Żerków 02.10.2014
XIX Memoriał im. Prof. Bernarda Kobielskiego
100 m K
1 s 1 12.94 GUZOWSKA Paulina LUKS Orkan Września 00 U16 WP +1.0 III PUJDAK Andrzej Z/4472/15 2019 1
2 s 1 13.48 WRÓBEL Martyna LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +1.0 IV SOBIERAJ Dawid # Z/6217/15 2018 3
3 s 1 13.59 ROZMIAREK Ewelina UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP +1.0 IV KACZOR Mieczysław B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0952/16 2019 2 LDK!
4 s 1 14.19 OLEJNICZAK Karolina LUKS Orkan Września 02 U14 WP +1.0 V
5 s 1 14.24 SMOLEŃ Kaja KS Gwardia Piła 00 U16 WP +1.0 V CHWAŁEK Jarosław # Z/1465/15 2019 2
6 s 1 14.30 SZMUACHER Laura Gimnazjum 1 Ostrzeszów 02 U14 WP +1.0 V
7 s 2 14.27 TRYBULSKA Weronika LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP +1.2 V
8 s 2 14.47 MAJEWSKA Marika LUKS Orkan Września 02 U14 WP +1.2 V PUJDAK Andrzej B.D. PAWLAK Przemysław Z/2685/16 2019 1 LDK!
12 s 2 14.95 SROKA Iga SSP 2 Września 01 U14 WP +1.2 --
14 s 3 14.94 REMBAS Izabela UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP +0.9 -- # LDK!
16 s 3 15.00 KANTORSKA Agata UKS Przełaj Żerków # 01 U14 WP +0.9 --
  s 4 15.31 ZAWISŁA Joanna UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP +1.0 --
  s 4 15.55 WLAZIK Julita UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP +1.0 --
  s 5 15.68 PAŹDZIOR Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP +0.9 --
300 m K
  50.49 MATYSIK Sara WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP --
  50.52 WĄGIEL Anna UKS Sprinter Słodków 03 U12 WP -- ROSIAK Robert # Z/0219/17 2019 4 LDK!
  52.55 RZEPKA Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP -- # LDK!
  53.35 DYBOWSKA Malwina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
1 42.55 NEUMANN Sara UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP II KACZOR Mieczysław # Z/1648/15 2019 1
2 45.30 OLEJNICZAK Kinga LUKS Orkan Września 02 U14 WP IV
3 46.73 GOLA Daria UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP V
4 46.84 STASZAK Anna UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP V BERLIŃSKI Florian Z/6377/15 2017 3 LDK!
5 46.94 ZARTT Anna PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1591/15 2018 4
6 47.03 KOZŁOWSKA Izabela MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP V
7 47.64 OBST Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo # 00 U16 WP V CHMIELARZ Lucyna # Z/5283/15 2019 3
8 47.68 PRZYBYLSKA Kamila MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V TOMCZYK Kazimierz # Z/3452/15 2019 3 LDK!
9 47.98 HOFFMANN Daria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP V
10 48.53 TOKARSKA Zofia MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- ZIELIŃSKA Janina # Z/5278/15 2016 BEZ
11 48.80 DZIUBA Jagoda PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian Z/1590/15 2019 BEZ LDK!
12 49.07 MAKOWSKA Sandra PLKS Gwda Piła 01 U14 WP --
13 49.18 GRZEŚKOWIAK Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP --
14 49.47 SOKOWICZ Martyna LKS OSiR Pleszew 02 U14 WP --
15 49.76 GALUS Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- SZOSTAK Janusz # Z/0950/16 2019 3
600 m K
  2:04.07 STACHOWIAK Maja WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
  2:07.17 ZIELIŃSKA Małgorzata UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
  2:07.59 MITUŁA Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
  2:11.14 PILARCZYK Izabela UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
1 1:50.09 GUZOWSKA Martyna LUKS Orkan Września 03 U12 WP -- PUJDAK Andrzej PAWLAK Przemysław Z/4476/15 2019 2 LDK!
2 1:50.45 BRONIECKA Sandra UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/1638/15 2015 4
3 1:53.21 SAWICKA Karolina UKS Sprinter Słodków 01 U14 WP -- # LDK!
4 1:55.46 KORCZ Julia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP -- ZAWORSKI Marek B.D. ZAWORSKI Marek B.D. Z/0954/16 2019 4 LDK!
6 1:56.09 KLOTZEL Anna LKS OSiR Pleszew 01 U14 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0939/15 2019 3
7 1:56.90 ZEIDLER Paulina UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
9 1:59.15 GRODZISKA Alicja UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP --
10 1:59.29 OLEJNICZAK Klaudia PLKS Gwda Piła 01 U14 WP --
12 1:59.58 MAJDA Daria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
15 2:00.97 KASPERSKA Joanna KS Gwardia Piła 00 U16 WP -- RAJEWICZ Czesław Z/1463/15 2017 3
1000 m K
1 3:13.51 WIEDERA Dominika KS Gwardia Piła 00 U16 WP IV RAJEWICZ Czesław Z/1467/15 2019 3
2 3:20.52 DOPIERAŁA Aleksandra LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP IV
3 3:23.80 CZERNIAK Wiktoria WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP V WALCZAK- MORTEZAEI Artur # Z/1230/15 2019 4
4 3:25.43 KOŁATA Karolina MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD V LIPIŃSKI Leszek # Z/1661/15 2019 2 LDK!
5 3:29.48 FRĄCKOWIAK Oliwia UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP V ZAWORSKI Marek B.D. Z/1639/15 2019 3 LDK!
6 3:36.97 RYBAK Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz # Z/3454/15 2019 3 LDK!
7 3:38.14 KSIĄG Roksana WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
Wzwyż K
  1.15 CZAJKA Julia LKS OSiR Pleszew 00 U16 WP --
1 1.45 KOMORSKA Kinga UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP IV CZESZYK Piotr Z/1642/15 2015 5
2 1.45 KOZŁOWSKA Patrycja MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP IV ZIELIŃSKA Janina # Z/5284/15 2019 3
3 1.40 MICHALAK Sandra LUKS Orkan Września 02 U14 WP V CHOJNACKI Roman Z/2684/16 2018 4
4 1.40 PRZEMORSKA Klaudia PLKS Gwda Piła 01 U14 WP V WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!
5 1.40 KAJDAN Amelia UKS Orkan Środa Wlkp. 02 U14 WP V KACZOR Mieczysław B.D. B.D. ZAWORSKI Marek # Z/0953/16 2017 BEZ LDK!
6 1.35 RATAJCZAK Zofia MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- ZIELIŃSKA Janina Z/5281/15 2018 4
7 1.35 SMOLARZ Maja PLKS Gwda Piła # 03 U12 WP -- #
8 1.35 TRZASKALSKA Kinga PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- #
9 1.35 WIŚNIEWSKA Monika UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- KACZOR Mieczysław Z/1657/15 2019 4 LDK!
10 1.30 MARCINKOWSKA Julia KS Gwardia Piła 01 U14 WP -- CHWAŁEK Jarosław # Z/3519/15 2017 BEZ LDK!
11 1.25 MADEJ Katarzyna PLKS Gwda Piła # 03 U12 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy # , Z/2673/17 , 2019 4 LDK!
15 1.20 GAŁKA Karolina LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6220/15 2019 2
W dal K
  3.53 MATAN Zuzanna MKL Jarocin # 01 U14 WP +1.1 -- GOŚCINIAK Mateusz Z/1670/15 2019 4
  3.54 STEMPIN Julia LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP +1.1 --
1 4.73 GŁOWSKA Oliwia LUKS Orkan Września 00 U16 WP +1.2 V
2 4.56 KRUTEL Julia PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +1.3 V
3 4.50 WALCZAK Patrycja WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP +1.4 V
5 4.08 KARPIK Zuzanna MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP +1.0 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5286/15 2019 BEZ
13 3.80 PRZYGOCKA Wiktoria MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP +1.3 -- ZIELIŃSKA Janina Z/5275/15 2016 BEZ
14 3.79 NOWAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP +1.4 -- HEMMERLING Andrzej # Z/1653/15 2019 2 LDK!
Kula (3) K
  6.84 MŁYNARZ Martyna WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
1 9.42 KOLENDA Emila UKS Sprinter Słodków 00 U16 WP V LDK!
8 7.45 TYL Beata UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP --
11 7.08 ROZYNEK Klaudia WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
13 6.98 KARKOSZKA Elżbieta LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP -- WINNY Antoni # Z/6230/15 2018 4
Oszczep (500) K
1 36.23 TADYSZAK Julia UKS Olimp Duszniki 00 U16 WP IV PLUCIŃSKI Krzysztof Z/0870/15 2019 3
2 29.39 KĘSA Martyna MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP V UNGER Krzysztof Z/5285/15 2017 BEZ
3 29.27 CZACHOWSKA Martyna KS Gwardia Piła 00 U16 WP V CHRZĄSZCZ Piotr Z/1472/15 2019 2 LDK!
4 28.04 TALARCZYK Aleksandra Gimnazjum Koźmin Wlkp. 01 U14 WP V
5 24.94 PROKOP Lidia UKS Olimp Duszniki 01 U14 WP --
7 19.88 ŁAGODZIŃSKA Angelika MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- UNGER Krzysztof BEZ
9 18.20 WALKOWSKA Wiktoria UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP -- LDK!
100 m M
1 s 1 12.35 DUKSZTA Franciszek UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP +1.2 V MAZURKIEWICZ Wojciech 4
2 s 1 12.88 KRUSZONA Stanisław MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP +1.2 --
3 s 1 12.93 BARTKOWIAK Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. # 01 U14 WP +1.2 --
10 s 2 13.57 MRÓWCZYŃSKI Adrian MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP +1.0 -- B.D. BEZ
  s 3 13.73 STRÓŻYŃSKI Szymon PLKS Gwda Piła 02 U14 WP +0.9 -- WYRZYKIEWICZ Adrian # BEZ LDK!
13 s 3 13.56 SIERADZKI Dawid UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP +0.9 --
14 s 3 13.60 NOWAK Nikodem UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP +0.9 --
300 m M
  47.53 KONOPIELKO Szymon UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP --
  47.60 PAWŁOWSKI Jakub LUKS Orkan Września # 01 U14 WP -- PUJDAK Andrzej Z/2618/18 2018
  48.92 KOŁATA Rafał UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
  50.95 DANOWSKI Norbert PLKS Gwda Piła 02 U14 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy WYRZYKIEWICZ Adrian # Z/6147/15 2018 BEZ LDK!
1 40.24 KALINOWSKI Jakub MKS Aleksandrów Łódzki # 00 U16 LD IV LIPIŃSKI Leszek # Z/5075/15 2019 1 LDK!
2 41.14 DYBZIŃSKI Kacper PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V #
3 42.22 BOROWIK Dawid BKS Bydgoszcz # 01 U14 KP V WYRZYKIEWICZ Adrian BAUMGART Iwona # , Z/1586/15 , 2019 2 LDK!
4 42.44 ŚNIEGOWSKI Krystian Gimnazjum 2 Września 00 U16 WP V
9 44.35 STAWICKI Filip UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
12 45.44 BIADAŁA Artur UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP --
600 m M
  1:51.74 BOGDAŃSKI Mikołaj PLKS Gwda Piła 01 U14 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian LDK!
  2:03.36 SZCZEPAŃSKI Jakub UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP --
1 1:37.63 ŁYSKAWIŃSKI Kamil Gimnazjum 2 Września 00 U16 WP V
2 1:38.99 SOKOŁOWICZ Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. # 00 U16 WP V
3 1:39.79 IZYDORCZYK Jan niest. Poznań 00 U16 WP V
4 1:39.97 PIETRZAK Jakub MKS Baszta Szamotuły # 01 U14 WP V UNGER Krzysztof Z/6425/15 2018 4
5 1:40.43 WOJCIECHOWSKI Krystian PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1595/15 2018 2
6 1:42.27 WIERUSZEWSKI Kacper UKS Przełaj Żerków 01 U14 WP --
7 1:43.55 JAWORSKI Mikołaj SP 1 Szamotuły 00 U16 WP --
10 1:44.74 ŁĄCZNIAK Tomasz UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
12 1:46.72 JANIAK Jakub Gimnazjum Władysławów 00 U16 WP --
13 1:48.40 SOPNIEWSKI Filip UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
14 1:48.54 LIWAK Patryk UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
1000 m M
  3:17.62 ZIMNIAK Arkadiusz Gimnazjum 4 Szamotuły 00 U16 WP --
  3:17.96 WACHOWIAK Szymon Gimnazjum Chocz 01 U14 WP --
  3:18.42 MARSZAŁEK Piotr Gimnazjum Kobyla Góra 00 U16 WP --
  3:19.54 OLKOWSKI Michał niest. Poznań 00 U16 WP --
  3:19.68 ZBERUS Jakub MKS Baszta Szamotuły # 01 U14 WP -- UNGER Krzysztof Z/6427/15 2016 5
  3:20.64 BARANOWSKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP -- #
  3:23.56 NAPIERAŁA Patryk MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Roman # BEZ
  3:23.88 WOGA Adrian WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP --
  3:31.69 KONIECZNY Szymon MKS Baszta Szamotuły 00 U16 WP -- UNGER Krzysztof # BEZ
1 2:51.29 KICKI Mateusz UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP V ZAWORSKI Marek Z/1640/15 2018 BEZ LDK!
2 3:01.52 MACKIEWICZ Jonatan UKS Orkan Środa Wlkp. # 01 U14 WP -- PRZYBORSKA Wioleta # Z/6375/15 2017 4
3 3:02.18 PAWLACZYK Krzysztof UKS Przełaj Żerków 00 U16 WP --
4 3:03.00 FĄS Mateusz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1596/15 2019 BEZ
5 3:03.26 GRABAREK Paweł SP Otoczna 00 U16 WP --
6 3:04.28 SZMYT Miłosz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy Z/1594/15 2019 3
7 3:05.08 MUCHA Patryk Gimnazjum Kościelna Wieś 00 U16 WP --
8 3:05.80 WAWRZON Grzegorz Gimnazjum Wysoka 00 U16 WP --
9 3:12.73 PACZKOWSKI Patryk Gimnazjum Skoki 00 U16 WP --
10 3:13.13 GRAD Filip LKS OSiR Pleszew 01 U14 WP -- WOŹNIAK Bernard Z/0938/15 2019 3
11 3:14.51 OLEJNIK Krzysztof niest. Poznań 00 U16 WP --
12 3:14.59 BOCIAN Patryk Gimnazjum Golina 00 U16 WP --
13 3:15.63 ŁUKASZEWSKI Mateusz WMLKS Nadodrze Powodowo 01 U14 WP --
14 3:16.31 JESIOŁOWSKI Kacper UKS Skoczek Władysławów # 01 U14 WP -- # LDK!
15 3:16.63 KANTORSKI Łukasz UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- B.D. BEZ
16 3:17.42 BERUS Kacper Gimnazjum Koźmin Wlkp. 01 U14 WP --
Wzwyż M
1 1.70 CHWIAŁKIEIWCZ Bartosz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej # Z/6124/15 2019 4
2 1.65 CHWIAŁKIEWICZ Patryk PLKS Gwda Piła # 00 U16 WP V WAWRUSZAK Andrzej # Z/6125/15 2018 BEZ
3 1.60 LAMTSCHEK Eryk PLKS Gwda Piła 02 U14 WP -- WYRZYKIEWICZ Adrian # 4 LDK!
4 1.50 NOWACZYK Bartosz Gimnazjum Stare Miasto 00 U16 WP --
5 1.45 JUSZCZYK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr Z/6370/15 2015 BEZ
6 1.45 BLOCK Szymon Gimnazjum Krajenka 01 U14 WP --
7 1.45 KAŹMIERCZAK Dominik niest. Poznań 00 U16 WP --
8 1.45 KRÓL Marcin PLKS Gwda Piła # 03 U12 WP -- KRZEWIŃSKI Ignacy KRZEWIŃSKI Ignacy WAWRUSZAK Andrzej # , Z/2672/17 , 2019 3 LDK!
9 1.35 PRYCIAK Dawid niest. Poznań 02 U14 WP --
10 1.35 RZEPCZYŃSKI Rafał SP Sulęcinek 00 U16 WP --
11 1.25 EICHSTAEDT Arkadiusz niest. Poznań 02 U14 WP --
W dal M
  3.40 SKROCKI Patryk PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.9 -- #
  4.00 KLIMAK Łukasz PLKS Gwda Piła 00 U16 WP +0.9 --
1 5.76 MIRECKI Grzegorz LUKS Orkan Września 00 U16 WP +0.6 V KACZOR Adam # Z/4473/15 2019 2
3 5.13 KŁOSOWSKI Jakub LUKS Orkan Września # 00 U16 WP +0.8 -- KACZOR Adam # Z/2063/16 2019 3
6 4.85 KOCUR Bartłomiej WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP +0.6 --
16 4.22 NOWAKOWSKI Mateusz MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP +0.9 -- #
Kula (5) M
  8.08 PIECHOCKI Dobromir LUKS Orkan Września 01 U14 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4474/15 2019 2
  11.42 BOGCZUCZYŃSKI Mikołaj Gimnazjum Nowe Miasto 99 U16 MZ V
1 13.84 WARSZAWSKI Kornel KS Agros Zamość # 00 U16 LU III B.D. # Z/4325/15 2019 1
2 11.50 MAROK Wojciech UKS Orkan Środa Wlkp. 01 U14 WP V KOBIERSKI Andrzej Z/1647/15 2019 1 LDK!
3 10.96 MIKOŁAJCZYK Michał LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V WINNY Antoni Z/6231/15 2017 4
5 9.55 SKUPIN Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP --
10 8.45 WAWRZYNIAK Jakub MKS Baszta Szamotuły 01 U14 WP -- UNGER Krzysztof # Z/6428/15 2019 3
11 8.26 KWIATKOWSKI Szymon LUKS Orkan Września 00 U16 WP -- PAWLAK Przemysław Z/4475/15 2016 2
Oszczep (600) M
  22.71 WYSOCKI Mikołaj UKS Skoczek Władysławów 00 U16 WP --
  30.32 JUSZCZYK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- CZESZYK Piotr Z/6370/15 2015 BEZ
1 45.14 WLAZŁY Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP IV KOBIERSKI Andrzej Z/1658/15 2019 3 LDK!
2 44.45 KARDACZ Jakub MKS Juvenia Puszczykowo # 01 U14 WP IV ZIÓŁKOWSKA Joanna Z/0866/15 2019 3
3 38.01 JASTRZĘBSKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów 00 U16 WP V SOBIERAJ Dawid Z/1686/15 2019 2
4 37.90 BAGIŃSKI Kacper PLKS Gwda Piła 00 U16 WP V
5 31.81 LIPIŃSKI Cezary PLKS Gwda Piła 00 U16 WP --
7 30.21 KORPIK Filip UKS Olimp Duszniki # 00 U16 WP -- PLUCIŃSKI Krzysztof Z/1504/15 2017 4
9 29.28 KOTERWA Aleks WMLKS Nadodrze Powodowo 00 U16 WP --
12 27.94 KIJAK Aleksander UKS Orkan Środa Wlkp. 00 U16 WP -- ZAWORSKI Marek BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.241623878479 sekund