Kraków 13.09.2014
Międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików
100 m K
1 5 s 1 13.12 SUDER Magdalena KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +0.4 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0943/13 2019 2
2 15 s 1 13.82 MAZUR Joanna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +0.4 -- B.D. SALAMONOWICZ Lech BEZ
3 25 s 1 14.68 ŻUGAJEWICZ Aleksandra SKS Kusy Kraków 01 U14 MA +0.4 --
4 29 s 1 14.92 MORĄG Magdalena SKS Kusy Kraków 01 U14 MA +0.4 -- #
5 31 s 1 15.11 SURMIAK Zofia KS AZS AWF Kraków # 01 U14 MA +0.4 --
6 32 s 1 15.12 LEWANDOWSKA Kinga SKS Kusy Kraków 01 U14 MA +0.4 -- #
1 1 s 2 12.74 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.9 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
2 2 s 2 12.80 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA -0.9 III #
3 3 s 2 13.03 SURA Karolina UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -0.9 III
4 4 s 2 13.04 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.9 III
5 6 s 2 13.16 GŁADYSZ Dagmara MKS Stal Nowa Dęba # 98 U18 PK -0.9 III ŻAK Dariusz # Z/0090/14 2018 3
6 7 s 2 13.24 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK -0.9 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
7 9 s 2 13.49 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -0.9 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
1 8 s 3 13.47 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK +0.2 IV
2 10 s 3 13.56 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA +0.2 IV
3 11 s 3 13.63 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.2 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
4 12 s 3 13.69 KOT Anna KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.2 IV
5 13 s 3 13.75 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK +0.2 IV B.D. BEZ
6 16 s 3 13.83 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.2 --
7 17 s 3 13.85 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +0.2 --
1 14 s 4 13.81 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK -1.0 --
2 18 s 4 13.93 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U18 MA -1.0 -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2019 BEZ
3 19 s 4 14.17 DYLĄG Monika ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK -1.0 --
4 20 s 4 14.19 DZIURA Izabela WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -1.0 -- #
5 22 s 4 14.47 BORUCHOWSKA Anna KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA -1.0 --
6 26 s 4 14.70 PISKORSKA Maria KS Cracovia 1906 Kraków 98 U18 MA -1.0 -- KOŁODZIEJ Roman Z/1013/14 2018 BEZ
7 27 s 4 14.71 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U14 MA -1.0 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
8 30 s 4 14.93 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -1.0 -- GIZA Maciej 5 LDK!
1 21 s 5 14.33 BIGUS Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK +0.5 V BIGUS Anna Z/2113/15 2019 3
2 23 s 5 14.51 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA +0.5 --
3 24 s 5 14.56 GAWLIK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK +0.5 --
4 28 s 5 14.88 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA +0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
5 33 s 5 15.35 ŁASZYN Anna UKS Kobylanka 01 U14 MA +0.5 -- DZIEDZIAK Jerzy # Z/3738/16 2016 BEZ
6 34 s 5 15.62 MAZUR Klaudia UKS Kobylanka 01 U14 MA +0.5 -- DZIEDZIAK Jerzy # BEZ
1 1 e 1 12.88 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -0.2 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
2 2 e 1 12.99 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA -0.2 III B.D.
3 3 e 1 13.09 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.2 III
4 4 e 1 13.39 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.2 IV BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
5 5 e 1 13.61 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA -0.2 IV #
6 7 e 1 13.68 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -0.2 IV LDK!
7 10 e 1 14.07 SOBIERAJ Agnieszka WKS Wawel Kraków 00 U16 MA -0.2 V
1 6 e 2 13.64 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.3 IV
2 8 e 2 13.83 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA +0.3 V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
3 9 e 2 13.86 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.3 V
4 11 e 2 14.29 KRZEMIŃSKA Iga SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.3 V
1 12 e 3 14.39 STANISZEWSKA Joanna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +0.7 V
2 13 e 3 14.41 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK +0.7 V BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
3 14 e 3 14.48 WOJTYŁA Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.7 V
4 15 e 3 14.74 BĄK Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.7 --
1 16 e 4 15.06 KOWACKA Magdalena SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.5 --
2 18 e 4 15.14 CICHY Wiktoria SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.5 --
3 17 e 4 15.14 PTAK Magdalena UKS Kobylanka 99 U16 MA +1.5 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
1 f 1 12.90 KANTOR Weronika AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL -0.8 III KOTUŁA Krzysztof B.D. Z/4171/15 2019
2 f 1 13.09 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA -0.8 III B.D.
3 f 1 13.13 CZABAN Magdalena SKS Kusy Kraków 99 U16 MA -0.8 III
4 f 1 13.48 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.8 IV BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
5 f 1 13.68 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.8 IV
6 f 1 13.79 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA -0.8 IV #
7 f 1 13.84 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK -0.8 V LDK!
8 f 1 14.03 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA -0.8 V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
200 m K
1 1 s 1 24.96 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA -0.5 II B.D. BEZ
2 2 s 1 26.00 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA -0.5 II #
3 3 s 1 26.10 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -0.5 II B.D. #
4 4 s 1 26.40 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK -0.5 III
5 5 s 1 26.56 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK -0.5 III B.D. 3
1 7 s 2 27.65 BIEDA Gabriela KU AZS PWSZ w Tarnowie 96 U20 MA -1.1 IV
2 8 s 2 27.75 STRZELEC Justyna UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -1.1 IV B.D. BEZ
3 9 s 2 27.92 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK -1.1 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
4 10 s 2 28.47 FILIP Estera ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -1.1 IV
5 11 s 2 28.70 BIELATOWICZ Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -1.1 -- B.D. BEZ
6 17 s 2 30.63 NAGIĘĆ Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 02 U14 MA -1.1 -- GIZA Maciej GIZA Maciej Z/0239/16 2019 1 LDK!
1 6 s 3 27.48 GIL Patrycja UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -0.8 IV
2 12 s 3 28.75 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -0.8 --
3 13 s 3 29.18 DZIURA Izabela WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -0.8 -- #
4 14 s 3 29.42 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -0.8 -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
5 18 s 3 31.02 KOWALIK Emilia TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -0.8 -- GIZA Maciej 5 LDK!
6 21 s 3 31.84 LUBASZKA Aleksandra MUKS ILKUS Olkusz 97 U18 MA -0.8 --
1 15 s 4 29.84 SIUTA Gabriela KS Cracovia 1906 Kraków 97 U18 MA -1.1 --
2 16 s 4 30.01 GAWLIK Wiktoria UKS Tempo 5 Przemyśl 01 U14 PK -1.1 V
3 19 s 4 31.13 ŻUGAJEWICZ Aleksandra SKS Kusy Kraków 01 U14 MA -1.1 --
4 20 s 4 31.21 KAZEK Ilona KS Cracovia 1906 Kraków 89 Sen MA -1.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/2405/15 2019 3
300 m K
1 1 s 1 41.70 LORENC Aleksandra KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II B.D.
2 2 s 1 42.46 OSIECKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/4470/15 2019 2
3 3 s 1 42.96 KALEMBA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK II KOWAL Piotr Z/5727/15 2017 2
4 4 s 1 43.79 ANDRUCH Oliwia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK III
5 5 s 1 44.05 RUMAN Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA III
6 6 s 1 44.07 DYBKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK III ANIOŁ Stanisław Z/2719/15 2019 2
7 7 s 1 44.15 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK III BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
1 8 s 2 45.14 SUROWIEC Ewa LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV
2 9 s 2 46.58 MICHALIK Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA V
3 10 s 2 46.59 KUBIC Julia KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA V #
4 11 s 2 47.44 KAWALA Emilia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA V
5 12 s 2 47.78 BOCHENEK Gabriela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
6 14 s 2 49.31 KORNIAK Zuzanna MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK --
7 15 s 2 49.75 LEPA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- B.D. 5
1 13 s 3 49.10 KUBACKA Aleksandra ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
2 16 s 3 51.68 CICHY Wiktoria SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
3 17 s 3 51.96 PTAK Magdalena UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
4 18 s 3 53.65 KOŁODZIEJ Jowita KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK --
400 m K
1 2 s 1 59.38 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
2 3 s 1 59.42 KRAWIEC Beata KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK III B.D. 3
3 4 s 1 60.29 DZIEWIĘCKA Wiktoria KKL Kielce 98 U18 SK III #
4 6 s 1 64.12 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV B.D. # BEZ
5 8 s 1 65.78 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK --
1 1 s 2 58.39 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
2 5 s 2 62.25 CZAPKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK IV KOWAL Piotr # Z/2937/15 2019 2
3 7 s 2 64.64 BEDNARZ Izabela MKL Sparta Stalowa Wola 98 U18 PK --
4 9 s 2 66.79 KAPUSTKA Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK --
600 m K
1 1 s 1 1:41.03 WIDLIŃSKA Kinga LKS Stal Mielec 99 U16 PK III ZIOŁO Stanisław Z/0567/15 2018 3
2 2 s 1 1:41.83 KOŚCIELNY Patrycja KS Cracovia 1906 Kraków 99 U16 MA III
3 3 s 1 1:41.84 PAWŁOWSKA Natalia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/0258/15 2017 3
4 4 s 1 1:42.77 KROKER Nadia KKS Victoria Stalowa Wola 01 U14 PK III BARSZCZ Mirosław # Z/6495/15 2018 4 LDK!
5 5 s 1 1:43.46 SUROWIEC Patrycja CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV KOWAL Piotr B.D. Z/0537/15 2019
6 6 s 1 1:45.12 BARCZYK Kamila LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA IV MENTLEWICZ Janusz B.D. # Z/2129/15 2019
7 7 s 1 1:46.95 FILO Barbara LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA V MENTLEWICZ Janusz # Z/2130/15 2016 BEZ
8 8 s 1 1:49.02 RÓŻYCKA Olga WKS Wawel Kraków 99 U16 MA V #
9 9 s 1 1:49.26 BANYŚ Adrianna IKS Olkusz 00 U16 MA V
10 10 s 1 1:50.48 KAZIMIERCZAK Emilia LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
11 11 s 1 1:51.06 SZKLARCZYK Wiktoria UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
12 12 s 1 1:56.87 SZEWCZYK Aleksandra LUKS Burza Rogi 99 U16 PK -- SZEWCZYK Sławomir B.D. #
13 13 s 1 1:58.98 MAREK Emilia UKS Kusy Bukowno 99 U16 MA -- #
14 14 s 1 2:00.26 WOŁOSZYN Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/3005/15 2018 3
800 m K
1 1 s 1 2:10.49 SABAT Anna CWKS Resovia Rzeszów # 93 U23 PK I KOWAL Piotr B.D. Z/0598/11 2019 MM
2 2 s 1 2:15.44 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK II
3 3 s 1 2:15.87 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 93 U23 SK II WOŹNIAK Łukasz B.D. # Z/1585/11 2019 1
4 4 s 1 2:21.69 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III
5 5 s 1 2:25.37 ŚNIOCH Aleksandra Kraków Athletics Team # 95 U20 MA IV SOBCZYK Grzegorz # Z/0843/12 2019
6 6 s 1 2:25.57 SZUMADA Maria UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK IV WOSIEK Jacek B.D. BEZ
1 7 s 2 2:25.77 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2019
2 8 s 2 2:26.21 ROLKA Gabriela WKS Wawel Kraków 89 Sen MA -- B.D. # BEZ
3 9 s 2 2:27.51 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
4 10 s 2 2:33.48 ADAMCZYK Justyna MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 97 U18 SK -- JAROS Kazimierz Z/0775/14 2014 BEZ
5 11 s 2 2:34.62 PAŁKA Justyna LKS Kłos Olkusz 97 U18 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/0177/13 2016 4
6 12 s 2 2:38.95 ZIĘBA Klaudia MKS Stal Nowa Dęba 01 U14 PK -- ZIĘBA Julian # Z/2925/15 2018 5
1000 m K
1 1 s 1 3:06.42 KUDLIŃSKA Julia KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. Z/2407/15 2019
2 2 s 1 3:06.85 NOWAK Jowita MLUKS Tarnów 99 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0468/15 2017 3
3 3 s 1 3:10.51 SUDOŁ Agnieszka MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK III #
4 4 s 1 3:12.09 KWAPISZ Karolina MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL III PASZTA Wiesław # Z/1961/19 2019
5 5 s 1 3:13.19 DZIEŻKOWSKA Agnieszka KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK IV #
6 6 s 1 3:15.43 ŚLIWIŃSKA Klaudia ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA IV DRABEK Krzysztof Z/4638/15 2018 3
7 7 s 1 3:16.91 PORADA Gabriela MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 99 U16 MA IV PERUCKI Wiesław Z/3838/15 2015 3
8 8 s 1 3:19.46 SKALAK Izabela MLUKS Tarnów 99 U16 MA IV GOLEC Bartłomiej Z/0471/15 2018 4
9 9 s 1 3:20.78 BRACHUCY Weronika KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław B.D. B.D. Z/2370/15 2018
10 10 s 1 3:26.38 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno # 99 U16 PK V KATAN Wacław # Z/0483/17 2019 3
11 11 s 1 3:27.67 KAPUTA Aleksandra WKS Wawel Kraków 99 U16 MA V
12 12 s 1 3:28.23 DZIELIŃSKA Karolina KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V #
13 13 s 1 3:29.92 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK V BIGUS Anna Z/2114/15 2019 2
14 14 s 1 3:41.65 WOLAK Martyna WKS Wawel Kraków 99 U16 MA -- #
15 15 s 1 3:42.27 MAZUR Wiktoria KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
  s 1 DNF SEMERKO Angelika UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -- B.D.
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 14.37 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.7 II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 2 s 1 15.52 KAZIOR Maria CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.7 III B.D.
3 3 s 1 16.37 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA +0.7 III
4 4 s 1 16.42 TROJAŃSKA Urszula KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.7 III
5 5 s 1 17.05 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.7 IV WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
6 6 s 1 17.21 SAWICKA Ewelina SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.7 IV
  s 1 DNF KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.7 --
1 7 s 2 17.74 GOZDOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.5 V WIERZBICKI Mirosław # Z/4726/15 2018 4
2 8 s 2 18.33 SZARA Iwona CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.5 V
3 9 s 2 18.38 BĄK Małgorzata CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.5 V
4 10 s 2 18.44 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.5 V
5 11 s 2 19.37 ARENDARCZYK Kinga SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.5 --
6 12 s 2 23.71 MATLAK Oliwia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.5 -- #
  s 2 DNF OLSZOWY Paulina MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK +0.5 --
300 m pł K
1 1 s 1 43.85 WOJTUNIK Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK II MAZUR Janusz Z/0536/15 2019 M
2 2 s 1 47.89 SZEWCZYK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA III #
3 3 s 1 48.01 JANUS Natalia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA III
4 4 s 1 48.28 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK III
5 5 s 1 49.00 PŁONKA Julia LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA III
6 6 s 1 50.08 KRUK Weronika MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK IV
7 7 s 1 50.53 TROJAŃSKA Kinga KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA IV
1 8 s 2 50.55 KURDZIEL Jadwiga CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
2 9 s 2 51.58 ŚWIĄTKOWSKA Karolina WKS Wawel Kraków 99 U16 MA IV
3 10 s 2 52.81 JABŁOŃSKA Izabella UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V LDK!
4 11 s 2 52.97 GÓRAK Sabina MLUKS Tarnów 99 U16 MA V
5 12 s 2 54.99 DZIADURA Ewa MKL Sparta Stalowa Wola 99 U16 PK V
6 13 s 2 56.20 DRABEK Weronika ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA --
4x100 m K
1 s 1 51.01 KAZIOR Maria
KALEMBA Wiktoria
GOZDOWSKA Kamila
SZARA Iwona
CWKS Resovia Rzeszów 99
00
00
99
U16 PDK -- B.D.
KOWAL Piotr
WIERZBICKI Mirosław
Z/5727/15
Z/4726/15
2017
2018

2
4
2 s 1 51.27 MITEK Justyna
MISIELAK Marcelina
SŁYŚ Magdalena
KANTOR Weronika
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00
99
00
99
U16 PDK -- BIGUS Anna
BIGUS Anna
BIGUS Anna
KOTUŁA Krzysztof B.D.
Z/2115/15
Z/4173/15
Z/2116/15
Z/4171/15
2017
2017
2017
2019
3
4
2

3 s 1 53.26 SOBIERAJ Agnieszka
STANISZEWSKA Joanna
STASIAK Anna
ŚWIĄTKOWSKA Karolina
WKS Wawel Kraków 00
99
99
99
U16 MLP --

KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D.
Z/0725/15
2019

4 s 1 53.97 KRZEMIŃSKA Iga
SAWICKA Ewelina
BOCHENEK Gabriela
CZABAN Magdalena
SKS Kusy Kraków 99
99
00
99
U16 MLP --


5 s 1 54.80 DZIADURA Ewa
KORNIAK Zuzanna
KRUK Weronika
OLSZOWY Paulina
MKL Sparta Stalowa Wola 99
99
99
99
U16 PDK --


6 s 1 56.53 ARENDARCZYK Kinga
GODYŃ Natalia
SERAFIN Wiktoria
WOJTYŁA Gabriela
SKS Kusy Kraków 99
00
99
00
U16 MLP --


7 s 1 57.59 SMUTEK Larysa
CYGAN Sara
LEPA Karolina
KOŁODZIEJ Jowita
KKS Victoria Stalowa Wola 00
00
00
99
U16 PDK --
B.D.
B.D.
4
5
Wzwyż K
1 1 f 1 1.59 CHRAPKIEWICZ Karolina ULKS Bielgim Bielany 00 U16 MA III
2 2 f 1 1.50 TARSA Natalia ULKS Lipinki # 00 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/1278/16 2018 BEZ
3 3 f 1 1.50 DURLAK Ewa UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA IV #
4 4 f 1 1.45 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
5 7 f 1 1.40 CYGAN Sara KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V B.D. 4
6 6 f 1 1.40 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
7 5 f 1 1.40 GODYŃ Natalia SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
8 8 f 1 1.35 WOJTYGA Julia SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
9 9 f 1 1.35 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK --
10 10 f 1 1.30 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
11 11 f 1 1.25 KONARCZAK Julia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
12 12 f 1 1.20 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -- #
13 13 f 1 1.20 BIES Sandra LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- #
1 1 f 2 1.76 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
2 2 f 2 1.72 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
3 3 f 2 1.62 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA II ZAPART Stanisław # Z/0099/14 2019 1
4 4 f 2 1.55 ZUZIAK Marzena KU AZS PWSZ w Tarnowie 93 U23 MA III
5 5 f 2 1.50 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
6 6 f 2 1.30 JASTRZĘBSKA Wiktoria SKS Kusy Kraków 01 U14 MA --
W dal K
1 1 f 1 5.22 MISIELAK Marcelina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.2 III BIGUS Anna # Z/4173/15 2017 4
2 2 f 1 5.14 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.7 III KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
3 3 f 1 4.97 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
4 4 f 1 4.59 PYKA Anna MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 00 U16 MA -1.1 V PERUCKI Wiesław Z/0917/15 2016 BEZ
5 5 f 1 4.38 CZUBEK Anna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.3 -- #
6 6 f 1 4.32 BIES Sandra LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -1.6 -- #
7 7 f 1 4.23 BARAN Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK -0.2 -- WIERZBICKI Mirosław # Z/6476/15 2015 BEZ
8 8 f 1 3.60 WIERZGANOWSKA Kamila CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK +0.3 --
1 1 f 2 5.53 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK +0.3 II WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
2 2 f 2 5.09 GEFERT Karolina KS Komunalni Sanok 98 U18 PK -2.0 IV DŁUGOSZ Ryszard Z/1593/14 2018 2
3 3 f 2 5.05 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.1 IV
4 4 f 2 4.53 LASKOŚ Aleksandra KS Cracovia 1906 Kraków # 98 U18 MA -0.2 -- KOŁODZIEJ Roman B.D. Z/4740/18 2019 BEZ
5 5 f 2 4.09 MAZUR Klaudia UKS Kobylanka 01 U14 MA -0.2 -- DZIEDZIAK Jerzy # BEZ
6 6 f 2 4.06 ŁASZYN Anna UKS Kobylanka 01 U14 MA -0.3 -- DZIEDZIAK Jerzy # Z/3738/16 2016 BEZ
7 7 f 2 3.87 POPARDOWSKA Zuzanna WKS Wawel Kraków 02 U14 MA -1.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/2997/15 2019 2 LDK!
  f 2 NM KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK 0.0 --
Kula (3) K
1 1 f 1 10.61 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
2 2 f 1 9.68 KORDECZKA Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA V
3 3 f 1 9.54 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
4 4 f 1 9.48 GRZYWA Izabela SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
5 5 f 1 9.41 GORCZYCA Angelika KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V BARSZCZ Mirosław BEZ
6 6 f 1 8.92 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
7 7 f 1 8.30 MASTEJ Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
8 8 f 1 8.20 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
9 9 f 1 7.82 RUDEK Iwona ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
10 10 f 1 7.60 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
11 11 f 1 7.58 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
12 12 f 1 7.15 WLAZŁO Anna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
1 1 f 2 11.88 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
2 2 f 2 11.58 LIS Magdalena MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 97 U18 MA III
3 3 f 2 10.92 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV B.D. #
4 4 f 2 10.26 JANIEC Urszula WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV
5 5 f 2 8.87 CHRYC Monika MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl 97 U18 MA --
6 6 f 2 8.66 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
7 7 f 2 8.20 PIETRUSZA Natalia UKS Kobylanka 01 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy # Z/3740/16 2018 4
8 8 f 2 7.21 ŚLIWA Aleksandra UKS Kobylanka 01 U14 MA -- DZIEDZIAK Jerzy # Z/3737/16 2019 4
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 37.93 SROKA Anna TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA III #
2 2 f 1 33.17 FICAK Roksana UKS Tempo 5 Przemyśl 00 U16 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0268/15 2019 2
3 3 f 1 27.13 WIECZOREK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V
4 4 f 1 23.60 KRÓL Magdalena WKS Wawel Kraków 00 U16 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2801/15 2018 4
5 5 f 1 23.26 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
6 6 f 1 22.48 RUSIN Izabela LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
7 7 f 1 21.38 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK --
8 8 f 1 20.46 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA --
9 9 f 1 19.45 ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
10 10 f 1 19.10 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
11 11 f 1 18.99 PAWSKA Izabela UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy DZIEDZIAK Jerzy BEZ
12 12 f 1 18.52 GARZEŁ Sonia WKS Wawel Kraków 00 U16 MA --
13 13 f 1 16.85 MASTEJ Dominika MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
14 14 f 1 16.60 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
15 15 f 1 16.02 OSIKOWICZ Joanna UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
16 16 f 1 15.66 ZEGIEL Gabriela WKS Wawel Kraków 00 U16 MA --
  f 1 NM RUDEK Iwona ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
Młot (3) K
1 1 f 1 39.24 KOTWICA Agata KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/5848/15 2019 4
2 2 f 1 38.49 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
3 3 f 1 35.26 KUSAK Karolina LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2625/15 2019 1
4 4 f 1 31.06 DUL Patrycja KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4555/15 2019 3
5 5 f 1 30.26 ISKRA Klaudia KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK V
6 6 f 1 26.44 KORDECZKA Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
7 7 f 1 24.85 PAWSKA Izabela UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy DZIEDZIAK Jerzy BEZ
8 8 f 1 24.05 BUKSA Paula UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
9 9 f 1 23.24 RUSIN Izabela LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
10 10 f 1 21.55 KOZDRA Magdalena KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK --
11 11 f 1 18.79 KASPROWSKA Sabina LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
12 12 f 1 18.27 OSIKOWICZ Joanna UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
13 13 f 1 15.38 NOSZKA Klaudia LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- #
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.21 KASPEREK Joanna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
2 2 f 1 26.63 PRUS Katarzyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4174/15 2017 3
3 3 f 1 25.66 WANAT Klaudia WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
4 4 f 1 23.58 MROZIK Anna LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
5 5 f 1 20.99 WIECZOREK Karolina MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
6 6 f 1 20.32 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA --
7 7 f 1 20.09 KACZMARCZYK Paulina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
8 8 f 1 18.10 CHORABIK Karolina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
  f 1 NM ŻUREK Gabriela MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4175/15 2017 3
1 1 f 2 37.20 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
  f 2 NM BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- B.D. #
  f 2 NM MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
Oszczep (600) K
1 1 f 1 38.15 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 88 Sen MA III NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2019 2
2 2 f 1 36.01 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
3 3 f 1 25.12 LITWIN Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA --
100 m M
1 1 s 1 10.93 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA -1.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 3 s 1 11.68 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL -1.3 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
3 4 s 1 11.75 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA -1.3 III B.D. 2
4 5 s 1 11.89 HAMIELEC Marcin UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK -1.3 IV B.D. 3
5 6 s 1 11.92 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -1.3 IV
6 16 s 1 12.27 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -1.3 --
1 7 s 2 12.03 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK -0.6 IV
2 8 s 2 12.05 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA -0.6 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
3 10 s 2 12.08 RĘBISZ Bartłomiej MKS Stal Nowa Dęba 97 U18 PK -0.6 IV ZIĘBA Julian Z/0007/13 2018 2
4 11 s 2 12.13 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -0.6 --
5 14 s 2 12.24 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK -0.6 --
6 17 s 2 12.27 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU -0.6 -- STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
1 9 s 3 12.08 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -0.4 IV
2 12 s 3 12.21 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -0.4 -- #
3 15 s 3 12.25 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA -0.4 --
4 18 s 3 12.33 FĄFARA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK -0.4 --
5 20 s 3 12.49 CHOLEWA Jakub UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA -0.4 --
6 22 s 3 12.62 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA -0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
  s 3 DQ JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK -0.4 -- LDK!
  s 3 DQ SAPEK Szymon KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -0.4 --
1 19 s 4 12.41 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U18 SL -0.9 -- HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
2 21 s 4 12.55 JONAK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA -0.9 --
3 23 s 4 13.01 KORCZYK Dariusz MKS Tempo Kęty 98 U18 MA -0.9 --
4 25 s 4 13.40 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.9 --
5 26 s 4 13.53 LUDWIŃSKI Jakub UKS Kobylanka 01 U14 MA -0.9 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
6 27 s 4 13.94 ŻYCHOWICZ Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA -0.9 --
7 29 s 4 14.82 KOWALSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków 48 Masters MA -0.9 -- ŚLUSARCZYK Ewa B.D. , Z/0177/19 , 2019
1 2 s 5 11.53 GĘBSKI Michał KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA -0.3 III B.D. # 3
2 13 s 5 12.21 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA -0.3 -- #
3 24 s 5 13.36 MOKRZYCKI Maciej MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK -0.3 --
4 28 s 5 14.31 JANCZEWSKI Wiktor LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA -0.3 -- #
5 30 s 5 14.88 SZYCH Rafał LKS Kłos Olkusz 02 U14 MA -0.3 -- MENTLEWICZ Janusz # Z/3081/16 2017 BEZ LDK!
1 1 e 1 11.72 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA -0.3 III GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
2 2 e 1 12.05 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -0.3 IV
3 3 e 1 12.16 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -0.3 IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
4 5 e 1 12.24 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA -0.3 V
5 6 e 1 12.35 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -0.3 V
6 8 e 1 12.37 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA -0.3 V
7 11 e 1 12.63 CETNAROWSKI Jan UKS Kobylanka 99 U16 MA -0.3 V DZIEDZIAK Jerzy 4
1 7 e 2 12.36 ROMAŃSKI Maciej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +0.2 V MARSZAŁEK Alicja Z/4176/15 2017 4
2 9 e 2 12.42 SZABAGA Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK +0.2 V
3 10 e 2 12.47 RUSIN Szymon UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA +0.2 V
4 12 e 2 12.66 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA +0.2 V GIZA Maciej 3 LDK!
5 15 e 2 12.82 LATAWSKI Radosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA +0.2 -- WAŁASZEK Jarosław BEZ
6 16 e 2 12.91 GUCFA Damian UKS Kobylanka 00 U16 MA +0.2 -- DZIEDZIAK Jerzy 5
1 14 e 3 12.69 NIZIOŁEK Mateusz UKS Kobylanka 99 U16 MA +2.3 V DZIEDZIAK Jerzy BEZ
2 17 e 3 12.96 ROMAŃCZYK Sebastian KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +2.3 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5151/15 2019 BEZ
3 18 e 3 13.04 WOŹNIAK Dominik UKS Kobylanka 99 U16 MA +2.3 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
4 19 e 3 13.09 GOLAS Daniel SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +2.3 --
5 21 e 3 13.20 ZYCH Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +2.3 -- GIZA Andrzej # Z/4925/15 2018 2
1 4 e 4 12.20 KOZŁOWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +1.8 IV
2 13 e 4 12.66 SERAFIN Bartłomiej KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK +1.8 V #
3 20 e 4 13.14 WIECZOREK Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +1.8 -- #
4 23 e 4 13.42 MALICKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA +1.8 -- GIZA Maciej 4 LDK!
5 22 e 4 13.42 SERWAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +1.8 --
6 24 e 4 13.84 STEC Michał KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK +1.8 -- B.D. BEZ
7 25 e 4 13.89 PSZCZÓŁKA Szymon MKS Tempo Kęty 00 U16 MA +1.8 --
1 f 1 11.45 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +1.0 III GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
2 f 1 11.79 DECHNIK Jakub KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK +1.0 IV
3 f 1 12.14 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +1.0 IV
4 f 1 12.16 GRYGIEL Damian UKS bieganie.pl Stryszawa 00 U16 MA +1.0 IV
5 f 1 12.16 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +1.0 IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
6 f 1 12.18 KOZŁOWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +1.0 IV
7 f 1 12.21 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA +1.0 V
8 f 1 12.24 ROMAŃSKI Maciej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK +1.0 V MARSZAŁEK Alicja Z/4176/15 2017 4
200 m M
1 1 s 1 22.21 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA 0.0 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
2 2 s 1 23.50 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL 0.0 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
3 4 s 1 23.79 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
4 10 s 1 24.28 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ 0.0 IV
5 17 s 1 26.58 MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK 0.0 -- B.D. BEZ
1 3 s 2 23.59 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK +0.2 III
2 5 s 2 23.92 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +0.2 IV #
3 6 s 2 24.10 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA +0.2 IV MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
4 7 s 2 24.22 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK +0.2 IV
5 8 s 2 24.23 WĄSIK Wojciech LKS Brzezina Osiek 97 U18 MA +0.2 IV
6 9 s 2 24.25 KURLETO Dominik KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA +0.2 --
7 11 s 2 24.47 RUTKOWSKI Gerard RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ +0.2 --
1 12 s 3 24.66 JABŁOŃSKI Jeremiasz KB Witar Tarnobrzeg 98 U18 PK +1.1 -- LDK!
2 13 s 3 25.43 KUTRZUBA Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U20 PK +1.1 --
3 14 s 3 25.56 UNGAR Grzegorz KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA +1.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/4797/15 2018 2
4 15 s 3 25.74 JONAK Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 98 U18 MA +1.1 --
5 16 s 3 25.87 CHOLEWA Jakub UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA +1.1 --
6 18 s 3 27.09 MOKRZYCKI Maciej MKS Stal Nowa Dęba 98 U18 PK +1.1 --
7 19 s 3 28.50 ŻYCHOWICZ Szymon TS Wieliczanka Wieliczka 01 U14 MA +1.1 --
300 m M
1 1 s 1 37.50 KONIECZNY Kamil KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA II #
2 2 s 1 37.73 SALAMONOWICZ Wiktor KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III GIZA Andrzej # Z/4529/15 2018 2
3 3 s 1 38.23 ZIOBROWSKI Tomasz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III #
4 4 s 1 38.98 HAŁOŃ Patryk KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA III #
5 5 s 1 39.43 KLIMEK Kacper KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV
6 6 s 1 39.53 GROBECKI Daniel KU AZS PWSZ w Tarnowie 00 U16 MA IV KUCZEK Piotr Z/6453/15 2018 3
7 7 s 1 39.69 SIDOR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK IV
1 8 s 2 40.14 ŚMIETANA Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA IV GIZA Maciej 3 LDK!
2 9 s 2 40.38 PIKULA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV #
3 10 s 2 40.79 LATAWSKI Radosław KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław BEZ
4 11 s 2 41.04 ZADORA Michał UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA V
5 12 s 2 42.24 MIKOŁAJCZYK Jakub SKS Kusy Kraków 99 U16 MA V
6 13 s 2 43.15 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
1 14 s 3 43.23 WOŹNIAK Dominik UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
2 15 s 3 43.62 SZCZUDŁO Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -- #
3 16 s 3 43.80 MALICKI Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 00 U16 MA -- GIZA Maciej 4 LDK!
4 17 s 3 45.29 ŻUREK Kacper UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -- #
5 18 s 3 45.91 PSZCZÓŁKA Szymon MKS Tempo Kęty 00 U16 MA --
400 m M
1 1 s 1 50.41 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
2 2 s 1 50.52 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III B.D. 2
3 3 s 1 50.94 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
4 4 s 1 51.05 DOBAJ Szymon Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/5219/11 , 2019
5 5 s 1 51.90 KUNC Grzegorz KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. B.D. Z/0519/13 2019
6 8 s 1 53.16 PEPLIŃSKI Andrzej KS Cracovia 1906 Kraków 96 U20 MA IV
7 11 s 1 53.53 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA -- B.D. 2
1 6 s 2 52.45 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III MIREK Wacław # Z/0525/13 2019 2
2 7 s 2 53.03 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
3 9 s 2 53.26 LITEWKA Damian UKS Kusy Bukowno 98 U18 MA IV #
4 10 s 2 53.30 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA IV B.D. # 3
5 12 s 2 53.65 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA -- B.D. 2
6 13 s 2 54.01 WOLSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0077/13 2016 3
7 14 s 2 54.08 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
8 17 s 2 55.49 NOWAK Oskar UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. Z/0345/13 2019 BEZ
1 15 s 3 54.25 KURZYŃSKI Piotr WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV #
2 16 s 3 54.71 JANUSZEK Artur LKS Kłos Olkusz 94 U23 MA --
3 18 s 3 55.70 SERAFIN Miłosz KB Witar Tarnobrzeg 92 U23 PK -- LDK!
4 19 s 3 56.10 ZŁAHODA Jakub UKS Gimpel Nowy Targ 97 U18 MA --
5 20 s 3 56.73 ŚWIADEK Michał KS Cracovia 1906 Kraków 94 U23 MA -- KOLODZIEJ Roman BEZ
6 21 s 3 57.08 MIELNIKIEWICZ Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
7 22 s 3 67.30 JURCZYK Jakub LKS Kłos Olkusz 01 U14 MA -- MENTLEWICZ Czesława Z/2487/15 2016 BEZ
600 m M
1 1 s 1 1:31.56 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U16 MA III KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
2 2 s 1 1:32.75 PRZYDZIAŁ Jakub CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK IV LASSOTA Lesław # Z/2667/15 2019 2
3 3 s 1 1:32.84 KRAKOWSKI Dawid LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV ZIOŁO Stanisław Z/2624/15 2017 3
4 4 s 1 1:32.90 ZAJDEL Karol KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV #
5 5 s 1 1:33.36 GALICIA PEREZ Daniel KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/3004/15 2019 3
6 6 s 1 1:34.27 SEPIAŁ Remigiusz KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA IV
7 7 s 1 1:37.49 JARMUŁA Bartosz KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław 4
8 8 s 1 1:41.51 ZDEBSKI Kacper ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
9 9 s 1 1:42.94 ZAJĄC Wiktor LUKS Burza Rogi 00 U16 PK -- SZEWCZYK Sławomir Z/6183/15 2015 BEZ
10 10 s 1 1:47.66 PEMPUŚ Bernard UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK -- SUGIER Maria # Z/1070/15 2019 4
11 11 s 1 2:04.04 LEWANDOWSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
800 m M
1 1 s 1 1:55.78 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. BEZ
2 2 s 1 1:55.90 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1189/14 2019 2
3 3 s 1 1:57.18 GÓRKIEWICZ Michał LKS Kłos Olkusz 93 U23 MA III MENTLEWICZ Janusz B.D. Z/5177/11 2016 BEZ
4 4 s 1 1:59.23 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
5 5 s 1 1:59.44 ZIĘBA Jakub KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/1904/11 2016 2
6 6 s 1 2:00.64 ŚWIDEREK Kacper UKS Kusy Bukowno 96 U20 MA III #
7 7 s 1 2:01.59 KLICH Mateusz IKS Olkusz 95 U20 MA III JAŁOWIEC Ryszard # Z/3427/11 2014 BEZ
8 8 s 1 2:01.62 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA III BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2019 BEZ
9 9 s 1 2:02.15 SZAFARCZYK Marcin LKS Pogórze Skoczów 90 Sen SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław B.D. B.D. Z/0443/11 2018 BEZ
10 10 s 1 2:02.78 CIEŚLIK Tomasz LUKKS Bałtów 95 U20 SK IV JAROS Kazimierz CHMIELEWSKI Tomasz Z/0601/13 2013 BEZ
11 11 s 1 2:03.32 MUZYK Karol IKS Olkusz 94 U23 MA --
1 12 s 2 2:04.03 FELUŚ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
2 13 s 2 2:05.98 PIOTROWSKI Andrzej MKS Polonia Warszawa # 73 Masters MZ -- B.D. JOBT Andrzej , Z/0223/16 , 2019 BEZ
3 14 s 2 2:06.05 MARCINISZYN Konrad WKS Wawel Kraków 94 U23 MA -- B.D. BEZ
4 15 s 2 2:06.58 MAJERSKI Adam UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U18 MA IV KLIMEK Józef # Z/0196/14 2018 BEZ
5 16 s 2 2:06.91 WOJTACHA Adrian KS Olkusz # 97 U18 MA IV JAŁOWIEC Ryszard # Z/0732/13 2019 BEZ
6 17 s 2 2:08.08 RZEPA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 95 U20 MA --
7 18 s 2 2:08.43 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
8 20 s 2 2:09.54 WOJTACHA Emanuel IKS Olkusz 95 U20 MA -- JAŁOWIEC Ryszard # Z/0604/12 2016 BEZ
9 23 s 2 2:12.71 BUDZIK Piotr KS AZS AWF Kraków # 92 U23 MA -- MIREK Wacław # Z/1365/14 2019 BEZ
1 19 s 3 2:09.26 PAWŁOWSKI Dawid KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA --
2 21 s 3 2:11.42 KĄDZIOŁKA Tomasz WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- STAWIARZ Edward Z/2498/17 2019 BEZ
3 22 s 3 2:11.84 KORCZYK Dariusz MKS Tempo Kęty 98 U18 MA --
4 24 s 3 2:15.70 GONDEK Michał LKS Kłos Olkusz 94 U23 MA --
5 25 s 3 2:31.67 MANGIONE Gianmarco MKS Stal Nowa Dęba 02 U14 PK --
1000 m M
1 1 s 1 2:42.72 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0474/15 2019
2 2 s 1 2:42.99 MLECZKO Krystian MLUKS Tarnów 99 U16 MA III GOLEC Bartłomiej Z/0467/15 2018 3
3 3 s 1 2:43.76 WIDŁAK Paweł LKS Kłos Olkusz 99 U16 MA IV MENTLEWICZ Janusz # Z/2131/15 2019 2
4 4 s 1 2:48.39 BAJEK Wiktor CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK IV
5 5 s 1 2:48.53 CHOJECKI Radosław MLUKS Tarnów 00 U16 MA IV GRECH Halina Z/2087/15 2018 2 LDK!
6 6 s 1 2:50.48 TERESZKIEWICZ Damian CWKS Resovia Rzeszów 00 U16 PK V KOWAL Piotr Z/2668/15 2019 3
7 7 s 1 2:50.51 MOSKWA Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK V
8 8 s 1 2:52.06 RESZKA Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK V
9 9 s 1 2:52.83 GURDEK Dominik KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA V #
10 10 s 1 3:11.32 SZYMAŃSKI Krystian UKS Kusy Bukowno 00 U16 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK GRAŻYNA # Z/0606/15 2019 3
11 11 s 1 3:46.40 KAWCZAK Michał LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
2000 m M
1 1 s 1 5:51.63 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK II KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
2 2 s 1 5:55.14 NOWAKOWSKI Dariusz KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA II MIREK Wacław # Z/0469/15 2019
3 3 s 1 5:59.60 LEBIODA Stanisław KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK II ANIOŁ Stanisław Z/0133/15 2019 3
4 4 s 1 6:12.90 WICHARY Kamil LKS Kłos Olkusz # 00 U16 MA IV BUJAS Marcin # Z/2940/15 2018 BEZ
5 5 s 1 6:39.19 GRZYBCZYK Szymon AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM V SZAŁACH Krzysztof B.D. # Z/2404/15 2018
6 6 s 1 6:51.09 KARDAS Maciej WKS Wawel Kraków 00 U16 MA --
7 7 s 1 6:58.40 WDOWIAK Dominik MKS Stal Nowa Dęba 00 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/2923/15 2018 5
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.00 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.3 III #
2 2 s 1 16.81 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +0.3 III ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
3 3 s 1 17.46 KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA +0.3 IV
4 4 s 1 18.86 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK +0.3 -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
5 5 s 1 19.09 KUŚ Sebastian CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.3 --
6 6 s 1 19.78 PŁACHTA Bartosz LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA +0.3 --
7 7 s 1 23.44 JURECKI Sławomir LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA +0.3 -- #
300 m pł M
1 1 s 1 40.20 JACHYRA Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK II ZIĘBA Julian Z/0194/15 2018 3
2 2 s 1 43.95 PROKOPIUK Marcel MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0195/15 2018 4
3 4 s 1 46.40 PŁACHTA Bartosz LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
4 7 s 1 48.02 GÓRAK Łukasz MLUKS Tarnów 00 U16 MA --
  s 1 DNF KUFEL Jerzy KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
1 3 s 2 45.77 CICHOŃ Kamil KKS Victoria Stalowa Wola # 99 U16 PK V
2 5 s 2 46.94 CZACHOR Rafał MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/0196/15 2018 BEZ
3 6 s 2 47.28 KUŚ Sebastian CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK --
4 8 s 2 48.48 SERWAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 00 U16 MA --
5 9 s 2 55.74 JURECKI Sławomir LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- #
4x100 m M
1 s 1 49.95 GALICIA PEREZ Daniel
STEC Michał
SERAFIN Bartłomiej
SZNAJDER Michał
KKS Victoria Stalowa Wola 00
99
99
99
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
B.D.

B.D.
Z/3004/15
2019
3
BEZ

2 s 1 50.75 CICHOŃ Kamil
HANEJKO Jakub
KOMSA Patryk
PORCJA Jakub
MKL Sparta Stalowa Wola 99
00
00
00
U16 PDK --


IDZINIAK Ewa
Z/3661/15
2017
3
3 s 1 52.00 GUCFA Damian
CETNAROWSKI Jan
WOŹNIAK Kamil
NIZIOŁEK Mateusz
UKS Kobylanka 00
99
99
99
U16 MLP -- DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
DZIEDZIAK Jerzy
5
4
BEZ
BEZ
Wzwyż M
1 2 f 1 1.75 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK IV
2 1 f 1 1.75 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA IV ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław # Z/0505/15 2019
3 3 f 1 1.70 SZPYRKA Adam UKS Kobylanka 99 U16 MA V DZIEDZIAK Jerzy BEZ
4 4 f 1 1.70 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA V
5 6 f 1 1.60 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
6 5 f 1 1.60 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 99 U16 MA --
7 7 f 1 1.55 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
8 8 f 1 1.50 AUGUSTYN Mateusz UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
9 10 f 1 1.45 WRÓBEL Marcin UKS Gminy Brzeszcze 99 U16 MA -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2987/15 2019 4
10 9 f 1 1.45 CYGAN Bartosz KKS Victoria Stalowa Wola 99 U16 PK --
11 11 f 1 1.35 JEKIEŁEK Michał LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- #
  f 1 NM BIES Hubert LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
1 1 f 2 2.02 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 2
2 2 f 2 1.92 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III #
3 3 f 2 1.65 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- B.D.
4 4 f 2 1.55 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3
5 5 f 2 1.40 JACHYM Marcin CWKS Resovia Rzeszów 01 U14 PK -- TITTINGER Michał Z/6349/15 2019 2
W dal M
1 1 f 1 5.92 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.2 IV #
2 2 f 1 5.90 STAFIEJ Piotr LKS Stal Mielec 99 U16 PK -0.5 IV
3 3 f 1 5.78 WALC Natan CWKS Resovia Rzeszów # 99 U16 PK 0.0 V
4 4 f 1 5.70 KOZŁOWSKI Jakub WKS Wawel Kraków 99 U16 MA +0.3 V
5 5 f 1 5.67 DEĆ Jarosław UKS Maraton Sękowa 99 U16 MA +0.4 V
6 6 f 1 5.66 OJCZYK Wojciech MLUKS Tarnów 99 U16 MA +0.9 V
7 7 f 1 5.63 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA +0.6 V
8 8 f 1 5.44 DULEMBA Kamil SKS Kusy Kraków 00 U16 MA +0.1 --
9 9 f 1 5.37 LACH Artur UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA -0.3 -- WŁODARCZYK Mirosław Z/2952/15 2019 3
10 10 f 1 5.20 PORCJA Jakub MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK -0.2 -- IDZINIAK Ewa # Z/3661/15 2017 3
11 11 f 1 5.18 SZCZEPANIK Arkadiusz CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK +0.2 --
12 12 f 1 5.05 SZCZUDŁO Jakub KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA -0.2 -- #
13 14 f 1 5.01 WOŹNIAK Kamil UKS Kobylanka 99 U16 MA +0.1 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
14 13 f 1 5.01 CHOJNOWSKI Kamil KS AZS AWF Kraków # 00 U16 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa # Z/4928/15 2019 2
15 15 f 1 4.94 WCISŁO Jeremiasz SKS Kusy Kraków 99 U16 MA +0.2 --
16 16 f 1 4.80 GIL Filip WKS Wawel Kraków # 99 U16 MA +0.5 --
17 17 f 1 4.22 RĘBISZ Przemysław MKL Sparta Stalowa Wola 00 U16 PK +0.2 --
1 1 f 2 6.81 PĘCAK Kamil KKS Victoria Stalowa Wola 95 U20 PK -0.1 II ŁYP Jacek Z/4647/11 2017 3
2 2 f 2 6.72 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -0.4 III B.D. # 3
3 3 f 2 6.22 BERKOWICZ Piotr KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +0.3 -- B.D. 3
4 4 f 2 6.15 KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 95 U20 MA +0.1 IV B.D. BEZ
5 5 f 2 5.91 BEDNARSKI Karol MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 97 U18 SK +0.3 IV B.D. # 4
6 6 f 2 5.90 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 97 U18 MA +0.9 IV
7 7 f 2 5.75 FĄFARA Kamil CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.2 --
8 8 f 2 5.19 JAKUBIAK Marcin KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA -1.5 -- #
9 9 f 2 5.13 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U18 SL +0.8 -- HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
10 10 f 2 4.59 LUDWIŃSKI Jakub UKS Kobylanka 01 U14 MA -1.2 -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
Kula (5) M
1 1 f 1 13.18 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA IV
2 2 f 1 11.52 MICOR Dominik UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA V
3 3 f 1 11.17 MARCINKIEWICZ Gabriel TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA V #
4 4 f 1 10.70 MATUSIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA V
5 5 f 1 10.50 GACEK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK V
6 6 f 1 10.36 MALINOWSKI Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
7 7 f 1 10.11 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
8 8 f 1 10.09 JEZIOREK Maciej WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
9 9 f 1 9.37 GORCZYCA Krzysztof MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
10 10 f 1 9.19 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
11 11 f 1 8.64 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
12 12 f 1 8.59 CISZEK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
13 13 f 1 8.51 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
14 14 f 1 8.32 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
15 15 f 1 7.68 TABOR Tomasz LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
16 16 f 1 6.74 TŁUSZCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
1 1 f 2 12.89 MĄDRO Przemysław MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 97 U18 PK IV
2 2 f 2 12.31 KOSAKOWSKI Krzysztof UKS Gimpel Nowy Targ 98 U18 MA --
3 3 f 2 12.18 WAŚNIEWSKI Bartosz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin
4 4 f 2 11.34 FIJAŁKOWSKI Adrian RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
5 5 f 2 11.01 SCHAB Dominik KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA --
6 6 f 2 10.20 SKURA Eryk RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
7 7 f 2 10.18 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3
8 8 f 2 10.06 RYGIEL Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 98 U18 PK --
9 9 f 2 9.28 JURKIEWICZ Rafał MUKS ILKUS Olkusz 98 U18 MA -- BORAWSKI Krzysztof BEZ
Kula (6) M
1 1 f 1 18.50 STÓJ Bartłomiej AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 96 U20 OP I SUSKI Witold # Z/1657/12 2019 MM
2 2 f 1 13.75 BRYŚ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL III HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
3 3 f 1 11.04 GROŃSKI Jan UKS Gimpel Nowy Targ 95 U20 MA IV
4 4 f 1 10.40 JANCZY Dawid UKS Gimpel Nowy Targ 96 U20 MA --
Dysk (1) M
1 1 f 1 41.78 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA III
2 2 f 1 38.22 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA IV #
3 3 f 1 36.79 URAN Szczepan ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA IV
4 4 f 1 36.36 GAWLIK Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA IV #
5 5 f 1 36.07 MARCINKIEWICZ Gabriel TS Wieliczanka Wieliczka 99 U16 MA IV #
6 6 f 1 35.30 HUCZEK Radosław LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
7 7 f 1 33.17 MICEK Tomasz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/4172/15 2017 BEZ
8 8 f 1 29.29 SMAGA Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
9 9 f 1 28.84 ZAŁĘSKI Piotr WKS Wawel Kraków 99 U16 MA --
10 10 f 1 28.78 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
11 11 f 1 28.36 CETNARSKI Wojciech KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław # Z/3007/15 2019 4
12 12 f 1 28.08 IWANICKI Aleksy UKS Tempo 5 Przemyśl 99 U16 PK --
13 13 f 1 27.99 FRĄCZEK Andrzej KS AZS AWF Kraków 99 U16 MA --
14 14 f 1 27.70 PALLY Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
15 15 f 1 26.65 KONOPKA Arkadiusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
16 16 f 1 25.26 MATUSIK Kamil UKS bieganie.pl Stryszawa 99 U16 MA --
17 17 f 1 21.80 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
18 18 f 1 20.06 TŁUSZCZ Paweł KS AZS AWF Kraków 00 U16 MA --
Młot (5) M
1 1 f 1 31.84 WĄSIK Jakub LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/1018/16 2018 3
2 2 f 1 31.45 PYZA Maciej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA V
3 3 f 1 31.10 SKRZAT Patryk KKS Victoria Stalowa Wola 00 U16 PK V ŁYP Jacek Z/6479/15 2017 3
4 4 f 1 28.02 TABOR Tomasz LKS Stal Mielec 99 U16 PK --
5 5 f 1 27.19 LURANC Bartłomiej LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
6 6 f 1 23.59 MALINOWSKI Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
7 7 f 1 21.62 CISZEK Konrad ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
8 8 f 1 18.77 BIES Hubert LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA --
9 9 f 1 15.83 JEKIEŁEK Michał LKS Brzezina Osiek 00 U16 MA -- #
10 10 f 1 14.21 MACHACZKA Dominik LKS Brzezina Osiek 99 U16 MA --
Oszczep (600) M
1 1 f 1 44.14 KAMIŃSKI Dawid MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK IV
2 2 f 1 37.11 SMAGA Patryk ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA V
3 3 f 1 34.75 SKIMINA Bartłomiej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA -- #
4 4 f 1 32.90 PALLY Kamil ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
5 5 f 1 32.60 RURKA Tomasz UKS Kobylanka 99 U16 MA -- DZIEDZIAK Jerzy BEZ
6 6 f 1 31.68 KONOPKA Arkadiusz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 99 U16 MA --
7 7 f 1 29.80 MIELNIKIEWCZ Mateusz MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
8 8 f 1 26.51 GORCZYCA Krzysztof MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
9 9 f 1 21.93 GACEK Jakub MKS Stal Nowa Dęba 99 U16 PK --
10 10 f 1 19.43 SMAGA Rafał ULKS Fajfer 2001 Łapanów 00 U16 MA --
Oszczep (700) M
1 1 f 1 50.44 WAŚNIEWSKI Bartosz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin
2 2 f 1 49.42 HERDA Krzysztof UKS Tempo 5 Przemyśl 97 U18 PK IV
3 3 f 1 38.91 SKURA Eryk RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
4 4 f 1 35.11 NOREK Daniel WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- #
Oszczep (800) M
1 1 f 1 57.86 KORALEWICZ Piotr UKS Tempo 5 Przemyśl 95 U20 PK II
2 2 f 1 49.66 WIERNOWOLSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 94 U23 MA III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.2728888988495 sekund