Opole 06.09.2014
Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego Młodzików i Dzieci Starczych w LA
100 m K
1 s 1 13.19 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL 0.0 III
2 s 1 14.07 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL 0.0 -- RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
3 s 1 14.19 CZOPEK Weronika LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 01 U14 OP 0.0 V BODASZEWSKI Kazimierz # Z/3853/15 2017 4
4 s 1 14.32 PRZELOR Monika UKS-MOS Opole 99 U16 OP 0.0 V
5 s 1 14.37 KOT Natalia LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP 0.0 V
1 s 2 13.64 FEDOROWICZ Karolina UKS-MOS Opole 00 U16 OP +0.1 IV
2 s 2 13.90 HRUZIK Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.1 V RAMUS Józef Z/2913/15 2019 3
3 s 2 13.95 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP +0.1 V MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
4 s 2 14.16 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +0.1 -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
5 s 2 14.21 DYCEWICZ Dominika Krystyna UKS-MOS Opole 99 U16 OP +0.1 V
6 s 2 14.28 GIET Karolina MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U14 OP +0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/2879/15 2015 4 LDK!
1 s 3 14.94 ŻUKOWSKA Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 02 U14 OP -0.1 -- LDK!
2 s 3 15.43 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U12 OP -0.1 -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1511/17 2019 3 LDK!
3 s 3 15.50 MAKÓWKA Julia MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP -0.1 --
4 s 3 15.63 CZOPEK Wanessa LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U12 OP -0.1 -- BODASZEWSKI Kazimierz # Z/3852/15 2018 5
5 s 3 16.01 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U12 OP -0.1 -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata # Z/2888/15 2019 2 LDK!
1 s 4 13.94 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U14 OP -1.1 V DZIUBA Jacek # Z/2812/15 2019 2 LDK!
2 s 4 14.43 LIGOCKA Marta MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP -1.1 V
3 s 4 14.84 SZYDŁOWSKA Natalia SKS Złotniczanie Wrocław 01 U14 DS -1.1 -- B.D. BEZ
4 s 4 17.24 OSTROWSKA Katarzyna MUKS Gim 2 Nysa 03 U12 OP -1.1 -- KOŁODZIEJ Tomasz # BEZ LDK!
1 s 5 14.48 BEDNARZ Wiktoria KL Bałtyk Koszalin 01 U14 ZP -0.6 V
2 s 5 15.71 SIMON Dominika LZS KL Kotwica Brzeg # 00 U16 OP -0.6 -- ZOK Roman Z/1574/15 2017 BEZ
3 s 5 15.84 GORSZCZUK Martyna LZS KL Kotwica Brzeg # 02 U14 OP -0.6 -- ZOK Roman Z/0663/16 2017 LDK!
4 s 5 16.55 BEDNARZ Patrycja LZS KL Kotwica Brzeg # 03 U12 OP -0.6 -- ZOK Roman ZOK Roman , Z/1377/17 , 2019 BEZ LDK!
300 m K
1 s 1 45.18 SIEDLECKA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP IV ADAMEK Marek # Z/1196/15 2018 2
2 s 1 48.08 HETMAŃSKA Julia Emilia LUKS MGOKSiR Korfantów 02 U14 OP V # LDK!
3 s 1 49.04 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
4 s 1 49.43 ŻUKOWSKA Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 02 U14 OP -- LDK!
1 s 2 45.07 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
2 s 2 45.90 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
3 s 2 48.58 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U14 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/4649/15 2019 2 LDK!
4 s 2 48.96 GLOGER Julia SSMKS Parasol Wrocław # 01 U14 DS -- #
5 s 2 53.27 BENTKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 03 U12 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1511/17 2019 3 LDK!
6 s 2 59.05 OSTROWSKA Katarzyna MUKS Gim 2 Nysa 03 U12 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz # BEZ LDK!
600 m K
1 s 1 1:44.62 TKACZUK Sara Karolina MUKS Gim 2 Nysa 99 U16 OP IV
2 s 1 1:44.82 BARANOWSKA Daria MUKS Gim 2 Nysa 00 U16 OP IV
3 s 1 1:45.99 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
4 s 1 1:55.94 SZUMIEL Daria SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS -- #
5 s 1 2:03.99 SKROCKA Aleksandra SKS Złotniczanie Wrocław 01 U14 DS -- GOLEC Dominik # BEZ
1 s 2 1:54.25 MAREK Julia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4405/15 2019 2
2 s 2 1:54.40 WANICKA Weronika MULKS Juvenia Głuchołazy 98 U18 OP --
3 s 2 1:54.65 MAJCHEREK Kamila LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4408/15 2016 4
4 s 2 1:56.32 DELEJOWSKA Wiktoria WLKS Wrocław # 01 U14 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/2803/15 2019 2
5 s 2 1:57.47 PAWLUK Julia SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS -- #
6 s 2 2:00.52 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL --
7 s 2 2:01.53 KOCOŃ Joanna Karolina MULKS Juvenia Głuchołazy 00 U16 OP --
8 s 2 2:10.96 PRZYSTAWSKA Lidia LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław # Z/1019/15 2015 5
1 s 3 1:54.29 ZAKLUKIEWICZ Alicja MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP -- LDK!
2 s 3 2:08.08 BARCIK Nina MUKS Gim 2 Nysa 02 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz # Z/1319/16 2019 3 LDK!
3 s 3 2:08.12 GRĘDA Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4414/15 2019 BEZ
4 s 3 2:15.58 BARCIK Julia MUKS Gim 2 Nysa 02 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz # BEZ LDK!
1 s 4 1:55.00 PIONTEK Klaudia LUKS Podium Kup 01 U14 OP -- #
2 s 4 2:03.65 TARNOWSKA Martyna MUKS Gim 2 Nysa 02 U14 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz KOŁODZIEJ Tomasz # Z/0473/16 2019 4 LDK!
3 s 4 2:05.19 DOBRUCKA Marta LUKS Podium Kup 00 U16 OP --
4 s 4 2:17.18 STRˇK Aleksandra MUKS Gim 2 Nysa 03 U12 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz # BEZ LDK!
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.74 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP 0.0 III ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
2 s 1 16.38 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL 0.0 III
3 s 1 17.07 ZIEMBICKA Julia MKS-SMS Victoria Racibórz # 01 U14 SL 0.0 IV SKALIK Joanna # Z/2577/15 2019 1
4 s 1 17.57 WACŁAWCZYK Kinga LUKS Podium Kup 00 U16 OP 0.0 V
5 s 1 17.84 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP 0.0 V ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2
1 s 2 18.33 DYCEWICZ Dominika Krystyna UKS-MOS Opole 99 U16 OP 0.0 V
2 s 2 18.64 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP 0.0 --
3 s 2 19.36 SZPOCZEK Magdalena MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL 0.0 -- KOBĘDZA Jan Z/4411/15 2019 BEZ
300 m pł K
1 s 1 46.04 SZYMKOWICZ Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. # Z/0545/14 2019
2 s 1 46.65 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP II ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
3 s 1 49.20 RODAK Weronika MKS MOS Wrocław # 00 U16 DS III SKRZYPIŃSKI Jacek # Z/1609/15 2019 2
4 s 1 51.30 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV
5 s 1 51.34 MACHYNIA Teresa LUKS Podium Kup 99 U16 OP IV BU¦KO Przemysław Z/0925/15 2019 2
1 s 2 52.76 PANCYLEJKO Natalia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP V
2 s 2 53.37 MACHNER Matylda UKS-MOS Opole 99 U16 OP V
3 s 2 54.01 LACH Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP V ZIEMBA Krzysztof Z/2655/15 2019 2
4x100 m K
1 s 1 53.19 GORZAWSKA Nicola
SZCZEPANIK Klaudia
HRUZIK Patrycja
BORYS Katarzyna
GKS Piast Gliwice 99
00
00
99
U16 SLK --

RAMUS Józef
Z/2913/15
2019
3
2 s 1 55.63 TRZĘSICKA Klaudia
NIEPALA Natalia
PALUCH Dominika
PIONTEK Klaudia
LUKS Podium Kup 00
01
01
01
U16 OPL --
DZIUBA Jacek

Z/2812/15
2019
2
3 s 1 56.03 BORKOWSKA Aleksandra
DOLIŃSKA Alicja
METELSKA Marta
PRZELOR Monika
UKS-MOS Opole 99
00
99
99
U16 OPL --
MARCINÓW Ryszard

Z/2872/15
2019
1
4 s 1 57.61 ŻUKOWSKA Zuzanna
LIGOCKA Marta
ZAKLUKIEWICZ Alicja
MAKÓWKA Julia
MUKS Gim 2 Nysa 02
01
01
01
U14 OPL --


5 s 1 59.00 GORSZCZUK Martyna
MAŁEK Wiktoria
BEDNARZ Patrycja
SIMON Dominika
LZS KL Kotwica Brzeg 02
01
03
00
U16 OPL -- ZOK Roman

ZOK Roman ZOK Roman
ZOK Roman
Z/0663/16
, Z/1377/17
Z/1574/15
2017
, 2019
2017

BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.51 PRZELOR Monika UKS-MOS Opole 99 U16 OP IV
2 f 1 1.51 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U14 DS IV SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
3 f 1 1.45 GORZAWSKA Nicola GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV
4 f 1 1.40 SADOWSKA Adrianna LUKS Dwójka Namysłów 01 U14 OP V #
5 f 1 1.40 PIERZCHAWKA Oliwia LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP V
6 f 1 1.35 BRODKORB Kamila LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1014/15 2017 4
7 f 1 1.35 MAZIARZ Patrycja UKS-MOS Opole 00 U16 OP --
8 f 1 1.30 RAK Alicja MMKS Kędzierzyn KoĽle 04 U12 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek MAŃKOWSKA Renata # Z/2888/15 2019 2 LDK!
9 f 1 1.25 KRONBURG Klaudia MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U14 OP -- MARCINÓW Ryszard # Z/4649/15 2019 2 LDK!
10 f 1 1.25 MROCZEK Martyna UKS-MOS Opole 00 U16 OP --
11 f 1 1.20 DOBROWOLSKA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1015/15 2015 BEZ
W dal K
  f 1 4.66 MACHNER Ines UKS-MOS Opole 96 U20 OP +0.3 --
  f 1 4.91 MYNTE Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.4 IV B.D. 2
1 f 1 4.67 KOT Natalia LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP +0.1 V
2 f 1 4.43 WITKOWSKA Kinga WKS ¦l±sk Wrocław 01 U14 DS +1.3 -- SIERADZKI Andrzej # Z/1122/15 2019 2
3 f 1 4.38 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP +1.8 --
4 f 1 4.37 BRASUŃ Karolina SSMKS Parasol Wrocław # 99 U16 DS +0.6 --
5 f 1 4.30 MROCHEŃ Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -1.5 --
6 f 1 4.28 GIET Karolina MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U14 OP +0.4 -- SKRZYDLEWSKI Marek Z/2879/15 2015 4 LDK!
7 f 1 4.21 METELSKA Marta UKS-MOS Opole 99 U16 OP +0.1 --
8 f 1 4.17 PIERZCHAWKA Oliwia LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP +0.9 --
9 f 1 4.17 MAĆKÓW Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP +0.2 --
10 f 1 4.16 NIEPALA Natalia LUKS Podium Kup 01 U14 OP +0.4 -- DZIUBA Jacek # Z/2812/15 2019 2 LDK!
11 f 1 4.14 ŻYŁA Aleksandra UKS-MOS Opole 00 U16 OP +0.4 --
12 f 1 4.10 PŁAWECKA Agata LUKS Zabrzeg 00 U16 SL +1.5 --
13 f 1 4.09 FEDOROWICZ Karolina UKS-MOS Opole 00 U16 OP +1.4 --
14 f 1 3.97 JANECKA Aleksandra UKS-MOS Opole 00 U16 OP -0.5 --
15 f 1 3.87 SADOWSKA Adrianna LUKS Dwójka Namysłów 01 U14 OP +1.7 -- #
16 f 1 3.77 SZYDŁOWSKA Natalia SKS Złotniczanie Wrocław 01 U14 DS +0.8 -- B.D. BEZ
17 f 1 3.73 KOTYNIA Natalia LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -0.9 -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/1018/15 2017 4
18 f 1 3.71 CZOPEK Wanessa LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 03 U12 OP +1.8 -- BODASZEWSKI Kazimierz # Z/3852/15 2018 5
19 f 1 3.66 MAKÓWKA Julia MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP +0.9 --
Kula (3) K
  f 1 9.35 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP V ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
1 f 1 11.04 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 f 1 10.03 SZELWACH Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 01 U14 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4493/15 2019 3
3 f 1 9.38 KOLEK Magdalena Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V
4 f 1 8.54 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U16 OP -- BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2019 2
5 f 1 7.85 LE¦NIEWSKA Paulina GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
6 f 1 7.06 MUSIOŁ Karolina MMKS Kędzierzyn KoĽle 01 U14 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek SKRZYDLEWSKI Marek Z/2885/15 2017 BEZ LDK!
7 f 1 6.94 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.05 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 f 1 28.30 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
3 f 1 27.41 KOLEK Magdalena Maria LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V
4 f 1 25.30 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V KOBĘDZA Jan # Z/4538/15 2019 4
5 f 1 23.08 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
6 f 1 17.37 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 99 U16 SL -- #
7 f 1 14.91 HUTNIK Olimpia Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1017/15 2015 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 36.22 KUCIA Patrycja LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP IV ŻABIŃSKI Mariusz Z/1307/15 2016 3
2 f 1 22.46 HUTNIK Olimpia Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1017/15 2015 BEZ
3 f 1 21.46 BOGONOWICZ Marta LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
4 f 1 20.26 GAWEŁ Milena LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1016/15 2015 BEZ
5 f 1 20.20 MARIOWSKA Agnieszka LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
6 f 1 19.18 KOŁODZIEJ Daria LUKS Podium Kup 00 U16 OP -- BU¦KO Przemysław Z/2816/15 2019 2
7 f 1 15.49 PREUSSNER Anna LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1025/15 2015 BEZ
Oszczep (500) K
  f 1 27.63 BˇBEL Wiktoria LUKS Podium Kup 98 U18 OP --
1 f 1 28.84 BORKOWSKA Aleksandra AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP V
2 f 1 26.30 ISKRZYCKA Monika LUKS Zabrzeg 99 U16 SL -- #
3 f 1 25.98 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan # Z/4538/15 2019 4
4 f 1 25.81 MAĆKÓW Aleksandra LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
5 f 1 25.27 DOLIŃSKA Alicja AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 00 U16 OP -- MARCINÓW Ryszard Z/2872/15 2019 1
6 f 1 24.34 METELSKA Marta UKS-MOS Opole 99 U16 OP --
7 f 1 22.80 MROCHEŃ Justyna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP --
8 f 1 21.92 ŁAPSZYŃSKA Sandra LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP --
9 f 1 20.43 FILIPOW Joanna LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
100 m M
1 s 1 11.66 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +0.3 III HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
2 s 1 11.83 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL +0.3 IV
3 s 1 11.98 PALUSZEK Michał LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP +0.3 IV SKRZYDLEWSKI Marek # Z/4563/15 2017 2
4 s 1 12.01 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.3 IV ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
5 s 1 12.10 GADZIK Robert GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +0.3 IV RAMUS Józef Z/3036/15 2018 4
6 s 1 12.74 WÓJCIK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL +0.3 V HOMA Wioleta Z/4446/15 2015 BEZ
7 s 1 12.99 ŻYDEK Aleksander MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP +0.3 -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/2890/15 2018 3
1 s 2 12.24 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ -0.1 V TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
2 s 2 12.33 POPELKA Radim UKS-MOS Opole 98 U18 OP -0.1 --
3 s 2 12.65 SZOŁDRA Sergiusz LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -0.1 V
4 s 2 12.77 GROMALA Grzegorz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL -0.1 -- HOMA Wioleta Z/4413/15 2016 BEZ
5 s 2 13.07 PAWŁOWSKI Filip LUKS Namysłów # 01 U14 OP -0.1 -- #
6 s 2 13.13 JAŁOWIEC Paweł UKS-MOS Opole 99 U16 OP -0.1 --
1 s 3 12.38 GRZYWOCZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP +0.1 V
2 s 3 12.78 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.1 --
3 s 3 12.80 LINSTEDT Michał SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS +0.1 -- #
4 s 3 14.35 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP +0.1 -- LDK!
1 s 4 12.80 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL +0.1 -- #
2 s 4 12.90 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS +0.1 -- WOSIEK Jacek # Z/2793/15 2019 2
3 s 4 13.06 ADAMCZYK Jakub LUKS Dwójka Namysłów 01 U14 OP +0.1 --
4 s 4 15.82 OLEKSY Jakub MUKS Gim 2 Nysa 00 U16 OP +0.1 --
300 m M
1 s 1 39.85 PUKACZ Dawid SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS IV WOSIEK Jacek # Z/2793/15 2019 2
2 s 1 40.29 GˇSZCZAK Maciej LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP IV
3 s 1 40.65 LINSTEDT Michał SSMKS Parasol Wrocław # 00 U16 DS V #
4 s 1 42.13 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
5 s 1 42.16 LIPIŃSKI Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL V #
6 s 1 42.60 LISIECKI Daniel GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
7 s 1 43.06 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
600 m M
1 s 1 1:25.63 JURCZYŃSKI Rafał AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/1090/14 2019 2
2 s 1 1:29.63 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U16 SL III BOJKO Bogdan # Z/2225/16 2018 3
3 s 1 1:30.15 KRAWCZUK Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1195/15 2019 2
4 s 1 1:32.44 CIE¦LA Tomasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP IV
5 s 1 1:38.29 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 99 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3031/15 2017 3
6 s 1 1:40.79 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/4403/15 2019 1
7 s 1 1:48.64 MYSIUK Dawid GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1417/16 2019 2 LDK!
8 s 1 1:55.37 MOTYKA Mateusz GKS Piast Gliwice 01 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/1419/16 2017 BEZ
1 s 2 1:28.53 BUCHERT Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP -- JASIŃSKI Cyprian # Z/0544/14 2019 2
2 s 2 1:31.17 STRZELCZYK Marek MULKS Juvenia Głuchołazy 97 U18 OP --
3 s 2 1:38.27 PISTELOK Mateusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL V
4 s 2 1:38.33 LIPIŃSKI Szymon MKS-SMS Victoria Racibórz # 02 U14 SL V MORKA Piotr # Z/1669/16 2019 3
5 s 2 1:48.26 HEINRICH Łukasz LUKS Zabrzeg 00 U16 SL --
1000 m M
1 s 1 2:54.16 CHODURA Marcel LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz B.D. Z/1194/15 2019
2 s 1 3:01.91 CHUDZIK Stanisław AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP -- #
3 s 1 3:05.74 SCHNEIDER Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 99 U16 OP --
4 s 1 3:10.75 SZYMCZYK Kacper MULKS Juvenia Głuchołazy 00 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1732/18 2019 BEZ
5 s 1 3:28.16 NALEPA Jakub MULKS Juvenia Głuchołazy 02 U14 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz # Z/4650/15 2019 3 LDK!
6 s 1 3:35.38 RYSZEWSKI Maciej MUKS Gim 2 Nysa 03 U12 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz RYSZEWSKI Jacek # Z/1512/17 2019 3 LDK!
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.26 DZIUBA Szymon AZS-AWF Warszawa # 99 U16 MZ +0.1 III RZEPKA Marek # Z/0703/15 2019 1
2 s 1 16.39 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP +0.1 III
3 s 1 16.44 SZEWERA Daniel WKS ¦l±sk Wrocław 00 U16 DS +0.1 III
4 s 1 16.59 ZAJˇC Dawid MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP +0.1 III
5 s 1 17.81 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP +0.1 V
1 s 2 17.70 JUSZCZYSZYN Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP +0.1 IV
2 s 2 17.79 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP +0.1 V
3 s 2 21.69 HOŁUJ Jakub MUKS Gim 2 Nysa 01 U14 OP +0.1 -- LDK!
300 m pł M
1 s 1 42.80 KUBACKI Wojciech MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL III SKALIK Joanna Z/2515/15 2018 3
2 s 1 45.77 PAWŁOWSKI Filip LUKS Namysłów # 01 U14 OP V #
3 s 1 48.51 CIE¦LA Kacper LUKS Podium Kup 00 U16 OP --
  s 1 DNF BIENEK Kamil MMKS Kędzierzyn KoĽle # 00 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/2876/15 2017 BEZ
1 s 2 41.20 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP --
2 s 2 41.33 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP -- ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
3 s 2 42.15 PRZYBYŁEK Łukasz AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP III
4 s 2 45.80 MITKIEWICZ Krzysztof MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP V
5 s 2 46.84 MŁOT Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP --
4x100 m M
1 s 1 45.66 DZIUBA Szymon
KUBACKI Wojciech
KALINOWSKI Kamil
TURSKI Krzysztof
MKS-SMS Victoria Racibórz 99
99
99
00
U16 SLK -- RZEPKA Marek
SKALIK Joanna

TRZOS Leszek
Z/0703/15
Z/2515/15
Z/2581/15
2019
2018
2019
1
3
1
2 s 1 47.44 GROMALA Grzegorz
PAJˇK Rafał
NIESYTKO Błażej
WÓJCIK Mateusz
LUKS Zabrzeg 00
99
99
99
U16 SLK -- HOMA Wioleta
HOMA Wioleta

HOMA Wioleta
Z/4413/15
Z/0363/15
Z/4446/15
2016
2019
2015
BEZ
M
BEZ
3 s 1 47.58 GADZIK Robert
MIZERA Mateusz
PRZERADZKI Kacper
OSTROPOLSKI Jakub
GKS Piast Gliwice 99
00
00
00
U16 SLK -- RAMUS Józef

¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/3036/15
Z/2910/15
Z/2908/15
2018
2019
2018
4
2
2
4 s 1 47.95 ZAJˇC Dawid
MARCYNIUK Michał
GRZYWOCZ Mateusz
GRZYWOCZ Sebastian
MMKS Kędzierzyn KoĽle 99
99
99
99
U16 OPL --


5 s 1 48.68 TOBOŁA Krzysztof Jan
CISZEK Szymon
CHONCEL Bartłomiej
SIKORSKI Piotr
LUKS Podium Kup 99
99
99
99
U16 OPL --


6 s 1 49.44 SZOŁDRA Sergiusz
GˇSZCZAK Maciej
PAWŁOWSKI Filip
GÓRSKI Nikodem
LUKS Dwójka Namysłów 00
99
01
00
U16 OPL --


Wzwyż M
  f 1 1.60 POPELKA Radim UKS-MOS Opole 98 U18 OP --
  f 1 1.65 SZEWERA Daniel WKS ¦l±sk Wrocław 00 U16 DS V
  f 1 1.90 SYGULSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 98 U18 OP III
1 f 1 1.82 MARCYNIUK Michał MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP III
2 f 1 1.70 BIDZIŃSKI Michał Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP V
3 f 1 1.65 JUSZCZYSZYN Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP V
5 f 1 1.60 KAROL Mateusz LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP --
5 f 1 1.65 CIE¦LA Kacper LUKS Podium Kup 00 U16 OP V
6 f 1 1.55 JAŁOWIEC Paweł UKS-MOS Opole 99 U16 OP --
7 f 1 1.55 TOBOŁA Krzysztof Jan LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
8 f 1 1.55 GRONDOWSKI Kacper UKS-MOS Opole 99 U16 OP --
9 f 1 1.50 BUJAK Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/2877/15 2019 2
W dal M
  f 1 5.27 ¦WIERCZEWSKI Marcin LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP -0.8 --
1 f 1 5.74 PALUSZEK Michał LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP -0.1 V SKRZYDLEWSKI Marek # Z/4563/15 2017 2
2 f 1 5.53 SZEWERA Daniel WKS ¦l±sk Wrocław 00 U16 DS -0.3 --
3 f 1 5.48 CISZEK Szymon LUKS Podium Kup 99 U16 OP -1.1 --
4 f 1 5.36 TOBOŁA Krzysztof Jan LUKS Podium Kup 99 U16 OP +0.1 --
5 f 1 5.27 GˇSZCZAK Maciej LUKS Dwójka Namysłów 99 U16 OP +1.4 --
6 f 1 5.08 MIZERA Mateusz GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.3 --
7 f 1 4.97 DUDEK Daniel MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP +1.3 -- SACZKO Andrzej Z/2878/15 2016 4
8 f 1 4.88 ADAMCZYK Jakub LUKS Dwójka Namysłów 01 U14 OP +0.5 --
9 f 1 4.32 SZOŁDRA Sergiusz LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -0.7 --
Kula (5) M
1 f 1 12.26 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL -- RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
2 f 1 11.53 NOGA Konrad LUKS Namysłów # 00 U16 OP V GŁOWACKI Leszek # Z/3320/15 2019 1
3 f 1 11.28 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP V CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
4 f 1 10.31 KLIMCZAK Tytus MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP --
5 f 1 10.25 KACZMAREK Marek LUKS Podium Kup 00 U16 OP -- #
6 f 1 9.66 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 01 U14 OP --
7 f 1 8.93 GLATTKI Dominik LUKS Podium Kup 01 U14 OP --
8 f 1 8.68 DAJEWSKI Dominik LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
Dysk (1) M
1 f 1 45.30 GRZYWOCZ Sebastian MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP III
2 f 1 41.79 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U16 DS III
3 f 1 40.82 GRZYWOCZ Mateusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 99 U16 OP IV
4 f 1 40.14 HALKIEWICZ Bartłomiej LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 99 U16 OP IV CZERW Juliusz Z/5131/15 2017 4
5 f 1 39.14 KAZIMIERSKI Kacper AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 01 U14 OP IV
6 f 1 33.82 KLIMCZAK Tytus MMKS Kędzierzyn KoĽle 00 U16 OP V
7 f 1 33.78 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
8 f 1 24.92 DAJEWSKI Dominik LUKS Podium Kup 99 U16 OP --
9 f 1 23.22 WAWRYK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1024/15 2015 BEZ
10 f 1 20.84 PAWLICKI Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1028/15 2015 BEZ
11 f 1 19.60 BRODKORB Adrian LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1010/15 2015 BEZ
  f 1 NM DZIEDZIC Paweł LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -- #
  f 1 NM NOGA Konrad LUKS Namysłów # 00 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek # Z/3320/15 2019 1
  f 1 NM WALIDUDA Mateusz UKS-MOS Opole # 00 U16 OP --
Dysk (1.5) M
  f 1 34.98 MARKOWSKI Maciej LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP --
  f 1 43.30 KOZŁOWSKI Mateusz LUKS MGOKSiR Korfantów 98 U18 OP III ŻABIŃSKI Mariusz Z/1350/14 2016 3
Młot (5) M
1 f 1 35.62 SZCZEPANIAK Michał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP V ŻABIŃSKI Mariusz Z/1308/15 2015 BEZ
2 f 1 23.25 FUDALI Aleksander LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
3 f 1 20.04 WAWRYK Daniel LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1024/15 2015 BEZ
4 f 1 19.05 GLATTKI Dominik LUKS Podium Kup 01 U14 OP --
5 f 1 18.92 BRODKORB Adrian LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1010/15 2015 BEZ
6 f 1 12.00 PAWLICKI Grzegorz LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1028/15 2015 BEZ
Oszczep (600) M
1 f 1 43.16 PANICZ Marcin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP IV
2 f 1 42.71 GÓRSKI Nikodem WLKS Wrocław # 00 U16 DS IV
3 f 1 34.54 NIESYTKO Błażej MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- #
4 f 1 30.28 STRZELCZYK Patryk LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/1021/15 2015 BEZ
5 f 1 29.88 DZIEDZIC Paweł LUKS Dwójka Namysłów 00 U16 OP -- #
6 f 1 29.77 KACZMAREK Marek LUKS Podium Kup 00 U16 OP -- #
Chód 3 km M
1 s 1 18:35.41 GRZECH Rafał LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1571/15 2015 5
2 s 1 18:35.49 WYSOWSKI Paweł LUKS MGOKSiR Korfantów 00 U16 OP -- ŻABIŃSKI Mariusz Z/1573/15 2015 5
3 s 1 19:15.83 BIEDA Dawid Krzysztof LUKS MGOKSiR Korfantów 99 U16 OP --
4 s 1 21:02.37 KUPCZEWSKI Arkadiusz LUKS Zabrzeg 99 U16 SL --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.2049741744995 sekund