Pszczyna 05.10.2014
XI mem. Jana Larysza
60 m K
1 s 1 8.53 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U14 SL 0.0 -- KRUPA Iwona # Z/0004/15 2019 2
2 s 1 8.56 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
3 s 1 8.90 WARMIŃSKA Klaudia TL ROW Rybnik 01 U14 SL 0.0 -- CIEPŁAK Maciej # Z/3456/15 2019 3 LDK!
4 s 1 8.91 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
1 s 2 9.07 KIEŁKOWSKA Emilia MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 -- BIELA Marek # Z/4607/15 2019 2
2 s 2 9.28 WŁODARCZYK Nikola MOSM Tychy 01 U14 SL 0.0 --
3 s 2 9.29 SOBIERAJ Aleksandra LKS Pszczyna # 02 U14 SL 0.0 --
2 s 3 9.68 GOIK Kinga KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL 0.0 --
4 s 3 10.17 PAWLAS Dominika UKS Czwórka Żory 01 U14 SL 0.0 --
1 s 4 9.70 PALA Sonia MKS Iskra Pszczyna 03 U12 SL 0.0 -- BIELA Monika Z/3771/17 2019 5
2 s 4 9.99 ROGOZIK Aleksandra KB MOSiR Jastrzębie 02 U14 SL 0.0 --
3 s 4 10.10 LOSE Małgorzata TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/2141/17 2019
4 s 4 12.03 MIKA Amelia UKS Chromik Mysłowice # 06 U12 SL 0.0 --
1 s 5 10.79 SOCHA Julia KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL 0.0 --
3 s 5 11.56 OLBRICH Krystyna KB MOSiR Jastrzębie 04 U12 SL 0.0 --
100 m K
1 s 1 13.75 KOWALSKA Magdalena TL ROW Rybnik 95 U20 SL 0.0 IV
2 s 1 13.98 PĘKAŁA Kinga TL ROW Rybnik 96 U20 SL 0.0 --
3 s 1 13.98 WOLSZCZAK Katarzyna LKS Pszczyna 00 U16 SL 0.0 V
4 s 1 14.65 KOTWASIŃSKA Marta LKS Pszczyna 00 U16 SL 0.0 --
1 s 2 14.11 KOZIOŁ Paulina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL 0.0 --
2 s 2 14.91 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL 0.0 -- #
300 m K
1 s 1 46.73 KRĘTOSZ Natalia MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL V #
2 s 1 51.17 GROBARCZYK Natalia LUKS Zabrzeg 00 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4404/15 2016 4
600 m K
1 s 1 1:48.01 ZIEBURA Martyna UKS Czwórka Żory 01 U14 SL V KRUPA Iwona # Z/0004/15 2019 2
2 s 1 1:51.79 STOPYRA Natalia TS AKS Chorzów 01 U14 SL -- CZECH Klaus Z/1809/15 2019 3
3 s 1 1:53.52 GAŁA Aleksandra TS AKS Chorzów 01 U14 SL -- CZECH Klaus Z/1807/15 2019 3
4 s 1 1:56.13 MAJCHEREK Kamila LUKS Zabrzeg 01 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4408/15 2016 4
5 s 1 1:57.05 ZAKRZEWSKA Natalia UKS Chromik Mysłowice # 02 U14 SL -- PROKSA Robert # Z/0994/15 2019 BEZ
6 s 1 1:59.64 BIERNAT Angelika MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL --
1 s 2 1:57.13 SZCZYGIEŁ Alicja KS Sprint Bielsko-Biała # 02 U14 SL -- RU¦NIAK Stefan # Z/2565/19 2019
2 s 2 1:59.93 KORNY Aleksandra MKS Iskra Pszczyna 02 U14 SL --
3 s 2 2:04.78 PAWLAS Dominika UKS Czwórka Żory 01 U14 SL --
1 s 3 1:44.68 WIKTORCZYK Natalia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL IV
2 s 3 1:44.97 GAŁA Katarzyna TS AKS Chorzów 00 U16 SL IV CZECH Klaus Z/1808/15 2019 1
3 s 3 1:46.69 HAN Julia UKS Czwórka Żory 99 U16 SL V KRUPA Iwona B.D. Z/0123/15 2019
4 s 3 1:47.23 PYKA Milena MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 00 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/2532/15 2019 1
5 s 3 1:48.00 ŁYP Marta UKS Czwórka Żory 00 U16 SL V
6 s 3 1:54.65 WOJTYLAK Maja MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL --
7 s 3 1:56.34 PARALUK Joanna KB MOSiR Jastrzębie 99 U16 SL --
8 s 3 1:57.84 NAWROCKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 99 U16 SL --
1000 m K
1 s 1 3:20.34 GAWLAK Katarzyna LKS Pszczyna 96 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. B.D. Z/0135/12 2018
2 s 1 3:20.81 KOBIÓR Klaudia LKS Pszczyna 98 U18 SL --
3 s 1 3:28.80 NIESYTO Kamila LKS Pszczyna 96 U20 SL --
4 s 1 3:32.37 KRZYKAŁA Agata KB MOSiR Jastrzębie 00 U16 SL V
W dal K
1 4.42 POLAK Julia TL ROW Rybnik 01 U14 SL 0.0 -- OLSZAR Michał # Z/3464/15 2019 1 LDK!
2 4.37 ŁAKOTA Klaudia MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 -- BIELA Marek # Z/4616/15 2018 3
3 4.34 BRAMBERGER Paulina RMKS Rybnik # 02 U14 SL 0.0 -- FOJCIK Dorota # Z/3458/15 2019 LDK!
4 3.72 ŁANIK Zuzanna MOSM Tychy 01 U14 SL 0.0 --
1 2 4.87 SIDELNIK Julia TL ROW Rybnik 00 U16 SL 0.0 IV #
2 2 4.84 SOFIŃSKA Karina MOSM Tychy 00 U16 SL 0.0 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2394/15 2019 1
3 2 4.83 LUDYNIA Olga TL ROW Rybnik 96 U20 SL 0.0 IV B.D. BEZ
4 2 4.60 KRASOŃ Katarzyna MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL 0.0 V BIELA Marek Z/4609/15 2017 3
5 2 4.56 OSTYŃSKA Justyna MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL 0.0 V HOMA Wioleta Z/4407/15 2019 3
6 2 4.33 GŁUPCZYK Karolina MKS Czechowice-Dziedzice # 98 U18 SL 0.0 --
7 2 4.28 KOMINEK Karina MKS Czechowice-Dziedzice # 00 U16 SL 0.0 -- #
Kula (4) K
1 10.85 PIERCHAŁA Renata KS AZS AWF Kraków # 96 U20 MA III TOMCZAK Dominika B.D. # Z/0481/12 2019 1
2 8.36 SZCZYRBA Katarzyna RMKS Rybnik # 00 U16 SL V #
3 7.71 STRYCZEK Marta MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL -- KOBĘDZA Jan Z/4538/15 2019 4
60 m M
1 s 1 8.15 IGNASZAK Jakub MOSiR Mysłowice # 01 U14 SL 0.0 -- SZENDERA Józef BEZ
2 s 1 8.29 PAJˇK Mateusz MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 --
3 s 1 8.42 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 --
4 s 1 9.16 URBANEK Łukasz TL Athletics Jastrzębie # 03 U12 SL 0.0 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2143/17 2019 2
1 s 2 9.48 WIENCEK Piotr KB MOSiR Jastrzębie 03 U12 SL 0.0 --
4 s 2 10.04 SERWATKA Mateusz KB MOSiR Jastrzębie 02 U14 SL 0.0 --
1 s 3 8.79 ORKISZ Oskar LUKS Zabrzeg 01 U14 SL 0.0 --
3 s 3 10.69 ZADWORNY Franciszek KB MOSiR Jastrzębie 05 U12 SL 0.0 -- #
4 s 3 11.54 MRÓZ Michał KB MOSiR Jastrzębie 04 U12 SL 0.0 --
100 m M
1 s 1 11.63 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL 0.0 III B.D. # BEZ
2 s 1 11.86 DZIDA Paweł AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL 0.0 IV KRUPA Iwona Z/0121/15 2019 1
3 s 1 12.49 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 95 U20 SL 0.0 --
1 s 2 12.10 PAJˇK Rafał MKS Czechowice-Dziedzice # 99 U16 SL 0.0 IV HOMA Wioleta Z/0363/15 2019 M
2 s 2 13.31 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL 0.0 -- JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
3 s 2 12.32 KOCZAR Krzysztof LKS Pszczyna 00 U16 SL 0.0 V
4 s 2 14.36 KUCHARZ Michał MOSiR Mysłowice # 99 U16 SL 0.0 -- SZENDERA Józef BEZ
300 m M
1 s 1 35.76 LONDZIN Marcin AZS-AWF Katowice 92 U23 SL -- B.D. # BEZ
2 s 1 35.96 FIEDEŃ Natan LKS Pszczyna 98 U18 SL -- HELBIK Joachim Z/0401/14 2019 1
1 s 2 40.53 STGONBAATOR Sulbot MOSiR Mysłowice # 98 U18 SL --
2 s 2 44.33 BŁACHUT Michał KB MOSiR Jastrzębie 99 U16 SL --
3 s 2 46.39 SWALSKI Kamil KB MOSiR Jastrzębie 01 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub STA¦KIEWICZ Jakub Z/0818/15 2019
600 m M
1 s 1 1:41.17 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL -- HOMA Wioleta # Z/4403/15 2019 1
2 s 1 1:53.38 HAJDUK Norbert MOS CSiR D±browa Górnicza # 03 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0775/17 2019 2
3 s 1 1:57.02 SU¦LIK Radosław UKS Chromik Mysłowice # 01 U14 SL -- SZENDERA Józef # 4
5 s 1 2:04.74 HAJDUK Seweryn MKS-MOS Płomień Sosnowiec # 04 U12 SL -- PASZTA Anna Z/3733/17 2019 4
1 s 2 1:31.88 SZRENIAWA Paweł UKS Chromik Mysłowice # 99 U16 SL III PASZTA Wiesław B.D. # Z/3240/15 2019
2 s 2 1:38.29 ZIELE¬NIK Adrian MKS Iskra Pszczyna 00 U16 SL V BIELA Marek # Z/4615/15 2019 2
1000 m M
1 s 1 2:37.23 BŁASZCZYK Patryk LKS Jantar Ustka 96 U20 PM -- MICHALSKI Henryk # Z/0759/12 2019 1
2 s 1 2:39.62 OSTROWSKI Szymon LKS Pszczyna 95 U20 SL -- HELBIK Marzanna B.D. Z/0515/11 2017 BEZ
3 s 1 2:44.44 KOWALIK Damian UKS Chromik Mysłowice # 94 U23 SL -- #
4 s 1 2:51.13 GAŁUSZKA Mateusz UKS Czwórka Żory 99 U16 SL V
5 s 1 2:52.97 JATCZAK Łukasz LKS Pszczyna 00 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/0664/15 2019 3
7 s 1 3:38.80 KACPROWSKI Jakub MOSM Tychy 02 U14 SL --
8 s 1 3:53.65 HADALSKI Piotr KB MOSiR Jastrzębie 02 U14 SL --
W dal M
1 5.43 PAJˇK Mateusz MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 --
2 5.00 PALA Dominik MKS Iskra Pszczyna 01 U14 SL 0.0 --
3 4.97 PAJˇK Jakub MKS Czechowice-Dziedzice # 01 U14 SL 0.0 -- HOMA Wioleta # Z/4403/15 2019 1
6 3.51 WARMIŃSKI Mateusz TL ROW Rybnik 04 U12 SL 0.0 -- # LDK!
1 2 7.06 TOMASIAK Krzysztof UKS Junior Kamesznica # 90 Sen SL 0.0 II B.D. Z/2974/11 2019
2 2 6.77 GEMBALCZYK Aleksander TL ROW Rybnik 94 U23 SL 0.0 III B.D. B.D. 2
3 2 6.32 LINCHARD Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała # 93 U23 SL 0.0 III B.D. JUSTYNIAK Joanna , Z/2593/11 , 2018 BEZ
4 2 6.29 WANDZEL Szymon MKS Żywiec 97 U18 SL 0.0 IV BOCZARSKI Zbigniew Z/0948/13 2016 2
5 2 6.09 WYCZESANY Marek LUKS Zabrzeg 97 U18 SL 0.0 IV HOMA Wioleta Z/0956/13 2016 4
6 2 5.79 MYSTEK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 97 U18 MA 0.0 --
7 2 5.60 POLOK Kamil UKS Gminy Brzeszcze 00 U16 MA 0.0 V
8 2 5.19 GRABOWSKI Marcin MOSM Tychy 95 U20 SL 0.0 --
9 2 5.11 WALCZAK Patryk MOSM Tychy 98 U18 SL 0.0 -- B.D. 3
10 2 4.08 JARCZOK Bartosz AZS-AWF Katowice # 99 U16 SL 0.0 -- JARCZOK Miłosz B.D. # Z/0361/15 2019
11 2 NM KULKA Jakub UKS Gminy Brzeszcze 95 U20 MA 0.0 -- B.D. BEZ
Kula (7.26) M
1 15.76 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 86 Sen SL I B.D. Z/3241/11 2019 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.337996006012 sekund