Wrocław 31.08.2014
Mityng inauguracji roku szkolnego 2014/2015
100 m K
1 s 1 12.67 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 1 12.69 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD 0.0 II
3 s 1 12.75 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP 0.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
4 s 1 12.94 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
5 s 1 12.98 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS 0.0 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
6 s 1 12.99 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS 0.0 III
7 s 1 13.01 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
8 s 1 13.16 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ 0.0 III #
1 s 2 12.85 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS -0.8 III B.D. Z/0988/12 2016 3
2 s 2 13.26 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS -0.8 IV CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
3 s 2 13.36 KASPERKIEWICZ Karolina KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -0.8 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1018/14 2019
4 s 2 13.50 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -0.8 IV SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
5 s 2 13.54 BEDNAREK Monika KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -0.8 IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/0680/15 2019
6 s 2 13.90 JAWORSKA Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS -0.8 --
7 s 2 14.05 JÓZIK Paulina LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS -0.8 -- #
1 s 3 13.32 WYRZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +0.1 IV #
2 s 3 13.91 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.1 V
3 s 3 14.06 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +0.1 --
4 s 3 14.16 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 V
5 s 3 14.24 KOWALCZYK Weronika SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +0.1 V GOLEC Dominik # Z/0682/15 2019 4
6 s 3 14.35 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS +0.1 V
7 s 3 14.36 ŁUKASIŃSKA Alicja WLKS Wrocław 99 U16 DS +0.1 V #
8 s 3 14.56 JEZIORO Aleksandra MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS +0.1 -- # LDK!
1 s 4 13.75 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U16 DS +0.1 IV
2 s 4 13.76 KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS +0.1 IV B.D. BEZ
3 s 4 14.20 STACHOWIAK Marta MKL 12 Jelenia Góra 98 U18 DS +0.1 --
4 s 4 14.39 SIEROCIUK Katarzyna WLKS Wrocław 99 U16 DS +0.1 V #
5 s 4 14.88 STRZEMIŃSKA Wioletta MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS +0.1 --
6 s 4 15.44 WOJCIECHOWSKA Anna MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 --
  s 4 DNF CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS +0.1 --
1 s 5 14.24 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -1.3 -- NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
2 s 5 14.25 DYDUCH Kornelia LKS Górnik Wałbrzych 01 U14 DS -1.3 V B.D. 4 LDK!
3 s 5 14.57 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -1.3 -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
4 s 5 14.61 KATA Emilia MKS Piast Lwówek Śląski 02 U14 DS -1.3 -- BIALIC Marek BIALIC Marek # Z/1176/15 2018 BEZ LDK!
5 s 5 14.79 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -1.3 -- GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3
6 s 5 15.12 KOŁEK Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS -1.3 --
1 s 6 13.08 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.1 III
2 s 6 13.28 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.1 IV B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
3 s 6 14.01 LIGOCKA Marta MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP +0.1 V
4 s 6 14.31 KOŁODZIEJ Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.1 --
5 s 6 14.46 ZAJĄC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS +0.1 V
6 s 6 14.80 GOLANOWSKA Agata WLKS Wrocław 00 U16 DS +0.1 -- KOBIAŁKA Kamil Z/3310/15 2019 3
7 s 6 15.42 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 2
8 s 6 15.58 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS +0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
300 m K
1 s 1 40.69 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
2 s 1 42.19 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ -- #
3 s 1 42.93 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS II
4 s 1 43.73 TOROŃ Małgorzata MULKS Olimpia Świdnica 00 U16 DS III TEODOSIADIS Micios Z/0109/15 2017 3
5 s 1 44.18 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP -- BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
6 s 1 44.50 JAWORSKA Aleksandra MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS --
7 s 1 45.15 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS -- B.D. # 2
8 s 1 45.24 JÓZIK Paulina LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS -- #
1 s 2 43.11 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD --
2 s 2 44.03 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
3 s 2 44.31 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
4 s 2 45.28 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS IV
5 s 2 45.78 STACHOWIAK Marta MKL 12 Jelenia Góra 98 U18 DS --
6 s 2 45.96 SZCZEPANIAK Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- WOSIEK Jacek # Z/1349/13 2019 3
7 s 2 46.09 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 01 U14 DS IV KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
8 s 2 47.14 JEZIORO Aleksandra MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS V # LDK!
1 s 3 45.49 SZUMIEL Daria SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS IV #
2 s 3 45.77 WIDAWSKA Natalia KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/2554/15 2019
3 s 3 47.33 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS -- KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
4 s 3 47.34 LIGOCKA Marta MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP V
5 s 3 48.21 SZWED Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
6 s 3 48.65 STRZEMIŃSKA Wioletta MKL 12 Jelenia Góra 96 U20 DS --
7 s 3 48.74 WEG Emilia MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
8 s 3 50.16 GÓRKA Beata MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- ROSTEK William # Z/1079/15 2019 4
1 s 4 47.04 ADAMCZYK Joanna SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS V #
2 s 4 48.02 WALIŃSKA Marta MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
3 s 4 48.17 JACEWICZ Aleksandra MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V
4 s 4 48.55 PIETROŃ Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- # LDK!
5 s 4 49.59 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS --
6 s 4 50.07 PAWLUK Julia SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS -- #
7 s 4 55.00 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS --
8 s 4 56.18 SOPOĆKO Izabela MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS --
1 s 5 44.30 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS -- #
2 s 5 47.51 RYBAK Katarzyna MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS V
3 s 5 49.90 JUZALSKA Natalia MLKS Rakowice 97 U18 DS --
4 s 5 50.08 KOŁEK Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
5 s 5 50.71 GORA Maja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3255/15 2017 2
6 s 5 53.22 GORA Eliza MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/3256/15 2017 2
7 s 5 53.46 CZECHURA Brygida LKS Zorza Niemil 98 U18 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena BEZ
1 s 6 48.27 FERENC Kamila UKS Orlica Domaniów 00 U16 DS V
2 s 6 49.22 RASZKOWSKA Kornelia MLKS Rakowice 01 U14 DS -- #
3 s 6 49.63 GLOGER Julia SSMKS Parasol Wrocław # 01 U14 DS -- #
4 s 6 50.10 RASZKOWSKA Nikola MLKS Rakowice 01 U14 DS -- #
5 s 6 50.68 IZWORSKA Martyna MLKS Rakowice 02 U14 DS -- ŁUKASIK Joanna # Z/2856/15 2017 5
6 s 6 51.62 GÓRKA Wiktoria MKS MOS Wrocław 01 U14 DS --
7 s 6 54.74 BURDECKA Dominika LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
600 m K
1 s 1 1:38.11 KRÓLIK Kinga UKS Azymut Pabianice 99 U16 LD II WOŹNIAK Jerzy B.D. # Z/0966/15 2019
2 s 1 1:41.75 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 3
3 s 1 1:42.52 GÓROWSKA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS III
4 s 1 1:43.13 BERKOWSKA Karolina MLKS Echo Twardogóra 96 U20 DS --
5 s 1 1:44.63 LESIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0358/15 2015 3
6 s 1 1:44.78 WOLSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS --
7 s 1 1:46.20 GIERACH Milena LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD V URBANIAK Mateusz # Z/4398/15 2019 3
8 s 1 1:46.70 SZMAGIEREWSKA Anna MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
9 s 1 1:47.34 KIERASIŃSKA Natalia LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD V #
10 s 1 1:48.67 PIĄTCZAK Weronika LKS Omega Kleszczów 00 U16 LD V #
11 s 1 1:49.62 BARANIECKA Roksana MLKS Echo Twardogóra 01 U14 DS V GRZESIAK Tomasz 5
12 s 1 1:49.74 MAŃKIEWICZ Julia MKS Piast Lwówek Śląski 01 U14 DS V # LDK!
1 s 2 1:37.36 OLCZYK Marta LKS Omega Kleszczów 96 U20 LD --
2 s 2 1:38.50 SZARZYŃSKA Kinga LUKS Podium Kup 95 U20 OP -- BUŚKO Przemysław Z/3451/11 2016 2
3 s 2 1:39.48 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS -- B.D. # 2
4 s 2 1:43.10 TKACZUK Sara Karolina MUKS Gim 2 Nysa 99 U16 OP IV
5 s 2 1:48.84 MIKOŁAJCZAK Joanna MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS V
6 s 2 1:49.09 MRÓZ Ewa WKS Oleśniczanka Oleśnica 00 U16 DS V #
7 s 2 1:49.62 DUCKA Julia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V #
8 s 2 1:50.14 JAROSŁAWSKA Natalia LKS Zorza Niemil 00 U16 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena BEZ
9 s 2 1:56.05 DZIKOWSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 01 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/2465/15 2015 BE
10 s 2 2:06.67 SZMIT Anna MKS MOS Wrocław 95 U20 DS -- #
11 s 2 2:17.23 ZDUNEK Kamila SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS --
1 s 3 1:44.14 BARANOWSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 00 U16 OP IV
2 s 3 1:51.80 DROZDEK Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- GRUMAN Bartosz Z/2488/15 2019 3
3 s 3 1:53.57 NOWAKOWSKA Ewelina LKS Zorza Niemil 01 U14 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena BEZ
4 s 3 1:55.47 SOBCZAK Dominika MLKS Echo Twardogóra 01 U14 DS --
5 s 3 1:56.56 PASZTETNIK Julia ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 00 U16 DS -- B.D. B.D. BEZ
6 s 3 1:56.96 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -- #
7 s 3 1:57.01 GILETA Dominika SL GKS Olsza Olszyna # 00 U16 DS -- URBATZKA Natalia # Z/2643/15 2018 4
8 s 3 1:58.68 ZIEMNIAK Natalia MKS Piast Lwówek Śląski 01 U14 DS -- # LDK!
9 s 3 2:07.08 SUCHORZEWSKA Magdalena UKS Orlica Domaniów 99 U16 DS --
10 s 3 2:08.34 WIRWIŃSKA Olga MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS --
11 s 3 2:08.70 PAWLUŚ Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/4540/15 2019 BEZ
12 s 3 2:12.24 NESTOROWICZ Alicja MKS Piast Lwówek Śląski 99 U16 DS -- #
1 s 4 1:31.02 JACNIAK Ewa AZS UMCS Lublin 90 Sen LU -- B.D. B.D. 1
2 s 4 1:55.37 PALA Daria ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 01 U14 DS -- B.D. BEZ
3 s 4 1:56.16 KÖNIGSMAN Edyta MKS Piast Lwówek Śląski 02 U14 DS -- BIALIC Marek BIALIC Marek BIALIC Marek # Z/1175/15 2019 4 LDK!
4 s 4 1:56.93 WOŁOSZYN Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 01 U14 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2493/15 2019 4 LDK!
5 s 4 1:59.53 ZAKLUKIEWICZ Alicja MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP -- LDK!
6 s 4 2:01.91 DOBOSZ Kasandra WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U14 DS -- #
7 s 4 2:02.73 STRYCHALCZYK Agata WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U14 DS -- #
8 s 4 2:10.63 BARTUNEK Katarzyna LKS Zorza Niemil 00 U16 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena BEZ
9 s 4 2:15.23 KACICA Otylia LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
10 s 4 2:17.09 SPYRKA Sandra MLKS Rakowice 01 U14 DS -- ŁUKASIK Joanna # Z/1116/16 2016 BEZ
11 s 4 2:18.76 MAGOŃSKA Natalia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.77 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -0.8 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
2 s 1 16.48 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -0.8 III
3 s 1 17.63 PACHULSKA Martyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.8 V
4 s 1 17.83 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -0.8 V B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
5 s 1 19.56 MENDELSKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -0.8 --
6 s 1 19.75 CHOWAŃSKA Martyna WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U14 DS -0.8 -- #
100 m pł J MŁ K
1 s 1 14.95 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -0.1 II #
2 s 1 16.77 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS -0.1 III
100 m pł K
1 s 1 14.83 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.1 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
2 s 1 15.33 OCHOCKA Ewa KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.1 II SKRZYPACZ Adrian B.D. # Z/0778/12 2019
3 s 1 17.63 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -0.1 IV
Wzwyż K
1 f 1 1.70 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS I B.D. B.D. # Z/0003/13 2019 1
2 f 1 1.60 FERENC Kamila UKS Orlica Domaniów 00 U16 DS III
3 f 1 1.55 KOŁODZIEJ Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS III
3 f 1 1.55 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS III #
5 f 1 1.50 BRYŁKA Justyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
6 f 1 1.45 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U14 DS IV SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
7 f 1 1.40 BUSŁOWICZ Barbara MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- B.D.
8 f 1 1.40 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS --
9 f 1 1.35 BIAŁY Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS --
10 f 1 1.20 SIEROCIUK Katarzyna WLKS Wrocław 99 U16 DS -- #
Tyczka K
1 f 1 2.40 ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV #
2 f 1 2.00 KASPRZAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
3 f 1 1.80 BRANDYS Julia MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
W dal K
1 f 1 5.71 LINKIEWICZ Joanna KS AZS AWF Wrocław 90 Sen DS 0.0 II ROŻEJ Marek Z/3750/11 2019 MM
2 f 1 5.51 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS 0.0 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
3 f 1 5.40 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.3 II
4 f 1 5.39 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
5 f 1 5.37 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS 0.0 III #
6 f 1 5.16 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.4 III B.D. Z/0988/12 2016 3
7 f 1 4.96 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD 0.0 IV KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
8 f 1 4.89 BRANDYS Julia MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS 0.0 IV
9 f 1 4.70 KOLANEK Alicja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS 0.0 -- B.D. BEZ
10 f 1 4.67 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.6 -- NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
11 f 1 4.57 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
12 f 1 4.44 GRZYBOWSKA Oliwia MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS 0.0 --
13 f 1 4.44 BANASIAK Julia WLKS Wrocław 00 U16 DS +0.7 --
14 f 1 4.43 WYRZYŃSKA Patrycja LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS 0.0 -- #
15 f 1 4.38 JANIK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS +0.2 -- #
16 f 1 4.34 IZWORSKA Martyna MLKS Rakowice 02 U14 DS 0.0 -- ŁUKASIK Joanna # Z/2856/15 2017 5
17 f 1 4.29 FUCHS Anita SSMKS Parasol Wrocław # 01 U14 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław # Z/1601/15 2019 3
18 f 1 4.26 BRYZA Klaudia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP 0.0 --
19 f 1 4.19 WITKOWSKA Kinga WKS Śląsk Wrocław 01 U14 DS 0.0 -- SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
20 f 1 4.03 BRASUŃ Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS 0.0 --
21 f 1 4.02 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD 0.0 --
22 f 1 4.01 POSZWA Klaudia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS 0.0 -- #
23 f 1 3.94 RASZKOWSKA Nikola MLKS Rakowice 01 U14 DS +0.8 -- #
24 f 1 3.93 MAJCHRZYK Zofia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS +0.1 --
25 f 1 3.78 SOPOĆKO Beata MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS -0.6 --
26 f 1 3.23 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
27 f 1 3.08 SOPOĆKO Izabela MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS 0.0 --
28 f 1 2.68 ZAJĄC Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS +0.2 --
  f 1 NM ZIELIŃSKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS 0.0 -- #
Kula (3) K
1 f 1 13.40 PLESZKA Paulina LKS Polkowice 98 U18 DS II B.D. Z/0295/14 2017 2
2 f 1 11.43 CHMIELEWSKA Paulina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS III
3 f 1 11.42 WALTHER Natalia MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS III #
4 f 1 11.29 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD III KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
5 f 1 10.99 WIĘCKOWSKA Angelika MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS IV
6 f 1 10.64 BOGIŃCZUK Julia WKS Śląsk Wrocław 98 U18 DS IV
7 f 1 10.44 PAULIŃSKA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
8 f 1 9.91 WRÓBLEWSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/0426/15 2019 3
9 f 1 9.42 ŚLEDZIŃSKA Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
10 f 1 9.30 GAŁUCKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1040/15 2019 3
11 f 1 8.38 KATA Żaneta MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS -- BIALIC Marek # Z/1164/15 2018 2 LDK!
12 f 1 8.14 GAWRON Daria MULKS Żeromski Sieradz 99 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/3275/15 2018 BEZ
13 f 1 8.13 PETKA Natalia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
14 f 1 8.01 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD --
15 f 1 7.97 GRZEŚKÓW Oliwia MKS Piast Lwówek Śląski 98 U18 DS -- #
16 f 1 7.86 KUŻEL Karolina UKS Orlica Domaniów 99 U16 DS --
17 f 1 7.17 POPRAWA Sara WKS Oleśniczanka Oleśnica 01 U14 DS -- #
18 f 1 7.15 RZEMYKOWSKA Ewa LKS Zorza Niemil 98 U18 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/0911/14 2014 BEZ
19 f 1 6.05 REGNER Kornelia MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
20 f 1 6.04 ŻYGADŁO Patrycja MKS MOS Wrocław 00 U16 DS --
Kula (4) K
1 f 1 8.33 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
Młot (3) K
1 f 1 46.31 MACIEJEWSKA Patrycja UKS Achilles Leszno 99 U16 WP III GÓRSKA Hanna Z/3149/15 2019 1
2 f 1 39.70 ORLIŃSKA Dominika WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS IV #
3 f 1 34.17 KOZIEŁ Martyna MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/3480/15 2019 3
4 f 1 32.79 KRZYWAŃSKA Blanka MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS V
5 f 1 32.47 CZABAN Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS V
6 f 1 32.08 ŚLEDZIŃSKA Laura MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
7 f 1 31.78 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
8 f 1 27.12 OGROTNIK Karolina MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS V
9 f 1 25.08 KAWAŁKO Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
10 f 1 24.45 SIP Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP -- SOBIERAJ Dawid BEZ
11 f 1 23.80 HERMUŁA Sabina MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
  f 1 NM WIĘCKOWSKA Angelika MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
100 m M
1 s 1 11.13 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS 0.0 II
2 s 1 11.24 MARCINKOWSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II #
3 s 1 11.25 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS 0.0 II B.D. 3
4 s 1 11.26 WIĘCŁAW Kacper MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS 0.0 II
5 s 1 11.55 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS 0.0 III #
6 s 1 11.62 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
7 s 1 12.00 FUDZIAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS 0.0 IV #
8 s 1 12.21 KOSIOREK Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS 0.0 --
1 s 2 11.46 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS +0.1 III B.D. # 3
2 s 2 11.65 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS +0.1 III B.D. 3
3 s 2 11.66 UCIECHOWSKI Mateusz KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS +0.1 III B.D. 3
4 s 2 11.70 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +0.1 III B.D. BEZ
5 s 2 11.73 ŁYCZAK Kamil WLKS Wrocław 96 U20 DS +0.1 III
6 s 2 11.78 WESZKA Maciej KS AZS AWF Wrocław # 94 U23 DS +0.1 --
7 s 2 11.81 ABRAMCZYK Kacper LKS Polkowice 98 U18 DS +0.1 IV B.D. Z/0293/14 2016 3
8 s 2 12.37 NAPIERAŁA Bartosz MLKS Sokół Lubin 95 U20 DS +0.1 --
1 s 3 11.76 PATER Maciej WLKS Wrocław 98 U18 DS +0.7 IV
2 s 3 11.79 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS +0.7 IV MIKODA Lilla # Z/0933/14 2019 MM
3 s 3 11.98 BILIK Krystian MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +0.7 IV
4 s 3 12.01 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS +0.7 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
5 s 3 12.05 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +0.7 IV
6 s 3 12.23 POLAŃSKI Artur MKS Bolesłavia Bolesławiec 95 U20 DS +0.7 --
7 s 3 12.27 MODRAS Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +0.7 -- B.D. #
8 s 3 12.46 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 98 U18 DS +0.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
1 s 4 11.75 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 99 U16 DS +0.1 III B.D. Z/2187/15 2017 4
2 s 4 11.89 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 98 U18 DS +0.1 IV B.D. Z/1452/14 2017 BEZ
3 s 4 12.08 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +0.1 IV
4 s 4 12.19 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.1 IV
5 s 4 12.27 POSTUMENT Dariusz MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 V
6 s 4 12.33 CIELECKI Jarosław LKS Zorza Niemil # 98 U18 DS +0.1 -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/5055/15 2016 4
7 s 4 12.35 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD +0.1 V NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
8 s 4 12.85 KACZOROWSKI Wacław MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS +0.1 --
1 s 5 11.72 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 Sen LD -1.3 III
2 s 5 11.78 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP -1.3 IV #
3 s 5 11.88 RDZANEK Norbert MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -1.3 IV
4 s 5 12.15 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 01 U14 DS -1.3 IV #
5 s 5 12.58 TREPKA Szymon MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -1.3 V
6 s 5 12.58 WOŹNIAK Radosław MLKS Echo Twardogóra 98 U18 DS -1.3 --
7 s 5 13.26 WERNER Kamil SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS -1.3 -- CHORZĘPA Przemysław Z/0360/15 2018 3
1 s 6 11.69 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 99 U16 DS 0.0 III B.D. Z/0442/15 2017 3
2 s 6 12.45 ŻYGADŁO Bogdan MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 V B.D.
3 s 6 12.68 ŁOBODA Konrad MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 V
4 s 6 12.70 PIOTROWSKI Krzysztof MKS Piast Lwówek Śląski 00 U16 DS 0.0 V BIALIC Marek # Z/1162/15 2017 3 LDK!
5 s 6 12.84 SKAŁUBIŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS 0.0 --
6 s 6 12.94 KLUGIEWICZ Kacper MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 --
7 s 6 13.15 ŚMIGIELSKI Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS 0.0 --
8 s 6 13.30 KALININ Dawid MULKS Olimpia Świdnica 00 U16 DS 0.0 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
1 s 7 12.93 MAZUR Adam MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -1.0 --
2 s 7 13.15 MICHALSKI Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -1.0 --
3 s 7 13.19 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -1.0 --
4 s 7 13.20 WOLNIEWICZ Maciej MKS Szerszeń Bogatynia 01 U14 DS -1.0 --
5 s 7 13.33 KALLA Marcin MKS MOS Wrocław 99 U16 DS -1.0 --
6 s 7 13.41 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS -1.0 -- B.D. Z/0919/14 2018 BEZ
7 s 7 13.50 HAJDASZ Dominik LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS -1.0 --
1 s 8 12.12 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS +0.6 IV KUBALA Łukasz # Z/2297/15 2018 BEZ
2 s 8 12.35 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +0.6 V
3 s 8 12.62 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +0.6 V SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
4 s 8 14.27 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP +0.6 -- LDK!
200 m M
1 s 1 22.50 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS -0.6 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 s 1 23.81 WIESZCZEK Wojciech LKS Polkowice 98 U18 DS -0.6 IV B.D. Z/0297/14 2015 4
3 s 1 24.06 MODLIBOREK Dominik LKS Polkowice 98 U18 DS -0.6 IV B.D. Z/1452/14 2017 BEZ
4 s 1 24.21 GRYNIENKO Maciej WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS -0.6 IV MIKODA Lilla # Z/0933/14 2019 MM
5 s 1 24.81 WOŹNIAK Radosław MLKS Echo Twardogóra 98 U18 DS -0.6 --
6 s 1 25.56 CIELECKI Jarosław LKS Zorza Niemil # 98 U18 DS -0.6 -- JAŁOSZYŃSKA Marzena Z/5055/15 2016 4
7 s 1 26.22 SKAŁUBIŃSKI Kacper MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS -0.6 --
600 m M
1 s 1 1:28.39 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
2 s 1 1:29.35 DRABENT Szymon LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP -- FUS Jan 4
3 s 1 1:34.13 SOBCZAK Kacper MLKS Echo Twardogóra 00 U16 DS IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2642/15 2019 1
4 s 1 1:37.76 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin MKS MOS Wrocław 00 U16 DS V WOSIEK Jacek # Z/2117/15 2019 4 LDK!
5 s 1 1:38.60 KANIKOWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V
6 s 1 1:44.00 LECH Dominik MKS MOS Wrocław 99 U16 DS --
1000 m M
1 s 1 2:37.36 JANISZEWSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS --
2 s 1 2:39.40 ROKICKI Paweł WLKS Wrocław 96 U20 DS --
3 s 1 2:39.74 LUDKIEWICZ Łukasz MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS --
4 s 1 2:42.77 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
5 s 1 2:45.17 HADRYŚ Dawid MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
6 s 1 2:45.76 BURZYŃSKI Tobiasz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV #
7 s 1 2:48.26 TYCZYŃSKI Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 98 U18 DS --
8 s 1 2:48.88 CZERONEK Mikołaj WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS IV ADAMEK Marek # Z/1124/15 2019 2
9 s 1 2:50.56 MIELNIK Rafał ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 98 U18 DS -- B.D. BEZ
10 s 1 2:55.22 ZAJĄCZKOWSKI Wojciech MKS MOS Wrocław 99 U16 DS V #
11 s 1 2:55.91 ZARZYCKI Łukasz LUKS Żórawina 87 Sen DS --
12 s 1 2:57.78 BURDZY Hubert MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS --
1 s 2 2:40.59 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn # 93 U23 WN -- B.D. B.D. LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # , Z/1738/13 , 2019
2 s 2 2:41.83 MAJEWSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS --
3 s 2 2:41.91 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS -- ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
4 s 2 2:56.93 MARUT Tomasz MLKS Rakowice 99 U16 DS V ŁUKASIK Joanna Z/2160/15 2018 BEZ
5 s 2 2:57.66 JANKOWSKI Daniel ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 00 U16 DS V B.D. BEZ
6 s 2 2:57.83 OGRODNIK Maciej MKS MOS Wrocław 97 U18 DS -- #
7 s 2 3:06.53 KALISIAK Dawid UKS Azymut Pabianice 00 U16 LD -- WOŹNIAK Jerzy # Z/2222/15 2019 BEZ
8 s 2 3:10.35 ORDA Mateusz SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS -- #
9 s 2 3:12.85 ZAWADA Mateusz MKS Piast Lwówek Śląski 01 U14 DS -- # LDK!
10 s 2 3:34.92 SZYŁAK Konrad MLKS Rakowice 00 U16 DS --
11 s 2 3:35.72 GÓROWSKI Karol ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5338/18 2018 BEZ
1 s 3 3:01.45 RUSZKIEWICZ Filip SL GKS Olsza Olszyna # 01 U14 DS -- URBATZKA Natalia # Z/2645/15 2019 3
2 s 3 3:05.82 WYCHOWAŁEK Adam LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
3 s 3 3:07.37 ADAMSKI Michał MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS --
4 s 3 3:16.79 RZEMYKOWSKI Michał LKS Zorza Niemil 01 U14 DS -- JAŁOSZYŃSKA Marzena BEZ
5 s 3 3:36.50 HAJDUK Karol MKS MOS Wrocław 00 U16 DS -- DZIUBIŃSKI Zbigniew # Z/1083/15 2018 BEZ
6 s 3 3:43.17 KRĘŻEL Jakub MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz # Z/2132/15 2019 BEZ
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.99 KOŁODZIEJ Adrian MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -0.6 III
2 s 1 16.74 POPŁAWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.6 III
3 s 1 16.75 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.6 III #
4 s 1 16.79 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS -0.6 III
5 s 1 16.91 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -0.6 III #
6 s 1 17.02 JANIAK Ernest MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -0.6 IV KUBALA Łukasz # Z/4486/15 2017 3
7 s 1 17.25 KUSICIEL Joel MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS -0.6 IV
8 s 1 17.28 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -0.6 IV #
110 m pł J MŁ M
1 s 1 16.58 WYLĘGA Nikodem KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA -0.1 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1519/14 2019
2 s 1 16.69 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -0.1 --
3 s 1 18.48 ATAMAŃCZUK Aleksander LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS -0.1 --
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.49 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -0.1 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
2 s 1 16.25 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -0.1 III
3 s 1 16.69 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -0.1 IV OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
Tyczka M
1 f 1 4.21 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
2 f 1 3.20 WAWRZYNIAK Michał MKS MOS Wrocław 98 U18 DS IV
3 f 1 2.80 URBAN Paweł MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V #
4 f 1 2.40 OLSZAŃSKI Adam MLKS Echo Twardogóra 99 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/3254/15 2018 2
5 f 1 2.20 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
6 f 1 2.00 BIALIC Tomasz MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/1161/15 2019 1 LDK!
7 f 1 2.00 NAWOCKI Paweł MKS MOS Wrocław 01 U14 DS -- ŁOŚ Dariusz # Z/3604/15 2019 2
W dal M
1 f 1 6.65 ABRAMCZYK Kacper LKS Polkowice 98 U18 DS +0.1 III B.D. Z/0293/14 2016 3
2 f 1 6.25 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS 0.0 IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
3 f 1 6.18 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
4 f 1 6.14 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS 0.0 IV
5 f 1 5.96 KLESZCZYŃSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS 0.0 IV #
6 f 1 5.88 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP 0.0 -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
7 f 1 5.66 MIŃCZUK Mateusz MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 V KOKOT Zdzisław # Z/2692/15 2019 3
8 f 1 5.50 WITCZAK Konrad WLKS Wrocław 01 U14 DS 0.0 -- #
9 f 1 5.48 SKRZYPACZ Krystian MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS 0.0 --
10 f 1 5.36 ROGOWSKI Tomasz MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS 0.0 -- #
11 f 1 5.35 SZEWERA Daniel WKS Śląsk Wrocław 00 U16 DS +0.2 --
12 f 1 5.35 ŚWITOŃ Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 99 U16 WP 0.0 -- SOBIERAJ Dawid # Z/2300/16 2018 2
13 f 1 5.31 KRAM Maks Marcel SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS 0.0 --
14 f 1 5.23 DAUKSZA Damian LKS Górnik Wałbrzych 00 U16 DS +0.8 -- LDK!
15 f 1 4.93 WALNICZEK Sebastian MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 --
16 f 1 4.90 ĆWIK Kamil LKS Polkowice # 99 U16 DS 0.0 -- #
17 f 1 4.83 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP 0.0 -- SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
18 f 1 4.82 SOBKOWICZ Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +0.8 --
19 f 1 4.79 NOWICKI Oskar MKS Osa Zgorzelec 00 U16 DS +0.3 -- KUBALA Łukasz # Z/2297/15 2018 BEZ
20 f 1 4.76 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD 0.0 -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
21 f 1 4.53 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS +1.1 -- WOCHNA Robert Z/0959/14 2019 3
22 f 1 4.36 ŁADOCHA Maciej MLKS Rakowice 01 U14 DS +0.1 --
  f 1 NM OLEJNIK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL 0.0 --
Dysk (1) M
1 f 1 51.99 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU II B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 f 1 46.80 ŻELAZO Dawid MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS II
3 f 1 45.17 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III
4 f 1 43.59 SMOLAREK Krzysztof UKS 12 Kalisz 99 U16 WP III
5 f 1 38.60 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS IV
6 f 1 36.71 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 99 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2190/15 2019 4
7 f 1 36.29 SIPKA Patryk UKS 12 Kalisz 00 U16 WP IV
8 f 1 34.29 KOBYŁT Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
9 f 1 31.19 SECLER Piotr UKS 12 Kalisz 99 U16 WP V
10 f 1 30.88 ŚWIERAD Patryk MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS -- #
11 f 1 27.27 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
12 f 1 20.98 JENDROŚKA Wojciech ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 99 U16 DS -- B.D. 5
13 f 1 17.76 WIJASZKA Michał SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS --
  f 1 NM CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 02 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # Z/1624/16 2019 2 LDK!
  f 1 NM BIERNACKI Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS --
  f 1 NM PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 2
  f 1 NM RUSINKO Michał LKS Polkowice 99 U16 DS -- B.D. Z/2188/15 2016 2
  f 1 NM CIEŚLAK Marcin MUKS Kadet Rawicz 00 U16 WP --
Dysk (1.5) M
1 f 1 42.68 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
2 f 1 41.97 SZOZDA Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 97 U18 DS III SZYMAŃSKI Andrzej Z/0986/13 2019 2
3 f 1 39.25 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS III
4 f 1 36.75 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS IV KOTWICA Czesław B.D. # Z/0958/14 2019
5 f 1 29.37 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS --
  f 1 NM POPŁAWSKI Radosław MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS --
Młot (5) M
1 f 1 46.77 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP IV WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
2 f 1 46.14 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
3 f 1 42.56 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS IV
4 f 1 42.39 WARCHOŁ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
5 f 1 40.32 STEC Dominik MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS IV
6 f 1 35.91 GOŁĘBIOWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V
7 f 1 33.28 PYTLAK Piotr LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V
8 f 1 32.82 PYTLAK Paweł LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek Z/2573/15 2018 2
9 f 1 32.11 BRZYSKI Kacper MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS V #
10 f 1 24.62 BUGAJSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 99 U16 DS --
11 f 1 24.61 KOBYŁT Kamil MKS Osa Zgorzelec 99 U16 DS --
12 f 1 21.33 WIJASZKA Michał SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS --
  f 1 NM JONIO Michał UKS Achilles Leszno 99 U16 WP --
Młot (6) M
1 f 1 52.85 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS II B.D. 1
2 f 1 52.23 KEMPSKI Bartosz MKS Szerszeń Bogatynia 96 U20 DS II

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.9826879501343 sekund