Złocieniec 18.09.2014
12. Otwarte Zachodniopomorskie Igrzyska LZS w lekkiej atletyce (brak fotofiniszu)
60 m K
1 s 1 8.33 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP 0.0 --
2 s 1 8.89 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP 0.0 --
3 s 1 9.19 DAWIDOWSKA Katarzyna Gimnazjum 1 Złocieniec 00 U16 ZP 0.0 --
4 s 1 9.21 ZIELSKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP 0.0 -- #
5 s 1 10.46 KARMELITA Dominika STS Pomerania Szczecinek 99 U16 ZP 0.0 --
6 s 1 11.05 GAJDA Bogumiła STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP 0.0 --
1 s 2 9.47 RAK Kinga ULKS Barwice 02 U14 ZP 0.0 --
2 s 2 9.87 GRYGOROWICZ Aleksandra GULKS Barwice # 02 U14 ZP 0.0 -- KIELING Mariusz Z/2806/16 2017 BEZ
3 s 2 9.95 PACZKOWSKA Milena STS Pomerania Szczecinek 01 U14 ZP 0.0 --
4 s 2 10.98 SOPYŁA Izabela STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 --
5 s 2 11.02 KUBIAK Julita STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 --
6 s 2 11.19 MICHALISZYN Nikola ULKS Barwice 02 U14 ZP 0.0 --
1 s 3 9.14 RYBIŃSKA Anna STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 --
2 s 3 9.56 BUCHOLC Aleksandra ULKS Barwice 03 U12 ZP 0.0 --
3 s 3 9.68 RYBIŃSKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 --
4 s 3 10.24 BUCZKO Aleksandra ULKS Barwice 04 U12 ZP 0.0 --
5 s 3 10.39 MALINOWSKA Julia STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 -- LDK!
6 s 3 12.15 ZIÓŁKOWSKA Sandra ULKS Barwice 02 U14 ZP 0.0 --
1 s 4 9.52 SZYNAL Patrycja MKL Szczecin # 03 U12 ZP 0.0 -- IWIŃSKA Anna # Z/3530/18 2019 3 LDK!
2 s 4 10.56 CHMIEL Julia ULKS Barwice 04 U12 ZP 0.0 --
3 s 4 10.75 PLUCIŃSKA Zofia ULKS Barwice 04 U12 ZP 0.0 --
4 s 4 10.91 PRZYBYŁOWICZ Anastazja STS Pomerania Szczecinek 06 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota # Z/1780/19 2019 LDK!
5 s 4 11.37 KŁOSOWSKA Judyta MKP Szczecinek # 07 U12 ZP 0.0 -- B.D. Z/5125/19 2019 LDK!
6 s 4 11.65 ŚWIĄDER Lena STS Pomerania Szczecinek 07 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4909/18 2019 BEZ LDK!
1 s 5 10.44 GRABDA Oliwia STS Pomerania Szczecinek 04 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Dorota Z/3351/18 2019 BEZ LDK!
2 s 5 11.57 DIAKUN Klaudia STS Pomerania Szczecinek 01 U14 ZP 0.0 --
3 s 5 11.72 KUBIAK Marta STS Pomerania Szczecinek 05 U12 ZP 0.0 --
4 s 5 11.88 BLASZKE Nikola STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 --
100 m K
1 s 1 12.79 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP -1.4 III #
2 s 1 13.09 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -1.4 III
3 s 1 13.96 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U18 ZP -1.4 -- DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
4 s 1 14.38 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -1.4 --
5 s 1 14.77 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP -1.4 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
6 s 1 15.55 ZALEJASZ Patrycja ZS 6 Szczecinek 98 U18 ZP -1.4 --
1 s 2 14.19 DYDACKA Monika STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.6 --
2 s 2 14.73 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP -0.6 -- #
3 s 2 14.76 LEŻAK Sandra MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -0.6 --
4 s 2 15.14 DRABISZCZAK Izabela ZS 6 Szczecinek 98 U18 ZP -0.6 --
5 s 2 16.07 LESZCZEŁOWSKA Paulina MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -0.6 --
6 s 2 16.89 SZCZEPANIEC Jolanta KL Wałcz 00 U16 ZP -0.6 --
1 s 3 15.31 JABŁOŃSKA Julia KL Wałcz 99 U16 ZP -0.9 --
2 s 3 15.42 RAŹNA Adrianna KL Wałcz 00 U16 ZP -0.9 --
3 s 3 15.45 PAWŁOWSKA Paulina KL Wałcz 00 U16 ZP -0.9 --
4 s 3 16.09 WESOŁOWSKA Nel KL Wałcz 00 U16 ZP -0.9 --
5 s 3 16.39 NADOLNA Patrycja KL Wałcz 00 U16 ZP -0.9 --
6 s 3 16.51 GREGOROWICZ Dominika KL Wałcz 01 U14 ZP -0.9 -- DIWYK Marek # BEZ
1 s 4 13.76 ALEKSANDROWICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +1.7 IV
2 s 4 14.24 ZIELSKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +1.7 V #
3 s 4 14.32 KUCHARCZYK Roksana STS Pomerania Szczecinek 99 U16 ZP +1.7 V
4 s 4 15.55 MITA Pamela STS Pomerania Szczecinek 99 U16 ZP +1.7 --
5 s 4 15.72 PRZYBOREK Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +1.7 --
6 s 4 16.78 CZAJKOWSKA Joanna STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +1.7 --
1 s 5 14.59 ŻEPNIKOWSKA Paulina Gimnazjum 1 Złocieniec 01 U14 ZP +0.5 --
2 s 5 15.12 KOSIDŁO Lidia KS Żak Wałcz # 01 U14 ZP +0.5 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/2916/16 2019 BEZ
3 s 5 15.27 RAK Kinga ULKS Barwice 02 U14 ZP +0.5 --
4 s 5 15.31 BUDNICKA Karolina Gimnazjum 1 Złocieniec 01 U14 ZP +0.5 --
5 s 5 15.35 WRZESINSKA Klaudia Gimnazjum 1 Złocieniec 01 U14 ZP +0.5 --
6 s 5 17.82 MICHALISZYN Nikola ULKS Barwice 02 U14 ZP +0.5 --
1 s 6 15.07 RYBIŃSKA Anna STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP +1.4 --
2 s 6 15.59 WARDĘGA Angelika ULKS Barwice 01 U14 ZP +1.4 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0301/15 2019 5
3 s 6 15.74 SWED Magda Gimnazjum 1 Złocieniec 01 U14 ZP +1.4 --
4 s 6 15.89 TUBIELEWICZ Berenika niest. Szczecin 02 U14 ZP +1.4 --
5 s 6 17.52 WOJSZNIS Sylwia STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP +1.4 --
6 s 6 17.58 ZANDER Sandra niest. Szczecin 02 U14 ZP +1.4 --
1 s 7 15.48 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP -2.1 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
2 s 7 15.55 RYBIŃSKA Alicja STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP -2.1 --
3 s 7 17.19 CHMIEL Zuzanna ULKS Barwice 04 U12 ZP -2.1 --
4 s 7 17.35 PLUCIŃSKA Zofia ULKS Barwice 04 U12 ZP -2.1 --
5 s 7 19.24 ZIÓŁKOWSKA Sandra ULKS Barwice 02 U14 ZP -2.1 --
  s 7 DNF PRAŻYCH Oliwia MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -2.1 --
200 m K
1 s 1 27.88 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U18 ZP +0.1 IV DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
2 s 1 29.78 RUDNIKOWICZ Aleksandra ULKS Barwice 98 U18 ZP +0.1 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0254/14 2017 3
3 s 1 29.94 POLEWSKA Karolina MKL Szczecin # 99 U16 ZP +0.1 V #
4 s 1 31.28 SZYJA Klaudia ULKS Barwice 98 U18 ZP +0.1 -- SZYMAŃSKI Sylwester Z/0253/14 2017 BEZ
1 s 2 32.37 KOSIDŁO Lidia KS Żak Wałcz # 01 U14 ZP +0.3 -- MAKAROŃSKI Grzegorz Z/2916/16 2019 BEZ
2 s 2 32.72 SZCZEPANIEC Jolanta KL Wałcz 00 U16 ZP +0.3 --
3 s 2 33.93 GREGOROWICZ Dominika KL Wałcz 01 U14 ZP +0.3 -- DIWYK Marek # BEZ
4 s 2 35.34 WESOŁOWSKA Nel KL Wałcz 00 U16 ZP +0.3 --
1 s 3 28.93 ALEKSANDROWICZ Julia STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP +0.1 V
2 s 3 32.94 JABŁOŃSKA Julia KL Wałcz 99 U16 ZP +0.1 --
3 s 3 34.61 PAWŁOWSKA Paulina KL Wałcz 00 U16 ZP +0.1 --
4 s 3 35.01 NADOLNA Patrycja KL Wałcz 00 U16 ZP +0.1 --
1 s 4 26.18 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP +0.9 II #
2 s 4 26.24 CHAŁUBIŃSKA Justyna STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP +0.9 II
300 m K
1 s 1 44.48 KARABASZ Natalia KL Wałcz 97 U18 ZP -- DIWYK Marek Z/0049/13 2015 3
2 s 1 49.86 PRABUCKA Kamila MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -- B.D.
3 s 1 50.85 RAK Kinga ULKS Barwice 02 U14 ZP --
100 m pł K
1 s 1 14.86 MAŁKIEWICZ Oliwia STS Pomerania Szczecinek # 97 U18 ZP -0.3 II #
2 s 1 17.63 ŻEBROWSKA Karina STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -0.3 IV
60 m M
1 s 1 7.74 CHRZANOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 -- #
2 s 1 8.02 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP 0.0 -- B.D. REJEWSKI Robert #
3 s 1 9.18 SOCHA Krystian STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 --
4 s 1 10.12 KLECH Konrad STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP 0.0 --
5 s 1 10.73 PRZYGODA Damian niest. Szczecin 02 U14 ZP 0.0 --
6 s 1 11.39 CZAPIEWSKI Michał niest. Szczecin 02 U14 ZP 0.0 --
1 s 2 8.56 SKRABA Daniel MKS Junior Złocieniec # 01 U14 ZP 0.0 --
2 s 2 8.71 SKRABA Dawid MKS Junior Złocieniec # 01 U14 ZP 0.0 --
3 s 2 9.17 PASIŃSKI Krystian MKS Junior Złocieniec # 01 U14 ZP 0.0 --
4 s 2 10.63 ŻAK Krystian ULKS Barwice 02 U14 ZP 0.0 --
5 s 2 10.82 SOPYTA Dawid niest. Szczecin 03 U12 ZP 0.0 --
6 s 2 10.85 KOLEKTA Adrian niest. Szczecin 03 U12 ZP 0.0 --
1 s 3 9.54 ROSZCZYK Michał MKS Junior Złocieniec 03 U12 ZP 0.0 --
2 s 3 9.71 KONDRATOWICZ Mariusz ULKS Barwice 03 U12 ZP 0.0 --
3 s 3 9.79 ZDANOWICZ Filip MKS Junior Złocieniec 03 U12 ZP 0.0 --
4 s 3 9.85 SAWICKI Adam STS Pomerania Szczecinek 04 U12 ZP 0.0 -- JUNIEWICZ Andrzej BEZ
5 s 3 10.84 ŻAK Jakub ULKS Barwice 03 U12 ZP 0.0 --
1 s 4 10.26 KRĄŻEK Marcel STS Pomerania Szczecinek 07 U12 ZP 0.0 --
2 s 4 10.98 HELMAN Antoni STS Pomerania Szczecinek 07 U12 ZP 0.0 --
100 m M
1 e 1 11.16 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -1.5 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 e 1 11.69 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 96 U20 ZP -1.5 III DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
3 e 1 11.86 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -1.5 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
4 e 1 12.11 CHRZANOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -1.5 IV #
5 e 1 12.32 BASIEJKO Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -1.5 -- #
6 e 1 12.34 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -1.5 -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
1 e 2 14.03 KOZŁOWSKI Kacper KL Wałcz 01 U14 ZP -2.3 --
2 e 2 14.64 SOCHA Krystian STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP -2.3 --
3 e 2 15.05 PASTUSZKO Kacper GULKS Barwice # 02 U14 ZP -2.3 -- KIELING Mariusz Z/2803/16 2016 4
4 e 2 15.98 SAWICKI Adam STS Pomerania Szczecinek 04 U12 ZP -2.3 -- JUNIEWICZ Andrzej BEZ
5 e 2 17.06 LIPIŃSKI Damian STS Pomerania Szczecinek 02 U14 ZP -2.3 --
6 e 2 18.79 CZAPIEWSKI Michał niest. Szczecin 02 U14 ZP -2.3 --
1 e 3 12.97 PODSIADLO Karol KL Wałcz 99 U16 ZP -0.2 --
2 e 3 13.14 SURZYN Michał MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP -0.2 -- RADZIMSKI Adam # Z/1423/15 2017 3
3 e 3 14.35 BRONOWICKI Krzysztof KL Wałcz 00 U16 ZP -0.2 --
4 e 3 14.48 MICHAŁOWSKI Mikołaj STS Pomerania Szczecinek 00 U16 ZP -0.2 --
5 e 3 14.65 PALMĄKA Karol KS Żak Wałcz # 00 U16 ZP -0.2 --
6 e 3 14.79 ZYDRON Oskar Gimnazjum 1 Złocieniec 00 U16 ZP -0.2 --
1 e 4 12.54 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP -1.7 V
2 e 4 12.78 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -1.7 -- B.D. REJEWSKI Robert #
3 e 4 12.88 DYDACKI Krzysztof STS Pomerania Szczecinek 97 U18 ZP -1.7 --
4 e 4 13.49 MEGER Andrzej STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -1.7 --
5 e 4 14.31 WARDEGA Mariusz ULKS Barwice 99 U16 ZP -1.7 --
1 e 5 13.24 WISZNIEWSKI Marcel MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP -0.6 -- KOROL Andrzej Z/1425/15 2019 3
2 e 5 13.43 JAKUBOWSKI Szymon Gimnazjum Drawsko Pomorskie 99 U16 ZP -0.6 --
3 e 5 13.73 KOCHANCZYK Bernard Gimnazjum Drawsko Pomorskie 99 U16 ZP -0.6 --
4 e 5 13.84 ZAORSKI Hubert Gimnazjum Drawsko Pomorskie 99 U16 ZP -0.6 --
5 e 5 14.58 FRĄCKIEWICZ Natan STS Pomerania Szczecinek # 01 U14 ZP -0.6 -- JUNIEWICZ Jakub # Z/2964/16 2019 1
6 e 5 15.91 SAMUSIONEK Piotr KL Wałcz 01 U14 ZP -0.6 --
1 f A 11.04 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ +0.1 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 f A 11.78 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.1 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
3 f A 12.07 BASIEJKO Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.1 IV #
4 f A 12.27 CHRZANOWSKI Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.1 -- #
5 f A 12.35 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.1 -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
1 f B 12.44 JAŚLARZ Michał MKS Junior Złocieniec 99 U16 ZP +0.3 V
2 f B 12.79 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP +0.3 -- B.D. REJEWSKI Robert #
3 f B 13.03 PODSIADLO Karol KL Wałcz 99 U16 ZP +0.3 --
4 f B 13.24 SURZYN Michał MKS Junior Złocieniec 00 U16 ZP +0.3 -- RADZIMSKI Adam # Z/1423/15 2017 3
200 m M
1 s 1 23.53 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 96 U20 ZP -0.1 III DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
2 s 1 24.61 BASIEJKO Szymon STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.1 -- #
3 s 1 26.97 AWTUCH Grzegorz STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.1 -- B.D. REJEWSKI Robert #
4 s 1 28.81 KOZŁOWSKI Kacper KL Wałcz 01 U14 ZP -0.1 --
1 s 2 22.69 STAŚKIEWICZ Dominik AZS-AWF Warszawa # 93 U23 MZ -0.1 II RĄCZKA Paweł # Z/4587/11 2019 1
2 s 2 24.29 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.1 IV JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
3 s 2 33.17 SAMUSIONEK Piotr KL Wałcz 01 U14 ZP -0.1 --
300 m M
1 s 1 36.97 PSZCZÓŁKOWSKI Jacek KL Wałcz 96 U20 ZP -- DIWYK Marek Z/0312/12 2015 3
2 s 1 37.39 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -- REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1
110 m pł J MŁ M
1 s 1 14.87 SANTKIEWICZ Wiktor STS Pomerania Szczecinek 98 U18 ZP -0.3 II JUNIEWICZ Jakub B.D. Z/0215/14 2019 M
3 s 1 15.55 OLEJNICZAK Jakub OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP -0.3 III REJEWSKI Robert B.D. # Z/0056/13 2019 1

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0183808803558 sekund