Września 24.09.2014
VII Memoriał im. Mariana Głuszka
100 m K
1 s 1 13.36 GRĄZIK Weronika LKS Maraton Turek 97 U18 WP +1.0 IV
2 s 1 13.58 ADAMSKA Małgorzata LKS Maraton Turek 97 U18 WP +1.0 IV
3 s 1 14.14 MAJK Beata LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +1.0 --
4 s 1 14.39 OLEJNICZAK Karolina ZS 1 Ostrzeszów 98 U18 WP +1.0 --
5 s 2 14.55 LEWANDOWSKA Magdalena PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.8 --
6 s 2 15.00 WYSOCKA Natalia LUKS Orkan Września 98 U18 WP +0.8 --
8 s 2 15.01 DUSZYŃSKA Monika niest. Poznań 97 U18 WP +0.8 --
200 m K
1 s 1 26.99 WYSOTA Małgorzata KS AZS AWF Wrocław # 97 U18 DS +0.7 III
2 s 1 28.13 KURZAWA Nikola LKS Maraton Turek 97 U18 WP +0.7 IV
3 s 1 28.66 KRAUZE Natalia LKS Maraton Turek 97 U18 WP +0.7 --
4 s 1 30.13 WOJTKOWSKA Aleksandra LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.7 -- WIEJA Piotr SOBIERAJ Dawid , Z/1330/13 , 2015 BEZ
5 s 2 30.43 MIŁY Aleksandra PLKS Gwda Piła 98 U18 WP +0.5 -- B.D. BEZ
400 m K
1 63.29 KAŹMIERCZAK Weronika LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP IV
2 65.54 KOPYDŁOWSKA Blanka UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP --
3 66.35 ANTONOWICZ Agnieszka LKS OSiR Pleszew # 98 U18 WP --
4 67.53 GRUSZCZYŃSKA Marlena LKS Maraton Turek 98 U18 WP --
5 67.82 KRAWCZYK Sylwia LKS Maraton Turek 97 U18 WP --
8 78.34 OLEJNICZAK Cecylia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP --
800 m K
  3:07.21 KARÓLAK Paulina UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP --
  3:09.44 DZIK Aleksandra MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP --
1 2:27.80 SZTUDER Marcelina LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV WIEJA Piotr FUS Jan , Z/1329/13 , 2015 4
2 2:28.06 KASPRZAK Klaudia LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP IV #
3 2:30.82 MAKOWIECKA Michalina PLKS Gwda Piła 98 U18 WP IV KRZEWIŃSKI Ignacy B.D. Z/0395/14 2019
4 2:39.51 WALEROWICZ Dominika LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP --
5 2:43.82 BANDOSZ Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP --
7 2:46.27 SZYMAŃSKA Wioletta LKS OSiR Pleszew # 97 U18 WP -- #
8 2:47.44 BARANOWSKA Paulina LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP --
9 2:47.85 ANDRZEJCZAK Wiktoria LKS Maraton Turek 97 U18 WP --
11 2:49.92 SZCZEPAŃSKA Patrycja LUKS Orkan Września 98 U18 WP --
100 m pł J MŁ K
1 15.60 PODRAZA Kamila UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP 0.0 II KACZOR Mieczysław # Z/0385/14 2017 2
2 17.51 KULA Magdalena LKS Orkan Ostrzeszów # 98 U18 WP 0.0 IV
6 24.56 PRZYBYŁA Sandra UKS Skoczek Władysławów 98 U18 WP 0.0 --
Wzwyż K
1 1.60 RATAJCZAK Marika LUKS Orkan Września 98 U18 WP III #
2 1.55 KUBIAK Zuzanna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KACZOR Mieczysław B.D. Z/0389/14 2019 3
3 1.30 JAROSZEK Dagmara ZSP 2 Wągrowiec 97 U18 WP --
10 1.50 ŁUCZAK Zofia UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP IV
W dal K
1 4.69 WIECZOREK Monika LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.5 -- NALEPA Marek # Z/0383/13 2015 4
6 4.21 TAJCHER Weronika LKS Orkan Wlkp. Poznań 97 U18 WP +0.5 --
10 3.87 GABAŁA Sylwia UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +1.0 --
11 3.79 SPYCHAŁA Adrianna LKS Orkan Wlkp. Poznań 97 U18 WP +0.9 --
Kula (3) K
  12.23 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U18 WP III PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
1 13.19 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP II KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
2 11.77 BRZĄKAŁA Justyna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III GROCHOWIAK Grażyna # Z/0380/14 2016 3
3 10.07 BINERT Weronika ZSP 2 Wągrowiec 98 U18 WP IV
4 9.93 CZEKAJ Dagmara LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV
5 9.60 BIAŁASIK Dominika MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP --
6 9.52 TOMCZYK Natalia LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP --
7 9.23 KWAŚNIK Ewelina niest. Poznań 97 U18 WP --
12 8.06 RATAJCZAK Julia MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP --
16 7.32 BARANOWSKA Weronika UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP --
Dysk (1) K
1 33.51 PAWLAK Monika LUKS Orkan Września 97 U18 WP III PAWLAK Przemysław B.D. # Z/1126/13 2016 3
2 23.24 SZYMAŃSKA Monika MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP --
3 17.98 ANDRASZAK Małgorzata MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP --
8 21.72 JERZYNIAK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej # Z/0966/13 2016 3
Oszczep (500) K
1 34.80 PILARSKA Weronika UKS Olimp Duszniki 98 U18 WP IV
2 33.33 ŁAPACZ Agnieszka Gimnazjum Margonin 97 U18 WP IV
3 28.53 KURA Kesja ZSR Kaczki Średnie 98 U18 WP --
5 26.03 NOWACZYK Anna UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej BEZ
100 m M
1 s 1 11.34 HAMPEL Eryk OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP +0.7 III OSIK Tadeusz B.D. Z/1125/13 2019 M
2 s 1 11.36 KACZOR Wojciech SKLA Sopot # 97 U18 PM +0.7 III MODELSKI Michał # Z/0967/13 2019 2
3 s 1 11.40 WESELA Adrian OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP +0.7 III OSIK Tadeusz # Z/0387/14 2019 M
4 s 1 11.82 NEUMANN Jakub UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP +0.7 IV SZOSTAK Janusz # Z/0971/13 2015 2
5 s 2 12.01 JONCEL Michał niest. Poznań 97 U18 WP +0.6 IV
6 s 2 12.24 NOWETA Jakub ZST Ostrów Wlkp. 98 U18 WP +0.6 --
7 s 2 12.28 HEBLEWSKI Maciej UKS Halszka Szamotuły # 97 U18 WP +0.6 -- ŚWIST Jerzy Z/0645/16 2016 3
8 s 2 12.56 JANISZEWSKI Damian UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.6 --
9 s 3 12.43 DOLATA Krzysztof SP 3 Środa 98 U18 WP +0.8 --
10 s 3 12.48 PIOSIK Jarosław ZS 2 Szamotuły 97 U18 WP +0.8 --
11 s 3 12.62 GAŁĘCKI Kacper LKS Orkan Ostrzeszów # 97 U18 WP +0.8 --
12 s 3 12.66 MARCINIAK Jakub PLKS Gwda Piła 97 U18 WP +0.8 --
  s 6 12.18 KASZUBA Piotr UKS Orkan Środa Wlkp. 96 U20 WP +0.8 IV SZOSTAK Janusz # Z/4188/15 2015 4
200 m M
1 s 1 24.00 IDCZAK Filip LUKS Orkan Września 98 U18 WP +0.6 IV
2 s 1 24.94 BOROWICZ Patryk ZSTiO Września 97 U18 WP +0.6 --
3 s 1 25.24 KWIATKOWSKI Adrian LKS Maraton Turek 97 U18 WP +0.6 --
4 s 1 25.30 KAŹMIERCZAK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP +0.6 --
5 s 2 25.31 BARTCZAK Dawid ZSR Kaczki Średnie 97 U18 WP +0.5 --
6 s 2 25.57 FRANCUSZKIEWICZ Mateusz ZSP 2 Wągrowiec 97 U18 WP +0.5 --
13 s 4 23.93 NOWAK Dominik LKS Orkan Wlkp. Poznań 96 U20 WP +0.6 IV
14 s 4 23.96 GENDASZYK Miłosz UKS Przełaj Żerków 99 U16 WP +0.6 IV
15 s 4 25.00 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP +0.6 --
16 s 4 26.52 KOŁPAK Mateusz Gimnazjum Przygodzice 98 U18 WP +0.6 --
400 m M
1 s 1 52.09 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP III OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2019 1
2 s 1 52.81 MAZURKIEWICZ Mateusz LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV
3 s 1 53.83 KORCZ Dawid UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP IV ZAWORSKI Marek B.D. Z/0969/13 2019 BEZ
4 s 1 53.90 POŁOŚKA Łukasz LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV
5 s 2 54.74 ABRAMOWICZ Szymon LKS Maraton Turek 98 U18 WP IV
6 s 2 54.81 RUTA Bartosz UKS Halszka Szamotuły 98 U18 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0800/14 2016 3
7 s 2 55.12 MICHAŁOWSKI Patryk LUKS Orkan Września 97 U18 WP --
8 s 2 55.44 KOZICA Sebastian LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP --
9 s 3 55.86 ADAMEK Mikołaj niest. Poznań 98 U18 WP --
10 s 3 57.98 JANUZIK Krzysztof PLKS Gwda Piła 98 U18 WP --
800 m M
1 2:04.19 WITKOWSKI Wiktor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 98 U18 KP IV
2 2:07.83 KACZOR Jakub LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
3 2:08.51 PALAT Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP --
4 2:11.61 DROZDOWICZ Arkadiusz OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP --
5 2:11.88 PACZEŚNY Artur LKS Maraton Turek 97 U18 WP --
6 2:12.82 LASOCIŃSKI Mikołaj LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP --
7 2:18.47 KARCZEWSKI Dorian UKS Skoczek Skoki 97 U18 WP -- NOWAK Wiesław BEZ
8 2:19.23 PIASECKI Krystian PLKS Gwda Piła 98 U18 WP --
11 2:21.51 WAŁĘSIAK Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP --
1500 m M
1 4:18.46 PIETRZAK Tomasz LKS Maraton Turek 97 U18 WP IV PANFIL Łukasz # Z/0394/14 2017 3
2 4:21.13 ORZESZYNA Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV SOBIERAJ Dawid Z/0693/14 2017 3
3 4:22.24 KUKUŁKA Daniel MKS Juvenia Puszczykowo # 98 U18 WP --
4 4:24.49 SIERSZUŁA Bartosz Gimnazjum Mieścisko 98 U18 WP --
5 4:33.68 KASPRZYK Robert PLKS Gwda Piła 98 U18 WP --
8 4:52.60 GÓRSKI Piotr LUKS Orkan Września 97 U18 WP --
14 5:10.15 RUTA Bartosz UKS Halszka Szamotuły 98 U18 WP -- ŚWIST Jerzy Z/0800/14 2016 3
110 m pł J MŁ M
1 15.14 ZAPARTY Bartosz OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP 0.0 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1130/13 2019 2
2 15.68 KARLIŃSKI Mateusz UKS Przełaj Żerków 98 U18 WP 0.0 III
3 17.08 SZMAGAJ Mateusz STS Pomerania Szczecinek # 98 U18 ZP 0.0 -- #
4 17.68 BOROWIAK Błażej Gimnazjum Władysławów 97 U18 WP 0.0 --
5 18.18 MACIEJEWSKI Artur OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP 0.0 --
7 19.90 KUBIAK Mateusz PLKS Gwda Piła 97 U18 WP 0.0 --
8 19.99 KOŁPAK Mateusz Gimnazjum Przygodzice 98 U18 WP 0.0 --
9 15.19 HAMPEL Ernest OŚ AZS Poznań # 97 U18 WP 0.0 III REJEWSKI Robert B.D. Z/1122/13 2019 1
Wzwyż M
1 1.80 MORDZIŃSKI Wiktor ZSP Września 98 U18 WP IV
2 1.75 LAMTSCHEK Michał PLKS Gwda Piła 97 U18 WP IV
3 1.75 SROCZYŃSKI Miłosz KS Stal Ostrów Wlkp. # 97 U18 WP IV
4 1.75 GROCHOWICKI Paweł niest. Poznań 97 U18 WP IV
5 1.65 GROCHOWSKI Maciej ZSP Wyrzysk 97 U18 WP --
6 1.60 KUBACKI Wojciech ZSR Kaczki Średnie 97 U18 WP --
7 1.60 KRAJEWSKI Mariusz LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP --
8 1.50 ANDRZEJEWSKI Tomasz ZSR Środa 98 U18 WP --
9 1.50 WOJEWODA Mateusz Gimnazjum Kraszewice 98 U18 WP --
W dal M
  4.66 GRĄŻKA Krzysztof MKS Baszta Szamotuły 97 U18 WP +0.5 --
  5.41 RZEMYK Bartosz LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.8 --
  5.42 JURGA Szymon UKS Orkan Środa Wlkp. 99 U16 WP +0.7 --
1 6.32 KARWIK Kamil LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP +0.6 III #
2 6.21 JAKÓBCZAK Mikołaj KS AZS AWF Wrocław # 98 U18 DS +0.8 IV ŁOŚ Dariusz Z/0686/14 2019 M
3 6.13 PRZYBYLSKI Jan LUKS Orkan Września # 97 U18 WP +1.0 IV
4 6.09 WIŚNIEWSKI Szymon LUKS Orkan Września # 98 U18 WP +0.9 IV KACZOR Adam Z/3165/15 2017 BEZ
5 6.04 KASPRZAK Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP +0.5 IV KACZOR Mieczysław Z/0388/14 2017 4
6 5.80 LEWANDOWSKI Mateusz niest. Poznań 98 U18 WP +0.7 --
7 5.80 DUDA Kamil KS Gwardia Piła 98 U18 WP +0.9 --
8 5.76 KONIAREK Szymon ZST Ostrów Wlkp. 97 U18 WP +0.6 --
9 5.71 RADZISZEWSKI Adrian ZSU Ostrów Wlkp. 97 U18 WP +0.5 --
10 5.69 SZELĄGIEWICZ Maciej niest. Poznań 97 U18 WP +0.4 --
11 5.66 PADROK Maciej ZST Ostrów Wlkp. 98 U18 WP +0.6 --
12 5.60 WITCZAK Artur ZSZ Bolechowo 97 U18 WP +1.0 --
Kula (5) M
1 14.27 TIL Krzysztof UKS Halszka Szamotuły 98 U18 WP III WOJCIECHOWSKA Helena Z/0801/14 2018 3
2 12.95 PIETRUCHA Miłosz LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP IV
3 12.70 KACZMAREK Arkadiusz ZSR Kaczki Średnie 97 U18 WP IV
4 12.34 LEWANDOWSKI Tomasz ZSP Wyrzysk 97 U18 WP --
5 11.83 KIMLA Bartosz LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
6 11.81 BARTOSZEK Jakub ZST Pleszew 97 U18 WP --
7 11.70 PIOSIK Kamil ZS 2 Szamotuły 97 U18 WP --
8 11.21 WIETECKI Jakub ZSU Ostrów Wlkp. 97 U18 WP --
9 10.63 SZKUDLAREK Patryk LKS OSiR Pleszew 98 U18 WP --
Dysk (1.5) M
1 36.90 KASPERSKI Wiktor UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP IV
2 36.86 SWANCAR Kamil OŚ AZS Poznań # 98 U18 WP IV PAWLAK Przemysław B.D. # Z/0577/14 2019
3 31.84 CHUDZIAK Przemysław UKS Halszka Szamotuły 99 U16 WP V WOJCIECHOWSKA Helena Z/0644/16 2018 3
4 30.72 WOJTUŚ Mikołaj UKS Orkan Środa Wlkp. # 98 U18 WP -- KOBIERSKI Andrzej Z/4191/15 2019 2
5 24.12 NOWACZYK Maciej UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP --
Oszczep (700) M
1 51.22 PIESZKE Hubert UKS Orkan Środa Wlkp. 98 U18 WP III KOBIERSKI Andrzej Z/0390/14 2019 1
2 47.41 GAŁUSZKA Krzysztof LKS OSiR Pleszew 97 U18 WP IV
3 44.66 ŚWIDERSKI Szymon MKS Baszta Szamotuły 98 U18 WP --
4 42.88 JASTRZĘBSKI Patryk LKS Orkan Ostrzeszów 98 U18 WP --
5 38.84 DUSZYŃSKI Patryk UKS Orkan Środa Wlkp. 97 U18 WP --
6 38.54 PIĄTEK Przemysław LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --
12 27.83 NOCULAK Adam LKS Orkan Ostrzeszów 97 U18 WP --

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.9642071723938 sekund