Rzeszów 07.09.2014
Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego młodzików
100 m K
2 s 1 13.38 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -1.8 IV
2 s 1 13.70 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -1.4 IV BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
3 s 1 13.42 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U18 PK -1.8 IV ŻAK Dariusz # Z/0090/14 2018 3
3 s 1 13.86 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -1.4 V ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
4 s 1 13.43 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK -1.8 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
4 s 1 14.27 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK -1.4 V
5 s 1 13.61 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ -1.8 IV B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
5 s 1 14.35 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK -1.4 V
6 s 1 14.27 CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA -1.8 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
6 s 1 22.50 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -1.4 -- BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
7 s 1 14.30 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK -1.8 --
8 s 1 14.37 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -1.8 --
1 s 2 13.65 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -1.0 IV KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
1 s 2 13.85 FILIP Estera ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.6 --
2 s 2 13.86 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -0.6 -- MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
2 s 2 14.23 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK -1.0 V
3 s 2 14.01 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK -0.6 --
3 s 2 14.48 OLSZOWY Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK -1.0 V
4 s 2 14.07 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.6 --
4 s 2 14.49 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -1.0 V BARSZCZ Mirosław BEZ
5 s 2 14.32 BIELATOWICZ Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.6 -- B.D. BEZ
5 s 2 14.58 SMUTEK Larysa KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -1.0 -- #
6 s 2 14.37 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK -0.6 --
6 s 2 15.14 WIERZGANOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -1.0 --
7 s 2 14.76 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -0.6 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
1 s 3 14.00 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -1.9 V
2 s 3 14.51 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -1.9 -- BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
3 s 3 14.60 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -1.9 -- #
4 s 3 14.72 DRELICH Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK -1.9 --
5 s 3 15.05 KUCZMA Dominika KS Komunalni Sanok 01 U14 PK -1.9 --
2 s 4 14.52 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK -1.7 -- SUGIER Maria # Z/0272/15 2019 3 LDK!
3 s 4 14.60 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK -1.7 -- BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
4 s 4 15.39 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 03 U12 PK -1.7 -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2019 3 LDK!
5 s 4 15.58 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK -1.7 -- SUDOŁ Edward Z/1233/16 2019 3
1 s 5 13.60 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.1 IV BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 s 5 14.54 GAWLIK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK -0.1 --
3 s 5 14.80 PANYŁO Julia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -0.1 --
4 s 5 15.64 WAŻNY Monika CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK -0.1 --
5 s 5 15.73 SUDOŁ Justyna MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -0.1 -- #
6 s 5 16.11 RUPAR Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.1 --
7 s 5 16.65 STRZELEC Martyna UKS Tempo 5 Przemyśl 03 U12 PK -0.1 -- SUGIER Maria SUGIER Maria # Z/0168/17 2019 2 LDK!
8 s 5 16.70 BŁĄDEK Eryka MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK -0.1 --
1 e 1 13.17 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -1.4 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
1 e 1 13.38 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.8 IV MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
1 e 4 14.03 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -1.7 V BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
200 m K
1 s 1 26.84 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -0.4 III WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
2 s 1 26.91 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.4 III
3 s 1 27.02 TŁUCZEK Kamila CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -0.4 III MAZUR Janusz B.D. Z/0080/13 2019
4 s 1 27.36 GŁÓWKA Klaudyna OKS Skra Warszawa # 96 U20 MZ -0.4 IV B.D. GĄSIEWSKI Artur , Z/0553/12 , 2019 1
5 s 1 27.53 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U18 PK -0.4 IV ŻAK Dariusz # Z/0090/14 2018 3
6 s 1 28.72 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.4 --
1 s 2 27.65 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
2 s 2 27.89 CHMIELOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -1.0 IV
3 s 2 28.86 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -1.0 --
4 s 2 28.95 BIELATOWICZ Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -1.0 -- B.D. BEZ
5 s 2 29.34 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK -1.0 --
  s 2 DQ CUBER Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA 0.0 -- GIZA Andrzej B.D. # Z/1061/13 2019 1
1 s 3 28.06 BARSZCZ Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK -0.8 IV BARSZCZ Mirosław B.D. Z/0798/13 2017 2
2 s 3 28.24 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96 U20 PK -0.8 IV KARKUT Bogdan # Z/0311/15 2015 4
3 s 3 28.78 FILIP Estera ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.8 --
4 s 3 30.83 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -0.8 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
5 s 3 32.08 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK -0.8 -- ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
300 m K
1 s 1 42.54 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
2 s 1 43.90 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
3 s 1 44.11 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
4 s 1 44.16 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK III KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
5 s 1 44.20 ANDRUCH Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK III
6 s 1 44.48 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK III BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
7 s 1 44.76 KOŚCIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA III
8 s 1 45.02 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV
1 s 2 47.14 PEMPUŚ Magdalena UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK V SUGIER Maria # Z/0272/15 2019 3 LDK!
2 s 2 47.91 BURDZY Julia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V # LDK!
3 s 2 48.72 GOŁĘBIOWSKA Paulina KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
4 s 2 49.18 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -- BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
5 s 2 49.40 KORNIAK Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK --
1 s 3 48.55 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław BEZ
2 s 3 49.02 NOWIK Róża KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert # Z/6478/15 2017 5 LDK!
3 s 3 50.28 BOZEK Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- LDK!
4 s 3 53.35 RUP Aleksandra MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK -- #
5 s 3 70.04 JACHER Natalia LKS Stal Mielec 07 U12 PK -- KULIG Marzena B.D. Z/3938/19 2019
1 s 4 44.63 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
2 s 4 47.07 GANCARZ Karolina MKL Sparta Stalowa Wola 01 U14 PK V
3 s 4 48.64 GAWLIK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK --
4 s 4 50.72 WAŻNY Monika CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK --
400 m K
1 s 1 56.88 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK II KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 s 1 59.83 SARNA Angelika AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2019 M
3 s 1 62.85 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
4 s 1 66.91 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
5 s 1 67.76 BĄBA Sylwia MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK -- ZIĘBA Julian # Z/0089/14 2018 1
6 s 1 68.45 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA --
7 s 1 76.69 WCISŁO Natalia CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
600 m K
1 s 1 1:40.83 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK III KOWAL Piotr # Z/2937/15 2019 2
2 s 1 1:41.61 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK III ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
3 s 1 1:42.80 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
4 s 1 1:44.77 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019
5 s 1 1:45.09 SUDOŁ Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK IV #
6 s 1 1:49.32 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno # 99 U16 PK V KATAN Wacław # Z/0483/17 2019 3
7 s 1 1:50.13 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U14 PK -- KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
8 s 1 1:53.54 DZIELIŃSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
9 s 1 1:56.85 SERWATKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/3273/15 2018
10 s 1 1:58.90 BEREŹNICKA Monika UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -- SUGIER Maria Z/0280/15 2019 2 LDK!
11 s 1 1:59.83 MAZUR Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
1 s 2 2:00.25 PIKOR Natalia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK --
2 s 2 2:00.61 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2018 3
3 s 2 2:04.33 ISKRA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- B.D. BEZ
4 s 2 2:07.48 DUDEK Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- BARSZCZ Mirosław # BEZ
5 s 2 2:16.01 MADEJ Agata KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
6 s 2 2:19.65 LUBOJAŃSKA Alicja KKS Victoria Stalowa Wola 04 U12 PK -- KŁOSOWSKA Monika KŁOSOWSKA Monika # BEZ LDK!
800 m K
1 s 1 2:18.12 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
2 s 1 2:18.36 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
3 s 1 2:21.54 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III B.D. BEZ
4 s 1 2:24.93 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III WOSIEK Jacek B.D. BEZ
5 s 1 2:27.58 LECH Anita UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
6 s 1 2:28.21 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
7 s 1 2:33.05 ZAJDEL Marlena KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK --
8 s 1 2:37.14 FURMAŃSKA Karolina MLUKS Tarnów 97 U18 MA -- B.D. BEZ
9 s 1 2:38.38 KAPUSTKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
1000 m K
1 s 1 3:15.99 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK IV #
2 s 1 3:16.29 SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV B.D.
3 s 1 3:25.35 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U16 PK V SZEWCZYK Sławomir B.D. #
4 s 1 3:29.82 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK V BIGUS Anna Z/2114/15 2019 2
5 s 1 3:33.09 BOŻĘTKA Marta KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK -- B.D. BEZ
6 s 1 3:34.05 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
7 s 1 4:01.76 GANCARZ Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK --
8 s 1 4:29.52 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
100 m pł MŁ K
1 s 1 14.59 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.6 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 s 1 16.82 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.6 IV
3 s 1 17.44 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -0.6 V WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
4 s 1 18.28 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -0.6 V WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
5 s 1 18.60 SZARA Iwona CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -0.6 --
6 s 1 18.62 BĄK Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -0.6 --
300 m pł K
1 s 1 44.89 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 s 1 48.90 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK III
3 s 1 52.68 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V LDK!
4 s 1 53.57 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V
5 s 1 56.39 SZARA Iwona CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
400 m pł K K
1 s 1 63.24 ZAMBROWSKA Magdalena KU AZS PWSZ w Tarnowie 91 Sen MA II
2 s 1 65.95 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
3 s 1 68.81 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK III
4 s 1 74.54 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK --
4x100 m K
1 s 1 52.13 MITEK Justyna
MISIELAK Marcelina
SŁYŚ Magdalena
KANTOR Weronika
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00
99
00
99
U16 PDK -- BIGUS Anna
BIGUS Anna
BIGUS Anna
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/2115/15
Z/4173/15
Z/2116/15
Z/4171/15
2017
2017
2017
2019
3
4
2

2 s 1 53.99 GORCZYCA Angelika
DYBKA Agnieszka
PAWŁOWSKA Natalia
OSIECKA Małgorzata
KKS Victoria Stalowa Wola 99
00
99
00
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
ANIOŁ Stanisław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/2719/15
Z/0258/15
Z/4470/15
2019
2017
2019
BEZ
2
3
2
3 s 1 54.86 OLSZOWY Paulina
DZIADURA Ewa
KORNIAK Zuzanna
KRUK Weronika
MKL Sparta Stalowa Wola 99
99
99
99
U16 PDK --


4 s 1 55.86 NOWIK Róża
BURDZY Julia
BOZEK Wiktoria
KROKER Nadia
KKS Victoria Stalowa Wola 01
01
01
01
U14 PDK -- MATUSZAK Robert MATUSZAK Robert


BARSZCZ Mirosław
Z/6478/15
Z/6495/15
2017
2018
5
4
Wzwyż K
1 1.55 ZUZIAK Marzena KU AZS PWSZ w Tarnowie 93 U23 MA III
2 1.50 SZYMONIK Marlena CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK IV
3 1.50 LEW Kinga UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
4 1.45 KOCĘBA Weronika CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK IV #
5 1.35 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK --
6 1.30 ŁUKASIEWICZ Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz BEZ
7 1.25 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
8 1.20 KUCZMA Dominika KS Komunalni Sanok 01 U14 PK --
W dal K
1 5.28 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.1 III BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
2 4.79 TORBA Gabriela LKS Stal Mielec 01 U14 PK +1.6 V TORBA Tomasz Z/4423/15 2019 1
3 4.53 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK 0.0 V WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
4 4.40 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK 0.0 -- ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
5 4.19 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK 0.0 -- #
6 4.01 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
7 3.91 DRELICH Natalia MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK 0.0 --
8 3.70 LIGAS Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 02 U14 PK -0.1 -- SUDOŁ Edward Z/1233/16 2019 3
1 2 5.30 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK +0.7 III
2 2 5.07 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK 0.0 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
3 2 4.98 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.8 IV
4 2 4.75 RAGAN Barbara CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK +1.7 --
5 2 4.55 WILK Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.7 -- B.D. # BEZ
6 2 3.66 RUPAR Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK 0.0 --
Kula (3) K
1 10.02 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
2 9.05 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V BARSZCZ Mirosław BEZ
3 8.96 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
4 7.47 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
5 7.30 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
6 6.78 ŹRÓDŁOWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz # BEZ
7 6.67 LIC Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5836/15 2015 BEZ
8 5.88 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
1 2 11.63 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III B.D. BEZ
2 2 9.45 STÓJ Katarzyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
3 2 9.28 BURDZY Agata MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
4 2 9.15 WICKOWSKA Justyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
5 2 8.89 SERAFIN Sabina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -- B.D. # BEZ
6 2 8.49 KOZDRONKIEWICZ Katarzyna MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
Kula (4) K
1 8.95 STAROSTKA Ewelina niest. Kraków 93 U23 MA -- KUCZEK Piotr # BEZ
2 8.28 MYŚLIWIEC Magdalena ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK --
Dysk (0.75) K
1 32.67 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
2 32.49 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
3 31.22 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
4 22.60 HERDA Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 02 U14 PK -- RADOCHOŃSKI Marek SUGIER Maria Z/0269/15 2019 3 LDK!
5 22.35 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
6 22.20 ŹRÓDŁOWSKA Joanna CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz # BEZ
7 20.94 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK --
8 20.23 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
Dysk (1) K
1 22.36 BURDZY Agata MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
2 17.64 GOLBA Ewelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -- B.D. BEZ
Młot (3) K
1 45.38 MAKAREWICZ Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK III ŁYP Jacek Z/0888/13 2018 3
2 39.65 WOJTALA Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK IV
3 36.37 KARAŚ Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK IV
4 36.22 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
5 34.52 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
6 34.24 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U16 PK V JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
7 32.19 KOTWICA Joanna KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/1545/14 2017 BEZ
8 31.80 ZIÓŁKOWSKA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- ŁYP Jacek Z/0728/14 2019 BEZ
9 30.56 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V
10 24.37 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
11 24.34 KOZDRONKIEWICZ Katarzyna MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
12 21.64 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
Młot (4) K
1 36.40 KUCHARCZYK Ilona LKS Stal Mielec 96 U20 PK IV
Oszczep (500) K
1 32.30 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
2 31.56 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
3 25.22 GÓRNIAK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
4 16.40 LIC Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5836/15 2015 BEZ
Oszczep (600) K
1 28.03 WIELGOS Karolina CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK --
Chód 3 km K
1 15:24.81 RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U16 PK II KULIG Marzena Z/2612/15 2019 2
2 15:36.13 MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U16 PK II KULIG Marzena Z/2613/15 2018 2
3 15:46.21 CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
4 16:16.95 KAJUTH Anna CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK --
5 17:01.30 RUSEK Patrycja LKS Stal Mielec 02 U14 PK III KULIG Marzena Z/1455/16 2019 3
6 17:01.35 BARSZCZ Aurelia LKS Stal Mielec 01 U14 PK III
7 17:19.98 GUTKIND Aleksandra KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK --
8 17:37.62 KALINA Weronika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV LASSOTA Lesław # 3
9 19:05.11 KUBIK Karolina LKS Stal Mielec 02 U14 PK V
100 m M
1 s 1 12.15 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +0.2 IV
2 s 1 12.30 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.2 V
3 s 1 12.43 SZABAGA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK +0.2 V
4 s 1 12.45 KULIK Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +0.2 V
5 s 1 12.48 ROMAŃSKI Maciej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.2 V MARSZAŁEK Alicja Z/4176/15 2017 4
1 s 2 12.91 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -1.9 -- IDZINIAK Ewa # Z/3661/15 2017 3
2 s 2 13.00 KURASZ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -1.9 --
3 s 2 13.17 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -1.9 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
4 s 2 13.19 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -1.9 -- LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
5 s 2 13.33 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK -1.9 -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2019
6 s 2 13.35 SIDOR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -1.9 --
7 s 2 13.53 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -1.9 --
1 s 3 13.26 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK +1.3 -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
2 s 3 13.42 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +1.3 --
3 s 3 13.93 GUDYKA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK +1.3 -- B.D.
4 s 3 14.10 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK +1.3 --
5 s 3 14.62 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK +1.3 -- ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK!
6 s 3 15.34 CZAJKA Piotr ULKS Technik Trzcinica 01 U14 PK +1.3 -- B.D. BEZ
1 s 4 11.63 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.5 III
2 s 4 11.85 KĘDZIOR Michał CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -0.5 IV
3 s 4 11.95 SŁAWNIAK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.5 IV
4 s 4 11.96 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK -0.5 IV
5 s 4 11.97 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK -0.5 IV
6 s 4 12.28 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK -0.5 --
7 s 4 12.49 FĄFARA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK -0.5 --
8 s 4 12.59 ŹREBIEC Hubert ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.5 --
1 s 5 12.13 PASELA Patryk LKS Stal Mielec 98 U18 PK -1.3 IV
2 s 5 12.33 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -1.3 -- LDK!
3 s 5 12.33 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK -1.3 --
4 s 5 12.39 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -1.3 -- STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
5 s 5 12.40 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK -1.3 --
200 m M
1 s 1 23.24 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -2.1 III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
2 s 1 23.56 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK -2.1 III
3 s 1 23.91 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -2.1 IV
3 s 1 24.11 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK -2.1 IV ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
4 s 1 24.50 KĘDZIOR Michał CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -2.1 --
1 s 2 25.13 WRYK Grzegorz MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK -1.4 --
2 s 2 25.52 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -1.4 -- LDK!
3 s 2 25.67 PYTLAK Konrad CWKS Resovia Rzeszów # 98 U18 PK -1.4 --
4 s 2 27.71 ŹREBIEC Hubert ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -1.4 --
5 s 2 DQ MOKRZYCKI Maciej MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK 0.0 --
300 m M
1 s 1 37.78 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK III KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
2 s 1 39.44 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
3 s 1 39.78 SIDOR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
4 s 1 40.44 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
5 s 1 40.79 PIKULA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK V #
1 s 2 41.23 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V
2 s 2 41.71 CICHOŃ Kamil KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK V
3 s 2 44.26 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
4 s 2 44.95 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK --
5 s 2 45.93 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
6 s 2 47.49 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK --
7 s 2 51.16 PIŁAT Sebastian KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- ANIOŁ Stanisław MATUSZAK Robert # Z/3133/16 2019 4 LDK!
400 m M
1 s 1 51.84 URBANIAK Arkadiusz MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK III ZIĘBA Julian # Z/0091/14 2018 BEZ
2 s 1 52.98 SAŁADIAK Michał KKS Victoria Stalowa Wola 96 U20 PK IV
3 s 1 53.09 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA -- B.D. 2
4 s 1 53.84 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA --
5 s 1 57.38 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
6 s 1 58.81 ŚWIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
7 s 1 59.12 RUTKOWSKI Michał MKL Sparta Stalowa Wola 97 U18 PK --
600 m M
1 s 1 1:31.18 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK III ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
2 s 1 1:32.10 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
3 s 1 1:33.77 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
4 s 1 1:36.46 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U16 PK V ZATORSKI Witold # Z/5123/15 2018 4
5 s 1 1:38.66 ZAJĄC Wiktor LUKS Burza Rogi 00 U16 PK V SZEWCZYK Sławomir Z/6183/15 2015 BEZ
6 s 1 1:42.63 GRUSZCZAK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
7 s 1 1:47.10 KULIŃSKI Szymon KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- TUTKA Bogdan # Z/6237/15 2018 4
8 s 1 1:50.35 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/1070/15 2019 4
9 s 1 1:52.13 HANEJKO Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -- #
10 s 1 2:02.15 PEMPUŚ Remigiusz UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK -- SUGIER Maria # Z/0273/15 2019 4 LDK!
800 m M
1 s 1 1:55.76 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
2 s 1 1:59.29 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
3 s 1 1:59.73 JAŹWIECKI Stanisław KB Krościenko Wyżne 95 U20 PK III ZATORSKI Witold B.D. Z/1878/12 2017 3
4 s 1 1:59.73 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
5 s 1 2:00.95 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
6 s 1 2:08.60 MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
7 s 1 2:09.29 MICHALEC Kamil KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK --
8 s 1 2:12.24 RUCHAŁA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
9 s 1 2:14.00 CHMIEL Jakub CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -- KOWAL Piotr B.D. Z/4159/15 2017 BEZ
10 s 1 2:17.02 KULIŃSKI Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK --
11 s 1 2:31.30 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1365/14 2019 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:43.96 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
2 s 1 2:48.74 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
3 s 1 2:49.05 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
4 s 1 2:51.43 MOSKWA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK V
5 s 1 2:51.51 RESZKA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V
6 s 1 2:54.11 MOSKAL Radosław KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK V ANIOŁ Stanisław # Z/2714/15 2018 3
7 s 1 3:05.95 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
8 s 1 3:09.93 WDOWIAK Dominik MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/2923/15 2018 5
9 s 1 3:13.23 NOWORYTA Krzysztof KKS Victoria Stalowa Wola 02 U14 PK -- # LDK!
10 s 1 3:15.28 MANGIONE Gianmarco MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.22 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.4 III #
2 s 1 17.12 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +0.4 IV ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
3 s 1 19.00 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +0.4 -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
300 m pł M
1 s 1 42.06 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 s 1 44.92 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
3 s 1 48.21 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
4x100 m M
1 s 1 47.93 GALICIA PEREZ Daniel
KULIK Grzegorz
LEBIODA Stanisław
DECHNIK Jakub
KKS Victoria Stalowa Wola 00
00
99
00
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław

ANIOŁ Stanisław
Z/3004/15
Z/0133/15
2019
2019
3
3
2 s 1 47.95 IWANICKI Aleksy
SIDOR Kamil
SZABAGA Jakub
WALC Natan
UKS Tempo 5 Przemyśl 99
99
99
99
U16 PDK --


3 s 1 48.74 KAMIŃSKI Dawid
CZACHOR Rafał
PROKOPIUK Marcel
JACHYRA Dawid
MKS Stal Nowa Dęba 99
99
99
99
U16 PDK --
ZIĘBA Julian
ZIĘBA Julian
ZIĘBA Julian
Z/0196/15
Z/0195/15
Z/0194/15
2018
2018
2018
BEZ
4
3
4 s 1 49.67 ROMAŃSKI Maciej
SKWIRUT Sebastian
KOWALSKI Szymon
MĄDRO Dominik
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99
99
99
99
U16 PDK -- MARSZAŁEK Alicja


Z/4176/15
2017
4
5 s 1 51.32 RĘBISZ Przemysław
HANEJKO Jakub
PORCJA Jakub
CICHOŃ Kamil
MKL Sparta Stalowa Wola 00
00
00
99
U16 PDK --

IDZINIAK Ewa
Z/3661/15
2017
3
Wzwyż M
1 1.80 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
2 1.70 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK V
3 1.60 FILIPEK Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
4 1.55 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
  NM MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2019
W dal M
1 6.02 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK +1.0 IV
2 5.94 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK +0.6 IV
3 5.88 KULIK Grzegorz KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.9 V
4 5.86 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.2 V #
5 5.55 MĄDRO Dominik MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.2 --
6 5.45 SZCZEPANIK Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +1.9 --
7 5.33 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -0.1 -- IDZINIAK Ewa # Z/3661/15 2017 3
8 5.09 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +1.6 --
1 2 6.50 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK 0.0 III ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 2 6.12 RECZEK Bartosz ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK 0.0 IV WOJTAS Tomasz Z/1505/14 2016 3
3 2 6.12 RUCHAJ Ryszard KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK 0.0 IV
4 2 6.09 GNATEK Michał CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.7 IV #
5 2 5.98 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +0.9 IV B.D. B.D.
6 2 5.62 FĄFARA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK 0.0 --
7 2 5.53 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK +0.6 --
Kula (5) M
1 10.32 GACEK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
2 9.49 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
3 9.35 GORCZYCA Krzysztof MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
4 9.10 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
5 8.76 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
6 7.61 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
1 2 13.46 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
2 2 12.92 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK IV
3 2 12.23 KĘDZIOR Szymon ULKS Technik Trzcinica 98 U18 PK --
4 2 11.89 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
5 2 9.00 MADEJ Filip ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -- WOJTAS Tomasz BEZ
Kula (6) M
1 15.72 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP II SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Dysk (1) M
1 31.88 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
2 31.75 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
3 31.05 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
4 27.85 IWANICKI Aleksy UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
5 24.82 LATAWIEC Konrad KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK -- MATUSZAK Robert # 5 LDK!
Dysk (1.5) M
1 41.23 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
2 37.46 RYGIEL Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV
3 31.43 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
Dysk (1.75) M
1 56.25 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Dysk (2) M
3 49.17 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
Młot (5) M
1 33.05 WOJEWODA Marcin KKS Victoria Stalowa Wola 97 U18 PK --
2 32.42 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
3 27.05 TABOR Tomasz LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
4 26.77 PIŁAT Dawid LKS Stal Mielec 02 U14 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/1858/16 2019 1
5 23.48 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
6 18.63 IWANICKI Aleksy UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
Oszczep (600) M
1 44.40 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV
2 34.97 GRUSZCZAK Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
3 30.14 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
4 28.08 GORCZYCA Krzysztof MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
5 19.80 PISZCZ Hubert CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK --
Oszczep (800) M
1 60.91 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK II
2 28.35 CEGLARZ Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK --
Chód 5 km M
1 26:57.47 OBUCHOWICZ Jakub LKS Stal Mielec 99 U16 PK III
2 30:01.28 KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U16 PK V KULIG Marzena Z/2627/15 2018 BEZ
3 34:23.15 JACHER Marcin LKS Stal Mielec 00 U16 PK -- KULIG Marzena Z/5164/15 2017 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.878867149353 sekund