Krosno 20.09.2014
Memoriał im. Kazimierza Świerzowskiego 2014
100 m K
2 s 1 13.95 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -1.4 V
3 s 1 14.22 TARSA Natalia ULKS Lipinki # 00 U16 MA -1.4 V ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/1278/16 2018 BEZ
4 s 1 14.53 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 00 U16 SL -1.4 -- BEDNARCZYK Józef 4
5 s 1 14.57 MITEK Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -1.4 -- BIGUS Anna Z/2115/15 2017 3
1 s 2 14.28 MICHALIK Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -2.1 V
2 s 2 15.12 GŁĄB Aneta LUKS Tytan Ropa 99 U16 MA -2.1 --
3 s 2 15.20 ZAGÓRSKA Martyna LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA -2.1 --
4 s 2 15.43 DRĄG Anna LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA -2.1 --
1 s 3 13.47 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL -1.7 IV BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
2 s 3 13.65 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -1.7 IV B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
3 s 3 13.71 CHOWANIAK Natalia UKS Maraton Sękowa 94 U23 MA -1.7 --
4 s 3 13.92 GRZEGORCZYK Joanna ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK -1.7 --
5 s 3 14.28 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -1.7 --
6 s 3 14.89 GRYC Maja KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL -1.7 --
1 e 1 13.76 SŁYŚ Magdalena MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK -1.4 IV BIGUS Anna Z/2116/15 2017 2
300 m K
1 s 1 50.72 RYSZ Julia KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK --
2 s 1 52.53 STANUCH Dominika UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA -- #
3 s 1 53.87 RACHEL Patrycja UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA --
4 s 1 56.25 ZABŁOCKA Kinga MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
5 s 1 56.57 CHRAPKIEWICZ Oliwia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
  s 1 DQ PRZYBYŁOWICZ Oktawia ULKS Lipinki 02 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
1 s 2 54.17 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 02 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3017/16 2019 BEZ LDK!
2 s 2 57.13 ŚLIWA Jessica ULKS Lipinki 03 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
3 s 2 59.25 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 03 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3915/16 2019 BEZ LDK!
4 s 2 59.50 MATIASIK Izabela MKS Halicz Ustrzyki Dolne 06 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
5 s 2 62.32 HAWROT Dominika KB Krościenko Wyżne 05 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4593/15 2019 BEZ
6 s 2 71.08 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3016/16 2019 BEZ LDK!
1 s 3 46.54 NYCZ Patrycja KS Komunalni Sanok 99 U16 PK V
2 s 3 47.77 SIMKA Wiktoria KS Energetyk Jaworzno 00 U16 SL V BEDNARCZYK Józef 4
3 s 3 47.98 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U16 PK V DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
4 s 3 50.04 ZAGÓRSKA Martyna LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA --
5 s 3 52.45 GRUCA Katarzyna LUKS Tytan Ropa 99 U16 MA --
1 s 4 48.53 MICHALIK Ewa KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA --
2 s 4 53.34 MAJCHROWICZ Marzena KB Krościenko Wyżne 00 U16 PK --
3 s 4 54.33 MASZTAFIAK Natalia LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA --
4 s 4 54.92 PELCZAR Ewelina KB Krościenko Wyżne 00 U16 PK --
400 m K
1 s 1 58.30 KARAŚ Mariola KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0698/12 2019 M
2 s 1 62.37 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
3 s 1 63.93 RAJTER Marzena KS Komunalni Sanok 98 U18 PK IV
1 s 2 64.08 OWCZARSKA Halina ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK IV
2 s 2 64.90 PĘCAK Klaudia KKB MOSiR Krosno 95 U20 PK --
3 s 2 66.94 BACHARA Klaudia MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
4 s 2 67.32 BIELATOWICZ Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -- B.D. BEZ
600 m K
1 s 1 1:46.39 RACHWALSKA Oliwia KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK V
2 s 1 1:53.80 KOŁEK Weronika KKB MOSiR Krosno 02 U14 PK -- KATAN Wacław # Z/0358/16 2019 BEZ
3 s 1 1:59.70 HAWROT Karina KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/1314/15 2019 BEZ
4 s 1 2:00.61 RYMAR Sandra KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4599/15 2019 BEZ
5 s 1 2:00.67 GARNCARSKA Katarzyna KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK -- KATAN Wacław Z/2968/15 2018 5
6 s 1 2:04.62 FILIP Urszula MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz # Z/1366/16 2017 BEZ LDK!
7 s 1 2:13.28 ROWIŃSKA Agnieszka LUKS Tytan Ropa 01 U14 MA --
8 s 1 2:15.25 BIRÓWKA Kinga KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK --
9 s 1 2:21.60 CHOLEWIAK Paulina GOSiR Jedlicze 01 U14 PK --
1 s 2 1:57.02 FRĄCZEK Karolina UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U14 MA -- KLIMEK Józef # Z/0910/15 2019 2
2 s 2 2:02.95 PRZYBYŁOWICZ Oktawia ULKS Lipinki 02 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
3 s 2 2:03.08 FRĄCZEK Eliza UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U14 MA -- #
4 s 2 2:06.85 MATIASIK Karolina MKS Halicz Ustrzyki Dolne 02 U14 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz Z/1365/16 2017 BEZ LDK!
5 s 2 2:10.71 MATIASIK Alicja MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz # Z/2376/18 2019 4 LDK!
6 s 2 2:12.41 MARMON Sandra UKS Budowlani Nowy Sącz 01 U14 MA --
7 s 2 2:16.61 KOCIK Julia MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
8 s 2 2:26.69 BELCZYK Marlena ULKS Lipinki 03 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3916/16 2018 BEZ LDK!
9 s 2 2:28.39 BELCZYK Marzena ULKS Lipinki 02 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3017/16 2019 BEZ LDK!
1 s 3 1:48.43 MASŁYK Natalia KKB MOSiR Krosno # 99 U16 PK V KATAN Wacław # Z/0483/17 2019 3
2 s 3 1:50.95 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL --
3 s 3 1:56.60 LEMEK Samanta LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA --
4 s 3 1:57.42 PĘKALA Magdalena LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA --
5 s 3 2:02.17 JANAS Klaudia KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK --
6 s 3 2:02.32 OBRZUT Kinga LUKS Tytan Ropa 99 U16 MA --
7 s 3 2:06.39 RYSZ Maria KB Krościenko Wyżne 99 U16 PK --
8 s 3 2:06.43 SOWA Daria KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold Z/4597/15 2017 BEZ
800 m K
1 s 1 2:23.14 GÓRAK Paulina KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA III MIREK Wacław B.D. # Z/0804/13 2019 1
2 s 1 2:26.37 GAJ Paulina MCKiS Jaworzno # 93 U23 SL -- BEDNARCZYK Józef # Z/1002/11 2019 BEZ
3 s 1 2:26.97 JASKOT Joanna UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 96 U20 PK IV KARKUT Bogdan # Z/0311/15 2015 4
4 s 1 2:28.51 BIELEC Edyta MKS Halicz Ustrzyki Dolne 97 U18 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/0067/13 2015 4
5 s 1 2:28.67 GALUS Natalia MLUKS Tarnów 97 U18 MA IV
6 s 1 2:34.79 LACHOWSKA Martyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0172/14 2015 4
7 s 1 2:35.28 WÓJCIK Joanna MLUKS Tarnów 97 U18 MA --
8 s 1 2:36.99 FURMAŃSKA Karolina MLUKS Tarnów 97 U18 MA -- B.D. BEZ
9 s 1 2:38.90 GRYC Maja KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL --
10 s 1 2:40.63 BIELEC Joanna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0170/14 2015 BEZ
11 s 1 2:55.76 AUGUSTYN Justyna MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/0171/14 2015 BEZ
1000 m K
1 s 1 3:32.26 CICH Maria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 00 U16 PK V BIGUS Anna Z/2114/15 2019 2
2 s 1 3:38.26 SERWATKA Wiktoria KKB MOSiR Krosno 99 U16 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/3273/15 2018
1500 m K
9 s 1 4:40.64 WOJNA Anna ULKS Lipinki 86 Sen MA II ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2484/11 2015 1 LDK!
4x100 m K
1 s 1 54.21 GÓRAK Paulina
BACHARA Klaudia
GALUS Natalia
KARAŚ Mariola
MLUKS Tarnów 97
97
97
96
U20 MLP -- MIREK Wacław B.D.


GIZA Andrzej B.D.
Z/0804/13
Z/0698/12
2019
2019
1
M
2 s 1 56.86 SIMKA Wiktoria
ZOGRODNIK Aleksandra
OLECHNO Adrianna
GAJ Paulina
KS Energetyk Jaworzno 00
98
98
93
U23 SLK -- BEDNARCZYK Józef
BEDNARCZYK Józef
BEDNARCZYK Józef B.D.
BEDNARCZYK Józef
Z/1204/14
Z/1407/14
Z/1002/11
2015
2019
2019
4
4
BEZ
BEZ
3 s 1 68.82 ŚLIWA Jessica
KICILIŃSKA Paulina
BELCZYK Marlena
SIKORA Agnieszka
ULKS Lipinki 03
03
03
03
U12 MLP -- ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz
ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz
Z/3915/16
Z/3916/16
Z/3016/16
2019
2018
2019
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1.55 ZUZIAK Marzena KU AZS PWSZ w Tarnowie 93 U23 MA III
2 1.45 KWARCIŃSKA Magdalena UKS Kobylanka 96 U20 MA IV DZIEDZIAK Jerzy 4
3 1.40 RACHWALSKA Kamila KS Komunalni Sanok 98 U18 PK --
1 1 1.50 TARSA Natalia ULKS Lipinki # 00 U16 MA IV ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/1278/16 2018 BEZ
2 1 1.45 DURLAK Ewa UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA IV #
3 1 1.35 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5145/15 2019 3
4 1 1.30 RACHEL Patrycja UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA --
4 1 1.30 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
6 1 1.25 GAJECKA Sabina ULKS Lipinki 01 U14 MA -- LDK!
7 1 1.25 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK --
W dal K
1 5.30 DĄBROWSKA Wioleta ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -0.5 III WOJTAS Tomasz Z/0057/13 2017 2
2 4.94 JEZUIT Sara MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.3 IV
3 4.73 OLECHNO Adrianna MCKiS Jaworzno # 98 U18 SL -0.2 -- BEDNARCZYK Józef B.D. Z/1407/14 2019 BEZ
4 4.60 BIELEŃ Martyna AZS-AWF Katowice # 96 U20 SL -0.2 -- B.D. KOTUŁA Krzysztof B.D. # , Z/1404/12 , 2019
5 4.58 KOPALA Justyna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 98 U18 PK -0.3 --
6 4.33 CHOWANIAK Natalia UKS Maraton Sękowa 94 U23 MA -0.6 --
7 4.10 STROŃSKA Jagoda KS Energetyk Jaworzno 95 U20 SL -0.1 --
8 3.72 RACHWALSKA Kamila KS Komunalni Sanok 98 U18 PK -0.1 --
1 1 4.71 DURLAK Ewa UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA -0.3 V #
2 1 4.23 SIUCIAK Dominika KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.1 --
3 1 4.08 DRĄG Anna LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA -0.7 --
4 1 3.75 WOJTANOWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -0.1 -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5149/15 2019 3
5 1 3.55 GŁĄB Aneta LUKS Tytan Ropa 99 U16 MA -0.1 --
1 2 4.04 STANUCH Dominika UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA -0.3 -- #
2 2 4.03 RACHEL Patrycja UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA -0.1 --
3 2 3.71 GAJECKA Sabina ULKS Lipinki 01 U14 MA +0.4 -- LDK!
4 2 3.68 SIKORA Agnieszka ULKS Lipinki 03 U12 MA -0.6 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3016/16 2019 BEZ LDK!
5 2 3.24 BELCZYK Marlena ULKS Lipinki 03 U12 MA -1.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3916/16 2018 BEZ LDK!
6 2 3.08 ŚLIWA Jessica ULKS Lipinki 03 U12 MA +0.2 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # BEZ LDK!
7 2 2.95 KICILIŃSKA Paulina ULKS Lipinki 03 U12 MA -0.1 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/3915/16 2019 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 13.28 NIEDBAŁA Anna WKS Wawel Kraków 98 U18 MA II ZABAWSKI Przemysław # Z/1321/14 2019 M
2 10.36 CHOWANIAK Beata UKS Maraton Sękowa 97 U18 MA IV
3 10.20 NOWAK Klaudia UKS Maraton Sękowa 98 U18 MA IV
4 9.12 KORZEŃ Natalia LUKS Tytan Ropa 00 U16 MA V
5 9.40 STÓJ Katarzyna ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
6 8.90 AUGUSTYN Paulina LUKS Tytan Ropa 99 U16 MA V
7 8.36 MOSKAL Eliza KS Komunalni Sanok 97 U18 PK --
8 8.17 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
9 8.07 POLASZEK Katarzyna ULKS Lipinki 00 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6317/15 2019 BEZ
10 8.06 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
11 7.62 JAGODA Patrycja UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA --
Kula (4) K
1 11.31 BEDNARKIEWICZ Agnieszka ULKS Technik Trzcinica 80 Sen PK III
2 8.52 GRZYWACZ Anna ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK --
Dysk (0.75) K
1 36.13 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL III BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
2 20.40 MARSZAŁEK Alicja MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL --
Dysk (1) K
1 33.03 BEDNARKIEWICZ Agnieszka ULKS Technik Trzcinica 80 Sen PK III
2 28.18 ZOGRODNIK Aleksandra KS Energetyk Jaworzno 98 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef Z/1204/14 2015 4
3 21.18 GRZYWACZ Anna ULKS Technik Trzcinica 94 U23 PK --
Oszczep (500) K
1 20.12 SMALCERZ Karolina MCKiS Jaworzno # 99 U16 SL -- BEDNARCZYK Józef Z/4197/15 2019 3
2 13.61 POLASZEK Katarzyna ULKS Lipinki 00 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6317/15 2019 BEZ
Oszczep (600) K
1 27.70 CHOWANIAK Natalia UKS Maraton Sękowa 94 U23 MA --
2 25.23 MOSKAL Eliza KS Komunalni Sanok 97 U18 PK --
3 24.59 CHOWANIAK Beata UKS Maraton Sękowa 97 U18 MA --
100 m M
1 s 1 12.53 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -1.9 V
2 s 1 12.70 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA -1.9 V KUCZEK Piotr B.D. Z/4801/15 2019
3 s 1 12.76 ROMAŃSKI Maciej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -1.9 -- MARSZAŁEK Alicja Z/4176/15 2017 4
4 s 1 13.51 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -1.9 --
5 s 1 13.55 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 00 U16 PK -1.9 --
1 s 2 11.46 RABENDA Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +0.5 III
2 s 2 11.49 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.5 III GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
3 s 2 11.69 DUBIS Seweryn AZS-AWF Warszawa # 98 U18 MZ +0.5 III #
4 s 2 11.74 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.5 III BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
5 s 2 11.86 KISZKA Maciej KB Krościenko Wyżne 95 U20 PK +0.5 IV
6 s 2 12.01 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK +0.5 IV
7 s 2 12.19 MARUNOWSKI Wiktor KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL +0.5 IV B.D. Z/1206/14 2016 4
1 s 3 11.87 GNIADY Patryk LUKS Burza Rogi 96 U20 PK -0.7 IV SZEWCZYK Sławomir 4
2 s 3 12.31 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U16 MA -0.7 V KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
3 s 3 12.40 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK -0.7 --
4 s 3 12.48 CZUCHRA Rafał KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK -0.7 --
5 s 3 12.56 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -0.7 -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
6 s 3 12.80 KORZEC Bartosz ULKS Lipinki 96 U20 MA -0.7 --
1 s 4 11.47 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA -0.7 III B.D. 2
2 s 4 12.08 CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA -0.7 IV
3 s 4 12.57 DUDZIK Maciej KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK -0.7 --
4 s 4 12.64 KUTRZUBA Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U20 PK -0.7 --
5 s 4 13.55 ZAJCHOWSKI Marek ULKS Technik Trzcinica 63 Masters PK -0.7 -- B.D. BEZ
6 s 4 13.70 SMOŁKOWICZ Michał LUKS Tytan Ropa 99 U16 MA -0.7 --
300 m M
1 s 1 45.08 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6313/15 2018 3 LDK!
2 s 1 46.17 TENEROWICZ Dariusz UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA --
3 s 1 47.21 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK --
4 s 1 48.86 KULKA Michał LUKS Tytan Ropa 01 U14 MA --
1 s 2 57.33 OSIADACZ Bryan MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- MIELNIKIEWICZ Lucjan LDK!
2 s 2 58.66 GRYGOLEC Aleksander KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4596/15 2019 5
3 s 2 60.66 GWÓŹDŹ Nikodem MKS Halicz Ustrzyki Dolne 05 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz B.D. OLEKSYK Grzegorz # LDK!
4 s 2 65.67 GRYGOLEC Miłosz KB Krościenko Wyżne 06 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/4595/15 2019 BEZ
5 s 2 67.98 KOCIK Miłosz MKS Halicz Ustrzyki Dolne 06 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
1 s 3 38.21 GNIADY Patryk LUKS Burza Rogi 96 U20 PK -- SZEWCZYK Sławomir 4
2 s 3 38.61 TOMASIAK Piotr UKS Budowlani Nowy Sącz 00 U16 MA III KLIMEK Józef # Z/0911/15 2019 2
3 s 3 40.37 CZECH Adrian KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK --
4 s 3 45.18 SMOŁKOWICZ Michał LUKS Tytan Ropa 99 U16 MA --
1 s 4 39.12 KOSTYCZ Grzegorz KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -- MIREK Wacław B.D. Z/0385/15 2019 2
2 s 4 41.50 KUBALA Kamil KU AZS PWSZ w Tarnowie 99 U16 MA V KUCZEK Piotr B.D. Z/4801/15 2019
3 s 4 43.12 SKWIRUT Sebastian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
4 s 4 43.41 KOWALSKI Szymon MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK --
400 m M
1 s 1 52.31 KULIGA Marcin KKB MOSiR Krosno 97 U18 PK III SOCHA Tomasz B.D. Z/0509/13 2019 2
2 s 1 54.58 ŹREBIEC Hubert ULKS Technik Trzcinica 96 U20 PK IV
3 s 1 56.12 MARUNOWSKI Wiktor KS Energetyk Jaworzno 97 U18 SL -- B.D. Z/1206/14 2016 4
4 s 1 57.12 WOJNAROWICZ Patryk ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK --
1 s 2 54.44 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL IV BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
2 s 2 56.60 KUTRZUBA Bartłomiej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 95 U20 PK --
3 s 2 57.59 TOKARCZYK Wojciech UKS Budowlani Nowy Sącz 98 U18 MA -- B.D.
4 s 2 59.12 KORZEC Bartosz ULKS Lipinki 96 U20 MA --
600 m M
1 s 1 1:42.17 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6313/15 2018 3 LDK!
2 s 1 1:43.44 GUŻKOWSKI Szymon KKB MOSiR Krosno 01 U14 PK -- KATAN Wacław Z/2971/15 2019 3
3 s 1 1:44.43 KIJOWSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 01 U14 PK -- ZATORSKI Witold # Z/4594/15 2019 4
4 s 1 1:51.42 KUCZAJ Wiktor ULKS Lipinki 01 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6316/15 2018 BEZ LDK!
5 s 1 1:54.33 GERLACH Mikołaj KB Krościenko Wyżne 03 U12 PK -- ZATORSKI Witold Z/3856/18 2019 BEZ
6 s 1 1:55.11 SZEWCZYK Mateusz LUKS Burza Rogi 01 U14 PK -- SZEWCZYK Sławomir BEZ
7 s 1 1:55.72 ZABŁOCKI Kamil MKS Halicz Ustrzyki Dolne 04 U12 PK -- OLEKSYK Grzegorz OLEKSYK Grzegorz BEZ LDK!
1 s 2 1:39.89 ZAJĄC Wiktor LUKS Burza Rogi 00 U16 PK V SZEWCZYK Sławomir Z/6183/15 2015 BEZ
2 s 2 1:40.23 MICHNA Konrad KB Krościenko Wyżne 00 U16 PK --
3 s 2 1:40.26 GĘSIAK Kacper KKB MOSiR Krosno # 00 U16 PK -- KATAN Wacław Z/6400/15 2018 3
4 s 2 1:45.96 KUSIAK Dominik ULKS Lipinki # 01 U14 MA -- LDK!
800 m M
1 s 1 1:56.37 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków # 97 U18 MA II KRÓL Zbigniew B.D. # Z/1189/14 2019 2
2 s 1 1:59.54 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III MIREK Wacław # Z/0525/13 2019 2
3 s 1 2:01.68 DZIEDZIC Konrad KB Krościenko Wyżne 95 U20 PK III ZATORSKI Witold # Z/1299/12 2017 BEZ
4 s 1 2:01.99 TROJANOWSKI Mariusz MLUKS Tarnów 96 U20 MA III
5 s 1 2:04.30 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 Sen MA --
6 s 1 2:05.84 RAŚ Bartłomiej KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK IV
7 s 1 2:10.10 MICHALEC Kamil KKB MOSiR Krosno 98 U18 PK --
8 s 1 2:14.83 GĘSIAK Wojciech KKB MOSiR Krosno # 98 U18 PK --
9 s 1 2:18.04 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 99 U16 PK -- ZATORSKI Witold # Z/5123/15 2018 4
10 s 1 2:31.90 KULIGA Mateusz MKS Halicz Ustrzyki Dolne 98 U18 PK -- B.D. Z/0169/14 2014 BEZ
1000 m M
1 s 1 2:31.17 ZIĘBA Szymon UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 99 U16 PK II KARKUT Bogdan # Z/0312/15 2019 1
2 s 1 2:40.00 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 Sen MA --
  s 1 DNF GURDAK Kamil MKS Stal Nowa Dęba 90 Sen PK -- ZIĘBA Julian # Z/4890/11 2016 1
1500 m M
1 s 1 4:08.36 KOWALCZYK Andrzej ULKS Fajfer 2001 Łapanów 98 U18 MA III B.D. # Z/1674/14 2019 1
2 s 1 4:08.83 POCIECHA Tomasz GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 88 Sen PK III LASSOTA Lesław # Z/0416/13 2019 3
3 s 1 4:11.44 SMĘDOWSKI Paweł GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 94 U23 PK III LASSOTA Lesław B.D. # Z/2486/11 2019 2
4 s 1 4:11.95 TABOR Dominik Kraków Athletics Team # 95 U20 MA III B.D. SOBCZYK Grzegorz # , Z/0830/11 , 2019
5 s 1 4:21.40 POTOK Daniel ULKS Lipinki 93 U23 MA --
6 s 1 4:22.64 DWOJAK Paweł ULKS Lipinki 88 Sen MA --
7 s 1 4:23.30 DUDZIC Krzysztof ULKS Fajfer 2001 Łapanów 96 U20 MA --
8 s 1 4:27.48 PABISZ Mirosław KKB MOSiR Krosno 94 U23 PK -- KATAN Wacław B.D. Z/0388/12 2019 3
110 m pł MŁ M
1 s 1 15.37 MORDYL Jakub KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA -1.5 -- GIZA Andrzej B.D. Z/0696/12 2019 M
2 s 1 16.34 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA -1.5 --
3 s 1 16.73 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK -1.5 --
4x100 m M
1 s 1 44.57 DUBIS Seweryn
KULIGA Marcin
KISZKA Maciej
RABENDA Bartłomiej
KKB MOSiR Krosno 98
97
95
96
U20 PDK --
SOCHA Tomasz B.D.

Z/0509/13
2019
2
3 s 1 48.47 KORZEC Bartosz
CHWAŁYK Damian
CHWAŁYK Jarosław
DUTKA Hubert
ULKS Lipinki 96
95
97
96
U20 MLP --


Wzwyż M
2 1.75 CHWAŁYK Damian ULKS Lipinki 95 U20 MA IV
3 1.60 AUGUSTYN Łukasz niest. Kraków 97 U18 MA --
4 1.50 JAGIEŁŁO Patryk ULKS Lipinki # 95 U20 MA -- B.D. BEZ
5 1.35 TENEROWICZ Bartosz UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA --
6 1.35 HAJDUK Jakub UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA --
W dal M
3 6.33 WIERZBICKI Bartłomiej KU AZS PWSZ w Tarnowie 94 U23 MA +0.9 III B.D. 2
4 5.95 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK +1.2 IV B.D. B.D.
5 5.70 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno # 97 U18 SL +0.1 -- BEDNARCZYK Józef B.D. # Z/1205/14 2019 2
6 5.65 CHWAŁYK Jarosław ULKS Lipinki 97 U18 MA -1.5 --
7 5.43 BARYŁA Konrad KS Komunalni Sanok 97 U18 PK +0.9 --
8 5.43 DZIOK Seweryn KS Komunalni Sanok 95 U20 PK -0.7 --
6 1 4.98 KURDYŁA Dawid KS Komunalni Sanok 00 U16 PK +0.1 --
7 1 4.78 HAJDUK Jakub UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA +0.2 --
8 1 4.37 KOBASA Paweł UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA -0.9 --
1 2 4.70 FRĄCZEK Patryk ULKS Lipinki 01 U14 MA +0.3 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz # Z/6313/15 2018 3 LDK!
2 2 4.54 TENEROWICZ Dariusz UKS Maraton Sękowa 01 U14 MA -0.2 --
3 2 4.41 KULKA Michał LUKS Tytan Ropa 01 U14 MA +1.0 --
4 2 4.27 SZCZEPANIK Krystian MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 01 U14 PK +0.5 --
5 2 4.09 KRYGOWSKI Mateusz ULKS Lipinki 01 U14 MA +0.3 -- # LDK!
Kula (4) M
1 7.80 GOTFRYD Dawid ULKS Lipinki 01 U14 MA --
2 6.96 KUCZAJ Wiktor ULKS Lipinki 01 U14 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/6316/15 2018 BEZ LDK!
3 6.45 KRYGOWSKI Mateusz ULKS Lipinki 01 U14 MA -- # LDK!
4 6.40 BUBNIAK Mateusz ULKS Lipinki 03 U12 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/3066/16 2018 BEZ LDK!
Kula (5) M
1 11.17 GIZICKI Grzegorz UKS Budowlani Nowy Sącz 97 U18 MA --
2 11.17 KUSIEWICZ Daniel UKS Maraton Sękowa 99 U16 MA V
3 9.61 DUDZIAK Andrzej MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 99 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf # Z/4170/15 2017 3
4 8.76 MADEJ Filip ULKS Technik Trzcinica 97 U18 PK -- WOJTAS Tomasz BEZ
5 7.11 KOBASA Paweł UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA --
Kula (6) M
1 12.10 DUTKA Hubert ULKS Lipinki 96 U20 MA IV
Dysk (1) M
1 31.28 ZEMŁA Bartosz MCKiS Jaworzno # 00 U16 SL V
Dysk (2) M
1 21.31 SZAROWICZ Fabian UKS Maraton Sękowa 78 Masters MA --
Oszczep (600) M
1 34.62 KOBASA Paweł UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA --
2 34.24 KUSIEWICZ Daniel UKS Maraton Sękowa 99 U16 MA --
3 23.99 HAJDUK Jakub UKS Maraton Sękowa 00 U16 MA --
Oszczep (800) M
1 46.55 KONIECZNY Dominik WKS Wawel Kraków # 95 U20 MA IV
2 40.38 MAŁEK Karol KKB MOSiR Krosno 96 U20 PK IV B.D. B.D.
3 38.40 DUTKA Hubert ULKS Lipinki 96 U20 MA --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.7963988780975 sekund