Bielsko-Biała 21.09.2014
Liga Juniorów 2014 - II rzut - gr.C
100 m K
1 4 s 1 12.87 WĘGLARZ Natalia AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL +2.2 III MATUSIŃSKI Aleksander B.D. Z/0466/14 2019 M
2 5 s 1 12.98 PILARSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +2.2 III #
3 11 s 1 13.38 SKOP Małgorzata MKS-MOS Katowice 96 U20 SL +2.2 IV B.D. B.D. BEZ
4 12 s 1 13.54 MĘDRALA Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +2.2 IV
5 17 s 1 13.84 MISTERKA Nikoletta AZS-AWF Katowice # 97 U18 SL +2.2 -- MATUSIŃSKI Aleksander B.D. # Z/0932/13 2019 M
6 19 s 1 14.04 BORNITA Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL +2.2 --
7 20 s 1 14.11 DZIURA Izabela WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +2.2 -- #
8 21 s 1 14.33 BRY¦ Sandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL +2.2 --
9 22 s 1 14.39 PRZYBYŁA Anna KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +2.2 --
1 1 s 2 12.53 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +0.9 II B.D. BEZ
2 2 s 2 12.68 ZAWRONEK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL +0.9 II CZYŻ Katarzyna B.D. Z/0656/15 2019
3 3 s 2 12.81 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +0.9 III #
4 6 s 2 13.09 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.9 III B.D. #
5 7 s 2 13.13 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL +0.9 III
6 18 s 2 13.91 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U16 SL +0.9 V
1 8 s 3 13.15 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +2.1 III
2 9 s 3 13.32 STASIAK Anna KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +2.1 IV KRAWCEWICZ Maria B.D. B.D. # Z/0725/15 2019
3 13 s 3 13.57 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 99 U16 SL +2.1 IV ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2019 3
4 14 s 3 13.59 KAWECKA Agata KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +2.1 IV
5 15 s 3 13.67 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +2.1 IV
6 16 s 3 13.75 NALEPA Adrianna KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +2.1 IV #
7 24 s 3 14.45 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +2.1 V JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
1 10 s 4 13.33 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U14 SL +0.7 IV KRUPA Iwona # Z/0004/15 2019 2
2 23 s 4 14.40 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +0.7 V ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
3 25 s 4 14.54 FIL Justyna GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +0.7 --
4 26 s 4 15.28 PASOŃ Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +0.7 --
200 m K
1 8 s 1 27.25 CHUDZIŃSKA Jolanta KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +0.3 III B.D. BEZ
2 12 s 1 29.04 GREŃ Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL +0.3 --
3 15 s 1 30.10 KUPCZAK Karolina KS Sprint Bielsko-Biała 96 U20 SL +0.3 --
4 16 s 1 30.59 KRAWCZYK Gabriela KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.3 --
1 1 s 2 25.01 JERZMANOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA +1.6 II B.D. BEZ
2 2 s 2 25.30 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +1.6 II ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
3 3 s 2 26.35 NOSEK Marzena TS Wieliczanka Wieliczka 97 U18 MA +1.6 III #
4 4 s 2 26.39 SZCZEPANIK Klaudia TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 00 U16 SL +1.6 III
5 5 s 2 27.11 MACH Natalia AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +1.6 III BIELA Marek B.D. # Z/0307/15 2019
6 6 s 2 27.15 BOROWSKA Kamila GKS Piast Gliwice 99 U16 SL +1.6 III
7 7 s 2 27.22 BARTOSZ Patrycja GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +1.6 III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2912/15 2019 2
1 10 s 3 27.46 KOKOT Honorata LKS Pszczyna 99 U16 SL 0.0 IV
2 11 s 3 28.03 BORYS Katarzyna GKS Piast Gliwice 99 U16 SL 0.0 IV
1 9 s 4 27.28 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U14 SL +1.7 III KRUPA Iwona # Z/0004/15 2019 2
2 13 s 4 29.10 SŁOMIŃSKA Anna AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.7 V MARMUR Stanisław # Z/3468/15 2019 2 LDK!
3 14 s 4 29.34 WILCZYŃSKA Weronika TS Wieliczanka Wieliczka 98 U18 MA +1.7 --
4 17 s 4 33.73 JÓ¬WIN Karina KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +1.7 --
400 m K
1 3 s 1 59.92 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III B.D. #
2 5 s 1 61.40 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA III GIZA Andrzej B.D. # Z/0993/14 2019 2
3 7 s 1 61.71 DRZEWIECKA Monika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL III RAMUS Józef Z/0863/13 2019 3
4 11 s 1 64.72 SZCZE¦NIAK Angelika GKS Piast Gliwice 97 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0172/13 2017 4
5 13 s 1 65.00 RĘBISZ Julia niest. Katowice # 97 U18 SL -- B.D. Z/1637/13 2016
1 1 s 2 57.19 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
2 2 s 2 57.68 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
3 4 s 2 61.39 POLIT Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL III
4 8 s 2 62.49 GUZIK Justyna MUKS SZS Cieszyn 97 U18 SL IV #
5 9 s 2 62.77 CIE¦LAR Katarzyna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL IV #
1 6 s 3 61.62 GRYGIEL Ilona MKS Siechnice # 99 U16 DS III SOBCZYK Tomasz B.D. Z/2517/15 2019
2 10 s 3 64.61 ZWIAS Justyna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL V KRUPA Iwona # Z/1733/15 2019 4
3 12 s 3 64.76 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 00 U16 SL V
4 14 s 3 65.15 CYCOŃ Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL V
5 15 s 3 68.98 KUPCZAK Adrianna MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- #
6 16 s 3 73.32 WACHOWSKA Victoria MKS-SMS Victoria Racibórz 00 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2596/15 2019 3
7 17 s 3 74.06 PAWLAS Dominika UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
800 m K
1 1 s 1 2:19.16 KORNY Karolina LKS Pszczyna 97 U18 SL III
2 2 s 1 2:22.81 MOŁDRZYK Wiktoria MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL III WERNER Mirosław # Z/0532/15 2019 2
3 3 s 1 2:24.08 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL III
4 4 s 1 2:26.46 JAROMIN Karolina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV BRACHMAN Tomasz B.D. # Z/1199/13 2018 3
5 5 s 1 2:26.61 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL IV KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
6 6 s 1 2:26.92 BUL Julia GKS Piast Gliwice 99 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0500/15 2017 4
7 7 s 1 2:27.38 PODGÓRNI Marcelina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV MIREK Wacław B.D. # Z/0812/13 2019
8 8 s 1 2:31.42 NOWAK Kamila MKS-MOS Katowice 98 U18 SL IV
9 9 s 1 2:31.89 GRUBA Justyna GKS Piast Gliwice 98 U18 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0291/14 2018 BEZ
10 10 s 1 2:40.48 NAWROCKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
11 11 s 1 2:52.96 MICHNA Kinga GKS Piast Gliwice 98 U18 SL --
  s 1 DNF GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
1500 m K
1 1 s 1 5:00.67 SZYJKA Anna AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV KRUPA Iwona B.D. # Z/0464/14 2019 1
2 2 s 1 5:05.13 GIET Magdalena LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV B.D. BEZ
3 3 s 1 5:05.32 PIECHACZEK Izabela KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA IV B.D. BRACHMAN Tomasz # , Z/1005/13 , 2019 3
4 4 s 1 5:10.45 GREŃ Agnieszka UKS Brenna Górki # 98 U18 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/0238/14 2018 BEZ
5 5 s 1 5:12.48 WOJTYŁA Barbara AZS-AWF Katowice # 95 U20 SL -- MARMUR Stanisław B.D. Z/0438/11 2019 3
6 6 s 1 5:22.78 RĘBISZ Judyta TL Pogoń Ruda ¦l±ska # 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/0209/13 2019
7 7 s 1 5:30.07 PALACZ Wiktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 99 U16 SL --
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.75 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +3.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
100 m pł K
1 1 s 1 14.19 SICIARZ Klaudia KS AZS AWF Kraków 98 U18 MA +3.4 I ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/0137/14 2019 MM
400 m pł K K
1 1 s 1 65.67 LEWKOWICZ Agnieszka KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA II
2 2 s 1 69.41 STANKOWSKA Anna KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV B.D. # BEZ
3 3 s 1 69.53 PUTO Weronika WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV B.D. # BEZ
4 4 s 1 75.03 NOWACKA Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL -- B.D. 3
4x100 m K
1 s 1 51.77 BARTOSZ Patrycja
SZCZEPANIK Klaudia
HRUZIK Patrycja
BORYS Katarzyna
GKS Piast Gliwice 00
00
00
99
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam

RAMUS Józef
Z/2912/15
Z/2913/15
2019
2019
2
3
2 s 1 52.02 BRYZEK Justyna
CHUDZIŃSKA Jolanta
KAWECKA Agata
MĘDRALA Karolina
KS Sprint Bielsko-Biała 98
95
00
97
U20 SLK -- GIZA Andrzej B.D.
B.D.

Z/0993/14
2019
2
BEZ
3 s 1 53.29 GADOMSKA Natalia
BRY¦ Sandra
SKOP Małgorzata
KARPF Magdalena
MKS-MOS Katowice 97
97
96
00
U20 SLK -- B.D. B.D.

B.D. B.D.

BEZ
4 s 1 56.03 BORNITA Karolina
CYCOŃ Zuzanna
WACHOWSKA Victoria
GRYGIEL Ilona
MKS-SMS Victoria Racibórz 98
99
00
99
U18 SLK --

MORKA Piotr
SOBCZYK Tomasz B.D.
Z/2596/15
Z/2517/15
2019
2019
3

4x400 m K
1 s 1 4:18.50 DRZEWIECKA Monika
BUL Julia
SZCZE¦NIAK Angelika
BOROWSKA Kamila
GKS Piast Gliwice 97
99
97
99
U18 SLK -- RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/0863/13
Z/0500/15
Z/0172/13
2019
2017
2017
3
4
4
2 s 1 4:21.44 JAROMIN Karolina
NAWROCKA Julia
SŁOMIŃSKA Anna
WIKTORCZYK Natalia
KS Sprint Bielsko-Biała 97
99
00
99
U18 SLK -- BRACHMAN Tomasz B.D.

MARMUR Stanisław
Z/1199/13
Z/3468/15
2018
2019
3
2
3 s 1 4:24.77 RĘBISZ Judyta
SZYJKA Anna
WĘGLARZ Natalia
NOWACKA Anna
MKS-SMS Victoria Racibórz 97
98
98
97
U18 SLK -- CZYŻ Katarzyna
KRUPA Iwona B.D.
MATUSIŃSKI Aleksander B.D.
B.D.
Z/0209/13
Z/0464/14
Z/0466/14
2019
2019
2019

1
M
3
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 WYKRĘT Justyna KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA I ZAPART Stanisław B.D. ZAPART Stanisław Z/0842/11, Z/0842/11 2018, 2019
2 2 f 1 1.70 STYRCZ Anna KS AZS AWF Kraków 82 Sen MA I B.D. B.D. 2
3 3 f 1 1.60 DŁUTEK Zofia KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III ZAPART Stanisław B.D. # Z/1189/12 2018 2
4 4 f 1 1.55 AUGUSTYN Dominika AZS-AWF Katowice 94 U23 SL III B.D. 3
5 5 f 1 1.55 MIREK Katarzyna KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA III ZAPART Stanisław # Z/0099/14 2019 1
6 6 f 1 1.50 ADAMIEC Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL IV B.D. BEZ
W dal K
  f 1 4.46 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +2.0 --
1 1 f 1 5.75 WOTA Gaja WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.9 II KADUSZKIEWICZ Jerzy B.D. # Z/1069/14 2019
2 2 f 1 4.78 OSIKA Magdalena KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS +2.3 V KOKOT Zdzisław B.D. Z/3380/15 2019
3 3 f 1 4.72 ¦LUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków # 99 U16 MA +2.2 V ¦LUSARCZYK Ewa B.D. Z/4528/15 2019
4 5 f 1 4.65 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL +3.9 V PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
5 4 f 1 4.65 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +3.1 -- RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
6 6 f 1 4.58 KARPF Magdalena MKS-MOS Katowice 00 U16 SL +4.3 V
7 7 f 1 4.40 GREŃ Joanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 00 U16 SL +1.7 -- JUSTYNIAK Joanna JUSTYNIAK Joanna , Z/3466/15 , 2017 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.22 URBANIEC Dominika KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +0.1 --
9 9 f 1 4.07 DYBCZAK Sonia KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL +0.2 --
10 10 f 1 3.66 JÓ¬WIN Karina KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +2.3 --
Trójskok K
1 1 f 1 12.07 OSTROWSKA Justyna KS AZS AWF Kraków 90 Sen MA +4.0 I ZAPART Stanisław Z/1078/11 2019 1
2 2 f 1 10.21 PECIAK Magdalena GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +1.5 IV RAMUS Józef B.D. Z/0864/13 2019 3
3 3 f 1 10.13 KASPRZYK Martyna MOSM Tychy 97 U18 SL +2.3 --
Kula (3) K
1 1 f 1 11.51 STRONSKI Maja LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
2 2 f 1 11.01 KOMOR Aneta LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
3 3 f 1 10.80 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL IV BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
4 4 f 1 10.69 JANIEC Urszula WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV
5 5 f 1 10.42 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
6 6 f 1 10.12 NOWAK Aleksandra MKS-MOS Katowice 97 U18 SL IV B.D. BEZ
7 7 f 1 9.42 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
8 8 f 1 8.92 RACHWALIK Wioletta WKS Wawel Kraków 98 U18 MA --
9 9 f 1 8.83 PODYMA Katarzyna MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
10 10 f 1 7.18 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
Kula (4) K
1 1 f 1 8.72 ŁUKASZEK Dominika UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL -- HACZEK Mariusz Z/1179/14 2015 3
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 35.08 MARKOWSKA Joanna AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL III BONK Stanisław # Z/3030/15 2019 2
2 2 f 1 20.91 MATEL Agata GKS Piast Gliwice 01 U14 SL --
Dysk (1) K
1 1 f 1 47.33 NOWAK Monika KS AZS AWF Kraków 95 U20 MA I TOMCZAK Dominika B.D. # Z/3865/11 2019 M
2 2 f 1 26.09 GAWŁOWSKA Agnieszka MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
Oszczep (500) K
1 1 f 1 36.92 ADAMASZEK Magdalena AZS-AWF Katowice # 98 U18 SL IV DUBIEL Adam B.D. Z/0857/14 2019 1
2 2 f 1 31.95 GADOMSKA Martyna MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. BEZ
3 3 f 1 31.00 GADOMSKA Natalia MKS-MOS Katowice 97 U18 SL -- B.D. B.D.
4 4 f 1 22.09 MAZUREK Aleksandra MKS-MOS Płomień Sosnowiec 01 U14 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir Z/2380/15 2019 3 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 36.82 GIEROŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 96 U20 MA III
100 m M
1 1 s 1 10.87 WIECZOREK Kacper MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +2.3 I STĘPIEŃ Kazimierz # Z/0211/13 2018 1
2 4 s 1 11.19 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +2.3 II
3 9 s 1 11.48 KO¦CIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP +2.3 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
4 14 s 1 11.78 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +2.3 IV
5 18 s 1 12.09 WI¦NIEWSKI Filip MKS-MOS Katowice 97 U18 SL +2.3 IV
1 16 s 2 12.01 MUCHNIEWSKI Jarosław GKS Piast Gliwice 95 U20 SL +0.5 IV B.D. BEZ
2 22 s 2 12.40 DOBOSZ Piotr GKS Piast Gliwice 96 U20 SL +0.5 --
3 25 s 2 13.24 STRZAŁKOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +0.5 --
1 2 s 3 10.97 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +3.1 II BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
2 3 s 3 11.12 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA +3.1 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
3 5 s 3 11.27 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +3.1 II KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
4 6 s 3 11.29 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +3.1 II HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
5 7 s 3 11.35 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL +3.1 III
6 8 s 3 11.39 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +3.1 III B.D. 2
7 12 s 3 11.58 BŁAŻKOWSKI Artur MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +3.1 III
1 10 s 4 11.52 KALINOWSKI Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL +3.4 III
2 11 s 4 11.55 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +3.4 III B.D. # 3
3 13 s 4 11.74 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL +3.4 III
4 15 s 4 11.83 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +3.4 IV B.D. 3
5 17 s 4 12.05 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +3.4 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
6 24 s 4 12.94 JĘDRYSKO Mateusz MKS-R Centrum Dzięgielów 99 U16 SL +3.4 --
1 19 s 5 12.12 GWIŻDŻ Dawid MKS-MOS Katowice 99 U16 SL +1.9 IV
2 20 s 5 12.13 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U18 SL +1.9 IV HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
3 21 s 5 12.38 PA¬DZIERZ Adam AZS-AWF Katowice # 00 U16 SL +1.9 V MATUSIŃSKI Aleksander # Z/4651/15 2019 2
4 23 s 5 12.57 HANSEL Patryk MKS-R Centrum Dzięgielów 00 U16 SL +1.9 V
5 26 s 5 15.38 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +1.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2019 BEZ
200 m M
1 10 s 1 23.65 SZYDŁO Mateusz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +2.5 IV
2 11 s 1 23.70 SOCHIERA Patryk MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL +2.5 IV #
3 15 s 1 24.12 KIJEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 97 U18 SL +2.5 IV
4 16 s 1 24.18 DEC Mateusz GKS Piast Gliwice 97 U18 SL +2.5 IV
5 18 s 1 24.32 MAKSYMOWICZ Bartłomiej GKS Piast Gliwice 98 U18 SL +2.5 IV CZECH Klaus BEZ
6 19 s 1 24.91 SŁOWIOK Dawid KS Sprint Bielsko-Biała 97 U18 SL +2.5 --
1 1 s 2 22.35 ADAMCZYK Krzysztof MKS-MOS Płomień Sosnowiec 95 U20 SL +3.3 II BORYKA Ireneusz B.D. # Z/2305/11 2016 3
2 2 s 2 22.64 KOZŁOWSKI Przemysław TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL +3.3 II PRENCEL Piotr B.D. Z/0326/14 2019 1
3 3 s 2 22.68 CHOLEWA Hubert WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +3.3 II
4 4 s 2 22.70 STUDNICKI Krzysztof WKS Wawel Kraków 92 U23 MA +3.3 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1759/13 2019 1
5 5 s 2 22.84 WADELSKI Józef MOSM Tychy 97 U18 SL +3.3 III
6 6 s 2 22.91 OLSZÓWKA Daniel KS AZS AWF Kraków # 95 U20 MA +3.3 III B.D. 2
7 7 s 2 23.19 MROWIEC Witold UKS Sprint ZSME Żywiec 95 U20 SL +3.3 III HACZEK Piotr B.D. # Z/0269/13 2015 BEZ
8 12 s 2 23.70 ŻABIŃSKI Alan WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +3.3 IV
1 8 s 3 23.26 KO¦CIELNY Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP +2.8 III SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0818/13 2017 BEZ
2 9 s 3 23.62 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL +2.8 IV B.D. 3
3 13 s 3 23.71 PRZERADZKI Kacper GKS Piast Gliwice 00 U16 SL +2.8 IV ¦NIEGÓRSKI Adam # Z/2910/15 2019 2
4 14 s 3 23.76 MAJEWSKI Jacek MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL +2.8 IV BIELA Marek # Z/4611/15 2019 1
5 17 s 3 24.19 OLEJNIK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +2.8 IV
6 20 s 3 26.32 STANISZEWSKI Kamil KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +2.8 --
7 21 s 3 26.63 KAPINOS Radosław KS Sprint Bielsko-Biała 00 U16 SL +2.8 --
400 m M
1 2 s 1 51.01 ZBYDNIEWSKI Andrzej GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
2 5 s 1 52.74 WRZAŁEK Wojciech GKS Piast Gliwice 96 U20 SL III
3 10 s 1 55.05 BOJCZUK Krzysztof KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL --
1 1 s 2 50.31 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL II HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
2 3 s 2 51.12 HAŁGAS Damian GKS Piast Gliwice 93 U23 SL III RAMUS Józef B.D. # Z/4061/11 2019 1
3 4 s 2 51.66 TURSKI Krzysztof RLTL ZTE Radom # 00 U16 MZ III TRZOS Leszek Z/2581/15 2019 1
4 6 s 2 53.31 ZIEMBA Maciej TS AKS Chorzów 96 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz B.D. Z/0149/12 2019 2
5 7 s 2 53.49 OSIEK Kamil TS AKS Chorzów 96 U20 SL IV ZIEMBA Dariusz Z/0146/12 2015 3
6 8 s 2 53.98 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL IV
7 12 s 2 55.92 BOJKO Przemysław UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL --
8 14 s 2 56.51 FALEJCZYK Mateusz TS AKS Chorzów 94 U23 SL -- CZECH Klaus Z/0984/11 2015 BEZ
1 9 s 3 54.35 WO¬NICA Patryk UKS 5 Plus Rydułtowy 98 U18 SL IV
2 11 s 3 55.80 OSTROPOLSKI Jakub GKS Piast Gliwice 00 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2908/15 2018 2
3 13 s 3 56.10 MOSKAŁA Marcin TS AKS Chorzów 80 Sen SL -- PODCHUL Krzysztof Z/1725/13 2019 BEZ
4 15 s 3 58.69 LEWANDOWSKI Patryk GKS Piast Gliwice 00 U16 SL --
5 16 s 3 60.66 WOLNIK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 99 U16 SL --
800 m M
1 1 s 1 2:02.12 KUBICKI Kamil TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL IV JONDA Czesław B.D. Z/0325/14 2019 3
2 2 s 1 2:02.51 FICA Damian MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL IV
3 3 s 1 2:03.25 FELU¦ Michał WKS Wawel Kraków 97 U18 MA IV
4 4 s 1 2:08.38 SŁONKA Piotr UKS 5 Plus Rydułtowy 99 U16 SL V BOJKO Bogdan # Z/2225/16 2018 3
5 5 s 1 2:10.41 ANTOŃCZYK Denis UKS 5 Plus Rydułtowy 00 U16 SL V #
6 6 s 1 2:10.67 RUDZKI Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL --
7 7 s 1 2:12.47 OLESIŃSKI Marcin GKS Piast Gliwice 99 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3031/15 2017 3
8 8 s 1 2:12.95 ANDRZEJEWSKI Filip MUKS SZS Cieszyn 99 U16 SL -- #
9 9 s 1 2:15.69 HADAMIK Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 98 U18 SL --
  s 1 DNF JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL -- HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
1500 m M
1 1 s 1 4:06.78 WASKIN Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 96 U20 SL III PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław Z/1301/12 2019 2
2 2 s 1 4:09.05 ZACZEK Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 96 U20 SL III
3 3 s 1 4:10.96 ZIĘBA Jakub KS AZS AWF Kraków 94 U23 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/1904/11 2016 2
4 4 s 1 4:13.82 BIJAK Patryk KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV BRACHMAN Tomasz B.D. B.D. Z/1640/14 2019 BEZ
5 5 s 1 4:17.79 BAJON Bartłomiej GKS Piast Gliwice 95 U20 SL IV
6 6 s 1 4:19.09 KRYWULT Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/0999/14 2019 BEZ
7 7 s 1 4:24.48 POŁEĆ Damian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 97 U18 SL -- CZYŻ Katarzyna # Z/1072/13 2019 3
8 8 s 1 4:29.76 KALUS Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL -- #
9 9 s 1 4:30.81 BANA¦ Rafał MKS-MOS Katowice 98 U18 SL --
3000 m M
1 1 s 1 9:09.68 CIURLA Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 94 U23 SL III RU¦NIAK Stefan Z/1928/12 2019 3
2 2 s 1 9:31.94 RZEPA Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 95 U20 MA IV
3 3 s 1 9:56.78 KU¦ Grzegorz KS Sprint Bielsko-Biała 98 U18 SL IV
4 4 s 1 10:13.91 SZYMAŃSKI Adam MKS-MOS Katowice 97 U18 SL --
5 5 s 1 10:19.96 PAWŁOWSKI Dawid KS AZS AWF Kraków 93 U23 MA --
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.40 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA +4.4 III #
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 16.13 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA +4.4 III GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
110 m pł M
  s 1 DNF KRAWIEC Robert WKS Wawel Kraków 93 U23 MA +4.4 --
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 58.20 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków # 98 U18 MA III #
400 m pł M
1 1 s 1 59.99 ZIĘBA Szymon KS AZS AWF Kraków 96 U20 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/1374/14 2019
4x100 m M
1 s 1 43.67 WIECZOREK Kacper
KALINOWSKI Kamil
KUBACKI Wojciech
TURSKI Krzysztof
MKS-SMS Victoria Racibórz 97
99
99
00
U18 SLK -- STĘPIEŃ Kazimierz

SKALIK Joanna
TRZOS Leszek
Z/0211/13
Z/2515/15
Z/2581/15
2018
2018
2019
1
3
1
2 s 1 46.37 CHOLEWA Hubert
FELU¦ Michał
ŻABIŃSKI Alan
JAJKO Karol
WKS Wawel Kraków 96
97
97
98
U20 MLP --


3 s 1 46.67 BŁAŻKOWSKI Artur
GWIŻDŻ Dawid
WI¦NIEWSKI Filip
PA¬DZIERZ Adam
MKS-MOS Katowice 99
99
97
00
U18 SLK --


MATUSIŃSKI Aleksander
Z/4651/15
2019
2
4 s 1 47.31 MAKSYMOWICZ Bartłomiej
DOBOSZ Piotr
DEC Mateusz
MUCHNIEWSKI Jarosław
GKS Piast Gliwice 98
96
97
95
U20 SLK -- CZECH Klaus


B.D.
BEZ
BEZ
4x400 m M
1 s 1 3:34.98 SZYDŁO Mateusz
ZBYDNIEWSKI Andrzej
WRZAŁEK Wojciech
PRZERADZKI Kacper
GKS Piast Gliwice 98
96
96
00
U20 SLK --


¦NIEGÓRSKI Adam
Z/2910/15
2019
2
2 s 1 3:35.08 FICA Damian
WASKIN Szymon
SOCHIERA Patryk
KIJEWSKI Aleksander
MKS-SMS Victoria Racibórz 98
96
98
97
U20 SLK --
PASZTA Wiesław PASZTA Wiesław

Z/1301/12
2019
2
Wzwyż M
1 1 f 1 2.02 PERUCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 93 U23 MA II B.D. 2
2 2 f 1 1.85 DYNEROWICZ Michał KS AZS AWF Kraków 97 U18 MA III #
3 3 f 1 1.75 HARĘZGA Kacper KS AZS AWF Wrocław # 99 U16 DS IV MAŃKA Bogumił B.D. Z/0702/15 2019
4 4 f 1 1.75 ¦WIDERGOŁ Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 98 U18 SL IV
5 5 f 1 1.65 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- B.D.
5 5 f 1 1.65 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
7 7 f 1 1.65 NEUBERT Patryk LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP --
8 8 f 1 1.50 KOREK Michał LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP --
W dal M
  f 1 3.16 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +1.7 -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2019 BEZ
  f 1 4.82 TYMKÓW Michał GKS Piast Gliwice 98 U18 SL +1.2 --
1 1 f 1 7.30 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +1.8 I
2 2 f 1 6.39 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA +2.6 III B.D. # 3
3 3 f 1 6.12 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +1.6 IV
4 4 f 1 6.05 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL +2.1 IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
5 5 f 1 5.86 WANDZEL Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL +3.7 V
6 6 f 1 5.81 ZATORSKI Mikołaj MKS Iskra Pszczyna 99 U16 SL +4.0 V BIELA Marek B.D. Z/0308/15 2017
7 7 f 1 5.73 OLEJNIK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz # 98 U18 SL +2.1 --
8 8 f 1 5.69 WOJCIUCH Arkadiusz UKS Sprint ZSME Żywiec 97 U18 SL +2.6 -- HACZEK Mariusz B.D. Z/1177/14 2019 BEZ
9 9 f 1 5.48 GRZYWNIAK Miron WKS Wawel Kraków 96 U20 MA +3.0 --
10 10 f 1 5.13 TYMKÓW Michał GKS Piast Gliwice 98 U18 SL +2.6 --
11 11 f 1 3.59 ¦LIWKA Oskar KS Sprint Bielsko-Biała 01 U14 SL +2.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/3479/15 2019 BEZ
Trójskok M
  f 1 13.55 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U18 SL +1.2 III BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
1 1 f 1 14.00 DUDEK Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +2.0 III
2 2 f 1 13.71 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U18 SL +4.4 III BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
3 3 f 1 13.41 SWOBODA Grzegorz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 95 U20 SL +2.8 III
4 4 f 1 11.00 SYCHTA Maciej WKS Wawel Kraków 97 U18 MA +4.1 -- B.D.
  f 1 NM GRZYWNIAK Miron WKS Wawel Kraków 96 U20 MA 0.0 --
Kula (5) M
1 1 f 1 14.21 KRÓLIK Radosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
2 2 f 1 13.72 PAWLAK Jarosław LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP III
3 3 f 1 9.45 CISIŃSKI Maciej WKS Wawel Kraków # 97 U18 MA -- B.D. # 3
Kula (6) M
1 1 f 1 13.97 KŁOSEK Adam UKS 5 Plus Rydułtowy 95 U20 SL III #
2 2 f 1 13.72 BRY¦ Kamil UKS Sprint ZSME Żywiec 96 U20 SL III HACZEK Mariusz B.D. Z/1178/14 2015 3
3 3 f 1 11.76 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
4 4 f 1 10.75 BORYS Marcin GKS Piast Gliwice 96 U20 SL --
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 47.55 GIBASZEK Mateusz WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS II KOTWICA Czesław Z/0821/13 2019 1
2 2 f 1 40.25 KUBUS Paweł LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP III CZERW Juliusz Z/1347/14 2017 BEZ
3 3 f 1 38.22 DZIUBA Krzysztof LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 97 U18 OP IV
4 4 f 1 36.89 PAWŁOWSKI Jakub MKS-MOS Katowice 97 U18 SL IV
5 5 f 1 35.15 WIECZOREK Bartosz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 98 U18 OP IV
6 6 f 1 34.77 SOBCZYK Radosław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz Z/0328/14 2018 BEZ
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 35.97 SZTEN Aleksander GKS Piast Gliwice 96 U20 SL IV RUTYNA Wojciech B.D. Z/0213/12 2018 BEZ
Oszczep (700) M
1 1 f 1 45.63 JAJKO Karol WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV
2 2 f 1 39.57 NOREK Daniel WKS Wawel Kraków 97 U18 MA -- #
Oszczep (800) M
1 1 f 1 50.91 WIERNOWOLSKI Łukasz WKS Wawel Kraków 94 U23 MA III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0591430664062 sekund