Łódź 27 - 28.09.2014
Mityng zakończenia sezonu + wieloboje
100 m K
1 e 1 12.18 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U23 WP +1.1 II
2 e 1 12.34 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U23 KP +1.1 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
3 e 1 12.60 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +1.1 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
4 e 1 12.63 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD +1.1 II
1 e 2 12.76 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +0.6 III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
2 e 2 13.00 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.6 III #
3 e 2 13.46 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.6 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
4 e 2 13.76 ZWOLIŃSKA Roksana UKS Vis Skierniewice 00 U16 LD +0.6 IV
5 e 2 14.06 TROJANOWSKA Klaudia UKS Vis Skierniewice 01 U14 LD +0.6 V
6 e 2 14.44 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD +0.6 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
1 f 12.23 JEZIORNA Agnieszka LKS Orkan Ostrzeszów 93 U23 WP +2.3 II
2 f 12.48 BŁASZKOWSKA Anna MKL Toruń 92 U23 KP +2.3 II MAŃKOWSKI Bogumił B.D. 2
3 f 12.74 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD +2.3 II
4 f 12.75 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +2.3 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
5 f 12.87 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +2.3 III BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
6 f 13.06 SWINIARSKA Gabryjela AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +2.3 III #
7 f 13.75 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +2.3 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
200 m K
1 s 1 26.44 GOŁĄB Weronika KS Żeglina Sieradz 97 U18 LD +3.4 III
2 s 1 27.59 RODAK Karolina MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +3.4 IV JOBT Andrzej B.D. Z/0147/14 2019
3 s 1 28.55 GONTA Aneta KM Aktywni Sochaczew 97 U18 MZ +3.4 --
4 s 1 29.70 MASŁOWSKA Sylwia UKS GOK Zduny 99 U16 LD +3.4 V ZNYK Stanisław # BEZ
5 s 1 31.04 PIETRUSZKA Aleksandra KM Aktywni Sochaczew 01 U14 MZ +3.4 -- # LDK!
6 s 1 31.54 PAKUŁA Natalia KM Aktywni Sochaczew 99 U16 MZ +3.4 --
1 w 1 25.31 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +1.8 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 859
2 w 1 27.70 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ +1.8 IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 655
3 w 1 28.88 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.8 -- 563
4 w 1 29.83 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +1.8 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 494
  w 1 DNF KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 0
1 w 2 25.75 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.7 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1 819
2 w 2 26.21 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.7 II B.D. # 779
3 w 2 26.50 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +1.7 III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 754
4 w 2 28.42 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +1.7 IV B.D. BEZ 598
5 w 2 31.56 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD +1.7 -- B.D. BEZ 379
3 w 3 29.26 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +1.9 V 535
4 w 3 30.46 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM +1.9 -- 450
5 w 3 30.69 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +1.9 -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3 435
6 w 3 30.75 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ +1.9 -- # 431
400 m K
2 s 1 70.88 WŁODARCZYK Agata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- #
3 s 1 71.63 LELONEK Klaudia KM Aktywni Sochaczew 98 U18 MZ --
4 s 1 75.67 DURMAJ Małgorzata UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD --
800 m K
2 s 1 2:40.63 JAŚKOWSKA Agata UKS 55 Łódź 99 U16 LD --
1 w 1 2:25.45 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1 751
2 w 1 2:26.25 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV B.D. # 741
3 w 1 2:41.39 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -- 557
4 w 1 2:52.89 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- 434
5 w 1 2:57.63 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ -- # 388
6 w 1 3:01.03 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ 356
7 w 1 3:04.95 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3 321
1 w 2 2:16.89 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 866
2 w 2 2:32.48 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 662
3 w 2 2:37.14 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 606
4 w 2 2:44.67 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- 520
5 w 2 2:52.33 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 440
  w 2 DNF KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 0
  w 2 DNF OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -- B.D. BEZ 0
100 m pł MŁ K
1 s 1 17.28 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.4 IV PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
2 s 1 18.12 MARCZEWSKA Sandra RKS Łódź 99 U16 LD +0.4 V #
3 s 1 18.47 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD +0.4 V
100 m pł J MŁ K
1 s 1 15.28 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +0.3 II BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
1 w 1 14.82 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.4 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1 866
2 w 1 16.28 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.4 III B.D. # 680
3 w 1 16.64 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +1.4 III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 638
4 w 1 17.46 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD +1.4 IV B.D. BEZ 546
1 w 2 15.60 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +0.3 II B.D. BEZ 764
2 w 2 16.73 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +0.3 III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 627
1 w 3 17.09 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +0.6 IV 586
2 w 3 18.38 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ +0.6 V # 450
3 w 3 18.52 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD +0.6 -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3 436
4 w 3 20.04 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM +0.6 -- 299
100 m pł K
1 s 1 15.07 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +1.4 II OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
1 w 1 14.68 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +1.4 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 884
2 w 1 16.91 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ +1.4 IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 607
3 w 1 19.30 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.4 -- 363
  w 1 DNF KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 0
Wzwyż K
1 1.51 LEWANDOWSKA Martyna MLKL Płock 00 U16 MZ IV NISZTOR Mirosław Z/3983/15 2019 M
1 w 1.63 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 771
2 w 1.57 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 701
3 w 1.54 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 666
4 w 1.51 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 632
5 w 1.45 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD IV KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3 566
6 w 1.45 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA IV GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1 566
7 w 1.45 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM IV 566
8 w 1.42 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 534
9 w 1.42 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- B.D. # 534
10 w 1.42 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -- B.D. BEZ 534
11 w 1.36 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ 470
12 w 1.36 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- 470
13 w 1.33 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ -- # 439
14 w 1.27 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -- 379
W dal K
1 5.38 KOŁODZIEJ Ada UKS Sprint 2020 Warszawa 95 U20 MZ +2.0 III OBŁĘKOWSKA-SKUCHA Maria B.D. B.D. Z/0183/12 2019 1
2 4.89 PRACZUKOWSKA Zofia RLTL ZTE Radom # 98 U18 MZ +0.8 IV BLAUSZ Henryka # Z/0074/14 2019 1
3 4.70 SZTACHAŃSKA Zuzanna UKS 55 Łódź 01 U14 LD +1.7 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4769/15 2019 2 LDK!
4 4.63 BUDNER Marta MKLA Łęczyca # 01 U14 LD +2.0 V KUBIAK Robert # Z/4844/15 2019 4
5 4.18 WOŹNIAK Julia UKS 55 Łódź 01 U14 LD +2.0 -- PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4770/15 2018 4 LDK!
6 4.04 WITEK Weronika MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD +1.9 --
1 w 5.79 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ +0.6 II RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 786
2 w 5.35 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +0.5 III GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1 657
3 w 4.88 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ +0.1 IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 527
4 w 4.86 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ +1.8 IV B.D. BEZ 522
5 w 4.69 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA +1.1 -- B.D. # 477
6 w 4.61 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.4 -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 456
7 w 4.50 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM +0.5 V 428
8 w 4.45 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +1.1 -- 416
9 w 4.37 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 396
10 w 4.20 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ 0.0 -- # 355
11 w 4.06 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD +1.5 -- B.D. BEZ 322
12 w 4.03 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD 0.0 -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3 315
13 w 4.01 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM +0.8 -- 310
  w NM KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 0
Trójskok K
1 11.81 GLAPIŃSKA Aleksandra ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD +1.2 II KUŚ Tomasz Z/1253/13 2019
2 11.31 SZABLEWSKA Paulina RKS Łódź 98 U18 LD +0.7 III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0610/14 2019 1
3 11.26 NOWAKOWSKA Aleksandra RKS Łódź 98 U18 LD +1.9 III KRAKOWIAK Lech B.D. Z/0164/14 2019 M
4 9.85 KOSIOR Marta UKS 55 Łódź 00 U16 LD +0.3 V PALISZEWSKI Maciej PALISZEWSKI Maciej Z/4771/15 2018 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 w 10.47 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ IV B.D. BEZ 560
2 w 9.95 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 526
3 w 9.78 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ 515
4 w 9.69 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 509
5 w 9.59 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1 503
6 w 9.42 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- B.D. # 492
7 w 7.93 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- 395
8 w 7.83 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -- 388
9 w 7.79 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3 386
10 w 5.37 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ -- # 231
Kula (4) K
1 w 11.74 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 644
2 w 10.50 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 562
3 w 9.72 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV 511
4 w 8.88 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 456
Oszczep (500) K
1 w 28.27 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ -- B.D. BEZ 444
2 w 27.00 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM -- 420
3 w 26.87 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- B.D. # 417
4 w 24.23 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ 368
5 w 23.74 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1 359
6 w 21.77 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA -- GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1 322
7 w 21.23 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2 312
8 w 20.95 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM -- 307
9 w 17.08 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3 235
10 w 15.13 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ -- # 199
Oszczep (600) K
1 w 31.90 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1 513
2 w 31.89 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ IV NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3 512
3 w 28.79 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2 454
4 w 22.33 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- 332
7-bój J MŁ K
1 1 4484 MARTYNA Katarzyna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0636/14 2019 1
2 1 4120 BARAŃSKA Karolina WKS Wawel Kraków 98 U18 MA III B.D. #
3 1 3954 KOSTRZEWSKA Barbara UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ III BOROŃ Adam B.D. Z/1443/14 2019 1
4 1 3496 PRUŚ Małgorzata UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/0242/14 2016 2
5 1 3422 OSICA Monika MKS Durasan Płońsk 97 U18 MZ IV B.D. BEZ
6 1 2956 CHODOROWSKA Iga UKS Dziewiątka Kutno 98 U18 LD -- B.D. BEZ
1 2 3364 SZYMEROWSKA Aleksandra AZS-AWFiS Gdańsk # 99 U16 PM IV
2 2 2694 KUCHARSKA Sandra UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD -- KUDŁA Jacek Z/2621/17 2019 3
3 2 2690 STENCEL Angelika AZS-AWFiS Gdańsk # 00 U16 PM --
4 2 2493 AWTANI Sara KS Warszawianka W-wa 00 U16 MZ -- #
7-bój K
1 5264 SOCHOŃ Magdalena KS Warszawianka W-wa 95 U20 MZ M RZEPKA Marek B.D. Z/0086/12 2017 2
2 4085 NISZTOR Kinga MLKL Płock 96 U20 MZ III NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2019 3
3 3175 CHRAST Bożena KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA IV
4 1609 KAZIMIERCZAK Anna KS Warszawianka W-wa # 95 U20 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1778/12 2017 1
100 m M
1 e 1 11.21 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ +0.8 II
2 e 1 11.24 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +0.8 II
3 e 1 11.48 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 Sen LD +0.8 III
4 e 1 11.96 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +0.8 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
5 e 1 12.12 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD +0.8 -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
1 e 2 11.55 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +1.9 III KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
2 e 2 11.57 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 98 U18 LD +1.9 III
3 e 2 12.14 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 98 U18 LD +1.9 IV
4 e 2 12.21 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD +1.9 -- B.D.
5 e 2 12.65 GIBASZEK Aleksander RKS Łódź 98 U18 LD +1.9 -- #
1 e 3 12.59 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +1.2 V BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 4
2 e 3 13.43 WIETESKA Tomasz UKS Błyskawica Domaniewice 01 U14 LD +1.2 -- ZNYK Stanisław # Z/4029/15 2019 3
3 e 3 13.49 RUSZKOWSKI Bartosz UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD +1.2 -- #
4 e 3 13.69 ŚLUSARSKI Jan UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD +1.2 -- #
1 f 11.16 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +2.0 II
2 f 11.24 BETKIER Igor WAT Warszawa 92 U23 MZ +2.0 II
3 f 11.39 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 Sen LD +2.0 III
4 f 11.41 KOWALSKI Piotr UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +2.0 III KUDŁA Jacek B.D. Z/1369/13 2019
5 f 11.71 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 98 U18 LD +2.0 III
6 f 11.87 RUDNICKI Julian SSA Legia 1926 Warszawa 96 U20 MZ +2.0 IV OBROCKI Bogdan Z/1176/14 2016 3
7 f 11.98 GARBICZ Krzysztof UKS Vis Skierniewice 78 Masters LD +2.0 -- BARSKA Jolanta B.D. BEZ
8 f 12.04 RUTKOWSKI Michał RKS Łódź 98 U18 LD +2.0 IV
2 w 1 11.25 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +1.6 II LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 806
3 w 1 11.84 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +1.6 -- B.D. # 2 683
4 w 1 12.01 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ +1.6 -- RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 649
5 w 1 12.15 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +1.6 -- # 622
6 w 1 12.40 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA +1.6 -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 574
7 w 1 12.84 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU +1.6 -- # 495
1 w 2 11.43 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +1.6 III # 767
2 w 2 11.48 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.6 III 757
2 w 2 11.48 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +1.6 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 757
4 w 2 11.75 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ +1.6 III GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 701
5 w 2 11.95 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +1.6 IV # 661
7 w 2 13.19 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +1.6 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 436
1 w 3 11.45 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM +2.3 III 763
3 w 3 11.79 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +2.3 IV 693
4 w 3 11.97 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +2.3 IV ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 657
5 w 3 12.01 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD +2.3 IV OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 649
6 w 3 12.03 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +2.3 IV KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 645
7 w 3 12.23 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +2.3 -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 606
8 w 3 12.84 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +2.3 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 495
1 w 4 11.68 BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM +0.8 III MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019 715
3 w 4 12.06 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.8 IV RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 639
4 w 4 12.07 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.8 IV RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 637
5 w 4 12.18 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +0.8 IV RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 616
6 w 4 12.55 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.8 -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 547
7 w 4 12.59 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.8 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 540
200 m M
1 s 1 22.68 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ +1.4 II
2 s 1 23.10 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.4 III ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
3 s 1 23.28 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP +1.4 III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
4 s 1 23.50 BOBROWSKI Daniel UKS Vis Skierniewice 98 U18 LD +1.4 III
5 s 1 24.27 SIERCHA Patryk KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD +1.4 IV
6 s 1 25.29 BRZOZOWSKI Rafał MKS Polonia Warszawa 98 U18 MZ +1.4 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0671/15 2019 3
7 s 1 28.75 SŁOMA Adam UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD +1.4 --
1 s 2 24.12 ZIELIŃSKI Artur AZS-AWF Warszawa # 89 Sen MZ +0.7 -- B.D. 2
2 s 2 24.30 DELIDA Mateusz KS Żeglina Sieradz 99 U16 LD +0.7 IV NOWAK Mieczysław # Z/1831/15 2017 3
3 s 2 24.31 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U20 LD +0.7 IV
4 s 2 24.92 DOMAŃSKI Piotr MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ +0.7 --
1 s 3 23.87 ZNYK Stanisław UKS GOK Zduny 84 Sen LD +3.3 -- ZNYK Stanisław # Z/3981/18 2019 BEZ
2 s 3 24.19 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD +3.3 IV
3 s 3 24.25 WALCZYŃSKI Patryk SL Salos-Wodna Łódź 00 U16 LD +3.3 IV KOTELNICKI Mariusz 3
4 s 3 24.42 ZIELIŃSKI Rafał UKS GOK Zduny 97 U18 LD +3.3 --
5 s 3 24.82 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD +3.3 -- B.D.
6 s 3 25.49 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +3.3 V BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 4
400 m M
1 s 1 51.02 CHMIELEWSKI Karol MKS Polonia Warszawa 96 U20 MZ III
2 s 1 51.71 GOŹDZIEWICZ Jakub KS Żeglina Sieradz 90 Sen LD III
3 s 1 52.23 TYLAK Łukasz OŚ AZS Poznań 90 Sen WP III REJEWSKI Robert Z/1668/12 2019 2
4 s 1 52.36 PAWŁOWSKI Patryk ULKS MOSiR Sieradz # 97 U18 LD III FIRLIT Roman FIRLIT Roman B.D. # Z/1260/13 2019
5 s 1 52.98 ŚLĄZEK Michał SSA Legia 1926 Warszawa 95 U20 MZ IV OBROCKI Bogdan Z/1580/13 2018 3
6 s 1 53.20 CIERPLIKOWSKI Bartosz KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV ROSTEK William B.D. Z/0050/14 2019
7 s 1 56.59 BAUER Daniel SL Salos-Wodna Łódź 99 U16 LD V KOTELNICKI Mariusz Z/0475/16 2016 4
8 s 1 56.81 WIŚNIEWSKI Mateusz AZS Łódź 97 U18 LD --
1 s 2 54.84 LASECKI Damian UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD --
2 s 2 54.88 STEFANIAK Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96 U20 LD --
3 s 2 55.50 STAROŃ Szymon MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 00 U16 LD V WASIAK Jarosław Z/1882/15 2019 2
4 s 2 56.30 GOS Kacper MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 01 U14 LD V WASIAK Jarosław Z/1878/15 2019 3
5 s 2 57.39 DUBIEL Bartosz UKS GOK Zduny 99 U16 LD --
6 s 2 61.82 BIERNACKI Wiktor KS Żeglina Sieradz 01 U14 LD -- NOWAK Mieczysław Z/2253/15 2019 2
1 1 52.10 WŁODARCZYK Adam AZS Łódź 97 U18 LD III KUCZKOWSKI Piotr Z/1123/13 2019 1
2 w 1 53.28 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2 670
3 w 1 53.81 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA IV B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 647
4 w 1 55.68 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 572
5 w 1 58.83 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 454
6 w 1 63.65 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 297
7 w 1 64.52 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 272
1 w 2 54.05 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 638
2 w 2 56.29 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 548
3 w 2 56.46 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 541
4 w 2 57.09 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- # 517
5 w 2 57.10 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 517
6 w 2 57.26 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 511
7 w 2 60.98 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- # 380
1 w 3 55.81 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -- 567
2 w 3 56.47 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 541
3 w 3 58.56 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 463
4 w 3 59.22 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 440
5 w 3 60.08 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 410
  w 3 DNF BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 0
1 w 4 54.16 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM IV 633
2 w 4 54.98 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 600
3 w 4 59.60 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 427
4 w 4 69.71 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 144
  w 5 DNF CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -- 0
1000 m M
1 s 1 2:35.53 PETRUSIEWICZ Grzegorz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka # 96 U20 LD -- B.D. WASIAK Jarosław # , Z/0718/13 , 2019 2
2 s 1 2:42.29 GIL Michał MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ --
3 s 1 2:46.06 KUBICKI Adam MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/1508/13 2019 2
4 s 1 3:11.83 WOSIŃSKI Mikołaj UKS Filipides Teresin # 00 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej # LDK!
5 s 1 3:22.60 GRAMS Jakub UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD --
6 s 1 3:22.96 JASKUŁA Jakub UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD -- #
  s 1 DNF ŻOCHOWSKI Daniel MKS Polonia Warszawa 97 U18 MZ -- JOBT Andrzej Z/0723/13 2019 3
1500 m M
1 s 1 4:10.88 KISIEL Tomasz RKS Łódź # 94 U23 LD III
2 s 1 4:25.85 PAWLAK Wojciech MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 98 U18 LD --
3 s 1 4:29.97 KOPACZEWSKI Paweł UKS Lisy Zgierz 90 Sen LD --
1 w 1 4:14.60 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA IV B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 849
2 w 1 4:33.23 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- # 724
4 w 1 5:01.08 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2 554
5 w 1 5:02.97 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 543
6 w 1 5:19.60 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 452
7 w 1 5:20.36 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 448
8 w 1 5:42.59 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 339
9 w 1 5:43.22 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 337
10 w 1 5:55.57 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 282
11 w 1 6:00.82 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 261
1 w 2 4:39.85 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 681
2 w 2 5:00.34 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- 558
3 w 2 5:21.21 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 444
  w 2 DNF CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -- 0
4 w 2 DNS CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -- 0
1 w 3 5:14.86 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 477
2 w 3 5:27.65 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 411
3 w 3 5:38.55 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- # 358
4 w 3 5:52.45 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 296
5 w 3 5:53.64 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 291
6 w 3 4:58.34 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 569
7 w 3 6:06.53 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 238
110 m pł J MŁ M
1 w 1 15.45 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +0.8 III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 796
4 w 1 17.20 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.8 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 604
5 w 1 17.50 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +0.8 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 573
6 w 1 18.07 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +0.8 -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 517
2 w 2 15.15 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.9 III ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 831
3 w 2 16.02 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 730
4 w 2 16.31 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD +0.9 IV OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 698
5 w 2 17.82 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +0.9 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 542
  w 2 DNF SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ 0.0 -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 0
110 m pł M (99.1) M
1 s 1 15.41 GRUCHOT Dawid KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.1 II ROSTEK William B.D. Z/4507/11 2019
1 w 1 15.79 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +1.1 III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 757
2 w 1 15.90 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +1.1 III 744
3 w 1 19.39 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ +1.1 -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 399
4 w 1 20.55 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA +1.1 -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 307
  w 1 DNF CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM 0.0 -- 0
1 w 2 14.92 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD +0.1 II LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 859
3 w 2 15.14 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM +0.1 II 833
4 w 2 18.22 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.1 -- # 503
5 w 2 19.29 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.1 -- # 407
6 w 2 20.03 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.1 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 347
110 m pł M
1 w 1 18.04 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ +1.7 -- # 520
2 w 1 19.23 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +1.7 -- B.D. # 2 413
3 w 1 23.95 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU +1.7 -- # 105
  w 1 DQ NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 0
Wzwyż M
2 1.67 JAROSIŃSKI Adrian UKS Dziewiątka Kutno 99 U16 LD V #
1 w 1.91 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ III 723
3 w 1.82 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP III PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 644
5 w 1.76 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU IV SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 593
6 w 1.76 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ IV # 593
7 w 1.73 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM -- 569
10 w 1.70 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 544
11 w 1.67 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 520
12 w 1.67 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -- 520
13 w 1.67 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 520
14 w 1.67 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 520
15 w 1.64 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 496
16 w 1.61 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ -- RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 472
17 w 1.58 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 449
18 w 1.58 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 449
19 w 1.58 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- # 449
20 w 1.55 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 426
21 w 1.55 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 426
22 w 1.55 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 426
23 w 1.52 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 404
24 w 1.52 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 404
25 w 1.49 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 381
26 w 1.46 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2 360
27 w 1.43 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- # 338
28 w 1.40 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 317
Tyczka M
1 w 4.60 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ I # 790
2 w 4.60 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ I # 790
3 w 4.40 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ II RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 731
4 w 4.40 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ II # 731
5 w 4.20 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ II GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 673
6 w 4.00 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD II OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 617
7 w 4.00 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ II KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 617
9 w 3.50 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM IV 482
10 w 3.40 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 457
11 w 3.30 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 431
14 w 3.00 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 357
16 w 2.80 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 309
17 w 2.60 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 264
18 w 2.60 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 264
19 w 2.50 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 242
20 w 2.40 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 220
21 w 2.20 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 179
22 w 2.20 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 179
23 w 2.10 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- # 159
  w DNS CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -- 0
  w DNS BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 0
  w NM MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2 0
  w NM KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 0
W dal M
1 5.85 RYBUS Patryk UKS Vis Skierniewice 97 U18 LD +1.7 -- B.D.
2 5.78 BŁASZCZYK Mateusz MKS Aleksandrów Łódzki 94 U23 LD +1.4 --
3 5.78 EWKOWSKI Rafał UKS Dziewiątka Kutno 97 U18 LD +0.1 --
4 5.61 CHMIELEWSKI Stanisław WKS Gwardia Warszawa 59 Masters MZ 0.0 -- B.D. B.D. , Z/1757/12 , 2013 BEZ
5 4.68 KUŚ Bartłomiej MULKS Żeromski Sieradz 00 U16 LD +1.4 -- KUŚ Tomasz Z/4441/15 2018 4
6 4.51 RUSZKOWSKI Bartosz UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD +2.0 -- #
7 4.49 GWIAZDECKI Jakub UKS LA Basket Warszawa 00 U16 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/2436/15 2018 4
8 4.32 GRACZYK Maciej UKS 55 Łódź 01 U14 LD +1.8 -- OSTOJSKI Piotr Z/4768/15 2019 2 LDK!
9 4.15 ŚLUSARSKI Jan UKS Dziewiątka Kutno 01 U14 LD +2.0 -- #
2 w 6.49 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD 0.0 III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 695
3 w 6.34 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ +0.9 III 661
5 w 6.12 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 613
7 w 6.08 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM 0.0 IV 604
8 w 5.98 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP +0.3 IV PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 582
10 w 5.96 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ 0.0 -- # 578
11 w 5.95 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD +0.3 IV OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 576
12 w 5.94 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM +1.0 IV 574
13 w 5.86 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +0.8 -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 556
14 w 5.82 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD +0.9 -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 548
15 w 5.66 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +1.2 -- # 514
16 w 5.60 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ +1.5 -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 502
17 w 5.60 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ +0.7 -- # 502
18 w 5.59 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA +1.3 -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 500
19 w 5.58 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ +1.6 -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 498
20 w 5.40 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +1.8 -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 461
21 w 5.35 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ +1.2 -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 451
22 w 5.33 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU +0.9 -- B.D. # 2 447
23 w 5.22 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU +0.1 -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 425
24 w 5.18 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ +1.6 -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 417
25 w 5.06 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ +1.3 -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 394
26 w 4.81 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU +0.8 -- # 346
27 w 4.75 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ 0.0 -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 335
  w DNS BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM 0.0 -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019 0
  w NM BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ 0.0 -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 0
Kula (5) M
3 w 13.32 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 687
5 w 11.57 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 580
6 w 11.47 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 574
7 w 11.46 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 574
8 w 11.33 BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2 566
9 w 10.59 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 521
10 w 10.51 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 516
11 w 10.49 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 515
12 w 10.00 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 486
13 w 9.20 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 438
Kula (6) M
2 w 14.27 CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ II 745
3 w 13.07 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM III 672
4 w 11.29 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP IV PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 563
5 w 11.27 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 562
6 w 9.62 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 463
7 w 9.50 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 456
8 w 9.50 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 456
9 w 8.48 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 395
10 w 8.48 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 395
11 w 7.66 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 346
Kula (7.26) M
1 w 12.05 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 609
2 w 9.02 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- # 427
3 w 7.60 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2 343
4 w 6.03 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- # 251
Dysk (1.5) M
2 w 36.42 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ IV GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 592
4 w 34.70 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 558
6 w 32.58 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 515
7 w 32.50 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 514
8 w 30.43 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 473
9 w 29.68 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 458
10 w 28.37 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 432
11 w 25.26 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 372
12 w 23.44 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 337
Dysk (1.75) M
2 w 40.48 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM III 674
3 w 31.94 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM -- 503
4 w 30.63 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 477
5 w 28.32 BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2 432
6 w 27.44 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ -- GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 414
7 w 24.68 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 361
8 w 23.70 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 342
9 w 22.92 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 327
10 w 16.91 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 215
  w DNS CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -- 0
Dysk (2) M
1 w 38.24 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 629
2 w 20.92 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2 289
3 w 20.74 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- # 286
4 w 16.94 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- # 215
Oszczep (700) M
1 59.53 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 98 U18 LD II NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2019 2
3 w 48.82 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ IV RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M 571
5 w 43.05 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4 486
6 w 35.88 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4 383
7 w 35.78 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4 381
9 w 34.35 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD -- OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1 361
10 w 34.18 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3 358
11 w 32.64 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3 337
12 w 31.54 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2 321
13 w 26.11 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019 245
Oszczep (800) M
1 w 50.17 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1 591
3 w 43.64 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ IV GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2 495
4 w 42.62 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM IV 480
5 w 41.36 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM IV 462
6 w 39.24 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ IV # 431
7 w 33.25 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- # 345
8 w 32.84 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA -- B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019 339
9 w 32.09 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD -- LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2 329
10 w 29.78 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2 296
11 w 26.14 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ -- # 245
12 w 21.98 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- # 188
13 w 15.69 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2 104
  w DNS CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ -- 0
10-bój J MŁ M
2 5646 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2019 M
4 5263 MUŻDŻYŃSKI Maksymilian UKS 55 Łódź 97 U18 LD III OSTOJSKI Piotr Z/0113/13 2019 1
5 5099 KUPIS Tobiasz UKS LA Basket Warszawa 98 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/1444/14 2019 2
7 4814 WALĘCKI Wiktor MKS Aleksandrów Łódzki 97 U18 LD IV ZDRAJKOWSKI Paweł B.D. Z/0252/13 2019 3
8 4681 DANILUK Łukasz UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/1559/14 2016 3
9 4588 KASZAŃSKI Jakub KS Warszawianka W-wa 98 U18 MZ IV RZEPKA Marek # Z/0190/15 2016 4
10 4364 KALUŻNY Paweł UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/1558/14 2015 4
11 4314 SZYMAŃSKI Oliwier UKS SMS Warszawa 97 U18 MZ -- GĘBSKI Adam B.D. Z/1571/13 4
12 4032 SZEWCZYK Stanisław AZS-AWF Warszawa # 97 U18 MZ -- KACHKOVSKYI Gennadii # Z/1278/13 2019
  DNF BARAN Patryk SKLA Sopot # 98 U18 PM -- MODELSKI Michał B.D. # Z/0025/14 2019
  DNF BACZEWSKI Julian UKS SMS Warszawa 98 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0153/14 2017 2
10-bój JUN M
2 6250 MŁYŃSKI Krzysztof AZS-AWFiS Gdańsk 97 U18 PM II
3 5363 SZYMAŃSKI Marcin MKS Aleksandrów Łódzki 95 U20 LD III LIPIŃSKI Leszek B.D. Z/0319/11 2017 2
4 5079 ŚLADOWSKI Jan AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ IV #
5 4817 CHRUSTNY Daniel KS Warszawianka W-wa # 96 U20 MZ IV GĘBSKI Adam Z/1815/12 2019 2
6 4643 CHYLIŃSKI Mateusz Kraków Athletics Team # 95 U20 MA IV B.D. B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/3015/11 , 2019
7 4476 WITKOWSKI Piotr AZS-AWF Warszawa 96 U20 MZ IV #
8 4330 CZARNECKI Radosław AZS-AWFiS Gdańsk 96 U20 PM --
9 2892 KUTRZEPA Grzegorz AZS UMCS Lublin 96 U20 LU -- SZYMCZUK Dariusz B.D. Z/1497/13 2019 2
  DNF BASAŁYGO Paweł AZS KU Politechniki Opolskiej Opole # 95 U20 OP -- PLASKOTA Krzysztof # Z/4426/11 2019 2
  DNF CIESIELSKI Karol AZS-AWF Warszawa # 95 U20 MZ --
10-bój M
1 5409 NIEGOWSKI Filip KS Warszawianka W-wa 90 Sen MZ III RZEPKA Marek Z/4068/11 2015 1
2 4755 ŻEWŁAKOW Kamil AZS-AWF Warszawa 92 U23 MZ -- #
3 4055 MARCZYK Andrzej AZS UMCS Lublin 91 Sen LU -- B.D. # 2
4 3338 KWIATKOWSKI Dawid AZS UMCS Lublin 93 U23 LU -- #

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.0479071140289 sekund