Białogard 06.09.2014
Mityng KL Iskra Białogard
100 m K
1 1 s 1 12.85 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.2 III #
2 2 s 1 12.99 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.2 III B.D. # Z/5069/15 2019 M
3 3 s 1 13.00 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP -0.2 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
4 4 s 1 13.06 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -0.2 III
5 5 s 1 13.43 KARPICKA Monika MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -0.2 IV
6 10 s 1 13.70 CHOMICZ Zuzanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP -0.2 IV GIZA Zdzislaw # Z/4589/15 2019 2
7 18 s 1 14.13 MILCZEWSKA Daria MKL Szczecinek 01 U14 ZP -0.2 V KNAJDROWSKI Tomasz 5
1 6 s 2 13.59 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +1.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
2 7 s 2 13.60 WAKUŁA Wiktoria MKL Szczecin # 99 U16 ZP +1.0 IV #
3 8 s 2 13.61 SZCZERBA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U14 ZP +1.0 IV B.D. Z/4591/15 2017 3
4 9 s 2 13.67 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP +1.0 IV RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
5 12 s 2 13.76 KUŹBIEL Weronika MKL Szczecin # 99 U16 ZP +1.0 IV
6 13 s 2 13.77 HOUN Brigitta KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM +1.0 IV
7 15 s 2 13.89 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP +1.0 --
1 11 s 3 13.71 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -0.1 IV SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
2 14 s 3 13.82 FIGA Aneta KMKL Sztorm Kołobrzeg 99 U16 ZP -0.1 V BARTA Franciszek Z/3107/15 2018 BEZ
3 16 s 3 14.01 ALEKSANDROWICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP -0.1 V
4 17 s 3 14.13 PUFAL Katarzyna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP -0.1 V
5 19 s 3 14.17 IZYDOREK Zuzanna MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -0.1 V #
6 20 s 3 14.22 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.1 V #
7 21 s 3 14.25 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -0.1 V KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
1 23 s 4 14.43 ŁOPUSIEWICZ Alicja LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -0.9 V PIECYK Józef Z/5334/15 2016 5
2 25 s 4 14.56 STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.9 -- RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
3 28 s 4 14.83 SŁOWIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -0.9 -- LDK!
4 29 s 4 14.85 OSTROWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP -0.9 --
5 31 s 4 14.99 KOWALSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP -0.9 --
6 32 s 4 15.17 PASTUSZKA Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP -0.9 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
1 22 s 5 14.38 IGLEWSKA Klaudia MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.4 V #
2 26 s 5 14.61 KAREŃSKA Agata OSOT Szczecin # 01 U14 ZP -0.4 -- KALINICZENKO Wiaczesław # Z/4947/15 2019 2
3 27 s 5 14.75 DYDACKA Monika STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.4 --
4 30 s 5 14.95 OKWIEKA Marta ULKS Barwice 99 U16 ZP -0.4 --
5 33 s 5 15.68 DRABIK Oliwia RAZ Szczecin # 00 U16 ZP -0.4 -- SZYCH Robert # Z/6430/15 2018 BEZ
6 34 s 5 15.73 RYBNIK Magdalena MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP -0.4 --
7 37 s 5 16.08 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -0.4 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0615/15 2019 BEZ LDK!
1 24 s 6 14.51 BETCHER Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 99 U16 PM -0.6 --
2 35 s 6 15.85 STANKIEWICZ Zuzanna KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.6 --
3 36 s 6 15.91 LEWANDOWSKA Anna KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.6 -- RUDZIK Grzegorz Z/5289/15 2019 BEZ
4 38 s 6 16.24 GANAKOWSKA Honorata UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -0.6 -- LDK!
5 39 s 6 16.40 KWIATKOWSKA Paulina STS Pomerania Szczecinek 01 U14 ZP -0.6 --
200 m K
1 1 s 1 25.81 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.2 II #
2 2 s 1 26.27 CERK Karolina MKL Szczecinek 98 U18 ZP +0.2 III KNAJDROWSKI Tomasz Z/1312/14 2015 2
3 3 s 1 27.81 ZUB Klaudia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP +0.2 IV
4 6 s 1 29.96 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.2 --
1 4 s 2 28.83 FREJ Zuzanna LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP +0.1 V KIEDROWICZ Piotr Z/2508/15 2015 BEZ LDK!
2 5 s 2 28.92 ZYGADŁO Klaudia UKL Ósemka Police 98 U18 ZP +0.1 --
3 7 s 2 30.08 SŁOWIŃSKA Joanna UKL Ósemka Police 00 U16 ZP +0.1 V LDK!
4 8 s 2 30.19 KOMOCKA Julia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.1 V KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0613/15 2019 BEZ LDK!
5 9 s 2 30.34 PASTUSZKA Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP +0.1 -- KAMIŃSKI Ryszard BEZ LDK!
1 10 s 3 30.35 GAWRYŁO Patrycja KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP +0.2 --
2 11 s 3 31.27 KOKOWSKA Marianna MKS Kusy Szczecin 01 U14 ZP +0.2 --
3 12 s 3 31.62 CZYŻAK Weronika UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP +0.2 --
4 13 s 3 32.50 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.2 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.56 ZAJĄC Oliwia UKL Ósemka Police 00 U16 ZP III LDK!
2 2 s 1 44.04 HOUN Brigitta KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM III
3 3 s 1 44.14 KOROBEJKO Laura UKL Ósemka Police 99 U16 ZP III
4 4 s 1 45.34 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
5 6 s 1 46.23 BETCHER Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 99 U16 PM IV
6 7 s 1 46.39 FRANCZAK Sylwia MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
1 5 s 2 45.68 MURAWSKA Nikola MKL Szczecin # 00 U16 ZP IV #
2 8 s 2 46.79 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
3 9 s 2 46.84 JAGUSZEWSKA Nikola UKL Ósemka Police 99 U16 ZP V
4 11 s 2 47.32 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
5 12 s 2 47.59 STUPAK Zofia KL Iskra Białogard 01 U14 ZP V RUDZIK Grzegorz Z/4964/15 2019 4
6 19 s 2 49.49 ZEMBIK Michalina MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0852/15 2019 3
1 10 s 3 46.94 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP V #
2 14 s 3 48.46 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V B.D.
3 18 s 3 49.33 CZURYŁO Daria LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP -- PIECYK Józef Z/5333/15 2016 5
4 20 s 3 49.52 OKWIEKA Marta ULKS Barwice 99 U16 ZP --
5 21 s 3 49.83 BARTCZAK Gabriela MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP --
6 24 s 3 50.42 CZERNIKOWSKA Aleksandra ULKS Barwice 02 U14 ZP --
1 13 s 4 48.24 GZIK Katarzyna MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- #
2 15 s 4 48.63 PIETRZYK Natalia LKS Jantar Ustka 00 U16 PM --
3 16 s 4 48.82 KOWALAK Aleksandra UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -- LDK!
4 17 s 4 49.31 OSIŃSKA Marcelina MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/4144/15 2019 3
5 22 s 4 49.97 ROSIŃSKA Magdalena LŁKB Trucht Łobez # 02 U14 ZP -- ROMEJ Elżbieta Z/2510/15 2015 BEZ LDK!
6 23 s 4 50.12 TEIS Magdalena LŁKB Trucht Łobez # 02 U14 ZP -- ROMEJ Elżbieta # Z/2511/15 2017 5 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.53 ELLWARD Syntia WKS Flota Gdynia 93 U23 PM II
2 2 s 1 58.19 WALAS Joanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II #
3 3 s 1 63.67 KALICKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP IV #
4 4 s 1 63.77 CHOJNACKA Joanna OŚ AZS Poznań # 96 U20 WP IV REJEWSKI Robert REJEWSKI Robert Z/0741/14 2018 3
5 5 s 1 64.82 SADOWSKA Milena WMLKS Pomorze Stargard # 99 U16 ZP V KRZYSIEK Zbigniew B.D. # Z/2514/15 2019
6 6 s 1 68.88 ANDRZEJCZYK Natalia KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- BARTA Franciszek Z/0739/14 2017 BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:41.61 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
2 2 s 1 1:44.24 POTOMSKA Daria KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP IV WALKOWIAK Piotr Z/1276/15 2019 4
3 3 s 1 1:44.55 FELSKOWSKA Marta KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM IV
4 6 s 1 1:45.90 LEWNA Weronika LKS Fenix Słupsk # 01 U14 PM IV THIEL Adam # Z/2119/15 2019 2
5 4 s 1 1:45.06 DIAS Julia GKS Żukowo # 99 U16 PM IV KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2019 1
6 7 s 1 1:50.89 WARDĘGA Angelika ULKS Barwice 01 U14 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0301/15 2019 5
7 8 s 1 1:51.31 KANIA Anastazja KL Iskra Białogard 02 U14 ZP -- RUDZIK Grzegorz RUDZIK Grzegorz # Z/5290/15 2019 2 LDK!
8 10 s 1 1:52.86 KOZŁOWSKA Agnieszka MLKS Baszta Bytów 99 U16 PM --
9 11 s 1 1:53.27 TELĄŻKA Agata ULKS Barwice 98 U18 ZP --
10 14 s 1 1:54.90 MANIECKA Julita KS Hanza Goleniów 02 U14 ZP -- WALKOWIAK Piotr # Z/1272/15 2019 1
1 5 s 2 1:45.07 BRUKSZTUS Jesica MKL Szczecinek 97 U18 ZP -- KNAJDROWSKI Tomasz BEZ
2 9 s 2 1:52.81 FELSKOWSKA Natalia KUKS Remus Kościerzyna 02 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech # Z/0641/16 2019 2
3 12 s 2 1:53.82 PIEKARZ Agata MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0855/15 2019 1
4 13 s 2 1:54.25 PIECHOTA Klaudia LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP --
5 15 s 2 1:56.74 NAUMOWICZ Paulina MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP --
6 16 s 2 1:58.03 JARZĄBEK Joanna UKS Arbod Dobra Nowogardzka 02 U14 ZP --
7 17 s 2 1:58.57 PLAK Luiza KMKL Sztorm Kołobrzeg 01 U14 ZP -- #
8 18 s 2 1:59.21 MATERA Małgorzata UKS Arbod Dobra Nowogardzka 01 U14 ZP --
9 19 s 2 2:04.97 BIŃKOWSKA Nikola KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP --
10 20 s 2 2:20.58 ALEKSANDROV Żuliana KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP --
1 1 w 1 1:54.51 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- # 445
2 2 w 1 1:57.31 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1 400
800 m K
1 4 s 1 2:17.80 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 7 s 1 2:23.20 SARNECKA Oliwia MKL Szczecin # 01 U14 ZP III BINDASZEWSKI Wiesław # Z/1567/15 2019 1
3 8 s 1 2:24.12 PLIŚ Aleksandra MKL Maraton Świnoujście 98 U18 ZP III
4 9 s 1 2:25.02 WIKTORCZYK Anna WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0666/14 2019
5 10 s 1 2:25.30 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
6 11 s 1 2:25.53 WIKTORCZYK Aleksandra WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/0665/14 2019 BEZ
7 12 s 1 2:28.89 POKACZAJŁO Julia STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP IV B.D.
8 13 s 1 2:30.17 MATYJASIK Magdalena WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV
1 1 s 2 2:11.40 NIEĆKO Martyna KS Wejher Wejherowo 97 U18 PM II ROLBIECKI Zbigniew Z/0697/13 2015 2
2 2 s 2 2:15.43 WILKOSZ Natalia WMLKS Pomorze Stargard 91 Sen ZP II KRZYSIEK Zbigniew Z/4522/11 2016 BEZ
3 3 s 2 2:17.42 MIŃCZUK Alicja MKL Szczecin # 97 U18 ZP II BINDASZEWSKI Wiesław B.D. # Z/1695/13 2019 1
4 5 s 2 2:17.97 LENARTOWICZ Eliza WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP III B.D. 3
5 6 s 2 2:22.23 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP III SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
6 14 s 2 2:30.65 ZIÓŁKOWSKA Klaudia WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew BEZ
7 15 s 2 2:46.83 URBAŃSKA Klaudia MKS Olimp Łobez # 00 U16 ZP -- # LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:14.17 STACHURA Sandra MKS Junior Złocieniec 94 U23 ZP -- KOROL Andrzej Z/0300/11 2016 BEZ
1500 m K
1 1 s 1 4:46.01 LIZAKOWSKA Weronika KUKS Remus Kościerzyna 98 U18 PM III POBŁOCKI Wojciech B.D. # Z/0084/14 2019 1
2 2 s 1 4:48.81 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U18 ZP III DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
3 3 s 1 4:50.76 CZAPIEWSKA Monika UKS Olimpijczyk Skorzewo 94 U23 PM III ZBLEWSKI Leszek Z/3510/11 2017 1
4 4 s 1 4:54.07 SIEWOSIENKIEWICZ Marta PLKS Gwda Piła 96 U20 WP III
5 5 s 1 4:59.91 SZABAŁOWSKA Małgorzata MKL Szczecinek 98 U18 ZP IV SZYMAŃSKI Sylwester # Z/1598/14 2019 3
6 6 s 1 5:07.59 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
7 7 s 1 5:13.43 DAWIDOWSKA Ewa AML Słupsk # 98 U18 PM -- # LDK!
3000 m K
1 1 s 1 9:57.42 DIAS Magdalena LKS Zorza Gdynia # 97 U18 PM II B.D. B.D. # Z/0051/13 2019
  s 1 DNF DIAS Julia GKS Żukowo # 99 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1305/15 2019 1
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 16.32 DĄBRZALSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP +0.8 III #
1 1 w 1 16.30 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +0.8 III # 0
2 2 w 1 17.53 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.8 V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1 0
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 15.92 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +0.8 III B.D. BEZ
2 2 s 1 17.63 GAWRYŁO Patrycja KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP +0.8 IV
3 3 s 1 18.15 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.8 --
100 m pł K
1 1 s 1 15.10 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.8 II #
Wzwyż K
1 2 f 1 1.50 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
1 1 f 1 1.50 UKLEJA Agata KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP IV GIZA Zdzislaw B.D. Z/0200/13 2015 BEZ
3 3 f 1 1.45 FLIS Zofia KS Warszawianka W-wa # 02 U14 MZ IV SZYMCZAK Edward Z/4300/15 2019 LDK!
4 4 f 1 1.40 WAC Natalia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP V
5 5 f 1 1.25 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
6 6 f 1 1.20 GAWRYŁO Patrycja KL Bałtyk Koszalin 98 U18 ZP --
W dal K
1 1 f 1 5.39 ŁYKOWSKA Dominika MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.9 III B.D. # Z/5069/15 2019 M
2 2 f 1 4.83 LEWANDOWSKA Katarzyna KL Iskra Białogard 90 Sen ZP +0.2 -- RUDZIK Grzegorz Z/1296/14 2019 BEZ
3 3 f 1 4.83 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +0.1 IV B.D. BEZ
4 4 f 1 4.75 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM +0.1 -- KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2019 3
5 5 f 1 4.64 PIASECKA Dagmara ULKS Tychowo 00 U16 ZP -0.3 V GRABARCZYK Jozef Z/5330/15 2018 3
6 6 f 1 4.54 POTECKA Daria KL Iskra Białogard 98 U18 ZP 0.0 -- RUDZIK Grzegorz Z/1294/14 2017 3
7 7 f 1 4.45 PUFAL Katarzyna PLKS Gwda Piła 99 U16 WP -0.1 --
8 8 f 1 4.28 ŁOPUSIEWICZ Alicja LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP +0.4 -- PIECYK Józef Z/5334/15 2016 5
9 9 f 1 4.10 OSTROWSKA Maja MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP +0.2 --
10 10 f 1 4.08 KANIA Aleksandra KL Iskra Białogard 01 U14 ZP +0.4 -- RUDZIK Grzegorz Z/4960/15 2019 BEZ
11 11 f 1 4.07 KOWALCZYK Małgorzata MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.7 -- #
12 12 f 1 3.88 KOWALSKA Oliwia MKS Hermes Gryfino 02 U14 ZP -0.3 --
13 13 f 1 3.81 IZYDOREK Zuzanna MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -0.9 -- #
14 14 f 1 3.78 ALEKSANDROWICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +0.1 --
15 15 f 1 3.51 KOWALAK Aleksandra UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +0.5 -- LDK!
16 16 f 1 3.49 BURBA Karolina UKL Ósemka Police 02 U14 ZP +1.0 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0616/15 2018 BEZ LDK!
17 17 f 1 3.45 ANDRZEJEWSKA Natalia UKL Ósemka Police 02 U14 ZP -0.3 -- KAMIŃSKI Ryszard KAMIŃSKI Ryszard Z/0615/15 2019 BEZ LDK!
1 1 w 1 4.62 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -0.4 V # 459
2 2 w 1 4.57 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -0.1 V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1 446
Kula (3) K
1 1 f 1 11.06 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
1 1 f 1 11.39 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III B.D. 3
2 2 f 1 10.21 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM IV WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
2 2 f 1 11.37 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ III B.D. BEZ
3 3 f 1 7.61 SZREDER Wiktoria MLKS Baszta Bytów 01 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0926/15 2016 BEZ
3 3 f 1 9.31 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM -- KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2019 3
1 1 w 1 10.38 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV # 554
2 2 w 1 6.12 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1 279
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 40.66 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM II MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
2 2 f 1 31.64 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP IV RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
3 3 f 1 29.36 GRABARCZYK Alicja ULKS Tychowo 99 U16 ZP IV GRABARCZYK Jozef Z/2569/15 2018 4
Dysk (1) K
1 1 f 1 38.89 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM II WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 2 f 1 34.56 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM III MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
3 3 f 1 29.00 PABIAN Angelika OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP IV B.D. 3
Oszczep (500) K
1 1 f 1 23.94 KALICKA Natalia MKL Szczecin # 98 U18 ZP -- CHMIELEWSKI Krzysztof B.D. Z/3108/15 2019 2
1 1 f 1 38.91 SZRAMIAK Maria AML Słupsk # 00 U16 PM III WITEK Mirosław GRENDA Jan # Z/4291/15 2018
2 2 f 1 33.99 JAKIMOWICZ Julia LKS Fenix Słupsk # 00 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4294/15 2019 2
3 3 f 1 32.47 KULAK Agnieszka LKS Jantar Ustka 99 U16 PM IV MICHALSKI Henryk Z/1187/15 2019 1
4 4 f 1 31.23 KUCHARSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP V RADZIMSKI Adam Z/2155/15 2016 BEZ
5 5 f 1 26.52 RACZEK Wiktoria MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -- #
6 6 f 1 26.19 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 01 U14 ZP -- GRABARCZYK Jozef # Z/1568/15 2019 1
7 7 f 1 23.10 STEFANIUK Weronika MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP -- STEFAŃSKI Jacek Z/4145/15 2019 2
Oszczep (600) K
1 1 f 1 61.24 WITEK Marcelina AML Słupsk # 95 U20 PM MM WITEK Mirosław B.D. # Z/4493/11 2019
2 2 f 1 33.40 PRZYBYSZ Joanna AZS-AWFiS Gdańsk # 95 U20 PM IV WALCZAK Leszek B.D. Z/5243/11 2017 3
4-bój K MŁ K
1 1 f 1 2136 BŁAŻ Julia MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP III #
2 2 f 1 1663 KWIECIEŃ Aleksandra MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V STEFAŃSKI Jacek Z/4142/15 2019 1
100 m M
1 1 s 1 10.99 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -0.3 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
2 2 s 1 11.61 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 96 U20 ZP -0.3 III DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
3 3 s 1 11.83 UHLE Michał MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP -0.3 IV
4 4 s 1 11.91 BAJEK Sylwester MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.3 IV #
5 5 s 1 11.95 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.3 IV B.D. # 3
6 6 s 1 12.04 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.3 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
1 8 s 2 12.20 BASIEJKO Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.3 IV #
2 7 s 2 12.20 BARANOWSKI Damian MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.3 IV #
3 9 s 2 12.21 WROŃSKI Mateusz MLKS Baszta Bytów 98 U18 PM -0.3 --
4 10 s 2 12.21 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.3 -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
5 11 s 2 12.28 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP -0.3 --
6 14 s 2 12.51 CHRZANOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.3 -- #
7 18 s 2 12.69 MIĘKCZYŃSKI Michał STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP -0.3 V #
1 12 s 3 12.43 BUSZMAN Mateusz KL Iskra Białogard 94 U23 ZP +0.4 --
2 15 s 3 12.64 KUDLA Nikodem MKL Szczecin # 00 U16 ZP +0.4 V IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
3 16 s 3 12.66 STASIAK Dawid MKL Szczecin # 99 U16 ZP +0.4 V #
4 17 s 3 12.67 GĘBICKI Patryk MKS Olimp Łobez 96 U20 ZP +0.4 -- #
5 20 s 3 12.78 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +0.4 --
6 22 s 3 12.95 KIMLA Maksymilian MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP +0.4 -- #
7 24 s 3 13.12 KANIA Kacper RAZ Szczecin # 00 U16 ZP +0.4 -- SZYCH Robert # Z/4958/15 2018 3 LDK!
1 19 s 4 12.76 DREWNOWSKI Mariusz KL Iskra Białogard 97 U18 ZP -0.1 --
2 21 s 4 12.83 KIEŁPIN Piotr UKS Olimpijczyk Skorzewo 92 U23 PM -0.1 --
3 23 s 4 13.04 POSTROŻNY Michał MKS Kusy Szczecin 00 U16 ZP -0.1 --
4 26 s 4 13.22 KAZIMIERAK Adrian MKS Hermes Gryfino 01 U14 ZP -0.1 --
5 28 s 4 13.33 LATOCHA Grzegorz MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP -0.1 -- #
6 30 s 4 14.00 CICHEWICZ Jakub KL Iskra Białogard 01 U14 ZP -0.1 --
1 13 s 5 12.51 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 91 Sen PM +0.2 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2019 BEZ
2 25 s 5 13.16 WASIELEWSKI Mieszko LLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP +0.2 --
3 27 s 5 13.28 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin # 01 U14 ZP +0.2 -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
4 29 s 5 13.83 BINIEK Kacper LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP +0.2 -- #
5 31 s 5 15.35 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U14 ZP +0.2 -- KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # Z/4962/15 2019 3 LDK!
6 32 s 5 16.86 KWIADARAS Jakub MKS Święc Sławno 03 U12 ZP +0.2 --
200 m M
1 1 s 1 22.05 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM +0.3 II
2 2 s 1 22.09 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +0.3 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
3 4 s 1 22.89 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 96 U20 ZP +0.3 III DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
4 5 s 1 23.58 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U18 PM +0.3 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2018 3
5 6 s 1 24.27 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.3 IV REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
6 11 s 1 25.14 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL +0.3 -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
1 8 s 2 24.62 ŁACHAŃSKI Marcin WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP +0.4 --
2 10 s 2 24.94 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U18 ZP +0.4 -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
3 12 s 2 25.68 GĘBICKI Patryk MKS Olimp Łobez 96 U20 ZP +0.4 -- #
4 13 s 2 25.84 DREWNOWSKI Mariusz KL Iskra Białogard 97 U18 ZP +0.4 --
5 14 s 2 26.41 KIEŁPIN Piotr UKS Olimpijczyk Skorzewo 92 U23 PM +0.4 --
6 15 s 2 27.56 LATOCHA Grzegorz MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP +0.4 -- #
1 3 s 3 22.11 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP +0.4 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
2 7 s 3 24.57 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 91 Sen PM +0.4 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2019 BEZ
3 9 s 3 24.63 WROŃSKI Mateusz MLKS Baszta Bytów 98 U18 PM +0.4 --
4 16 s 3 33.42 KOŚCIELNIAK Patryk KL Iskra Białogard 02 U14 ZP +0.4 -- KOŚCIELNIAK Artur RUDZIK Grzegorz # Z/4962/15 2019 3 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.34 NURKOWSKI Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM --
2 3 s 1 37.99 GAŁGAŃSKI Marek OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- #
3 4 s 1 39.13 WIKTOROWICZ Artur UKL Ósemka Police 00 U16 ZP IV
4 6 s 1 39.53 TAMIOŁA Kornel MKL Szczecin # 01 U14 ZP IV ŚLIWKA Irena IWIŃSKI Jerzy # , Z/4957/15 , 2019 3 LDK!
5 9 s 1 42.44 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP V PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
6 13 s 1 43.10 WASIELEWSKI Mieszko LLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP --
1 12 s 2 42.91 IŻYKOWSKI Stanisław MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
2 15 s 2 45.64 CICHEWICZ Jakub KL Iskra Białogard 01 U14 ZP --
3 17 s 2 47.31 WAŁĘGA Krystian KMKL Sztorm Kołobrzeg # 02 U14 ZP -- B.D. Z/0429/17 2019
1 2 s 3 37.88 PEK Daniel UKS Olimpijczyk Skorzewo 91 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3509/11 2019 BEZ
2 11 s 3 42.66 MIELEWCZYK Bartłomiej MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0928/15 2017 4
3 10 s 3 42.66 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 1 LDK!
4 16 s 3 46.76 BINIEK Kacper LLKS Pomorze Stargard 00 U16 ZP -- #
1 5 s 4 39.29 MAZUR Karol MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
2 7 s 4 40.08 SZYMAŃSKI Norbert MLUKS Mokasyn Płoty 00 U16 ZP IV KECLER Szymon Z/1293/15 2016 3
3 8 s 4 40.66 KACPRZAK Michał MKL Szczecin # 99 U16 ZP V #
4 14 s 4 44.70 SOMIONKA Sebastian MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM --
400 m M
1 1 s 1 49.55 SZUMERT Kamil STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0786/11 2019 2
2 2 s 1 51.88 CZERNIEC Rafał STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP III
3 3 s 1 52.29 PIOTROWSKI Konrad RKS Rumia 98 U18 PM III #
4 8 s 1 56.80 GRZĄDZIELA Wojciech MKL Szczecin # 95 U20 ZP --
1 4 s 2 54.42 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
2 5 s 2 55.02 SOBOLEWSKI Aleksander KMKL Sztorm Kołobrzeg # 00 U16 ZP V ŻUROMSKI Kazimierz Z/1422/15 2019 3
3 6 s 2 55.86 WIŚNIEWSKI Kacper KB Dziesiątka Białogard 00 U16 ZP V CICHOCKI Jarosław # Z/1715/15 2019 3
4 7 s 2 55.90 RZEPECKI Ryszard UKS Arbod Dobra Nowogardzka 97 U18 ZP --
600 m M
1 1 s 1 1:31.43 TRZEBIATOWSKI Kewin KUKS Remus Kościerzyna 00 U16 PM III
2 2 s 1 1:31.86 MURAWSKI Jakub MKL Szczecin # 99 U16 ZP III #
3 3 s 1 1:32.51 WORETA Krystian MKL Szczecin # 99 U16 ZP IV #
4 4 s 1 1:34.97 MIZGIER Dawid MLKS Baszta Bytów 99 U16 PM IV #
5 5 s 1 1:35.34 ADAMSKI Daniel RAZ Szczecin # 99 U16 ZP V SZYCH Robert B.D. # Z/0436/15 2019 3
6 6 s 1 1:35.61 TRZEBIATOWSKI Karol MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM V
7 7 s 1 1:37.30 GROBERSKI Michał MKL Szczecin # 00 U16 ZP V NOWICKI Bartosz # Z/1296/15 2019 2
8 8 s 1 1:39.11 DANIELEWICZ Adrian MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP V
9 9 s 1 1:40.28 POGODA Kamil MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0929/15 2017 BEZ
10 10 s 1 1:40.47 KASPROWICZ Adam KL Bałtyk Koszalin 01 U14 ZP -- CZEPIEL Mateusz CZEPIEL Mateusz # Z/5019/15 2019 1 LDK!
11 11 s 1 1:40.64 WARDĘGA Mateusz ULKS Barwice 99 U16 ZP -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0424/15 2019 4
12 12 s 1 1:47.73 DOBBERSTEIN Paweł KUKS Remus Kościerzyna 02 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/3864/15 2018 BEZ
800 m M
1 1 s 1 2:00.10 MIELEWCZYK Dawid MLKS Baszta Bytów 97 U18 PM III
2 2 s 1 2:02.28 JANKOWSKI Radosław MLKS Baszta Bytów 98 U18 PM IV KUTEŁŁO Dariusz Z/0130/14 2018 BEZ
3 3 s 1 2:03.50 GAŁAN Kacper LŁKB Trucht Łobez # 98 U18 ZP IV KIEDROWICZ Piotr # Z/2620/15 2016 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:03.80 GOTOWAŁA Krzysztof WKS Flota Gdynia 90 Sen PM --
5 5 s 1 2:06.12 MAJDZIŃSKI Konrad WMLKS Pomorze Stargard 97 U18 ZP IV KRZYSIEK Zbigniew Z/1600/13 2019 3
6 6 s 1 2:06.26 ZAGAJEWSKI Rafał KL Iskra Białogard # 97 U18 ZP IV PIETRUSZKA Renata # Z/0866/13 2018 BEZ
7 7 s 1 2:13.38 MIELEWCZYK Kamil MLKS Baszta Bytów 98 U18 PM --
1000 m M
1 1 s 1 2:49.18 RUDZIŃSKI Grzegorz MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
2 2 s 1 2:49.25 RUDZIŃSKI Jakub MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV #
3 3 s 1 2:53.04 BAKAN Piotr KS Hanza Goleniów 00 U16 ZP V WALKOWIAK Piotr Z/1271/15 2019 BEZ
4 4 s 1 3:04.13 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2019 BEZ
5 5 s 1 3:05.54 KUBIAK Jakub MLUKS Mokasyn Płoty 01 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1290/15 2018 BEZ
6 6 s 1 3:06.43 MANIECKI Gabriel KS Hanza Goleniów 01 U14 ZP -- WALKOWIAK Piotr # Z/1273/15 2019 3
7 7 s 1 3:06.51 KROHN Marcin LŁKB Trucht Łobez # 00 U16 ZP -- KIEDROWICZ Piotr # Z/2507/15 2015 5 LDK!
8 8 s 1 3:15.29 WIECZOREK Zygmunt MLUKS Mokasyn Płoty 00 U16 ZP -- KECLER Szymon Z/1292/15 2016 BEZ
9 9 s 1 3:16.87 JANKOWSKI Dawid MLUKS Mokasyn Płoty 01 U14 ZP -- KECLER Szymon Z/1560/15 2016 BEZ
10 10 s 1 3:35.61 KOŻYKOWSKI Artur MLKS Baszta Bytów 99 U16 PM --
1500 m M
1 1 s 1 3:53.64 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM II MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2019 1
2 2 s 1 3:57.00 JANOWSKI Filip MKL Szczecin # 91 Sen ZP II B.D. B.D. B.D. BINDASZEWSKI Wiesław # , Z/1235/13 , 2019 2
3 3 s 1 4:00.09 GAŁKOWSKI Damian AZS-AWFiS Gdańsk 94 U23 PM II SZAŁACH Krzysztof Z/1047/11 2016 BEZ
4 4 s 1 4:00.57 FRYDRYKIEWICZ Oskar MKL Szczecin 94 U23 ZP II B.D. # BEZ
5 5 s 1 4:02.25 PIWOWARCZYK Wojciech WMLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP III KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/4530/11 2018 BEZ
6 6 s 1 4:06.91 PIETRAK Piotr PLMKS Chrobry Gryfice 96 U20 ZP III PRZYBYSZ Łukasz Z/0431/13 2015 3
7 7 s 1 4:13.80 WOŹNIAK Jakub WMLKS Pomorze Stargard 98 U18 ZP IV
8 8 s 1 4:14.80 ROSIEK Krzysztof MKL Szczecin 96 U20 ZP IV #
9 9 s 1 4:23.49 NARLOCH Damian KUKS Remus Kościerzyna 97 U18 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0082/14 2017 2
10 10 s 1 4:25.84 JAKUBIK Sławomir MKS Hermes Gryfino 98 U18 ZP --
11 11 s 1 4:30.19 MAJCHER Przemysław ULKS Tychowo 98 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/2568/15 2016 4
12 12 s 1 4:30.95 TODOROWSKI Paweł ULKS Tychowo 97 U18 ZP -- GRABARCZYK Jozef Z/3012/15 2016 BEZ
3000 m M
1 1 s 1 9:55.90 WOJTKIEWICZ Mateusz KB Dziesiątka Białogard 95 U20 ZP IV CICHOCKI Jarosław B.D. #
  s 1 DNF GOTOWAŁA Krzysztof WKS Flota Gdynia 90 Sen PM --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.86 DOMINGOS Oskar MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.2 V
2 2 s 1 19.67 ZEMBIK Jan MKS Hermes Gryfino 00 U16 ZP +0.2 -- PODLEŚNY Jan Z/0853/15 2019 BEZ
3 3 s 1 19.82 CYRSON Dominik MLKS Baszta Bytów 00 U16 PM +0.2 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/0927/15 2018 1 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 15.61 ANISZEWSKI Kamil LKS Jantar Ustka 98 U18 PM +0.2 III KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/0399/14 2018 3
2 2 e 1 15.93 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS +0.2 IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
  e 1 DNF BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM +0.2 -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
1 f 1 14.51 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM +0.1 II MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 14.50 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -0.1 I
2 2 e 1 15.36 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.1 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
3 3 e 1 15.74 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -0.1 III
1 f 1 15.88 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM +0.1 III
110 m pł M
1 1 s 1 14.48 JUNIEWICZ Jakub STS Pomerania Szczecinek 93 U23 ZP -0.1 I JUNIEWICZ Andrzej # Z/1798/11 2019
2 2 s 1 15.37 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -0.1 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 NAKONIECZNY Michał LKS Fenix Słupsk # 98 U18 PM IV #
2 3 f 1 1.75 ZIÓŁKOWSKI Maciej KL Iskra Białogard # 97 U18 ZP IV #
2 2 f 1 1.75 RATAJCZYK Krzysztof MKS Hermes Gryfino 78 Masters ZP -- PODLEŚNY Jan Z/0244/15 2019 3
4 4 f 1 1.70 KORDOŃSKI Adrian LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM V NIEMCZYN Dariusz # Z/0688/15 2019 2
5 5 f 1 1.60 KOZŁOWSKI Adrian MKS Święc Sławno 97 U18 ZP -- KAPAŁA Leszek Z/1090/13 2014 BEZ
6 6 f 1 1.45 KNEZ Aleksander LLKS Pomorze Stargard 01 U14 ZP -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/5340/15 2015 5
7 7 f 1 1.30 LEŚNIEWSKI Gracjan MKS Święc Sławno 03 U12 ZP -- #
8 8 f 1 1.25 SPUREK Dominik MKS Święc Sławno 02 U14 ZP --
W dal M
1 1 f 1 6.90 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM +0.4 II MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
2 2 f 1 6.69 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.2 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/3071/11 2015 3
3 3 f 1 6.30 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.1 III GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
4 4 f 1 6.19 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP -0.4 --
5 5 f 1 6.15 KWIECIEŃ Paweł OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP 0.0 IV B.D. # 3
6 6 f 1 6.13 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP +0.1 IV ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
7 7 f 1 6.08 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -0.1 IV
8 8 f 1 5.56 MAZUR Karol MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.3 -- #
9 9 f 1 5.44 STASIAK Dawid MKL Szczecin # 99 U16 ZP 0.0 -- #
10 10 f 1 5.42 CZURAK Kamil LLKS Pomorze Stargard 99 U16 ZP +0.2 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir Z/4344/15 2017 3
11 11 f 1 5.30 BARANOWSKI Damian MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.1 -- #
12 12 f 1 5.23 KUDLA Nikodem MKL Szczecin # 00 U16 ZP -0.1 -- IWIŃSKI Jerzy Z/4932/15 2019 3 LDK!
13 13 f 1 5.04 DANELSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 96 U20 ZP -0.3 --
14 14 f 1 5.00 KOWALSKI Hubert MKL Szczecin # 01 U14 ZP 0.0 -- ŚLIWKA Irena # 3 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.33 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP V B.D. Z/5716/15 2017 4
1 1 f 1 14.15 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM III KOWNATKE Rafał # Z/1088/14 2019 2
2 2 f 1 10.38 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM -- GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
2 2 f 1 12.93 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP IV SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
3 3 f 1 7.58 LESZCZYŃSKI Kacper MKS Olimp Łobez 01 U14 ZP --
3 3 f 1 12.62 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP IV MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
4 4 f 1 12.47 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
5 5 f 1 11.16 KOLAŃCZYK Filip KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław B.D. Z/0743/14 2017
6 6 f 1 10.56 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2019 1
  f 1 NM KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM --
  f 1 NM STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP -- SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
  f 1 NM RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
Kula (6) M
1 1 f 1 14.90 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U20 PM II #
2 2 f 1 14.43 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U20 PM II #
3 3 f 1 12.32 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM IV
Kula (7.26) M
1 1 f 1 18.41 KOWNATKE Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck 85 Sen PM M KOWNATKE Rafał # Z/5086/11 2019 1
2 2 f 1 15.51 MIELKE Sebastian GKS Luzino 87 Sen PM I KAKOL Stanislaw Z/4234/11 2016 1
  f 1 NM PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 66 Masters ZP -- SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 41.75 WALKOWIAK Mateusz MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP III
2 2 f 1 35.36 MACIEJEWSKI Daniel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP V
3 3 f 1 29.68 ARSOBA Piotr MKS Kusy Szczecin 99 U16 ZP --
  f 1 NM SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM -- WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 52.89 KOSZAŁKA Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM II
2 2 f 1 48.95 STANOWSKI Adam KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/1299/13 2016 2
3 3 f 1 47.26 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM II KOWNATKE Rafał # Z/1088/14 2019 2
4 4 f 1 39.24 SZEWCZYK Seweryn KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP III SZPAK Mieczyslaw # Z/1673/14 2015 3
5 5 f 1 35.96 KOWALSKI Adam MKS Junior Złocieniec 97 U18 ZP IV KOROL Andrzej Z/0720/13 2015 BEZ
6 6 f 1 35.72 OLESZCZYSZYN Piotr WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
7 7 f 1 35.48 MAKURAT Wojciech LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM IV KOWNATKE Rafał Z/1247/14 2019 1
8 8 f 1 33.56 RIGGA Jakub LKS Ziemi Puckiej Puck 98 U18 PM -- KOWNATKE Rafał Z/1248/14 2017 2
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 44.17 RENDASZKA Rafał LKS Ziemi Puckiej Puck # 98 U18 PM II KOWNATKE Rafał # Z/1088/14 2019 2
2 2 f 1 40.35 SADOWSKI Piotr LKS Fenix Słupsk # 96 U20 PM III #
3 3 f 1 30.73 MENCFEL Marcin KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/0758/12 2019 1
4 4 f 1 4.78 KONOFAŁ Patryk LKS Fenix Słupsk # 96 U20 PM -- #
Dysk (2) M
1 1 f 1 36.37 PIOTROWSKI Robert KMKL Sztorm Kołobrzeg 66 Masters ZP III SZPAK Mieczyslaw B.D. , Z/0365/19 , 2019 BEZ
2 2 f 1 25.63 WIERZBICKI Jacek TS AKS Chorzów 83 Sen SL -- WIDERA Jan Z/3230/11 2019 BEZ
Oszczep (600) M
1 1 f 1 58.33 SZTYLKA Karol AML Słupsk # 99 U16 PM II WITEK Mirosław # Z/4201/15 2019 1
2 2 f 1 55.06 SADOWSKI Szymon LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM III GRECKA Ewa # Z/4200/15 2019 1
3 3 f 1 51.12 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP III KOROL Andrzej Z/1425/15 2019 3
4 4 f 1 47.42 MICHALUK Amadeusz LKS Fenix Słupsk # 99 U16 PM IV GRECKA Ewa Z/4202/15 2017 3
5 5 f 1 47.20 ŁABĘCKI Kamil KS AZS UWM Olsztyn # 99 U16 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław CZERNIAKOWSKI Wiesław # Z/4854/15 2019 LDK!
6 6 f 1 46.93 GRZESZKOWIAK Dawid AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM IV WALCZAK Leszek Z/4296/15 2019 1
7 7 f 1 44.43 SIDEŁKO Michał KL Bałtyk Koszalin 00 U16 ZP IV JACEWICZ Edward Z/2463/15 2019 2
8 8 f 1 44.02 BASZYŃSKI Bartłomiej KMKL Sztorm Kołobrzeg 00 U16 ZP IV B.D. Z/5716/15 2017 4
9 9 f 1 38.81 SZYMAŃSKI Sebastian KL Bałtyk Koszalin 99 U16 ZP V #
10 10 f 1 28.88 JANKOWSKI Sebastian MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 55.92 SMYK Szymon OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III BIERNACKI Jacek B.D. Z/0784/14 2019 2
2 2 f 1 53.97 GUNERA Mateusz MKS Olimp Łobez 98 U18 ZP III MIKUL Kazimierz B.D. Z/1187/14 2019 1
3 3 f 1 33.63 JASNOCH Marcin KMKL Sztorm Kołobrzeg 98 U18 ZP --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 43.82 DANELSKI Krzysztof MKS Hermes Gryfino 96 U20 ZP IV
2 2 f 1 38.20 HESSE Jakub KMKL Sztorm Kołobrzeg 96 U20 ZP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.6914298534393 sekund