Radom 20.09.2014
Szukamy olimpijczyków - mityng młodzików
100 m K
1 s 1 12.75 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +0.4 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 s 1 12.87 PALUCH Justyna AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +0.4 III ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/1542/13 2019 2
3 s 1 13.33 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.4 IV ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2
4 s 1 14.70 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD +0.4 --
5 s 1 14.75 WARCHOŁ Beata UKS Orlik Pionki 98 U18 MZ +0.4 -- SKORUPSKI Szymon B.D.
1 s 2 12.50 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +2.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 s 2 13.27 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +2.1 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
3 s 2 14.06 BRYDOWSKA Katarzyna RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ +2.1 -- #
1 s 3 14.73 BARAN Małgorzata UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U14 MZ +1.7 -- #
2 s 3 15.30 POŁEĆ Julia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD +1.7 --
3 s 3 15.43 RADASZKIEWICZ Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U14 MZ +1.7 -- #
4 s 3 15.66 TOMASZEWSKA Kornelia RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ +1.7 --
1 2 e 4 13.77 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +2.0 IV BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
2 4 e 4 14.53 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U14 MZ +2.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2019 2
3 6 e 4 15.48 BIAŁAS Aleksandra RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +2.0 --
1 1 e 5 13.71 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD -0.4 IV
2 3 e 5 13.88 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ -0.4 V
3 5 e 5 14.84 JAWORSKA Zuzanna RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -0.4 --
1 f 1 13.59 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +1.0 IV
2 f 1 13.71 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.0 IV BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
3 f 1 13.82 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +1.0 V
4 f 1 14.61 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U14 MZ +1.0 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2019 2
300 m K
1 1 s 1 46.64 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ V BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 2 s 1 47.38 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU V B.D.
3 3 s 1 47.48 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU V B.D.
1 4 s 2 48.07 GOS Klaudia RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ V LDK!
2 5 s 2 48.45 CZUMAJ Julia UKS LA Basket Warszawa 01 U14 MZ V #
3 6 s 2 48.77 BARAN Małgorzata UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U14 MZ -- #
4 7 s 2 54.22 BARAN Ilona UKS Orlik Pionki 01 U14 MZ -- SKORUPSKI Szymon BEZ
5 8 s 2 55.69 PIĄTKOWSKA Natalia RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ --
6 9 s 2 61.18 ZIĘBA Wiktoria RLTL ZTE Radom 03 U12 MZ -- LDK!
  s 2 DNF POŁEĆ Julia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD --
600 m K
1 f 1 1:47.41 WIŚNIEWSKA Hanna UKS Olimp Kozienice 99 U16 MZ V LDK!
2 f 1 1:52.84 JAROSZEK Julia RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ -- LDK!
3 f 1 1:58.62 WĄTŁY Weronika RLTL ZTE Radom 02 U14 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin # BEZ LDK!
4 f 1 2:02.76 ROKITA Natalia RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ -- # LDK!
5 f 1 2:06.78 GÓRKA Weronika RLTL ZTE Radom 02 U14 MZ -- BŁASIŃSKI Artur WAŚNIEWSKI Marcin # Z/0544/16 2019 4 LDK!
6 f 1 2:08.26 KLOCHOWICZ Zuzanna RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ -- TRZOS Leszek Z/5565/15 2019 BEZ
7 f 1 2:14.81 CUDZICH Wiktoria RLTL ZTE Radom 03 U12 MZ -- LDK!
1000 m K
1 f 1 3:23.75 PŁATOS Ewelina RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ -- B.D. BEZ
2 f 1 3:26.37 CIOŁAK Magdalena MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 01 U14 LD V WASIAK Jarosław # Z/0729/16 2019 2
3 f 1 3:40.24 GWIZDOŃ Justyna MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD --
4 f 1 3:55.01 CHMELECKA Weronika RLMKS Orlęta Radom 99 U16 MZ --
100 m pł MŁ K
1 s 1 15.95 SZYMAŃSKA Anna OKS Skra Warszawa # 99 U16 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/4019/15 2019 1
2 s 1 16.42 PRZYGODA Patrycja UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.4 III
3 s 1 16.60 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.4 III
4 s 1 16.99 WŁODARCZYK Katarzyna KS Agros Zamość 99 U16 LU +0.4 IV B.D.
5 s 1 19.25 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.4 --
1 s 2 18.29 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD +1.1 V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2
2 s 2 18.61 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD +1.1 --
3 s 2 19.26 WŁODARCZYK Natalia KS Agros Zamość 99 U16 LU +1.1 -- B.D.
4 s 2 20.84 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD +1.1 --
5 s 2 21.61 KSIĄŻEK Martyna RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +1.1 --
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.14 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +1.0 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
3 s 1 16.79 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +1.0 III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
100 m pł K
2 s 1 15.28 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +1.0 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
Wzwyż K
1 f 1 1.53 PŁACHTA Kamila RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV GOS Piotr Z/5239/15 2019 1
2 f 1 1.50 WILK Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ IV GOS Piotr Z/6248/15 2019 2
3 f 1 1.45 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 f 1 1.40 RDZANEK Patrycja RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ V
W dal K
1 f 1 4.82 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
2 f 1 4.75 PALUCH Paulina AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.6 -- ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2019 2
3 f 1 4.70 MORAWSKA Agnieszka UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.4 V
4 f 1 4.51 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +0.1 V
5 f 1 4.26 PARADOWSKA Małgorzata UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD +1.0 --
6 f 1 4.23 PIERZCHAŁA Maja MKS Tomaszów Mazowiecki 02 U14 LD +1.7 -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/5540/15 2019 2
7 f 1 4.20 KŁOS Zuzanna UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U14 MZ +1.9 -- OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria # Z/0644/18 2019 2
8 f 1 4.11 KULESZA Kalina UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.7 -- BOROŃ Adam # Z/4018/15 2019 3
9 f 1 4.05 KOCIK Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD +0.3 --
10 f 1 3.96 CZUMAJ Julia UKS LA Basket Warszawa 01 U14 MZ +1.3 -- #
11 f 1 3.84 JAGIEŁŁO Marta RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ +0.2 -- LDK!
12 f 1 3.82 WRÓBLEWSKA Nikola MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD +0.6 --
13 f 1 3.80 RADASZKIEWICZ Karolina UKS Sprint 2020 Warszawa 01 U14 MZ +1.5 -- #
Kula (3) K
1 f 1 10.19 ŚPIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ IV
2 f 1 9.05 KACZOR Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD V
3 f 1 8.91 KŁĄB Paulina UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD V
4 f 1 8.64 SEREWIŚ Anna KS Wisła Puławy 00 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4722/15 2017 4
5 f 1 8.52 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ -- KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
6 f 1 8.52 JUŚKIEWICZ Agnieszka UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2433/15 2019 2
7 f 1 7.33 BIEGANOWSKA Julia MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD --
Kula (4) K
1 f 1 12.45 KUBALIK Aleksandra OKS Start Otwock 91 Sen MZ II B.D. 1
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.28 ŚPIEWAK Marta ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ II
2 f 1 28.82 KACZOR Aleksandra MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD IV
3 f 1 26.94 SEREWIŚ Anna KS Wisła Puławy 00 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/4722/15 2017 4
4 f 1 23.59 STARUCH Nina AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ -- KĘCKI Krzysztof Z/4824/15 2019 1
Oszczep (500) K
1 f 1 41.40 BAJOR Magdalena AZS UMCS Lublin # 99 U16 LU III WIEJAK Izydor B.D. Z/5214/15 2019
2 f 1 26.68 MRÓWKA Aleksandra UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD --
3 f 1 25.87 KOPREK Agata MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD --
4 f 1 21.84 BIAŁAS Aleksandra RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
5 f 1 20.24 WARCHOŁ Karolina RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ --
100 m M
1 s 1 11.48 GLAPIŃSKI Sławomir AZS Łódź # 94 U23 LD +1.5 III SADACH Aneta # Z/4506/11 2019 1
2 s 1 11.48 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +1.5 III
3 s 1 11.69 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 89 Sen MZ +1.5 III B.D. 2
4 s 1 12.06 ŚLĄZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ +1.5 IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
5 s 1 12.17 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +1.5 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
6 s 1 12.21 LECH Mateusz LKS Olymp Błonie 98 U18 MZ +1.5 --
7 s 1 12.34 PRZEMYSKI Patryk KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.5 -- B.D. # 3
1 s 2 11.60 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 98 U18 LD +0.5 III
2 s 2 12.23 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD +0.5 -- B.D.
3 s 2 12.30 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +0.5 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2019 3
4 s 2 13.07 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ +0.5 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0784/15 2019 2
5 s 2 13.40 LEŚNIEWSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD +0.5 --
1 e 1 12.86 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.2 -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 4
2 e 1 13.35 GOLIK Mirosław UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +1.2 --
3 e 1 13.65 BUBIAK Dominik UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +1.2 --
4 e 1 14.23 SUMIŃSKI Michał RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ +1.2 -- ZGRZEBNICKI Ireneusz # Z/5571/15 2019 4
1 e 2 11.99 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.3 IV RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 e 2 12.05 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +2.3 IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
3 e 2 12.49 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U16 LD +2.3 V #
4 e 2 12.94 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +2.3 -- #
1 f 1 11.91 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.3 IV BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
2 f 1 11.98 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +1.3 IV RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
3 f 1 12.44 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U16 LD +1.3 V #
4 f 1 12.72 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.3 V BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 4
5 f 1 12.73 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +1.3 V #
6 f 1 13.22 GOLIK Mirosław UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +1.3 --
7 f 1 13.55 BUBIAK Dominik UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +1.3 --
200 m M
1 f 1 22.94 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ 0.0 III
2 f 1 23.66 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 89 Sen MZ 0.0 -- B.D. 2
3 f 1 23.86 CZYŻ Michał RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ 0.0 IV KOSSOWSKI Kazimierz B.D. # Z/1580/14 2018 1
4 f 1 24.11 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin # 98 U18 MZ 0.0 IV B.D. # Z/1122/14 2019 2 LDK!
5 f 1 24.48 LECH Mateusz LKS Olymp Błonie 98 U18 MZ 0.0 --
6 f 1 25.18 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
7 f 1 25.50 KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ 0.0 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
300 m M
1 s 1 38.91 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U16 LD III #
2 s 1 39.44 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 s 1 40.54 MORZEWSKI Marceli OKS Skra Warszawa # 00 U16 MZ V BALCERZAK Piotr # Z/4261/15 2019 3
4 s 1 41.44 PŁAZA Bartosz RLMKS Orlęta Radom 00 U16 MZ V KOSSOWSKI Kazimierz Z/5044/15 2017 2
5 s 1 43.07 GOLIK Mirosław UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ --
6 s 1 44.24 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ --
1 s 2 36.53 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ --
2 s 2 36.94 ŚLĄZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
3 s 2 40.08 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
4 s 2 40.31 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2019 3
5 s 2 46.19 SZWED Ernest UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD --
1 s 3 42.12 GOZDZIEWSKI Adrian RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
2 s 3 42.71 WĄTŁY Mateusz RLTL ZTE Radom 97 U18 MZ --
3 s 3 44.39 SUWAŁA Patryk RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
4 s 3 58.70 STAWCZYK Filip RLTL ZTE Radom 02 U14 MZ -- KRZOSEK Grzegorz BEZ LDK!
600 m M
1 f 1 1:24.54 PETKOW Paweł UMKS Junior Pionki 95 U20 MZ -- SZCZECHOWSKI Jacek # Z/1258/14 2014 3
2 f 1 1:29.32 SZATAN Patryk ULKS Jedlińsk 99 U16 MZ III
3 f 1 1:32.78 MADEJ Kacper UKS Vis Skierniewice 99 U16 LD IV
4 f 1 1:40.23 RUTKOWSKI Mateusz RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -- LDK!
5 f 1 1:44.44 PETKOW Michał UKS Orlik Pionki 01 U14 MZ -- SZCZECHOWSKI Jacek SKORUPSKI Szymon BEZ
6 f 1 1:45.75 GRUSZCZYŃSKI Przemysław RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ --
7 f 1 1:55.80 SYNDERCZYK Daniel UKS Orlik Pionki 00 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon BEZ
8 f 1 2:13.89 STRZELECKI Błażej RLTL ZTE Radom 02 U14 MZ --
1000 m M
1 f 1 2:51.08 GAŁASIEWICZ Jakub RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur 3
2 f 1 2:54.95 NIEWCZAS Kamil UKS Victoria Józefów 99 U16 MZ V
3 f 1 2:57.06 KRAKOWIAK Dominik UMKS Junior Pionki 98 U18 MZ -- SZCZECHOWSKI Jacek BEZ
4 f 1 2:57.85 FLIS Paweł ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ V KILAR Krystian # Z/2080/15 2015 3
5 f 1 2:58.71 GLITA Mikołaj UKS Orlik Pionki 99 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon BEZ
6 f 1 2:58.83 SZATAN Kacper ULKS Jedlińsk 00 U16 MZ V #
7 f 1 3:06.40 ŁUKASIEWICZ Igor RLTL ZTE Radom 95 U20 MZ --
8 f 1 3:13.26 SZCZEPANOWSKI Sebastian RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
9 f 1 3:14.18 CYRAŃSKI Grzegorz RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ --
10 f 1 3:18.10 JANISZEWSKI Krystian RLTL ZTE Radom 98 U18 MZ --
110 m pł MŁ M
1 f 1 15.57 WILK Michał UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ +0.3 II RĄCZKA Paweł # Z/0582/15 2019 1
2 f 1 16.53 KAMIŃSKI Michał UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.3 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria Z/0116/15 2019 2
3 f 1 17.96 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD +0.3 V GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
4 f 1 18.23 WOŹNY Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ +0.3 V
5 f 1 19.24 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom # 01 U14 MZ +0.3 -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2019 2 LDK!
6 f 1 19.43 STEMPKOWSKI Jan UKS Sprint 2020 Warszawa 99 U16 MZ +0.3 --
7 f 1 19.71 WÓJCIK Bartek UKS Starówka Radom 00 U16 MZ +0.3 -- WITKOWSKI Henryk BEZ
110 m pł J MŁ M
1 s 1 15.77 BANY Bartłomiej UKS Filipides Teresin # 98 U18 MZ +1.8 IV B.D. # Z/1122/14 2019 2 LDK!
2 s 1 17.05 PŁOKITA Wiktor UKS Starówka Radom 97 U18 MZ +1.8 -- WITKOWSKI Henryk Z/1338/13 2014 BEZ
W dal M
1 f 1 5.44 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD 0.0 -- B.D.
2 f 1 5.04 LEŚNIEWSKI Jakub MKS Tomaszów Mazowiecki 01 U14 LD +0.7 --
3 f 1 4.98 BUBIAK Dominik UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD 0.0 --
4 f 1 4.88 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ 0.0 -- #
5 f 1 4.85 MACIASZCZYK Jakub RLTL ZTE Radom # 01 U14 MZ 0.0 -- BŁASIŃSKI Artur Z/4909/15 2019 2 LDK!
6 f 1 4.55 DRESLER Jakub RLTL ZTE Radom 01 U14 MZ +1.3 --
7 f 1 4.41 CHWAŁA Bartosz AZS-AWF Warszawa # 01 U14 MZ 0.0 -- WOJTKOWSKI Maciej # Z/0784/15 2019 2
8 f 1 3.82 WIECZOREK Kacper UKS Vis Skierniewice 02 U14 LD 0.0 --
  f 1 NM KACPRZAK Konrad RLMKS Orlęta Radom 98 U18 MZ 0.0 -- KOSSOWSKI Kazimierz Z/1581/14 2017 4
Kula (5) M
1 f 1 14.23 BOROŃ Aleksy UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ III BOROŃ Aldona Z/2377/15 2019 1
2 f 1 9.59 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD -- GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
3 f 1 8.64 ONISK Bartłomiej UKS LA Basket Warszawa 99 U16 MZ -- #
  f 1 DQ POTĘPSKI Jakub RLTL ZTE Radom 00 U16 MZ -- WAŚNIEWSKI Marcin Z/1413/15 2018 2
1 f 2 15.16 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ II BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
2 f 2 8.70 TURALSKI Kacper KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
Kula (7.26) M
1 f 1 15.15 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U23 MZ I B.D. M
Dysk (1) M
1 f 1 47.00 LEWOSZEWSKI Jakub KS Agros Zamość 00 U16 LU II KĘCKI Krzysztof # Z/5235/15 2019 1
2 f 1 46.99 BIAŁEK Piotr KS Agros Zamość 99 U16 LU II
3 f 1 41.62 GOŹDZIK Bartłomiej MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD III GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0096/15 2019 2
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.93 PERKOWSKI Krzysztof UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/1494/14 2017 1
2 f 1 27.20 TURALSKI Kacper KS Wisła Puławy 98 U18 LU --
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.94 MARKOWSKI Łukasz OKS Start Otwock 95 U20 MZ III SIERPIŃSKA DZBIKOWICZ Barbara STANISLAWSKI Krzysztof Z/4671/11 2018 2
Dysk (2) M
1 f 1 45.18 KURACH Dominik OKS Start Otwock 93 U23 MZ II B.D. M
Oszczep (600) M
1 f 1 53.38 WABIK Dominik RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ III WAŚNIEWSKI Marcin Z/0959/15 2018 1
2 f 1 46.60 WRÓBLEWSKI Maksymilian MKS Tomaszów Mazowiecki 00 U16 LD IV
3 f 1 43.96 MUCHLADA Patryk MKS Tomaszów Mazowiecki 99 U16 LD IV GOŹDZIK BEATA LECHOWICZ Arkadiusz Z/0415/15 2019 3
4 f 1 42.46 KOMÓR Kamil RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ IV
5 f 1 39.94 PŁATOS Bartłomiej RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
6 f 1 39.47 STOLARCZYK Szymon RLTL ZTE Radom 99 U16 MZ V
Oszczep (700) M
1 f 1 19.57 TURALSKI Kacper KS Wisła Puławy 98 U18 LU --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.2187128067017 sekund