Katowice 13.09.2014
2. Międzynarodowe Zawody w Chodzie Sportowym
Chód 3 km K
2 15:31 r RAŚ Wiktoria LKS Stal Mielec 00 U16 PK II KULIG Marzena Z/2612/15 2019 2
3 15:55 r MĄDRA Julia LKS Stal Mielec 00 U16 PK II KULIG Marzena Z/2613/15 2018 2
5 16:05 r KALINA Weronika GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 99 U16 PK III LASSOTA Lesław # 3
6 18:23 r SZOSTAK Alicja WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ IV
7 21:14 r GAJOWNICZEK Aneta WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ --
8 21:39 r GŁADYSZ Aleksandra WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ --
9 22:42 r ZALEWSKA Julia WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ --
10 23:00 r WĄSOWSKA Sandra WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ --
Chód 5 km K
9 24:09 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/1414/13 2019 MM
10 24:16 r AUGUSTYN Angelika UKS Olimp Kozienice # 96 U20 MZ I AUGUSTYN Krzysztof # Z/0008/12 2019 3 LDK!
12 24:40 r GRĘZIAK Emilia WLKS Nowe Iganie # 98 U18 MZ I GOŁAWSKI Janusz Z/0754/14 2019 BEZ
13 24:58 r KANTOROWSKA Barbara LKS Stal Mielec 95 U20 PK II
14 25:28 r MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
17 26:11 r KREJA Zofia KMKL Sztorm Kołobrzeg 97 U18 ZP II ŻUROMSKI Kazimierz Z/0017/13 2017 BEZ
18 26:54 r JACHER Małgorzata LKS Stal Mielec 97 U18 PK II KULIG Marzena Z/0835/13 2019 BEZ
20 27:49 r MŁYNEK Wiktoria LKS Stal Mielec 98 U18 PK III KULIG Marzena Z/0802/14 2018 3
21 27:50 r KALINA Natalia GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK III LASSOTA Lesław # Z/1825/12 2019 BEZ
22 27:52 r LICKIEWICZ Izabela WLKS Nowe Iganie # 97 U18 MZ III GOŁAWSKI Janusz Z/1712/13 2019 BEZ
23 27:57 r CETNARSKA Małgorzata KKS Victoria Stalowa Wola 98 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/1440/14 2019 1
24 28:32 r REMBOWICZ Sylwia LKS Stal Mielec 95 U20 PK III KULIG Marzena Z/2012/11 2017 BEZ
26 28:45 r FIMOWICZ Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL III
Chód 10 km K
16 44:38 r DYGACZ Agnieszka AZS-AWF Katowice 85 Sen SL MM B.D. #
20 46:15 r GOLBA Katarzyna AZS-AWF Katowice 89 Sen SL M B.D. # Z/1925/11 2019 BEZ
25 49:57 r MOTOR Joanna AZS UMCS Lublin # 94 U23 LU I B.D. # MM
26 52:42 r NAWROCKA Monika KS Agros Zamość 90 Sen LU II KUCHARSKI Marek # Z/1965/11 2018
27 53:43 r WIERUS Karolina CKS Budowlani Częstochowa 93 U23 SL III LAMCH Czesław Z/1874/11 2017 3
7 2 62:01 r ŚLEZIONA Katarzyna UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 70 Masters SL -- B.D. Z/1663/11 2019 BEZ
Chód 5 km M
4 22:46 r KOSECKI Kacper KL Lechia Gdańsk # 97 U18 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/0043/13 2018 3
5 23:42 r GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie # 98 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2019 3
6 23:58 r KUBAS Marek GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 96 U20 PK -- LASSOTA Lesław Z/1826/12 2017 3
7 24:06 r NIEDZIAŁEK Łukasz WLKS Nowe Iganie # 00 U16 MZ II GOŁAWSKI Janusz # Z/2325/15 2019 1
11 24:26 r TARA Sebastian LKS Stal Mielec 97 U18 PK -- KULIG Marzena Z/0840/13 2018 BEZ
15 25:33 r BACHOR Jakub CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK --
16 25:50 r JACHER Piotr LKS Stal Mielec 98 U18 PK --
19 27:49 r OBUCHOWICZ Jakub LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV
25 28:41 r KUŻAWSKI Jakub WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ IV GOŁAWSKI Janusz Z/0677/15 2019 4
27 29:40 r KULIG Maksymilian LKS Stal Mielec 99 U16 PK IV KULIG Marzena Z/2627/15 2018 BEZ
28 36:38 r GŁADYSZ Szymon WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ --
29 36:38 r WADAS Mariusz WLKS Nowe Iganie # 99 U16 MZ --
30 DQ CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1507/12 2018 BEZ
Chód 10 km M
3 40:59 r FEDACZYŃSKI Rafał AZS UMCS Lublin # 80 Sen LU I MARMUR Stanisław # Z/2959/11 2019 M
5 41:44 r JELONEK Jakub CKS Budowlani Częstochowa # 85 Sen SL I LAMCH Czesław Z/4459/11 2019 MM
8 42:14 r AUGUSTYN Rafał LKS Stal Mielec # 84 Sen PK I AUGUSTYN Krzysztof # Z/0572/11 2019 MM
9 42:46 r SIKORA Rafał AZS-AWF Katowice # 87 Sen SL I KISIEL Krzysztof # Z/0346/11 2019 MM
21 46:38 r BIELECKI Łukasz CKS Budowlani Częstochowa 94 U23 SL II LAMCH Czesław Z/1512/11 2017 2
22 47:50 r KOMAROWSKI Kamil MKS Juvenia Białystok 95 U20 PD II BULAKOWSKI Bohdan # Z/4689/11 2018 BEZ
28 DNF KLAWIKOWSKI Damian RKS Rumia 96 U20 PM -- GRINHOLC Grzegorz # Z/1070/12 2018 3
1 2 49:17 r GRINHOLC Grzegorz RKS Rumia 77 Masters PM III B.D. Z/1770/13 2019 2
2 2 52:35 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 57 Masters PM -- ŁUNIEWSKI Mirosław Z/0002/11 2019 BEZ
3 2 55:18 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie # 66 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1785/11 2019 BEZ
4 2 56:52 r MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 58 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2019 BEZ
5 2 58:22 r KWITA Zbigniew PZLAM # 59 Masters KP -- DYGACZ Agnieszka # Z/0156/19 2019 BEZ
6 2 60:59 r HARASIŃSKI Ryszard niest. Łódź 56 Masters LD -- B.D. B.D. BEZ
8 2 65:12 r MAJER Janusz niest. Wrocław 53 Masters DS --
9 2 66:42 r SIANKOWSKI Mariusz UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 66 Masters SL --
10 2 66:50 r BARTKOWSKI Jan niest. Olsztyn 61 Masters WN --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.315505027771 sekund