Zielona Góra 04 - 05.10.2014
Jesienne wieloboje
200 m K
1 w 1 25.04 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.8 II KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 883
2 w 1 26.66 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.8 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 740
3 w 1 26.71 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.8 III 736
4 w 1 28.26 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.8 IV 610
5 w 1 29.39 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB +1.8 -- # 526
6 w 1 30.06 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.8 -- 478
7 w 1 30.32 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +1.8 -- B.D. 3 460
1 w 2 27.87 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM +1.5 IV 641
2 w 2 27.89 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +1.5 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 640
3 w 2 27.93 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +1.5 IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 636
4 w 2 28.74 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB +1.5 -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 574
5 w 2 28.78 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB +1.5 V # 571
6 w 2 28.99 SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB +1.5 -- 555
1 w 3 26.89 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.7 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 721
2 w 3 27.00 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.7 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 712
3 w 3 27.43 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS +1.7 IV # 676
4 w 3 29.41 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.7 V 524
5 w 3 29.47 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +1.7 V 520
6 w 3 30.19 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.7 V 469
7 w 3 30.82 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.7 -- 426
600 m K
1 w 1 1:51.56 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- 496
2 w 1 1:53.80 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -- 457
3 w 1 1:54.98 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo # 01 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 438
4 w 1 1:59.15 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2 371
5 w 1 1:59.19 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS -- 371
6 w 1 2:01.42 PRZYBYŁA Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3442/15 2015 BEZ 338
7 w 1 2:05.82 ¦WIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK! 276
8 w 1 2:08.93 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 236
9 w 1 2:13.46 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP -- PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5 184
10 w 1 2:20.12 DˇBROWSKA Roksana MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/3403/17 2018 5 117
11 w 1 2:21.67 KUCZYŃSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2619/17 2018 BEZ 104
12 w 1 2:32.27 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2018 4 33
13 w 1 2:41.98 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3103/15 2016 4 2
  w 1 DNS ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- 0
800 m K
1 w 1 2:25.97 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS IV KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 744
2 w 1 2:31.95 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV 669
3 w 1 2:32.15 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 666
4 w 1 2:42.33 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 546
5 w 1 2:56.56 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -- # 398
6 w 1 3:02.31 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. 3 344
1 w 2 2:32.32 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 664
2 w 2 2:38.48 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -- # 590
3 w 2 2:40.17 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM -- 571
4 w 2 2:41.11 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- # 560
5 w 2 2:43.06 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 538
6 w 2 2:44.02 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 528
7 w 2 3:01.34 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 353
8 w 2 3:02.78 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 340
9 w 2 3:07.24 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 301
10 w 2 3:19.03 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- 209
  w 2 DNF DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 0
  w 2 DNS KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- 0
1500 m K
1 4:54.30 MYDŁOWSKA Marta ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 97 U18 LB III WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1181/13 2019
2 DNF PIˇTEK Bożena ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 95 U20 LB -- WALCZAK Zygmunt WO¬NIAK Agnieszka B.D. Z/1819/11, Z/1819/11 , 2015 BEZ
100 m pł MŁ K
1 w 1 15.56 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +1.8 III WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 0
2 w 1 16.01 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +1.8 III 0
3 w 1 16.14 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +1.8 III 0
4 w 1 16.18 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +1.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2 0
5 w 1 21.46 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2018 4 0
1 w 2 17.43 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS +1.5 V 0
2 w 2 20.15 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +1.5 -- 0
3 w 2 20.27 PRZYBYŁA Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3442/15 2015 BEZ 0
4 w 2 23.64 KUCZYŃSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +1.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/2619/17 2018 BEZ 0
5 w 2 DNF DˇBROWSKA Roksana MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +1.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/3403/17 2018 5 0
1 w 3 18.10 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP +1.5 V PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5 0
2 w 3 19.14 ¦WIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB +1.5 -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK! 0
3 w 3 19.28 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo # 01 U14 WP +1.5 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 0
4 w 3 19.54 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP +1.5 -- CZARNECKI Mateusz Z/3103/15 2016 4 0
100 m pł J MŁ K
1 w 1 17.63 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB +0.7 IV # 527
2 w 1 18.41 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +0.7 V 447
3 w 1 20.06 SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB +0.7 -- 297
4 w 1 22.36 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +0.7 -- 136
1 w 2 15.05 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS +1.0 II # 835
2 w 2 15.53 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.0 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 773
3 w 2 16.57 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +1.0 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 646
4 w 2 17.04 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM +1.0 IV 592
5 w 2 17.55 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.0 IV 536
1 w 3 14.66 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +0.9 II PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 887
2 w 3 15.58 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.9 II B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 767
3 w 3 17.62 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB +0.9 IV WO¬NIAK Agnieszka # 3 528
4 w 3 19.89 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +0.9 -- 311
100 m pł K
1 w 1 15.88 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +1.7 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 729
2 w 1 17.68 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.7 IV 522
3 w 1 18.32 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.7 -- 456
4 w 1 18.90 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +1.7 -- B.D. 3 400
1 w 2 14.95 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.5 II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 848
2 w 2 19.71 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.5 -- 327
3 w 2 20.10 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB +1.5 -- # 294
Wzwyż K
1 w 2 1.63 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS II PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 771
2 w 2 1.54 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. 3 666
3 w 2 1.45 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV # 566
4 w 2 1.42 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 534
5 w 2 1.42 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 534
6 w 2 1.36 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 470
7 w 2 1.27 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- 379
1 w 3 1.54 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP IV PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 666
2 w 3 1.54 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV 666
3 w 3 1.51 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 632
4 w 3 1.51 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS IV B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 632
5 w 3 1.48 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM IV 599
6 w 3 1.48 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS IV # 599
7 w 3 1.42 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP V 534
8 w 3 1.39 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 502
9 w 3 1.33 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 439
10 w 3 1.30 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 409
11 w 3 1.30 SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB -- 409
12 w 3 1.24 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- # 350
13 w 3 1.12 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 239
Tyczka K
1 2.60 PITEK Magda Karolina ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV
2 NM ANDREJCZUK Magda ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB --
W dal K
1 w 1 4.94 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB +1.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2 543
2 w 1 4.85 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS +1.8 IV 519
3 w 1 4.62 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP +1.7 V PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5 459
4 w 1 4.58 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +1.5 V 448
5 w 1 4.53 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +1.5 V 436
6 w 1 4.38 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo # 01 U14 WP +1.8 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 398
7 w 1 4.34 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB +1.6 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 388
8 w 1 4.13 ¦WIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB +1.5 -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK! 338
9 w 1 3.91 PRZYBYŁA Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3442/15 2015 BEZ 287
10 w 1 3.89 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP +1.7 -- CZARNECKI Mateusz Z/3103/15 2016 4 283
11 w 1 3.86 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +1.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2018 4 276
12 w 1 3.62 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +1.7 -- 225
13 w 1 3.42 DˇBROWSKA Roksana MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +1.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/3403/17 2018 5 184
14 w 1 3.15 KUCZYŃSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP +1.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/2619/17 2018 BEZ 133
1 w 2 5.33 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.7 III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 651
2 w 2 5.14 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS +0.9 III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 598
3 w 2 4.47 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +0.6 -- 421
4 w 2 4.40 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +0.5 -- B.D. 3 403
5 w 2 4.39 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +0.9 -- 401
6 w 2 4.04 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB +1.0 -- # 317
  w 2 DNS SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP 0.0 -- 0
1 w 3 5.30 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS +1.6 III # 643
2 w 3 5.21 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB +1.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 617
3 w 3 5.11 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.8 III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 589
4 w 3 4.83 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM +1.5 IV 514
5 w 3 4.77 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP +1.8 V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 498
6 w 3 4.70 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP +1.7 -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 479
7 w 3 4.63 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP +1.5 V 461
8 w 3 4.42 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB +1.7 -- # 408
9 w 3 4.18 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.8 -- 350
10 w 3 3.89 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.8 -- 283
11 w 3 3.77 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB +1.8 -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 257
  w 3 DNS SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB 0.0 -- 0
  w 3 NM SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP 0.0 -- 0
Kula (3) K
1 w 1 8.36 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3103/15 2016 4 423
2 w 1 7.78 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP -- PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5 385
3 w 1 7.63 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -- 375
4 w 1 7.51 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2 368
5 w 1 7.51 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS -- 368
6 w 1 7.13 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- 343
7 w 1 7.05 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- 338
8 w 1 7.01 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2 336
9 w 1 6.73 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo # 01 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2 318
10 w 1 5.55 PRZYBYŁA Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3442/15 2015 BEZ 243
11 w 1 5.42 KUCZYŃSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2619/17 2018 BEZ 235
12 w 1 5.37 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2018 4 231
13 w 1 4.70 ¦WIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK! 190
14 w 1 4.36 DˇBROWSKA Roksana MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/3403/17 2018 5 168
1 w 3 11.97 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM III 659
2 w 3 9.20 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP V PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 477
3 w 3 9.11 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -- # 471
4 w 3 8.67 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 443
5 w 3 8.64 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 441
6 w 3 8.35 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 422
7 w 3 7.93 SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB -- 395
8 w 3 7.87 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- 391
9 w 3 7.73 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 382
10 w 3 7.04 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 338
11 w 3 6.77 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 320
12 w 3 6.48 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- 302
13 w 3 6.39 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- # 296
Kula (4) K
1 w 2 10.83 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 584
2 w 2 8.78 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. 3 450
3 w 2 8.58 SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 437
4 w 2 8.43 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 427
5 w 2 7.57 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 372
6 w 2 6.48 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -- # 302
7 w 2 5.74 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- 255
Dysk (1) K
1 37.58 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB II
Oszczep (500) K
1 w 3 33.16 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM IV 537
2 w 3 30.45 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS -- # 485
3 w 3 27.71 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP -- PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2 433
4 w 3 26.92 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3 418
5 w 3 26.69 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 414
6 w 3 22.92 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- WO¬NIAK Agnieszka # 3 343
7 w 3 21.47 KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP -- 316
8 w 3 20.94 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1 306
9 w 3 17.02 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2 234
10 w 3 15.82 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- # 212
11 w 3 14.88 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 194
12 w 3 12.46 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- 150
Oszczep (600) K
1 w 2 31.69 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019 509
2 w 2 21.74 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. 3 321
3 w 2 21.44 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS -- KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2 316
4 w 2 19.50 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- 280
5 w 2 18.33 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -- # 258
6 w 2 13.95 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 177
4-bój K MŁ K
1 1981 GUL Julia MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS IV
2 1979 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV
3 1974 SIKORSKA Sandra AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5585/15 2019 2
4 1807 CHOBRY Daria MKL 12 Jelenia Góra 00 U16 DS IV
5 1729 BOGUS Karolina ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 00 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka Z/5083/15 2016 2
6 1519 HOROWSKA Nikola WMLKS Nadodrze Powodowo # 01 U14 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/3097/15 2019 2
7 1506 SERWICKA Aleksandra LKLA Krokus Astromal Leszno 01 U14 WP -- PTAK Krzysztof Z/1501/15 2015 5
8 1181 ¦WIRBUTOWICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 03 U12 LB -- SASKA Tomasz # Z/5696/15 2019 LDK!
9 1148 PRZYBYŁA Aleksandra UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3442/15 2015 BEZ
10 1049 RATAJCZAK Olga UMKS Iskra Wolsztyn 01 U14 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3103/15 2016 4
11 732 KUBIS Joanna MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5695/15 2018 4
12 543 KUCZYŃSKA Oliwia MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2619/17 2018 BEZ
13 469 DˇBROWSKA Roksana MUKS Szok Bojanowo 03 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/3403/17 2018 5
  DNF ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
7-bój J MŁ K
1 4299 JÓ¬WIAK Karolina MKS Osa Zgorzelec 98 U18 DS II #
2 4125 NIED¬WIECKA Magdalena LKLA Krokus Astromal Leszno 99 U16 WP III PTAK Krzysztof Z/0718/15 2017 2
3 4113 MARCZYK Dominika LKS Zantyr Sztum 98 U18 PM III
4 3914 DWORAK Anna KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS III B.D. KOKOT Zdzisław , Z/0557/14 , 2019 3
5 3801 DˇBROWSKA Oliwia AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1370/14 2018 1
6 3216 MANIUKIEWICZ Adriana ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV WO¬NIAK Agnieszka # 3
7 3047 DUDZIAK Aleksandra O¦ AZS Poznań # 98 U18 WP -- BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2019 2
8 2924 KAMIEŃSKA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB -- #
9 2759 SZWENTNER Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP --
10 2156 TASIEMSKA Julia UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP --
11 1851 SZAFRAŃSKA Estera MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP --
  DNF KWIECIEŃ Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP --
  DNF SZOPNA Anna Marta LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB --
7-bój K
1 4769 SKÓRZEWSKA Patrycja KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS I PYRA Dawid B.D. # Z/1760/12 2019
2 4167 WRÓBLEWSKA Zofia KS AZS AWF Wrocław # 95 U20 DS III KOBIAŁKA Kamil B.D. Z/1165/12 2019 2
3 3242 MARCINISZYN Edyta ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV
4 3044 JUSZCZAK Kinga ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. 3
5 2987 SZAFRAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
6 2661 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB -- #
  DNF SOBOCKA Hanna MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP --
100 m M
1 w 1 12.12 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +1.7 IV 628
2 w 1 12.19 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 614
3 w 1 12.40 ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +1.7 V 574
4 w 1 12.74 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +1.7 V 513
5 w 1 12.83 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +1.7 -- 497
6 w 1 12.98 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP +1.7 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 471
1 w 2 11.66 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +1.6 III WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1 719
2 w 2 12.40 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB +1.6 V WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 574
3 w 2 12.53 ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +1.6 V 551
4 w 2 12.76 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.6 -- 509
5 w 2 14.01 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +1.6 -- # 311
6 w 2 14.48 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP +1.6 -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 248
1 w 3 12.95 DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +1.5 -- 476
2 w 3 13.18 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 438
3 w 3 13.33 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +1.5 -- 413
4 w 3 13.36 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +1.5 -- 409
1 w 4 13.02 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS +1.5 -- 464
2 w 4 13.95 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +1.5 -- 319
3 w 4 14.43 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 254
1 w 5 11.58 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +1.5 III B.D. B.D. 3 736
2 w 5 11.66 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP +1.5 III 719
3 w 5 12.24 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +1.5 -- 605
1 w 6 11.66 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.7 III WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 719
2 w 6 11.88 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.7 IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 675
3 w 6 11.99 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.7 IV 653
4 w 6 12.22 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.7 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 608
5 w 6 12.62 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 534
1 w 7 11.65 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +1.8 III DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 721
2 w 7 11.68 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.8 III 715
3 w 7 11.71 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS +1.8 III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 709
4 w 7 11.95 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +1.8 IV 661
5 w 7 12.08 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.8 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 635
1 w 8 11.72 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +1.5 III SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 707
2 w 8 11.88 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +1.5 IV 675
3 w 8 12.54 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +1.5 -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 549
4 w 8 12.59 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP +1.5 -- 540
5 w 8 13.06 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +1.5 -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 458
400 m M
1 w 1 51.57 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. B.D. 3 744
2 w 1 55.27 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 588
3 w 1 56.01 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 559
1 w 2 51.93 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB III WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 728
2 w 2 54.01 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 639
3 w 2 54.67 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV 612
4 w 2 56.50 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 540
1 w 3 54.09 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 636
2 w 3 56.58 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 537
3 w 3 56.79 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 529
4 w 3 57.30 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- 510
5 w 3 60.55 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 395
6 w 3 60.86 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 384
1 w 4 55.02 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 598
2 w 4 56.94 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 523
3 w 4 58.17 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 478
4 w 4 59.55 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 429
5 w 4 61.32 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 369
1000 m M
1 w 1 2:58.70 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1 677
2 w 1 3:11.02 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -- 560
3 w 1 3:11.58 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 555
4 w 1 3:16.45 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 512
5 w 1 3:21.01 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 473
6 w 1 3:23.38 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- 453
7 w 1 3:23.42 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 453
8 w 1 3:23.62 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 451
9 w 1 3:25.77 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 434
10 w 1 3:34.43 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 367
11 w 1 3:35.83 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 356
12 w 1 3:36.22 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- 354
13 w 1 3:38.71 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 335
14 w 1 3:40.62 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 322
15 w 1 3:41.13 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -- 318
16 w 1 3:46.03 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- # 285
1500 m M
1 w 1 4:40.89 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. B.D. 3 675
2 w 1 4:46.38 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 641
  w 1 DNF WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 0
1 w 2 4:39.33 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 685
2 w 2 4:43.68 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 657
3 w 2 4:50.26 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 617
4 w 2 5:02.70 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 544
5 w 2 5:13.25 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 486
6 w 2 5:13.58 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS -- KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 484
7 w 2 5:18.26 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 459
8 w 2 5:29.80 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 400
9 w 2 5:31.47 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 392
10 w 2 5:38.09 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS -- 360
1 w 3 4:55.85 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 584
2 w 3 5:01.77 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 550
3 w 3 5:06.33 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 524
4 w 3 5:10.05 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 503
5 w 3 5:16.02 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 471
110 m pł MŁ M
1 w 1 20.52 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +0.7 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 309
2 w 1 21.68 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +0.7 -- 229
3 w 1 21.91 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +0.7 -- 214
4 w 1 22.63 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +0.7 -- # 171
5 w 1 23.06 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP +0.7 -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 148
1 w 2 15.46 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +0.9 II WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1 795
2 w 2 16.91 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +0.9 III 634
3 w 2 17.05 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +0.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 619
4 w 2 17.08 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB +0.9 IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 616
5 w 2 19.82 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +0.9 -- 364
6 w 2 19.85 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.9 -- 361
1 w 3 17.90 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +0.5 V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 534
2 w 3 22.35 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP +0.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 187
3 w 3 22.74 DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +0.5 -- 165
4 w 3 23.21 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS +0.5 -- 140
5 w 3 23.38 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +0.5 -- 132
6 w 3 27.51 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +0.5 -- 5
  w 3 DNS ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.5 -- 0
  w 3 DNS ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.5 -- 0
110 m pł J MŁ M
1 w 4 16.33 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +0.8 IV 696
2 w 4 16.81 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +0.8 -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 644
3 w 4 17.88 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP +0.8 -- 536
4 w 4 18.58 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.8 -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 470
5 w 4 20.58 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.8 -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 305
110 m pł M (99.1) M
1 w 1 16.87 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.0 IV WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 638
2 w 1 16.98 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.0 IV 626
3 w 1 17.21 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.0 IV 603
4 w 1 17.67 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +1.0 -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 556
5 w 1 19.06 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.0 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 427
6 w 1 20.34 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.0 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 323
1 w 2 15.74 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS +0.7 III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 762
2 w 2 15.99 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +0.7 III 734
3 w 2 16.42 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +0.7 III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 686
4 w 2 17.32 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +0.7 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 591
110 m pł M
1 w 1 15.88 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP +0.5 III 746
2 w 1 16.99 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +0.5 IV B.D. B.D. 3 625
3 w 1 18.16 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +0.5 -- 509
Wzwyż M
1 w 2 1.92 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP III 731
2 w 2 1.74 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB -- B.D. B.D. 3 577
3 w 2 1.71 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 552
1 w 3 1.92 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III 731
2 w 3 1.83 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 653
3 w 3 1.80 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 627
4 w 3 1.77 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 602
5 w 3 1.68 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 528
6 w 3 1.62 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 480
7 w 3 1.56 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 434
8 w 3 1.56 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 434
9 w 3 1.53 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 411
10 w 3 1.47 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 367
1 w 4 1.59 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 457
2 w 4 1.56 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 434
3 w 4 1.56 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 434
4 w 4 1.50 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 389
  w 4 NM MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 0
Tyczka M
1 3.50 SAMELA Patrycjusz ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB IV
2 3.00 TAMUL Kacper ULKS Sprinter Zielona Góra # 99 U16 LB V #
3 2.20 NADZIEJKO Łukasz ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz # Z/4620/15 2019 3
  w DNS CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 0
  w DNS BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 0
1 w 1 4.00 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS II 617
2 w 1 3.50 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. B.D. 3 482
3 w 1 3.40 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 457
1 w 3 3.40 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 457
2 w 3 3.20 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 406
3 w 3 3.20 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 406
4 w 3 3.10 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 381
5 w 3 2.80 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 309
6 w 3 2.80 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 309
7 w 3 2.20 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 179
8 w 3 2.00 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 140
1 w 4 3.10 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 381
2 w 4 3.00 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 357
3 w 4 2.60 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 264
4 w 4 2.40 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 220
5 w 4 2.00 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 140
W dal M
1 w 1 6.51 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS +1.6 III WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1 700
2 w 1 5.80 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB +1.8 V 544
3 w 1 5.46 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 473
4 w 1 5.23 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB +1.5 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 427
5 w 1 5.14 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +1.7 -- 409
6 w 1 5.10 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +1.6 -- 402
7 w 1 5.02 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS +1.8 -- 386
8 w 1 4.84 ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +1.6 -- 352
9 w 1 4.83 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.5 -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 350
10 w 1 4.74 ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +1.7 -- 333
11 w 1 4.74 DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +1.5 -- 333
12 w 1 4.60 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP +1.8 -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 308
13 w 1 4.59 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS +1.5 -- 306
14 w 1 4.50 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP +1.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 290
15 w 1 4.43 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP +1.8 -- 278
16 w 1 4.38 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP +1.6 -- 269
17 w 1 4.26 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP +1.7 -- # 249
18 w 1 3.99 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP +1.5 -- 204
19 w 1 3.60 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP +1.8 -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 145
1 w 2 6.51 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB +1.6 III B.D. B.D. 3 700
2 w 2 6.04 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP +1.6 -- 595
3 w 2 5.97 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS +1.8 IV 580
1 w 3 6.58 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS +1.6 III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 716
2 w 3 6.56 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS +1.6 III 711
3 w 3 6.29 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS +1.6 IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 650
4 w 3 5.82 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.6 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 548
5 w 3 5.82 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS +1.8 -- 548
6 w 3 5.68 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB +1.5 -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 519
7 w 3 5.65 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.6 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 512
8 w 3 5.58 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP +1.8 -- 498
9 w 3 5.58 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP +1.7 -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 498
10 w 3 5.09 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP +1.8 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 400
1 w 4 6.41 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB +1.5 III SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 677
2 w 4 5.70 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS +1.8 -- 523
3 w 4 5.24 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP +1.8 -- 429
4 w 4 5.05 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +1.7 -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 392
  w 4 NM KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS 0.0 -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 0
Kula (5) M
1 w 1 11.29 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS V WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1 563
2 w 1 9.62 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- 463
3 w 1 9.19 ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -- 437
4 w 1 8.38 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 389
5 w 1 8.28 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 383
6 w 1 7.85 DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 357
7 w 1 7.81 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- # 355
8 w 1 7.73 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -- 350
9 w 1 7.67 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -- 347
10 w 1 7.36 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 328
11 w 1 6.68 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 289
12 w 1 6.49 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 277
13 w 1 6.40 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 272
14 w 1 6.35 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 269
15 w 1 6.34 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- 269
16 w 1 5.97 ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB -- 247
17 w 1 5.81 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 238
18 w 1 5.77 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 235
19 w 1 3.91 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 129
1 w 4 12.61 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 643
2 w 4 11.12 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 553
3 w 4 9.42 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 451
4 w 4 8.76 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 411
5 w 4 8.48 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 395
Kula (6) M
1 w 3 12.22 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 620
2 w 3 9.85 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 477
3 w 3 7.71 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 349
4 w 3 7.72 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 350
5 w 3 10.16 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 495
6 w 3 10.36 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 507
7 w 3 8.71 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 408
8 w 3 10.01 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 486
9 w 3 11.56 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV 580
10 w 3 11.65 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 585
Kula (7.26) M
1 w 2 12.33 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB III B.D. B.D. 3 626
2 w 2 10.62 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 523
3 w 2 8.84 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 416
Dysk (1.5) M
1 56.30 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
1 w 4 38.17 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB IV SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 627
2 w 4 33.52 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS -- 534
3 w 4 25.51 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 377
4 w 4 23.18 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 332
5 w 4 21.55 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 301
Dysk (1.75) M
1 41.23 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
1 w 1 37.49 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 614
2 w 1 36.16 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS IV KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 587
3 w 1 31.68 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS -- STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 498
4 w 1 30.10 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS -- 466
5 w 1 29.10 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 447
6 w 1 26.04 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 387
7 w 1 22.37 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 317
8 w 1 22.15 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 313
9 w 1 22.09 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 311
10 w 1 15.78 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 194
Dysk (2) M
1 w 1 31.98 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB IV B.D. B.D. 3 504
2 w 1 31.91 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 502
3 w 1 25.38 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS -- 374
Oszczep (600) M
  w DNS DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 0
1 w 1 49.34 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS III WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1 0
2 w 1 38.10 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB V WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2 0
3 w 1 32.04 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 0
4 w 1 30.34 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2 0
5 w 1 27.76 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- 0
6 w 1 27.28 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- # 0
7 w 1 26.10 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB -- 0
8 w 1 25.92 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ 0
9 w 1 25.36 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4 0
10 w 1 18.82 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP -- 0
11 w 1 18.44 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP -- 0
12 w 1 18.00 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP -- 0
13 w 1 17.74 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3 0
14 w 1 17.23 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS -- 0
15 w 1 16.65 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS -- 0
16 w 1 15.76 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019 0
Oszczep (700) M
1 62.50 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
1 w 4 45.10 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS IV 516
2 w 4 38.18 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB -- SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3 416
3 w 4 37.94 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2 412
4 w 4 34.34 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP -- 361
5 w 4 34.11 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019 357
Oszczep (800) M
1 70.25 KWA¦NIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 50.74 WCZELIK Mikołaj ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB III
1 w 1 55.73 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB II B.D. B.D. 3 674
2 w 1 44.39 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP -- 506
3 w 1 42.45 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS IV 478
1 w 3 47.43 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3 551
2 w 3 46.95 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS IV 544
3 w 3 42.74 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS IV STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1 482
4 w 3 42.66 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS IV 481
5 w 3 36.87 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3 397
6 w 3 35.26 CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3 374
7 w 3 32.74 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3 338
8 w 3 31.02 BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2 314
9 w 3 30.95 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP -- 313
10 w 3 29.47 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP -- DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3 292
6-bój M MŁ M
1 4033 TOFIL Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 99 U16 DS II WI¦NIEWSKI Paweł # Z/0721/15 2017 1
2 2976 MAJDAŃSKI Adam ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 00 U16 LB IV WO¬NIAK Agnieszka Z/5084/15 2019 2
3 2958 MARCZAK Konrad ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 99 U16 LB IV
4 2721 NOWAK Mateusz UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3443/15 2018 4
5 2447 KACZMAREK Kacper UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP V
6 2407 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek # Z/3102/15 2019 2
7 2268 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
8 1836 MIENCULEWICZ Przemysław MKS Bolesłavia Bolesławiec 00 U16 DS --
9 1786 LISIECKI Damian MUKS Szok Bojanowo 01 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5694/15 2018 3
10 1695 MEROŃ Szymon UKS Sprint PrzeĽmierowo 00 U16 WP --
11 1694 DUB Jakub UMKS Iskra Wolsztyn 00 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/3096/15 2015 BEZ
12 1632 WRÓBLEWSKI Jakub MUKS Szok Bojanowo 00 U16 WP -- #
13 1615 DOBSKI Tomasz UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP --
14 1609 CICHY Mateusz MKL 12 Jelenia Góra 99 U16 DS --
15 1595 FRˇCZAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 99 U16 WP --
16 1142 SIKORSKI Roman SL Olimpia Poznań # 02 U14 WP -- DZIAMSKI Krzysztof Z/3060/16 2019
  DNF ADAMKIEWICZ Artur LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB --
  DNF ŻARSKI Przemysław LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB --
  DNF DEMEL Patryk UKS Sprint PrzeĽmierowo 01 U14 WP --
10-bój J MŁ M
1 5687 SZYMAŃSKI Miłosz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 98 U18 LB III SASKA Tomasz Z/1154/14 2016 3
2 5242 GADZIŃSKI Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 98 U18 DS III
3 4255 MALCHEREK Marek MUKS Szok Bojanowo 98 U18 WP --
4 3850 KA¬MIERCZAK Przemysław KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS -- ŁO¦ Dariusz # Z/0930/14 2019 2
5 3358 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019
10-bój JUN M
1 5867 WEBER Adrian KS AZS AWF Wrocław # 96 U20 DS III KOKOT Zdzisław Z/1234/12 2018 3
2 5844 GRADZIK Damian MKS Bolesłavia Bolesławiec 97 U18 DS III
3 5630 OLESZCZYSZYN Piotr WKS ¦l±sk Wrocław # 97 U18 DS III STANKIEWICZ Zbigniew B.D. # Z/0602/13 2019 1
4 5353 ZATYLNY Kewin MKS Osa Zgorzelec 97 U18 DS III
5 5072 MICHALSKI Michał SL Olimpia Poznań # 96 U20 WP IV DZIAMSKI Krzysztof # Z/0662/12 2018 3
6 4788 HANTKIEWICZ Patryk MUKS Szok Bojanowo 96 U20 WP IV
7 4195 OLBIŃSKI Adrian UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0317/13 2019 3
8 4145 PITER Marcin UMKS Iskra Wolsztyn 97 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0318/13 2019 3
  DNF BŁAŻEJEWSKI Wiktor ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0619/12 2015 2
  DNF CZYŻEWSKI Arkadiusz ALKS PWSZ Gorzów Wlkp 96 U20 LB -- WO¬NIAK Agnieszka Z/0618/12 2015 3
10-bój M
1 6343 BARTCZAK Krzysztof ZLKL Zielona Góra 95 U20 LB I B.D. B.D. 3
2 5367 WILCZYŃSKI Mateusz UKS Sprint PrzeĽmierowo 92 U23 WP III
3 5331 OLSZAŃSKI Szymon MLKS Echo Twardogóra 95 U20 DS III

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.7773370742798 sekund