Słubice 20.09.2014
Liga Juniorów 2014 - II rzut - gr.A
100 m K
1 1 s 1 12.73 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP -0.1 II POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
2 2 s 1 12.84 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS -0.1 III B.D. Z/0988/12 2016 3
3 3 s 1 13.19 SZAJKIEWICZ Paulina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -0.1 III
4 5 s 1 13.58 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -0.1 IV GRENDA Jan
5 6 s 1 13.76 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB -0.1 IV
1 4 s 2 13.43 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS -0.1 IV CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
2 7 s 2 14.00 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB -0.1 V LDK!
3 8 s 2 14.51 MAJŁOWSKA Aleksandra ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -0.1 -- WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/0620/12, Z/0620/12 , 2015 BEZ
4 9 s 2 14.96 SZKODA Dominika LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB -0.1 -- CZERNIK Edward Z/3694/15 2018 BEZ
5 10 s 2 15.64 NOWAK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -0.1 --
6 11 s 2 16.14 NOWAK Zofia LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -0.1 --
200 m K
1 1 s 1 25.85 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.4 II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 2 s 1 26.32 DOBROWOLSKA Izabela WMLKS Nadodrze Powodowo 95 U20 WP +0.4 III POLAK Mirosław Z/4534/11 2014 2
3 3 s 1 26.54 ZAREMBA Martyna MLKS Sokół Lubin 99 U16 DS +0.4 III
4 4 s 1 27.22 SZAJKIEWICZ Paulina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB +0.4 III
5 6 s 1 27.74 KRÓL Klaudia MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 00 U16 LB +0.4 IV
1 5 s 2 27.33 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP -0.3 IV
2 7 s 2 28.01 WYSOTA Karolina SL GKS Olsza Olszyna 00 U16 DS -0.3 IV CHORZĘPA Przemysław Z/2466/15 2018 2
3 8 s 2 28.60 CHMIELEWSKA Agnieszka ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -0.3 -- GRENDA Jan
400 m K
1 1 s 1 56.93 KNULL Marta KS AZS AWF Wrocław 93 U23 DS II #
2 2 s 1 62.99 PAWŁOWSKA Magdalena MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0557/15 2018 3
3 3 s 1 63.26 GÓROWSKA Patrycja MKS Szerszeń Bogatynia 00 U16 DS IV
4 4 s 1 64.09 PFAJFER Jesika AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV
5 5 s 1 64.29 LESIEWICZ Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/0358/15 2015 3
6 6 s 1 71.08 KUDEŁKA Izabela niest. Z.Góra 67 Masters LB -- B.D. BEZ
800 m K
1 1 s 1 2:23.58 KONIECZEK Aneta WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP III WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0505/13 2019 1
2 2 s 1 2:30.09 WERNER Iwona WMLKS Nadodrze Powodowo 97 U18 WP IV WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/1674/13 2018 2
3000 m K
1 1 s 1 10:18.85 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB II WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
2 2 s 1 10:51.78 GLUMA Agata UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
100 m pł MŁ K
1 1 s 1 15.66 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +0.5 III WOŹNIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
2 2 s 1 15.95 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.5 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
3 3 s 1 16.97 THIELE Julia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB +0.5 IV WOŹNIAK Daniel Z/4391/15 2015 3
4 4 s 1 17.56 NIEDZIÓŁKA Milena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB +0.5 V WOŹNIAK Daniel Z/4390/15 2015 4
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.66 KACZMAREK Natalia KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.2 II ROŻEJ Marek B.D. Z/1152/14 2019
2 2 s 1 14.87 GÓRSKA Dorota UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.2 II
3 3 s 1 16.04 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.2 III
  s 1 DNF DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
  s 1 DNF SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
100 m pł K
1 1 s 1 14.72 NIEMCZAL Karolina UKS Achilles Leszno 94 U23 WP +0.3 II B.D. 2
2 2 s 1 14.78 BOROWIAK Agata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.3 II SASKA Tomasz Z/0050/13 2015 1
3 3 s 1 16.37 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.3 III B.D. 3
400 m pł K K
1 1 s 1 66.82 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III
2 2 s 1 78.49 WOŁOSZYN Magdalena MKS Piast Lwówek Śląski 98 U18 DS --
2000 m prz K
1 1 s 1 8:02.57 JAWNIAK Agnieszka MLKS Agros Żary 96 U20 LB III
2 2 s 1 8:19.10 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WOŹNIAK Agnieszka # 3
3 3 s 1 8:37.71 PIĄTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WOŹNIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
4x100 m K
1 s 1 51.23
SZYMAŃSKA Oliwia
PERNAK Weronika
RAJKO Karolina
MLKS Agros Żary
98
98
99
brak daty LBU --


2 s 1 51.56 SZAJKIEWICZ Paulina
DĄBROWSKA Oliwia
SZAŁAS Julia
MICHALSKA Julia
AZS-AWF Gorzów 96
98
98
00
U20 LBU --
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/1370/14
Z/1107/14
2018
2019
1
1
Wzwyż K
1 f 1 1.55 MAZUR Kamila MLKS Agros Żary 96 U20 LB III
2 f 1 1.50 AMBROZIAK Barbara LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB IV #
3 f 1 1.45 PERNAK Weronika MLKS Agros Żary 98 U18 LB IV
3 f 1 1.45 KOMARNICKA Klaudia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 99 U16 LB IV SASKA Tomasz Z/4386/15 2015 4
W dal K
1 f 1 5.32 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +1.0 III SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
2 f 1 5.28 KLIMEK Ewelina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.7 III
3 f 1 5.24 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB +1.0 III SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
4 f 1 5.07 DĄBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
5 f 1 5.06 KUCIA Paulina KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.4 IV B.D. 3
6 f 1 4.78 ŻAK Anna LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB +0.7 --
7 f 1 4.69 KOROCIŃSKA Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +1.0 V WOŹNIAK Daniel # Z/4389/15 2018 2
8 f 1 4.66 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +0.3 -- SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
9 f 1 4.63 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +0.3 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
10 f 1 4.54 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +0.3 -- SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
11 f 1 4.05 NOWAK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.8 --
12 f 1 3.52 NOWAK Zofia LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.2 --
Trójskok K
1 f 1 11.76 PALUCH Beata ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 94 U23 LB +0.9 II SASKA Tomasz Z/1825/11 2016 1
2 f 1 11.35 SOZAŃSKA Oliwia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB +1.0 III SASKA Tomasz Z/2606/11 2016 BEZ
3 f 1 10.91 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.8 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
4 f 1 10.73 RÓŻAŃSKA Natalia ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +0.9 IV SASKA Tomasz Z/1002/13 2016 BEZ
5 f 1 10.22 RADLIŃSKA Agnieszka ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB +0.2 IV SASKA Tomasz SASKA Tomasz , Z/1187/13 , 2016 4
Kula (3) K
1 f 1 11.12 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
Kula (4) K
1 f 1 11.81 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
2 f 1 7.78 BISAGA Karolina AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB --
Dysk (0.75) K
1 f 1 33.35 MAZURKIEWICZ Paulina ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III
Dysk (1) K
1 f 1 43.52 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 93 U23 LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2019 1
2 f 1 38.08 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB II CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
3 f 1 36.40 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS III PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
4 f 1 33.82 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
5 f 1 32.70 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
6 f 1 31.78 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB IV
7 f 1 30.08 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV #
8 f 1 29.16 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV #
Młot (3) K
1 f 1 45.43 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
2 f 1 44.10 MĘŻYŃSKA Magdalena AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB III
3 f 1 34.08 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
4 f 1 32.60 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
5 f 1 27.06 KOZIOŁ Ewelina ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
6 f 1 NM KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
Młot (4) K
1 f 1 41.92 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB III
2 f 1 38.80 WRÓBEL Angelika ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
Oszczep (500) K
1 f 1 35.75 KUD Natalia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV #
2 f 1 35.43 SZAŁAS Julia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1107/14 2019 1
3 f 1 31.08 FRAJER Aleksandra WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1420/14 2018 1
4 f 1 29.53 KANIA Magdalena AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
5 f 1 26.85 WÓJCIAK Aleksandra AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- #
6 f 1 22.86 IWANOWSKA Katarzyna MLKS Agros Żary 98 U18 LB -- #
Chód 5 km K
1 1 s 1 27:34.12 RZETELNA Martyna AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III #
2 2 s 1 30:22.26 KUKIER Alicja ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97 U18 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/1180/13 2016 3
3 3 s 1 30:48.44 PUPEL Roksana KS Team Baryła Gorzów # 95 U20 LB III MISJAN Rafał # Z/1317/12 2017 BEZ
4 4 s 1 31:57.54 WILSKA Patrycja ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV
100 m M
1 1 s 1 10.96 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS +0.3 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 2 s 1 11.23 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +0.3 II #
3 3 s 1 11.51 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U20 LB +0.3 III
4 7 s 1 11.71 KOSIOREK Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS +0.3 III
5 8 s 1 11.75 OSSOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB +0.3 III
6 13 s 1 11.98 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS +0.3 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
7 15 s 1 12.20 LORENZ Dawid SL Olimpia Poznań # 98 U18 WP +0.3 IV #
1 4 s 2 11.56 CIEŚLA Mikołaj UKS Achilles Leszno 93 U23 WP +0.8 III B.D. B.D. 2
2 5 s 2 11.68 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB +0.8 III GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
3 6 s 2 11.70 NAWROT Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +0.8 III
4 11 s 2 11.79 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 99 U16 DS +0.8 IV B.D. Z/0442/15 2017 3
5 12 s 2 11.80 WIESZCZEK Wojciech LKS Polkowice 98 U18 DS +0.8 IV B.D. Z/0297/14 2015 4
6 14 s 2 11.99 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +0.8 IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
1 9 s 3 11.76 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS +0.6 IV
2 10 s 3 11.79 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 99 U16 DS +0.6 IV B.D. Z/2187/15 2017 4
3 16 s 3 12.47 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U14 LB +0.6 V KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2019 1
4 17 s 3 12.54 DOKTÓR Patryk AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB +0.6 V
5 18 s 3 12.75 SZEŚCIEL Marcin Edmund LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB +0.6 V
200 m M
1 1 s 1 22.01 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS +0.6 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 2 s 1 22.57 KOŁODZIEJ Mateusz OŚ AZS Poznań 93 U23 WP +0.6 II #
3 3 s 1 22.88 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.6 III WOŹNIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
4 7 s 1 23.62 KRUCZYK Kamil ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 96 U20 LB +0.6 IV
5 13 s 1 24.05 JAKUSZEWSKI Konrad ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.6 IV WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka Z/0622/12, Z/0622/12 , 2015 3
1 4 s 2 23.32 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +0.1 III B.D. BEZ
2 6 s 2 23.56 OŚKO Krzysztof UKS Achilles Leszno 98 U18 WP +0.1 III GÓRSKI Dariusz Z/0370/14 2019 2
3 9 s 2 23.76 OSSOWSKI Marek LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB +0.1 IV
4 10 s 2 23.92 KOSIOREK Piotr MKS Szerszeń Bogatynia 97 U18 DS +0.1 IV
5 15 s 2 24.32 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.1 IV WOŹNIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
1 11 s 3 23.99 DURA Dawid MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 99 U16 LB +0.1 IV GÓRA Ireneusz # Z/2270/16 2018 3
2 12 s 3 24.00 WUJDA Konrad SL GKS Olsza Olszyna 99 U16 DS +0.1 IV CHORZĘPA Przemysław Z/0359/15 2019 2
3 18 s 3 25.81 SZEŚCIEL Marcin Edmund LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB +0.1 --
4 19 s 3 26.02 DYBEK Michał LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB +0.1 --
1 5 s 4 23.54 WALICKI Antoni WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS -0.3 III LISOWSKI Józef # Z/0509/15 2019
2 8 s 4 23.67 MARCINIAK Cezary MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS -0.3 IV
3 14 s 4 24.21 CIEJKA Wiktor AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB -0.3 IV
4 16 s 4 24.57 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -0.3 V
5 17 s 4 25.61 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -0.3 -- WOŹNIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
400 m M
1 1 s 1 52.81 WIESZCZEK Wojciech LKS Polkowice 98 U18 DS IV B.D. Z/0297/14 2015 4
2 2 s 1 54.03 SCHRAUBE Filip OŚ AZS Poznań 93 U23 WP --
3 3 s 1 54.21 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB IV
1 4 s 2 54.87 OSOSIŃSKI Kamil WMLKS Nadodrze Powodowo 98 U18 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0352/14 2017 3
2 5 s 2 56.56 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 98 U18 LB --
3 6 s 2 57.69 KUREK Michał AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
800 m M
1 1 s 1 1:56.97 KARASIEWICZ Szymon LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB II
2 2 s 1 1:57.76 KACZMAREK Mateusz WKS Flota Gdynia # 96 U20 PM III ROLBIECKI Zbigniew Z/0819/12 2019 2
3 3 s 1 1:58.23 NOGALSKI Denis LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB III
4 4 s 1 2:05.13 MALISZEWSKI Filip AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV
5 5 s 1 2:06.35 SOKALSKI Patryk MKST Astra Nowa Sól 96 U20 LB IV
6 6 s 1 2:30.48 OLEKSY Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB --
1500 m M
1 1 s 1 4:03.49 GRODZKI Dawid UKS Achilles Leszno 96 U20 WP III
2 2 s 1 4:06.43 BELGRAU Szymon OŚ AZS Poznań # 94 U23 WP III NOWICKI Bartosz # Z/3916/11 2019
3 3 s 1 4:18.15 BELGRAU Tobiasz MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS IV KAZIMIERCZYK Jacek Z/0748/13 2019 4
4 4 s 1 4:20.22 KWIATKOWSKI Krzysztof ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB IV
5 5 s 1 4:23.60 WISZ Mateusz MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- #
6 6 s 1 4:24.94 OLSZEWSKI Sebastian WMLKS Nadodrze Powodowo 96 U20 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0431/12 2016 BEZ
7 7 s 1 4:31.34 LESZKIEWICZ Sebastian LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB --
8 8 s 1 4:41.61 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1661/14 2019 3
110 m pł J MŁ M
1 2 s 1 15.96 ŻOGALSKI Jakub MLKS Sokół Lubin 97 U18 DS +0.8 IV B.D. BEZ
2 1 s 1 15.96 NOCEK Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.8 IV
3 3 s 1 16.75 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +0.8 -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 55.01 PAWLAK Dominik ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB II
2 2 s 1 59.83 LECHOCKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 97 U18 LB IV
3 3 s 1 61.51 KAŁUZIAK Dawid WMLKS Pomorze Stargard # 97 U18 ZP -- KRZYSIEK Zbigniew B.D. Z/1009/13 2018 BEZ
4 4 s 1 63.73 JAROSZEWSKI Krystian AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
400 m pł M
1 1 s 1 56.21 SOBIERAJSKI Błażej UKS Achilles Leszno 95 U20 WP II
2 2 s 1 56.80 AMBROŻY Kacper KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III TŁUSTOCHOWSKI Tomasz B.D. Z/0175/12 2019
4x100 m M
1 s 1 47.25 CIEJKA Wiktor
LECHOCKI Grzegorz
JAROSZEWSKI Krystian
DOKTÓR Patryk
AZS-AWF Gorzów 96
97
98
99
U20 LBU --


4x400 m M
1 s 1 3:27.43 PAWLAK Dominik
JAKUSZEWSKI Konrad
CZYŻEWSKI Arkadiusz
BŁAŻEJEWSKI Wiktor
ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 97
96
96
96
U20 LBU --
WOŹNIAK Agnieszka WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/0622/12
, Z/0622/12
Z/0618/12
Z/0619/12

, 2015
2015
2015
3
3
2
2 s 1 3:35.59 NAWROT Patryk
MALISZEWSKI Filip
SZCZYGIELSKI Filip
WOJCIECHOWSKI Dominik
AZS-AWF Gorzów 98
98
99
99
U18 LBU --


Wzwyż M
1 f 1 1.93 OSTROWSKI Piotr ZLKL Zielona Góra # 95 U20 LB III B.D. 3
2 f 1 1.90 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III B.D. 3
3 f 1 1.85 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB III B.D. 2
4 f 1 1.85 PICHOWICZ Wojciech MKS Szerszeń Bogatynia 99 U16 DS III
W dal M
1 f 1 6.25 NOWAK Mateusz LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB +0.7 IV
2 f 1 6.03 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +1.0 IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
3 f 1 6.02 SZAŁĘGA Bartłomiej MLKS Agros Żary 96 U20 LB +1.6 IV
4 f 1 5.12 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 00 U16 LB +0.3 -- HUDYMA Justyna # Z/3982/15 2019 2
5 f 1 4.92 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U14 LB +0.4 -- KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2019 1
Trójskok M
1 f 1 13.46 SZUBER Paweł LLKS Pomorze Stargard 96 U20 ZP +0.8 III ŚWIERCZYŃSKI Sławomir REJEWSKI Robert Z/1688/12 2016 3
2 f 1 12.79 SIEWIELEC Łukasz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.8 --
3 f 1 12.15 KRAWCZYK Mateusz LLKS Pomorze Stargard 94 U23 ZP +0.1 -- ŚWIERCZYŃSKI Sławomir B.D. Z/3071/11 2015 3
4 f 1 11.90 SZAŁĘGA Bartłomiej MLKS Agros Żary 96 U20 LB +0.6 --
Kula (5) M
1 f 1 16.24 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
2 f 1 11.45 FRYŚ Oskar LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB V
3 f 1 11.33 JĘCEK Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
4 f 1 11.23 SZYDŁOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
Dysk (1) M
1 f 1 48.12 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB II
2 f 1 44.27 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB III SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.50 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
2 f 1 37.65 IWANIUK Kacper AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV
3 f 1 36.54 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
4 f 1 29.23 SZYDŁOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 f 1 48.86 WOŁKOWSKI Karol ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB II
2 f 1 47.47 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB II KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
3 f 1 46.57 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB II
4 f 1 41.16 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
5 f 1 28.96 KONDYCKI Paweł MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- B.D. 2
Młot (5) M
1 f 1 51.86 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
2 f 1 48.70 DUDZIK Korneliusz ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB IV
3 f 1 44.28 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
4 f 1 39.66 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
5 f 1 32.74 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2019 1
6 f 1 30.35 SZYDŁOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB --
Młot (6) M
1 f 1 54.70 ADAMCIO Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
2 f 1 52.32 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
Oszczep (700) M
1 f 1 59.34 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
2 f 1 50.45 WOŹNY Szymon UKS Achilles Leszno 97 U18 WP III
Oszczep (800) M
1 f 1 70.53 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 f 1 63.30 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U23 DS I PIERZCHALA Robert Z/4383/11 2016 2
3 f 1 51.31 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.5367960929871 sekund