Białystok 27.09.2014
25. Memoriał im. Aleksandra Wojny
100 m K
1 s 1 13.24 KUBEŁ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 95 U20 KP +1.0 IV B.D. 2
2 s 1 13.67 ZAMOJSKA Karolina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +1.0 IV
3 s 1 13.74 BRECZKO Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.0 IV
4 s 1 13.79 POSTOŁOWICZ Justyna UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +1.0 IV SUTYNIEC Hanna Z/0630/12 2014 4
1 s 2 13.79 PIEŃKOS Ewelina KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.3 IV
2 s 2 13.79 MAŁYSZKO Joanna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.3 IV B.D. # BEZ
3 s 2 13.86 GRYK Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.3 -- #
4 s 2 14.23 JANUĆ Martyna KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 --
5 s 2 14.78 DĄBROWSKA Julia KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 --
1 s 3 14.05 ŁOMOTOWSKA Patrycja LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD +0.3 -- KOTOWSKI Jan Z/2548/15 2017 4
3 s 3 14.73 MAGNUSZEWSKA Martyna UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD +0.3 -- SUTYNIEC Hanna BEZ
4 s 3 15.07 RYBICKA Maria MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD +0.3 -- B.D. BEZ
6 s 3 15.56 GRĄDZKA Aleksandra LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD +0.3 --
  s 3 DQ ŁAPIŃSKA Monika LUKS Atletic Białystok # 97 U18 PD +0.3 --
1 s 4 14.42 CZERLANIS Daiwa ZSO Sejny 97 U18 PD +0.8 --
6 s 4 16.13 SŁAWIŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.8 --
1 s 5 15.10 BUJNO Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 --
5 s 5 15.68 ZAMBRZYCKA Anna ZSBG Białystok 95 U20 PD +0.3 --
1 s 6 14.82 SADOWSKA Marta ZSG Białystok 97 U18 PD +0.5 --
1 s 7 14.40 LASECKA Daria I LO Bielsk Podlaski 96 U20 PD +0.2 --
3 s 7 15.71 SOKOŁOWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD +0.2 --
4 s 7 16.11 JASTRZĘBSKA Karolina ZSO Sejny 96 U20 PD +0.2 --
6 s 7 17.29 KRÓL Karolina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.2 --
1 s 8 14.30 SOBOLEWSKA Izabela KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 --
2 s 8 14.33 POGORZELSKA Wioleta LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD +0.3 --
3 s 8 15.04 PRANCUK Izabela LUKS Eurocentr Suchowola 97 U18 PD +0.3 --
1 s 9 15.23 KRUCZKOWSKA Anita ZSR Sokółka 98 U18 PD +1.1 --
400 m K
1 s 1 60.88 GRZYMAŁA Eliza MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD III MYDLARZ Adrian Z/0105/12 2018 2
2 s 1 60.97 GOLA Marlena KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III NIEDŹWIECKI Wojciech B.D. # Z/1209/14 2019
3 s 1 61.33 SZYDŁOWSKA Aneta MKS Juvenia Białystok 95 U20 PD III B.D. MYDLARZ Adrian , Z/3478/11 , 2017 2
4 s 1 63.54 MARKOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 99 U16 PD IV NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/4521/15 2019
5 s 1 65.32 DMOCHOWSKA Anna LKS Narew Kurpiewski Łomża # 99 U16 PD V
1 s 2 67.28 ROMANOWSKA Joanna MKS Juvenia Białystok # 97 U18 PD --
2 s 2 68.15 MOSIEJ Marlena MKS Juvenia Białystok # 92 U23 PD -- B.D. MYDLARZ Adrian , Z/1999/16 , 2016 BEZ
3 s 2 69.31 KLEPACKA Dominika UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD -- SUTYNIEC Hanna Z/0626/12 2014 BEZ
5 s 2 74.50 KURPIEWSKA Dominika LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
6 s 2 74.83 KOTOWSKA Martyna LUKS Eurocentr Suchowola 97 U18 PD --
1 s 3 67.98 SOSNA Karolina II LO BJN Bielsk Podlaski 97 U18 PD --
2 s 3 69.50 KALINOWSKA Anna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -- GRENDA Jan BEZ
3 s 3 71.46 ODYNIEC Patrycja ZS Suchowola 96 U20 PD --
4 s 3 73.49 POGORZELSKA Agnieszka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
5 s 3 74.49 KALUTA Anna ZS Suchowola 96 U20 PD --
1 s 4 71.95 KARWOWSKA Anita II LO Łomża 98 U18 PD --
2 s 4 74.71 KRZYŻEWSKA Julia LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD --
1 s 5 67.75 MICHNIEWICZ Aleksandra MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD -- MYDLARZ Adrian B.D. Z/5015/15 2018 BEZ
4 s 5 79.25 MAŃCZUK Marta ZS Suchowola 97 U18 PD --
1 s 6 74.12 RUSIŁOWICZ Patrycja VI LO Białystok 98 U18 PD --
1 s 7 66.24 BOROWIEC Dominika II LO Białystok 98 U18 PD --
2 s 7 69.06 ŁADNY Monika UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD -- SUTYNIEC Hanna BEZ
1 s 8 73.59 HOFF Urszula I LO Bielsk Podlaski 96 U20 PD --
800 m K
1 s 1 2:19.31 SKRZYPKO Barbara KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0814/13 2019 2
2 s 1 2:21.36 CIOŁKO Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III DĄBROWSKI Tomasz # Z/1216/14 2019 2
3 s 1 2:21.85 GRABOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
4 s 1 2:25.08 KACZMARCZYK Justyna MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD IV B.D. B.D. # Z/5014/15 2019 2
5 s 1 2:31.19 PASTORCZYK Natalia LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD IV
6 s 1 2:38.38 TERCJAK Małgorzata LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża # 99 U16 PD --
7 s 1 2:48.14 KUŁAKOWSKA Magdalena IV LO Białystok 97 U18 PD --
8 s 1 2:51.49 KUCZYŃSKA Karolina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
9 s 1 3:03.32 KARPACZ Julita KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
1 s 2 2:32.82 WOJDAŁOWICZ Karolina III LO Białystok 96 U20 PD --
2 s 2 2:34.15 KUDERKO Katarzyna ZS Suchowola 98 U18 PD --
4 s 2 2:47.81 CZYŻKOWSKA Sylwia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
1 s 3 2:45.64 PETRYKOWSKA Gabriela II LO Białystok 98 U18 PD --
5 s 3 2:50.57 WOJCIECHOWSKA Patrycja MKS Juvenia Białystok 98 U18 PD -- MYDLARZ Jerzy BEZ
6 s 3 2:55.67 KUDERKO Aneta ZS Suchowola 97 U18 PD --
1500 m K
1 f 1 4:43.26 KROPIEWNICKA Julita KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. # 3
2 f 1 4:43.48 KOPCIEWSKA Paula KS Podlasie Białystok 92 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz B.D. Z/0799/11 2019 1
3 f 1 5:17.34 TREMBICKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 99 U16 WN V
4 f 1 5:17.68 SADOWSKA Natalia LUKS Hańcza Suwałki 97 U18 PD -- JUTKIEWICZ Jaroslaw B.D. Z/3064/15 2017 BEZ
100 m pł K
1 f 1 16.56 PUTRA Urszula IV LO Białystok 98 U18 PD 0.0 III
Wzwyż K
1 f 1 1.60 BERNATOWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III DUDEK Marcin B.D. # Z/1445/12 2019 2
2 f 1 1.55 BRODOWSKA Klaudia LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III KOTOWSKI Jan Z/1494/12 2015 3
3 f 1 1.50 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD IV KLESZOWSKI Leszek # BEZ
4 f 1 1.50 ŁAZAR Magdalena KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV B.D. B.D. BEZ
5 f 1 1.50 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ IV B.D. B.D.
5 f 1 1.50 NAUMCZUK Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV #
7 f 1 1.45 BERNATOWICZ Anna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV DUDEK Marcin B.D. # Z/1436/13 2019 2
8 f 1 1.45 ZAWISTOWSKA Magdalena KS Podlasie Białystok 99 U16 PD IV
9 f 1 1.40 WĘGROWSKA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD --
10 f 1 1.40 SACHARCZUK Aleksandra II LO BJN Bielsk Podlaski 96 U20 PD --
11 f 1 1.40 WAŚKO Natalia LUKS Eurocentr Suchowola 98 U18 PD --
12 f 1 1.40 IWANIUK Martyna KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
13 f 1 1.35 DĄBROWSKA Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
14 f 1 1.35 RUNO Maria Antonina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
15 f 1 1.30 JESIONOWSKA Żaklina ZSEiO nr 6 Łomża 98 U18 PD --
W dal K
1 f 1 5.00 STYPUŁKOWSKA Agata KS AZS-AWF Biała Podlaska # 97 U18 LU 0.0 IV MAKARUK Tadeusz Z/0890/13 2019 2
2 f 1 4.98 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97 U18 PD 0.0 IV BOBINSKI Marian # BEZ
3 f 1 4.93 SUSZYŃSKA Dominika KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -0.4 IV NAZARKIEWICZ Robert # Z/1362/14 2019 2
4 f 1 4.68 WORONOWICZ Justyna ZSR Sokółka 96 U20 PD -0.9 --
5 f 1 4.59 MACULEWICZ Katarzyna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.1 --
6 f 1 4.55 CZARNIECKA Ewelina LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD -0.3 V
7 f 1 4.33 GRZYB Paula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.1 --
8 f 1 4.11 GUZEWICZ Patrycja KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.2 --
9 f 1 4.00 KRYSTOSIAK Wiktoria ZSEiO 6 Łomża 96 U20 PD -1.2 --
Trójskok K
1 f 1 10.83 CHOMCZYK Dominika KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.1 III BOBINSKI Marian # BEZ
2 f 1 9.94 BAŁON Anna AZS-AWF Warszawa # 96 U20 MZ +0.3 -- B.D. B.D.
3 f 1 9.78 WRÓBEL Elwira LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD +0.2 -- KLESZOWSKI Leszek # BEZ
Kula (4) K
1 s 1 9.93 BUŃKOWSKA Justyna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV
2 s 1 8.80 RUSZCZYK Julia III LO Białystok 99 U16 PD V
3 s 1 8.19 PRUSINOWSKA Ewa ZSEiO nr 6 Łomża 98 U18 PD --
13 s 1 7.22 NASUTA Martyna KS Podlasie Białystok 97 U18 PD --
19 s 1 6.97 LASKOWSKA Marta II LO Łomża 96 U20 PD --
1 s 2 15.65 KARDASZ Klaudia KS Podlasie Białystok 96 U20 PD I ZABAWSKI Przemysław Z/1449/12 2019 MM
2 s 2 13.40 NESTEROWICZ Karolina LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD I
3 s 2 10.99 POLAK Urszula KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
4 s 2 10.77 WOJTECKA Aleksandra MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD III MYDLARZ Adrian Z/1944/12 2014 2
5 s 2 9.51 JACKIEWICZ Joanna KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV
6 s 2 9.32 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN IV
7 s 2 9.28 KOZŁOWSKA Agnieszka KS Podlasie Białystok # 97 U18 PD IV
8 s 2 9.24 KUŹMICKA Gabriela KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV
9 s 2 9.17 TATARCZUK Sylwia KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV B.D.
10 s 2 8.86 KAWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
11 s 2 8.19 BORACZEWSKA Aneta niest. Białystok 96 U20 PD --
12 s 2 8.11 OSTROWSKA Agata ZSR Czartajew 95 U20 PD --
14 s 2 7.76 ŁYSOŃ Zuzanna PG 15 Białystok 97 U18 PD --
15 s 2 7.69 ABŁAŻEWICZ Edyta ZSS Supraśl 98 U18 PD --
18 s 2 7.07 PRZEBOROWSKA Paulina LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD --
22 s 2 6.59 RAMEL Magda LUKS Hańcza Suwałki 98 U18 PD --
23 s 2 6.14 KŁOPOTOWSKA Iwona ZSR Czartajew 95 U20 PD --
Dysk (1) K
1 f 1 50.68 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin # 95 U20 LU I B.D. SUSKI Witold B.D. # , Z/4129/11 , 2019
2 f 1 35.91 SUCHWAŁKO Aleksandra KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
3 f 1 33.23 ZDUNIEWICZ Anna LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD III
4 f 1 32.82 BIAŁOMYZY Urszula UKS Czwórka Białystok # 98 U18 PD III SKIBICKI Jarosław WOJSZKO Krzysztof # , Z/0308/14 , 2018 3
5 f 1 32.52 ŚLIWOWSKA Ewelina KS Podlasie Białystok 95 U20 PD III
6 f 1 30.67 ŁAZARSKA Katarzyna KS Podlasie Białystok 94 U23 PD --
7 f 1 29.08 DAWIDOWSKA Sandra UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD IV WOJNO Cezary # Z/1075/14 2018 2
8 f 1 28.92 CZEROPSKA Agnieszka LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD IV B.D. BEZ
9 f 1 28.41 CZAJKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV #
10 f 1 26.05 KOLĘDO Ewelina ZS Suchowola 97 U18 PD --
11 f 1 25.78 ROGOWSKA Karolina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
12 f 1 25.58 GIEDROJĆ Weronika LUKS Eurocentr Suchowola 97 U18 PD -- B.D. BEZ
13 f 1 24.97 ZIEZIULA Ewelina niest. Białystok 96 U20 PD --
14 f 1 24.55 ŁAPIŃSKA Karolina LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
15 f 1 23.69 SZYLUK Martyna ZST Białystok 98 U18 PD --
16 f 1 23.11 BAŁDOWSKA Aneta VI LO Białystok 98 U18 PD --
17 f 1 22.60 TARNACKA Aleksandra LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
18 f 1 22.48 GUTOWSKA Natalia KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
20 f 1 19.48 JANKOWSKA Paulina KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
23 f 1 18.81 WITKOWSKA Weronika LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD --
24 f 1 18.66 KAPICA Ewa KS Podlasie Białystok 97 U18 PD --
25 f 1 18.15 PRUS Monika niest. Białystok 95 U20 PD --
27 f 1 17.53 GODLEWSKA Paulina LUKS Atletic Białystok # 98 U18 PD -- CHLEBIŃSKI Bogumił B.D. # Z/5175/15 2017
Oszczep (600) K
1 f 1 49.59 ANDREJCZYK Maria LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD I SIKORSKI Karol Z/1412/12 2019 M
2 f 1 40.88 DABULIS Dominika AZS-AWFiS Gdańsk # 96 U20 PM II WALCZAK Leszek Z/1413/12 2019 1
3 f 1 37.26 MAJEWSKA Łucja KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
4 f 1 30.92 TUROWICZ Kamila LUKS Hańcza Suwałki 99 U16 PD IV
5 f 1 28.96 SOBOLEWSKA Paulina ZSS Supraśl 98 U18 PD --
6 f 1 28.69 MATYGA Aleksandra KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
7 f 1 27.83 GIENIUSZ Magdalena ZSHE Białystok 95 U20 PD --
8 f 1 26.76 STYPUŁKOWSKA Karolina ZSOiZ Mońki 96 U20 PD --
9 f 1 24.96 REJKA Kinga PG Czarna Białostocka 97 U18 PD --
10 f 1 24.47 GLIŃSKA Małgorzata II LO Łomża 97 U18 PD --
12 f 1 23.90 MACIEJUNAS Anna ZSO Sejny 97 U18 PD --
14 f 1 22.15 JĘDRUCZEK Gabriela LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
18 f 1 19.40 GÓRALCZYK Anna UKS Atos Woźnice 01 U14 WN -- #
21 f 1 17.63 ZABIELSKA Kinga MOSiR Promień Mońki 97 U18 PD --
23 f 1 24.02 ŚWIDER Alicja KS AZS UWM Olsztyn 97 U18 WN --
26 f 1 15.62 OLSZEWSKA Magdalena LKS Sprinter Siemiatycze 96 U20 PD --
100 m M
1 s 1 11.12 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA +0.3 II GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1
2 s 1 11.22 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU +0.3 II B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
3 s 1 11.54 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.3 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
4 s 1 11.67 SZCZECINA Gabriel KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 III
5 s 1 11.69 STUKAN Maciej KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 III #
6 s 1 11.73 KRUTUL Michał KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.3 III
7 s 1 11.96 PIEŃKOS Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 IV #
8 s 1 12.21 SIKORSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 --
1 s 2 11.61 CIEŚLUKOWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 88 Sen PD +0.6 III
2 s 2 11.76 MIROŃCZUK Michał KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.6 IV
3 s 2 11.78 GBUR Sebastian LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +0.6 IV
4 s 2 11.84 ANIOŁKOWSKI Kamil LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD +0.6 IV CHLEBIŃSKI Bogumił # Z/0939/14 2015 BEZ
5 s 2 11.90 KULĘGOWSKI Damian LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD +0.6 IV
6 s 2 12.19 ZDANIO Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.6 IV #
7 s 2 12.37 NIEMYJSKI Sebastian TL Białowieża 97 U18 PD +0.6 --
8 s 2 12.41 MAŃCZUK Piotr AZS-AWFiS Gdańsk # 98 U18 PM +0.6 -- KAŃSKI Ryszard # Z/1741/15 2019 1
1 s 3 11.82 KIERSKI Dawid Jarosław UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.4 IV SUTYNIEC Mieczysław Z/0627/12 2014 3
2 s 3 11.91 ŁANIEWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD +0.4 IV
3 s 3 12.41 BOZYK Cezary ZSR Ostrożany 96 U20 PD +0.4 --
4 s 3 12.51 MAZIUK Rafał UKS Czwórka Białystok 97 U18 PD +0.4 --
5 s 3 12.69 BUTKIEWICZ Hubert KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.4 -- #
6 s 3 13.08 ŻUKOWSKI Kamil LUKS Hańcza Suwałki 97 U18 PD +0.4 --
1 s 4 12.13 PANASIUK Michał ZSE Białystok 97 U18 PD +1.1 IV
2 s 4 12.36 CZACZKOWSKI Marcin ZSM Białystok 97 U18 PD +1.1 --
3 s 4 12.37 GALIŃSKI Kamil ZSMiO nr 5 Łomża 98 U18 PD +1.1 --
4 s 4 12.56 ŁABIENIEC Karol MKS Juvenia Białystok # 98 U18 PD +1.1 -- B.D. Z/4743/15 2016 3
5 s 4 12.95 REDUTA Tomasz II LO Białystok 98 U18 PD +1.1 --
1 s 5 12.30 JAKUBIAK Grzegorz ZSMiO 5 Łomża 97 U18 PD +0.5 --
2 s 5 12.42 SACHARCZUK Patryk UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.5 -- SUTYNIEC Mieczysław Z/0629/12 2013 BEZ
3 s 5 12.46 MASŁOWSKI Radosław KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.5 --
4 s 5 12.52 SZUBZDA Jakub KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD +0.5 --
5 s 5 12.63 OSIENNIK Łukasz KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.5 --
6 s 5 12.73 LEWCZUK Łukasz ZSM Białystok 98 U18 PD +0.5 --
1 s 6 12.04 WYSZYŃSKI Mateusz ZSOiP Wysokie Mazowieckie 96 U20 PD 0.0 IV
2 s 6 12.32 STRASZECKI Damian MKS Juvenia Białystok 98 U18 PD 0.0 -- MYDLARZ Adrian Z/4745/15 2015 3
3 s 6 12.54 KUL Wojciech ZS Sokółka 97 U18 PD 0.0 --
7 s 6 21.92 SIENKIEWICZ Arkadiusz ZSHE Białystok 95 U20 PD 0.0 --
1 s 7 12.08 SOKÓŁ Daniel MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD +0.3 IV MYDLARZ Adrian 4
2 s 7 12.09 KIEŁCZEWSKI Kamil ZSEiO 6 Łomża 96 U20 PD +0.3 IV
3 s 7 12.64 ROSZKOWSKI Rafał KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.3 --
4 s 7 12.66 DUDZIŃSKI Wojciech ZSHE Białystok 97 U18 PD +0.3 --
5 s 7 12.66 TYSZKA Michał II LO Łomża 97 U18 PD +0.3 --
6 s 7 12.71 ROSZCZENKO Jakub II LO Białystok 98 U18 PD +0.3 --
1 s 8 12.28 ZANIEWSKI Kamil LKS Narew Kurpiewski Łomża 97 U18 PD +0.6 --
2 s 8 12.41 MACIEJEWSKI Szymon KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.6 --
3 s 8 12.51 STUPAKOWSKI Adrian ZS Sokółka 97 U18 PD +0.6 --
4 s 8 12.56 RYSIEJKO Rafał I LO Białystok 97 U18 PD +0.6 --
6 s 8 12.82 BINAŚ Bartosz PG Ciechanowiec 96 U20 PD +0.6 --
1 s 9 11.96 ŁOHWIN Adam ZSR Sokółka 97 U18 PD +0.1 IV
2 s 9 12.11 NITKIEWICZ Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD +0.1 IV
3 s 9 12.34 WORONOWICZ Dawid ZS Sokółka 97 U18 PD +0.1 --
4 s 9 12.44 KLIMOWICZ Kacper I LO Białystok 96 U20 PD +0.1 --
5 s 9 12.51 PĘDZICH Maciej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD +0.1 --
6 s 9 12.59 KIETLIŃSKI Marek ZSOiP Wysokie Mazowieckie # 96 U20 PD +0.1 --
7 s 9 12.68 OŁDAKOWSKI Marek ZSWiO nr 7 Łomża 98 U18 PD +0.1 --
1 s 10 11.86 DANILUK Dawid ZSBG Białystok 95 U20 PD +1.1 IV
2 s 10 12.02 BAŃKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +1.1 IV
3 s 10 12.23 CHOJNOWSKI Adam ZSOiZ Mońki 97 U18 PD +1.1 --
4 s 10 12.26 TRYBULSKI Adrian ZSG Białystok 98 U18 PD +1.1 --
5 s 10 12.56 ROUINI Adrian ZSOiZ Mońki 97 U18 PD +1.1 --
6 s 10 12.57 GIRO Kacper I LO Białystok 96 U20 PD +1.1 --
7 s 10 12.63 SANKOWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +1.1 --
1 s 11 12.31 OLSZEWSKI Rafał ZSOiZ Ciechanowiec 96 U20 PD +0.3 --
400 m M
1 s 1 50.30 WASILEWSKI Artur KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA II GIZA Andrzej B.D. # Z/0090/13 2019 1
2 s 1 50.84 STRZELCZYK Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD III
3 s 1 51.16 CHYLIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD III
4 s 1 51.78 BIRT Szymon LUKS Hańcza Suwałki 96 U20 PD III KLESZOWSKI Leszek BEZ
5 s 1 51.89 ŻMUJDZIN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III #
6 s 1 52.10 KLEPACKI Maksymilian UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD III NABIAŁEK Łukasz # Z/1077/14 2019 M
7 s 1 55.02 LISZEWSKI Michał KS Podlasie Białystok 97 U18 PD --
8 s 1 60.57 ŻUKOWSKI Kamil LUKS Hańcza Suwałki 97 U18 PD --
1 s 2 51.94 AMBROZIAK Mariusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III #
2 s 2 52.36 PASZKOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III
3 s 2 52.86 ROSZKOWSKI Cezary Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD IV
4 s 2 53.10 SAWICKI Marek KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV SIENKIEWICZ Karol B.D. # Z/0849/12 2019 3
5 s 2 53.26 SMÓŁKO Damian KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV #
6 s 2 54.58 KLUZ Gerard KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV #
7 s 2 57.79 ŻUKOWSKI Łukasz MKS Juvenia Białystok # 98 U18 PD -- MYDLARZ Adrian Z/4744/15 2016 4
1 s 3 53.81 CHOROSZUCHA Bartosz UKS 19 Bojary Białystok 98 U18 PD IV SUTYNIEC Mieczysław Z/1074/14 2015 4
2 s 3 54.75 RZEMIENIECKI Karol MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD IV MYDLARZ Adrian Z/1064/13 2013 BEZ
3 s 3 54.82 AL-MURTATHA Alan LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD --
4 s 3 55.01 MIŁOWICKI Adam LUKS Hańcza Suwałki 00 U16 PD V #
5 s 3 55.60 RAFAŁ Paweł KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
6 s 3 56.14 REDUTA Tomasz II LO Białystok 98 U18 PD --
7 s 3 58.01 KANOZA Piotr UKS Technik Augustów 98 U18 PD --
1 s 4 54.83 RUDZIŃSKI Paweł LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD --
2 s 4 56.46 OŚCIŁOWSKI Mateusz UKS 19 Bojary Białystok 97 U18 PD -- B.D. BEZ
1 s 5 54.82 RADŁOWSKI Jakub LUKS Atletic Białystok 96 U20 PD --
2 s 5 55.87 MACIEJEWSKI Jacek KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
5 s 5 61.30 KORDZIUKIEWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
1 s 6 56.14 BUŃKOWSKI Adam MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD -- MYDLARZ Adrian 4
1 s 7 58.73 BOLESTA Rafał I LO Bielsk Podlaski 97 U18 PD --
3 s 7 59.65 DĄBROWSKI Daniel niest. Białystok 96 U20 PD --
800 m M
1 s 1 1:55.71 WASILEWSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II CHYLIŃSKI Romuald B.D. Z/4107/11 2019 2
2 s 1 1:56.16 JANKOWSKI Andrzej KS Podlasie Białystok 93 U23 PD II DĄBROWSKI Tomasz # Z/0796/11 2019 2
3 s 1 1:56.19 BIELAWIEC Maciej KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II B.D. 2
4 s 1 1:57.00 KSIĄŻYK Konrad KS Podlasie Białystok 97 U18 PD II
5 s 1 1:58.03 JANUSZEWSKI Sebastian KS Podlasie Białystok 93 U23 PD III
6 s 1 2:00.82 OLSZYŃSKI Marek MKS Juvenia Białystok # 96 U20 PD III MYDLARZ Jerzy B.D. # Z/5018/15 2019 3
7 s 1 2:00.88 RZEMIENIECKI Marek KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III ROSZKO Damian # Z/1078/14 2018 2
8 s 1 2:04.19 ZIMNOCH Michał KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV B.D. BEZ
9 s 1 2:05.82 ZALEWSKI Dominik MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD IV B.D. BEZ
10 s 1 2:15.33 GRABOWSKI Rafał LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 95 U20 PD --
11 s 1 2:25.36 ŁAPSZO Tomasz KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
1 s 2 2:08.82 RACHUBKA Mateusz II LO Łomża 97 U18 PD --
2 s 2 2:11.34 LEGUMINA Łukasz ZS Sokółka 96 U20 PD --
8 s 2 2:23.49 TYSZKA Karol LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD --
1 s 3 2:06.06 CICHOŃSKI Mateusz ZSM Białystok 97 U18 PD IV
2 s 3 2:16.50 TURCZYŃSKI Paweł MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD -- MYDLARZ Jerzy BEZ
7 s 3 2:18.43 JUDYCKI Kamil ZSHE Białystok 95 U20 PD --
1 s 4 2:12.94 POLAK Daniel MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD -- B.D. Z/5016/15 2016 4
4 s 4 2:35.03 BARTULEWICZ Kamil KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
1500 m M
1 s 1 4:14.19 WIELGUS Mateusz KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD IV #
2 s 1 4:14.85 ZABIELSKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 95 U20 PD IV STANISLAWSKI Krzysztof 2
3 s 1 4:15.33 CHOMICZEWSKI Marek KS Podlasie Białystok 94 U23 PD --
4 s 1 4:20.29 CZERWIŃSKI Filip KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV
5 s 1 4:23.85 BUGNACKI Kamil LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 97 U18 PD -- B.D.
7 s 1 4:43.55 BUDNIK Jacek KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
10 s 1 4:54.10 MISARKO Rafał ZS Suchowola 97 U18 PD --
11 s 1 4:57.13 KOPCIEWSKI Dawid KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
12 s 1 5:00.57 POŚPIECH Krzysztof ZS Suchowola 97 U18 PD --
1 s 2 4:24.03 CZARTOSZEWSKI Szymon WLKS Nowe Iganie # 96 U20 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1507/12 2018 BEZ
3 s 2 4:45.93 DANIŁOWSKI Daniel PG 1 Bielsk Podlaski 96 U20 PD --
8 s 2 5:04.75 OLSZEWSKI Rafał ZSOiZ Ciechanowiec 96 U20 PD --
110 m pł M (99.1) M
1 f 1 14.85 SUPROŃ Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.4 II SUPROŃ Jaroslaw B.D. Z/1447/12 2019 2
2 f 1 15.55 KOROL Adam UKS 19 Bojary Białystok 96 U20 PD +0.4 II SUTYNIEC Mieczysław Z/0625/12 2015 2
3 f 1 16.00 SMARŻEWSKI Karol KS Podlasie Białystok 96 U20 PD +0.4 III #
4 f 1 17.93 BALWICKI Sebastian MKS Juvenia Białystok 96 U20 PD +0.4 -- MYDLARZ Adrian BEZ
5 f 1 18.85 GRABOWSKI Krystian KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.4 -- #
6 f 1 19.13 KŁOSEK Piotr LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD +0.4 --
8 f 1 22.20 DAKOWICZ Artur KS Podlasie Białystok 98 U18 PD +0.4 -- SUPROŃ Jaroslaw Z/1404/14 2019 1
Wzwyż M
1 f 1 1.95 MOSKAL Jakub KS Podlasie Białystok # 98 U18 PD II NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1008/14 2019
2 f 1 1.90 KOSSMANN Filip MKS Juvenia Puszczykowo 96 U20 WP III
3 f 1 1.85 KARWOWSKI Krystian LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD III
4 f 1 1.75 CHYLIŃSKI Sebastian LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD IV KOTOWSKI Bartosz Z/3669/15 2017 BEZ
5 f 1 1.70 JABŁOŃSKI Karol KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
5 f 1 1.70 BABICKI Bartosz ZST Białystok 96 U20 PD --
7 f 1 1.70 ŻUKOWSKI Radosław KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
8 f 1 1.65 KŁOSEK Dawid II LO Białystok 97 U18 PD --
8 f 1 1.65 SZMIT Paweł niest. Białystok 97 U18 PD --
10 f 1 1.60 JUREWICZ Patryk ZSE Białystok 98 U18 PD --
11 f 1 1.60 MILLER Bartłomiej ZSMiO 5 Łomża 96 U20 PD --
12 f 1 1.60 KOŁPACZEWSKI Jakub ZST Białystok 96 U20 PD --
13 f 1 1.60 CHROBAK Tomasz LUKS Atletic Białystok # 98 U18 PD --
14 f 1 1.50 RYBNIK Patryk ZST Białystok 96 U20 PD --
W dal M
1 f 1 6.81 CIEŚLUKOWSKI Przemysław KS Podlasie Białystok 88 Sen PD +0.2 II
2 f 1 6.74 CHOJNOWSKI Bartosz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD 0.0 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. Z/0307/14 2019 1
3 f 1 6.36 ADAMSKI Przemysław KS Agros Zamość # 96 U20 LU 0.0 III B.D. B.D. # Z/0103/14 2019
4 f 1 6.18 CHMIELEWSKI Grzegorz LKS Narew Kurpiewski Łomża 96 U20 PD -0.2 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1495/12 2015 BEZ
5 f 1 6.08 KONSTANTY Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD 0.0 IV KOTOWSKI Jan KOTOWSKI Jan Z/1286/14 2019
7 f 1 5.44 KUKLINOWSKI Władysław KS Podlasie Białystok 97 U18 PD -0.3 --
10 f 1 5.38 TYMIŃSKI Jakub KS Podlasie Białystok 98 U18 PD 0.0 --
16 f 1 5.28 GRZEGORCZYK Damian KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.2 --
20 f 1 4.80 CELIŃSKI Patryk ZSMiO 5 Łomża 95 U20 PD -0.5 --
21 f 1 4.72 KRYSTOSIAK Bartosz PG Szepietowo 96 U20 PD -0.3 --
Trójskok M
1 f 1 13.52 BAGAN Karol KS Podlasie Białystok 97 U18 PD +0.6 III
2 f 1 13.41 POPOWSKI Kamil KS Podlasie Białystok 96 U20 PD -0.5 III NAZARKIEWICZ Robert B.D. # Z/1475/13 2019 3
3 f 1 11.05 JĘDRZEJCZYK Wiktor KS Podlasie Białystok 97 U18 PD 0.0 --
Kula (6) M
2 s 1 11.55 SIEMIENIUK Kamil I LO Białystok 96 U20 PD IV
3 s 1 11.16 DĄBROWSKI Bartłomiej ZSOiP Wysokie Mazowieckie 96 U20 PD IV
5 s 1 10.58 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN --
6 s 1 10.56 LENGIEWICZ Mateusz KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
7 s 1 10.52 NAZARKO Radosław MOKS Słoneczny Stok Białystok 95 U20 PD -- SUPROŃ Jaroslaw BEZ
8 s 1 10.30 RUNO Michał II LO Łomża 96 U20 PD --
16 s 1 9.32 RUTKOWSKI Szymon PG 17 Białystok 98 U18 PD --
1 s 2 12.69 ORZEL Michał LUKS Atletic Białystok 97 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił Z/0955/14 2016 2
2 s 2 12.64 ŻUKOWSKI Mateusz KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV
3 s 2 12.23 CYWIŃSKI Marcin KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV
4 s 2 11.61 DĘBOWSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV
5 s 2 11.47 CZARNOWSKI Piotr KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV #
6 s 2 11.43 KONOPKA Piotr KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV
7 s 2 10.50 KOZIOŁ Bartosz LUKS Eurocentr Suchowola 97 U18 PD --
8 s 2 10.38 ROMANIUK Oskar UKS Czwórka Białystok 97 U18 PD --
10 s 2 10.30 CHOJNOWSKI Konrad ZSOiZ Mońki 96 U20 PD --
11 s 2 10.17 ALEKSIEJUK Artur MKS Juvenia Białystok 97 U18 PD -- B.D. BEZ
13 s 2 10.02 ZALEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
14 s 2 9.98 KROPIWNICKI Paweł KS Podlasie Białystok 97 U18 PD --
15 s 2 9.91 TROCHIM Piotr ZS Suchowola 96 U20 PD --
16 s 2 9.91 JABŁOŃSKI Karol KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
20 s 2 9.46 KRASNICKI Piotr ZS Suchowola 96 U20 PD --
21 s 2 9.38 SZAKACZ Maciej KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
22 s 2 9.36 KRYSZCZYŃSKI Piotr ZSMiO 5 Łomża 96 U20 PD --
24 s 2 9.31 ROMAN Piotr TL Białowieża 96 U20 PD --
26 s 2 9.08 JANKOWSKI Patryk niest. Białystok # 97 U18 PD --
Dysk (1.75) M
1 f 1 41.09 KARPOWICZ Krystian KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III B.D. 3
2 f 1 37.42 GIL Marcin KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV #
3 f 1 37.14 KORZUN Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska # 96 U20 LU IV
4 f 1 35.66 SZMYGA Dawid KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV
5 f 1 35.17 TYSZKA Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża 98 U18 PD IV
6 f 1 34.82 GIEŃKO Artur KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV
7 f 1 34.68 OPCZYŃSKI Marek KS AZS UWM Olsztyn 98 U18 WN IV
8 f 1 34.61 KOZAKIEWICZ Michał KS Podlasie Białystok # 97 U18 PD IV
9 f 1 34.19 LACH Patryk LUKS Atletic Białystok 95 U20 PD IV
10 f 1 33.53 SZKODA Michał KS Podlasie Białystok # 97 U18 PD IV
11 f 1 33.08 FILIPOWICZ Jakub KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV SUPROŃ Jaroslaw 4
12 f 1 32.57 GORALEWSKI Patryk KS Podlasie Białystok 96 U20 PD IV
13 f 1 32.32 WILCZYŃSKI Dominik LUKS Atletic Białystok # 98 U18 PD IV CHLEBIŃSKI Bogumił Z/3547/15 2018 2
14 f 1 31.92 GUTOWSKI Radosław KS Podlasie Białystok 98 U18 PD -- #
15 f 1 31.32 WITCZAK Marcin ZSWiO nr 7 Łomża 95 U20 PD --
16 f 1 31.21 DWORAKOWSKI Bartłomiej LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 98 U18 PD --
17 f 1 30.87 BOJARZYŃSKI Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
18 f 1 30.18 ZALEWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
19 f 1 30.02 KILUK Radosław LUKS Eurocentr Suchowola 96 U20 PD --
21 f 1 26.20 FILEWICZ Przemysław Piotr KS Podlasie Białystok 97 U18 PD --
22 f 1 26.15 MOCARSKI Patryk KS Podlasie Białystok 98 U18 PD --
  f 1 NM LITMAN Paweł KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
Oszczep (800) M
1 f 1 66.05 ŚNIATKOWSKI Maciej LUKS Hańcza Suwałki 94 U23 PD I
2 f 1 63.54 SZALECKI Krzysztof KS Podlasie Białystok 91 Sen PD I
3 f 1 59.88 PRACZUK Łukasz KS Podlasie Białystok 94 U23 PD II
4 f 1 56.84 ŁUKASIK Szymon KS AZS UWM Olsztyn 96 U20 WN II
5 f 1 52.64 STUPAK Dawid KS Podlasie Białystok 96 U20 PD III
6 f 1 51.92 KOLENDO Maciej KS Podlasie Białystok 97 U18 PD III
7 f 1 48.68 BĘBENEK Tomasz niest. Warszawa 89 Sen MZ III B.D. 3
8 f 1 48.19 KRYŃSKI Michał ZSOiZ Ciechanowiec 96 U20 PD III
9 f 1 47.62 POPIOŁEK Jacek KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III
10 f 1 47.24 ANUSZKIEWICZ Maciej KS Podlasie Białystok 98 U18 PD III B.D. #
11 f 1 45.47 NOWICKI Dawid ZSL Białowieża 95 U20 PD IV
12 f 1 44.93 NOWICKI Jakub UKS Czwórka Białystok 96 U20 PD IV
13 f 1 44.23 ŻAKOWSKI Patryk UKS Czwórka Białystok 96 U20 PD IV
14 f 1 43.24 MIERZEJEWSKI Mateusz LKS Narew Kurpiewski Łomża # 98 U18 PD IV
15 f 1 43.16 ARTEMIUK Piotr KS Podlasie Białystok 98 U18 PD IV
16 f 1 42.60 WILIMCZYK Jacek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD IV
17 f 1 41.90 WITOSZKO Joachim II LO BJN Bielsk Podlaski 96 U20 PD IV
18 f 1 41.82 SIENKIEWICZ Wojciech KS Podlasie Białystok 97 U18 PD IV
19 f 1 40.89 KOBUS Jakub LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD IV
20 f 1 40.88 KOC Radosław LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD IV
21 f 1 40.58 SUPIŃSKI Grzegorz LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 96 U20 PD IV
22 f 1 40.37 KONDRACIUK Damian ZSR Ostrożany 96 U20 PD IV
24 f 1 38.62 WNOROWSKI Krzysztof UKS Czwórka Białystok 97 U18 PD --
25 f 1 37.89 PUTKO Damian GG Siemiatycze 95 U20 PD --
27 f 1 37.28 TURKOWSKI Rafał ZSOiP Wysokie Mazowieckie 97 U18 PD --
29 f 1 35.83 SANIK Paweł ZSM CKP Białystok 96 U20 PD --
34 f 1 34.44 RYBICKI Michał KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
40 f 1 30.75 SIEPRAWSKI Jakub KS Podlasie Białystok 96 U20 PD --
43 f 1 27.74 WALUK Jakub LUKS Eurocentr Suchowola 98 U18 PD --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.0410919189453 sekund