Łódź 21.09.2014
Finał wojewódzkiej ligi młodzików
100 m K
1 s 1 13.13 GRZESZKIEWICZ Marta MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.5 III
2 s 1 13.76 OPASIŃSKA Wiktoria AZS Łódź 99 U16 LD +0.5 IV
3 s 1 14.88 NOWAKOWSKA Melania RKS Łódź 00 U16 LD +0.5 -- #
4 s 1 14.98 KONDRAS Natalia MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.5 --
1 s 2 13.45 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
2 s 2 14.11 KRAKOWIAK Klaudia UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 V
3 s 2 14.38 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD 0.0 V #
4 s 2 14.43 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD 0.0 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
5 s 2 14.85 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD 0.0 -- B.D. BEZ
1 s 3 13.95 MARAJDA Kinga UKS 55 Łódź 99 U16 LD +0.4 V PALISZEWSKI Maciej 5
2 s 3 14.32 MAJER Julia UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.4 V
3 s 3 15.02 TROCIŃSKA Nella UKS 55 Łódź 98 U18 LD +0.4 --
300 m K
1 s 1 45.43 WŁODARCZYK Kamila AZS Łódź 00 U16 LD IV KUCZKOWSKI Piotr # Z/2048/15 2019 3
2 s 1 45.95 WARULIK Michalina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD IV
3 s 1 46.69 BUDNER Marta MKLA Łęczyca # 01 U14 LD V KUBIAK Robert # Z/4844/15 2019 4
4 s 1 47.14 WARULIK Marcelina MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD V
5 s 1 48.59 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- #
6 s 1 53.29 DESZCZYŃSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
7 s 1 54.33 NIEMIER Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
8 s 1 55.14 DOLNA Angelika AZS Łódź 00 U16 LD --
600 m K
1 s 1 1:48.25 BATOLIK Agata AZS Łódź 99 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr B.D. # Z/0420/15 2019
2 s 1 1:50.18 KRZYŻANOWSKA Nikola UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
3 s 1 1:51.29 DĘBSKA Zofia MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD -- #
4 s 1 1:58.82 MARCINIAK Zuzanna MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
5 s 1 2:02.09 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
6 s 1 2:05.00 KOZŁOWSKA Karolina UKS Lisy Zgierz 01 U14 LD --
7 s 1 2:10.10 ŻAŁOBNA Paulina UKS 55 Łódź 98 U18 LD --
8 s 1 2:15.31 KRÓLIKOWSKA Dagmara Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD --
1000 m K
1 s 1 3:37.86 JAŚKOWSKA Agata UKS 55 Łódź 99 U16 LD --
  s 1 DNF IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
100 m pł MŁ K
1 s 1 16.12 KITA Patrycja MKLA Łęczyca 99 U16 LD +0.6 III
2 s 1 16.90 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.6 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
3 s 1 17.97 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.6 V
4 s 1 18.03 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.6 V KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
5 s 1 19.15 KUSYK Aleksandra RKS Łódź 00 U16 LD +0.6 -- KRAKOWIAK Lech Z/6307/15 2018 3
6 s 1 20.55 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD +0.6 -- #
300 m pł K
1 s 1 52.05 SIBIŃSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V
2 s 1 64.76 JAKUBOWSKA Paulina UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
4x100 m K
1 s 1 53.74 RÓŻYCKA Klaudia
SZKUDLAREK Julia
GRZESZKIEWICZ Marta
SIBIŃSKA Natalia
MKS Aleksandrów Łódzki 99
99
99
00
U16 LDZ --


2 s 1 56.97 IGNATOWICZ Katarzyna
KITA Patrycja
KONDRAS Natalia
SOLIŃSKA Justyna
MKLA Łęczyca 99
99
99
99
U16 LDZ -- ANDRYSIAK Mirosław


Z/0402/15
2019
2
3 s 1 60.50 DURMAJ Małgorzata
KUCHARSKA Sandra
KUŹMIN Emilia
WŁODARCZYK Agata
UKS Dziewiątka Kutno 99
99
99
99
U16 LDZ --
KUDŁA Jacek

Z/2621/17
2019
3
Wzwyż K
1 1.49 IGNATOWICZ Katarzyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/0402/15 2019 2
2 1.45 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
3 1.40 SOLIŃSKA Justyna MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
Tyczka K
1 1.80 OLCZYK Martyna MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/3826/15 2019 4
W dal K
1 4.96 SZKUDLAREK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.7 IV
2 4.61 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD +1.2 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
3 4.59 RÓŻYCKA Klaudia MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +0.2 V
4 4.49 KUŹMIN Emilia UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.4 --
5 4.44 MIZERSKA Nicola MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD +0.3 --
6 4.44 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.5 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
7 4.38 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD +0.5 -- B.D. BEZ
8 4.11 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD +1.2 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
9 4.10 KRAKOWIAK Klaudia UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.4 --
10 3.61 MARCINIAK Karolina AZS Łódź 00 U16 LD +1.2 --
Kula (3) K
1 12.48 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 10.27 GOŹDZIEWICZ Agnieszka MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV
3 8.12 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert # Z/4834/15 2019 2
4 8.02 MATEJKO Karolina UKS 55 Łódź 98 U18 LD --
5 5.91 ZAREMBA Klaudia Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD --
Dysk (0.75) K
1 44.15 RÓŻAŃSKA Ewa MKLA Łęczyca 00 U16 LD II ANDRYSIAK Mirosław Z/3814/15 2019 1
2 30.29 KOWALCZYK Wiktoria MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV #
3 28.15 RYBARCZYK Małgorzata MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
4 23.96 DZIEDZIC Weronika MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
5 23.14 PIECHOTA Justyna MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert # Z/4834/15 2019 2
6 22.69 CHODOREK Laura RKS Łódź 00 U16 LD --
Oszczep (500) K
1 24.56 SZEWCZYK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD -- B.D.
2 20.01 KACPERSKA Wiktoria RKS Łódź 00 U16 LD --
3 18.34 PIEKARSKA Patrycja UKS 55 Łódź 02 U14 LD --
4 17.12 KARCZEWSKA Karolina UKS 55 Łódź 00 U16 LD --
100 m M
1 s 1 11.54 MROCZEK Adam AZS Łódź 99 U16 LD +1.5 III SADACH Aneta # Z/0417/15 2019 1
2 s 1 11.76 MARCZEWSKI Jan MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD +1.5 IV KOWALSKI Robert # Z/4352/15 2019 3
3 s 1 12.00 KARKOWSKI Bartłomiej AZS Łódź 99 U16 LD +1.5 IV #
4 s 1 12.36 STĘPIEŃ Mateusz AZS Łódź 99 U16 LD +1.5 V #
5 s 1 12.38 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD +1.5 V #
6 s 1 13.06 SOBCZAK Miłosz UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +1.5 --
1 s 2 11.37 SIELSKI Piotr SL Salos-Wodna Łódź 82 Sen LD +1.0 III B.D. # 3
2 s 2 11.52 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +1.0 III KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
3 s 2 11.58 CHRUZIMSKI Damian RKS Łódź 96 U20 LD +1.0 III
4 s 2 12.17 JAROSZ Jakub UKS 55 Łódź 98 U18 LD +1.0 IV B.D. BEZ
5 s 2 13.56 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD +1.0 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2019 3
6 s 2 14.28 JAKIEL Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD +1.0 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4028/15 2018 4
1 s 3 13.95 KUBCZAK Dominik Gimnazjum 28 Łódź 99 U16 LD +0.5 --
2 s 3 14.03 MAGDZIAREK Bartosz UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.5 --
3 s 3 14.12 KRAJEWSKI Robert UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.5 --
4 s 3 14.31 MARCZAKOWSKI Wiktor Gimnazjum 28 Łódź 99 U16 LD +0.5 --
1 s 4 13.32 KUPER Paweł AZS Łódź 98 U18 LD +0.3 --
2 s 4 13.49 GRUDZIŃSKI Hubert AZS Łódź 98 U18 LD +0.3 --
3 s 4 13.72 POLAKOWSKI Rafał UKS 55 Łódź 99 U16 LD +0.3 --
4 s 4 13.91 ZIELIŃSKI Patryk Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD +0.3 --
5 s 4 14.02 KOWALCZYK Michał AZS Łódź 00 U16 LD +0.3 --
6 s 4 14.26 KUBICZ Przemysław UKS 55 Łódź 99 U16 LD +0.3 --
7 s 4 14.49 SUPEŁ Damian UKS 55 Łódź 02 U14 LD +0.3 --
8 s 4 14.78 KUJAWSKI Rafał Gimnazjum 28 Łódź 99 U16 LD +0.3 --
300 m M
1 s 1 38.72 NOWAK Ernest MKS Aleksandrów Łódzki # 99 U16 LD III #
2 s 1 39.13 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
3 s 1 41.44 WEJMAN Maciej RKS Łódź 99 U16 LD V #
4 s 1 42.30 ZAJMA Paweł RKS Łódź # 99 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/0407/15 2019 3
5 s 1 43.42 GRZELAKOWSKI Maksymilian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
1 s 2 38.74 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD --
2 s 2 38.84 JAROSZ Jakub UKS 55 Łódź 98 U18 LD -- B.D. BEZ
3 s 2 40.22 MIZERSKI Jan AZS Łódź 99 U16 LD IV
4 s 2 42.86 WOLNIAK Łukasz AZS Łódź 00 U16 LD -- KUCZKOWSKI Piotr # Z/6294/15 2019 3
6 s 2 45.12 SOBCZAK Miłosz UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
1 s 3 45.77 KOZIARSKI Przemysław AZS Łódź 98 U18 LD --
2 s 3 46.07 MATUSIAK Łukasz AZS Łódź 98 U18 LD --
3 s 3 46.86 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 00 U16 LD --
4 s 3 49.72 PIETEK Jakub Gimnazjum 28 Łódź 99 U16 LD --
5 s 3 50.72 CZERMIŃSKI Adam Gimnazjum 28 Łódź 99 U16 LD --
600 m M
1 s 1 1:27.49 OLEJNICZAK Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD II #
2 s 1 1:28.02 KOPACZEWSKI Paweł UKS Lisy Zgierz 90 Sen LD --
3 s 1 1:28.34 NOSEK Szymon LUKS Boguszyce 00 U16 LD III #
4 s 1 1:35.60 JAKUBCZYK Szymon RKS Łódź 99 U16 LD V
5 s 1 1:38.97 PIECH Stanisław RKS Łódź 99 U16 LD V
6 s 1 1:39.56 ADAMCZEWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 01 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3703/15 2019 2
7 s 1 2:14.25 ZĄBKOWSKI Patryk Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD --
1000 m M
1 s 1 2:34.87 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD -- KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
2 s 1 2:47.24 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U14 LD IV WASIAK Jarosław Z/1878/15 2019 3
3 s 1 2:47.31 PIEPRZYCKI Robert CKS Budowlani Częstochowa 92 U23 SL -- LAMCH Czesław Z/4118/18 2019 BEZ
4 s 1 2:48.60 KACZMAREK Mateusz MKLA Łęczyca 99 U16 LD IV
5 s 1 2:51.58 WICH Michał RKS Łódź 99 U16 LD V #
6 s 1 2:53.71 STALA Rafał RKS Łódź 98 U18 LD --
7 s 1 3:08.55 DOBRZYŃSKI Antoni AZS Łódź 99 U16 LD -- #
8 s 1 3:14.03 KIENDZIERSKI Bartosz MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
9 s 1 3:14.47 CHRZĄSZCZ Adrian UKS Lisy Zgierz 99 U16 LD --
10 s 1 3:37.25 CIEŚLAK Damian Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD --
11 s 1 3:38.01 JAGODZIŃSKI Igor Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD --
12 s 1 3:40.72 SKALMIERSKI Wojciech Gimnazjum 28 Łódź 00 U16 LD --
13 s 1 3:51.04 ŻAK Bartłomiej AZS Łódź 00 U16 LD --
14 s 1 4:03.55 DUCZYMIŃSKI Daniel AZS Łódź 98 U18 LD --
110 m pł MŁ M
1 s 1 16.59 NOWAKOWSKI Kasper RKS Łódź 99 U16 LD +0.1 III #
2 s 1 16.86 WŁOSTEK Piotr RKS Łódź 00 U16 LD +0.1 III SZABLEWSKI Tadeusz Z/4835/15 2019 2
3 s 1 18.70 NIEZGODZIŃSKI Sebastian RKS Łódź 00 U16 LD +0.1 --
4 s 1 19.36 KOWALCZYK Adrian UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.1 --
  s 1 DNF GÓRAJ Daniel UKS 55 Łódź 99 U16 LD +0.1 --
300 m pł M
1 s 1 43.79 OLBORSKI Mateusz AZS Łódź 99 U16 LD IV #
2 s 1 46.74 JANOWSKI Ludwik MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3705/15 2019 2
3 s 1 47.90 JABŁOŃSKI Oscar MKLA Łęczyca 99 U16 LD --
4x100 m M
1 s 1 45.60 KARKOWSKI Bartłomiej
MROCZEK Adam
SZYMACHA Patryk
NOWAK Ernest
AZS Łódź 99
99
99
99
U16 LDZ --
SADACH Aneta

Z/0417/15
2019
1
2 s 1 47.62 OLEJNICZAK Wiktor
MARCZEWSKI Jan
JANOWSKI Ludwik
RACZYŃSKI Kacper
MKS Aleksandrów Łódzki 99
99
00
00
U16 LDZ --
KOWALSKI Robert
TOMCZYK Kazimierz
Z/4352/15
Z/3705/15
2019
2019
3
2
Wzwyż M
1 1.85 KAŹMIERCZAK Krystian MKLA Łęczyca 99 U16 LD III ANDRYSIAK Mirosław Z/0405/15 2019 3
2 1.74 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD V #
2 1.74 BRZEZIŃSKI Alan MKLA Łęczyca 99 U16 LD V
Tyczka M
1 3.60 ŁUKANOWSKI Bartosz UKS 55 Łódź 98 U18 LD III
2 3.00 MIKOŁAJCZYK Adrian MKLA Łęczyca 99 U16 LD V KUBIAK Robert Z/0409/15 2019 1
3 2.80 KRZYSZCZAK Konrad UKS 55 Łódź 99 U16 LD V
4 2.00 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U14 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
  NM MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
W dal M
1 5.85 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD +1.5 --
2 5.50 SZYMACHA Patryk AZS Łódź 99 U16 LD +1.8 --
3 5.12 BEDNAREK Kacper UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.6 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
4 4.75 KUKUŁA Damian AZS Łódź 99 U16 LD +0.8 --
5 4.61 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD +0.3 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2019 3
6 4.45 JAKIEL Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD +0.6 -- SZYMAJDA Mieczysław Z/4028/15 2018 4
7 4.42 ANDRZEJEWSKI Jeremi AZS Łódź 98 U18 LD +0.9 --
8 4.30 KATUSZA Michał AZS Łódź 98 U18 LD +0.4 --
9 4.29 CIELIŃSKI Kacper AZS Łódź 98 U18 LD +0.8 --
11 3.55 STANKIEWICZ Inez AZS Łódź 00 U16 LD +1.1 --
  NM EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD 0.0 --
Kula (5) M
1 12.60 BECHCIŃSKI Michał AZS Łódź 99 U16 LD IV
2 12.34 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
3 9.69 PODOLSKI Damian UKS 55 Łódź 98 U18 LD --
4 9.68 PRUKACZ Oskar UKS 55 Łódź 99 U16 LD --
5 9.32 PIENIĄŻEK Kamil AZS Łódź 98 U18 LD --
6 7.46 STANKOWSKI Szymon UKS 55 Łódź 98 U18 LD --
Dysk (1) M
1 41.58 GORTAT Krystian MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD III
2 39.07 WAWRZYNIAK Maciej MKLA Łęczyca 00 U16 LD IV ANDRYSIAK Mirosław Z/3824/15 2019 2
3 37.07 NOWAK Kamil MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
4 35.93 MASŁOWSKI Damian MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD IV
5 35.67 JÓŹWIAK Grzegorz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD IV
6 33.69 WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD V
7 31.48 HYŻY Michał MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD V
8 29.66 KOWALCZYKOWSKI Filip MKS Aleksandrów Łódzki 00 U16 LD --
9 29.25 DUDKIEWICZ Kacper MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław # Z/3807/15 2019 4
10 27.23 SERWAK Bartosz MKLA Łęczyca 00 U16 LD -- #
Oszczep (600) M
1 39.48 BECHCIŃSKI Michał AZS Łódź 99 U16 LD V
2 30.81 WOŹNIAK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 99 U16 LD --
3 29.46 GÓRAJ Daniel UKS 55 Łódź 99 U16 LD --
4 25.52 GŁOWACKI Marcin RKS Łódź 00 U16 LD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7019898891449 sekund