Chorzów 30.08.2014
Memoriał Otylii Kałużowej i Pawła Kozubka 2014
100 m K
1 s 1 12.81 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.1 III CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
2 s 1 13.07 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +0.1 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
3 s 1 13.27 OLSZAK Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +0.1 IV ZIEMBA Dariusz Z/4573/15 2017 3
4 s 1 13.39 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.1 IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
5 s 1 13.51 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +0.1 IV
6 s 1 13.63 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.1 IV #
7 s 1 13.71 SŁOMKA Alicja TL ROW Rybnik 99 U16 SL +0.1 IV
8 s 1 13.79 PARZYCH Weronika RMKS Rybnik 00 U16 SL +0.1 IV
1 s 2 13.67 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL -1.6 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
2 s 2 13.89 CZOPEK Weronika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 01 U14 OP -1.6 V BODASZEWSKI Kazimierz # Z/3853/15 2017 4
3 s 2 13.91 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL -1.6 V FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
4 s 2 14.01 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -1.6 V BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
5 s 2 14.05 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL -1.6 V SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
6 s 2 14.25 LISIAK Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -1.6 V
7 s 2 14.69 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA -1.6 --
8 s 2 23.17 GURGUL Agata RMKS Rybnik 99 U16 SL -1.6 --
1 s 3 14.61 DYMEK Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -0.7 -- #
2 s 3 14.73 UJEK Oliwia TL ROW Rybnik 01 U14 SL -0.7 --
3 s 3 14.75 WOZNIAKOWSKA Oliwia RMKS Rybnik 01 U14 SL -0.7 --
4 s 3 14.83 GAJ Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL -0.7 --
5 s 3 14.91 RY¦ Urszula MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL -0.7 --
6 s 3 14.93 MACHOWICZ Agnieszka MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL -0.7 -- BIELA Marek # Z/4610/15 2017 BEZ
7 s 3 15.17 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL -0.7 -- BIELA Marek # Z/4616/15 2018 3
8 s 3 15.73 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U12 SL -0.7 -- BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
1 s 4 14.31 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL +0.5 V
2 s 4 14.45 GIET Karolina MMKS Kędzierzyn KoĽle 97 U18 OP +0.5 --
3 s 4 15.07 KICZOROWSKA Magdalena TS AKS Chorzów 01 U14 SL +0.5 --
4 s 4 15.43 CZOPEK Wanessa LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U12 OP +0.5 -- BODASZEWSKI Kazimierz # Z/3852/15 2018 5
5 s 4 15.67 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +0.5 -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
1 s 5 12.65 DEREJCZYK Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 91 Sen SL -0.1 II
2 s 5 12.95 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA -0.1 III #
3 s 5 13.13 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP -0.1 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
4 s 5 13.29 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -0.1 IV
5 s 5 13.35 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL -0.1 IV
6 s 5 13.59 ŁYŻNIAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -0.1 IV
7 s 5 13.99 SMYŁA Zofia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.1 --
8 s 5 DQ TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA -0.1 -- KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
1 s 6 13.14 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL +0.6 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
2 s 6 13.62 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL +0.6 IV
3 s 6 13.80 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +0.6 IV RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
4 s 6 13.88 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +0.6 -- RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
5 s 6 13.96 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +0.6 --
6 s 6 13.96 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +0.6 --
200 m K
1 s 1 25.59 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA 0.0 II KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 s 1 26.51 GˇSOWSKA Katarzyna WKS ¦l±sk Wrocław 84 Sen DS 0.0 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
3 s 1 26.53 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL 0.0 III B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
4 s 1 26.63 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA 0.0 III #
5 s 1 27.47 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 IV
6 s 1 29.79 BORUCHOWSKA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA 0.0 --
1 s 2 26.76 CELNER Angelika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP 0.0 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0807/13 2017 1
2 s 2 28.32 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL 0.0 IV RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
3 s 2 28.50 CZOPEK Weronika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 01 U14 OP 0.0 IV BODASZEWSKI Kazimierz # Z/3853/15 2017 4
4 s 2 28.62 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
5 s 2 28.72 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL 0.0 --
1 s 3 28.07 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL -1.9 IV SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
2 s 3 29.75 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA -1.9 --
3 s 3 30.33 ŁYŻNIAK Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -1.9 --
4 s 3 30.61 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -1.9 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
300 m K
1 s 1 41.94 STĘPIEŃ Magdalena TL ROW Rybnik 00 U16 SL II
2 s 1 42.34 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL II
3 s 1 43.32 ZAMORA Małgorzata MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III #
4 s 1 44.70 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III #
5 s 1 45.10 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL IV RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
6 s 1 45.80 UŁAMEK Urszula CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL IV CIUK Marek # Z/3899/15 2018 2
1 s 2 44.50 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III #
2 s 2 44.84 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL III
3 s 2 45.70 WOJNOWSKA Kamila CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL IV # LDK!
4 s 2 46.66 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
5 s 2 47.78 MICHALSKA Monika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V
6 s 2 47.92 COFAŁKA Magdalena TS AKS Chorzów 98 U18 SL --
1 s 3 45.17 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL IV
2 s 3 46.69 SZARPAK Aleksandra RMKS Rybnik 98 U18 SL --
3 s 3 47.23 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL V CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
4 s 3 47.61 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 00 U16 SL V BEDNARCZYK Józef 4
5 s 3 48.39 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
6 s 3 48.91 WRZESIEŃ Paulina GKS Piast Gliwice 99 U16 SL --
1 s 4 45.44 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U14 SL IV KRUPA Iwona # Z/0004/15 2019 2
2 s 4 47.14 SZYMALA Paulina LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL V
3 s 4 48.02 RUSEK Aleksandra UKS Kusy Bukowno 01 U14 MA V KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA # Z/0607/15 2019 4
4 s 4 48.40 RUTKOWSKA Martyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL V
5 s 4 50.44 MAREK Emilia UKS Kusy Bukowno 99 U16 MA -- #
6 s 4 51.16 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -- GIZA Maciej 5 LDK!
1 s 5 46.86 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V
2 s 5 48.16 ¦NIEGÓRSKA Maria GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3032/15 2018 BEZ
3 s 5 49.12 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U14 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/4649/15 2019 2 LDK!
4 s 5 49.50 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U14 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
5 s 5 54.86 KOŁODZIEJ Urszula TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -- #
2 s 6 49.68 WAŁACH Julia RMKS Rybnik 00 U16 SL -- #
3 s 6 51.38 WANAT Dominika LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
4 s 6 54.04 ZAJˇC Julia TS Wieliczanka Wieliczka 02 U14 MA -- GIZA Maciej 3 LDK!
5 s 6 54.92 SZYMAŃSKA Sandra UKS Kusy Bukowno 02 U14 MA -- #
400 m K
1 s 1 59.33 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
2 s 1 62.07 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV B.D. Z/0670/14 2019
3 s 1 62.29 RAŻAKOWSKA Magda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
4 s 1 63.27 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
5 s 1 65.41 ZIARKIEWICZ Patrycja MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL --
1 s 2 62.98 NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U18 DS IV #
2 s 2 66.16 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
3 s 2 68.46 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 98 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0291/14 2018 BEZ
4 s 2 70.16 WANICKA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U18 OP --
600 m K
1 s 1 1:38.67 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 s 1 1:39.67 KLĘBOWSKA Wiktoria AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL III B.D. Z/2776/15 2019 1
3 s 1 1:41.67 KO¦CIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA III
4 s 1 1:42.05 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL III KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
7 s 1 1:44.29 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL IV
8 s 1 1:44.63 WOWRA Klaudia RMKS Rybnik 98 U18 SL --
9 s 1 1:45.01 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
1 s 2 1:39.56 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
2 s 2 1:41.02 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
3 s 2 1:44.86 PIˇTEK Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV B.D. # Z/4336/15 2018 3
4 s 2 1:45.74 BARTCZAK Julia UKS Olimpia Zabrze 01 U14 SL IV GAJEWSKI Wojciech # Z/0225/15 2019 3
5 s 2 1:46.12 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 00 U16 SL V
6 s 2 1:47.98 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U14 SL V CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
7 s 2 1:49.82 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL V
8 s 2 1:50.42 GIRYCKA Katarzyna UKS Olimpia Zabrze 98 U18 SL --
1 s 3 1:43.08 RUMAN Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA IV
2 s 3 1:46.06 SYNOWIEC Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/4337/15 2019 2
3 s 3 1:47.98 RUDZKA Weronika UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U16 LD V
4 s 3 1:48.26 ¦LIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA V DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
5 s 3 1:49.62 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL V CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
6 s 3 1:49.70 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
7 s 3 1:49.96 ZYWERT Emilia TL ROW Rybnik 00 U16 SL V
8 s 3 1:51.04 MIELNICZUK Marta UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/0340/12 2015 BEZ
9 s 3 1:52.52 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL --
10 s 3 1:52.90 MYSŁOWIECKA Laura MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/4108/15 2018 4
1 s 4 1:51.00 WOJTYLAK Maja MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL --
2 s 4 1:51.26 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
3 s 4 1:53.42 SZUMAŁA Kamila TS AKS Chorzów 00 U16 SL -- PODCHUL Krzysztof Z/4671/15 2019 3
4 s 4 1:59.38 KOCOŃ Joanna Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 00 U16 OP --
5 s 4 1:59.52 EBERT Natalia MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
6 s 4 1:59.70 SKOWRON Oliwia UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA --
7 s 4 2:00.38 MYRCIK Martyna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- B.D. 4
8 s 4 2:03.86 PU¦LEDZKA Karolina MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
9 s 4 2:06.20 PAWLAS Dominika UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
10 s 4 2:06.24 JANKOWSKA Agnieszka MULKS Juvenia Głuchołazy 01 U14 OP --
11 s 4 2:10.62 MĘTEL Sylwia TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA --
800 m K
1 s 1 2:28.02 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL IV
3 s 1 2:35.28 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
1000 m K
1 s 1 3:08.88 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL III CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
2 s 1 3:37.16 SZKLARCZYK Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
4 s 1 3:06.71 OLES Amelia MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
1500 m K
1 s 1 5:07.65 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2
2 s 1 5:17.03 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP --
3 s 1 5:29.05 SUCHOWIECKA Patrycja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna B.D. Z/1218/13 2019 1
Wzwyż K
1 1.55 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA III
2 1.45 DRAGAN Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL IV #
1 2 1.65 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA II B.D. B.D. 2
2 2 1.55 BEJM Marta CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III B.D.
3 2 1.40 SIEDLACZEK Sara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL V #
4 2 1.30 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U14 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/4649/15 2019 2 LDK!
5 2 1.25 MI¦ Małgorzata AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL -- CHRIST Marek Z/2381/15 2019 4
W dal K
2 5.12 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -4.7 III BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
3 4.84 BARANEK Weronika AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ 0.0 IV ŁUKASIAK Michał B.D. # Z/0650/15 2019
4 4.60 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL +0.4 V #
5 4.59 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL -0.8 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
6 4.47 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL 0.0 -- #
7 4.34 RY¦ Urszula MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +1.6 --
8 4.29 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL -0.1 -- BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
9 4.19 PEŁKA Zuzanna MKS-MOS Katowice 00 U16 SL 0.0 --
10 4.19 WRZESZCZ Magdalena LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL 0.0 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1440/15 2018 4
11 4.10 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +0.6 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
12 4.08 MACHOWICZ Agnieszka MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 -- BIELA Marek # Z/4610/15 2017 BEZ
13 4.03 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 -- BIELA Marek # Z/4616/15 2018 3
14 4.02 SZYMURA Natalia RMKS Rybnik 99 U16 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota Z/4712/15 2018 BEZ
15 3.67 KOŁODZIEJ Urszula TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA 0.0 -- #
16 3.21 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U12 SL +0.4 -- BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
1 2 5.25 TRZOP Katarzyna KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA +1.2 III KUKLA Rafał Z/4751/11 2018 2
2 2 4.70 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U18 SL -0.9 --
3 2 4.62 MYSZOR Marta TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL 0.0 --
4 2 4.42 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL -2.8 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
Kula (3) K
1 10.31 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 10.31 JASIK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL IV #
3 9.79 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL V #
5 8.57 DZIURZYŃSKA Monika MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
6 8.54 BAŁDYGA Justyna MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
7 8.22 ZIÓŁKOWSKA Weronika MOSM Tychy 00 U16 SL -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2393/15 2018 3
8 8.22 LEPA Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL -- #
9 7.42 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
1 2 12.67 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
2 2 11.76 RAŃDA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 98 U18 SL III
3 2 10.46 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
4 2 10.33 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL IV B.D. BEZ
5 2 9.33 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
Kula (4) K
1 15.44 ŻEBROWSKA Aldona KS AZS AWF Kraków 91 Sen MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0364/11 2018 M
2 10.46 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
3 10.37 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
4 6.95 SOWA Alicja UTW Gliwice # 43 Masters SL -- B.D. B.D. B.D. , Z/0358/19 , 2019
Dysk (0.75) K
1 37.57 SIDORUK Anna LKS Pogórze Skoczów 99 U16 SL III
2 34.60 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA III #
3 33.91 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
4 33.89 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
5 26.38 BAŁDYGA Justyna MKS-MOS Katowice 99 U16 SL V
6 25.36 URBANEK Aleksandra UKS Dziesi±tka Radomsko 99 U16 LD V
8 23.69 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
9 23.48 OSUCH Oliwia LKS Pogórze Skoczów 00 U16 SL --
Dysk (1) K
1 43.96 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 33.28 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
3 31.64 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
4 30.22 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
5 28.92 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
6 27.81 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
7 26.00 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -- TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
8 23.25 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
9 21.34 SIEWNIAK Katarzyna TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA --
  NM BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA -- DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
Młot (3) K
1 53.29 KU¬NICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL I
2 44.24 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL III #
3 37.59 BOBA Anna ULKS Bielgim Bielany 98 U18 MA IV DRABEK Krzysztof Z/2742/16 2018 3
Oszczep (500) K
1 30.67 GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. B.D.
2 30.35 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
100 m M
2 s 1 11.95 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL 0.0 IV ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
3 s 1 12.01 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL 0.0 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
4 s 1 12.07 MAZUR Mateusz RMKS Rybnik 99 U16 SL 0.0 IV
5 s 1 12.07 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL 0.0 IV RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
6 s 1 12.21 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL 0.0 V
7 s 1 12.51 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA 0.0 V
8 s 1 12.63 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL 0.0 V
1 s 2 12.67 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA +1.9 V
3 s 2 12.71 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP +1.9 V SKRZYDLEWSKI Marek # Z/2890/15 2018 3
4 s 2 12.73 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA +1.9 V GIZA Maciej 3 LDK!
5 s 2 13.09 PRZEWOŻNY Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +1.9 --
6 s 2 13.19 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +1.9 --
7 s 2 13.43 SKUPIEŃ Jakub RMKS Rybnik 01 U14 SL +1.9 --
8 s 2 14.03 ZACHŁOWSKI Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA +1.9 -- #
1 s 3 11.94 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL 0.0 IV
2 s 3 12.18 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ 0.0 IV RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
3 s 3 12.84 BEDNAREK Jakub MKS-MOS Katowice 00 U16 SL 0.0 --
4 s 3 13.26 PARAFINIUK Mateusz MKS-MOS Katowice 01 U14 SL 0.0 --
5 s 3 13.30 MŁYNARSKI Szymon TS AKS Chorzów 00 U16 SL 0.0 --
6 s 3 13.42 MALICKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA 0.0 -- GIZA Maciej 4 LDK!
2 s 4 10.96 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL +0.1 II
3 s 4 11.24 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice 90 Sen SL +0.1 II
4 s 4 11.34 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL +0.1 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
5 s 4 11.38 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +0.1 III BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
6 s 4 11.40 FIAŁA Adam MKS-MOSM Bytom 91 Sen SL +0.1 III
7 s 4 11.50 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U20 LD +0.1 III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
8 s 4 11.58 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA +0.1 III B.D. # 3
1 s 5 11.56 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL 0.0 III
2 s 5 11.60 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL 0.0 III
3 s 5 11.62 KO¦CIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP 0.0 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
4 s 5 11.62 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL 0.0 III ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
5 s 5 11.70 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 III B.D. 2
6 s 5 11.84 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL 0.0 IV
8 s 5 12.14 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 IV ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
2 s 6 12.04 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL 0.0 IV B.D. 3
5 s 6 12.60 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U20 SL 0.0 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2019 BEZ
6 s 6 12.78 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL 0.0 --
7 s 6 12.94 PIWCZYK Piotr MKS-MOS Katowice 98 U18 SL 0.0 --
200 m M
1 s 1 21.18 OMELKO Rafał KS AZS AWF Wrocław 89 Sen DS 0.0 M SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/3817/11 2019 M
2 s 1 21.32 KRAWCZUK Łukasz WKS ¦l±sk Wrocław 89 Sen DS 0.0 M WOJSA Maciej Z/1702/11 2019 MM
3 s 1 21.64 KOZŁOWSKI Kacper KS AZS UWM Olsztyn 86 Sen WN 0.0 I KOZŁOWSKI Zbigniew # Z/2130/11 2019 M
4 s 1 21.88 CICHECKI Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 90 Sen SL 0.0 I
6 s 1 23.10 DUSZYŃSKI Kajetan AZS ŁódĽ # 95 U20 LD 0.0 III WĘGLARSKI Krzysztof B.D. Z/3203/11 2019 M
1 s 2 23.15 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL 0.0 III PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
2 s 2 23.67 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 IV B.D. 2
3 s 2 23.85 PIEŃKUS Daniel TS AKS Chorzów 94 U23 SL 0.0 -- ZIEMBA Dariusz Z/3213/11 2015 BEZ
4 s 2 24.15 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL 0.0 IV
5 s 2 24.91 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA 0.0 --
6 s 2 25.63 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL 0.0 --
1 s 3 23.06 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS 0.0 III B.D. # 3
2 s 3 24.40 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL 0.0 IV B.D. 3
3 s 3 24.74 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL 0.0 -- B.D. # Z/0680/14 2019 1
4 s 3 25.02 JUZYSZYN Patryk TS AKS Chorzów 99 U16 SL 0.0 V
5 s 3 25.44 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL 0.0 --
1 s 4 23.29 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL 0.0 III
2 s 4 23.41 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL 0.0 III
3 s 4 23.77 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA 0.0 -- B.D. # 3
4 s 4 26.01 SZAROTA Bartosz TS AKS Chorzów 96 U20 SL 0.0 -- GRUDZIEŃ Adam Z/1332/13 2019 BEZ
5 s 4 26.13 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP 0.0 -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/2890/15 2018 3
300 m M
1 s 1 38.01 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL III RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
3 s 1 40.45 FLIEGERT Filip UKS Czwórka Żory # 98 U18 SL --
4 s 1 40.83 ¦MIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA V GIZA Maciej 3 LDK!
5 s 1 41.67 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA V
6 s 1 41.71 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA V
1 s 2 41.69 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL V MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
2 s 2 42.07 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3031/15 2017 3
3 s 2 42.85 LISIECKI Daniel GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
4 s 2 43.15 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
5 s 2 43.41 KITA Jakub MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL -- BIELA Marek # Z/4608/15 2019 3
6 s 2 43.67 FORAJTER Patryk RMKS Rybnik 00 U16 SL --
1 s 3 44.43 MALICKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA -- GIZA Maciej 4 LDK!
2 s 3 44.73 BOGDAŃSKI Oskar MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
3 s 3 44.87 ŻUREK Kacper UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -- #
4 s 3 45.07 PRZERADZKI Michał GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
1 s 4 39.25 ZAJˇC Dawid MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP IV
2 s 4 40.45 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL IV KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
3 s 4 42.13 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP V
4 s 4 47.77 DRˇG Marek MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U14 OP --
1 s 5 37.30 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
2 s 5 37.52 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ III TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
3 s 5 38.76 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL III
4 s 5 41.10 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
400 m M
1 s 1 52.96 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
2 s 1 53.66 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP IV JASIŃSKI Cyprian # Z/0544/14 2019 2
3 s 1 54.64 OSIEK Kamil TS AKS Chorzów 96 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/0146/12 2015 3
4 s 1 54.76 BUKAŁA Dawid SPLA Tychy # 94 U23 SL -- WDOWIAK Szymon Z/0395/11 2017 BEZ
5 s 1 55.94 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
600 m M
1 s 1 1:28.47 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL III
2 s 1 1:30.17 SROKOSZ Denis MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III
3 s 1 1:31.53 HOJKA Daniel MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL III
4 s 1 1:32.15 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
5 s 1 1:33.65 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
6 s 1 1:33.97 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
7 s 1 1:35.01 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL V BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
8 s 1 1:35.15 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
9 s 1 1:36.01 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
10 s 1 1:36.89 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V #
11 s 1 1:37.15 PIˇTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
12 s 1 1:39.45 SZMYT Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V
13 s 1 1:39.87 PROSKE Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 00 U16 SL V
14 s 1 1:43.53 ŻYCHOWICZ Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA --
800 m M
2 s 1 1:58.04 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL III JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
3 s 1 1:58.76 ŁUKASIAK Robert AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL III KRUPA Iwona B.D. # Z/0900/12 2019 2
4 s 1 2:01.66 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL III
5 s 1 2:01.92 BEDNAREK Marcin AKL Ursynów Warszawa # 96 U20 MZ III B.D. # BEZ
6 s 1 2:03.08 ¦WIDEREK Kacper UKS Kusy Bukowno 96 U20 MA IV #
8 s 1 2:06.64 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
9 s 1 DNF FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów 94 U23 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
7 s 1 DQ MARCINISZYN Konrad WKS Wawel Kraków 94 U23 MA -- B.D. BEZ
2 s 2 2:03.53 LITEWKA Damian UKS Kusy Bukowno 98 U18 MA IV #
3 s 2 2:08.77 KˇDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2019 BEZ
4 s 2 2:09.35 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/1072/13 2019 3
5 s 2 2:09.85 JĘDRUCH Przemysław UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
6 s 2 2:10.63 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 97 U18 SL --
9 s 2 2:14.79 BANA¦ Rafał MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
10 s 2 2:17.85 HADAMIK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL --
1000 m M
1 s 1 2:42.32 BODURKA Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 90 Sen MA -- BRACHMAN Tomasz # Z/1355/12 2019 2
2 s 1 2:44.42 ¦WIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
3 s 1 3:03.31 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -- KOWINA-¦WIDEREK GRAŻYNA # Z/0606/15 2019 3
5 s 1 3:07.21 WO¬NIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
6 s 1 3:08.79 SZYMCZYK Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 00 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1732/18 2019 BEZ
7 s 1 3:11.71 SCHNEIDER Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 99 U16 OP --
8 s 1 3:18.79 SZYMAŃSKI Piotr MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
9 s 1 3:20.01 SZYMAŃSKI Dominik MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
10 s 1 3:25.21 LIZUREJ Kacper RMKS Rybnik 01 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4318/15 2016 BEZ
11 s 1 3:27.53 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U14 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2019 3 LDK!
5000 m M
1 s 1 16:28.09 RYSZKA Dariusz UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL -- B.D. B.D. BEZ
2 s 1 16:38.41 PAWEŁ Wojciech UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL --
3 s 1 16:41.23 KASPRZAK Radosław TL ROW Rybnik 91 Sen SL -- CIEPŁAK Maciej B.D. B.D. Z/0930/13 2019 2
4 s 1 16:43.37 RZEPA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 95 U20 MA IV
5 s 1 16:53.09 MORDYŃSKI Bartłomiej UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL -- B.D. 3
Wzwyż M
1 1.80 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
2 1.75 MARCYNIUK Michał MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP IV
3 1.70 CHŁˇDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
4 1.60 JUSZCZYSZYN Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP --
7 1.50 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP --
2 2 1.90 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III #
4 2 1.70 JAWORSKI Denis TS AKS Chorzów 98 U18 SL --
5 2 1.70 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
W dal M
2 5.87 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL 0.0 V BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
3 5.74 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ 0.0 V RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
4 5.33 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL 0.0 -- B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
5 5.22 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL 0.0 --
6 5.10 PRZEWOŻNY Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL 0.0 --
7 4.89 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL +0.1 --
8 4.86 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP 0.0 --
9 4.59 ¦WIST Jakub RMKS Rybnik 99 U16 SL 0.0 --
1 2 6.78 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL 0.0 III
2 2 6.38 ŁAWRESZUK Marcin AZS-AWF Katowice 90 Sen SL -3.6 III
3 2 6.35 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -2.1 III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1284/12 2019 1
5 2 6.16 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL 0.0 IV
8 2 4.12 OKOŃSKI Czesław GKS Piast Gliwice 41 Masters SL 0.0 -- B.D. B.D. BEZ LDK!
Kula (5) M
1 13.05 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL IV KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
1 17.64 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 11.21 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP V CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
2 14.34 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS III KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
4 10.78 KIN Mateusz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3217/15 2019 2
4 13.13 PAWLAK Jarosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
5 10.37 MICOR Dominik UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
6 10.03 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
6 13.00 KRÓLIK Radosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
7 9.98 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL -- BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
7 12.67 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP IV CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
8 9.91 MARCINKIEWICZ Gabriel TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA -- #
12 10.05 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL --
Kula (6) M
5 13.09 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
9 11.53 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
10 10.84 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Kula (7.26) M
3 14.07 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL II B.D. Z/3241/11 2019 BEZ
Dysk (1) M
1 47.27 DZIK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL II KURDZIEL Andrzej Z/0123/16 2019 1
2 43.96 SKOP Mateusz MKS-MOS Katowice 99 U16 SL III BONK Stanisław Z/3214/15 2017 3
3 41.68 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP III CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
4 39.43 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
5 34.01 MARCINKIEWICZ Gabriel TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA V #
6 31.42 SOBIK Filip RMKS Rybnik 00 U16 SL V
7 29.23 GODEK Bartosz RMKS Rybnik 99 U16 SL -- #
8 27.72 ANDERS Oskar MKS-MOS Katowice 99 U16 SL --
  NM ZACHŁOWSKI Wiktor TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -- #
Dysk (1.5) M
1 52.70 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 45.89 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
3 40.64 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP III CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
5 37.70 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
6 37.49 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV
7 31.01 WIECZOREK Bartosz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP --
Dysk (1.75) M
1 35.49 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Młot (5) M
1 46.91 KLEKOCIŃSKI Dawid RMKS Rybnik 99 U16 SL IV #
2 33.22 WˇSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
Młot (6) M
1 44.00 HUCZEK Kamil LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA III
2 42.77 GOŁĘBIEWSKI Łukasz TL ROW Rybnik 96 U20 SL IV #
Młot (7.26) M
1 53.53 GRUDZIEŃ Adam TS AKS Chorzów 87 Sen SL II GRZESIK Zygmunt Z/3204/11 2019 1
2 38.78 STRZEWICZEK Mirosław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 85 Sen SL III
3 38.17 CICHUTA Adam RMKS Rybnik 88 Sen SL III
Oszczep (600) M
1 50.50 KONSTANTYNOWICZ Wiktor AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III B.D. BONK Stanisław , Z/3213/15 , 2019 2
2 34.40 WINKOWSKI Arkadiusz MKS-MOS Katowice 00 U16 SL -- #
3 34.38 BEDNAREK Jakub MKS-MOS Katowice 00 U16 SL --
Oszczep (800) M
1 63.49 KEMPNY Bartłomiej MKS Iskra Pszczyna 89 Sen SL I
  NM DYCZEK Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.4817268848419 sekund