Zielona Góra 07.09.2014
52. Mityng Winobrania
100 m K
1 1 s 1 12.64 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB -1.6 II
2 2 s 1 12.76 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS -1.6 III B.D. Z/0988/12 2016 3
3 4 s 1 12.95 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -1.6 III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
4 9 s 1 13.52 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -1.6 IV
1 3 s 2 12.94 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS -0.2 III
2 5 s 2 13.16 MARKIEFKA Paulina ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB -0.2 III
3 6 s 2 13.24 WĘGRZYN Natalia MKS Piast Głogów 99 U16 DS -0.2 IV
4 8 s 2 13.48 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -0.2 IV GRENDA Jan
5 11 s 2 13.60 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB -0.2 IV
6 16 s 2 13.82 WARDA Adrianna MLKS Agros Żary 98 U18 LB -0.2 -- B.D. BEZ
1 7 s 3 13.33 MICHALSKA Julia ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB -0.3 IV
2 10 s 3 13.58 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.3 IV WO¬NIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
3 12 s 3 13.62 TOROŃ Małgorzata MULKS Olimpia ¦widnica 00 U16 DS -0.3 IV TEODOSIADIS Micios Z/0109/15 2017 3
4 13 s 3 13.71 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS -0.3 IV
5 14 s 3 13.72 SZUMAN Laura ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.3 IV
6 15 s 3 13.74 KUBAK Hanna ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB -0.3 IV #
1 17 s 4 13.85 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U14 LB -0.9 V WISZ Dariusz Z/0440/16 2019 3 LDK!
2 18 s 4 13.99 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS -0.9 V LDK!
3 19 s 4 14.15 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB -0.9 -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
4 20 s 4 14.23 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -0.9 V #
5 21 s 4 14.38 KRAMPLIC-ANICKA Roksana AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -0.9 V
6 22 s 4 14.57 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB -0.9 -- SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
7 23 s 4 14.79 MARKOWSKA Maja ZLKL Zielona Góra 02 U14 LB -0.9 --
1 s 5 14.72 PAWLUK Alicja ZLKL Zielona Góra 02 U14 LB -0.5 -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/0331/16 2019 2
2 s 5 14.73 GRYGORCEWICZ Hanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB -0.5 -- #
3 s 5 15.00 DROBNIAK Zuzanna ZLKL Zielona Góra 02 U14 LB -0.5 -- #
4 s 5 15.09 KRÓLAK Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -0.5 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/5597/15 2015 BEZ
5 s 5 16.71 RUSNAK Matylda ULKS Sprinter Zielona Góra # 01 U14 LB -0.5 -- #
1 s 6 14.29 WITKOWSKA Maria AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.2 V
2 s 6 14.65 ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB +0.2 --
3 s 6 14.88 WUSIEWICZ Patrycja ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB +0.2 -- HASIÓW Tomasz Z/0493/15 2019 3
4 s 6 14.89 SZYMCZAK Dominika ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB +0.2 -- WALCZAK Jerzy # Z/4862/15 2018 BEZ
5 s 6 16.26 MAKOWSKA Ewelina ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.2 --
300 m K
1 1 s 1 38.24 FORKASIEWICZ Agata KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS -- KOSENDIAK Wojciech B.D. # Z/4039/11 2019
2 2 s 1 40.04 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS -- #
3 3 s 1 41.05 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
4 5 s 1 44.48 ROTKO Aleksandra ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
5 7 s 1 45.86 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB IV
1 4 s 2 42.70 SZAJKIEWICZ Paulina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB --
3 8 s 2 46.35 SAWCZYŃSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
4 9 s 2 47.13 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U14 LB V WISZ Dariusz Z/0440/16 2019 3 LDK!
6 13 s 2 48.18 BARTOSZEWICZ Angelika UKS Piast Bolków 99 U16 DS V #
1 10 s 3 47.25 BARTKOWIAK Klaudia WLKS Wrocław # 00 U16 DS V LDK!
2 11 s 3 47.48 GRYGORCEWICZ Hanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB V #
3 14 s 3 48.70 KULAWIAK Weronika ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5598/15 2015 BEZ
4 15 s 3 49.41 KRAMPLIC-ANICKA Roksana AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
400 m K
1 1 s 1 60.98 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III
2 2 s 1 64.62 MARCZENIA Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
3 3 s 1 72.27 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra 67 Masters LB -- B.D. BEZ
600 m K
1 1 s 1 1:44.83 POGODA Kamila Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 99 U16 LB IV DRACZYŃSKI Adam B.D. # Z/1455/15 2019
2 2 s 1 1:49.84 RYBAK Katarzyna MLKS Sokół Lubin 00 U16 DS V
3 3 s 1 1:51.58 URBANIAK Zuzanna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB -- #
4 7 s 1 1:54.71 RADECKA Ilona MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB -- LDK!
5 8 s 1 1:55.26 CZERWIŃSKA Gabriela UKS Sprint Legnica 99 U16 DS --
6 9 s 1 1:55.38 CZERWIŃSKA Klaudia MKST Astra Nowa Sól 00 U16 LB --
7 10 s 1 1:55.96 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba # 02 U14 DS -- B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
8 12 s 1 1:59.43 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/1910/15 2019 3 LDK!
1 4 s 2 1:52.10 RASZKOWSKA Nikola MLKS Rakowice 01 U14 DS -- #
2 5 s 2 1:53.12 ¦WIˇTEK Iga MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- LDK!
3 6 s 2 1:53.62 ADAMUS Oliwia ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
4 11 s 2 1:56.36 KOŁODZIEJEWSKA Oliwia MLKS Rakowice 01 U14 DS --
5 13 s 2 2:04.10 IZWORSKA Martyna MLKS Rakowice 02 U14 DS -- ŁUKASIK Joanna # Z/2856/15 2017 5
6 14 s 2 2:16.40 LICZBIŃSKA Natalia LLKS Gubin 00 U16 LB -- BIŁAN Grzegorz BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:18.45 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB III WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
2 2 s 1 2:18.96 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III B.D. 3
3 3 s 1 2:19.42 BEKUS Joanna O¦ AZS Poznań # 97 U18 WP III B.D. OSTROWSKI Ryszard # , Z/1501/14 , 2019 1
4 4 s 1 2:24.68 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
5 5 s 1 2:29.99 JAWNIAK Agnieszka MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV
6 6 s 1 2:33.77 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3
7 7 s 1 2:37.60 PRZYBYŁA Magdalena ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
8 8 s 1 2:43.02 PIECHOWIAK Patrycja ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
9 9 s 1 2:46.92 PIˇTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
100 m pł MŁ K
1 2 s 1 16.29 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -1.2 III
2 3 s 1 17.27 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -1.2 IV WO¬NIAK Daniel Z/4391/15 2015 3
3 5 s 1 19.64 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -1.2 -- B.D.
4 6 s 1 20.50 KRAMPLIC-ANICKA Roksana AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -1.2 --
1 1 s 2 16.28 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -2.6 III WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
2 4 s 2 17.72 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB -2.6 V LDK!
3 7 s 2 21.55 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -2.6 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.78 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.8 II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 2 s 1 15.29 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +1.8 II
3 3 s 1 16.61 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +1.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
100 m pł K
1 1 s 1 15.28 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U23 DS +1.8 II
2 2 s 1 15.79 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.8 III B.D. 3
300 m pł K
1 1 s 1 48.56 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
2 2 s 1 49.37 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
3 3 s 1 50.73 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV #
4 4 s 1 52.32 NIEDZIÓŁKA Milena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB V WO¬NIAK Daniel Z/4390/15 2015 4
5 7 s 1 53.84 KUPCZYK Ewa ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB V B.D.
1 5 s 2 53.43 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo # 01 U14 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
2 6 s 2 53.72 WITKOWSKA Maria AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB V
3 8 s 2 57.55 ŁASZCZYŃSKA Weronika AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5071/15 2019 3
4 9 s 2 57.94 WOCAL Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5596/15 2015 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.62 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS II B.D. B.D. # Z/0003/13 2019 1
2 f 1 1.50 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV #
3 f 1 1.50 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. 3
4 f 1 1.50 BACHAR Paulina WKS ¦l±sk Wrocław 92 U23 DS --
5 f 1 1.45 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV #
6 f 1 1.45 KOMARNICKA Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB IV SASKA Tomasz Z/4386/15 2015 4
7 f 1 1.45 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV
8 f 1 1.45 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
9 f 1 1.35 KAZIŃSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB --
10 f 1 1.35 PERNAK Weronika MLKS Agros Żary 98 U18 LB --
11 f 1 1.20 MROCZEK Aleksandra ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
Tyczka K
1 f 1 2.60 PITEK Magda Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV
2 f 1 2.40 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB IV
3 f 1 2.20 PŁOTAŁA Julia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
4 f 1 1.80 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
5 f 1 1.60 TAMUL Wiktoria ULKS Sprinter Zielona Góra # 04 U12 LB -- HUDYMA Justyna # Z/1749/19 2019 5
W dal K
1 f 1 5.87 WRÓBEL Katarzyna KS AZS AWF Wrocław 94 U23 DS +1.5 I KOKOT Zdzisław Z/4260/11 2019 1
2 f 1 5.50 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB +0.8 II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
3 f 1 5.30 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +1.1 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
4 f 1 5.27 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +1.0 III SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
5 f 1 5.22 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.3 III
6 f 1 5.01 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +1.0 IV B.D. Z/0988/12 2016 3
7 f 1 4.87 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.6 IV WO¬NIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
8 f 1 4.78 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.6 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
9 f 1 4.54 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +1.0 -- SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
10 f 1 4.51 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +0.8 -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
11 f 1 4.45 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +1.2 -- #
12 f 1 4.25 SZUMAN Laura ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +1.0 --
13 f 1 4.20 GRZYBOWSKA Oliwia MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS +1.4 --
15 f 1 4.14 KRÓLAK Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.7 -- WO¬NIAK Agnieszka # Z/5597/15 2015 BEZ
16 f 1 4.14 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB +0.6 -- #
17 f 1 3.97 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB +0.9 -- WO¬NIAK Daniel Z/4391/15 2015 3
18 f 1 3.83 SZYMCZAK Dominika ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB +1.2 -- WALCZAK Jerzy # Z/4862/15 2018 BEZ
19 f 1 3.74 ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB +1.3 --
20 f 1 3.58 WOCAL Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +1.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5596/15 2015 BEZ
21 f 1 3.32 GAWRYSIAK Hanna ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.7 --
Kula (3) K
1 f 1 13.03 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS II B.D. B.D. # Z/0003/13 2019 1
2 f 1 11.04 SOBIESIŃSKA Patrycja UKS Piast Bolków 98 U18 DS III
3 f 1 9.57 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V #
4 f 1 9.23 WÓJCIK Weronika ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
5 f 1 7.65 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB -- LDK!
6 f 1 6.45 HABRAT Dominika ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- #
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.67 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
2 f 1 29.67 DRZAZGA Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV #
3 f 1 27.66 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
4 f 1 23.42 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3103/15 2016 4
5 f 1 18.23 KOŻAN Izabela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- #
Dysk (1) K
1 f 1 45.64 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
3 f 1 33.94 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
4 f 1 33.44 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
5 f 1 32.99 MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB III
6 f 1 30.96 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV #
7 f 1 27.23 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV #
8 f 1 20.68 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ
Młot (3) K
1 f 1 35.37 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
1 f 1 49.22 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB II
2 f 1 29.06 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3
2 f 1 33.98 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
3 f 1 26.56 PAWŁOWSKA Paulina UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek 5
3 f 1 33.14 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
4 f 1 22.87 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3103/15 2016 4
4 f 1 32.13 JÓZEFIAK Roksana UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0314/13 2015 BEZ
5 f 1 22.58 DRZAZGA Weronika ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB -- #
5 f 1 30.73 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
6 f 1 17.93 KOŻAN Izabela ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- #
6 f 1 30.40 MANIA Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3232/15 2015 BEZ
7 f 1 21.43 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
  f 1 NM MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB --
Młot (4) K
1 f 1 42.10 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
Oszczep (500) K
1 f 1 37.29 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB III #
1 f 1 37.68 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
2 f 1 23.66 KORCYPA Agnieszka ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB -- #
2 f 1 37.66 SŁOWIK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS III
3 f 1 20.88 LISIECKA Dagmara LLKS Gubin 00 U16 LB --
3 f 1 34.70 GRZELAK Weronika LKS Górnik Wałbrzych 97 U18 DS IV B.D. B.D. # Z/0003/13 2019 1
4 f 1 30.01 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
5 f 1 28.30 WÓJCIAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- #
Oszczep (600) K
1 f 1 42.80 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
2 f 1 37.48 RACHWALSKA Dorota LKS Polkowice 96 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/0987/12 2018 2
100 m M
1 1 s 1 11.19 MAZURKIEWICZ Grzegorz KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -0.6 II B.D. 3
2 2 s 1 11.37 RÓŻAŃSKI Paweł KS Gwardia Piła 95 U20 WP -0.6 III CHRZˇSZCZ Piotr B.D. # Z/2056/11 2018 2
3 5 s 1 11.81 JACENT Artur MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -0.6 IV
4 7 s 1 11.93 WEJKSZNIA Marek MLKS Sokół Lubin 96 U20 DS -0.6 IV
5 11 s 1 12.27 DROGOSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -0.6 --
1 3 s 2 11.64 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U20 LB +0.5 III
2 4 s 2 11.79 BINKIEWICZ Adrian AZS-AWF Gorzów 94 U23 LB +0.5 --
3 6 s 2 11.92 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB +0.5 IV GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
4 10 s 2 12.11 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.5 IV
5 15 s 2 12.46 CZAPLA Mateusz niest. Wrocław 89 Sen DS +0.5 --
1 8 s 3 11.94 NAWROT Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -0.1 IV
2 9 s 3 12.02 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.1 IV #
3 12 s 3 12.29 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U16 DS -0.1 V B.D. B.D. B.D. 3
3 13 s 3 12.29 PLUSKOTA Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -0.1 -- #
5 14 s 3 12.44 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U16 DS -0.1 V BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 3
6 20 s 3 12.81 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB -0.1 -- WISZ Dariusz Z/1912/15 2019 3
1 19 s 4 12.79 ZINKIEWICZ Marek MLKS Agros Żary 00 U16 LB -0.6 --
2 21 s 4 13.03 PODGÓRNY Daniel AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -0.6 --
3 22 s 4 13.25 KALININ Dawid MULKS Olimpia ¦widnica 00 U16 DS -0.6 -- TEODOSIADIS Micios Z/0110/15 2018 BEZ
4 24 s 4 13.45 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS -0.6 -- B.D. Z/0919/14 2018 BEZ
5 25 s 4 13.51 OLEKSY Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -0.6 --
1 16 s 5 12.53 MATUSIAK Adam ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.1 -- #
2 17 s 5 12.67 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 99 U16 DS +0.1 V
3 18 s 5 12.72 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.1 -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019
4 23 s 5 13.35 PAŁĘGA Piotr MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.1 --
5 26 s 5 13.54 ŻYŻA Norbert ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB +0.1 -- WO¬NIAK Daniel BEZ
6 27 s 5 13.89 KOROTKIEWICZ Dominik ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.1 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5595/15 2015 BEZ
7 28 s 5 14.77 PIOTROWSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB +0.1 -- #
300 m M
1 1 s 1 34.27 PODSIADŁO Kamil KS AZS AWF Wrocław 91 Sen DS --
2 2 s 1 34.70 KAPAŁA Dawid WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS --
3 3 s 1 35.27 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
4 4 s 1 36.80 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
5 5 s 1 36.92 JANUSZ Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 93 U23 DS -- B.D. 3
6 6 s 1 36.98 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB II #
1 7 s 2 38.78 WOJNOWSKI Grzegorz MKS Piast Głogów 99 U16 DS III
2 8 s 2 38.94 SZYMCZAK Bartłomiej MKS Piast Głogów 99 U16 DS III BIELAWA Przemysław Z/0952/15 2018 3
3 9 s 2 40.27 RABIEGA Kamil MLKS Agros Żary 99 U16 LB IV
4 s 2 40.77 PIECHOWIAK Dominik ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
5 11 s 2 40.95 PASZKOWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
6 12 s 2 42.74 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB -- GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
1 s 3 39.73 ROSIŃSKI Adrian MKS Piast Głogów 99 U16 DS IV B.D. B.D. B.D. 3
2 s 3 43.52 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/1912/15 2019 3
3 s 3 45.43 OLEKSY Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
4 s 3 48.74 PAŁĘGA Piotr MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
1 s 4 41.87 MĘDEROWICZ Przemysław MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
2 s 4 42.16 MENCEL Norbert MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
3 s 4 43.92 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2052/16 2018 BEZ
400 m M
1 1 s 1 49.41 LITERSKI Kamil UKS Młodzik Warszawa 93 U23 MZ II
2 3 s 1 50.89 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB III
3 4 s 1 51.29 JAKUSZEWSKI Konrad ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III WO¬NIAK Agnieszka WO¬NIAK Agnieszka Z/0622/12, Z/0622/12 , 2015 3
4 5 s 1 52.33 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
5 6 s 1 52.43 TUDOROW Arkadiusz ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III
6 11 s 1 54.26 KOTUŁA Patryk UKS Sprint Legnica 97 U18 DS IV
1 2 s 2 50.00 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB II B.D. 1
2 9 s 2 53.26 RYK Rafał MLKS Agros Żary 97 U18 LB IV
3 12 s 2 54.49 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB IV
4 15 s 2 55.86 CZERNIJ Kacper ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
5 17 s 2 57.05 KUREK Michał AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
6 18 s 2 57.83 JAROSZEWSKI Krystian AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
7 19 s 2 59.74 MATKOWSKI Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
1 7 s 3 52.54 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
2 8 s 3 53.14 WŁODARCZYK Filip KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0064/13 2019 3
3 10 s 3 53.77 PLUSKOTA Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB IV #
4 13 s 3 54.59 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB IV
5 14 s 3 55.54 KIJEK Tomasz ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB --
6 16 s 3 56.08 LECHOCKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB --
600 m M
1 1 s 1 1:32.46 WOJCIECHOWSKI Dominik AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV #
2 2 s 1 1:33.19 WANTUCH Michał MKS Piast Głogów 99 U16 DS IV
3 3 s 1 1:35.87 MOROZ Robert MLKS Agros Żary 00 U16 LB V
4 4 s 1 1:36.26 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01 U14 LB V
5 5 s 1 1:36.28 SZCZYGIELSKI Filip AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V
6 6 s 1 1:37.19 BUDA Piotr ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB V
7 7 s 1 1:38.21 MATZ Kacper ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V
8 8 s 1 1:39.73 WĘGLARZ Maciej ZLKL Zielona Góra # 00 U16 LB V LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2819/15 2018 BEZ
9 9 s 1 1:42.80 SPYCHAŁA Dawid MKS Piast Głogów 01 U14 DS -- LDK!
10 10 s 1 1:46.37 JOVIĆ Eryk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/2935/15 2015 BEZ
11 11 s 1 1:54.07 SZYŁAK Konrad MLKS Rakowice 00 U16 DS --
12 12 s 1 2:00.01 KURPAS Rafał ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- HASIÓW Tomasz Z/0492/15 2019 BEZ
800 m M
1 s 1 2:01.15 BELGRAU Szymon O¦ AZS Poznań # 94 U23 WP III NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
2 s 1 2:02.06 CIECIERSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 98 U18 LB IV BIESIADA Ryszard Z/0223/14 2018 2
3 s 1 2:02.37 SOKALSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 96 U20 LB IV
4 s 1 2:02.80 MALISZEWSKI Filip AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV
5 s 1 2:05.18 WISZ Mateusz MLKS Agros Żary 96 U20 LB IV #
6 s 1 2:07.19 LUBA¦ Tomasz MLKS Sokół Lubin 94 U23 DS -- KAZIMIERCZYK Jacek Z/2819/11 2014 BEZ
7 s 1 2:07.63 BELGRAU Tobiasz MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS -- KAZIMIERCZYK Jacek Z/0748/13 2019 4
8 s 1 2:09.47 PACHURKA Marcin ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
9 s 1 2:11.04 ODALSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB --
1 s 2 2:09.97 LACELT Radosław ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
2 s 2 2:11.35 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1661/14 2019 3
3 s 2 2:13.18 PĘKALA Piotr MLKS Agros Żary 98 U18 LB -- SKORUPA Krzysztof Z/0976/14 2019 3
4 s 2 2:13.65 WAWRZYKOWSKI Jakub MKST Astra Nowa Sól 97 U18 LB -- BIESIADA Ryszard Z/0439/13 2019 BEZ
5 s 2 2:14.34 NALEPKA Marcin MLKS Rakowice 95 U20 DS -- #
6 s 2 2:15.40 WRÓBEL Mateusz AZS-AWF Gorzów # 98 U18 LB --
1000 m M
1 1 s 1 2:47.16 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
2 2 s 1 2:50.57 BOGUCKI Norbert ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V HASIÓW Tomasz Z/1058/15 2019 3
3 3 s 1 2:50.74 WEISE Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V #
4 4 s 1 2:54.25 MARUT Tomasz MLKS Rakowice 99 U16 DS V ŁUKASIK Joanna Z/2160/15 2018 BEZ
5 s 1 2:59.34 TOMASZEWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V ZYGMUNT Zdzisław # Z/2634/15 2016 BEZ
6 s 1 3:03.30 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/1911/15 2019 3 LDK!
7 s 1 3:07.47 SAROL Marek AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
8 s 1 3:14.02 MACHEL Gerard ZKS Drzonków 01 U14 LB -- HORBACZ Marcin BEZ
9 s 1 3:18.47 JASION Kacper LLKS Gubin 00 U16 LB --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.79 PIECHOWIAK Dominik ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -0.3 III
2 2 s 1 16.39 WALICKI Antoni WKS ¦l±sk Wrocław # 99 U16 DS -0.3 III LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
3 3 s 1 16.72 NOCUŁA Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.3 III
4 4 s 1 17.43 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -0.3 IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 16.90 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
2 2 s 1 17.05 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS +0.6 --
3 3 s 1 17.25 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +0.6 -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
4 4 s 1 17.52 LECHOCKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB +0.6 --
110 m pł M (99.1) M
2 s 1 14.74 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.5 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
3 s 1 14.94 SCHUBERT Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +0.5 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. # Z/3148/11 2019 1
4 s 1 14.98 SZCZEPANIAK Mateusz AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +0.5 II B.D. 1
5 s 1 15.79 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB +0.5 III
6 s 1 16.03 SIKORA Kamil AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +0.5 III
7 s 1 16.24 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +0.5 III
110 m pł M
1 s 1 14.25 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS +0.5 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
300 m pł M
1 s 1 39.84 WALICKI Antoni WKS ¦l±sk Wrocław # 99 U16 DS II LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 s 1 41.72 GRABOWY Paweł ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
3 s 1 45.52 KLEE Maximilian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
5 s 1 51.22 ŻYŻA Norbert ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB -- WO¬NIAK Daniel BEZ
Wzwyż M
1 f 1 2.06 KITTA Rafał UMKS Iskra Wolsztyn 92 U23 WP II SKWIERZYŃSKI jacek Z/0544/11 2014 2
2 f 1 1.70 JASIELSKI Jędrzej ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
3 f 1 1.65 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
4 f 1 1.65 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP V JAGACIAK Jarosław # Z/0484/15 2019 3
5 f 1 1.65 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2
6 f 1 1.60 RESZEL Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
7 f 1 1.60 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
8 f 1 1.55 RADKOWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
8 f 1 1.55 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
10 f 1 1.50 JANKOWICZ Piotr MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS -- B.D. Z/0919/14 2018 BEZ
Tyczka M
1 f 1 3.20 ROSZKOWSKI Daniel ZLKL Zielona Góra 92 U23 LB --
2 f 1 3.00 SAMELA Patrycjusz ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
3 f 1 2.80 TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB V #
4 f 1 1.80 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/4620/15 2019 3
  f 1 NM NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS -- ŁO¦ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
W dal M
1 f 1 7.26 BACHAR Patryk KS AZS AWF Wrocław # 92 U23 DS +0.6 I KOKOT Zdzisław # Z/1708/11 2019 1
2 f 1 6.80 ABRAMCZYK Kacper LKS Polkowice 98 U18 DS +0.9 II B.D. Z/0293/14 2016 3
3 f 1 6.46 BURZAK Rafał KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.0 III
4 f 1 6.39 RÓŻAŃSKI Paweł KS Gwardia Piła 95 U20 WP +0.7 III CHRZˇSZCZ Piotr B.D. # Z/2056/11 2018 2
5 f 1 6.35 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +1.3 III SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
6 f 1 6.35 SZAŁĘGA Bartłomiej MLKS Agros Żary 96 U20 LB +0.9 III
7 f 1 6.26 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +0.6 IV B.D. BEZ
8 f 1 6.18 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.3 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
9 f 1 6.04 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +0.8 IV
10 f 1 5.95 BURZYCKI Remigiusz AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.8 IV
11 f 1 5.74 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +1.2 V WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
12 f 1 5.67 WEICHERT Marcin MKS Piast Głogów 99 U16 DS +1.0 V #
13 f 1 5.44 MŁOCZKOWSKI Jakub MKS Piast Głogów 97 U18 DS +0.7 --
14 f 1 5.27 ZINKIEWICZ Marek MLKS Agros Żary 00 U16 LB +1.0 --
15 f 1 5.10 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB +1.3 --
16 f 1 5.01 JASIELSKI Jędrzej ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.9 --
  f 1 NM PODGÓRNY Daniel AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB 0.0 --
Kula (5) M
1 f 1 12.67 RUSINKO Michał LKS Polkowice 99 U16 DS IV B.D. Z/2188/15 2016 2
1 f 1 15.78 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
2 f 1 12.05 HODYL Rafał MKS Piast Głogów 99 U16 DS V
2 f 1 15.02 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
3 f 1 10.98 SZLENDAK Dawid AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB V
3 f 1 13.01 POLANIN Krzysztof ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV
4 f 1 10.92 JĘCEK Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
4 f 1 12.11 SALETROWICZ Marcin ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB --
5 f 1 9.97 PIEKARNIK Radosław MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
5 f 1 11.74 BURZYCKI Remigiusz AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
6 f 1 11.29 SZYDŁOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
  f 1 NM ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
Kula (6) M
1 f 1 14.43 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB II
2 f 1 10.78 SOBCZAK Błażej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP -- OLSZAŃSKI Paweł # Z/1662/12 2019 2
Dysk (1) M
1 f 1 46.60 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
2 f 1 42.55 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
3 f 1 38.95 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
4 f 1 38.41 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 99 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2190/15 2019 4
5 f 1 31.18 RUSINKO Michał LKS Polkowice 99 U16 DS V B.D. Z/2188/15 2016 2
6 f 1 30.55 ZDEBELAK Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB -- #
7 f 1 25.90 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 02 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # Z/1624/16 2019 2 LDK!
8 f 1 22.39 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 56.58 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
2 f 1 46.88 WEISS Wojciech UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP II CZARNECKI Mateusz Z/0320/13 2019 3
3 f 1 44.31 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
4 f 1 42.94 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
5 f 1 39.41 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS III
6 f 1 33.32 IWANIUK Kacper AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
7 f 1 26.91 SZYDŁOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 f 1 51.32 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I
2 f 1 47.97 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB II
3 f 1 44.97 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
4 f 1 39.08 KUROSZ Michał ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III
Młot (5) M
1 f 1 45.77 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
1 f 1 51.08 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
2 f 1 42.92 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
2 f 1 48.88 DUDZIK Korneliusz ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB IV
3 f 1 28.85 PIETRZAK Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3101/15 2015 5
3 f 1 46.16 ADAMUS Maciej LKS Górnik Wałbrzych 98 U18 DS IV
4 f 1 23.27 KITTA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 99 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek BEZ
4 f 1 38.81 IWANIUK Kacper AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
5 f 1 22.15 SKWIERZYŃSKI Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3105/15 2016 BEZ
5 f 1 37.53 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
6 f 1 32.52 SZYDŁOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
Młot (6) M
1 f 1 51.80 ADAMCIO Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
2 f 1 51.03 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
3 f 1 43.63 KRAJEWSKI Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP III CZARNECKI Mateusz Z/0315/13 2016 3
4 f 1 41.13 ZYBER Maciej ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV
Oszczep (600) M
1 f 1 48.29 SIEMASZKO Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 00 U16 LB III #
2 f 1 47.68 JAKUBOWSKI Jakub LKS Polkowice 99 U16 DS IV PIERZCHALA Robert Z/2186/15 2018 4
3 f 1 43.22 KAMIŃSKI Marcin MLKS Agros Żary 99 U16 LB IV
4 f 1 40.63 PLICHTA Antoni LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB V WESOŁEK Krzysztof Z/3076/15 2019 M
5 f 1 38.94 ZIENKIEWICZ Jakub MLKS Agros Żary 00 U16 LB V
6 f 1 37.36 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
7 f 1 29.68 BUKOWIECKI Ryszard niest. Z.Góra 49 Masters LB --
8 f 1 26.38 ŁAPO Artur ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- KOWALSKI Zenon # Z/5594/15 2019 2
9 f 1 21.65 CZEPIEL Grzegorz MKS Bolesłavia Bolesławiec # 02 U14 DS -- MARKOWSKI Tomasz MARKOWSKI Tomasz # Z/1624/16 2019 2 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 61.34 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
2 f 1 49.90 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV #
3 f 1 41.13 SZEWCZYK Dawid MLKS Sokół Lubin 98 U18 DS --
4 f 1 39.06 SZANDROWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
5 f 1 37.76 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019
Oszczep (800) M
1 f 1 66.84 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 f 1 65.57 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U23 DS I PIERZCHALA Robert Z/4383/11 2016 2
3 f 1 55.85 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB II
4 f 1 49.36 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.8862888813019 sekund