimnazjum 1 Żary 00 U16 LB --
12 s 1 3:51.52 KREMER Natalia PG Babimost 00 U16 LB --
13 s 1 3:55.00 PARAFIŃSKA Kinga Gimnazjum 6 Zielona Góra 99 U16 LB --
14 s 1 3:51.03 LICZBIŃSKA Natalia LLKS Gubin 00 U16 LB -- BIŁAN Grzegorz BEZ
15 s 1 3:51.52 KOZŁOWSKA Aleksandra Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB --
16 s 1 3:52.00 NOSEWICZ Maja Gimnazjum Krosno Odrzańskie 00 U16 LB --
17 s 1 3:58.07 WOJTCZAK Karolina Gimnazjum 1 Zielona Góra 00 U16 LB --
18 s 1 4:05.84 KAROLEWICZ Joanna Gimnazjum 3 Żary 99 U16 LB --
100 m pł MŁ K
1 s 1 18.44 NIEDZIÓŁKA Milena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -0.5 V WO¬NIAK Daniel Z/4390/15 2015 4
2 s 1 20.17 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -0.5 --
3 s 1 20.99 ¦WITAŁA Anna PG Babimost 99 U16 LB -0.5 --
4 s 1 21.07 BOREK Weronika PG Babimost 99 U16 LB -0.5 --
5 s 1 21.15 KLIKS Klaudia PG Babimost 99 U16 LB -0.5 --
6 s 1 23.00 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -0.5 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
7 s 1 23.29 LEWANDOWSKA Aleksandra PG Babimost 00 U16 LB -0.5 -- WO¬NIAK Jacek BEZ LDK!
8 s 1 27.56 TOMASZEWSKA Oliwia PG Babimost 00 U16 LB -0.5 --
1 s 2 16.14 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -0.2 III WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
2 s 2 16.52 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.2 III
3 s 2 16.72 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB -0.2 III
4 s 2 17.01 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -0.2 IV WO¬NIAK Daniel Z/4391/15 2015 3
5 s 2 17.38 JANIK Daria ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.2 IV #
6 s 2 17.75 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.2 V WO¬NIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
7 s 2 18.12 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB -0.2 V LDK!
300 m pł K
1 s 1 50.01 PFAJFER Jesika AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV
2 s 1 50.53 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV
3 s 1 51.05 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
4 s 1 54.57 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB V LDK!
5 s 1 57.23 WOCAL Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5596/15 2015 BEZ
1 s 2 53.02 NIEDZIÓŁKA Milena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB V WO¬NIAK Daniel Z/4390/15 2015 4
2 s 2 54.95 WITKOWSKA Maria AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB V #
3 s 2 59.85 RYCHŁA Weronika PG Babimost 99 U16 LB --
4 s 2 61.68 GOROCKIEWICZ Agata PG Babimost 00 U16 LB --
5 s 2 66.77 PIETRUSZKA Renata Gimnazjum 1 Żary 99 U16 LB --
Wzwyż K
1 1.55 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III #
2 1.45 AMBROZIAK Barbara LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB IV #
3 1.45 KOMORNICKA Klaudia Gimnazjum Gorzów 99 U16 LB IV
3 1.45 KAWCZYŃSKA Maria niest. Z.Góra 99 U16 LB IV
5 1.45 JANIK Daria ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV #
5 1.45 CHUDZIŃSKA Adrianna MLKS Agros Żary 99 U16 LB IV
7 1.35 LEWANDOWSKA Aleksandra PG Babimost 00 U16 LB -- WO¬NIAK Jacek BEZ LDK!
7 1.35 OLECHNO Julia LKS Lubusz Słubice # 00 U16 LB --
7 1.35 MRÓWCZAK Wiktoria Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB --
9 1.35 SERBA Agata ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
10 1.35 KACZMAREK Paulina Gimnazjum Zb±szynek 00 U16 LB --
10 1.35 ŁAWROWSKA Weronika Gimnazjum Bytom Odrzański 99 U16 LB --
12 1.35 DUDEK Wiktoria Gimnazjum Zb±szynek 99 U16 LB --
13 1.30 KULCZYCKA Klaudia Gimnazjum Nowogród Bobrzański 99 U16 LB --
14 1.30 MURAWSKA Martyna Gimnazjum Przewóz 99 U16 LB --
15 1.30 WNĘK Martyna Gimnazjum Żary 00 U16 LB --
  NM DURAJCZYK Ewelina niest. Z.Góra # 99 U16 LB --
  NM KOSTRZEWSKA Michalina niest. Z.Góra # 99 U16 LB --
W dal K
1 4.98 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.4 IV WO¬NIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
2 4.79 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.2 V #
3 4.64 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.1 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
4 4.63 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB +0.5 V
5 4.58 RUKAT Katarzyna Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB +0.2 V
6 4.49 LATOWSKA Julia Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB +0.4 --
7 4.49 DOLECKA Katarzyna Gimnazjum Przewóz 99 U16 LB +0.6 --
8 4.27 WAŁĘSA Elżbieta Gimnazjum 3 Żary 00 U16 LB +0.2 --
9 4.20 OURDANE Miriam LLKS Osowa Sień 00 U16 LB +0.2 --
10 4.19 KACZMAREK Paulina Gimnazjum Zb±szynek 00 U16 LB +0.1 --
11 4.15 RÓŻYCKA Katarzyna Gimnazjum Kożuchów 00 U16 LB +0.6 --
12 4.15 JANKOWIAK Paulina Gimnazjum Trzciel 00 U16 LB +0.5 --
13 4.11 WOCAL Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.5 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5596/15 2015 BEZ
14 4.07 SZKRAWAN Alicja ZS Wężyska 00 U16 LB +0.2 --
15 4.05 OLICHWER Michalina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.3 --
16 4.03 MATACZYNA Klaudia Gimnazjum Brody 99 U16 LB +0.5 --
17 3.99 PAWEŁEK Maria ZS Bytom Odrz. 99 U16 LB +0.1 --
18 3.94 GRZYBOWSKA Monika ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.4 --
19 3.93 HRYWICKA Natalia ZS Bytom Odrz. 00 U16 LB +0.3 --
20 3.91 SKRĘŻYNA Aleksandra PG Babimost 99 U16 LB +0.5 --
21 3.82 KAZUBEK Patrycja ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.2 --
22 3.80 PITUŁA Anna Gimnazjum 3 Wiechlice 00 U16 LB +0.2 --
23 3.78 WACHOWIAK Weronika PG Babimost 00 U16 LB +0.3 --
24 3.65 ¦WITAŁA Anna PG Babimost 99 U16 LB +0.5 --
25 3.60 WOJTASIK Kamila Gimnazjum Krosno Odrzańskie 00 U16 LB +0.1 --
26 3.54 SZAFRANIEC Paulina Gimnazjum Krosno Odrzańskie 00 U16 LB +0.3 --
27 3.49 BOREK Weronika PG Babimost 99 U16 LB +0.4 --
28 3.45 BUKA Julia Gimnazjum 1 Słubice 99 U16 LB +0.4 --
29 3.36 SOKÓŁ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.1 -- #
  NM ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
Kula (3) K
1 11.14 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
2 10.03 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV #
3 9.97 ENENKIEL Wiktoria Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB IV
4 9.43 CHUDZIŃSKA Adrianna MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
5 8.96 SZMIDT Sandra Gimnazjum 1 Zb±szynek 99 U16 LB V
6 8.56 KRZYŻAN Katarzyna Gimnazjum 1 Słubice 00 U16 LB --
7 8.46 GRZEBIELSKA Elżbieta Gimnazjum 3 Wiechlice 99 U16 LB --
8 8.30 ZAREMBA Nikola Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB --
9 8.08 MIKOWSKA Natalia LKS Lubusz Słubice # 99 U16 LB --
10 7.92 GANCZARSKA Emilia Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB --
11 7.70 GAJDA Judyta Gimnazjum 2 Żary 99 U16 LB --
12 7.36 KULPA Paulina MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
13 7.22 DZIOCH Daria Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB --
14 7.14 SOROCZYŃSKA Luiza ZS Wężyska 00 U16 LB --
15 6.81 GASPER Roksana Gimnazjum 1 Międzyrzecz 00 U16 LB --
16 6.21 KONSUR Antonina Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB --
Dysk (0.75) K
1 39.46 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB II
2 29.37 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV #
3 28.69 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
4 28.16 DRZAZGA Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV #
5 25.57 KULPA Paulina MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
6 25.48 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3
7 21.18 GAJDA Judyta Gimnazjum 2 Żary 99 U16 LB --
8 21.04 MUDRECKA Julia ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
9 18.17 ENENKIEL Wiktoria Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB --
10 16.12 GRUCHOCIAK Karolina Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
11 14.56 TRYBULSKA Kaja Gimnazjum 3 Żary 00 U16 LB --
Młot (3) K
1 34.92 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
2 24.83 GRZEBIELSKA Elżbieta Gimnazjum 3 Wiechlice 99 U16 LB --
3 23.15 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3
4 20.28 ENENKIEL Wiktoria Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB --
5 20.04 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
6 18.49 PITUŁA Anna Gimnazjum 3 Wiechlice 00 U16 LB --
Oszczep (500) K
1 33.56 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV #
2 30.23 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V #
3 27.66 MATACZYNA Klaudia Gimnazjum Brody 99 U16 LB --
4 25.84 CISZEWSKA Weronika LLKS Gubin # 00 U16 LB --
5 25.10 KASPRZAK Magdalena Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB --
6 25.03 ZAREMBA Nikola Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB --
7 22.49 MIKOWSKA Natalia LKS Lubusz Słubice # 99 U16 LB --
8 22.32 WOJTKOWIAK Paulina Gimnazjum 6 Zielona Góra 99 U16 LB --
9 21.84 GRUCHOCIAK Karolina Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
10 21.82 BˇCZYK Monika PG Babimost 99 U16 LB --
11 21.79 LISIECKA Kamila LLKS Gubin 99 U16 LB --
12 20.80 STAFECKA Patrycja Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB --
13 20.50 MUSIAŁ Anita Gimnazjum Brody 99 U16 LB --
14 20.36 ŁACH Wiktoria MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
15 19.11 JABŁOŃSKA Anna Gimnazjum 1 Zb±szynek 99 U16 LB --
16 18.81 LISIECKA Dagmara LLKS Gubin 00 U16 LB --
17 15.26 SKRĘŻYNA Aleksandra PG Babimost 99 U16 LB --
18 12.58 KONSUR Antonina Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB --
  NM POŁOMKA Natalia Gimnazjum 1 Międzyrzecz # 00 U16 LB --
  NM OLSZÓWKA Nina Gimnazjum Kożuchów # 00 U16 LB --
Chód 3 km K
1 s 1 20:13.37 KOŁODZIEJCZAK Karolina AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V
2 s 1 20:17.02 OLEJNIK Patrycja AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V PAPUGA Sebastian Z/4457/15 2018 3
100 m M
1 e 1 11.67 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.3 III #
2 e 1 12.79 TRUSZKIEWICZ Kamil Gimnazjum 7 Zielona Góra 99 U16 LB -0.3 --
3 e 1 12.90 LISOWSKI Karol Gimnazjum 7 Zielona Góra 00 U16 LB -0.3 --
4 e 1 12.95 HOSZECKI Sławomir Gimnazjum 2 Żagań 99 U16 LB -0.3 --
5 e 1 13.04 PODGÓRNY Daniel AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -0.3 --
6 e 1 13.99 SIUDAKIEWICZ Hubert Gimnazjum Krosno Odrzańskie 99 U16 LB -0.3 --
7 e 1 14.11 CZARNECKI Dominik Gimnazjum 9 Zielona Góra 99 U16 LB -0.3 --
8 e 1 14.16 STAWINOGA Patryk PG1 Żagań 99 U16 LB -0.3 --
1 e 2 12.24 MROZEK Michał Gimnazjum Pszczew 99 U16 LB -0.7 V
2 e 2 12.31 MARKUL Sebastian Gimnazjum 2 Sulechów 99 U16 LB -0.7 V
3 e 2 12.42 KOMASZKO Michał ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.7 V #
4 e 2 12.78 ADAMOWYCZ Jacek ZE Bojadła 99 U16 LB -0.7 --
5 e 2 12.92 BODZIACKI Karol Gimnazjum 1 Słubice 99 U16 LB -0.7 --
6 e 2 13.01 ŻUKOWSKI Błażej Gimnazjum 1 Szprotawa 99 U16 LB -0.7 --
7 e 2 13.68 MANIA Michał Gimnazjum 1 Zb±szynek 99 U16 LB -0.7 --
8 e 2 13.35 GU¬NICZAK Mateusz Gimnazjum Krosno Odrzańskie 99 U16 LB -0.7 --
1 e 3 11.82 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -0.8 IV WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 e 3 12.14 DYNOWSKI Tymoteusz NG Lubsko 00 U16 LB -0.8 IV
3 e 3 12.22 KRUPA Tomasz niest. Z.Góra 99 U16 LB -0.8 V
4 e 3 12.45 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -0.8 -- KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2018 3
5 e 3 12.63 KRUCZYŃSKI Przemysław Gimnazjum 2 Wschowa 00 U16 LB -0.8 V
6 e 3 12.85 SCHMIDT Gracjan ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.8 --
7 e 3 13.26 PASZKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.8 --
8 e 3 13.49 RYCHŁY Daniel PG Babimost 00 U16 LB -0.8 --
1 e 4 11.92 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB -0.5 IV GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
2 e 4 12.58 KACZMAREK Kacper Gimnazjum 6 Zielona Góra 99 U16 LB -0.5 V
3 e 4 12.69 REWAJ Cezary MLKS Agros Żary 00 U16 LB -0.5 V
4 e 4 12.72 CHOMONT Maciej Gimnazjum Nowogród Bobrzański 99 U16 LB -0.5 V
5 e 4 12.96 WO¬NIAK Piotr ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -0.5 -- WO¬NIAK Daniel BEZ
6 e 4 13.14 ANTONIK Paweł ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.5 --
7 e 4 13.25 SKRZYPCZYŃSKI Paweł Gimnazjum Trzciel 00 U16 LB -0.5 --
8 e 4 13.62 LICHODZIEJEWSKI Tomasz Gimnazjum 2 Żary 99 U16 LB -0.5 --
1 e 5 12.63 ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -0.7 V
2 e 5 12.94 DIŻEWSKI Jakub Gimnazjum 1 Szprotawa 99 U16 LB -0.7 --
3 e 5 13.35 SEPERANT Michał Gimnazjum 1 Zb±szynek 99 U16 LB -0.7 --
4 e 5 13.42 KULIKOWSKI Patryk ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.7 --
5 e 5 13.59 MAJEWSKI Jarosław Gimnazjum 2 Żagań 99 U16 LB -0.7 --
1 e 6 12.62 SZPICHOWSKI Daniel Gimnazjum Nowogród Bobrzański 99 U16 LB -0.9 V
2 e 6 12.83 TARKA Dariusz Gimnazjum 2 Wschowa 00 U16 LB -0.9 --
3 e 6 13.17 MARKOWSKI Daniel Gimnazjum Sulęcin 00 U16 LB -0.9 --
4 e 6 13.60 MATULA Radosław Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB -0.9 --
1 f A 11.65 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.5 III #
2 f A 11.77 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB -0.5 IV GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
3 f A 11.80 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -0.5 IV WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
4 f A 12.03 MROZEK Michał Gimnazjum Pszczew 99 U16 LB -0.5 IV
5 f A 12.15 DYNOWSKI Tymoteusz NG Lubsko 00 U16 LB -0.5 IV
6 f A 12.46 MARKUL Sebastian Gimnazjum 2 Sulechów 99 U16 LB -0.5 V
7 f A 12.68 KOMASZKO Michał ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.5 V #
300 m M
1 s 1 37.31 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB II #
2 s 1 38.33 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB III
3 s 1 40.91 PIASECZNY Dawid ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1157/14 2018 3
4 s 1 41.10 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB V GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
5 s 1 43.67 TRUSZKIEWICZ Kamil Gimnazjum 7 Zielona Góra 99 U16 LB --
6 s 1 47.14 KOROTKIEWICZ Dominik ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5595/15 2015 BEZ
1 s 2 41.04 ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB V
2 s 2 41.56 WO¬NIAK Szymon MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska # 00 U16 DS V
3 s 2 42.98 JURKOWSKI Grzegorz Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB --
4 s 2 43.47 BAJDA Dawid Gimnazjum 3 Sulechów 99 U16 LB --
5 s 2 44.06 MAJEWSKI Jarosław Gimnazjum 2 Żagań 99 U16 LB --
6 s 2 44.62 PASZKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
1 s 3 41.29 KOLASIŃSKI Dominik Gimnazjum Przytoczna 99 U16 LB V
2 s 3 41.62 HOSZECKI Sławomir Gimnazjum 2 Żagań 99 U16 LB V
3 s 3 41.77 ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB V
4 s 3 43.11 DOROSZ Oskar Gimnazjum Nowogród Bobrzański 99 U16 LB --
5 s 3 43.60 PUPIN Szymon Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
6 s 3 44.02 ZIENKIEWICZ Jakub MLKS Agros Żary 00 U16 LB -- #
1 s 4 41.65 SADŁOWSKI Mateusz Gimnazjum 1 Żary 00 U16 LB V
2 s 4 42.32 WO¬NIAK Piotr ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB V WO¬NIAK Daniel BEZ
3 s 4 43.37 ŁUKIANIENKO Wiktor Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB --
4 s 4 44.21 RYCHŁY Daniel PG Babimost 00 U16 LB --
5 s 4 46.05 ZIELENKIEWICZ Paweł Gimnazjum Lubniewice 99 U16 LB --
1 s 5 41.69 JASIŃSKI Mariusz Gimnazjum 1 Lubsko 99 U16 LB V
2 s 5 41.82 WILCZYŃSKI Marcin UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 99 U16 LB V
3 s 5 42.05 ¦WIˇTEK Mateusz Gimnazjum 1 Żary 99 U16 LB V
4 s 5 44.00 WERYSZKO Kornel ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB --
5 s 5 44.64 GRZESZCZAK Jakub Gimnazjum Lubniewice 00 U16 LB --
6 s 5 46.70 MARKOWSKI Daniel Gimnazjum Sulęcin 00 U16 LB --
600 m M
1 s 1 1:30.23 WOJCIECHOWSKI Dominik AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB III #
2 s 1 1:30.48 STĘPIEŃ Jakub ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB III WO¬NIAK Daniel Z/4395/15 2015 BEZ
3 s 1 1:32.48 MATZ Kacper ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB IV
4 s 1 1:34.61 TOMASZEWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV ZYGMUNT Zdzisław # Z/2634/15 2016 BEZ
5 s 1 1:36.71 MARCINIAK Tymoteusz MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB V BIESIADA Ryszard Z/0496/15 2018 2
6 s 1 1:38.01 KICIŃSKI Emil Gimnazjum 2 Żagań 99 U16 LB V
7 s 1 1:39.56 ŁASIŃSKI Krzysztof Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB V
8 s 1 1:43.45 BĘDZA Konrad Gimnazjum Jasień 00 U16 LB --
9 s 1 1:45.06 MALAJKA Damian PG Babimost 00 U16 LB --
10 s 1 1:47.37 TURBAK Paweł KS Team Baryła Gorzów # 99 U16 LB -- B.D. Z/2994/17 2018 BEZ
11 s 1 1:48.38 JACKIEWICZ Grzegorz Gimnazjum Pszczew 00 U16 LB --
12 s 1 1:48.98 LEPKA Marcin Gimnazjum Pszczew 99 U16 LB --
13 s 1 1:50.34 AUGUSTYNIAK Szymon ZE Bojadła 99 U16 LB --
14 s 1 1:50.49 DEMBOWSKI Wiktor ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
15 s 1 1:50.60 CHUDZIAK Patryk Gimnazjum 1 Żary 00 U16 LB --
16 s 1 1:52.72 HAJDACZ Krzysztof Gimnazjum Trzciel 00 U16 LB --
17 s 1 1:54.53 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0492/15 2019 BEZ
18 s 1 1:54.72 SZYMCZAK Marek ZS Wężyska 00 U16 LB --
19 s 1 1:56.98 WALIGÓRA Kamil Gimnazjum Szczaniec 00 U16 LB --
1000 m M
1 s 1 2:55.54 RZEPECKI Aleksander LLKS Osowa Sień 00 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/2021/15 2018 4
2 s 1 2:57.29 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
3 s 1 2:57.55 MOROZ Robert MLKS Agros Żary 00 U16 LB V
4 s 1 3:01.20 BALZAK Kamil Gimnazjum Nowogród Bobrzański 99 U16 LB --
5 s 1 3:01.93 DOBKIEWICZ Patryk Gimnazjum Przytoczna 99 U16 LB --
6 s 1 3:02.89 BARTKOWIAK Błażej Gimnazjum Pszczew 99 U16 LB --
7 s 1 3:04.47 NOWAK Michał ULKS Sprinter Zielona Góra # 00 U16 LB --
8 s 1 3:05.00 MACIASZEK Daniel ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB --
9 s 1 3:05.46 NIECZAJ Konrad Gimnazjum 7 Zielona Góra 99 U16 LB --
10 s 1 3:07.71 TOMCZAK Dominik Gimnazjum 7 Zielona Góra 99 U16 LB --
11 s 1 3:07.92 SAROL Marek AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
12 s 1 3:10.11 BˇKIEWICZ Miłosz LLKS Osowa Sień 99 U16 LB --
13 s 1 3:13.45 JOVIĆ Eryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/2935/15 2015 BEZ
14 s 1 3:14.25 GÓRSKI Wojciech Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
15 s 1 3:16.24 REGINA Wojciech Gimnazjum 2 Żary 00 U16 LB --
16 s 1 3:18.06 KREMER Norbert Gimnazjum Kożuchów 00 U16 LB --
17 s 1 3:18.61 MENCEL Oskar Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB --
18 s 1 3:20.07 KRZYWIECKI Denis Gimnazjum 1 Międzyrzecz 00 U16 LB --
19 s 1 3:24.51 KULPA Wojciech ZS Wężyska 00 U16 LB --
2000 m M
1 s 1 6:20.32 ŁAWECKI Adrian LLKS Osowa Sień 99 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1828/15 2017 3
2 s 1 6:24.74 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2019 3
3 s 1 6:26.47 WEISE Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V #
4 s 1 6:28.03 WĘGLARZ Maciej ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2819/15 2018 BEZ
5 s 1 6:56.47 KOWALCZYK Kamil niest. Z.Góra 99 U16 LB --
6 s 1 7:01.74 BOROWSKI Kamil Gimnazjum Pomorsko 99 U16 LB --
7 s 1 7:03.28 FABISIAK Maciej Gimnazjum Nowogród Bobrzański 00 U16 LB --
8 s 1 7:06.52 KAŁCZYŃSKI Kamil Gimnazjum 2 Sulechów 00 U16 LB --
9 s 1 7:07.87 WIADEREK Krzysztof PG1 ¦wiebodzin 99 U16 LB --
10 s 1 7:23.75 CIE¦LAK Adrian MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
11 s 1 7:29.05 JASION Kacper LLKS Gubin 00 U16 LB --
12 s 1 7:29.63 LISOWSKI Damian KG Żary 00 U16 LB --
13 s 1 7:40.12 ROSOLIK Piotr PG Drzonków 00 U16 LB --
14 s 1 7:41.13 ŁESZYK Tymoteusz LLKS Osowa Sień 00 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/2023/15 2016 BEZ
15 s 1 7:42.58 GOŁEK Paweł Gimnazjum 1 Zb±szynek 99 U16 LB --
16 s 1 8:52.42 GOŁĘBIEWSKI Artur PG1 ¦wiebodzin 00 U16 LB --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.41 WALICKI Antoni WKS ¦l±sk Wrocław # 99 U16 DS -0.4 III LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 s 1 16.73 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.4 III
3 s 1 17.05 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.4 IV
4 s 1 17.59 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -0.4 IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
5 s 1 20.67 KACZOR Hubert ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -0.4 --
6 s 1 20.87 RESZEL Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB -0.4 --
300 m pł M
1 s 1 40.43 WALICKI Antoni WKS ¦l±sk Wrocław # 99 U16 DS II LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 s 1 40.92 GRABOWY Kamil PG3 ¦wiebodzin 99 U16 LB II
3 s 1 43.81 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
4 s 1 44.45 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV
5 s 1 47.96 KACZOR Hubert ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
1 s 2 46.97 KLEE Maximilian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
2 s 2 47.65 KAZIMIERCZAK Patryk Gimnazjum Trzebiel 99 U16 LB --
3 s 2 48.54 MALAJKA Wojciech PG Babimost 99 U16 LB --
4 s 2 49.41 KUPIEC Jakub PG Babimost 99 U16 LB --
5 s 2 51.64 ŻYŻA Norbert ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel BEZ
1 s 3 45.47 RABIEGA Kamil MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
2 s 3 45.98 MĘDEROWICZ Przemysław MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
3 s 3 46.34 OLEJNICZAK Aleksander MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
Wzwyż M
1 1.71 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
2 1.68 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2
3 1.60 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
3 1.60 ZARZYCKI Maciej ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB --
3 1.60 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/0484/15 2019 3
3 1.60 MˇKOWSKI Kacper Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
7 1.60 MAGDZIARZ Kacper Gimnazjum 1 Szprotawa 99 U16 LB --
8 1.55 KOWALCZYK Kamil niest. Z.Góra 99 U16 LB --
8 1.55 RATAJCZAK Kacper Gimnazjum 3 Żary 99 U16 LB --
8 1.55 JANKOWSKI Antoni UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 99 U16 LB --
11 1.55 RESZEL Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
11 1.55 DOROSZ Oskar Gimnazjum Nowogród Bobrzański 99 U16 LB --
13 1.55 OWCZARSKI Wojciech UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 99 U16 LB --
14 1.50 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 00 U16 LB -- HUDYMA Justyna # Z/3982/15 2019 2
14 1.50 ODWARZNY Kacper ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB --
15 1.45 LICHTAROWICZ Kacper Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB --
16 1.45 WAŁACH Ryszard Gimnazjum Nowogród Bobrzański 00 U16 LB --
16 1.45 AUGUSTYNOWICZ Jan Gimnazjum Łagów 99 U16 LB --
16 1.45 RADKOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
19 1.30 RADZISZEWICZ Kamil Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB --
19 1.45 WOŁEK Nikolas MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
20 1.45 TYLISZAK Patryk Gimnazjum Łagów 99 U16 LB --
W dal M
1 5.86 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.5 V WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
2 5.79 KLEE Maximilian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.2 V
3 5.43 MARKUL Sebastian Gimnazjum 2 Sulechów 99 U16 LB +0.3 --
4 5.43 NISIEWICZ Filip ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB +0.1 --
5 5.42 ŁOPATKIEWICZ Szymon ZS Wężyska 99 U16 LB +0.1 --
6 5.37 PODLASKI Tomasz Gimnazjum Bobrowice 99 U16 LB 0.0 --
7 5.30 ZIENKIEWICZ Marek Gimnazjum 3 Żary 00 U16 LB +0.2 --
8 5.24 DYNOWSKI Tymoteusz NG Lubsko 00 U16 LB +0.5 --
9 5.17 KACZMAREK Kacper Gimnazjum 6 Zielona Góra 99 U16 LB +0.3 --
10 5.13 LICHTAROWICZ Kacper Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB +0.2 --
11 5.12 RATAJCZAK Kacper Gimnazjum 3 Żary 99 U16 LB +0.3 --
12 5.07 WO¬NIAK Szymon MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska # 00 U16 DS +0.5 --
13 5.03 WREMBEL Beniamin Gimnazjum 1 Zb±szynek 00 U16 LB +0.2 --
14 4.99 LEJMAN Adrian Gimnazjum 1 Słubice # 00 U16 LB +0.1 --
15 4.95 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.3 --
16 4.93 WRÓBLEWSKI Dawid Gimnazjum 3 Wiechlice 99 U16 LB +0.2 --
17 4.87 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 00 U16 LB +0.1 -- HUDYMA Justyna # Z/3982/15 2019 2
18 4.83 HELWIG Maciej Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB +0.5 --
19 4.82 CHAŁUPKA Maciej Gimnazjum Trzciel 00 U16 LB +0.4 --
20 4.74 PANEK Jakub Gimnazjum 6 Zielona Góra 00 U16 LB +0.2 --
21 4.68 WIADEREK Krzysztof PG1 ¦wiebodzin 99 U16 LB +0.5 --
22 4.66 MĘDEROWICZ Przemysław MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.3 -- #
23 4.62 KUCZYK Daniel Gimnazjum Trzciel 99 U16 LB +0.2 --
24 4.58 BOGDAN Paweł Gimnazjum 1 Międzyrzecz 00 U16 LB +0.1 --
25 4.52 OLEJNICZAK Kacper UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie # 99 U16 LB 0.0 --
26 4.44 KOROTKIEWICZ Dominik ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.2 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5595/15 2015 BEZ
27 4.42 TARKA Dariusz Gimnazjum 2 Wschowa 00 U16 LB +0.5 --
28 4.40 GRZESZCZAK Jakub Gimnazjum Lubniewice 00 U16 LB +0.3 --
29 4.27 RADOŃSKI Miłosz SP Trzciel 01 U14 LB +0.2 --
30 4.14 ZIELENKIEWICZ Paweł Gimnazjum Lubniewice 99 U16 LB +0.5 --
31 NM KRUCZYŃSKI Przemysław Gimnazjum 2 Wschowa 00 U16 LB 0.0 --
Kula (5) M
1 11.78 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
2 11.29 JĘCEK Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
3 10.87 PIEKARNIK Radosław MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
4 10.84 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB V SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
5 10.52 KAFKA Piotr Gimnazjum 1 Międzyrzecz 99 U16 LB V
6 10.52 DAWID Jakub NG Lubsko 99 U16 LB V
7 10.47 MISIEWICZ Alan Gimnazjum Przytoczna 99 U16 LB --
8 10.32 KUCZYŃSKI Kacper Gimnazjum 1 Słubice 99 U16 LB --
9 10.07 OLEJNICZAK Hubert Gimnazjum 3 Sulechów 99 U16 LB --
10 10.03 PODLASKI Tomasz Gimnazjum Bobrowice 99 U16 LB --
11 9.83 PŁOTKA Kamil Gimnazjum Pszczew 99 U16 LB --
12 9.79 MˇKOWSKI Kacper Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
13 9.57 CIESIELSKI Dominik Gimnazjum 9 Zielona Góra 99 U16 LB --
14 9.07 FIC Krzysztof LLKS Osowa Sień 99 U16 LB --
15 9.05 MARYNOWSKI Jakub Gimnazjum 1 Międzyrzecz 00 U16 LB --
16 8.96 WAŁACH Ryszard Gimnazjum Nowogród Bobrzański 00 U16 LB --
17 8.95 HORBOWY Patryk ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB --
18 8.37 SZWEMIN Maciej LLKS Gubin 00 U16 LB --
19 8.34 KULWAS Dominik Gimnazjum Kożuchów 00 U16 LB --
20 8.20 ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB --
21 8.18 WACKA Kacper Gimnazjum 3 Sulechów 00 U16 LB --
22 8.18 WOLSKI Mikołaj Gimnazjum Szczaniec 00 U16 LB --
23 7.06 LUKASZEWICZ Marcin Gimnazjum Trzciel 99 U16 LB --
Dysk (1) M
1 45.57 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB III
2 40.75 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
3 31.57 LICHODZIEJEWSKI Tomasz Gimnazjum 2 Żary 99 U16 LB V
4 31.44 ZDEBELAK Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB V #
5 30.07 PIEKARNIK Radosław MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
6 29.76 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
7 26.82 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
8 24.37 OPERACZ Szymon Gimnazjum 1 Zielona Góra 99 U16 LB --
9 23.75 STASZKIEWICZ Paweł Gimnazjum 2 Żary 99 U16 LB --
10 21.94 HORBOWY Patryk ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB --
11 20.82 JURGA Norbert Gimnazjum 7 Zielona Góra 99 U16 LB --
Młot (5) M
1 43.12 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
2 42.89 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
3 35.71 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2019 1
4 35.37 FIC Krzysztof LLKS Osowa Sień 99 U16 LB V
Oszczep (600) M
1 43.14 MALAJKA Wojciech PG Babimost 99 U16 LB IV
2 39.03 ZIENKIEWICZ Jakub MLKS Agros Żary 00 U16 LB V #
3 38.43 SIEMASZKO Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB V #
4 38.11 KUPIEC Jakub PG Babimost 99 U16 LB V
5 37.14 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
6 36.40 GERYSZEWSKI Mateusz PG1 ¦wiebodzin 99 U16 LB --
7 34.46 NITECKI Bartosz niest. Z.Góra 99 U16 LB --
8 33.40 JAWORSKI Wojciech Gimnazjum 6 Zielona Góra 99 U16 LB --
9 33.35 ZAWADZKI Dawid Gimnazjum 2 Żary 99 U16 LB --
10 33.33 ZALEWSKI Wojciech Gimnazjum Krosno Odrzańskie 99 U16 LB --
11 32.05 KAMIŃSKI Marcin MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
12 31.78 OLEJNICZAK Hubert Gimnazjum 3 Sulechów 99 U16 LB --
13 31.33 LISOWSKI Karol Gimnazjum 7 Zielona Góra 00 U16 LB --
14 30.65 JANKOWIAK Marcin WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
15 30.04 NOWAK Wiktor Gimnazjum 1 Zb±szynek 99 U16 LB --
16 29.90 JASIŃSKI Arkadiusz Gimnazjum Przytoczna 99 U16 LB --
17 28.52 PŁOTKA Kamil Gimnazjum Pszczew 99 U16 LB --
18 25.68 SIADUL Jakub Gimnazjum 1 Zielona Góra 00 U16 LB --
19 20.74 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
20 19.63 SZWEMIN Maciej LLKS Gubin 00 U16 LB --
21 19.27 STASINA Kamil Gimnazjum Kożuchów 99 U16 LB --
Chód 5 km M
1 s 1 29:10.19 CERAZY Michał AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4455/15 2019 3
2 s 1 29:37.98 JEŻ Paweł AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV PAPUGA Sebastian Z/4456/15 2019 3
3 s 1 33:20.86 BORKOWSKI Mateusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel Z/4392/15 2015 BEZ
3 s 1 35:47.51 STARZYK Kacper AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.6911408901215 sekund