Częstochowa 20.09.2014
Finał Ligi Juniorów 2014
100 m K
1 1 s 1 12.48 GOŁĄBEK Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM 0.0 II
2 3 s 1 12.73 PANAŚ Bożena KS Podlasie Białystok 96 U20 PD 0.0 II
3 4 s 1 12.74 CZĘSZ Weronika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP 0.0 II LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D. Z/0576/12 2019 2
4 5 s 1 12.86 KOWOLIK Sandra MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL 0.0 III
5 10 s 1 13.01 MAŁKOWSKA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III
6 14 s 1 13.23 KOWALSKA Małgorzata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL 0.0 IV
7 15 s 1 13.37 PÓŁTORAK Natalia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB 0.0 IV
  s 1 DQ KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
1 7 s 2 12.87 BASA Martyna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM 0.0 III #
2 9 s 2 12.99 MIERZYŃSKA Jagoda KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. # Z/0925/14 2019
3 17 s 2 13.55 GDAŃSKA Dominika KS Agros Zamość 95 U20 LU 0.0 IV B.D.
4 20 s 2 13.69 SZUMAN Laura ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB 0.0 IV
5 25 s 2 14.18 JAKŚ Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1333/14 2019 2
6 27 s 2 14.36 JAKŚ Małgorzata RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik Z/1334/14 2019 BEZ
7 38 s 2 15.22 RZEPECKA Natalia RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 --
1 2 s 3 12.70 KOTWIŁA Martyna RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ 0.0 II JADCZAK Bożena Z/0634/15 2019 MM
2 8 s 3 12.88 WOSZTYL Natalia RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ 0.0 III JADCZAK Bożena Z/0635/15 2019 M
3 11 s 3 13.09 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 III
4 12 s 3 13.21 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS 0.0 IV B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
5 13 s 3 13.23 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS 0.0 -- ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
1 18 s 4 13.57 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.1 IV
2 19 s 4 13.69 TKACZYK Weronika RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ +0.1 IV ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/3206/15 2019 3
3 21 s 4 13.96 ZDUŃCZYK Katarzyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +0.1 --
4 22 s 4 14.02 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 V
5 23 s 4 14.05 OZGA Aleksandra RKS Łódź # 01 U14 LD +0.1 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/4810/15 2019 1
6 24 s 4 14.14 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS +0.1 --
1 6 s 5 12.87 STEFANOWICZ Magdalena AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +0.1 III B.D. # Z/4569/15 2019 M
2 26 s 5 14.33 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD +0.1 V
3 28 s 5 14.37 SZYLER Klaudia LUKS Strzałków 01 U14 LD +0.1 V WRÓBLEWSKI Daniel Z/3261/16 2019 BEZ
4 30 s 5 14.44 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS +0.1 V #
5 31 s 5 14.69 WIĘCKOWSKA Aleksandra LUKS Strzałków 99 U16 LD +0.1 --
6 36 s 5 14.84 PIERWOCH Milena LUKS Strzałków 00 U16 LD +0.1 -- #
1 16 s 6 13.38 SZECHNIUK Natalia AZS-AWFiS Gdańsk 00 U16 PM 0.0 IV #
2 34 s 6 14.81 ŁACHOWSKA Natalia AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL 0.0 -- B.D. Z/2788/15 2019 1
3 37 s 6 15.04 KRAKOWSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL 0.0 -- MICHALSKA Alicja Z/3898/15 2018 BEZ
4 39 s 6 15.78 PASEK Anna MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL 0.0 --
1 29 s 7 14.44 WIATREK Natalia MKS-MOSM Bytom 01 U14 SL +0.1 V #
2 32 s 7 14.74 WĘGLARZ Daria MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL +0.1 -- #
3 33 s 7 14.78 ENGELMANN Weronika AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL +0.1 -- B.D. Z/2896/15 2019 1
4 35 s 7 14.82 ŚWIĄTEK Klaudia RKS Łódź 98 U18 LD +0.1 -- #
200 m K
1 1 s 1 25.06 WRONKA Magdalena AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL 0.0 II KRUPA Iwona B.D. # Z/0310/11 2018 1
2 2 s 1 25.43 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał 3
3 3 s 1 25.84 CIESIELSKA Karolina KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 II
4 4 s 1 25.94 PAŁYS Anna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II ROŻEJ Marek B.D. # Z/1435/11 2019
5 5 s 1 26.01 KANIECKA Zuzanna SKLA Sopot # 96 U20 PM 0.0 II
6 6 s 1 26.11 ŻELIŃSKA Gabriela CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP 0.0 II B.D. BEZ
1 10 s 2 26.72 GIERSZEWSKA Martyna ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB 0.0 III HASIÓW Tomasz Z/0707/13 2018 2
2 12 s 2 26.92 ZIMIERSKA Klaudia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 III
3 13 s 2 27.05 IGNASIAK Nikola CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK 0.0 III
4 15 s 2 27.25 KRYSTECKA Justyna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 III
  s 2 DQ GUL Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK 0.0 -- B.D. BEZ
1 8 s 3 26.63 BERCZYŃSKA Paulina MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 III B.D. BEZ
2 17 s 3 27.65 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK 0.0 IV MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2019
3 18 s 3 28.01 GRABEK Emanuela KS Agros Zamość 97 U18 LU 0.0 IV
4 20 s 3 28.63 GRABARZ Klaudia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS 0.0 --
5 25 s 3 29.56 KLEMENTOWSKA Aneta MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS 0.0 --
1 16 s 4 27.46 MĄKOSA Barbara AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ 0.0 IV
2 19 s 4 28.10 KUNZ Natalia RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ 0.0 IV
3 23 s 4 29.06 KMIEĆ Marika MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS 0.0 --
4 28 s 4 30.10 KOWALSKA Karolina RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 --
5 29 s 4 30.23 STELMASIAK Jowita MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 --
6 30 s 4 31.79 STĘPIEŃ Agata RKS Łódź 97 U18 LD 0.0 -- KOPEĆ Dominik B.D. Z/1309/13 2018 BEZ
1 7 s 5 26.36 GĄSOWSKA Katarzyna WKS Śląsk Wrocław 84 Sen DS 0.0 III ZAJDEL Jadwiga Z/2663/11 2019 2
2 9 s 5 26.66 RAJEWSKA Alicja KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS 0.0 III B.D. STOLARCZYK Grzegorz # , Z/3620/15 , 2019
3 11 s 5 26.72 KURLETO Klaudia MKS MOS Wrocław 00 U16 DS 0.0 III
4 14 s 5 27.09 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD 0.0 III
1 21 s 6 28.73 SMOLEŃ Sylwia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 V
2 22 s 6 28.93 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL 0.0 V CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
3 24 s 6 29.56 PASTUSZCZAK Anna MKS MOS Wrocław 98 U18 DS 0.0 --
4 26 s 6 29.78 RUDZKA Weronika UKS Dziesiątka Radomsko 99 U16 LD 0.0 V
5 27 s 6 30.03 MISZTAL Natalia MKS MOS Wrocław 99 U16 DS 0.0 V #
400 m K
1 1 s 1 58.05 PIERZYNA Ewelina CTL ORLĘTA Częstochowa # 96 U20 SL II B.D. KASIŃSKI Marek , Z/1505/12 , 2019 2
2 2 s 1 59.00 ZEZULA Wiktoria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II KOHUTEK Artur B.D. # Z/0584/12 2019 M
3 4 s 1 59.45 OLSZOK Oliwia RKS Łódź # 98 U18 LD III JASZCZAK Stanisław # Z/0674/14 2018 2
4 5 s 1 60.82 PACHOLCZYK Adrianna KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN III PODOLAK Kazimierz B.D. Z/0888/12 2017 3
5 8 s 1 62.77 KOPKA Marcelina MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL IV
1 3 s 2 59.22 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno # 98 U18 MZ III PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2019 1 LDK!
2 7 s 2 62.38 KOWALIK Wiktoria UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL IV
3 9 s 2 63.74 KRAUZE Aleksandra AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL IV #
  s 2 DQ NOWAK Karolina WLKS Wrocław # 97 U18 DS -- #
1 6 s 3 62.22 SZELIGA Nicola TL Pogoń Ruda Śląska # 00 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/0223/15 2019 2
2 10 s 3 64.48 ZACZEK Agata SRS Kondycja Żabieniec 98 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław # 4
3 11 s 3 64.80 DWORACZEK Elżbieta UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL V
4 12 s 3 66.79 JAGIELSKA Karolina CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V CIUK Marek # Z/2606/15 2019 4
800 m K
1 1 s 1 2:16.82 BAZAN Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK II
2 2 s 1 2:17.77 DERYŁO Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU III #
3 3 s 1 2:17.92 STRUCIŃSKA Martyna KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III
4 4 s 1 2:18.00 BŁASZCZAK Jowita MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL III
5 5 s 1 2:19.18 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
6 7 s 1 2:20.57 WAŚNIEWSKA Paulina RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III JADCZAK Bożena Z/0124/13 2019 2
7 13 s 1 2:23.73 DRABIK Kamila RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
8 14 s 1 2:23.82 HAJDA Teresa AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL III B.D. Z/0670/14 2019
9 19 s 1 2:25.78 MANDZIUK Ilona AZS UMCS Lublin # 96 U20 LU IV B.D. WOJCIECHOWSKI Leszek , Z/0887/12 , 2018 2
  s 1 DNF BARTCZAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
1 6 s 2 2:20.16 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III B.D. OSTROWSKI Ryszard # , Z/1501/14 , 2019 1
2 8 s 2 2:21.01 RAŻAKOWSKA Marta MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
3 9 s 2 2:21.04 TYTKO Sara MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL III
4 10 s 2 2:21.24 SITEK Monika CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/0764/13 2019 2
5 11 s 2 2:23.37 DEPCZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
6 12 s 2 2:23.66 TRZECIAK Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN III PODOLAK Kazimierz PODOLAK Kazimierz # Z/1260/11 2019 2
7 15 s 2 2:24.29 PLEWKA Agata KS Agros Zamość 98 U18 LU III
8 20 s 2 2:28.90 SZOSTECKA Paulina KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA IV B.D. B.D. MIREK Wacław # , Z/0143/14 , 2019
1 16 s 3 2:24.46 CISZEWSKA Ewelina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL III #
2 17 s 3 2:25.22 MORMUL Joanna MULKS Juvenia Głuchołazy 96 U20 OP IV
3 18 s 3 2:25.66 TOMASIK Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU IV B.D. BEZ
4 21 s 3 2:29.55 WOLSKA Karolina MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV
5 22 s 3 2:32.78 CZUBAK Milena RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
6 23 s 3 2:33.04 SZMAGIEREWSKA Anna MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
7 24 s 3 2:35.92 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
1500 m K
1 1 s 1 5:05.84 ZŁOMAŃCZUK Eliza KS Agros Zamość 97 U18 LU IV
2 2 s 1 5:08.85 WASIEWICZ Joanna SRS Kondycja Żabieniec 97 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKI Wiesław # , Z/1025/13 , 2013 4
3 3 s 1 5:13.05 RYDZ Marta CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław Z/0565/15 2017 3
4 4 s 1 5:15.63 RYDZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL V LAMCH Czesław Z/0566/15 2017 3
3000 m K
1 1 s 1 9:44.80 HAŁASA Monika UKS Olimpia Zabrze 92 U23 SL I MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/2441/11 2019 1
2 2 s 1 10:03.56 GĘBARZEWSKA Monika WKS Śląsk Wrocław # 96 U20 DS II B.D. # 2
3 3 s 1 10:35.86 JASTRZĘBSKA Iga ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III B.D. 3
4 4 s 1 10:50.80 SZCZUREK Alicja UKS Olimpia Zabrze 94 U23 SL III B.D. 3
5 5 s 1 10:52.48 SKIBIŃSKA Dominika MKS MOS Wrocław 97 U18 DS III
6 6 s 1 11:22.72 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN IV
7 7 s 1 12:03.44 KĘDZIA Milena KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz B.D. # Z/0466/13 2018 BEZ
8 8 s 1 12:41.06 MICHALIK Paulina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.81 JÓŹWIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS 0.0 II #
2 2 s 1 15.19 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
3 3 s 1 15.38 ŚLEDZIONA Karolina CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK 0.0 II
4 4 s 1 15.45 SOCHAJ Izabela KS Agros Zamość 97 U18 LU 0.0 II
5 10 s 1 16.59 BOLECHOWSKA Marcela ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB 0.0 III
1 5 s 2 15.69 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +0.1 II B.D. BEZ
2 6 s 2 15.97 MIGDAŁ Hanna AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM +0.1 III
3 7 s 2 16.12 KRAWCZYK Aleksandra WKS Wawel Kraków # 98 U18 MA +0.1 III BORA Piotr B.D. B.D. Z/0476/14 2019
4 8 s 2 16.14 RZĄD Olimpia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 III
5 9 s 2 16.56 DURAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +0.1 III
100 m pł K
1 1 s 1 14.89 MORTON Marlena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP -0.2 II B.D. B.D. M
2 2 s 1 15.45 GRZEGOREK Marcelina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.2 II
3 3 s 1 17.21 CHMIELIK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -0.2 IV
400 m pł K K
1 1 s 1 61.38 DALKE Helena OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP I B.D. REJEWSKI Robert , Z/0464/13 , 2019 M
2 2 s 1 64.30 MATUSZAK Justyna MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
3 3 s 1 65.15 MILANOWSKA Beata KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN II LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D. Z/1253/11 2019 2
4 4 s 1 65.21 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP II B.D. 2
5 5 s 1 65.66 BEDNARCZYK Karolina CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II
6 8 s 1 69.30 GLANDER Sandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM IV
1 6 s 2 68.24 PIOTROWSKA Joanna KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III
2 7 s 2 68.28 RACZYŃSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
3 9 s 2 71.78 SZCZEGIELNIAK Aleksandra MKS Siechnice # 97 U18 DS IV KLESZOWSKI Leszek B.D. , Z/1044/13 , 2019 BEZ
4 10 s 2 76.61 PAJĄK Rozalia CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL --
2000 m prz K
1 1 s 1 7:10.19 ŚLĘZAK Sylwia CKS Budowlani Częstochowa 95 U20 SL II CIUK Marek B.D. Z/1854/11 2019 1
2 2 s 1 7:16.97 STACHOWIAK Agnieszka ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB II WIERZBICKI Remigiusz Z/0614/12 2018 1
3 3 s 1 7:24.17 DZIUGIEŁ Miłosława UKS SMS Warszawa # 97 U18 MZ II RZEPKA Marek # Z/0347/13 2016 3
4 4 s 1 7:40.21 SZELIGA Wioletta CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III
5 5 s 1 7:45.47 KAPAŁA Patrycja AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL III MARMUR Stanisław B.D. # Z/0479/13 2019 M
6 6 s 1 7:48.26 KOTOWICZ Paula MKS Piast Lwówek Śląski 96 U20 DS III #
7 7 s 1 7:58.42 SERAFIN Marcelina CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
8 8 s 1 8:36.30 ZIÓŁKOWSKA Paulina KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
4x100 m K
1 s 1 49.14 GRZEGOREK Marcelina
KANIECKA Zuzanna
PIETRAS Sandra
CZĘSZ Weronika
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
98
96
U20 KPO --


LEWANDOWSKI Jacek B.D. B.D.
Z/0576/12
2019
2
2 s 1 49.52 MAŁKOWSKA Paulina
GÓRKA Magdalena
MIERZYŃSKA Jagoda
KURYŁO Joanna
MKS MOS Wrocław 97
97
98
95
U20 DOL --

ROSTEK William B.D.
STOLARCZYK Grzegorz B.D.
Z/0925/14
Z/3313/11
2019
2019


3 s 1 49.95 GUL Aleksandra
MAJCHROWICZ Rena
IGNASIAK Nikola
ŚLEDZIONA Karolina
CWKS Resovia Rzeszów 97
97
98
98
U18 PDK -- B.D.
MAZUR Janusz MAZUR Janusz

Z/1553/14
2019
BEZ

4 s 1 50.68 PIOTROWSKA Joanna
KUBEŁ Marta
BRECZKO Magdalena
PANAŚ Bożena
KS Podlasie Białystok 95
95
97
96
U20 POD --
B.D.

2
5 s 1 50.80 KOWALSKA Małgorzata
KRAWCZYK Aleksandra
RZĄD Olimpia
ZIMIERSKA Klaudia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98
98
98
97
U18 SLK --
BORA Piotr B.D. B.D.

Z/0476/14
2019

1 s 2 49.67 ZIÓŁKOWSKA Paulina
CIESIELSKA Karolina
MILANOWSKA Beata
SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
KS AZS UWM Olsztyn 97
96
95
96
U20 WMZ --

LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał B.D.
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/1253/11
2019
2
3
2 s 2 50.28 KURSA Magdalena
SOCHAJ Izabela
GDAŃSKA Dominika
WRONKA Magdalena
KS Agros Zamość 96
97
95
95
U20 LBE --

B.D.
KRUPA Iwona B.D.
Z/0310/11
2018

1
3 s 2 51.82 CHMIELIK Monika
GRABARZ Klaudia
KLEMENTOWSKA Aneta
NIEZGODA Aleksandra
MKS Bolesłavia Bolesławiec 96
98
98
00
U20 DOL --


4 s 2 52.01 KOPKA Marcelina
WOJNOWSKA Kamila
PIERZYNA Ewelina
UŁAMEK Urszula
CKS Budowlani Częstochowa 98
00
96
00
U20 SLK --

B.D. KASIŃSKI Marek
CIUK Marek
, Z/1505/12
Z/3899/15
, 2019
2018
2
2
1 s 3 48.65 TKACZYK Weronika
WOSZTYL Natalia
SMOLIŃSKA Izabela
KOTWIŁA Martyna
RLTL ZTE Radom 99
99
99
99
U16 MAZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz
JADCZAK Bożena
ZGRZEBNICKI Ireneusz B.D.
JADCZAK Bożena
Z/3206/15
Z/0635/15
Z/0633/15
Z/0634/15
2019
2019
2019
2019
3
M

MM
2 s 3 51.42 DEPCZYŃSKA Alicja
TYTKO Sara
KOWOLIK Sandra
STEFANOWICZ Magdalena
MKS-MOSM Bytom 96
98
97
00
U20 SLK --


B.D.
Z/4569/15
2019
M
3 s 3 52.40 STELMASIAK Jowita
KOŁODZIEJCZAK Natalia
SZCZERBICKA Klaudia
GRZESZKIEWICZ Marta
MKS Aleksandrów Łódzki 97
98
98
99
U18 LDZ --


4 s 3 53.22 NOWAK Nikola
DURAK Karolina
KMIEĆ Marika
JÓŹWIAK Karolina
MKS Osa Zgorzelec 98
97
98
98
U18 DOL --


5 s 3 53.75 JAKŚ Małgorzata
JAKŚ Aleksandra
SZABLEWSKA Paulina
NOWAKOWSKA Aleksandra
RKS Łódź 98
98
98
98
U18 LDZ -- KOPEĆ Dominik
KOPEĆ Dominik B.D.
KRAKOWIAK Lech B.D.
KRAKOWIAK Lech B.D.
Z/1334/14
Z/1333/14
Z/0610/14
Z/0164/14
2019
2019
2019
2019
BEZ
2
1
M
4x400 m K
1 s 1 3:58.02 SYROCKA Agata
ZEZULA Wiktoria
DALKE Helena
ŻELIŃSKA Gabriela
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 96
96
97
96
U20 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek B.D.
KOHUTEK Artur B.D.
B.D. REJEWSKI Robert
B.D.
Z/1569/12
Z/0584/12
, Z/0464/13
2019
2019
, 2019
1
M
M
BEZ
2 s 1 4:00.03 RAŻAKOWSKA Marta
HAJDA Teresa
KLĘBOWSKA Wiktoria
OLSZOK Oliwia
MKS-MOSM Bytom 97
98
00
98
U18 SLK --
B.D.
B.D.
JASZCZAK Stanisław
Z/0670/14
Z/2776/15
Z/0674/14
2019
2019
2018

1
2
3 s 1 4:01.39 CZAPLA Adrianna
BŁASZCZAK Jowita
RUSIN Anna
KORBUT Milena
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99
95
99
00
U20 SLK -- B.D.


B.D.
Z/3569/15
Z/2389/15
2019
2019
1
1
4 s 1 4:05.35 BAZAN Klaudia
SZOSTECKA Paulina
KALEMBA Wiktoria
WOJTUNIK Klaudia
CWKS Resovia Rzeszów 97
98
00
99
U18 PDK --
B.D. B.D. MIREK Wacław
KOWAL Piotr
MAZUR Janusz
, Z/0143/14
Z/5727/15
Z/0536/15
, 2019
2017
2019

2
M
5 s 1 4:06.26 MATUSZAK Justyna
SZMAGIEREWSKA Anna
SZCZEGIELNIAK Aleksandra
PAŁYS Anna
MKS MOS Wrocław 96
97
97
95
U20 DOL --

KLESZOWSKI Leszek B.D.
ROŻEJ Marek B.D.
, Z/1044/13
Z/1435/11
, 2019
2019
BEZ

6 s 1 4:13.23 GLANDER Sandra
MIGDAŁ Hanna
LITTWIN Adrianna
MUCHLADA Klaudia
AZS-AWFiS Gdańsk 97
97
98
95
U20 POM --

KAŃSKI Ryszard
KAMROWSKA-NOWAK Maria
Z/0274/14
Z/4445/11
2019
2019
3
1
1 s 2 4:07.03 PLEWKA Agata
TOMASIK Aleksandra
ZŁOMAŃCZUK Eliza
DERYŁO Aleksandra
KS Agros Zamość 98
97
97
97
U18 LBE --
B.D.

BEZ
2 s 2 4:09.43 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra
BARTCZAK Magdalena
STRUCIŃSKA Martyna
PACHOLCZYK Adrianna
KS AZS UWM Olsztyn 96
96
95
96
U20 WMZ -- LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał


PODOLAK Kazimierz B.D.
Z/0888/12
2017
3
3
3 s 2 4:10.23 MĄKOSA Barbara
KUNZ Natalia
WAŚNIEWSKA Paulina
DRABIK Kamila
RLTL ZTE Radom 95
95
97
97
U20 MAZ --

JADCZAK Bożena
Z/0124/13
2019
2
4 s 2 4:11.62 WOŁCZYŃSKA Marta
BEKUS Joanna
SAWCZYŃSKA Karolina
RACZYŃSKA Zofia
ZLKL Zielona Góra 99
97
97
97
U18 LBU --
B.D. OSTROWSKI Ryszard

, Z/1501/14
, 2019
1
5 s 2 4:15.41 BEDNARCZYK Karolina
WOJNOWSKA Kamila
ŚLĘZAK Sylwia
UŁAMEK Urszula
CKS Budowlani Częstochowa 97
00
95
00
U20 SLK --

CIUK Marek B.D.
CIUK Marek
Z/1854/11
Z/3899/15
2019
2018
1
2
Wzwyż K
1 1 f 1 1.65 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD II KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
2 2 f 1 1.59 KOŁODZIEJ Amelia MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS III
3 3 f 1 1.59 ŁAPA Klaudia KS Agros Zamość 96 U20 LU III B.D. BEZ
4 4 f 1 1.55 KOWALSKA Anna AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III
4 4 f 1 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice 94 U23 SL III B.D. 3
6 6 f 1 1.55 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III #
7 7 f 1 1.50 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. 3
7 7 f 1 1.50 LITTWIN Adrianna AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM IV KAŃSKI Ryszard Z/0274/14 2019 3
9 9 f 1 1.50 BUSŁOWICZ Barbara MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV B.D.
10 10 f 1 1.50 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV #
11 11 f 1 1.50 BEJM Marta CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL IV B.D.
12 12 f 1 1.45 NOWAK Nikola MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV
12 12 f 1 1.45 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV #
14 14 f 1 1.45 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ IV B.D. BEZ
15 15 f 1 1.40 WOŹNIAK Ada RKS Łódź 97 U18 LD --
  f 1 NM LIS Klaudia CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3360/15 2018 4
Tyczka K
1 1 f 1 3.90 HNIDA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS M ŁOŚ Dariusz Z/1303/11 2018 1
2 2 f 1 3.90 PRZYBYŁA Kamila CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP M PRZYBYŁA Krzysztof Z/0580/12 2019 M
3 3 f 1 3.30 SZYMASZEK Paulina MKS MOS Wrocław 96 U20 DS I
4 4 f 1 3.10 ADASZAK Daria MKS MOS Wrocław 96 U20 DS II
5 5 f 1 2.60 ŻABSKA Michalina MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV #
6 6 f 1 2.60 PATELAK Angelika ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB IV
7 7 f 1 2.40 PITEK Magda Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV
W dal K
1 1 f 1 5.45 KOŁODZIEJCZAK Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 II #
2 2 f 1 5.23 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS 0.0 III #
3 3 f 1 5.16 KURYŁO Joanna KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -0.1 III STOLARCZYK Grzegorz B.D. # Z/3313/11 2019
4 4 f 1 5.15 WŁODARSKA Izabela KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 III #
5 5 f 1 5.00 PRZYTUŁA Paulina KS Agros Zamość 97 U18 LU 0.0 IV B.D. BEZ
6 6 f 1 4.86 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ 0.0 IV B.D. BEZ
7 7 f 1 4.63 FORNAL Karolina MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD 0.0 --
8 8 f 1 4.60 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP 0.0 V ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
9 9 f 1 4.54 DZWONEK Angelika KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 -- KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0079/14 2018 3
10 10 f 1 4.12 GAJ Joanna AZS-AWF Katowice # 01 U14 SL 0.0 -- CHRIST Marek Z/2387/15 2019 2
11 11 f 1 3.97 LASKOWSKA Justyna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL +0.1 -- RUSZEL Piotr Z/5081/15 2016 BEZ
Trójskok K
1 1 f 1 11.11 GÓRKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +1.3 III
2 2 f 1 11.09 KURSA Magdalena KS Agros Zamość 96 U20 LU +0.6 III
3 3 f 1 11.01 ŻUKOWSKA Agnieszka WKS Śląsk Wrocław 96 U20 DS 0.0 III #
4 4 f 1 10.49 DROBNIK Marta MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.1 IV
5 5 f 1 10.43 KULKA Kinga CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK +0.5 IV
6 6 f 1 10.41 SZCZERBICKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.6 IV
7 7 f 1 10.03 RAGAN Barbara CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK +0.3 --
Kula (3) K
1 1 f 1 12.14 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
2 2 f 1 12.06 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
3 3 f 1 10.27 KOZERA Marlena LUKS Strzałków 98 U18 LD IV
4 4 f 1 8.90 BIOŁY Anna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 99 U16 OP V ZIEMBA Krzysztof B.D. Z/0845/15 2019
Kula (4) K
1 1 f 1 15.43 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
2 2 f 1 11.24 MUCHLADA Klaudia AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM III KAMROWSKA-NOWAK Maria # Z/4445/11 2019 1
3 3 f 1 10.69 MIKOŁAJEK Maja AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III B.D. 3
Dysk (1) K
1 1 f 1 34.63 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
1 1 f 1 35.38 PLECHTA Marzena KS AZS AWF Kraków 89 Sen MA III
1 1 f 1 53.32 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
2 2 f 1 29.85 TYMIŃSKA Martyna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV BONK Stanisław B.D. # Z/0682/14 2019 2
2 2 f 1 31.86 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 93 U23 WN --
2 2 f 1 40.97 GRUBBA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM II WALCZAK Aleksandra Z/1675/13 2018 1
3 3 f 1 25.90 PĘKAŁA Angelika KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
3 3 f 1 29.02 MIREK Ewa KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV TOMCZAK Dominika B.D. Z/1361/13 2019 1
3 3 f 1 38.66 GAŁAJ Joanna AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP II
4 4 f 1 24.34 SPYRA Natalia MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
4 4 f 1 25.83 KOZERA Marlena LUKS Strzałków 98 U18 LD --
4 4 f 1 35.91 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
5 5 f 1 25.16 KOWALCZYK Ada UKS Dziesiątka Radomsko 97 U18 LD -- LASOŃ Krzysztof Z/0100/13 2016 3
5 5 f 1 34.70 NOWAKOWSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III
6 6 f 1 22.73 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
6 6 f 1 31.52 JABŁOŃSKA Magdalena KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV CZERNIAKOWSKI Wiesław 3
Młot (3) K
1 1 f 1 52.56 KUŹNICKA Adrianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL II
2 2 f 1 51.42 JOŃSKA Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 97 U18 SL II RUSZEL Piotr B.D. Z/1365/13 2018 2
3 3 f 1 49.98 ŚMIECH Aleksandra KS Agros Zamość 97 U18 LU II ROSA Mikołaj B.D. B.D. B.D. # Z/1398/13 2019
4 4 f 1 43.00 SOŁODUCHA Emilia KS Agros Zamość 98 U18 LU III KOPRON Witold # Z/0537/14 2018 1
5 5 f 1 32.20 PIOSNA Sandra MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS --
Młot (4) K
1 1 f 1 41.30 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III
Oszczep (500) K
1 1 f 1 53.77 OSTROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM I WALCZAK Leszek Z/1394/13 2019 1
2 2 f 1 43.87 SZYCA Sabina AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
3 3 f 1 40.96 SANDAK Monika MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
4 4 f 1 40.79 BUZOR Dominika RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ III
5 5 f 1 35.93 KOPEĆ Anna RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ IV
6 6 f 1 34.14 BARAN Eryka MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
7 7 f 1 31.27 ŻELAZOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 99 U16 SL V
8 8 f 1 29.97 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
9 9 f 1 24.59 KOWALIK Agnieszka MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL --
Oszczep (600) K
1 1 f 1 42.50 GRUBBA Agnieszka AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM II
2 2 f 1 28.16 CHUDZIŃSKA Weronika MKS MOS Wrocław 95 U20 DS --
3 3 f 1 26.65 CZAJKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 93 U23 WN --
Chód 5 km K
1 1 s 1 25:56.72 MAJCHROWICZ Kinga CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II LASSOTA Lesław Z/0142/14 2019 2
2 2 s 1 27:55.99 KAJUTH Anna CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK III
3 3 s 1 28:14.31 FIMOWICZ Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL III
4 4 s 1 28:51.85 BORAL Karolina CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III
100 m M
1 1 s 1 10.93 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 95 U20 LU 0.0 II GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2019 MM
2 2 s 1 11.14 KABACIŃSKI Jacek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL 0.0 II #
3 4 s 1 11.31 JAKÓBCZYK Michał KS Agros Zamość 95 U20 LU 0.0 III B.D. B.D. # Z/5085/11 2019 M
4 6 s 1 11.34 KUZIEMSKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP 0.0 III B.D. # 3
4 6 s 1 11.34 KWIATKOWSKI Karol AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL 0.0 III KOTUŁA Krzysztof B.D. # Z/0558/13 2019 M
6 9 s 1 11.47 WASILEWSKI Adam KS Podlasie Białystok 96 U20 PD 0.0 III SUPROŃ Jaroslaw B.D. # Z/0089/13 2019 2
7 23 s 1 11.93 KUBAŃSKI Rafał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL 0.0 IV B.D. # BEZ
1 3 s 2 11.29 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL 0.0 II BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
2 11 s 2 11.54 DOBOSZ Igor CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL 0.0 III
3 13 s 2 11.60 STEFANOWICZ Kamil MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL 0.0 III
4 18 s 2 11.68 ALEKSANDROWICZ Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD 0.0 III B.D. B.D.
5 19 s 2 11.69 TWARDECKI Szymon MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL 0.0 III
6 23 s 2 11.93 ŚLĘZAK Piotr MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL 0.0 IV #
1 10 s 3 11.53 WOLTMANN Kacper CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP +0.1 III #
2 15 s 3 11.62 KUBAS Marek CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK +0.1 III
3 17 s 3 11.64 BUCIAK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.1 III
4 20 s 3 11.73 KĘDZIOR Michał CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK +0.1 III
5 22 s 3 11.91 RZEPECKI Mariusz RKS Łódź 96 U20 LD +0.1 IV
6 26 s 3 11.99 PIETRZAK Dominik AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM +0.1 IV #
1 8 s 4 11.40 NITKA Dawid CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP 0.0 III #
2 25 s 4 11.98 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB 0.0 IV #
3 27 s 4 12.03 ŻAK Łukasz KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA 0.0 IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1304/13 2019 2
4 28 s 4 12.10 RUS Karol RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ 0.0 IV
5 29 s 4 12.19 PERKUSZEWSKI Kamil RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ 0.0 IV
6 35 s 4 12.60 ŚNIADY Mateusz RKS Łódź 97 U18 LD 0.0 --
1 5 s 5 11.33 KUBANEK Przemysław MKS-MOS Płomień Sosnowiec 94 U23 SL 0.0 III
2 12 s 5 11.59 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 III B.D.
3 15 s 5 11.62 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 III B.D. 2
4 30 s 5 12.36 DĄBROWSKI Patryk MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 --
5 32 s 5 12.46 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 98 U18 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
6 36 s 5 12.69 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa # 00 U16 SL 0.0 V KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2019 1
7 37 s 5 12.70 BARAN Jakub MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL 0.0 V #
  s 5 DQ SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS 0.0 -- B.D. # 3
1 21 s 6 11.80 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 IV KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
2 30 s 6 12.36 JĘDRYSIK Kacper KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU 0.0 -- STEMPEL Paweł # Z/1027/14 2019 3
3 34 s 6 12.59 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL 0.0 V MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
4 39 s 6 12.93 TRZECIAK Daniel MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 --
5 42 s 6 14.22 MAREK Marcin MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL 0.0 --
1 14 s 7 11.61 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U18 LD 0.0 III
2 33 s 7 12.47 FUDALI Paweł CWKS Resovia Rzeszów 99 U16 PK 0.0 V #
3 38 s 7 12.76 TURSKI Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL 0.0 -- CIUK Marek Z/4339/15 2017 3
4 40 s 7 13.44 CHMIELEWSKI Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 00 U16 SL 0.0 --
5 41 s 7 13.46 BUJNOWICZ Dominik RKS Łódź 98 U18 LD 0.0 --
6 43 s 7 15.31 STASIACZEK Dawid MKS-MOSM Bytom 00 U16 SL 0.0 --
200 m M
1 1 s 1 22.39 MALSKI Paweł KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 II TŁUSTOCHOWSKI Tomasz # Z/1442/11 2018 2
2 2 s 1 22.47 CHMIEL Paweł RKS Łódź 97 U18 LD 0.0 II
3 3 s 1 22.51 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA 0.0 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1
4 6 s 1 22.70 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin # 97 U18 LU 0.0 II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2019 1
5 8 s 1 23.07 PYTLIK Krzysztof KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS 0.0 III ROSTEK William B.D. # Z/1348/13 2019 1
6 13 s 1 23.37 MAJSKOW Patryk ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB 0.0 III
1 7 s 2 22.91 RYSIUKIEWICZ Mateusz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 III
2 9 s 2 23.27 KUŁACZ Igor MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 III B.D.
3 14 s 2 23.37 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 96 U20 LD 0.0 III
4 18 s 2 23.57 RDZANEK Norbert MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS 0.0 III
5 19 s 2 23.58 MIELNICZEK Artur AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM 0.0 III
1 10 s 3 23.27 PIKUL Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 III BORYKA Ireneusz B.D. Z/0919/13 2019 3
2 12 s 3 23.29 GRUSZCZYŃSKI Artur MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD 0.0 III
3 15 s 3 23.41 WŁODARCZYK Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD 0.0 III
4 17 s 3 23.49 KALINKIEWICZ Damian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL 0.0 III BORYKA Ireneusz Z/0915/13 2019 3
5 21 s 3 23.94 LABENTZ Damian MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS 0.0 IV
1 20 s 4 23.69 PIERZGALSKI Dawid MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.1 IV BORYKA Ireneusz Z/1012/12 2018 BEZ
2 22 s 4 24.13 BYKOWSKI Filip RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -0.1 IV
3 25 s 4 24.53 OGORZAŁEK Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU -0.1 --
4 27 s 4 24.58 MAS Wojciech MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.1 --
1 11 s 5 23.28 GLEGOŁA Jarosław RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ 0.0 III
2 16 s 5 23.47 WIESIOŁEK Kacper KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN 0.0 III LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał # Z/0895/12 2019 3
3 23 s 5 24.21 OKOŃ Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 95 U20 DS 0.0 IV
4 24 s 5 24.44 MAZGAJ Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
5 28 s 5 24.88 FOCH Jakub UKS Olimpijczyk 46 Wrocław # 98 U18 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1117/14 2019 3
6 30 s 5 25.19 RAJFUR Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS 0.0 --
1 4 s 6 22.69 SHULGIN Evgeniy niest. Wrocław 91 Sen DS 0.0 II B.D. # 3
2 5 s 6 22.70 GŁADYSZ Artur KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA 0.0 II B.D. 2
3 26 s 6 24.57 DĄBROWSKI Patryk MKS MOS Wrocław 97 U18 DS 0.0 --
4 29 s 6 25.04 BRZÓZKA Maciej KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN 0.0 V
400 m M
1 1 s 1 48.36 KAPAŁA Dawid WKS Śląsk Wrocław # 97 U18 DS I
2 2 s 1 50.45 ŻUKOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 95 U20 PD II B.D. # 2
3 3 s 1 50.56 SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/0081/13 2019 3
4 4 s 1 50.66 ROLLIK Dawid MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL III
5 7 s 1 51.72 KWAŚNIAK Kamil CWKS Resovia Rzeszów 98 U18 PK III
6 9 s 1 51.79 TUDOROW Arkadiusz ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB III
1 5 s 2 50.79 BAŁDYKA Jakub AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ III WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0457/12 2019 3
2 6 s 2 50.99 GOSS Maciej KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA III GIZA Andrzej B.D. Z/1716/12 2018 2
3 8 s 2 51.79 CHMIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU III
4 10 s 2 51.89 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 98 U18 LD III KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2019 M
5 12 s 2 52.34 BIERNACKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
6 15 s 2 53.48 MIEDZIŃSKI Mateusz niest. Katowice # 96 U20 SL IV B.D. B.D. , Z/1366/13 , 2017 BEZ
1 11 s 3 52.11 PIECZKA Adam MKS-MOSM Bytom 96 U20 SL III SZCZYRK Janusz B.D. Z/0676/14 2017 BEZ
2 13 s 3 53.10 MUZYCZUK Dawid KS Agros Zamość 96 U20 LU IV SWATOWSKI Wojciech KLESZOWSKI Leszek Z/1399/13 2019 2
3 14 s 3 53.38 JAGUSZEWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
4 16 s 3 53.57 KRAUZE Filip MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV B.D. BEZ
5 17 s 3 53.93 PLUSKOTA Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB IV #
6 19 s 3 55.86 HURAS Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
1 18 s 4 54.21 MODRAS Patryk MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV B.D. #
2 20 s 4 56.29 PIKURA Kamil KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
3 21 s 4 56.50 PIRÓG Paweł MKS MOS Wrocław 97 U18 DS --
4 22 s 4 56.88 MASEŁKO Marcel MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS --
5 23 s 4 57.87 HALUCH Dominik MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
6 24 s 4 58.32 SALAMON Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM --
800 m M
1 1 s 1 1:56.63 BAJ Dariusz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II
2 2 s 1 1:56.72 RADWAŃSKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II B.D. # BEZ
3 3 s 1 1:57.30 SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP III SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2019 1
4 4 s 1 1:57.50 SKIBA Łukasz CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK III B.D. BEZ
5 5 s 1 1:57.55 MAGIERA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III
6 7 s 1 1:59.60 DĘBSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ III TRZOS Leszek Z/0695/14 2019 2
7 8 s 1 2:00.95 FIL Dawid CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III KOWAL Piotr B.D. Z/0417/14 2017 2
8 15 s 1 2:03.73 BRYLIŃSKI Patryk MKS Polonia Warszawa # 96 U20 MZ IV
9 19 s 1 2:06.50 ROLKA Cezary KS AZS UWM Olsztyn 95 U20 WN IV #
1 9 s 2 2:01.12 MICHALAK Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL III
2 10 s 2 2:02.31 GANCAREK Jakub CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL IV CIUK Marek Z/0245/12 2018 3
3 13 s 2 2:03.47 BIELECKI Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD IV
4 16 s 2 2:04.00 KAMIŃSKI Kamil AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV
5 17 s 2 2:04.77 MRACHACZ Piotr MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL IV SZCZYRK Janusz B.D. Z/0562/13 2019 3
6 18 s 2 2:05.89 MNICH Robert RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ IV BŁASIŃSKI Artur B.D. Z/0648/14 2019
7 23 s 2 2:11.85 WŁOSTOWSKI Mateusz MKS-MOSM Bytom 95 U20 SL -- SZCZYRK Janusz B.D. Z/1766/11 2017 2
8 24 s 2 2:13.83 MŁYNEK Rafał MKS-MOSM Bytom 98 U18 SL --
1 6 s 3 1:59.13 KAMPA Rafał GKS Piast Gliwice # 91 Sen SL III B.D. B.D. B.D. # , Z/0376/12 , 2019 2
2 12 s 3 2:03.13 MODRZEJEWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 95 U20 SL IV
3 14 s 3 2:03.54 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
4 20 s 3 2:09.80 CHROSTOWSKI Konrad KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0166/15 2019 3
5 21 s 3 2:10.72 JĘDRUCH Przemysław UKS Olimpia Zabrze 96 U20 SL --
6 25 s 3 2:15.96 HOHMANN Sebastian UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL --
7 26 s 3 2:18.55 GNIDA Mateusz MKS-MOSM Bytom 99 U16 SL --
1 11 s 4 2:02.70 SMOLIŃSKI Jakub RLTL ZTE Radom 92 U23 MZ -- ZGRZEBNICKI Ireneusz Z/4683/11 2019 M
2 22 s 4 2:11.12 PANEK Maciej UKS Olimpia Zabrze 00 U16 SL V
3 27 s 4 2:19.47 PIĄTEK Mikołaj UKS Olimpia Zabrze 99 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/0527/15 2019
4 28 s 4 2:20.98 GRABARCZYK Bartłomiej CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL --
5 29 s 4 2:24.29 OLEJNIK Filip CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- #
6 30 s 4 2:24.79 BATOR Szymon CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL -- CIUK Marek Z/2605/15 2017 BEZ
1500 m M
1 1 s 1 4:00.71 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD II B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
2 2 s 1 4:05.59 TUSZYŃSKI Jerzy MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL III B.D. BEZ
3 3 s 1 4:06.42 MARCINKOWSKI Piotr CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL III
4 4 s 1 4:09.78 STOKŁOSA Patryk CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK III
5 5 s 1 4:13.95 WRÓBEL Bartosz WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM IV #
6 6 s 1 4:15.01 PIRÓG Michał AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU IV WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/0444/13 2018 2
7 7 s 1 4:18.93 SZKWAREK Grzegorz MKS MOS Wrocław 97 U18 DS IV
8 8 s 1 4:38.54 KRAWCZYK Łukasz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
9 9 s 1 4:39.77 WOŹNIAK Oskar CKS Budowlani Częstochowa 99 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3365/15 2018 BEZ
  s 1 DNF GROCH Paweł KS Agros Zamość 96 U20 LU --
3000 m M
1 1 s 1 8:41.46 KARBOWIAK Kamil LZS KL Kotwica Brzeg # 95 U20 OP II GAJDUS Grzegorz # Z/0597/14 2019 1
2 2 s 1 8:45.00 STYPUŁKOWSKI Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki # 95 U20 LD II B.D. # Z/0415/13 2019
3 3 s 1 8:53.70 KOTYLA Szymon CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL III LAMCH Czesław B.D. Z/1842/11 2017 3
4 4 s 1 9:11.31 MISIEWICZ Michał AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof Z/1267/11 2019 2
5 5 s 1 9:16.24 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U23 LD --
6 6 s 1 9:29.20 PAPLA Filip WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS IV ADAMEK Marek # Z/0710/14 2019 3
7 7 s 1 9:30.28 LUDKIEWICZ Łukasz MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS IV
8 8 s 1 9:45.04 SOKÓŁ Krzysztof KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV PODOLAK Kazimierz Z/0754/13 2018 BEZ
9 9 s 1 9:50.56 OZDOBA Mariusz AZS-AWF Katowice 95 U20 SL IV MARMUR Stanisław B.D. B.D. Z/0548/14 2018 3
10 10 s 1 10:10.66 WÓJCIK Bartłomiej RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ --
11 11 s 1 10:19.36 BIELENDA Damian RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ --
12 12 s 1 10:28.62 OGRODNIK Maciej MKS MOS Wrocław 97 U18 DS -- #
13 13 s 1 10:41.04 RATUSZYŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.23 KALWASIŃSKI Ariel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP -0.6 II #
2 2 s 1 14.34 WOLSKI Marek WKS Flota Gdynia # 97 U18 PM -0.6 II SADKOWSKI Ryszard B.D. Z/0091/13 2019
3 4 s 1 14.80 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -0.6 II
4 5 s 1 15.27 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -0.6 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
  s 1 DQ BOLSZAKOW Miłosz SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97 U18 KP -0.6 --
1 3 s 2 14.38 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM -0.2 II MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
2 6 s 2 15.59 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -0.2 III SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
3 7 s 2 16.54 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -0.2 --
4 8 s 2 20.14 KRAJEWSKI Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -0.2 --
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 14.72 GRUDKA Marcin WKS Flota Gdynia # 95 U20 PM -1.1 II
2 2 s 1 14.80 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -1.1 II SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
3 3 s 1 14.95 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -1.1 II LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
4 4 s 1 15.23 MIŚKIEWICZ Michał MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS -1.1 II
5 6 s 1 15.83 MISIOŁEK Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -1.1 III ROSTEK William B.D. # Z/1530/12 2019 3
1 5 s 2 15.71 BEDNARZ Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL -0.2 III
2 7 s 2 16.00 NAPIERAŁA Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP -0.2 III B.D. 3
3 8 s 2 16.01 SMARŻEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.2 III #
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 56.59 NOWAK Jakub KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN III #
2 3 s 1 58.07 SIERADZKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III LEWANDOWSKI Jacek B.D. # Z/0459/13 2019 2
3 4 s 1 58.15 SZTANDERSKI Kamil TS AKS Chorzów # 98 U18 SL III B.D. # Z/0680/14 2019 1
4 5 s 1 61.50 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U18 LD -- #
5 6 s 1 63.83 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 98 U18 LD --
  s 1 DQ JĘDRASZEK Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP --
1 2 s 2 57.47 KUPCZAK Aleksander AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 97 U18 OP III ZIEMBA Krzysztof # Z/0984/13 2019 2
2 7 s 2 64.42 CHMIELEWSKI Maciej LUKS Podium Kup 97 U18 OP --
3 8 s 2 68.35 KRAKOWSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
400 m pł M
1 1 s 1 56.62 NOWOCIEŃ Michał RLTL ZTE Radom 93 U23 MZ III #
2 2 s 1 57.78 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III
2000 m prz M
1 1 s 1 6:17.36 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
2 2 s 1 6:18.20 KARABAN Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 3 s 1 6:20.64 MAJEWSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 96 U20 DS III
4 4 s 1 6:24.81 JACKIEWICZ Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. 2
5 5 s 1 6:36.07 POPCZYK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL IV
6 6 s 1 6:51.66 KOPEĆ Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS -- B.D. # BEZ
7 7 s 1 6:53.28 TUREK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/0522/14 2019 3
8 8 s 1 7:10.24 KMIECIK Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL --
9 9 s 1 7:14.16 SUDUJKO Ryszard KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN -- #
4x100 m M
1 s 1 42.79 KUŁACZ Igor
ADAMCZYK Krzysztof
KABACIŃSKI Jacek
BRZEZIŃSKI Marek
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97
95
95
95
U20 SLK -- B.D.
BORYKA Ireneusz B.D.

B.D.
Z/2305/11
2016

3
3
2 s 1 43.17 WOLTMANN Kacper
NITKA Dawid
KUZIEMSKI Jakub
MADEJ Mateusz
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 97
96
96
96
U20 KPO --

B.D.
3
3 s 1 43.20 SUPROŃ Paweł
CHOJNOWSKI Bartosz
WASILEWSKI Adam
WASILEWSKI Artur
KS Podlasie Białystok 96
97
96
96
U20 POD -- SUPROŃ Jaroslaw B.D.
NAZARKIEWICZ Robert B.D.
SUPROŃ Jaroslaw B.D.
GIZA Andrzej B.D.
Z/1447/12
Z/0307/14
Z/0089/13
Z/0090/13
2019
2019
2019
2019
2
1
2
1
4 s 1 45.15 CZARNECKI Radosław
MAJCHRZAK Michał
KAŃSKI Norbert
WOLSKI Marek
AZS-AWFiS Gdańsk 96
98
98
97
U20 POM --
MAJCHRZAK Katarzyna
KAŃSKI Ryszard
SADKOWSKI Ryszard B.D.
Z/0273/14
Z/1240/14
Z/0091/13
2018
2019
2019
3
2

1 s 2 43.38 DROŹDZIEL Jakub
MIROSŁAW Cezary
JAKÓBCZYK Michał
KOPEĆ Dominik
KS Agros Zamość 97
97
95
95
U20 LBE --
JAROS Marek B.D.
B.D. B.D.
GDAŃSKI Andrzej
Z/1644/13
Z/5085/11
Z/0859/11
2019
2019
2019
1
M
MM
2 s 2 45.84 BRZÓZKA Maciej
ROLKA Cezary
WIESIOŁEK Kacper
JAGUSZEWSKI Paweł
KS AZS UWM Olsztyn 99
95
96
97
U20 WMZ --

LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/0895/12
2019
3
3 s 2 45.89 KUBAS Marek
KĘDZIOR Michał
JĘDRYSIK Kacper
FUDALI Paweł
CWKS Resovia Rzeszów 98
97
97
99
U18 PDK --

STEMPEL Paweł
Z/1027/14
2019
3
4 s 2 45.96 STEFANOWICZ Kamil
KWIATKOWSKI Karol
TWARDECKI Szymon
SZTANDERSKI Kamil
MKS-MOSM Bytom 98
96
95
98
U20 SLK --
KOTUŁA Krzysztof B.D.

B.D.
Z/0558/13
Z/0680/14
2019
2019
M
1
1 s 3 43.88 GRUSZCZYŃSKI Artur
SZYMAŃSKI Marcin
ANDRZEJCZAK Jakub
ALEKSANDROWICZ Kamil
MKS Aleksandrów Łódzki 97
95
98
95
U20 LDZ --
LIPIŃSKI Leszek B.D.
ZDRAJKOWSKI Paweł
B.D. B.D.
Z/0319/11
Z/1140/14
2017
2019
2
MM

2 s 3 45.41 LABENTZ Damian
BASAŁYGO Paweł
OKOŃ Krzysztof
ZATYLNY Kewin
MKS Osa Zgorzelec 96
95
95
97
U20 DOL --
PLASKOTA Krzysztof

Z/4426/11
2019
2
3 s 3 45.75 WÓJCIK Maciej
PIECHOWIAK Dominik
PLUSKOTA Paweł
KAZARNOWICZ Daniel
ZLKL Zielona Góra 99
99
98
98
U18 LBU --


4 s 3 45.95 DOBOSZ Igor
MIEDZIŃSKI Mateusz
MICHALAK Mateusz
JAWORSKI Krzysztof
CKS Budowlani Częstochowa 98
96
98
96
U20 SLK --
B.D. B.D.

, Z/1366/13
, 2017
BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:24.96 SZKOŁA Sebastian
SKIBA Łukasz
BAJ Dariusz
KWAŚNIAK Kamil
CWKS Resovia Rzeszów 96
95
95
98
U20 PDK -- GIZA Andrzej B.D.
B.D.

Z/0081/13
2019
3
BEZ
2 s 1 3:27.26 SIERADZKI Patryk
SIERADZKI Mateusz
RADWAŃSKI Patryk
SZALA Wojciech
SL WKS Zawisza Bydgoszcz 98
97
96
96
U20 KPO -- SOBOWIEC Bartosz B.D.
LEWANDOWSKI Jacek B.D.
B.D.
Z/0064/14
Z/0459/13
2019
2019
1
2
BEZ
3 s 1 3:29.80 BEDNARZ Paweł
KALINKIEWICZ Damian
MAGIERA Jakub
PIKUL Mateusz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96
97
97
97
U20 SLK --
BORYKA Ireneusz

BORYKA Ireneusz B.D.
Z/0915/13
Z/0919/13
2019
2019
3
3
4 s 1 3:29.85 ŻMUJDZIN Karol
KSIĄŻYK Konrad
PASZKOWSKI Paweł
ŻUKOWSKI Kamil
KS Podlasie Białystok 97
97
96
95
U20 POD --


B.D.
2
5 s 1 3:30.18 MRACHACZ Piotr
ROLLIK Dawid
KRAUZE Filip
PIECZKA Adam
MKS-MOSM Bytom 97
98
97
96
U20 SLK -- SZCZYRK Janusz B.D.

B.D.
SZCZYRK Janusz B.D.
Z/0562/13
Z/0676/14
2019
2017
3
BEZ
BEZ
6 s 1 3:42.39 SALAMON Jakub
MIELNICZEK Artur
PIETRZAK Dominik
MŁYŃSKI Krzysztof
AZS-AWFiS Gdańsk 96
97
97
97
U20 POM --


1 s 2 3:23.29 KAPAŁA Dawid
TUDOROW Arkadiusz
MAJSKOW Patryk
BARTCZAK Krzysztof
ZLKL Zielona Góra 97
96
97
95
U20 LBU --


B.D. B.D.
3
2 s 2 3:32.88 OGORZAŁEK Jakub
MUZYCZUK Dawid
CHMIEL Jakub
BRYLIŃSKI Patryk
KS Agros Zamość 97
96
97
96
U20 LBE --
SWATOWSKI Wojciech KLESZOWSKI Leszek

Z/1399/13
2019
2
3 s 2 3:33.51 MALSKI Paweł
PIRÓG Paweł
RYSIUKIEWICZ Mateusz
SZKWAREK Grzegorz
MKS MOS Wrocław 95
97
97
97
U20 DOL -- TŁUSTOCHOWSKI Tomasz


Z/1442/11
2018
2
4 s 2 3:34.69 GOSS Maciej
JÓŹWIAK Paweł
MODRAS Patryk
KARABAN Wojciech
MKS Bolesłavia Bolesławiec 95
97
97
97
U20 DOL -- GIZA Andrzej B.D.
KOKOT Zdzisław
B.D.
Z/1716/12
Z/0912/13
2018
2019
2


5 s 2 3:40.38 GANCAREK Jakub
MARCINKOWSKI Piotr
POPCZYK Aleksander
HURAS Tomasz
CKS Budowlani Częstochowa 96
96
98
98
U20 SLK -- CIUK Marek


Z/0245/12
2018
3
6 s 2 3:49.66 JACKIEWICZ Mateusz
MISIEWICZ Michał
KLIMEK Rafał
NOWAK Jakub
KS AZS UWM Olsztyn 97
95
99
98
U20 WMZ -- B.D.
WĄSOWSKI Janusz STANISLAWSKI Krzysztof
LUDWICHOWSKI Zbigniew Michał
Z/1267/11
Z/0446/15
2019
2019
2
2
2
1 s 3 3:31.70 OLEJNICZAK Wiktor
BIELECKI Mateusz
WŁODARCZYK Krystian
BIERNACKI Damian
MKS Aleksandrów Łódzki 99
97
95
97
U20 LDZ --


2 s 3 3:33.39 MNICH Robert
BYKOWSKI Filip
GLEGOŁA Jarosław
DĘBSKI Mateusz
RLTL ZTE Radom 98
98
98
98
U18 MAZ -- BŁASIŃSKI Artur B.D.


TRZOS Leszek
Z/0648/14
Z/0695/14
2019
2019

2
3 s 3 3:36.77 BAŁDYKA Jakub
GIBASZEK Aleksander
RUTKOWSKI Michał
RZEŹNICZAK Mateusz
RKS Łódź 96
98
98
98
U20 LDZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej B.D.


KOPEĆ Dominik B.D.
Z/0457/12
Z/0865/14
2019
2019
3
M
4 s 3 3:44.68 MASEŁKO Marcel
RDZANEK Norbert
MAJEWSKI Krzysztof
MIŚKIEWICZ Michał
MKS Osa Zgorzelec 96
97
96
96
U20 DOL --


Wzwyż M
1 1 f 1 2.08 KOPALA Igor CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/0073/13 2017 1
2 2 f 1 2.05 WAWRZYNIAK Dawid MKLA Łęczyca # 96 U20 LD II B.D. # 2
3 3 f 1 1.99 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM II MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
4 4 f 1 1.95 SAJA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
5 5 f 1 1.90 WŁÓDARSKI Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP III B.D. B.D. # Z/0058/14 2019
6 6 f 1 1.90 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
7 7 f 1 1.80 KAWALER Wojciech KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV SKRZYPIŃSKI Jacek B.D. # Z/0155/14 2019 3
8 8 f 1 1.70 CHŁĄDZYŃSKI Jakub CKS Budowlani Częstochowa 00 U16 SL V MICHALSKA Alicja Z/3836/15 2018 3
8 9 f 1 1.70 JASIELSKI Jędrzej ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
10 10 f 1 1.65 JAWORSKI Marek CKS Budowlani Częstochowa 98 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1666/14 2017 BEZ
11 11 f 1 1.50 ŚWIĄĆ Paweł KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS -- PYRA Dawid Z/1924/16 2019
Tyczka M
1 1 f 1 4.60 BŁASZCZYK Jan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP I B.D. BEZ
2 2 f 1 4.10 PUCZKO Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB II
3 3 f 1 4.10 NAWOCKI Piotr KS AZS AWF Wrocław 70 Masters DS II ŁOŚ Dariusz B.D. Z/1232/13 2019 2
4 4 f 1 3.80 PUCZKO Daniel ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III
W dal M
1 1 f 1 6.91 BRZEZIŃSKI Marek MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +0.8 II B.D. 3
2 2 f 1 6.59 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.1 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
3 3 f 1 6.49 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +0.3 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
4 4 f 1 6.43 JÓŹWIAK Paweł KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 III KOKOT Zdzisław Z/0912/13 2019
5 5 f 1 6.14 DROŹDZIEL Jakub KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.4 IV
6 6 f 1 6.09 SYGUŁA Konrad MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.3 IV B.D. BEZ
7 7 f 1 6.05 KAŃSKI Norbert AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM +0.2 IV KAŃSKI Ryszard # Z/1240/14 2019 2
8 8 f 1 6.04 KASZA Artur MKS-MOS Płomień Sosnowiec 98 U18 SL +0.1 IV B.D.
9 9 f 1 5.78 MAJCHRZAK Michał AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM +0.2 -- MAJCHRZAK Katarzyna # Z/0273/14 2018 3
10 10 f 1 5.74 MANDZIUK Kamil KS Agros Zamość 97 U18 LU +0.2 --
11 11 f 1 5.48 ORZECHOWSKI Kamil MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS 0.0 --
12 12 f 1 5.42 BARTCZAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD +0.2 -- #
13 13 f 1 5.39 SKRZYPACZ Krystian MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -0.1 --
14 14 f 1 5.23 JAWORSKI Krzysztof CKS Budowlani Częstochowa 96 U20 SL +0.2 --
  f 1 NM REJMUS Rafał AZS-AWFiS Gdańsk 95 U20 PM 0.0 -- DZIĄBA Boguslaw Z/2561/11 2015 3
Trójskok M
1 1 f 1 14.53 ANDRZEJCZAK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 II ZDRAJKOWSKI Paweł Z/1140/14 2019 MM
2 2 f 1 13.66 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96 U20 PD 0.0 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1475/13 2019 3
3 3 f 1 13.48 OLCZYKOWSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom 96 U20 MZ 0.0 III
4 4 f 1 13.21 LIGMAN Bartosz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP 0.0 III
5 5 f 1 12.92 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD 0.0 IV
6 6 f 1 12.72 KOPEĆ Bartłomiej KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS 0.0 IV KOKOT Zdzisław B.D. # Z/0432/13 2019 3
7 7 f 1 12.58 WYPŁOSZ Tymoteusz MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD 0.0 --
8 8 f 1 11.34 TYRPA Krystian MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS 0.0 -- WOCHNA Robert Z/0959/14 2019 3
Kula (5) M
1 1 f 1 18.34 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU I BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
2 2 f 1 16.83 OLSZEWSKI Kacper MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS II
3 3 f 1 14.21 ANDRZEJEWSKI Marek MKS-MOSM Bytom 97 U18 SL III
4 5 f 1 14.02 POLANIN Krzysztof ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
5 4 f 1 14.02 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM III MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
6 6 f 1 13.40 DĄBEK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD IV
7 7 f 1 13.04 WARCHOŁ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
8 8 f 1 12.51 DUDA Michał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD IV
9 9 f 1 12.05 PTAK Adam WKS Śląsk Wrocław # 98 U18 DS -- KOTWICA Czesław B.D. # Z/0958/14 2019
10 10 f 1 11.69 DĄBROWSKI Tymoteusz RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ -- #
Kula (6) M
1 1 f 1 14.14 OSTACHOW Przemysław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II #
2 2 f 1 13.83 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. B.D. 3
3 3 f 1 12.03 SIDŁO Paweł MKS-MOS Płomień Sosnowiec 96 U20 SL IV
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 46.31 NOWAK Dawid MKS Aleksandrów Łódzki 98 U18 LD II JOACHIMIAK Robert B.D. Z/1134/14 2019
2 2 f 1 45.57 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II B.D. 3
3 3 f 1 43.39 DĄBEK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD III
4 4 f 1 41.92 GIL Marcin KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III #
5 5 f 1 38.30 KARPIŃSKI Adam CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
6 6 f 1 37.47 PRZYBYŁA Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL IV
7 7 f 1 37.12 DUNAJ Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 97 U18 PK IV
8 8 f 1 36.83 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 49.65 KNYBA Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 96 U20 KP II
2 2 f 1 49.44 MAZUR Szymon AZS UMCS Lublin # 98 U18 LU II BUKOWIECKI Ireneusz B.D. # Z/0477/14 2019 M
3 3 f 1 48.97 WYWRÓT Karol CWKS Resovia Rzeszów 95 U20 PK II B.D. B.D. 2
4 4 f 1 41.07 MATYJA Damian CWKS Resovia Rzeszów 96 U20 PK III
5 5 f 1 38.28 KALENIK Jakub MKS Aleksandrów Łódzki 96 U20 LD III
6 6 f 1 38.08 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM III
7 7 f 1 37.35 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
8 8 f 1 37.22 FELCZAK Rafał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U20 LD IV
9 9 f 1 36.24 GOŹDZIEWICZ Michał MKS Aleksandrów Łódzki 96 U20 LD IV
Młot (5) M
1 1 f 1 68.06 MUSZYŃSKI Adrian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 97 U18 KP I JUSZCZAK Stanisław B.D. Z/1523/13 2019 1
2 2 f 1 51.39 PŁÓCIENNIK Marcin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 97 U18 SL III #
3 3 f 1 45.16 KUTRYBA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV
4 4 f 1 43.94 TUZ Damian KS Agros Zamość 97 U18 LU IV ROSA Mikołaj # Z/1400/13 2019 1
5 5 f 1 31.68 KUTRYBA Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS --
Młot (6) M
1 1 f 1 57.86 KOPAŁA Dawid MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS II B.D. 1
2 2 f 1 39.43 ZYBER Maciej ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV
Oszczep (700) M
1 1 f 1 68.97 ZABŁOCKI Mateusz AZS-AWFiS Gdańsk 98 U18 PM I
2 2 f 1 53.98 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD III NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
3 3 f 1 53.09 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
4 4 f 1 47.60 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV
5 5 f 1 37.85 BIELAWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- #
6 6 f 1 36.38 SZANDROWSKI Dawid ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
Oszczep (800) M
1 1 f 1 55.98 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II
2 2 f 1 53.48 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
3 3 f 1 50.02 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM III
4 4 f 1 45.01 BIS Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 96 U20 DS IV
5 5 f 1 42.51 RÓŻEWICZ Michał KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN IV

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 8.0687890052795 sekund