Słubice 10.10.2014
XIII Mistrzostwa Euroregionu Pro-Europa-Viadrina,V Memoriał im. Zdzisława Skręty
60 m K
2 e 1 9.30 NOWICKA Karolina MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
3 e 1 9.51 DROZDOWSKA Martyna MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 --
4 e 1 9.54 MAJEWSKA Martyna PLKS Gwda Piła 02 U14 WP 0.0 --
5 e 1 9.62 SZAFAROWICZ Aleksandra MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 --
6 e 1 10.53 KWAŚNIAK Martyna PLKS Gwda Piła 02 U14 WP 0.0 --
1 e 2 8.59 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2019 3 LDK!
2 e 2 8.76 ŚWIĄTEK Iga MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- LDK!
3 e 2 9.02 ANTOSZ Małgorzata MLKS Agros Żary # 01 U14 LB 0.0 -- #
4 e 2 9.52 MOSKWA Justyna MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 --
5 e 2 9.67 BASZYŃSKA Nella AZS-AWF Gorzów 03 U12 LB 0.0 --
6 e 2 10.00 JARCZAK Sandra AZS-AWF Gorzów 03 U12 LB 0.0 -- PAPUGA Sebastian # Z/0729/17 2019 3 LDK!
1 e 3 8.89 OLSZEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 --
2 e 3 9.16 KAZIŃSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 --
3 e 3 10.20 KAMIENIARZ Barbara ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 --
2 f A 8.73 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/0440/16 2019 3 LDK!
3 f A 8.76 ŚWIĄTEK Iga MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- LDK!
4 f A 8.97 OLSZEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 --
5 f A 9.00 ANTOSZ Małgorzata MLKS Agros Żary # 01 U14 LB 0.0 -- #
6 f A 9.19 KAZIŃSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 --
100 m K
1 e 1 12.87 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.1 III B.D. Z/0988/12 2016 3
2 e 1 13.80 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U14 LB +0.1 IV WISZ Dariusz Z/0440/16 2019 3 LDK!
3 e 1 13.99 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.1 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1033/13 2019 BEZ
4 e 1 14.30 OLECHNO Julia LKS Lubusz Słubice # 00 U16 LB +0.1 V
5 e 1 14.88 SZŁUKA VEL SOŁODYNIUK Magdalena ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.1 --
6 e 1 15.03 SZKODA Dominika LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB +0.1 -- CZERNIK Edward Z/3694/15 2018 BEZ
1 e 2 13.53 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.3 IV
3 e 2 14.02 KASPRZAK Emilia PLKS Gwda Piła 99 U16 WP +0.3 V
4 e 2 14.31 SARBAK Paulina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.3 --
5 e 2 15.05 KAZUBEK Patrycja ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.3 --
6 e 2 15.34 POSPIESZAŁA Weronika PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.3 --
7 e 2 15.80 JAKUBIAK Agata Gimnazjum 2 Słubice 99 U16 LB +0.3 --
1 e 3 13.70 SZUMAN Laura ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.4 IV
2 e 3 14.27 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.4 V LDK!
3 e 3 14.30 KALEMBKIEWICZ Zofia ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.4 V
4 e 3 15.42 NOWAK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.4 --
5 e 3 16.04 FEDOROWICZ Olimpia Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB +0.4 --
6 e 3 16.75 GRZYB Katarzyna Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB +0.4 --
7 e 3 16.78 GRZEGORCZYK Alicja Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB +0.4 --
2 f A 13.74 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.5 IV SOBKOWSKI Przemysław Z/1033/13 2019 BEZ
3 f A 13.96 ŻELAZEK Emilia MLKS Agros Żary 02 U14 LB +0.5 V WISZ Dariusz Z/0440/16 2019 3 LDK!
4 f A 14.35 KASPRZAK Emilia PLKS Gwda Piła 99 U16 WP +0.5 V
5 f A 14.40 OLECHNO Julia LKS Lubusz Słubice # 00 U16 LB +0.5 V
6 f A 14.54 SARBAK Paulina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.5 --
300 m K
1 s 1 45.11 WOŁCZYŃSKA Marta ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV
2 s 1 49.45 SZUKAŁA Aleksandra PLKS Gwda Piła 02 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy # Z/2669/17 2019 4
3 s 1 49.79 BARDEL Martyna MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/1910/15 2019 3 LDK!
4 s 1 52.50 NOWICKA Karolina MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- GĘBARSKI Łukasz LDK!
5 s 1 53.21 OLSZEWSKA Emilia ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB --
6 s 1 58.59 JASTRZĘBSKA Sara MLKS Agros Żary 01 U14 LB --
1 s 2 45.33 ŚWIĄTEK Iga MLKS Agros Żary 01 U14 LB IV LDK!
2 s 2 47.03 KRASICKA Wiktoria AZS-AWF Gorzów 01 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela # Z/0632/15 2019 1
3 s 2 52.22 KRUPOWICZ Martyna Gimnazjum 2 Słubice 01 U14 LB --
4 s 2 53.17 DROZDOWSKA Martyna MLKS Agros Żary 01 U14 LB --
5 s 2 54.03 SZAFAROWICZ Aleksandra MLKS Agros Żary 01 U14 LB --
6 s 2 59.44 GRZEGORCZYK Alicja Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB --
1 s 3 50.51 ROBOTA Aleksandra AZS-AWF Gorzów 01 U14 LB --
2 s 3 52.63 MOSKWA Justyna MLKS Agros Żary 01 U14 LB --
3 s 3 55.79 SKAŁACKA Kamila MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
4 s 3 60.81 KWAŚNIAK Justyna PLKS Gwda Piła 02 U14 WP --
1 s 4 50.85 KAZIŃSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB --
2 s 4 55.03 RADACZYŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
3 s 4 56.01 ŻURAWSKA Natalia AZS-AWF Gorzów 01 U14 LB --
4 s 4 61.94 BASZYŃSKA Nella AZS-AWF Gorzów 03 U12 LB --
400 m K
1 s 1 60.56 BEKUS Joanna OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP III B.D. OSTROWSKI Ryszard # , Z/1501/14 , 2019 1
2 s 1 60.59 RAJKO Karolina MLKS Agros Żary 99 U16 LB III
3 s 1 77.56 FAFANÓW Andżelika ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
600 m K
1 s 1 1:44.22 KOSIKOWSKA Paulina AZS-AWF Gorzów 01 U14 LB IV PAPUGA Sebastian Z/0631/15 2019 2
2 s 1 1:44.58 KACIUPA Marta MKS Hermes Gryfino 99 U16 ZP IV
3 s 1 1:49.45 DOKURNO Patrycja AZS-AWF Gorzów 01 U14 LB V
4 s 1 1:52.69 SZOSTAK Nicola ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
5 s 1 1:53.70 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba # 02 U14 DS -- B.D. Z/0442/16 2019 3 LDK!
6 s 1 2:00.52 STRZELECKA Małgorzata MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
7 s 1 2:15.65 MIZERSKA Oliwia Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB --
8 s 1 2:17.25 JASTRZĘBSKA Adrianna Gimnazjum 2 Słubice 99 U16 LB --
800 m K
1 s 1 2:18.47 GULCZYŃSKA Natalia MKL Szczecin # 97 U18 ZP III NOWICKI Bartosz B.D. # Z/1234/13 2019 1
2 s 1 2:42.47 ADAMUS Oliwia ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
300 m pł K
1 s 1 47.63 WÓJS Marika WKS Śląsk Wrocław # 99 U16 DS III SIERADZKI Andrzej B.D. # Z/0645/15 2019
2 s 1 57.66 KASPRZAK Emilia PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
Wzwyż K
2 1.45 SENDEREK Jagoda ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV #
3 1.45 BARYŁA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 96 U20 LB IV #
4 1.45 AMBROZIAK Barbara LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB IV #
5 1.35 KAZIŃSKA Magdalena ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB --
6 1.35 KĘSICKA Natalia Gimnazjum 1 Słubice 98 U18 LB --
7 1.30 OLECHNO Julia LKS Lubusz Słubice # 00 U16 LB --
W dal K
2 4.49 KAMIŃSKA Julia MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.6 -- LDK!
3 4.48 MURAWSKA Klaudia Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB +0.1 --
4 4.19 RUKAT Katarzyna Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB +0.5 --
5 4.17 OLECHNO Julia LKS Lubusz Słubice # 00 U16 LB +0.3 --
6 3.84 NOWAK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 00 U16 LB +0.2 --
7 3.70 SKAŁACKA Kamila MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.4 --
8 3.58 POSPIESZAŁA Weronika PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.5 --
9 3.35 RADACZYŃSKA Natalia ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.5 --
10 3.14 GAWĘDA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.1 --
11 4.36 KASPRZAK Emilia PLKS Gwda Piła 99 U16 WP 0.0 --
12 4.30 SZKODA Dominika LKS Lubusz Słubice 99 U16 LB +0.5 -- CZERNIK Edward Z/3694/15 2018 BEZ
1 2 5.13 SZCZEPAŃSKA Katarzyna LKS Polkowice 96 U20 DS +0.2 III B.D. Z/0988/12 2016 3
2 2 4.67 SOBKOWSKA Karolina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.5 -- SOBKOWSKI Przemysław Z/1033/13 2019 BEZ
3 2 3.97 SARBAK Paulina PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.6 --
4 2 3.92 GRALIKOWSKA Daria LKS Lubusz Słubice 97 U18 LB +0.4 -- #
Kula (3) K
1 8.66 SIENIAWSKA Agnieszka ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
2 7.68 ADAMKIEWICZ Natalia Gimnazjum 1 Słubice 98 U18 LB --
2 9.48 RUKAT Katarzyna Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB V
3 8.78 MURAWSKA Klaudia Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB V
4 8.27 GAWĘDA Wiktoria ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
5 6.89 GRZYB Katarzyna Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB --
Kula (4) K
1 11.39 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB III CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
1 2 9.42 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB -- BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
Dysk (0.75) K
1 27.86 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
2 20.29 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3
Dysk (1) K
1 42.97 MAŁYSZ Aleksandra LKS Lubusz Słubice 96 U20 LB II CZERNIK Edward # Z/1480/12 2018 1
2 40.15 MICKIEWICZ Aleksandra LKS Polkowice # 95 U20 DS II PIERZCHALA Robert Z/3439/11 2017 2
3 37.59 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB II
4 35.50 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB III
5 35.40 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 68 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. # Z/3809/11 2019 2
6 34.76 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB III
7 30.81 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB IV #
8 19.89 NOWAKOWSKA Sara ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0986/15 2017 3
Młot (3) K
1 47.65 KRYGIEL Małgorzata AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB II
2 34.26 NOWAKOWSKA Sara ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0986/15 2017 3
3 33.07 PRZYSTUPA Katarzyna ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB --
4 33.02 TEŁOWSKA Oliwia ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 98 U18 LB -- #
1 2 38.93 TROFIMOWICZ Kinga ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV
2 2 28.31 SZCZEPAŃSKA Stella ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/1036/15 2018 3
3 2 25.44 ZAŁUSKA Roksana ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
Młot (4) K
1 44.98 CZUBASZEK Kinga AZS-AWF Gorzów 96 U20 LB II
Oszczep (600) K
1 27.01 IWANOWSKA Katarzyna MLKS Agros Żary 98 U18 LB -- #
60 m M
1 e 1 7.80 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2019 1
2 e 1 7.97 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/1912/15 2019 3
3 e 1 8.13 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- LDK!
4 e 1 8.42 KACZMAREK Jakub PLKS Gwda Piła 01 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1579/15 2018 3
5 e 1 8.48 WIŚNIEWSKI Filip ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 --
6 e 1 8.54 SATKO Mateusz MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 --
1 e 2 8.78 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/1916/15 2018 4 LDK!
2 e 2 8.71 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- # LDK!
3 e 2 8.91 HEROT Dawid PLKS Gwda Piła 01 U14 WP 0.0 -- #
4 e 2 9.28 KRZYŻANIAK Jakub PLKS Gwda Piła 01 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1587/15 2015 BEZ
5 e 2 9.43 KAZULAK Wojciech AZS-AWF Gorzów 03 U12 LB 0.0 --
1 e 3 9.22 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0487/15 2018 BEZ
3 e 3 9.50 BIERNAT Szymon Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB 0.0 --
4 e 3 9.87 SKWIOT Łukasz PLKS Gwda Piła 02 U14 WP 0.0 --
1 f A 7.82 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2019 1
2 f A 8.04 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz Z/1912/15 2019 3
3 f A 8.22 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 -- LDK!
4 f A 8.43 KACZMAREK Jakub PLKS Gwda Piła 01 U14 WP 0.0 -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1579/15 2018 3
5 f A 8.54 SATKO Mateusz MLKS Agros Żary 01 U14 LB 0.0 --
6 f A 9.55 WIŚNIEWSKI Filip ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB 0.0 --
100 m M
1 e 1 11.03 SZTEJKOWSKI Damian LKS Polkowice 99 U16 DS +0.6 II PIERZCHALA Robert # Z/0441/15 2019 M
2 e 1 11.60 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.6 III #
3 e 1 11.77 PRZYGODA Michał LKS Polkowice 99 U16 DS +0.6 IV B.D. Z/0442/15 2017 3
5 e 1 12.06 KRAWCZYK Kamil LKS Polkowice 99 U16 DS +0.6 IV B.D. Z/2187/15 2017 4
6 e 1 13.47 KONDZIELA Nikolas PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.6 --
1 e 2 11.86 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.3 IV #
2 e 2 12.65 REWAJ Cezary MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.3 V
3 e 2 12.68 JAMROZIAK Dawid MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.3 --
4 e 2 12.91 ZINKIEWICZ Marek MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.3 --
5 e 2 13.21 MĘDEROWICZ Przemysław MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.3 -- #
6 e 2 13.30 PAŁĘGA Piotr MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.3 --
7 e 2 13.42 KONARSKI Kacper MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.3 --
8 e 2 13.50 ANTONIK Paweł ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.3 --
1 e 3 11.97 WIESZCZEK Wojciech LKS Polkowice 98 U18 DS +0.6 IV B.D. Z/0297/14 2015 4
2 e 3 12.25 ANKLEWICZ Mateusz MLKS Agros Żary 98 U18 LB +0.6 --
3 e 3 12.33 OLEJNICZAK Aleksander MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.6 V
4 e 3 12.40 BROWCZUKOWSKI Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB +0.6 V WISZ Dariusz Z/1912/15 2019 3
5 e 3 12.80 MENCEL Norbert MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.6 -- #
6 e 3 12.92 KULIKOWSKI Patryk ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.6 --
7 e 3 13.98 BYLIŃSKI Natan MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.6 --
1 f A 11.61 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB +0.4 III #
2 f A 11.84 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB +0.4 IV #
300 m M
1 s 1 38.85 WÓJCIK Maciej ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB III #
2 s 1 41.46 OLEJNICZAK Aleksander MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
3 s 1 42.83 CZAK Jakub LKS Lubusz Słubice 01 U14 LB -- KACZMAREK Grzegorz # Z/4588/15 2019 1
4 s 1 42.86 PUCZKO Michał ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB -- LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/2052/16 2018 BEZ
5 s 1 45.54 KONDZIELA Nikolas PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
6 s 1 50.17 STRANZ Maciej Gimnazjum 2 Słubice 99 U16 LB --
1 s 2 42.52 WRONA Oskar MLKS Agros Żary 01 U14 LB --
2 s 2 47.34 GRYGIER Kacper PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław Z/0940/16 2016
3 s 2 49.31 PĘDZIŃSKI Mateusz ZLKL Zielona Góra 01 U14 LB -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0487/15 2018 BEZ
4 s 2 49.82 GOŹDZIK Maksymilian MKS Juvenia Puszczykowo # 03 U12 WP -- GOŚCINIAK Marcin # 5 LDK!
5 s 2 50.79 KRZYŻANIAK Jakub PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- SOBKOWSKI Przemysław # Z/1587/15 2015 BEZ
6 s 2 52.52 KAZULAK Wojciech AZS-AWF Gorzów 03 U12 LB --
1 s 3 45.15 SZWARC Daniel MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- # LDK!
2 s 3 46.58 ZABAWA Maciej MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- LDK!
3 s 3 47.43 MAREK Michał MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/1916/15 2018 4 LDK!
4 s 3 55.30 BYLIŃSKI Natan MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
5 s 3 61.10 SKWIOT Łukasz PLKS Gwda Piła 02 U14 WP --
1 s 4 42.96 KACZOR Hubert ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
2 s 4 44.31 SATKO Mateusz MLKS Agros Żary 01 U14 LB --
3 s 4 50.89 GRZEBIEŃ Hubert Gimnazjum 2 Słubice 99 U16 LB --
4 s 4 53.40 ŻYCHOWSKI Kacper MLKS Agros Żary 01 U14 LB --
400 m M
1 s 1 51.87 KLUCZYŃSKI Hubert MKS Hermes Gryfino 97 U18 ZP III
2 s 1 53.43 PLUSKOTA Paweł ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB IV #
3 s 1 55.65 KAZARNOWICZ Daniel ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- #
5 s 1 58.74 RABIEGA Kamil MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
800 m M
1 s 1 2:10.66 WISZ Mateusz MLKS Agros Żary 96 U20 LB -- #
1000 m M
1 s 1 2:46.27 WRÓBEL Sebastian ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB IV LANDYSZKOWSKI Sławomir Z/4518/15 2018 3
2 s 1 2:47.22 WOJCIECHOWSKI Dominik AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV #
3 s 1 2:48.98 WEISE Adam AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV #
4 s 1 2:51.62 TERKA Maciej AZS-AWF Gorzów 98 U18 LB -- PAPUGA Sebastian Z/1661/14 2019 3
5 s 1 3:00.85 ŁAPA Kamil PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
6 s 1 3:02.08 KOSSIŃSKI Dominik ZSL Słubice 97 U18 LB --
7 s 1 3:02.99 BIELAK Miłosz MLKS Agros Żary 01 U14 LB -- WISZ Mateusz # Z/1911/15 2019 3 LDK!
8 s 1 3:04.40 DEMBOWSKI Wiktor ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB --
9 s 1 3:05.22 SARBAK Grzegorz PLKS Gwda Piła 99 U16 WP --
10 s 1 3:08.15 DOBOSZ Dawid ZSL Słubice 96 U20 LB --
Wzwyż M
1 1.85 KARCZEWSKI Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III B.D. 3
2 1.76 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB IV MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2
3 1.70 JASIELSKI Jędrzej ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB --
4 1.65 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP V JAGACIAK Jarosław # Z/0484/15 2019 3
5 1.55 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 00 U16 LB -- HUDYMA Justyna # Z/3982/15 2019 2
5 1.55 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
7 1.55 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
7 1.55 KONARSKI Kacper MLKS Agros Żary 00 U16 LB --
9 1.50 RESZEL Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB --
W dal M
1 5.33 RESZEL Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.6 --
2 5.25 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 00 U16 LB +0.1 -- HUDYMA Justyna # Z/3982/15 2019 2
3 5.20 CZYNSZAK Jan MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.5 --
4 5.20 KOWALSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 00 U16 LB +0.6 -- MACIEJEWSKI Andrzej Z/0482/15 2019 2
5 5.18 ZINKIEWICZ Marek MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.1 --
6 4.94 MĘDEROWICZ Przemysław MLKS Agros Żary 99 U16 LB +0.4 -- #
7 4.69 LIER Oskar MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP +0.3 -- JAGACIAK Jarosław # Z/0484/15 2019 3
8 4.44 PAŁĘGA Piotr MLKS Agros Żary 00 U16 LB +0.6 --
1 2 6.27 NOWAK Mateusz LKS Lubusz Słubice 98 U18 LB +0.5 IV
2 2 5.29 JASIELSKI Jędrzej ZLKL Zielona Góra 97 U18 LB +0.6 --
Kula (5) M
1 17.26 ZYGMUNT Patryk ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0201/14 2019 1
2 16.19 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS II SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
3 13.10 SALETROWICZ Marcin ZLKL Zielona Góra # 98 U18 LB IV
1 2 12.57 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
2 2 11.72 JĘCEK Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB V #
3 2 11.60 PIEKARNIK Radosław MLKS Agros Żary 99 U16 LB V
4 2 11.19 GRAJKOWSKI Maciej PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V #
5 2 10.19 DĄBROWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB --
6 2 9.39 HORBOWY Patryk ZLKL Zielona Góra # 99 U16 LB --
7 2 9.24 JASZCZUK Daniel Gimnazjum 2 Słubice 99 U16 LB --
8 2 8.25 ZENDZION Maciej Gimnazjum 2 Słubice 00 U16 LB --
Kula (7.26) M
1 13.84 PAWELSKI Grzegorz AZS-AWF Gorzów 68 Masters LB II PAWELSKI Grzegorz 2
Dysk (1) M
1 49.60 JARMOŁOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa # 99 U16 LB II SZWARC Zygmunt # Z/0987/15 2019 1
2 46.05 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
3 44.48 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB III
4 32.21 CHAŁUPKA Tyberiusz ZLKL Zielona Góra 99 U16 LB V
5 29.75 JĘCEK Michał MLKS Agros Żary 99 U16 LB -- #
Dysk (1.5) M
1 59.16 STACHNIK Oskar KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS I SZWARC Zygmunt # Z/0205/14 2019 M
2 47.78 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
3 32.68 DUDZIK Korneliusz ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB --
Dysk (1.75) M
1 52.67 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB I
2 45.07 MAŁYSZ Michał LKS Lubusz Słubice 95 U20 LB II KORALEWSKA Izabela Z/3819/11 2018 2
3 43.35 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
4 41.08 LEWKOWICZ Tomasz ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB III
Młot (5) M
1 44.49 SKRZYPIŃSKI Mateusz AZS-AWF Gorzów 99 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4691/15 2019 2
1 54.09 DUDZIK Korneliusz ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III
2 43.33 ZAGÓRSKI Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0988/15 2018 3
2 51.97 MAJEWSKI Damian ULKS Uczniak Szprotawa 98 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0202/14 2017 3
3 37.70 SABAJTIS Gracjan AZS-AWF Gorzów 00 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4629/15 2019 1
Młot (6) M
1 57.34 PACHURKA Michał ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
2 56.58 ADAMCIO Konrad ULKS Uczniak Szprotawa 96 U20 LB II
Oszczep (600) M
1 42.19 KAMIŃSKI Marcin MLKS Agros Żary 99 U16 LB IV
2 39.98 ZIENKIEWICZ Jakub MLKS Agros Żary 00 U16 LB V
3 37.41 KŁOSZEWSKI Kamil ULKS Uczniak Szprotawa 99 U16 LB V
4 30.39 ŻAK Piotr ULKS Sprinter Zielona Góra # 00 U16 LB -- HUDYMA Justyna # Z/3982/15 2019 2
Oszczep (700) M
1 61.11 PODSTAWKA Dawid LKS Polkowice 97 U18 DS II PIERZCHALA Robert Z/0892/13 2015 2
3 30.67 MAJEWSKI Michał ZLKL Zielona Góra 98 U18 LB -- WALCZAK Jerzy B.D. B.D. Z/2197/15 2019
Oszczep (800) M
1 66.12 KWAŚNIEWSKI Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 95 U20 LB I SZWARC Zygmunt B.D. Z/2300/11 2019 M
2 60.63 KOŁODZIEJCZYK Mateusz LKS Polkowice 94 U23 DS II PIERZCHALA Robert Z/4383/11 2016 2
3 57.82 ROZMARYNOWSKI Patryk AZS-AWF Gorzów 95 U20 LB II
4 56.39 JACH Sebastian ZLKL Zielona Góra # 96 U20 LB II WALCZAK Jerzy B.D. Z/0904/12 2019 2

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.1356308460236 sekund